Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 6075

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 939
, - odpovědět

Zdravím chci se zeptat ... když přijedeme dva na prosincovou štiku je možné chytat vedle sebe?

, NEDĚLNÍ DOPOLEDNE odpovědět

DO NEDĚLNÍHO RÁNA JSME SE PROBUDILI S 5 STUPNI POD NULOU. 20 PROCENT MĚLČÍCH PARTIÍ NA PK0 A PK2 ZAČÍNÁ POZVOLNA ZAMRZAT. NA PŘEHRADÁCH STÁLE RYBAŘÍ DESÍTKY RYBÁŘŮ, DO HOSPŮDKY VOLAL NADŠENÝ RYBÁŘ, ŽE SE MU PODAŘILO NA PK1 ULOVIT KRÁSNÉHO ZLATÉHO LOSOSA 60 CM.
POČASÍ JE NÁDHERNÉ A TAK PŘÁTELÉ NEVÁHEJTE A VYRAZTE I VY.
I ZÍTRA HLÁSÍ CELODENNÍ MRAZY A TAK JE MOŽNÉ, ŽE ZAČNEME ZAPÍNAT AREÁTORY, NICMÉNĚ VĚŘÍM, ŽE SE V TÝDNU MRAZY ZMÍRNÍ A RYBÁŘSKÁ SEZONA BUDE POKRAČOVAT A PROSINCOVÁ ŠTIKA SE ÚSPĚŠNĚ USKUTEČNÍ. TĚŠÍME SE.

, - odpovědět

Kdyby byla možnost rád bych se přihlásil do závodu prosincová štika nebo alespoň zapsal do pořadníku díky Talacko Rostislav

odpověděl(a)

Dobrý den,žádný pořadník neexistuje,pokud se uvolní místa nebo bude registrace znovu otevřena,oznámíme to na této stránce.Děkujeme za pochopení.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ PŘÍTELI,
PROSÍM, POČKEJTE DO PŘÍŠTÍ NEDĚLE A I NADÁLE SLEDUJTE ZDE NAPSANÉ INFORMACE. OSOBNĚ MÁM ZA TO, ŽE SOUČASNÉ MRAZY ZMÍRNÍ A ZÁVOD PROSINCOVOU ŠTIKU BUDE MOŽNÉ ORGANIZOVAT SOUBĚŽNĚ NA PK1 + PK2 S KAPACITOU 240 MÍST.

, Stika odpovědět

Dobrý omlouváme se ale z pracovních důvodu se nemůžeme zúčastnit závodu prosincova štika . Prosím o odhlášení Háp Jaroslav a Tereza filipiova .. dekuju

odpověděl(a)

Dobrý den,bereme na vědomí a děkujeme.

, SOBOTNÍ DOPOLEDNE odpovědět

DO SOBOTNÍHO RÁNA JSME SE PROBUDILI SE 4 STUPNI POD NULOU. MĚLČÍ PARTIE NA PK0 A PK2 ZAČÍNAJÍ POZVOLNA ZAMRZAT. NA PŘEHRADÁCH NICMÉNĚ STÁLE RYBAŘÍ DESÍTKY RYBÁŘŮ A MNOZÍ ÚSPĚŠNĚ. VIDĚL JSEM ÚLOVEK KAMARÁDA, LTERÝ PŘINESL Z PK2 - NÁDHERNÉHO 3 KG ZLATÉHO LOSOSA A K TOMU JEŠTĚ KILOVÉHO BĚŽNÉHO PSTRUHA. DÁLE JSEM HOVOŘIL S KAMARÁDEM, KTERÝ NA PK1 BĚHEM 20 NÁHOZŮ ULOVIL 3 KRÁSNÉ ŠTIKY 60 - 70 CM, KTERÉ VŠECHNY VRÁTIL VODĚ.
ZDÁ SE, ŽE DNEŠNÍ DEN BUDE PĚKNÝM BĚŽNÝM RYBÁŘSKÝM DNEM, POČASÍ JE NÁDHERNÉ A TAK PŘÁTELÉ NEVÁHEJTE A VYRAZTE I VY.
MY DNES JIŽ USAZUJEME AREÁTORY A JE MOŽNÉ, ŽE NA DNEŠNÍ NOC JE UVEDEME V CHOD. OD ZÍTRA HLÁSÍ CELODENNÍ MRAZY A TAK MUSÍME PREVENTIVNĚ REAGOVAT.
PŘÁTELÉ,
AČ JE JIŽ VELMI POKROČILÝ PODZIM, TAK SEZONA U NÁS STÁLE PROBÍHÁ, STÁLE VÁS ZVEME NA RYBY. TĚŠÍME SE.

