Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4072

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 765
, rozhodčí odpovědět

Nabízím pomoc jako rozhodčí na závod Poličský candát.BOBY

, Poličský candát odpovědět

Dobrý den,
prosím o přihlášení dvou závodníku na XVII ročník poháru Poličský candát.
Miloš Konečný
Jan Novotný
MRS Ivančice
Děkuji.

odpověděl(a)

MÁM Z VAŠEHO PŘIHLÁŠENÍ RADOST. TĚŠÍME SE.

, Poličský candát odpovědět

Dobrý den.
Prosím o přihlášení do závodu.
Jiří Sýkora st.
Jiří Sýkora ml.
Děkuji.

odpověděl(a)

ANO HOŠI ZLATÍ, S VELKOU RADOSTÍ VÁS OBA ZAPISUJI.

, poličský candát odpovědět

Dobrý den na kterých přehradách se bude konat Poličský candát?děkuji Šafář

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
---DO 300 ZÁJEMCŮ PK0 + PK1
---NAD 300 ZÁJEMCŮ PK0 + PK1 + PK2
---ABSOLUTNÍ KAPACITA 400 MÍST.
V HISTORII 17. ROČNÍKŮ SE ZÁVOD KONAL 1 - 2 KRÁT POUZE NA PK1, 5 - 7 KRÁT NA PK0 + PK1 A 6 - 8 KRÁT NA PK0 + PK1 + PK2. NEJVĚTŠÍ POČET ÚČASTNÍKŮ BYL CCA PŘED 3 ROKY A TO 370 ÚČASTNÍKŮ.

, Poličský candát odpovědět

Dobrý den, prosím o přihlášení na poličský candát tuto menší skupinku
Kobylka Lukáš, jačianská Klára, Kobylka Tomáš, Kobylka Miroslav, Michal Preiss, Radek Švaniga, Radek Vaverka a Jirka Kříž.
Prosím o odpověď zda s náma počítáte děkuji 1

odpověděl(a)

SKVĚLÉ SDĚLENÍ PŘÁTELÉ. PĚKNÁ PARTIČKA VÁS ALE JE. MÁME RADOST A TĚŠÍME SE.

