Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4456

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Registrace do závodu Crazy Fish Trout Area Cup zastavena. Závod je plně obsazen!!!

Registrace do závodu Gunki Cup 2018 zastavena. Závod je plně obsazen!!! Zájemci o místo náhradníka komunikujte pouze emailem - pol.duhak@seznam.cz

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 831
, dotaz odpovědět

Zdravím mám dotaz bule li se alespoň na pstruhovou zahájenou zarybňovat nějak třeba částečně Křetínka.Děkuji za odpověď.
Martin

, Odpoved pro pepu odpovědět

Ale to nebylo nic proti panu martinu jeho prace si velice vazim a zaslouzi veliky obdiv a uctu me nevadi zahajeni o tyden nebo dva pozdeji driv sme zacinali v dubnu a nikdo to neresil

, - odpovědět

Dobrý den dnes jsem byl u vás na pk1 na rybách a musím říct že to bylo luxusní pstruzi a hlavně stiky šly nádherně prostě paráda

odpověděl(a)

ANO, MÁM VELIKOU RADOST.

odpověděl(a)

Zítra jedeme taky, už se těšime! 10

, Rohozna odpovědět

Pane martinu ja osobne neverim ze vestredu budete rozvazet kapri na rohozne dnes sila ledu 15cm a u pritoku 9cm neverim ze led do stredy roztaje protoze kazdou noc mrzne dekuji za odpoved

odpověděl(a)

Tak never, muzes mit pravdu ale obcas jste jak male deti... Holt budete mit zahajeni o tyden dva pozdeji. Pan Martinu se Vam tady snazi nalevat optimismu plnymi dousky a vy jako klasicky hnedopichove porad mrmlate... Nebo poradte jak ma pan Martinu zajistit zahajeni v terminu? Ma to rozsolit solankou nebo pouzit napalm? Chlapi, chapu ze zima byla dlouha ale tak snadnjeste pockame, ne? Ono stejne i kdyby to rozmrzlo, tak voda bude studena a kapř bude lina mrcha u dna 10 .

odpověděl(a)

DNES ODPOLEDNE JSEM ROHOZNOU, ŠINDELKU I LAČNOV OSOBNĚ NAVŠTÍVIL. ANO, LEDU JE STÁLE DOST. NICMÉNĚ KAPRY VE STŘEDU ROZVÁŽÍME A TO I ZA CENU, ŽE V ÚTERÝ BUDEME MUSET LEDU V MÍSTECH VYPOUŠTĚNÍ TROCHU POMOCI. JIŽ NEMŮŽEME DÁLE ČEKAT, NÁŠ HLAVNÍ PARTNER RYBNÍKY MUSÍ SLOVOVAT, PANUJE VELIKÁ OBAVA, ŽE Z DŮVODU SUCHA SE NEMUSÍ PODAŘIT RYBNÍKY OPĚTOVNĚ NAPUSTIT.
VE STŘEDEČNÍM VYSAZENÍ KAPRŮ NEVIDÍM NEJMENŠÍ PROBLÉM. A CO SE TÝČE ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ŠINDELCE A LAČNOVĚ, KONEČNÉ ROZHODNUTÍ ODKLÁDÁM NA STŘEDU. STÁLE SI JEŠTĚ MYSLÍM, ŽE JISTÁ NADĚJE, ŽE ZAČNEME VELIKONOČNÍ NEDĚLI JE A POKUD NE, TAK ZAČNEME V SOBOTU 7. DUBNA.
MOC PROSÍM O TRPĚLIVOST. VĚŘTE, ŽE NA VELIKONOCE BUDE I TAK DOSTATEK MOŽNOSTÍ NA VELMI DOBRÝ RYBOLOV. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, SOBOTA 12. HODIN odpovědět

