Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4320

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Registrace zastavena. Závod je plně obsazen!! Od 1. 2. 2018 je otevřena registrace na Crazy Fish Trout Area Cup. Závazné přihlášky s celými jmény obou členů teamu, popřípadě s názvem teamu zasílejte na RS Vysočina do sekce Návštěvní kniha, nebo na email pol.duhak@seznam.cz

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 813
, isioxkxyeybjzdh odpovědět

<a href="https://loanonline.us.org/">loans online</a>
online loans no credit check instant approval [url=https://loanonline.us.org/]loans online[/url]
OK’

, Zimní maraton odpovědět

Dobrý den pane Martinů,

Vaše myšlenka uspořádat zimní maraton je rozhodně skvělá. Po letošní slabé dírkové sezoně bude zájem jistě velký a davy lidí se aspoň rozloží do více dnů. I my s přáteli rozhodně přijedeme, bohužel z časových důvodů pouze na nedělní závod.

Musím se ale přidat k názoru níže od Míry Trávníka. Hodnocení podle součtu pěti ponechaných ryb nemá takovou vypovídající hodnotu o umu závodníka. To jestli někdo chytne pět pstruhů s mírou 28 cm nebo čtyři pstruhy s mírou 35 cm + jednoho "lososa" je spíše dílem náhody, než konkrétního zacílení. Obzvlášť, když se loví čerstvě vysazené ryby. V tomto případě bude mezi závodníky rozdíl 60 cm (pořádných pár míst). Hodnocení podle počtu nachytaných kusů ryb je dle mého názoru mnohem více objektivní.

Navíc je třeba brát v potaz další situace. Například ne všichni si budou chtít odnést domů pět ryb. Nebo někdo chytí pěknou štiku a bude ji muset vzít jen kvůli tomu, aby se mu započítala do součtu cm. Někdo také může mít chyceno pět slušných ryb během půl hodiny a co potom, půjde na pivo? :-) Podobných situací může být více. Proto bych Vás chtěl poprosit o opětovné promyšlení způsobu hodnocení, děkuji.

S přáním pěkného dne

Filip Vrtal

, Chytání na povolenku odpovědět

Také by mě zajímalo zda bude možné po 11:30 v sobotu chytat na povolenku?

odpověděl(a)

ANO PANE, V SOBOTU PO ZÁ ZÁVODĚ, TJ. OD 11.30 SE OPĚT MŮŽE RYBAŘIT NA ROČNÍ A DENNÍ POVOLENKY.

, Zimní maraton odpovědět

Dobrý den,
bude v době závodů povolen rybolov pouze účastníkům závodů nebo i na roční povolenky?
Děkuji.

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
OBECNĚ VŽDY PLATÍ, ŽE NA KAŽDÝCH ZÁVODECH SE LOVÍ POUZE NA ZÁKLADĚ PREZENTACE A ZAPLACENÍ STARTOVNÉHO.
NA ROČNÍ A DENNÍ POVOLENKY SE BUDE RYBAŘIT OPĚT AŽ PO ZÁVODECH, TJ. V PÁTEK OD 16.30 A V SOBOTU A V NEDĚLI OD 11.30 HODIN.

, Zimní Marathon odpovědět

Dobrý den pane Martinů,
s vaším nápadem Zimního Maratonu na dírce rozhodně souhlasím. S přáteli už se na nějaké dírkařské závody nedočkavě klepeme a kdybychom to k Vám neměli 70 km, zůčastnili bychom se minimálně dvou :D. Nicméně bych měl jednu připomínku, přijde mi trochu zvláštní hodnotit umístění v závodu podle celkové délky pěti ponechaných ryb. Nejde potom vůbec o um závodníků, ale jen o to na jakého rybáře si štěstí sedne neboli, ten nejhloupější sedlák má největší brambory. Nemyslím tím nikoho osobně, sám bych rád byl někdy takovým hlupákem :D
Myslím, že klasické hodnocení podle počtu ryb je nejspravedlivější ze všech možností.
Už těším na jeden ze závodů.