, 17. R. POL. POLIČ. CAN odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ MILOVNÍCI LOVU DRAVCŮ,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY POZVAT NA LETOŠNÍ JIŽ. 17. ROČNÍK POHÁRU POLIČSKÝ CANDÁT, KTERÝ SE KONÁ V SOBOTU 11. LISTOPADU.
PŘÁTELÉ,
ČAS KAŽDOROČNĚ NEJVĚTŠÍ AKCE NAŠEHO SDRUŽENÍ SE KVAPEM BLÍŽÍ A MY MUSÍME POMALU PRACOVAT NA ZABEZPEČENÍ VŠECH NEZBYTNÝCH ASPEKTŮ.
JE PŘIROZENÉ, ŽE NEJVĚTŠÍ STAROSTÍ JE KVALITNÍ ZARYBNĚNÍ A TO PŘEDEVŠÍM ŠTIKAMI. DOBŘE VŠICHNI VÍME, ŽE DRAVOST A BRANÍ ŠTIK JE TÉMĚŘ ZÁZRAČNÉ A ŽE KAŽDÝ DOSAVADNÍ ROČNÍK BYL PŘEDEVŠÍM O ŠTIKÁCH.
VĚŘTE, ŽE ZAJIŠTĚNÍ 1000 - 1500 ŠTIK JE TÉMĚŘ NAD LIDSKÉ SÍLY, NICMÉNĚ JE TO VŽDY HLAVNÍ PŘEDPOKLAD ÚSPĚCHU TOHOTO VYJIMEČNÉHO ZÁVODU.
JAK JSEM JIŽ NAPSAL, BRANÍ ŠTIK JEŠTĚ NIKDY NEZKLAMALO A TAK I LETOS BUDOU ŠTIKY HLAVNÍ RYBOU ZÁVODU.
RÁD OZNAMUJI, ŽE LETOS BUDEME ŠTIKY ODEBÍRAT MIMO JINÉ I ZE 100 HA RYBNÍKU, KTERÝ JE NEJVĚTŠÍ VODNÍ PLOCHOU V NAŠEM REGIONU A KTERÝ SE LETOS OPĚTOVNĚ PO 2 LETECH SLOVUJE.
VĚŘÍM, ŽE LETOŠNÍ VÝLOVEK ŠTIK SE DOBŘE PODAŘÍ A ZARYBNĚNÍ BUDE SKVĚLÉ.
JAKO DRUHOU RYBU, KTEROU DOPLNÍME ŠTIKY BUDOU VELCÍ PSTRUZI - 1 - 5 KG LOSOSI, SAMOZŘEJMĚ VYSADÍME NĚKOLIK TISÍC OKOUNŮ A VĚŘÍM, ŽE VYSADÍME I JISTÉ OMEZENÉ MNOŽSTVÍ CANDÁTŮ.
PŘÁTELÉ,
JAK JSEM JIŽ PSAL, JE TO NEJVĚTŠÍ NAŠE AKCE, KTERÁ JE TAKÉ FINANČNĚ NEJVÍCE NÁKLADNÁ. LETOŠNÍ ROČNÍK JE JIŽ 17. A VĚŘTE, ŽE CENA ŠTIK PŘI PRVNÍCH ROČNÍCÍCH BYLA NA ÚROVNI CCA 150 KORUN ZA 1 KILO A V SOUČASNÉ DOBĚ JE CENA NA ÚROVNI 210 - 250 KORUN. STARTOVNÉ JSME ZA CELÝCH 17 LET DOPOSUD UPRAVOVALI POUZE 2 KRÁT. Z PŮVODNÍCH 700 KORUN CCA PO 10 LETECH NA 800 KORUN A NÁSLEDNĚ PO DALŠÍCH 5 LETECH NA 900 KORUN. CHCI VÁS POPROSIT O RESPEKTOVÁNÍ LETOŠNÍ CENY 1000 KORUN, KTERÉ ZDALEKA NEPOKRYJE SKUTEČNÉ NÁKLADY NA ZARYBNĚNÍ. OSOBNĚ VÁM MOHU OPĚTOVNĚ SLÍBIT, ŽE NAŠE VŮLE DOBŘE ZARYBNIT JE OBROVSKÁ A JE VŽDY NA SAMÉ HRANICI NAŠICH FINANČNÍCH MOŽNOSTÍ. VĚŘÍM, ŽE SI KAŽDÝ LEHCE SPOČÍTÁ, ŽE 5 KG ŠTIKA MÁ HODNOTU VĚTŠÍ, NEŽ 1000 KORUN. 4 KG PSTRUH CCA 700 KORUN. MY OPĚT POVOLÍME PONECHANÝ ÚLOVEK NA 2 ŠTIKÁCH, 5 PSTRUZÍCH A OKOUNY JSOU BEZ OMEZENÍ.
VÁŽENÍ A MILÍ,
VĚŘÍM V KRÁSNOU AKCI, VĚŘÍM, ŽE TATO AKCE BUDE JEDNÍM Z VRCHOLŮ LETOŠNÍ SEZONY. VĚŘÍM V KRÁSNOU RYBÁŘSKOU ATMOSFÉRU A TAKÉ VĚŘÍM V POSÍLENÍ NAŠEHO LIDSKÉHO A RYBÁŘSKÉHO PŘÁTELSTVÍ.
VŠECHNY VÁS ZVEME, MOC SE NA VÁS TĚŠÍME. PROSÍM, PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE ZDE JEDNODUCHÝM SDĚLENÍM A NEBO MI VOLEJTE NA TEL. 731441401.

odpověděl(a)