, ryby odpovědět

dobry večer mohu se optat ctu že se davali kapri 4až 10 kg a další clánek že od 5 kgaž 10 co platí teda diky 1

odpověděl(a)

TENTO DOTAZ POVAŽUJI VE VŠÍ ÚCTĚ K VÁM ZA NEUVĚŘITELNÝ. NEZLOBTE SE PANE NEZNÁMÝ POD STATEČNÝM JMÉNEM AMUR, ALE I JÁ SI DOVOLÍM VÁM POLOŽIT OTÁZKU, KTERÁ ZNÍ, O CO VÁM JDE?
JÁ SKUTEČNĚ VAŠI OTÁZCE VŮBEC NEROZUMÍM. MÁTE VŮBEC PONĚTÍ O PRAKTICKÉ RYBAŘINĚ? MYSLÍTE SI, ŽE RYBY LZE NAVAŽOVAT, JAKO KRÁJENÝ SALÁM. JAK CHCETE POPSAT A DEFINOVAT REÁLNOU SITUACI, KDY RYBNIKÁŘSKÝ DODAVATEL NABÍDNE K ODEBRÁNÍ KAPRY, KTERÉ ODHADUJE MEZI 5 - 10 KG A PŘI NÁSLEDNÉM ODBĚRU A ZJIŠTĚNÍ VÁHOVÉHO PRŮMĚRU JE VELICE NEPATRNÁ ODCHYLKA. JENOM PRO VAŠI ZAJÍMAVOST, PRŮMĚRNÝ POČET KAPRŮ NA DOBRÝ METRÁK BYL 17 KUSŮ. TJ. PRŮMĚRNÁ VÁHA 6 KG.
NA ZÁVĚR MUSÍM NAPSAT JEŠTĚ TOTO,
OMLOUVÁM SE VŠEM SLUŠNÝM RYBÁŘŮM ZA TENTO SVŮJ NEOBVYKLÝ TON, NICMÉNĚ NĚKTERÉ DOTAZY JDOU ZA HRANU ZDRAVÉHO ROZUMU. TUHLE MĚ ZDE NĚKDO PODOBNĚ KAMENOVAL ZA ROZDÍL VE VÁZE PSTRUHŮ NA ÚROVNI 10 - 15 GKG.
MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE SI MNOHDY ŘÍKÁM, NEBYLO BY LEPŠÍ A JEDNODUŠŠÍ ZDE NEPSAT NIC.
V DNEŠNÍ ŠÍLENÉ DOBĚ ANONYMNÍCH SÍTÍ, KDE SI KAŽDÝ MŮŽE ANONYMNĚ, PŘÍPADNĚ POD SMYŠLENÝM JMÉNEM NAPSAT COKOLIV JE SICE REALITA, KTERÁ SE BOHUŽEL ALE VELMI ČASTO ZNEUŽÍVÁ.
JÁ SE SNAŽÍM S TOUTO SKUTEČNOSTÍ PERNAMETNĚ BOJOVAT SLUŠNOSTÍ A VYČERPÁVAJÍCÍ INFORMACÍ. VYSADILI JSME NEČEKANĚ VELKÉ KAPRY, KTEŘÍ JSOU JIŽ PŘEDZARYBNĚNÍM PŘÍŠTÍHO ROKU. ZVAŽOVAL JSEM A BYLO MĚ DOPORUČOVÁNO O TOMTO ZARYBNĚNÍ JIŽ NEINFORMOVAT. NAKONEC JSEM SE POUZE Z DŮVODU POCTIVOSTI A SERIOZNOSTI ROZHODNUL, ŽE TO PO PRAVDĚ OZNÁMÍM, MĚL JSEM OBAVY, ABY TUTO INFORMACI