Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 6169

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 951
, Pomezí odpovědět

Děkuji mockrát za odpověď pane Matrinů. A ještě jednou bych rád podotl, ze celý dotaz nebyl myslen jako zpochybňování toho co se děje na našich vodách. Možná i já jsem se nechal trochou unést emocemi z předchozího komentáře a za to se moc omlouvám.Jsem rád ze jste to právě vy kdo řídí RS Vysocina a děláte to velice dobře. Za to vám moc děkuji

, VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
OPĚT POMALU NASTÁVÁ ČAS SLOŽITÉ PŘÍPRAVY A REALIZACE VÁNOČNÍHO PRODEJE KAPRŮ, KDY KAŽDOROČNĚ NAŠE SDRUŽENÍ ZAJIŠŤUJE VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ. VEŠKERÝ ZISK NESLOUŽÍ PRO OBOHACENÍ MÉ A ANI JINÉ KAPSY, SLOUŽÍ K POSÍLENÍ NAŠI FINANČNÍ SÍLY PRO ZAJIŠTĚNÍ CO NEJLEPŠÍHO ZARYBNĚNÍ NAŠICH SPORTOVNÍCH REVÍRŮ. VĚŘTE PŘÁTELÉ, ŽE SE JEDNÁ O VÝZNAMNÝ PŘÍNOS, Z KTERÉHO TĚŽÍ VŠICHNI. PŘEJME SI, ABY SE I TEN LETOŠNÍ PRODEJ DOBŘE PODAŘIL. VĚŘTE TAKÉ, ŽE LETOŠNÍ ZARYBNĚNÍ A FINANČNÍ NÁROČNOST PŘEKONALY VŠECHNY ROKY PŘEDEŠLÉ A OSOBNĚ SI VELMI ODDECHNU, POKUD SE NAPLNÍ OČEKÁVANÝ FINANČNÍ PŘÍNOST LETOŠNÍHO VÁNOČNÍHO PRODEJE A TAK DOSTOJÍME ÚSPĚŠNÉMU FINAČNÍMU ZAKONČENÍ LETOŠNÍHO ROKU A VYTVOŘÍME DOBRÝ PŘEDPOKLAD PRO ROK PŘÍŠTÍ, TJ. ROK 2019.
PŘÁTELÉ,
BUDEME VELICE RÁDI, POKUD SI ZAKOUPÍTE VÁNOČNÍHO KAPRA U NAŠICH STÁNKŮ A TAK PODPOŘÍTE NAŠE SDRUŽENÍ. OBRACÍM SE I NA NAŠE ČLENY VLASTNÍCÍ FIRMY, ZVAŽTE ZAKOUPENÍ KAPRŮ PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE, NEKUPUJTE NEZDRAVÉ ČOKOLÁDOVÉ KOĹEKCE, ALE DARUJTE SVÝM LIDEM ZDRAVÉHO KAPRA. DOBŘE VÍM, ŽE JE TO PĚKNÝ DÁREK, KTERÝ KAŽDÝ ZAMĚSTNANEC UVÍTÁ A PŘISPĚJE K JEHO ZDRAVÍ, COŽ UVÍTÁTE I VY ZAMĚSTNAVATELÉ. DĚKUJI ZA ZVÁŽENÍ TÉTO NABÍDKY A TĚŠÍM SE NA PŘÍPADNÉ KONTAKTY. VOLAT MI MŮŽETE NA ČÍSLO 731441401. DĚKUJI MOC A TĚŠÍM SE.

, Pomezí odpovědět

Pane Martinů
Nemyslel jsem můj dotaz ve zlém. Jen mě zajímalo proč je areator na pomezí, kterého jsem si vsiml kdyz jsem sel dnes ze školy. Vše děláte dobře jak jen můžete o tom nepochybuji.Vidím že nemá zde smysl psát jaký koli dotaz, protože vše bude prekrouceno a já pak vypadám díky své zvědavosti jako hlupák.
Děkuji Josefe, že jste se mě zastal (vy jste pochopil můj dotaz)
Už se dál na nic ptát nebudu ztrácí to zde absolutní smysl....

odpověděl(a)

