Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 5180

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 866
, Dětské závody odpovědět

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za nádherné dětské závody se
spoustou pěkných cen a krásných pohárů. 9

odpověděl(a)

ANO, MOC DĚKUJEME A MÁME VELIKOU RADOST Z VAŠÍ SPOKOJENOSTI.

, FOTKY ZE ZÁVODŮ odpovědět

KRÁSNÝ DEN VÁM VŠEM,
ZASÍLÁM ODKAZ NA FOTKY Z DNEŠNÍCH DĚTSKÝCH ZÁVODŮ
evelinakrivkova.rajce.idnes.cz/23._cervna_201...

, 8. ROČNÍK DĚTS. ZÁVODŮ odpovědět

Vážení a milí rybářští přátelé, milí kamarádi, dovolte mi malé ohlédnutí za právě skončeným 8. ročníkem závodů dětí.
Do závodu se za chladného rána přihlašuje rekordní počet 87 dětí,loni 81, které svedly zajímavé rybářské souboje. Ulovilo se celkem 105 ryb, největší ryba byl kapr64 cm. Celkem 35 dětí mělo úlovek min. 1 ryby, nejúspěšnější závodníček dokonce 10 ryb. Myslím, že dnešní den byl velkým důkazem a i jistou nadějí, že naše generace dospělých nebude poslední rybářskou generací, která má rybářskou vášeň v sobě. Je to o to více cennější, že v dnešní přetechnizované době naše děti dávají mnohdy přednost počítačům a jiným technickým vymoženostem před pobytem v přírodě. Musím také ocenit, že velká většina dětí vydržela až do konce závodu a ani kratší déšť a zima je neodradila. Věřím, že pro zdraví a celkovou kondici měla dnešní výdrž velký význam. Mám ale pochopení i pro malou hrstku dětí a rodičů, cca 5 - 10, kteří z důvodu zimy odešli před skončením závodu.
Jsem moc rád a velice si vážím, že my v Poličce máme stále dostatek síly tyto krásné rybářské a společenské akce zabezpečit. Je mi velkou ctí poděkovat všem a každému jednomu zvlášť za váš přínos, který je vždy nezbytnou podmínkou celkového zdaru. Především děkuji Vlastikovi Melezínkovi a F. Zinkovi, děkuji rozhodčím, děkuji dětem a především všem rodičům, babičkám a dědečkům, že své děti vedou k rybařině a že je dnes přivedli na tyto pěkné závody.
Vážení a milí přátelé, dnešní den byl velkou rybářskou oslavou a i jistým sdělením, že víra v naše konání je stále pevná a že jsme stále plni nadšení a odhodlání i nadále tu naši rybářskou káru táhnout dál. Moc děkuji, bylo mi velkou ctí být součástí dnešního dění.S velkou úctou děkuji i paní Mirce Strejčkové za nádherný a chuťově skvělý velký dort, který každoročně našim dětem nezištně upeče. Moc děkujeme i sponzorům. Vážíme si Vaši obětavé pomoci, bez které by naše akce neměly tu skvělou atmosféru. JM.

rád bych poděkoval těmto sponzorům:
---Tomáš Gracias - dar 20 000 korun
---Milan Vymazal - dar 1000 korun
---Leoš Lukášek - 500 korun
---Jarda Rosenberg - 400 korun
---pan Peška - nákup 100 pitíček
---Martin Křepský - věcné ceny
---Marek Václav - věcné ceny
---Zdenek Strejček - věcné ceny
---Michal Simčo - věcné ceny
---firma Rávensburger - věcné ceny

Umístění prvních 8 pohárových míst:
---Matyáš Simčo - 10 ryb
---Adam Simčo - 9 ryb
---Deniska Rosenbergová - 8 ryb
---Jirka Roušar - 8 ryb
---Robin Rosenberg - 6 ryb
---Tomáš Bartoš - 5 ryb
---Tína Ondráčková - 5 ryb
---Vaneska Ditrichová - 5 ryb
nejmladší chlapec - Robin Rosenberg - 3 roky
nejmladší děvčátko - Adélka Janků - 2 roky