NEMĚLO POUZE PÁR TZV. VYVOLENÝCH A TAK JSEM VŠE NAPSAL. JE JISTÉ, ŽE SE CELÁ ŘADA KRÁSNÝCH KAPRŮ V TOMTO TÝDNU ODCHYTALA A BUDE NUTNÉ TYTO KAPRY NA JAŘE OPĚTOVNĚ DOPLNIT. ČEKAL BYCH SPÍŠE OCENĚNÍ TÉTO NEČEKANÉ MOŽNOSTI KAPRAŘINY V POZDNÍM LISTOPADU A CO ZDE NEČTU. NÉ OCENĚNÍ, ALE ANONYMNÍ NEUVĚŘITELNÁ KRITIKA, ŽE JEDNOU NAPÍŠÍ 4 - 10 A PO DRUHÉ 5 - 10, TO SKUTEČNĚ JE K NEUVĚŘENÍ.
POZNÁMKA:
OMLOUVÁM SE JEŠTĚ JEDNOU, MĚL JSEM DNES VELMI NÁROČNÝ DEN, ALE MUSÍM NAPSAT JEŠTĚ TOTO.
V TOMTO TÝDNU, TJ. CCA V 6 DNECH PO ZÁVODĚ POLIČSKÝ CANDÁT SE NA PŘEHRADÁCH ULOVILO NEUVĚŘITELNÉ MNOŽSTVÍ RYB, PŘEDEVŠÍM PSTRUHŮ, ALE TÉŽ I ŠTIK, OKOUNŮ A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ I KRÁSNÝCH VELKÝCH KAPRŮ. MÁM DESÍTKY RŮZNÝCH OHLASŮ A DÍLČÍCH SDĚLENÍ. OSOBNĚ ODHADUJI, ŽE ZA TĚCHTO POUHÝCH 6 DNŮ SE NA PŘEHRADÁCH ULOVILO 1500 - 2000 PSTRUHŮ VČETNĚ VELKÝCH LOSOSŮ A DÁLE KOLEM 100 VELKÝCH KAPRŮ. CELKOVOU VÁHU TĚCHTO ULOVENÝCH RYB ZA 6 DNÍ ODHADUJI NA 20 METRÁKŮ ....
DĚKUJI VŠEM SLUŠNÝM RYBÁŘŮM A PROSÍM KRITIKY O MALÉ ZAMYŠLENÍ. MOC DĚKUJI.
A JEŠTĚ UČINÍM JEDNU NABÍDKU PANU AMUROVI, ZAVOLEJTE MI NA ČÍSLO 731441401, DOHODNEME SI SCHŮZKU, MŮŽEME VŠE PRODISKUTOVAT A HLAVNĚ UVÍTÁM, POKUD BUDETE SE MNOU JEZDIT PRO ZARYBNĚNÍ A BUDETE O TOM PO PRAVDĚ INFORMOVAT OSTATNÍ. CO VY NA TO. TĚŠÍM SE, ŽE MI ZAVOLÁTE.

odpověděl(a)

Amur se pouze zeptal vic nic..... 2

, Ryby odpovědět

Dnes na pk1 a pk2 ani na vlačku ani na pastu ani tuk! Byl jsem tam od rana do 15h a bez jedineho zaběru!

odpověděl(a)

Vypustit....

odpověděl(a)

Dneska na pk2 a pk1 dohromady 5 pstruhu do 35cm + pár záběrů.
Moc to nebere, ale chce to správné místo, návnadu a štěstí...