---TEPLOTA 5 STUPŇŮ NAD NULOU
---POLOJASNÉ POČASÍ
---MÍRNÝ VÍTR
NA PK0 - 70 PROCENT BEZ LEDU, ZÍTRA DO VEČERA CELÁ BEZ LEDU
NA PK1 - 60 PROCENT BEZ LEDU, V PONDĚLÍ CELÁ BEZ LEDU
NA PK2 - 50 PROCENT BEZ LEDU, DO ÚTERÝ CELÁ BEZ LEDU
---NA PŘEHRADÁCH DNES RYBAŘÍ CCA 50 RYBÁŘŮ A MNOZÍ VELMI ÚSPĚŠNĚ. VIDĚL JSEM CELOU ŘADU PĚKNÝCH ULOVENÝCH RYB.
VÁŽENÍ A MILÍ,
JE JISTÉ, ŽE JSME SE NACHÁZELI A STÁLE JEŠTĚ NACHÁZÍME VE SLOŽITÉM OBDOBÍ, KDY NÁS PŘEKVAPILA NEČEKANÁ VLNA STUDENÉHO A VELMI MRAZIVÉHO POČASÍ. NICMÉNĚ JSEM PŘESVĚDČENNÝ, ŽE JSME SVÝM NASAZENÍM A OBĚTAVÝM PŘÍSTUPEM ZAJISTILI KONÁNÍ OBROVSKÉHO JARNÍHO PŘÍVLAČOVÉHO ZÁVODU DVOJIC, KTERÝ SE BUDE KONAT PŘÍŠTÍ SOBOTU 31. BŘEZNA.
ZÍTRA TÉŽ OZNÁMÍM PODROBNÝ PRŮBĚH NÁSLEDNÉHO TÝDNU. ČEKÁ NÁS VELMI ROZSÁHLÉ A ČASOVĚ SLOŽITÉ ZARYBŇOVÁNÍ VŠECH 3 PŘEHRAD. PRAVDĚPODOBNĚ ZAČNEME PSTRUHY VYSAZOVAT JIŽ VE STŘEDU ODPOLEDNE A TO ZNAMENÁ HÁJENÉÍ PŘEHRAD.
VE STŘEDU TAKÉ ROZVÁŽÍME PRVNÍ VELKÉ JARNÍ KAPŘÍ ZARYBNĚNÍ A TO PO VŠECH NAŠICH RYBNÍCÍCH.
ZÍTRA, TJ. V NEDĚLI VEČÉR OZNÁMÍM UPŘESNĚNÝ TERMÍM ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A ŠINDELCE. V TUTO CHVÍLI STÁLE PLATÍ VELIKONOČNÍ NEDĚLE, NICMÉNĚ MUSÍME Z DŮVODU LEDU PŘIPUSTIT I ODLOŽENÝ TERMÍM, KTERÝM BY BYLA SOBOTA 7.DUBNA.
PŘÁTELÉ,
BRUSTE HÁČKY, OPRAŠUJTE NÁČINÍ, ČEKÁ NÁS ROZJED LETOŠNÍ SEZONY. VĚŘÍM, ŽE NÁS ČEKAJÍ KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ VELIKONOCE. VŠECHNY VÁS ZVEME A MOC SE NA VÁS TĚŠÍME.

, VELKÉ PODĚKOVÁNÍ odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
S VELIKOU RADOSTÍ A ÚCTOU ZDE OZNAMUJI, ŽE NA VÝZVU O POMOC PŘI JARNÍM ÚKLIDU CELÉHO PŘEHRADNÍHO AREÁLU ZAREAGOVAL NEČEKANĚ VYSOKÝ POČET CCA 25 SKVĚLÝCH RYBÁŘŮ, KTEŘÍ SVOJI OBĚTAVOU PRACÍ UKLIDILI A VYČISTILI CELÝ ROZSÁHLÝ AREÁL VŠECH 3 PŘEHRAD.
JSEM VELICE RÁD, ŽE JSME SE VČEREJŠÍM SPRAVENÍM PŘÍJEZDOVÉ CESTY A ÚPRAVOU PARKOVIŠTĚ A S DNEŠNÍM ÚKLIDEM PĚKNĚ NASTARTOVALI NOVOU SEZONU.
MOC VÁM VŠEM DĚKUJI.

, rozhodčí 31.3, odpovědět

Dobrý den,hlásíme se na post rozhodčí,Jakub Krejčí + I krejčí.

odpověděl(a)

Dík počítám s Vámi.

, PÁTEK 13. HODIN odpovědět

---TEPLOTA 3 NAD NULOU
---PK0 - 50 PROCENT BEZ LEDU
---PK1 - 50 PROCENT BEZ LEDU
---PK2 - 50 PROCENT BEZ LEDU
NA PŘEHRADÁCH RYBAŘÍ CCA 20 RYBÁŘŮ A MNOZÍ VELMI ÚSPĚŠNĚ.
VÝHLED A MŮJ ODHAD SITUACE:
---DO NEDĚLE, MAX. DO PONDĚLÍ PŘEHRADY ZCELA BEZ LEDU
---V NEDĚLI PO NÁVŠTĚVĚ DALŠÍ PSTRUHÁRNY NAPÍŠI KONKRÉTNÍ DĚNÍ V TÝDNU PŘED VELIKONOCEMI
---VŠE JE NA DOBRÉ CESTĚ, BUĎTE OPTIMISTIČTÍ, STÁLE VĚŘÍM V NÁDHERNÉ RYBÁŘSKÉ VELIKONOCE
---A STÁLE PROSÍM O POMOC PŘI ZÍTŘEJŠÍM JARNÍM ÚKLIDU NA PŘEHRADÁCH
---DĚKUJI A MOC SE TĚŠÍME