, SOBOTA 6.00 - POČASÍ odpovědět

MILÉ DĚTI, TAŤKOVÉ A MAMKY, DĚDEČKOVÉ A BABIČKY, TETIČKY A STREJČKOVÉ,
SVATÝ PETR NÁS OPĚT VYSLYŠEL A ZAŘÍDIL NA DNEŠNÍ ZÁVOD KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ POČASÍ.
V POLIČCE JE V TUTO CHVÍLI TAKTO:
---NEPRŠÍ, POLOJASNO, KRÁSNÝCH 10 STUPŇŮ
ODHAD DOPOLEDNÍHO POČASÍ:
---CELÉ DOPOLEDNE BEZ DEŠTĚ, CHVÍLEMI BUDE SVÍTIT I SLUNÍČKO, TEPLOTA 15 - 18 STUPŇŮ, TÉMĚŘ BEZVĚTŘÍ
---ČEKÁ NÁS NÁDHERNÝ DEN S KRÁSNÝM RYBÁŘSKÝM POČASÍM
PŘÁTELÉ, MILÉ DĚTI,
BERU VŠE POTŘEBNÉ A ODJÍŽDÍM NA PŘEHRADU ZAHÁJIT ZÁPIS VÁS VŠECH DO ZÁVODU. NEMUSÍTE MOC SPĚCHAT, MÍSTO MÁME PRO VŠECHNY Z VÁS. ZÁVOD ZAČÍNÁ V 8. HOD. NA VŠECHNY SE MOC TĚŠÍME A TO HLAVNÍ JE, DOSTAT JSEM ZPRÁVU OD KAPRŮ, ŽE MAJÍ VELIKÝ HLAD A MOC SE TĚŠÍ NA VAŠE DOBROTY.

, Deni povolenka odpovědět

Na deni muzes chytat i na pomezezaku kdyz platis znamku a si clenem

, - odpovědět

Na Pekle se muže chytat na jednodení povolenku

odpověděl(a)

SAMOZŘEJMĚ.

, Jarda odpovědět

Ne nemůžeš jenom na členskou roční.

, - odpovědět

Dobrý den, je možné na pomezáku chytat na denní povolenku? Děkuji

odpověděl(a)

...hádej, co je napsáno v sekci kde rybařit?

, DNEŠNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

---PK1 - 410 KRÁSNÝCH KAPRŮ, DŮVODEM TOHOTO MIMOŘÁDNÉHO ZARYBNĚNÍ JE ZÍTŘEJŠÍ ZÁVOD DĚTÍ, JE TO NEJLEPŠÍ ZARYBNĚNÍ NA TENTO ZÁVOD ZA CELOU DOBU 8 LET TRVÁNÍ TÉTO KRÁSNÉ AKCE

---SVRATKA - 650 PĚKNÝCH PSTRUHŮ
-----70 KUSŮ MARTINOVSKÝ SPLAV
-----420 KUSŮ BOROVNICKÝ SPLAV VČERNĚ ESÍČKA
-----30 KUSŮ ZASTÁVKA TELECÍ
-----130 KUSŮ ÚDOLÍ PO PAJKROVO KOLO
PSTRUZI OPĚT SKVĚLE BEROU. PŘEJI KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.

, zpráva odpovědět

Prosím o odstoupení z dětského závodu Jakuba Juříčka. Vysoké teploty a antibiotika zahnali Kubíka do postele.Velice jsme se těšili,je to oplakané velké zklamání.Přejeme všem pěkný průběh závodu,dobré braní ryb a hlavně krásnou kamarádskou atmosféru na kterou se nezapomíná. Petru zdar!

odpověděl(a)

ANO MILÝ PŘÍTELI, ROZUMÍM. ŠKODA, SNAD NĚKDY PŘÍŠTĚ.

, PÁTEČNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

PŘÁTELÉ, MILÍ RYBÁŘI,
TENTO PÁTEK OPĚTOVNĚ ZARYBŇUJEME, HODLÁME VYSADIT TYTO RYBY:
---SVRATKA - 700 PSTRUHŮ
---PK1 - 300 KAPRŮ NA SOBOTNÍ DĚTSKÉ ZÁVODY
RYBY DOVEZEME KOLEM 8. HODINY.
PK1 SE ALE NEHÁJÍ, BĚHEM PÁTKU SE VOLNĚ LOVÍ PO CELÉ PLOŠE PK1. V SOBOTU BĚHEM DĚTSKÝCH ZÁVODŮ SE VYMEZUJE NA DOBU OD 8. - 11.30 BOČNÍ STRANA OD HOSPŮDKY AŽ ZA ZÁTOKU U MARINGOTEK PRO LOV DĚTÍ.
POZNÁMKA:
PK1 NA ZÁVODY ZARYBNÍME VELMI VELKORYSE, MÁME ZÁJEM, ABY DĚTI BYLY SPOKOJENÉ A DOBŘE SI ZARYBAŘILY. OPAKUJI ZNOVU, ŽE KAŽDÝ DĚTSKÝ ZÁVODNÍČEK SI SMÍ PONECHAT 2 KUSY RYB, NAPŘ. 2 KAPRY A NEBO KAPRA A PSTRUHA A POD.
VĚŘÍM V KRÁSNOU RYBÁŘSKOU SOBOTU, VĚŘÍM V PRAVÉ DĚTSKÉ NADŠENÍ, VĚŘÍM I VE VAŠI SPOKOJENOST.
VÁŽENÍ A MILÍ TAŤKOVÉ, MAMKY, BABIČKY A DĚDEČKOVÉ, TETIČKY A STREJČKOVÉ - VĚŘÍM, ŽE NIKOHO Z VAŠICH DĚTÍ NENECHÁTE DOMA A PŘIJDETE MEZI NÁS. MY SE NA VÁS VŠECHNY A PŘEDEVŠÍM NA DĚTI MOC TĚŠÍME.
BEZ OHLEDU ÚLOVKŮ MÁME PRO KAŽDÉHO VAŠEHO ZÁVODNÍČKA VĚCNOU CENU A TÉŽ I MNOHO DOBROT.

, dětské závody odpovědět

Moc mě mrzí ,že musím odhlásit svého vnoučka Vašíka Flídrovího.Bohužel děda plánuje a máma mění.Snad příště.Mnoho zdaru Jindra Cupal.Přeji všem ať se zavody vydaří.

, Zavody odpovědět

Dobry den,musim odhlasit Michala Bema se sobotnich dětskych zavodu z duvodu nemoci.Moc nam je to lito.

