Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4321

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Registrace zastavena. Závod je plně obsazen!! Od 1. 2. 2018 je otevřena registrace na Crazy Fish Trout Area Cup. Závazné přihlášky s celými jmény obou členů teamu, popřípadě s názvem teamu zasílejte na RS Vysočina do sekce Návštěvní kniha, nebo na email pol.duhak@seznam.cz

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 813
, Поделитесь отзывами... odpovědět

normaten отзывы


<a href=http://pronormaten.ru/otzyvy/7-normaten-realnye-otzyvy-lyudey.html>normaten отзывы форум</a>

, Самые свежие женски... odpovědět

Самые свежие женские новости тут <a href=http://babybynature.ru/>babybynature.ru</a>

, POZ. NA ZIMNÍ. MARATON odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ RYBÁŘI, MILOVNÍCI ZIMNÍHO RYBOLOVU,
DOVOLTE MI VÁS POZVAT NA ZIMNÍ MARATON V LOVU NA DÍRCE:
---PÁTEK 23. ÚNORA - ZIMNÍ LOSOS 1 - 13.30 - 16.30 HODIN
---SOBOTA 24. ÚNORA - ZIMNÍ LOSOS 2 - 9.00 - 11.30 HODIN
---NEDĚLE 25. ÚNORA - ZIMNÍ LOSOS 3 - 9.00 - 11.30
VŠECHNY TYTO DÍLČÍ ZÁVODY BUDOU ZA STEJNÝCH PODMÍNEK. STARTOVNÉ NA KAŽDÝ SAMOSTATNÝ ZÁVOD 350 KORUN, DĚTI A STUDENTI 200 KORUN. POČET PONECHANÝCH RYB V KAŽDÉM ZÁVODĚ 5 KUSŮ. KAŽDÝ ZÁVOD SAMOSTATNĚ VYHODNOCEN - POHÁRY A CENY. ÚKOLEM KAŽDÉHO LOVU BUDE DOCÍLIT:
---NEJDELŠÍ ÚLOVEK MAX. 5 KUSŮ RYB MĚŘENÝ DO JEDNÉ DÉLKY PO SKONČENÍ ZÁVODU U HOSPŮDKY
---NEJDELŠÍ RYBU - 1 KUS
---NEJTĚŽŠÍ RYBU - 1 KUS
ZARYBNĚNÍ:
ZARYBNIT HODLÁME SKVĚLE, NA VŠECHNY 3 ZÁVODY PLÁNUJEME VYSADIT TÉMĚŘ 3.500 KUSŮ RYB A TO JE NA ZIMNÍ ZARYBNĚNÍ SKVĚLÉ.
---3000 KUSŮ PSTRUHŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI
---150 KILOVÝCH LOSOSŮ S ČERVENOU SVALOVINOU
---250 - 300 VELKÝCH PSTRUHŮ - LOSOSŮ 1,5 - 5 KG
FILOSOFIE A ZÁMĚR ZÁVODU:
CHCEME KONEČNĚ UMOŽNIT DLOUHO ODDALOVANÝ ZIMNÍ RYBOLOV. CHCEME SKVĚLE ZARYBNIT A ZÁROVEŇ VÁS VŠECHNY POZVAT NA PĚKNOU AKCI FINANČNĚ DOSTUPNOU. 5 KUSŮ PONECHANÝCH RYB ZA 350 KORUN JSOU VELMI SOLIDNÍ PODMÍNKY, DOKONCE LEPŠÍ, NEŽ NA DENNÍ POVOLENKY, KDE DOVOLUJEME PONECHAT 4 KUSY RYB ZA 380 KORUN. CELKOVÝM POČTEM 3 ZÁVODŮ CHCEME ROZDĚLIT ZÁJEM DO DELŠÍHO ČASOVÉHO RÁMCE A TAK UMOŽNIT VĚTŠÍ MOŽNOST VÝBĚRU. SAMOZŘEJMĚ BUDEME VELICE RÁDI, POKUD SE NAJDOU I TACÍ, KTEŘÍ SE ZŮČASTNÍ DVOU A NEBO DOKONCE TŘÍ ZÁVODŮ. PRO PŘÍPADNÉHO CELKOVÉHO VÍTĚZE VŠECH 3 ZÁVODŮ, PŘIPRAVÍME OCENĚNÍ PRO KRÁLE ZIMNÍHO LOVU.
POZNÁMKA:
ZÁVODNÍ KARTA V CENĚ STARTOVNÉHO BUDE PLATIT I PO SKONČENÍ ZÁVODŮ V JEDNOTLIVÝCH DNECH, VŽDY VŠAK POUZE V PŘÍSLUŠNÝ DEN DO 17. HOD.