DOBŘE PETŘE, ROZUMÍM A JSEM RÁD, ŽE JSME SI TO VYSVĚTLILI.
NEDIVTE SE, ŽE NA NĚKTERÉ DOTAZY MUSÍM V ODPOVĚDÍCH PŘITVRDIT.
ZAJISTIT MAX. MOŽNOU OCHRANU RYB PŘED ZIMNÍM VYČERPÁNÍM KYSLÍKU JE NESMÍRNĚ NÁROČNÉ A TO PO VŠECH STRÁNKÁCH.
JE ŠKODA, ŽE SE TĚCHTO AKCÍ NEZŮČASTŇUJETE. VĚTŠINU TĚCHTO NÁROČNÝCH AKCÍ ZAJIŠŤUJE STÁLE STEJNÁ HRSTKA LIDÍ, KTEŘÍ TOHO JIŽ TAKÉ MAJÍ PLNÉ ZUBY.
NEMÁ TO JEN ROZMĚR FYZICKÉ PRÁCE, ALE TÉŽ I BEZPEČNOSTNÍHO A DALŠÍHO RIZIKA. TĚŽKO SE TO VŠE POPISUJE A VYSVĚTLUJE.
A VY PAK MIMO JINÉ NAPÍŠETE, NECHTE POMEZÍ V KLIDU ODPOČÍVAT.
A CO MYSLÍTE, ŽE DĚLÁME.
BEZ DOSTATKU KYSLÍKU SE RYBY ZVEDNOU A PRAVDĚPODOBNĚ UHYNOU. PRVOŘADÁ PODMÍNKA ZIMNÍHO KLIDU JE DOSTATEK KYSLÍKU A MY SE O TO VE VELMI TĚŽKÝCH PODMÍNKÁCH SNAŽÍME.
NEDIVTE SE, JÁ NĚKDY PŘIJDU PO CELODENNÍ PRÁCI DOMŮ A SNAŽÍM SE AKTUÁLNĚ ODPOVÍDAT. NĚKDY ALE NEVÍM, ZDA NEJSEM TERČEM PROVOKACE, NĚKTERÉ DOTAZY LZE I TAK CHÁPAT.
JSEM RÁD PETŘE, ŽE JSTE DODATEČNĚ NAPSAL, VIDÍM, ŽE JSTE POCTIVÝ RYBÁŘ A JSEM ZA TO RÁD.

, RYB. DĚNÍ DO KONCE ROK odpovědět

---ČTVRTEK 20. - NEDĚLE 23. PROSINCE - VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ
---SOBOTA 22. PROSINCE - VÁNOČNÍ ZARYBNĚNÍ PK1
---PÁTEK 28. PROSINCE - ZARYBNĚNÍ
---SOBOTA 29. PROSINCE - ZLATÝ SILVESTROVSKÝ LOSOS
---NEDĚLE 30. PROSINCE - DOPLNĚNÍ ZARYBNĚNÍ
---PONDĚLÍ 31. PROSINCE - ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
PŘÁTELÉ,
JE PŘIROZENÉ, ŽE KONKRÉTNÍ PODOBA TĚCHTO DVOU SILVESTROVSKÝCH AKCÍ BUDE PŘEDEVŠÍM ZÁLEŽET NA POČASÍ A HLAVNĚ NA SÍLE LEDU.
NEMŮŽEME V TUTO CHVÍLI DOPŘEDU VĚDĚT, ZDA SE AKCE USKUTEČNÍ ZE BŘEHU A NEBO Z PEVNÉHO LEDU. NICMÉNĚ POČÍTÁME S PĚKNÝM A DŮSTOJNÝM ZAKONČENÍM LETOŠNÍHO ROKU A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ CHCEME PODĚKOVAT VÁM VŠEM A KAŽDÉMU JEDNOMU Z VÁS ZA PŘÍNOS A OBOHACENÍ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SVĚTA. MOC SE TĚŠÍME A PŘEJME SI, AŤ SE NÁM TO DOBŘE PODAŘÍ.

odpověděl(a)