, PÁR SLOV K DĚ. ZÁVODŮM odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI A BOJOVNÍCI ZA CO NEJLEPŠÍ PODMÍNKY PRO ZÁVOD NAŠICH DĚTÍ,
DOVOLTE MI NAPSAT PÁR VĚT VE VĚCI VZNIKU A HISTORIE TOHOTO ZÁVODU:MYŠLENKA NA ZÁVOD VZNIKLA PŘED 8 LÉTY A PRVNÍCH NĚKOLIK ROČNÍKŮ, CCA 5, SE KONALO NA MALÉM RYBNÍKU NOVÝ. TĚCHTO ROČNÍKŮ SE ZŮČASTŇOVALO 30 - 40 DĚTÍ. NA TYTO ZÁVODY SE BUĎ RYBÍ OBSÁDKA NEDOPLŇOVALA A NEBO SE MAX. VYSAZOVALO 100 - 150 KAPRŮ.
NA ZÁKLADĚ ZKUŠENOSTÍ A PŘEDEVŠÍM SLOŽITOSTI PŘIPRAVIT NA TOMTO ODLEHLÉM RYBNÍKU POTŘEBNÉ ZÁZEMÍ, BYLO ROZHODNUTO O POŘÁDÁNÍ DALŠÍCH ROČNÍKŮ NA PK1. TENTO RYBNÍK JSEM SE VŽDY PŘED KAŽDÝM ZÁVODEM SNAŽIL V RÁMCI FINANČNÍCH MOŽNOSTÍ A HLAVNĚ NELEHKÉHO ZAJIŠTĚNÍ RYB V TOMTO LETNÍM OBDOBÍ ČÁSTEČNĚ ZARYBNIT A TO V ROZSAHU 150 - 200 KAPRŮ. TAKÉ PANOVALA ŠIROKÁ SHODA, ŽE JE ZBYTEČNÉ CELÝ PÁTEK A DOPOLEDNÍ SOBOTU BLOKOVAT NA PK1 BĚŽNÝ RYBOLOV NA POVOLENKY.
ANO, JE PRAVDOU, ŽE SE V POSLEDNÍCH 2 - 3 LETECH ZÁJEM DĚTÍ O ZÁVOD VELMI PRUDCE ZVYŠUJE A PŘEDEVŠÍM LETOŠÍ ZÁJEM, KTERÝ ODHADUJI NA 100 ZÁVODNÍČKŮ JE NAPROSTO FANTASTICKÝ, NEVÍDANÝ A BEZPRECEDENTNÍ. MÁME SAMOZŘEJMĚ OBROVSKOU RADOST, TO NÁM SNAD VŠICHNI VĚŘÍTE.
PŘÁTELÉ,
RUKU NA SRDCE, PODMÍNKY ZÁVODU NEJSOU ŠPATNÉ. POUHÝCH 50 KORUN ZÁPISNÉHO, CENY PRO KAŽDÉHO, MOŽNÁ I DVAKRÁT, 10 POHÁRŮ, PRO VŠECHNY DĚTI ZDARMA OBČERSTVENÍ NA ÚROVNI PITÍ, SKVĚLÉHO DORTU A POD. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ I MOŽNOST PONECHÁNÍ 2 KUSŮ RYB, NAPŘ. KAPRŮ. TO JEŠTĚ NIKDY NEBYLO A JE PŘIROZENÉ, ŽE TO VŠE NĚCO STOJÍ A VYŽADUJE TO I PRACOVNÍ ÚSILÍ.NEJSME CHUDÍ A MŮŽEME SI TO DOVOLIT, TO VŠAK NEZNAMENÁ, ŽE NEMUSÍME DOBŘE HOSPODAŘIT A KAŽDOU KORUNU 2 KRÁT OTÁČET. MYSLÍM, ŽE I OBECNĚ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH KAŽDOU CHVÍLI VIDÍME NÁZOROVÝ PŘÍSPĚVEK A POŽADAVEK O DALŠÍ A DALŠÍ ZARYBŇOVÁNÍ. LETOS JSME JIŽ VYSADILI NEUVĚŘITELNÝCH 650 METRÁRŮ RYB V HODNOTĚ ZNAČNĚ PŘEVYŠUJÍCÍ 5 MIL. KORUN.
DOBŘE VÍTE, ŽE JSEM SE ZDE V MINULÝCH DNECH OBRÁTIT S PROSBOU PŘISPĚT DO ZÁVODU S VĚCNÝMI CENAMI PRO DĚTI. HLAVNÍM DŮVODEM JE MIN. NÁKLADY NA MATERIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ ZÁVODU VE PROSPĚCH ZARYBNĚNÍ.
MĚL JSEM A STÁLE MÁM STAROSTI, ZDA SE NÁM PODAŘÍ V TOMTO SLOŽITÉM A PŘEDEVŠÍM MIMOŘÁDNĚ SUCHÉM LÉTĚ ZAJISTIT RYBY PRO ZARYBNĚNÍ. PŮVODNÍ MŮJ ŮMYSL BYL ALESPOŇ 200 KAPRŮ, NICMÉNĚ JAK VIDÍM SKVĚLÝ ZÁJEM O TENTO ZÁVOD, TAK JSEM JIŽ PODNIKL KROKY PRO ZVÝŠENÍ ZARYBNĚNÍ. MÁM PŘEDBĚŽNÝ PŘÍSLIB, ŽE BUDE MAX. VŮLE NAŠEMU POŽADAVKU VYHOVĚT A DODÁVKU KAPRŮ ZVÝŠIT. VĚŘÍM, ŽE SE TO NAKONEC POVEDE A ZARYBNĚNÍ BUDE VELMI PĚKNÉ. DŮVODEM POVÝŠENÉHO ZARYBNĚNÍ JE PŘEDEVŠÍM VELKÝ ZÁJEM DĚTÍ, ALE TAKÉ SKUTEČNOST, ŽE ZATÍM NEUVAŽUJEME O UZAVŘENÍ CELÉHO RYBNÍKU PRO BĚŽNÝ RYBOLOV.
DNES JSEM JEŠTĚ V PRAZE, ALE ZÍTRA JIŽ V 5 HODIN ODJÍŽDÍME PRO RYBY, PŘIVEZEME KAPRY DO PK1 A DÁLE PSTRUHY DO SVRATKY.
V PÁTEK RÁNO TAKÉ NÁŠ OBĚTAVÝ ČLEN VLASTIK MELEZÍNEK ZAJISTÍ VYMEZENÍ ZÁVODNÍCH ÚSEKŮ. TYTO ÚSEKY UDĚLÁME VĚTŠÍ NEŽ MINULÝ ROK, KDY BYLY POUZE 3 METRY ŠIROKÉ. LETOS BUDU VLASTIKOVI NAVRHOVAT 4 METRY. ÚSEKŮ MUSÍME VYMEZIT DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ, NEJMÉNĚ 100. UPOZORŇUJI VÁS VŠECHNY, ŽE ÚSEKY BUDOU POUZE VYMEZENY KOLÍKY BEZ ČÍSEL.