, PROSINCOVÁ ŠTIKA odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, ZÁJEMCI O ZÁVOD PROSINCOVÁ ŠTIKA,
TÍMTO OZNAMUJI, ŽE Z DŮVODU JISTÉHO RIZIKA NÁSTUPU MRAZŮ A MOŽNOSTI ZAMRZNUTÍ PŘEHRAD A ZA SOUČASNÉHO STAVU 206 ZAPSANÝCH ZÁVODNÍKŮ ZASTAVUJEME ZAPISOVÁNÍ DALŠÍCH ZÁJEMCŮ.
DŮVODEM JE PRAVDĚPODOBNÁ VARINTA, KDY SE ZÁVOD BUDE MUSET USKUTEČNIT POUZE NA PK1, KTEROU SE BUDEME SNAŽIT UDRŽOVAT BEZ LEDU ZA POMOCI AREÁTORŮ.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A SLIBUJI, ŽE BUDU PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT O AKTUÁLNÍM VÝVOJI.

, Ryby na prehradach odpovědět

Dobrý den, mám dotaz na všechny co teď v nejbližší době rybarili na prehradach. Není to myšleno tak, že bych tu chtěl dělat kritiku, nebo do někoho rypat, ale jen čistě informačně. Dnes jsem rybaril na pk1 i pk2 na přívlač a ani ťuk. Měl jste někdo lepší výsledek než já? Nebo viděl někdo, že by se tahali na vláčku ryby? A nebo jsem tele já a neumím to :D

odpověděl(a)

Ryby na prehradach neberou nikdy takhle přes sezónu. Jenom v případě zarybneni(buď bezprostředně po něm nebo par dnu po závodech). Občas se neco povede, ale to je soused stesti. Ryby v přehradě jsou, ale nechce se jim. U štik to je treba kvuli tomu, ze se zářezu pstruhu. U pstruhu si myslim, ze je problém, ze se naziraji krmivem(šrot atd) a na vlacku jsou uz moc opatrní..

odpověděl(a)

Josef ma v mnohem pravdu. Podivej se jake bylo dnes pocasi. Primy svit, kdz pstruh vidi nastrahu 100x za den, tak na ni uz taky moc nereaguje. Jsem presvedcen ze ryb je dost ale neberou na zavolani. Ja rybaril vcera bcera na PK2, ryb sem vytahl malo ale jemnych zaberu bylo dost.

odpověděl(a)

Je to jak píšou kolegové, ryb je dostatek, ale za pár dní (možná spíš hodin) viděly nespočet nástrah a většinou se už i na nějakou spálily. Je zcela jisté že tvoje nástraha se s rybou potkává, ale zkrátka jsi ji nepřesvědčil. Krásně je to vidět na těch zlatých, kteří občas zajedou až ke břehu a na nástrahu absolutně nereagují.

, Prosincová štika odpovědět

Dobrý den, prosím o přidání 5 člena k naší skupině :Pavel Tabert. Děkuji pokud je to možné.

odpověděl(a)

Dobrý den,jste zapsán,děkujeme.

, Prosincová štika odpovědět

Dobrý den,
prosím o příhlášení na závod prosincová štika. Macháň Pavel,Starýchfojtů Tomáš a Starýchfojtů Lukáš

odpověděl(a)

Dobrý den,jste zapsaní,děkujeme.

, Prosincová štika odpovědět

Dobrý den,
prosím o příhlášení na závod prosincová štika ke skupině J. Kladiva, Fulík Pavel atd. Děkuji.

odpověděl(a)

Dobrý den,jste zapsán,děkujeme.

, Candát 2018 odpovědět

Výsledky jsou v sekci úvod.

, Candat 2018 odpovědět

Dobry den.Budou nekde k vydeni výsledky závodu Candat 2018 tak jako tomu bylo jiné roky?Dekuji za odpověď.Petr

odpověděl(a)

Mrkni do sekce "Úvod".Jsou tam.

, Prosincová štika odpovědět

Prosím o přihlášení do závodu prosincová štika.Děkuji
Sýkora st.

odpověděl(a)

Dobrý den,jste zapsán,děkujeme.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 939

Kalendář

 «  listopad 2018  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

peklolet.jpg

Počasí


TOPlist