odpověděl(a)

dobry vecer na kterem rybnice budou v patek zavody dekuji???
L.K

odpověděl(a)

ZHRUBA PŘED HODINOU JSEM V TÉTO VĚCI ODPOVÍDAL PAVLOVI. ODPOVÍM JEŠTĚ JEDNOU, ZÁVODY VE VŠECH DNECH BUDOU NA PK1 A PK2.

, - odpovědět

Dobrý den.Měl bych dotaz. Budou se tyto změny týkat i RS vysočina? Nebo zůstane RS pozadu? Toto je uvedeno na stránkách ČRS.

S potěšením oznamujeme, že legislativní proces změny povolené doby lovu na mimopstruhových revírech je úspěšně dokončen. V uplynulých dnech byla podepsána novela vyhlášky č. 197/2004 Sb., k provedení zákona č. 99/2004 Sb., o rybářství, kterou se mění denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech a byla publikována ve Sbírce zákonů pod č. 25/2018 Sb. v částce 14, která vyšla 19.2.2018.

Na základě této novely platí s účinností od 1. dubna 2018 následující denní doby lovu ryb na mimopstruhových revírech:

a) v měsíci duben, květen, červen, červenec, srpen, září od 4 do 24 hodin,

b) v měsíci říjen, listopad, prosinec, leden, únor, březen od 5 do 22 hodin.

Tyto povolené denní doby lovu ryb jsou v mimopstruhových revírech platné již v této sezóně, resp. od 1. dubna 2018.

odpověděl(a)

Denní doby lovu ryb na sportovních rybnících jsou:
• v měsíci listopadu, prosinci, lednu a únoru od 7 do 18 hodin
• v měsíci březnu, dubnu, září a říjnu od 5 do 21 hodin
• v měsíci květnu, červnu, červenci a srpnu od 3 do 23 hodin
• na přehradě Pod kopcem PK0. a PKI. od 13.dubna /PÁ/ je lov povolen 24 hodin denně až do 28. září.

V době letního času se k údajům PŘIČÍTÁ JEDNA HODINA

odpověděl(a)

Díky moc za odpověď.Jen jsem myslel,že když "zastaralý ryb. svaz" provedl takto razantní změny zda se nebude podobně reagovat.Ještě jednou díky.