POLIČSKÝ CANDÁT 2017

1 - startovné 1000 Kč, děti a studenti 500 kč
2 - závodní kolo trvá 1 hodinu
3 - přestávka mezi koly 30 min. mezi 2. a 3. kolem 80 minut
4 - začátek a konec kola bude oznámen zvuk. signálem
5 - při losování závodníci obdrží 4 karty na kterých je číslo
kola 1 – 4 a za lomítkem číslo stanoviště
6 - způsoby lovu: vláčení, muška, plavaná a položená
7 - závodník si může ponechat 2 ryby hlavní, tj. štika,
candát + 5 pstruhů a okouny bez omezení
8 - Bodování: candát, sumec 100, štika 50, pstruh a siven 25 bodů, okoun 10 bodů. Doporučujeme
jednu rybu změřit. Závodník do karty zapisuje rybu celým
názvem
9 - po skončení každého kola se karta okamžitě odevzdává
rozhodčímu
10 - bodováno je každé kolo zvlášť. Vyhrává závodník s
nejnižším součtem umístění z jednotlivých kol. Při rovnosti
bodů rozhoduje celkový počet ryb, případně delší ulovená,
ale zapsaná ryba.
Závodníci,kteří v kole nechytí rybu, mají všichni poslední
umístění v kole.
11 - přísný zákaz krmení

ČASOVÝ ROZVRH ZAVODNÍCH KOL
1. kolo 8.30 – 9.30
2. kolo 10.00 – 11.00
3. kolo 12.20 – 13.20
4. kolo 13.50 – 14.50
Vyhlášení vítězů v 15.30 Prosíme o přátelský průběh závodu.

, PODZIMNÍ MUŠKA odpovědět

PŘÁTELÉ, MILÍ MUŠKAŘI,
DOVOLTE MI VÁS OPAKOVANĚ POZVAT NA LETOŠNÍ ROČNÍK PODZIMNÍ MUŠKY, KTERÁ SE KONÁ V SOBOTU 28. ŘÍJNA NA PK1.
TENTO ZÁVOD ORGANIZAČNĚ ZAJIŠŤUJE NÁŠ ČLEN A SKVĚLÝ RYBÁŘ PEPA KONOPÁSEK, KTERÝ PROVÁDÍ I ZÁPIS ZÁJEMCŮ, NICMÉNĚ JE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT JEDNODUCHÝM SDĚLENÍM I NA TĚCHTO STRÁNKÁCH.
VÁŽENÍ A MILÍ,
POVAŽUJI ZA NEZBYTNÉ NAPSAT A ZÁROVEŇ VÁS POTENCIONÁLNÍ ÚČÁSTNÍKY UBEZPEČIT, ŽE V PÁTEK 27. ŘÍJNA OBNOVÍME A DOPLNÍME OBSÁDKU PSTRUHŮ. VĚŘTE, ŽE ANI TENTO ZÁVOD NEODBYDEME. V TUTO CHVÍLI MOHU SLÍBIT, ŽE UVAŽUJI NEJMÉNĚ O 2000 NOVÝCH PSTRUHŮ.
PŘÁTELÉ,
SRDEČNĚ VÁS ZVEME A TĚŠÍME SE NA VÁS. MYSLÍM, ŽE PEPA NAPSAL DO PROPOZIC, ŽE SI NESMÍTE PONECHAT ŽÁDNÝ ÚLOVEK, MŮJ NÁZOR JE, ŽE POKUD PEPA A VY BUDETE PONECHÁNÍ ÚLOVKU POŽADOVAT, JÁ DOPORUČUJI ANO, TAK ZA NAŠE SDRUŽENÍ NAVRHUJI PONECHÁNÍ NEJMÉNĚ 4 KUSŮ ULOVENÝCH RYB. V TÉTO VĚCI ČEKÁM NA NÁZOR PEPY A VÁS.

, Candat odpovědět

Zdravím, chci přihlásit několik lidí na candata Rydval Jan, Rydval Standa, Záviška Marek, Jelínek Radim, Dvořák František a Preisinger Jiří.
Děkuji

odpověděl(a)

SKVĚLÉ SDĚLENÍ. TĚŠÍME SE A MÁME VELIKOU RADOST.

, Candát odpovědět

Pěkný večer. Prosíme o přihlášení na závody Poličský candát. Moc děkujeme.Alenka a František Otradovský 2 4

odpověděl(a)

RÁD VÁS PŘÁTELÉ ZAPISUJI. TĚŠÍME SE.