PŘÁTELÉ,
PŘIJMĚTE PROSÍM INFORMACI O PODMÍNKÁCH PRO LOV NA DÍRKÁCH, KTERÉ JSOU MIMO JINÉ UVEDENY I V POVOLENÍ PRO NUTNOU VYJIMKU PRO TENTO ZPŮSOB RYBOLOVU, KTEROU UDĚLUJE KRAJSKÝ ÚŘAD. ZDE JSOU NĚKTERÉ ZÁSADNÍ PODMÍNKY:
---SÍLA LEDU MIN. 10 CM, OSOBNĚ DOPORUČUJI 12 CM
---PRŮMĚR DÍRY MAX. 25 CM
---DÍRA SE POUZE VRTÁ
---BEZPEČNÉ ROZESTUPY, OSOBNĚ DOPORUČUJI RYBAŘIT POUZE V PŘÍBŘEŽNÍCH PÁSMECH
PŘÁTELÉ,
TO JSOU ZÁSADNÍ PODMÍNKY PRO LOV Z LEDU NA DÍRKÁCH. VŠECHNY TYTO PODMÍNKY SLEDUJÍ PŘEDEVŠÍM BEZPEČNOST RYBÁŘŮ A JE NEZBYTNÉ JE DODRŽOVAT.
DÁLE JSOU SAMOZŘEJMĚ I PODMÍNKY K OCHRANĚ RYB. SLIBUJI, ŽE VŠE VČAS NAPÍŠI. TAKÉ HODLÁME UMÍSTIT INFORMAČNÍ TABULE.
V TUTO CHVÍLI STÁLE JEŠTĚ RYBAŘÍME ZE BŘEHŮ A BUĎME ZA TO RÁDI. POKUD BUDE MRAZIVÝ VÝHLED, VYPNEME AREÁTORY A NECHÁME LED BEZPEČNĚ NAMRZNOUT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A KÁZEŇ TYTO PRAVIDLA DODRŽOVAT.
POZNÁMKA:
POKUD SE JIŽ JEDNOU VYVRTANÁ DÍRKA OBNOVÍ POMOCÍ SEKYRKY, PŘÍPADNĚ JINÉHO PŘEDMĚTU, TAK JE TO MOŽNÉ. NICMÉNĚ PRŮMĚR DÍRKY A HLAVNĚ BEZPEČNÉ PŮVODNÍ VYVRTÁNÍ JE NEZBYTNÉ. JINAK HROZÍ PROPADNUTÍ, PŘÍPADNĚ ZLOMENÍ NOHOU A POD. TOMU MUSÍME PŘEDCHÁZET NAŠI KÁZNÍ A ZODPOVĚDNOST

, povolenka odpovědět

dekuji za za odpovedet pane martinu 1 sem tušil no že to asi bude bylo málo vody a celkove 1

, povolenka odpovědět

dobry, večer mohu se zeptat , pane martinu ohledne povolenek jesly na rok, 2019 bude stejna cena jak letos? dekuji za info pekny večer .

odpověděl(a)

NE PATRIKU, NEMŮŽE BÝT STEJNÁ. RYBY A OSTATNÍ NÁKLADY BĚHEM ROKU VÝRAZNĚ STOUPLY A MY MUSÍME REAGOVAT.
DENNÍ POVOLENKU ZDRAŽÍME O 20 KORUN, TJ. NA 400 KORUN. ROČNÍ MUSÍME UPRAVIT NEJMÉNĚ O 100, MOŽNÁ I O 200 KORUN.
CELOROČNĚ BOJUJEME O KAŽDOU KORUNU, VŠE DĚLÁME ZADARMO. KAŽDÁ DALŠÍ PODOBNÁ FIRMA BY ZAMĚTNALA NEJMÉNĚ 2 - 4 PRACOVNÍKY, NEMÁME TÉMĚŘ ŽÁDNÉ DALŠÍ REŽIJNÍ NÁKLADY. JE TO CELOROČNÍ NEKONČÍCÍ BOJ A OTÁZKA, ZDA VŠE DO KONCE ROKU FINANČNĚ ZVLÁDNEME A NESKONČÍME VE STRÁTĚ.
VŠUDE JINDE A PŘEDEVŠÍM V CIZINĚ BY POVOLENKY STÁLY NÁSOBEK NAŠI CENY.

, dotaz odpovědět

Petře děkuji za odpověď je vidět, že stanovy RS Vysočina máte v malíku, ale bohužel jste nepochopil mojí otázku.... tím pádem vaše odpověď byla úplně mimo. Nemám žádný problém s používáním areatoru na našich vodách v dnešní sezóně zachránili spousty ryb a to je dobře. V mém dotazu šlo o to jestli má nějaký důvod zabraňovat zamrzani rybniku pomezí (Limberský) v tuto chvíli, kdy se ryby uložili ke dnu a preckavaji zimu. Na přehradách pod kopcem to chápu je tam velké množství pstruhů a dalších ryb, které se teď dají chytat. A jezdí tam velké množství rybářů ž celé ČR, kteří zde našemu sdružení nechávají nemalé peníze na další zarybnění našich vod. Zajímá mě jen důvod proč zrovna na Pomezí 1