odpověděl(a)

TO TEDY PŘÁTELÉ ZNAMENÁ, ŽE TAK JAK BUDETE PŘICHÁTET A U MĚ SE ZAPÍŠETE, DOSTANETE ZÁVODNÍ KARTU A PŮJDETE SI VYBRAT NA ZÁKLADĚ VAŠEHO ZVÁŽENÍ ZÁVODNÍ MÍSTO, KDE BUDETE PO CELÝ ZÁVOD, TJ. PO OBA POLOČASY, RYBAŘIT.
OPAKUJI, ŽE TAK JAK PÍŠEME V PRAVIDLECH, KAŽDÁ ULOVENÁ RYBA JE ZA 1 BOD. CELKOVÉ POŘADÍ SE URČÍ PODLE POČTU ULOVENÝCH RYB.
NA ZÁVĚR JEŠTĚ JEDNA DŮLEŽITÁ POZNÁMKA:
V TUTO CHVÍLI JE JIŽ JISTÉ, ŽE Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU BUDE NUTNÉ ZABRAT NEJMÉNĚ CELOU DLOUHOU BOČNÍ STRANU PK1. PRO BĚŽNÝ RYBOLOV TAK ZŮSTANE PRAVDĚPODOBNĚ POUZE STRANA U LESA. ZA HLAVNÍ ALE POVAŽUJI SKUTEČNOST, ŽE I KDYBY SE BĚHEM PÁTKU POPÍCHALO CCA 50 KAPRŮ PŘI BĚŽNÉM RYBOLOVU, TAK Z DŮVODU POVÝŠENÉHO ZARYBNĚNÍ BUDE Z POZICE SOBOTNÍHO ZÁVODU STÁLE JEŠTĚ VELMI DOBŘE ZARYBNĚNO.
VĚŘÍM V KRÁSNOU RYBÁŘSKOU DĚTSKOU AKCI. VĚŘÍM VE SPOKOJENOST VŠECH DĚTÍ. VĚŘÍM I VE SPOKOJENOST VÁS TAŤKŮ A MAMINEK, DĚDEČKŮ A BABIČEK, STREJČKŮ I TETIČEK.
PŘÁTELÉ,
STÁLE VÁS VŠECHNY ZVEME A MOC SE TĚŠÍME.

, - odpovědět

Prosím o přihlášení na dětské zavody rybářku jménem Sára Vraspírová,díky

odpověděl(a)

Ano,jste přihlašeni.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 866

Kalendář

 «  červen 2018  » 
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

led.jpg

Počasí


TOPlist