Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 7504

On-line je:

Kategorie: Úvod

MFcraft Trout Area Cup – Závod dvojic v přívlači - výsledky

Přátelé, kamarádi, vážení a milí rybáři,
dnes se psala velká rybářská historie. Myslím, že se shodneme, že jsme dnes prožili krásný rybářský a společenský den.
Po stránce rybářské úlovek 7500 kusů ryb nemá v naši historii obdoby a i přes můj životní optimismus se domnívám, že tento výsledek bude velmi těžké překonat.
Po stránce společenské musím napsat, že celková atmosféra byla až neuvěřitelná, byli jste všichni skvělí a nepochybuji, že jste moji prosbu o osobní přínos každého jednoho z vás vrchovatě naplnili. Musím napsat, snad nebudu kamenován, že dnešní akci lze považovat za neoficiální mistrovství světa. Omlouvám se, ale nikdo nepopsal podobnou akci v takovém rozsahu za účasti absolutní špičky českých, slovenských, polských a ukrajinských rybářů.
Přátelé, je mi velikou ctí vám všem a každému jednomu z vás poděkovat, děkuji i rozhodčím a celému zázemí za bezchybné zvládnutí celé této nádherné akce. Všem moc děkujeme.

Celkem bylo uloveno 7536 ks ryb, ponecháno bylo 1553 ks. Největší ryba 70 cm - dvojice Jílek Petr a Popelka Míra