, dotaz odpovědět

Dobrý den, chtěl jsem se jen zeptat ž jakého důvodu je umístěn areator i na pomezí? Proč to nenecháte roztát samovolně? když se má oteplit po neděli. Stejně je teď 99 % rybářů na přehradách(zbytek sedí doma), kde mají vysazene neuvěřitelné množství ryb. Tak proč už nenechat pomezí v klidu odpočívat?

odpověděl(a)

chlapi..když vám furt něco vadí tak stím teda začněte něco dělat..přečtěte si stanovy RS kde se dozvíte že nejvyšším orgánem spolku je členská schůze...protlačte si přez výbor do programu schůze o hlasování o používání areatoru nebo cokoliv vám vadí odhlasujte si to v počtu kdy je potřeba alespoň 3/5 většina přítomných členů.
zkratka poroučet větru dešti a je pokoj tady to každodenní tlachání je fakt o ničem.

odpověděl(a)

MILÝ PETŘE,
JÁ SKUTEČNĚ NEVĚŘÍM SVÝM OČÍM, CE ZDE ČTU.
VY SI MYSLÍTE, ŽE AREÁTOR NA POMEZÍ JE Z DŮVODU, ABY MOHLI RYBÁŘI STÁLE JEŠTĚ LOVIT KAPRY.
DŮVODEM JE OCHRANA RYBNÍKU PŘED VYČERPÁNÍM KYSLÍKU A NÁSLEDNÉHO TOTÁLNÍHO ÚHYNU. VY NEVIDÍTE REÁLNOU SITUACI OBROVSKÉHO SUCHA, KDY DO RYBNÍKŮ JIŽ OD JARA NEPŘITÉKÁ ANI KAPKA VODY.
PŘÁTELÉ,
NEZLOBTE SE, ALE TYTO NĚKTERÉ OTÁZKY PŘESAHUJÍ RÁMEC NORMÁLNÍHO ROZUMU A JÁ SKUTEČNĚ ZAČÍNÁM ZVAŽOVAT UKONČENÍ SVÉHO PŮSOBENÍ.
MÁTE VŮBEC PŘEDSTAVU, JAKÉ JE TO VYČERPÁVAJÍCÍ USILÍ VŠE TECHNICKY A FINANČNĚ ZVLÁDNOUT A PREVENTIVNĚ PŘEDCHÁZET KATASTROFÁM?
NA POMEZÍ ODHADUJI 70 METRÁKŮ RYB ZA PŮL MILIONU, MÁME TO NECHAT UHYNOUT?

odpověděl(a)

Petr se jenom zeptal od toho snad tato kniha je ne????

odpověděl(a)

NO VIDÍTE JOSEFE, PETR SE PODLE VÁS JEN ZEPTAL A JÁ JSEM JEN ODPOVĚDĚL.

, STŘEDEČNÍ SITUACE odpovědět

---MÍNUS 1 STUPEŇ
---ZATAŽENO, ALE JIŽ NESNĚŽÍ
---TÉMĚŘ BEZVĚTŘÍ
---PK1 CELÁ BEZ LEDU
---NA ZÁKLADĚ VÝHLEDU POČASÍ, KDY SE MÁ JIŽ OD PONDĚLÍ VÝRAZNĚ OTEPLIT NECHÁVÁME I NADÁLE V CHODU AREÁTORY
---SJEZD PŘEHRADÁM STÁLE BEZPEČNÝ
---NÁDHERNÁ ZIMNÍ KRAJINA A IDEÁLNÍ PODMÍNKY K RYBOLOVU

, - odpovědět

kolik letos na vánoce budou stat kapři a kde je budete prodavat děkuji

odpověděl(a)

KAPR 1. TŘÍDA 93 KORUN A VÝBĚR 103 KORUN.

, Amur odpovědět

Dobrý den pane Martinů,
bude se dát koupit na stánkách RS Vysočina před Vánoci i amur, popřípadě šlo by to zařídit ?
Děkuji za odpověď.

odpověděl(a)

BĚŽNĚ AMUŘI NA STÁNCÍCH NEJSOU. ZDA SE PODAŘÍ ZAJISTIT, NEMOHU STOPROCENTNĚ SLÍBIT.

odpověděl(a)

Děkuji za informaci. Kdyby se to podařilo bylo by to fajn. Rád bych si amura, kdyžtak odkoupil na stánku v Poličce.