, PONDĚLÍ 20. 00 HODIN odpovědět

---MÍNUS 9 STUPŇŮ

, DĚNÍ DO KONCE TÝDNE odpovědět

---DO ČTVRTKA BĚŽNÝ RYBOLOV BEZ OMEZENÍ
---PÁTEK OD RÁNA ZARYBŇOVÁNÍ PK1 + PK2, HÁJENÍ OBOU PŘEHRAD
---PÁTEK - 12.30 - 13.30 PREZENTACE DO PÁTEČNÍHO ZÁVODU
---PÁTEK - OD 13.30 - 16.30 ZÁVOD ZIMNÍ LOSOS 1
---SOBOTA - OD 7.30 - 9.00 PREZENTACE DO SOBOTNÍHO ZÁVODU
---SOBOTA - OD 9.00 - 11.30 ZÁVOD ZIMNÍ LOSOS 2
---NEDĚLE - OD 7.30 - 9.00 PREZENTACE DO NEDĚLNÍHO ZÁVODU
---NEDĚLE - OD 9.00 - 11.30 ZÁVOD ZIMNÍ LOSOS 3
POZNÁMKA:
PO KAŽDÉM ZÁVODĚ JE MOŽNOST ZÁVODNÍKŮ POKRAČOVAT V RÁMCI NEDOCHYTANÉ ZÁVODNÍ KARTY V RYBOLOVU, POUZE ALE K DOCHYTÁNÍ MAX. POČTU 5 KUSŮ PONECHANÝCH RYB. S PÁTOU PONECHANOU RYBOU KONČÍ PLATNOST ZÁVODNÍ POVOLENKY. KAŽDÁ PONECHANÁ RYBA SE MUSÍ BĚHEM ZÁVODU, ALE I PO ZÁVODĚ DO TÉTO KARTY ZAPSAT.
ČASOVÉ OMEZENÍ V KAŽDÉM DNI KONČÍ 17. HODINOU.
PRAVIDLA ZÁVODŮ ZDE NAPÍŠI ZÍTRA. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A TRPĚLIVOST.

odpověděl(a)

dobry vecer na kterem rybnice budou v patek zavody dekuji L.K

, Zimni maraton odpovědět

Zdravim pratele,
pokud jsem pravidla dobre pochopil, je to tak, ze kazdy rybar si muze ponechat 5ks ryb, ale do vysledku se mu pocita 5 nejdelsich ryb. To znamena, ze ikdyz chytne behem pul hodiny 5 ryb, ktere si necha, tak dale chyta a pokud chytne nejakou vetsi, zapise ji a do hodnoceni se mu zapocita prave tech 5 nejvetsich, ikdyz jich chyti treba 20 ...
Minimalne pro tyto zavody bych byl pro toto hodnoceni nechat a nijak to nekomplikovat, jeste pred par dny jsme se tu dohadovali, zda muzem ci nemuzem na led a ted kdyz uz konecne muzem, tak zas resime spravedlivost zavodu. Budme radi za zavody a za tu nadhernou moznost si konecne krasne zachytat na dirkych s moznosti opravdu levneho ziskani 5ti rybek pro zenu k veceri 3 A navic, panove, to zarybneni ... bude to proste nadhera. Tesme se na vikend. Petruv Zdar

PS: Resim volno v praci a pokusim se zucastnit vsechny tri dny a pomoci jako rozhodci.

, dírky od pátu do neděl odpovědět

Zajímalo by mě, zda se bude závodit pouze na PK1, nabo taky PK2. A co PK0? Tam se bude moci chytat v době závodů volně?
Také se chci zeptat, zda se bude moci chytat v pátek od rána na PK1. Předpokládám, že bude hájená. Ptám se proto, že si chci vzít na pátek dovolenou a chytat už od rána třeba na PK0. Děkuji za odpovď.

odpověděl(a)

ZÁVOD BUDE NA PK1 A PK2, KTERÉ TAKÉ BUDEME ZARYBŇOVAT A OD PÁTKU RÁNA I HÁJIT. NA PK0 ZÁVOD NEBUDE A ANI JI NEBUDEME ZARYBŇOVAT.

, Zimní maraton odpovědět

Dobrý den pane Martinů,

Vaše myšlenka uspořádat zimní maraton je rozhodně skvělá. Po letošní slabé dírkové sezoně bude zájem jistě velký a davy lidí se aspoň rozloží do více dnů. I my s přáteli rozhodně přijedeme, bohužel z časových důvodů pouze na nedělní závod.