S pozdravem Míra Trávník.

odpověděl(a)

ANO VÁŽENÝ PANE MÍRO,
JSEM VELICE RÁD, ŽE SE NA ZÁVODY TĚŠÍTE A ALESPOŇ JEDNOHO ZÁVODU ZŮČASTNÍTE.
VE VĚCI HODNOCENÍ VÁM ROZUMÍM, NICMÉNĚ JISTĚ DOBŘE VÍTE, JAKÉ JSOU LETOS VELKÉ PATÁLIE SE ZIMOU. JSEM NAKONEC RÁD, ŽE TAKTO RYCHLE REAGUJEME A TENTO VÍKEND S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ ZÁVODY USKUTEČNÍME. NENÍ ZDE POUZE ZÁSADNÍ PROBLÉM BEZPEČNOSTI, ALE TÉŽ I ZARYBNĚNÍ A DALŠÍCH VĚCÍ VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ ROZHODČCH.
TATO VÍKENDOVÁ SÉRIE ZÁVODŮ JE MYŠLENA, HLAVNĚ UMOŽNIT A DOHNAT VELKÉ ZPOŽDĚNÍ ZIMY A NATĚŠENÍ RYBÁŘŮ. V TUTO CHVÍLI NEMÁM SÍLU ZAJIŠŤOVAT NA 3 ZÁVODY ROZHODČÍ.
MYSLÍM TAKÉ, ŽE UMOŽNĚNÍ PONECHÁNÍ 5 KUSŮ RYB JE VELKORYSÉ A DÁVÁ I TO I JISTÉ KOMPROMISNÍ NÁROKY NA VÁMI POPISOVANOU ŠIKOVNOST KAŽDÉHO RYBÁŘE. MYSLÍM, ŽE ÚLOVEK 5 KUSŮ RYB JE CELKEM VELKÝM ÚKOLEM A JISTĚ SE KAŽDÉMU NEPODAŘÍ. ŠIKOVNÍ RYBÁŘI, KTEŘÍ ULOVÍ VÍCE RYB, BUDOU MOCI ROZHODNOUT TÉŽ I PONECHÁNÍ RYB, CO NEJVĚTŠÍCH. ANO, ZDE VÍM A TUŠÍM VAŠI NÁMITKU, ALE NECHME TO PRO TYTO PRVNÍ ZÁVODY TAKTO BÝT. SLIBUJI, POKUD NÁM POČASÍ UMOŽNÍ NĚJAKÉ DALŠÍ ZÁVODY USKUTEČNIT, ŽE JE BUDEME VYHODNOCOVAT NA ZÁKLADĚ VAŠEHO DOPORUČENÍ, TJ. POČTU CELKOVĚ ULOVENÝCH RYB. MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE.

, PONDĚLÍ 7.00 HODIN odpovědět

---MÍNUS 18 STUPŇŮ, ZCELA VYJASNĚNO, NÁDHERNÝ DEN

, NEDĚLE 20. HODIN odpovědět

---JIŽ MÍNUS 10 STUPŇŮ

, NEDĚLE PODVEČÉR odpovědět

---MÍNUS 4 STUPNĚ, JE SOLIDNĚ NAŠLÁPNUTO NA PĚKNÝ NOČNÍ MRÁZ
---SKUTEČNĚ SE ZDÁ, ŽE SE MRAZIVÁ TÝDENNÍ PŘEDPOVĚĎ NAPLNÍ, BUĎME OPTIMISTÉ
---STÁLE PLATÍ A PLATIT BUDE, BUĎTE PŘI LOVU NA DÍRKÁCH OSTRAŽITÍ
POZNÁMKA:
DNES SE NA PK2 MIMO JINÉ RYBY ULOVIL I NÁDHERNÝ PSTRUH - LOSOS 67 CM, DÁLE SE TÉŽ ULOVILY I PĚKNÉ ŠTIKY A CELÁ ŘADA PSTRUHŮ A SIVENŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI

, - odpovědět

Dobrý den,
moc si vážím vašich akcí, které každoročně pořádáte.Jsem z jiné organizace a smekám nad vaší zapáleností a ochotou. Věřte,že bydlet v Poličce, NEVÁHAL bych ani chvíli.
Děkuji za tyto akce a budu se moc těšit na víkend.
S pozdravem Petr 1

, ZIMNÍ MARATON NA DÍRCE odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ RYBÁŘI, MILOVNÍCI ZIMNÍHO RYBOLOVU,
DOVOLTE MI VÁS SEZNÁMIT S NÁVRHEM VÍKENDOVÉ ACE, KTEROU DOPORUČUJI NAZVAT ZIMNÍM MARATONEM NA DÍRCE. TENTO MARATON NAVRHUJI ROZDĚLIT NA TŘI SAMOSTATNÉ ZÁVODY:
---PÁTEK 23. ÚNORA - ZIMNÍ LOSOS 1 - 13.30 - 16.30 HODIN
---SOBOTA 24. ÚNORA - ZIMNÍ LOSOS 2 - 9.00 - 11.30 HODIN
---NEDĚLE 25. ÚNORA - ZIMNÍ LOSOS 3 - 9.00 - 11.30
VŠECHNY TYTO DÍLČÍ ZÁVODY BUDOU ZA STEJNÝCH PODMÍNEK. STARTOVNÉ NA KAŽDÝ SAMOSTATNÝ ZÁVOD 350 KORUN, DĚTI A STUDENTI 200 KORUN. POČET PONECHANÝCH RYB V KAŽDÉM ZÁVODĚ 5 KUSŮ. KAŽDÝ ZÁVOD SAMOSTATNĚ VYHODNOCEN - POHÁRY A CENY. ÚKOLEM KAŽDÉHO LOVU BUDE DOCÍLIT:
---NEJDELŠÍ ÚLOVEK MAX. 5 KUSŮ RYB MĚŘENÝ DO JEDNÉ DÉLKY PO SKONČENÍ ZÁVODU U HOSPŮDKY
---NEJDELŠÍ RYBA - 1 KUS
---NEJTĚŽŠÍ RYBA - 1 KUS
ZARYBNĚNÍ:
ZARYBNIT HODLÁME SKVĚLE, NA VŠECHNY 3 ZÁVODY PLÁNUJEME VYSADIT TÉMĚŘ 3.500 KUSŮ RYB A TO JE NA ZIMNÍ ZARYBNĚNÍ SKVĚLÉ.
---3000 KUSŮ PSTRUHŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI
---150 KILOVÝCH LOSOSŮ S ČERVENOU SVALOVINOU
---250 - 300 VELKÝCH PSTRUHŮ - LOSOSŮ 1,5 - 5 KG
FILOSOFIE A ZÁMĚR ZÁVODU:
CHCEME KONEČNĚ UMOŽNIT DLOUHO ODDALOVANÝ ZIMN RYBOLOV. CHCEME SKVĚLE ZARYBNIT A ZÁROVEŇ VÁS VŠECHNY POZVAT NA PĚKNOU AKCI FINANČNĚ DOSTUPNOU. 5 KUSŮ PONECHANÝCH RYB ZA 350 KORUN JSOU VELMI SOLIDNÍ PODMÍNKY, DOKONCE LEPŠÍ, NEŽ NA DENNÍ POVOLENKY, KDE DOVOLUJEME PONECHAT 4 KUSY RYB ZA 380 KORUN. CELKOVÝM POČTEM 3 ZÁVODŮ CHCEME ROZDĚLIT ZÁJEM DO DELŠÍHO ČASOVÉHO RÁMCE A TAK UMOŽNIT VĚTŠÍ MOŽNOST VÝBĚRU. SAMOZŘEJMĚ BUDEME VELICE RÁDI, POKUD SE NAJDOU I TACÍ, KTEŘÍ SE ZŮČASTNÍ DVOU A NEBO DOKONCE TŘÍ ZÁVODŮ. PRO PŘÍPADNÉHO CELKOVÉHO VÍTĚZE VŠECH 3 ZÁVODŮ, PŘIPRAVÍME OCENĚNÍ PRO KRÁLE ZIMNÍHO LOVU.
VÁŽENÍ A MILÍ KAMARÁDI,
TOTO JE V TUTO CHVÍLI HRUBÝ NÁVRH TÉTO CELOVÍKENDOVÉ AKCE. JIŽ ZÍTRA SE POKUSÍM SLADIT POSTUPNÉ ZARYBNĚNÍ. BUDU VELICE RÁD, POKUD MI NAPÍŠETE, CO SI O TÉTO BLÁZNIVÉ AKCI MYSLÍTE A ZDA MÁ VAŠI PODPORU. MOC DĚKUJI A TĚŠÍM SE.
POZNÁMKA:
ZÁVODNÍ KARTA V CENĚ STARTOVNÉHO BUDE PLATIT I PO SKONČENÍ ZÁVODŮ V JEDNOTLIVÝCH DNECH, VŽDY VŠAK POUZE V PŘÍSLUŠNÝ DEN A K DOCHYTÁNÍ MAX. POČTU 5 KUSŮ RYB.