, ÚTERNÍ SITUACE odpovědět

---PO RÁNU 0 STUPŇŮ
---CHUMELENICE
---PO NOCI 8 CM SNĚHU
---PK1 CELÁ BEZ LEDU, KRAJINA BÍLÁ, JAKO V POHÁDCE
---AREÁTORY DNES STÁLE BĚŽÍ
---NYNÍ V 16. HODIN MÍNUS 1 STUPEŇ
---CHUMELENÍ USTÁVÁ
---ZÍTRA RÁNO ROZHODNEME O PŘÍPADNÉM VYPNUTÍ A VYNDÁNÍ AREÁTORŮ S CÍLEM ZAMRZNUTÍ CELÉ PŘEHRADY, COŽ JE STÁLE PODLE VÝHLEDU VELMI NEJISTÉ

, PONDĚLNÍ SITUACE odpovědět

---PO RÁNU PLUS 2 STUPNĚ
---PK1 TÉMĚŘ CELÁ BEZ LEDU
---NA PK1 RYBAŘILO NEČEKANĚ VELKÉ MNOŽSTVÍ RYBÁŘŮ, CCA 30 - 40 RYBÁŘŮ
---V 17. HODIN MÍNUS 1 STUPEŇ A SNĚŽILO
---POPRAŠEK CCA 2 CM SNĚHU
---ZAPÍNÁME 5 AREÁTORŮ
---ZÍTRA OPĚT VYHODNOTÍME PROGNOZU POČASÍ A ROZHODNEME O DALŠÍM VYUŽITÍ AREÁTORŮ
---NICMÉNĚ SE ZDÁ, ŽE OPĚT PO NĚKOLIKA CHLADNÝCH DNECH PŘIJDE VÁNOČNÍ OBLEVA
---OSOBNĚ SE OBÁVÁM PODOBNÉHO RÁZU POČASÍ, JAKO LONI, KDY PŘI NEPOUŽÍVÁNÍ AREÁTORŮ BY SE VLASTNĚ 2,5 MĚSÍCE NEDALO RYBAŘIT

, Led odpovědět

Dobrý den, nevím zdali se ještě rozmrazuje PK 1 ale mají být mrazy tak by asi bylo dobré to nechat na přírodě aby to konečně zamrzlo a areátory vypnout.

odpověděl(a)

HEZKÝ NÁZOR PANE JIRKO. OTÁZKOU ALE JE, JAK SKUTEČNĚ BUDE. MYSLÍM, ŽE SI KAŽDÝ Z VÁS DOBŘE PAMATUJE, JAK TO BYLO LONI. POKUD BYCHOM BÝVALI NEPOUŽILI AREÁTORY, TAK SE JIŽ CELÝ PROSINEC, LEDEN A PŮLKA ÚNORA NEDALO RYBAŘIT. DŮVODEM BYL SLABÝ, DO 5 CM SILNÝ LED, KTERÝ NEUMOŽNIL RYBOLOV ZE BŘEHU A ANI Z LEDU. TEPRVE AŽ OD PŮLKY ÚNORA ZAČALY SILNÉ MRAZY, KTERÉ UMOŽNILY RYBOLOV Z LEDU.
MUSÍM NAPSAT, ŽE MI JE OSOBNĚ VŽDY MILEJŠÍ REALITA LOVU ZE BŘEHU, KTERÁ JE BEZPEČNÁ, NEŽ RISKOVAT RYBOLOV ZE SLABÉHO LEDU.
A JAK TO DOPORUČUJETE UDĚLAT Z KYSLÍKEM. V SOUČASNÉ DOBĚ NENÍ DO PK1 VŮBEC ŽÁDNÝ PŘÍTOK. PAMATUJI ZIMU PŘED CCA 20 LÉTY, KDY ZA SUCHA ZAMRZLA PK1, VZÁPĚTÍ NAPADL NA LED SNÍH A BĚHEM VELMI KRÁTKÉ DOBY JSME ZTRATILI PŘEVÁŽNOU ČÁST OBSÁDKY.

, voda odpovědět

Dobrý večer, jak jsou na tom PK1 a PK0 s vodou? Doplnily to deště?

odpověděl(a)

---PK0 - CHYBÍ 30 - 40 CM VODY, CCA 15000 KUBÍKŮ
---PK1 - CHYBÍ 25 - 30 CM VODY, CCA 12000 KUBÍKŮ
---PK2 - CHYBÍ JIŽ JENOM 5 CM VODY, CCA 2000 KUBÍKŮ


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 951

Kalendář

 «  prosinec 2018  » 
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 

Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

pusta_kamenice.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.