Musím se ale přidat k názoru níže od Míry Trávníka. Hodnocení podle součtu pěti ponechaných ryb nemá takovou vypovídající hodnotu o umu závodníka. To jestli někdo chytne pět pstruhů s mírou 28 cm nebo čtyři pstruhy s mírou 35 cm + jednoho "lososa" je spíše dílem náhody, než konkrétního zacílení. Obzvlášť, když se loví čerstvě vysazené ryby. V tomto případě bude mezi závodníky rozdíl 60 cm (pořádných pár míst). Hodnocení podle počtu nachytaných kusů ryb je dle mého názoru mnohem více objektivní.

Navíc je třeba brát v potaz další situace. Například ne všichni si budou chtít odnést domů pět ryb. Nebo někdo chytí pěknou štiku a bude ji muset vzít jen kvůli tomu, aby se mu započítala do součtu cm. Někdo také může mít chyceno pět slušných ryb během půl hodiny a co potom, půjde na pivo? :-) Podobných situací může být více. Proto bych Vás chtěl poprosit o opětovné promyšlení způsobu hodnocení, děkuji.

S přáním pěkného dne

Filip Vrtal

odpověděl(a)

zdravím chlapy každý dirky co pamatuji to tak bylo, a je to stejne o náhodě i na kusy , když vam najede hejno okounu tak je nestačite tahat , a tak to na tech dirkách co pamatuji bylo vždy o nahodě. stejne jako nepředpokládám že by byly useky a menili se . nehlede že nerozparcelujete rybnik na useky co maji obsahnout rozhodčí, a i proto se co pamatuju meřili ryby na delku co kdo donesl. Narovinu bud vam velký nebo štika přijede a nebo hold máte smulu :-)).Nechci znevažovat ničí umění ale když by jste chteli býti zpravedlivý co se umeni na dirkách týče , muselo by se zase třeba lovit jen na umelou nastrahu marmišky a pod . taky to nemužete srovnávat že tam dáte rybičku a testo a jde si sednout vedle dirky na svařáka proti rybařovi co si tam bude dve hodky pohravat s umelou nástrahou. Nechte to tak , je to zabehnute už a narovinu stejne by jste se všem nezavdečily

, Chytání na povolenku odpovědět

Také by mě zajímalo zda bude možné po 11:30 v sobotu chytat na povolenku?

odpověděl(a)

ANO PANE, V SOBOTU PO ZÁ ZÁVODĚ, TJ. OD 11.30 SE OPĚT MŮŽE RYBAŘIT NA ROČNÍ A DENNÍ POVOLENKY.

, Zimní maraton odpovědět

Dobrý den,
bude v době závodů povolen rybolov pouze účastníkům závodů nebo i na roční povolenky?
Děkuji.

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
OBECNĚ VŽDY PLATÍ, ŽE NA KAŽDÝCH ZÁVODECH SE LOVÍ POUZE NA ZÁKLADĚ PREZENTACE A ZAPLACENÍ STARTOVNÉHO.
NA ROČNÍ A DENNÍ POVOLENKY SE BUDE RYBAŘIT OPĚT AŽ PO ZÁVODECH, TJ. V PÁTEK OD 16.30 A V SOBOTU A V NEDĚLI OD 11.30 HODIN.

, Zimní Marathon odpovědět

Dobrý den pane Martinů,
s vaším nápadem Zimního Maratonu na dírce rozhodně souhlasím. S přáteli už se na nějaké dírkařské závody nedočkavě klepeme a kdybychom to k Vám neměli 70 km, zůčastnili bychom se minimálně dvou :D. Nicméně bych měl jednu připomínku, přijde mi trochu zvláštní hodnotit umístění v závodu podle celkové délky pěti ponechaných ryb. Nejde potom vůbec o um závodníků, ale jen o to na jakého rybáře si štěstí sedne neboli, ten nejhloupější sedlák má největší brambory. Nemyslím tím nikoho osobně, sám bych rád byl někdy takovým hlupákem :D
Myslím, že klasické hodnocení podle počtu ryb je nejspravedlivější ze všech možností.
Už těším na jeden ze závodů.