, NEDĚLNÍ DOPOLEDNE odpovědět

---MÍNUS 2 STUPNĚ
---PO NOČNÍM SNĚŽENÍ DALŠÍ 2 CM SNĚHU
---POMALU SE VYJASŇUJE V SOULADU S PROGNOZOU NA CELÝ TÝDEN, KTERÝ MÁ BÝT MRAZIVÝ A BEZ SNĚŽENÍ
---NA PK1 A PK2 RYBAŘÍ CCA 40 RYBÁŘŮ, MNOZÍ I ÚSPĚŠNĚ, VIDĚL JSEM ODCHÁZET TÁTU SE SYNEM, KTEŘÍ ODNÁŠELI 7 KRÁSNÝCH PSTRUHŮ
VÝHLED:
---VĚŘÍM V NAPLNĚNÍ MRAZIVÉ PŘEDPOVĚDI NA ZBYTEK ÚNORA. VĚŘÍM, ŽE NA NAŠI UVAŽOVANOU VÍKENDOVOU AKCI SE DOČKÁME NÁDHERNÉHO ZIMNÍHO POČASÍ A UŽIJEME SI KRÁSNÉHO ZIMNÍHO RYBOLOVU. TĚŠÍME SE.

, SOBOTA 13. HODIN odpovědět

---STÁLE MÍNUS 2 STUPNĚ
---DOKONČUJEME INFORMAČNÍ TABULE
---TYTO TABULE OD NEDĚLE 18. ÚNORA NAHRAZUJÍ NA PK1 + PK2 TABULE SE ZÁKAZEM VSTUPU NA LED
---NA TABULÍCH JSOU ZÁKLADNÍ INFORMACE, UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY VSTUPUJÍCÍ NA LED, ŽE SE V LEDU NACHÁZEJÍ OTVORY - DÍRKY K RYBOLOVU DO 25 CM A DALŠÍ NEZBYTNÉ ÚDAJE
---PODLE DNEŠNÍHO VYHODNOCENÍ SÍLY LEDU JE LED OD 9 - 11 CM, STÁLE MRZNE, DNES V NOCI TAKÉ SOLIDNÍ PROGNOZA A SKVĚLÝ VÝHLED NA CELÝ PŘÍŠTÍ TÝDEN
---DNES JSME TAKÉ NA PK2 VYZKOUŠELI PEVNOST LEDU, 5 DOSPĚLÝCH LIDÍ JSME SE POSTAVILI KOLEM DÍRKY A VŠE BYLO V POŘÁDKU
---NICMÉNĚ MUSÍM UPOZORNIT NA VSTUP NA LED ZE BŘEHU, KDY SE OPAKUJE KAŽDOROČNÍ SITUACE, KDY TEPLO Z HRÁZE A BLÁTA ZPŮSOBUJE TĚSNĚ U BŘEHU PROMÁČENÝ A SLABŠÍ LED
---PRO JISTOU MOŽNOST NEPŘEDVYDATELNÝCH SITUACÍ JSME NECHALI VYROBIT 10 PLOCHÝCH ŽEBŘÍKŮ, KTERÉ BUDOU V PŘÍPADĚ POTŘEBY ROZMÍSTĚNY PO BOČNÍCH HRÁZÍCH
---ZÍTRA, TJ. V NEDĚLI VČETNĚ DALŠÍCH DNÍ V TÝDNU BUDE V HOSPŮDCE U PK1 SLUŽBA OD 8. - 11. HOD. MOŽNOST ZAKOUPENÍ POVOLENEK A OBČERSTVENÍ
---TYTO NEJBLIŽŠÍ DNY MUSÍME VYSTAČIT SE ZBYTKOVÝM ZARYBNĚNÍM, KTERÉ JE STÁLE NA VELMI DOBRÉ ÚROVNI
---POKUD SE NÁM VŠE BUDE DOBŘE DAŘIT, SKVĚLE ZARYBNÍME NA VÍKEND A TAKÉ PŘIPRAVUJEME VELICE ZAJÍMAVOU AKCI, KTERÁ MOŽNÁ BUDE TRVAT 3 DNY, TJ. OD PÁTKU ODPOLEDNE AŽ DO NEDĚLE, VŠE SE BUDU SNAŽIT DOPŘESŇOVAT
PRO POŘÁDEK NAPÍŠI INFORMACE Z TABULÍ:

VÝSTRAŽNÉ UPOZORNĚNÍ, NEJEN PRO RYBÁŘE
---V LEDU SE NACHÁZEJÍ OTVORY - DÍRKY DO 25 CM PRO RYBOLOV
---VSTUP NA RYBNÍK JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ
PODMÍNKY PRO RYBOLOV POD LEDEM
---MINIMÁLNÍ SOUVISLÁ TLOUŠŤKA LEDU 10 CM
---MINIMÁLNÍ VZDÁLENOST MEZI LOVÍCÍMI 5 M
---LOV POVOLEN POUZE V PŘÍBŘEŽNÍM PÁSU DO 15 M
---ZÁKAZ VSTUPU NA LED V OBLASTI PŘÍTOKŮ A ODTOKŮ
---ZÁKAZ VSTUPU JEDNOTLIVCŮ BEZ DOPROVODU
---MAXIMÁLNÍ PRŮMĚR DÍRKY 25 CM
---MAXIMÁLNĚ ŠETRNÉ ZACHÁZENÍ S RYBAMI
PŘEJEME KRÁSNÉ ZIMNÍ CHVÍLE.

, SOBOTNÍ DOPOLEDNE odpovědět

---6.00 - MÍNUS 6 STUPŇŮ
---10.00 - MÍNUS 3 STUPNĚ
---NA PK1 A PK2 JE SITUACE O POZNÁNÍ LEPŠÍ, NA DÍLČÍCH MÍSTECH VČEREJŠÍ MOKRÝ SNÍH ZMRZNUL A POSÍLIL PEVNOST LEDU
---VČERA UDĚLANÉ SONDY JSOU ZAMRZLÉ NOVÝM 2 CM LEDEM

NYNÍ, TJ. DOPOLEDNE VYRÁBÍME INFORMAČNÍ TABULE, KTERÉ UMÍSTÍME NA HRÁZÍCH PK1 + PK2
---DNES DO VEČERA OZNÁMÍM, ZDA NA PK2 OD ZÍTRA, TJ. NEDĚLE 18. LEDNA ODSTRANÍME TABULI SE ZÁKAZEM VSTUPU NA LED A TU NAHRADÍME INFORMAČNÍ TABULÍ
---JE TÉŽ MOŽNÉ, ŽE TO SAMÉ PROVEDEME I NA PK1
---SLIBUJI, ŽE DNES DO VEČERA ZDE OZNÁMÍM VÍCE INFORMACÍ