VÝSLEDKY ZDE

FOTOGALERIE ZDE

Pořadí Startovní číslo Skupina Jméno Celkový součet pořadí Celkový součet ryb Max. ryba
1 90 3 Dušek Ondřej,Muller Jan Cz 26 67 60
2 141 4 Mfcraft 1 – Martinů Jára,Škraňka Jan Cz 30 71 46,5
3 6 1 Janoušek Michal,Seifried Jakub Cz 32 73 64
4 46 2 Zeman Luboš,Procházka Ota Cz 33 61 45
5 65 2 Mašan Tomáš,Florek Tomáš Sk 34 54 55
6 132 4 Patrnčiak Dušan,Sadloň Ondřej Sk 35 66 42
7 178 5 Jílek Petr,Popelka Míra Cz 39 61 70
8 165 5 Řebici – Řebíček Petr,Řebíček Jiří Cz 40 70 45
9 168 5 Drgon Martin,Kuhajda Rastislav Sk 41 65 46
10 103 3 Jedlička Michal,Jedlička Roman Sk 42 53 47
11 91 3 Hulvan M,Pavlíček Luboš Sk 44 58 61
12 106 3 Ondrička Miroslav,Horvát Adam Sk 44 51 49
13 2 1 Augustýn ,Klesniak Peter Sk 47 67 59
14 55 2 Běhounek Michal,Podskalský Jiří Cz 47 56 55
15 64 2 Horňák Peter,Horňák Palo Sk 49 54 0
16 183 5 Pecník Branislav,Slávik Michal Sk 50 51 59
17 8 1 Hagara Miroslav,Plíšek Hynek Cz 51 58 64
18 148 4 Daněk Michal,Slávik Igor Sk 52 53 60
19 60 2 FT Fishing – Stonawski Rudolf,Čáha František Cz 53 55 67
20 144 4 Marcin Peter,Rojtaš Marek Sk 53 55 56
21 61 2 Petráš Martin,Schwarcz Roman Sk 53 50 52
22 174 5 Václavík Juraj,Šajdák Sk 54 50 58
23 111 3 Lajkoniki 2 – Budzinski Artur,Dybczak Jan Pl 54 43 58
24 40 1 Hulvan Miloš,Bielko Štefan Sk 55 71 54
25 161 5 Borovský Martin,Drančák David Sk 57 57 57
26 135 4 Šenigla Peter,Šenigla Vladimír Sk 58 66 63
27 99 3 Dudiak,Hirják Sk 58 44 40
28 7 1 Urbánek Martin,Urbánek Jakub Cz 60 57 47
29 53 2 Klimovský Peter,Těšický Vlasta Sk 60 43 46
30 26 1 Štěpánek Petr,Andrlík Ondřej Cz 61 70 63
31 24 1 Smatana Juraj,Mlynarovič jun. Sk 62 65 51
32 34 1 Málek Petr,Belovič Rado Cz 62 61 46
33 66 2 Brummerová Zuzana,Maslanák Marián Sk 63 47 58
34 27 1 Kriho Marián,Mešenec Martin Sk 64 70 56
35 1 1 Táboráci – Nový Jan, Filip Musil Cz 64 64 62
36 29 1 Trout Magnet – Tůma Milan,Kocanda Jan Cz 64 64 48
37 54 2 Kolář Jan,Jindra Vladimír Cz 64 56 63
38 160 4 Petríček Jaroslav,Petríček Stanislav Sk 64 53 64
39 142 4 Activefishing cz. - Lukášek Stanislav,Horák Michal Cz 64 51 0
40 86 3 Nástrahy cz. - Havlíček David,Matějka Ondřej Cz 64 42 46
41 195 5 Marek Láďa,Komenda Martin Cz 66 49 52
42 67 2 Plačko Lukáš,Plačko Daniel Sk 67 44 0
43 89 3 God Hands(KF)Savage Gear – Nachlinger Jiří,Bardon Vít Cz 67 42 57
44 9 1 Oleix Team Poland – Olejnik Michal,Olejnik Andrzej Pl 68 57 45
45 136 4 Sýkora Jozef,Remiáš Ladislav Sk 68 44 43
46 51 2 Čacho Fantišek,Šedý Marek Sk 68 43 60
47 96 3 Vincze Gábor jun.,Vincze Gábor sen. Sk 68 40 0
48 172 5 Hollý Lukáš,Franc Palo Sk 69 47 45
49 94 3 Sýkora Jiří jun. Sýkora Jiří sen. Cz 69 43 0
50 77 2 Perchshop com.- Stepanow Dariusz Pl 69 42 46
51 97 3 Novotný Jozef,Huliaček Andrej Sk 71 38 57
52 128 4 Lukáč Patrik,Mrenica Jan Cz 72 57 50
53 56 2 Michalka Marián,Babulík Andrej Sk 73 42 50
54 10 1 BB Team – Novák Igor,Gricilo Oleg Cz,Ua 75 43 0
55 25 1 Gunki 1 – Migliore Giovanni Columbo,Enderes Jan Cz 76 58 47
56 3 1 Novotný Robert,Hostinský Sk 76 51 43
57 192 5 Šebesta Martin,Koco Martin Cz 76 49 64
58 186 5 Pavlovič Vladimír,Pavlovič Andrej Sk 76 40 63
59 68 2 Illexík,Tristaník Team – Patraš Marek,Polc Ludo Sk 76 36 46
60 133 4 Brezničan Martin,Gabčo Marian Sk 77 46 46
61 182 5 Fraštačani 2 – Černay Peter,Moravčík Samuel Sk 77 41 32
62 4 1 Kosmel Marian,Kavon Marian Sk 78 48 64
63 95 3 Sedlář Ivan,Jílek Petr(Borová) Cz 78 38 67
64 187 5 VT Team – Pavelko Ondrej,Hlavatý Janko Sk 79 35 69,5
65 102 3 Remiáš Jozef,Nemčík Marián Sk 79 33 41
66 15 1 Fraštačani 1 – Baranovič Samuel,Zavadil Patrik Sk 80 45 56
67 185 5 Jelínek Radim,Presinger Jiří Cz 80 43 0