S pozdravem Míra Trávník.

odpověděl(a)

ANO VÁŽENÝ PANE MÍRO,
JSEM VELICE RÁD, ŽE SE NA ZÁVODY TĚŠÍTE A ALESPOŇ JEDNOHO ZÁVODU ZŮČASTNÍTE.
VE VĚCI HODNOCENÍ VÁM ROZUMÍM, NICMÉNĚ JISTĚ DOBŘE VÍTE, JAKÉ JSOU LETOS VELKÉ PATÁLIE SE ZIMOU. JSEM NAKONEC RÁD, ŽE TAKTO RYCHLE REAGUJEME A TENTO VÍKEND S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ ZÁVODY USKUTEČNÍME. NENÍ ZDE POUZE ZÁSADNÍ PROBLÉM BEZPEČNOSTI, ALE TÉŽ I ZARYBNĚNÍ A DALŠÍCH VĚCÍ VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ ROZHODČCH.
TATO VÍKENDOVÁ SÉRIE ZÁVODŮ JE MYŠLENA, HLAVNĚ UMOŽNIT A DOHNAT VELKÉ ZPOŽDĚNÍ ZIMY A NATĚŠENÍ RYBÁŘŮ. V TUTO CHVÍLI NEMÁM SÍLU ZAJIŠŤOVAT NA 3 ZÁVODY ROZHODČÍ.
MYSLÍM TAKÉ, ŽE UMOŽNĚNÍ PONECHÁNÍ 5 KUSŮ RYB JE VELKORYSÉ A DÁVÁ I TO I JISTÉ KOMPROMISNÍ NÁROKY NA VÁMI POPISOVANOU ŠIKOVNOST KAŽDÉHO RYBÁŘE. MYSLÍM, ŽE ÚLOVEK 5 KUSŮ RYB JE CELKEM VELKÝM ÚKOLEM A JISTĚ SE KAŽDÉMU NEPODAŘÍ. ŠIKOVNÍ RYBÁŘI, KTEŘÍ ULOVÍ VÍCE RYB, BUDOU MOCI ROZHODNOUT TÉŽ I PONECHÁNÍ RYB, CO NEJVĚTŠÍCH. ANO, ZDE VÍM A TUŠÍM VAŠI NÁMITKU, ALE NECHME TO PRO TYTO PRVNÍ ZÁVODY TAKTO BÝT. SLIBUJI, POKUD NÁM POČASÍ UMOŽNÍ NĚJAKÉ DALŠÍ ZÁVODY USKUTEČNIT, ŽE JE BUDEME VYHODNOCOVAT NA ZÁKLADĚ VAŠEHO DOPORUČENÍ, TJ. POČTU CELKOVĚ ULOVENÝCH RYB. MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE.

, PONDĚLÍ 7.00 HODIN odpovědět

---MÍNUS 18 STUPŇŮ, ZCELA VYJASNĚNO, NÁDHERNÝ DEN

, NEDĚLE 20. HODIN odpovědět

---JIŽ MÍNUS 10 STUPŇŮ

, NEDĚLE PODVEČÉR odpovědět

---MÍNUS 4 STUPNĚ, JE SOLIDNĚ NAŠLÁPNUTO NA PĚKNÝ NOČNÍ MRÁZ
---SKUTEČNĚ SE ZDÁ, ŽE SE MRAZIVÁ TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ NAPLNÍ, BUĎME OPTIMISTÉ
---STÁLE PLATÍ A PLATIT BUDE, BUĎTE PŘI LOVU NA DÍRKÁCH OSTRAŽITÍ
POZNÁMKA:
DNES SE NA PK2 MIMO JINÉ RYBY ULOVIL I NÁDHERNÝ PSTRUH - LOSOS 67 CM, DÁLE SE TÉŽ ULOVILY I PĚKNÉ ŠTIKY A CELÁ ŘADA PSTRUHŮ A SIVENŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 813

Kalendář

 «  únor 2018  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

pr-chata2.JPG

Počasí


TOPlist