, Dirky odpovědět

Dobrý den , pane Martinů a dobrý den všichni ostatní.
Pane Martinů nebylo by k zamyšlení az do odvolání zastavit příspěvky do diskuze dokud nebude jasné zdali se chytat bude a nebo nebude. Právo VETA pro příspěvky dát pouze vám prozatím.
Každý den x příspěvků a nic jiného se neřeší než jen handrkování.

odpověděl(a)

Je to tak že se tady kompetentní lidí boji rozhodnout tady se nikdy neudělá nic natvrdo vždy se jen nějak spekuluje kdyby se napsalo je to tak a tak žádné výjimky bylo by vše jasné! 7

, PODVEČERNÍ SITUACE odpovědět

---MÍNUS 2 STUPNĚ
---KOLEM 17. HODINY BYLO NÁDHERNĚ VYJASNĚNO A MĚL JSEM POCIT, ŽE JE NAŠLÁPNUTO NA PĚKNÝ MRÁZ, NYNÍ V 19. HODIN JE MLHA A ZDÁ SE, ŽE SE TEPLOMĚR ZASTAVIL NA JIŽ ZMÍNĚNÝCH MÍNUS 2 STUPNĚ
---PROŠEL JSEM SE PO PK1 A DNEŠNÍCH NOVÝCH 5 CM SNĚHU SE STANDARTNĚ PROMÁČÍ, JE TO VIDĚT NA ŠLÁPOTECH, KTERÉ SE OKAMŽITĚ PROMÁČÍ. POKUD BY SE NÁM V NEJBLIŽŠÍCH DNECH POVEDLO, PŘI BEZPEČNÉM LEDU, SNÍH UŠLAPAT, ROZHODNĚ BY TO VÝRAZNĚ POMOHLO K POSÍLENÍ LEDU A TO JAK Z VRCHU, TAK I ZE SPODU.
---SLEDOVAL JSEM POSLEDNÍ PROGNOZU POČASÍ A SKUTEČNĚ STÁLE SLIBUJÍ MRAZIVÝ TÝDEN, NICMÉNĚ BOHUŽEL I SNĚŽENÍ. JE V TUTO CHVÍLI VELICE TĚŽKÉ PŘEDVÍDAT, JAKÉ TO BUDE MÍT DOPADY. POKUD SE NÁM PODAŘÍ PŘI BEZPEČNÉ SÍLE LEDU PRŮBĚŽNĚ SNÍH UDUPÁVAT, TAK VĚŘÍM, ŽE TO MŮŽE POMOCI. POKUD NE A NAPADNE DALŠÍ VRSTVA SNĚHU, VELICE PRAVDĚPODOBNÉ, MŮŽE NÁM TO SITUACI ZKOMPLIKOVAT.
---ZÍTRA, TJ. V SOBOTU OPĚTOVNĚ PODÁM ZPRÁVU O SÍLE LEDU A POKUD DOJDEME ALESPOŇ NA PK2 K POZNÁNÍ BEZPEČNÉ SÍLY, BUDEME ZVAŽOVAT OPATRNÉ POVOLENÍ RYBOLOVU ALESPOŇ JIŽ NA ZMÍNĚNÉ PK2
---DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. DĚKUJI ZA TRPĚLIVOST. DĚKUJI ZA VELIKOU OPATRNOST A DĚKUJI ZA VZÁJEMNOU DŮVĚRU A PODPORU.

odpověděl(a)

Tak to je slovo do pranice, všichni hurá na led budeme šlapat sníh. Kdo potřebuje brigády sraz bude upřesněn.

odpověděl(a)

Jdi do šipku ty dědo mrazi jarda to napsal kvuli tem tatarum co nemužou vydržet a debilně se furt vyptavaj,tak neco delejte chodte třeba foukat na led a už se na ty kecy vy.......,ma pravdu,vezmi valeček a urychliš chytani jak sviň,ale je potreba porad blbe kecat co!!!!


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 813

Kalendář

 «  únor 2018  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

kvetna2.jpg

Počasí


TOPlist