68 108 3 Mijato Team – Havlíček Tomáš,Pilný Jakub Cz 80 33 0
69 193 5 Popovič Milan,Ardan Aleš Sk 81 40 0
70 63 2 Predný Patrik,Predný Pavol Sk 81 38 50
71 41 2 Mikuš Tomáš,Opatovský Šimon Sk 82 46 53
72 167 5 Hanák Jaroslav,Veselý Jakub Cz 83 45 63
73 92 3 Rada Radim,Jůza Miroslav Cz 83 43 46
74 109 3 Hulvan Jakub,Ondrovič Robert Sk 84 43 46
75 197 5 Kalista Jiří,Šplíchal Jan Cz 84 42 0
76 164 5 Kropáček Jan,Němec Roman Cz 84 39 54
77 134 4 Palkech Peter,Palkech Marek Sk 84 38 0
78 49 2 Daněk Jan,Daněk Josef Cz 84 36 0
79 153 4 Lenceš Patrik,Ďurana Peter Sk 86 44 43
80 140 4 Dršman,Pavlov Sk 86 34 0
81 83 3 Mfcraft 2 – Slezák Petr,Kout Ota Cz 87 32 30
82 107 3 Křeček Karel,Vymazal Milan Cz 87 31 43
83 39 1 Liška Juraj,Blumenstein Michal Sk 88 47 54
84 163 5 Měsíček Milan,Měsíček Robin Cz 88 43 38
85 52 2 Doubrava Team – Nikl Michal,Pelikán Zdeněk Cz 88 43 0
86 93 3 Slavíček Michal, Načev Luděk Cz 88 39 52
87 180 5 Daiwa Team – Foltýn Jozef,Ventrča Miroslav Cz 88 37 44
88 124 4 Hutta Martin,Bašovský Matúš Sk 88 36 0
89 113 3 Koudelka David,Koudelka Tomáš Cz 88 32 44
90 146 4 Zrubec Robert,Maladi Erik Sk 89 37 51
91 149 4 Stepanow Fishing Team - Steponow Edita,Stepanow Krzysztof Pl 89 37 49
92 121 4 Urban Patrik,Bačo Marián Sk 89 35 59
93 85 3 Staněk Tomáš,Staněk Lukáš Cz 89 30 55
94 191 5 Cidlina Team – Čepelák Michal,Čepelák Tomáš Cz 90 41 43
95 16 1 Yarie Team Cz – Šoltys Martin, Šafář Jakub Cz 90 37 57
96 158 4 Roušar Daniel,Mach Michal Cz 90 32 54
97 119 3 Stredanský Lukáš,Petríček Michal Sk 91 34 54
98 131 4 Bočinec Peter,Gono Roman Sk 91 33 53
99 120 3 Mikuška Viktor,Gajdoš Jozef Sk 91 29 61
100 118 3 Masarech Michal,Šintal Adam Sk 91 29 0
101 122 4 Potoček Ján,Ševčík Pavol Sk 92 36 45
102 151 4 Valíček Ladislav,Svoboda Tomáš Cz 93 38 47
103 74 2 Colmic+Lucky John – Konopásek Josef,Štěpánek Roman Cz 93 38 0
104 127 4 Paluch,Hrk Sk 94 43 57
105 162 5 Fraštačani 4 – Pagáč Robert,Levčík Miroslav Sk 94 38 58
106 5 1 Palček Rastislav,Vronka Peter Sk 95 46 0
107 173 5 Liška Lubomír,Lišková Lenka Sk 95 33 66
108 48 2 Bezdíček Petr,Pávek Martin Cz 95 31 47
109 75 2 Forst Robert,Němec Jan Cz 96 34 56
110 31 1 Fraštačani 3 – Lukáč Andrej,Zatůra Jozef Sk 97 50 50
111 190 5 Kvasnica Martin,Gajdošík František Sk 98 39 0
112 147 4 Smorada Marek,Smorada Ján Sk 98 28 67
113 33 1 Palaščák Alexander,Čurila Marián SK 99 42 41
114 126 4 Halač Jozef,Halač Juraj Sk 99 33 0
115 104 3 Farkaš František,Čapla Peter Sk 99 28 54
116 117 3 KeP – Rosiar Matěj,Rosiar Miro Sk 100 36 64
117 194 5 Rydval Stanislav,Rydval Hanz Cz 100 31 0
118 43 2 Pisarovič Erik, Hrivňák Ivan Sk 100 30 53
119 36 1 Džurna Michaela,Krištofec Lucián Sk 101 38 45
120 137 4 Kotoč Juraj,Mihalda Filip Sk 101 31 45
121 30 1 Folkman Radek,Folkman Bedřich Cz 102 44 62
122 171 5 Šedý Radoslav,Červený Marián Sk 102 35 50
123 152 4 Kabát Vladimír,Kabát Martin Sk 103 31 43
124 98 3 Prso me. - Mičánek Martin,Mičánek Karel Cz 103 31 0
125 80 2 Drahoš Peter,Turánek Marián Sk 103 30 53
126 44 2 Krnčan Juraj,Jarka Pavel Sk 104 23 0
127 38 1 Belko Patrik,Dekany Alexander Sk 105 46 65
128 21 1 Hamrla Radek,Lifka Roman Cz 105 42 49
129 125 4 Spinning Team Východ – Šoganič,Otávka Martin Sk 105 33 51
130 45 2 Vohanka Marian,Kýhos Aleš Cz 105 31 50
131 76 2 Augustýn Juraj,Svetlík Maroš Sk 105 28 54
132 47 2 Růžička David,Růžičková Halina Cz 106 31 64
133 123 4 Hollý Rasto,Lacko Sk 107 32 43
134 35 1 Hromňáková Veronika,Chaĺ Vladimír Sk 108 37 46
135 42 2 MOB Team – Fečík Matúš,Bartoš Josef Cz 108 25 0
136 199 5 Šmída Láďa,Slabý Jiří Cz 110 26 0
137 12 1 Záškoda Radek,Šusta Boris Cz 113 41 46