, poz. odpovědět

V.p. Martinu, dovolte mi vysloviť obrovský obdiv a úctu Vám aj celému organizačnému tímu, za výborne zvládnuté športovo - spoločenské podujatie. Ešte nám doznieva hlas zvonu za posledným kolom z Poličky a už sa pripravujeme na ďalšiu súťaž u nás doma. Pravidlá našej súťaže sú rovnaké ako u Vás. V.p. Martinu, chcem Vás poprosiť o vysvetlenie problému pri zapisovaní najväčšej ryby v každom kole, za účelom rozhodovania v prípade rovnosti bodov. Obávam sa že aj na "CENE ČERENCA" vo Vrbovom (SK) budú v tomto smere nezrovnalosti. Napr. pretekár uloví päť rýb - rozhodca mu umožní vybrať a označiť najdlhšiu rybu - odmeria napr. druhú ulovenú rybu, ostatné ryby už merať nemôže čo ak potom uloví väčšiu rybu do súťaže o naj. rybu, ktorá ryba rozhodne o poradí v prípade rovnosti bodov? Rozhodci sa neriadili rovnakým pravidlom. Za Vašu reakciu ďakujem, Vašou dokonalosťou ďalej pripravujte nekonečnú zábavu pre širokú rybársku verejnosť. Fandíme Vám a prajeme pekný deň... Ps. Váš areál má len jednu velkú chybu: Šurany - Polička cca 350 km.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ A MILÝ PŘÍTELI DODO,
PŘEDEM MÉ ODPOVĚDI MI DOVOLTE PODĚKOVAT ZA VAŠE KRÁSNÁ SLOVA, KTERÝCH SI OSOBNĚ A VĚŘÍM, ŽE I KOLEGOVÉ VELICE VÁŽÍME.
NYNÍ K VAŠEMU DOTAZU,
SPRÁVNĚ CHÁPETE, ŽE MĚŘENÍ RYBY MÁ POUZE JEDEN VÝZNAM A TO, ŽE V PŘÍPADĚ ROVNOSTI BODŮ A CELKOVÉHO POČTU ULOVENÝCH RYB SE PODLE VELIKOSTI ÚLOVENÝCH RYB URČÍ POŘADÍ.
BOHUŽEL I U NÁS SE DLOUHÉ ROKY V TÉTO VĚCI ZBYTEČNĚ ZMATKOVALO A DLE MÉHO NÁZORU MNOHDY POSTUPOVALO CHYBNĚ. TEPRVE AŽ V POSLEDNÍCH LETECH DOŠLO K LOGICKÉMU POSTUPU. KTEEÝ ZNÍ TAKTO:
KAŽDÝ RYBÁŘ MÁ PRÁVO, NÉ POVINNOST, ZAPSAT DO KARTY TÉŽ I DÉLKU ULOVENÉ RYBY. SAMOZŘEJMĚ SPRÁVNĚ A LOGICKY TO MÁ BÝT TAK, ŽE DÉLKU RYB MŮŽE ZAPSAT U LIBOVOLNÉHO POČTU ULOVENÝCH RYB. V PŘÍPADĚ ROVNOSTI BODŮ A CELKOVÉHO POČTU ULOVENÝCH RYB S JINÝMI RYBÁŘI SE PAK UPLATNÍ NEJDELŠÍ RYBA A JE JEDNO, ZDA MÁ ZAPSANOU JEDNU A NEBO 10 DÉLEK.
VĚŘÍM, ŽE SE SHODNEME, ŽE BY BYLA VELIKÁ HLOUPOST UMOŽNIT POUZE ZAPSÁNÍ JEDNÉ RYBY. ŽÁDNÝ RYBÁŘ NIKDY NEMŮŽE VĚDĚT, ZDA BUDE NEJDELŠÍ RYBA PRVNÍ NEBO POSLEDNÍ, PŘÍPADNĚ JINÁ.
VĚŘTE, ŽE JSME S TÍMTO MĚLI PROBLÉMY I MY V POLIČCE A MNOHO RYBÁŘŮ TOHLE NIKDY NEPOCHOPILO.
PŘI POSLEDNÍM ZÁVODĚ, TJ. PODZIMNÍ PŘÍVLAČI JSME RÁNO S HLAVNÍM HODNOTITELEM DOHODLI TENTO POSTUP, KTERÝ POVAŽUJI ZA JEDINĚ SPRÁVNÝ,
V KAŽDÉM KOLE Z CELKOVÝCH 5 KOL BYLO PRÁVO RYBÁŘE ZAPSAT DÉLKU RYB A JE JEDNO KOLIKA RYB. NICMÉNĚ PRO HODNOCENÍ V JEDNOTLIVÝCH KOLECH TATO DÉLKA NESEHRÁLA ŽÁDNOU ROLI, POKUD 30 RYBÁŘŮ MĚLO ULOVENCH 5 RYB, TAK VŠICHNI MĚLI STEJNÝ POČET BODŮ. K DÉLCE RYB SE PŘIHLÍŽELO POUZE PŘI ZÁVĚREČNÉM SOUČTU UMÍSTĚNÍ ZA 5 KOL ZA SITUACE ROVNOSTI BODŮ VÍCERO ZÁVODNÍKŮ. MUSÍM ALE ZOPAKOVAT, ŽE NEŽ BYCHOM PŘISTOUPILI K ZÁPOČTU NEJDELŠÍHO ÚLOVKU, TAK BYCHOM JEŠTĚ PŘEDTÍM ZOHLEDNILI CELKOVÝ POČET RYB ZA VŠECH 5 KOL, COŽ JE DLE NAŠEHO NÁZORU SERIOZNĚJŠÍ.
MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE DLE SDĚLENÍ HLAVNÍHO VYHODNOTITELE, U UMÍSTĚNÍ PRVNÍCH NĚKOLIKA DESÍTEK RYBÁŘŮ NEBYLO TŘEBA POUŽÍT ANI PRVNÍ, ANI DRUHOU SKUTEČNOST.
MILÝ PŘÍTELI, POKUD JSEM TO NAPSAL SLOŽITĚ, TAK OBRATEM NAPIŠTE A HLAVNÍ HODNOTITEL MICHAL NIKL MĚ DOPLNÍ.
JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI. MÁME VELIKOU RADOST, ŽE K NÁM ZE SLOVENSKA RÁDI JEZDÍTE. MOC SI TOHO VÁŽÍME A JIŽ SE TĚŠÍME NA PŘÍŠTĚ.

, Závody odpovědět

Dobrý den
Prosím o přihlášení na Candáta 11.11.
Michal Janoušek
Petr Partyka
Mirko Zavoral
Radek Hamrla
Roman Lifka
Jakub Seifried
Michal Nevrkla
Petr Řehák
Petr Matějka
Díky
Michal

odpověděl(a)

SKVĚLÉ SDĚLENÍ MILÍ PŘÁTELÉ, PĚKNÁ PARTIČKA VÁS ALE JE. TĚŠÍME SE.

, - odpovědět

Dobrý deň poprosím o prihlásenie na policskeho candata Roman Gono, Peter Bocinec Miroslav Jankech. Ďakujem

odpověděl(a)

VELICE RÁD VÁS PŘÁTELÉ ZE SLOVENSKA ZAPISUJI.

, přihláška odpovědět

Dobrý den, prosím o přihlášení na Poličského candáta. Děkuji. Z. Chaloupka

odpověděl(a)

ANO VÁŽENÝ PŘÍTELI, VELIKÁ RADOST Z VAŠEHO PŘIHLÁŠENÍ.

, Candat 11.11. odpovědět

Dobrý večer prosím o přihlášení na závody policsky candat 11.11.
Lukas Knettig
Vladislav Flídr
Josef Sýkora
Radek Řehák

odpověděl(a)

I VÁS VÁŽENÍ PŘÁTELÉ MOC RÁD ZAPISUJI. TĚŠÍME SE.

, závody - candát odpovědět

Pěkný večer. Prosíme o přihlášení na závody Poličský candát. Moc děkujeme. Strejček, Strejčková.

odpověděl(a)

VELICE RÁD VÁS MILÍ PŘÁTELÉ ZAPISUJI.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 765

Kalendář

 «  květen 2017  » 
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

kretinka.jpg

Počasí


TOPlist