138 169 5 Mezník Jan,Zajíc Jan Cz 113 35 0
139 139 4 Nej.Přívlač cz. - Kozák Ladislav,Šafránek Jan Cz 113 28 58
140 88 3 Gunki 2 – Görčöš Ivan,Bačovský Petr Cz 113 28 0
141 50 2 Chládek David,Kováč J. Cz 114 25 64
142 196 5 Krajíček Lukáš,Šedý Míra Cz 115 38 66
143 58 2 Svetlík Lukáš,Forgáč Sk 115 31 53
144 189 5 Lajkoniki 1 - Kiper Bogdan,Tarnowski Filip Pl 115 29 52
145 79 2 Kumpan Martin,KumpanJaroslav Cz 116 37 56
146 20 1 Juza Martin,Fábera Petr Cz 117 35 58
147 11 1 Otáhel Matěj,Benko Matěj Sk 117 33 44
148 175 5 Favorite MF Team – Karšnak Radovan,Kohlíček Tomáš Cz 118 27 63
149 110 3 Olšan Jakub,Voda Radek Cz 118 19 0
150 150 4 Schauer David,Schauer Lukáš Cz 119 25 46
151 156 4 Homola Luboš,Mucha Miroslav Sk 120 30 52
152 81 3 Bukovský Damián,Bukovský Pavol Sk 120 26 0
153 69 2 Bumbera Peter,Sališ Ladislav Sk 120 19 0
154 28 1 Revay Dušan,Lieskovský Ján Sk 121 32 57
155 198 5 Mravec Branislav,Granec Michal Sk 123 32 0
156 138 4 KS Fishing – Miller Vladimír,Seifertová Dita Cz 123 26 47
157 166 5 Strmiska Pavel jun.Strmiska Pavel sen. Cz 124 29 49
158 130 4 Mravec Martin,Dudek Dano Sk 125 29 68
159 22 1 Eckhardt Peter,Števík Peter Sk 126 34 47
160 177 5 Topinky – Partyka Petr,Zavoral Mirko Cz 127 21 0
161 105 3 Garlik Andrej, Fulop Robert Sk 127 19 51
162 100 3 Horňák Filip,Drahoš Matúš Sk 128 32 45
163 62 2 Divoký Roman,Divoký Adam Cz 128 20 59
164 159 4 Ljkoniki 3 – Michno Andrzej,Michno Tomek Pl 129 28 43
165 112 3 KK Team – Wibraniec Leszek,Komorowski Rafal Pl 130 19 40
166 14 1 Dvořák František,Tkadlec Roman Cz 132 26 58
167 114 3 Lorbas Team – Lipinski, Panas Pl 132 23 34
168 37 1 Maracek Peter,Zubák Peter Sk 134 41 64
169 176 5 Audrlický David,Vašátko Radek Cz 134 20 0
170 200 5 Lucky John – Coufal Jiří,Chmel Lukáš Cz 134 18 0
171 71 2 Stepanow Fishing Team Krakow - Flammer Rafal,Kiper Tomek Pl 137 27 52
172 116 3 Minář Martin,Juránek David Cz 137 24 48
173 129 4 RB Team – Mohwald Jiří,Valerian Jiří Cz 137 19 0
174 155 4 Trout Pol. - Zakrzewski Pawel,Starzyk Oskar Pl 138 22 54
175 13 1 Tomíček Richard,Tomíček Jakub Cz 139 35 57
176 115 3 Dunka Branislav,Novák Jaroslav Sk 139 12 0
177 154 4 Liška Peter,Blaho Viktor Sk 140 20 44
178 72 2 Rečka Jan,Zykán Lukáš Cz 140 18 60
179 184 5 Bardon Richard,Kodeš Jiří Cz 140 18 0
180 188 5 Kochan Laco,Valo Rado Sk 142 21 51
181 157 4 Králík Aleš,Králík Daniel Cz 144 21 67
182 23 1 Bradáč Josef,Bradáč Michal Cz 145 36 0
183 101 3 Kubík Milan jun.,Kubík Milan sen. Sk 145 21 44
184 59 2 Predná Soňa,Kutná Janka Sk 145 16 53
185 181 5 Čech Martin,Dudík Adrian Sk 146 12 0
186 32 1 Holba Team Poland – Ruszala Leslaw,Ruszala Bartosz Pl 148 23 58
187 19 1 Rajnák Lukáš,Rajták Tomáš Sk 148 23 55
188 143 4 Hrdlička Lukáš,Kučera Honza Cz 148 18 44
189 87 3 Gabčo Vladimír,Gabčo Vladimír sen. Sk 151 19 63
190 70 2 Souček Josef,Štáva Libor Cz 152 20 0
191 179 5 Melicher Lubomír,Lauko Michal Sk 153 12 41
192 82 3 Heinish Marek,Prokeš Pavel Cz 154 18 45
193 78 2 Mašková Sylvie,Vlach Zdeněk ml. Cz 158 21 58
194 170 5 Bohm Lubomír,Birmon Jozef Sk 162 11 0
195 145 4 Malý Marek,Malý Petr Cz 165 12 0
196 73 2 Roháček Viťa,Hyblová Dáša Cz 169 16 0
197 57 2 Chaloupka Zdeněk,Chaloupka Ladislav Cz 171 13 68
198 17 1 Lopašovský Pavol,Jakabovič Peter Sk 173 18 0
199 18 1 Slosarčík Lukáš,Tvrdý Lukáš Cz 179 20 0
200 84 3 Zedník Martin,Racík Milan Cz 188 15 42
7536 70

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  červen 2019  » 
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

novy.jpg

Počasí


TOPlist





Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.