, VELKÝ JARNÍ ÚKLID odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
OBRACÍM SE NA VÁS S VELKOU PROSBOU, PŘIJĎTE NÁM ZÍTRA, TJ. V SOBOTU NA 2 HODINY POMOCI S JARNÍM ÚKLIDEM KOLEM VŠECH 3 PŘEHRAD.
SCHÁZÍME SE NA 9. HODINU A PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE POKUD NÁS BUDE ALESPOŇ 15, TAK VŠE ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDNEME ZA POUHÉ 2 HODINY. VYZÝVÁM PŘEDEVŠÍM MLADÉ KLUKY, KTEŘÍ NEMAJÍ BOLAVÁ ZÁDA, PROSÍM PŘIJĎTE NÁM NA CHVILKU POMOCI. PŘEDEM DĚKUJI A TĚŠÍME SE.

DNES JSME VELICE ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDLI OPRAVU PŘÍJEZDOVÉ CESTY K PŘEHRADÁM A UROVNÁNÍ PARKOVIŠTĚ.

odpověděl(a)

Zitra v devet sem tam :)

odpověděl(a)

SKVĚLÉ PŘÍTELI.MOC DĚKUJI.

odpověděl(a)

Dobry večer,zitra si jdu chvíli hodit a když potkam nejaky nepořadek tak ho samozřejmně seberu(jako pokažde u vody),ale do 10ti tam asi nebudu moct zustat.Petru zdar

, ROZHODČÍ-NOVÁ VÝZVA odpovědět

Vážení, protože na moji první výzvu se mě ohlásilo pouze pět lidí na pozici rozhodčích činím tak znovu.Dejte prosím zprávu kdo je ochoten přijít na příští sobotu 31.3.2018 na pozici rozhodčího.Na závod je přihlášeno 200 dvojic z celé republiky i ze zahraničí a tak je potřeba zajistit úměrný počet rozhodčích na tuto super akci.Zprávu zanechte zde nebo na 605327353 zdraví Lojza Mrňák. 2 2 2

odpověděl(a)

Přijdu na Monfish oba dny a GUNKI CUP, na dvojicích závodim.

odpověděl(a)

Dobře Milane.

, - odpovědět

Pane Martinů jak to vypadá na Novým?Děkuji za info

odpověděl(a)

SAMOZŘEJMĚ CELÝ ZAMRZLÝ.

, ČTVRTEK 20. HODIN odpovědět

---TEPLOTA PLUS 1 STUPEŇ
---NA PŘEHRADÁCH NASTAL OD RÁNA VELMI VÝRAZNÝ POKROK
---NA PK0 30 PROCENT BEZ LEDU
---NA PK1 50 PROCENT BEZ LEDU
---NA PK2 30 PROCENT BEZ LEDU
PŘÁTELÉ, VĚŘÍM, ŽE NEČEKÁTE, ŽE BUDU KOMENTOVAT VŠECHNY PŘÍSPĚVKY, NICMÉNĚ VĚŘTE, ŽE ROZMRAZOVAČE ODVÁDÍ SKVĚLOU A NENAHRADITELNOU PRÁCI. POČASÍ SE JIŽ TAKÉ ZÁSADNĚ MĚNÍ. VČERA JSEM TOUTO DOBOU JEL Z PRAHY A V POLIČCE BYLO 5 POD NULOU, DNES JE STÁLE JEŠTĚ NAD NULOU.
VĚŘÍM, ŽE JIŽ TUTO NEDĚLI BUDOU PŘEHRADY TÉMĚŘ CELÉ BEZ LEDU. VĚŘÍM V NÁDHERNÉ VELIKONOČNÍ POČASÍ, VĚŘÍM, ŽE BUDEME CHODIT V TRIČKU, VĚŘÍM, ŽE SE NÁM PODAŘÍ SKVĚLE ZARYBNIT, VĚŘÍM, ŽE NÁS ČEKÁJÍ NÁDHERNÉ RYBÁŘSKÉ VELIKONOCE.
PŘÁTELÉ, OPRAŠTE NÁČINÍ A BRUSTE HÁČKY.
VE STŘEDU 28. BŘEZNA ROZVÁŽÍME PRVNÍ VELKÉ JARNÍ KAPŘÍ ZARYBNĚNÍ DO VŠECH NAŠICH RYBNÍKŮ. OD STŘEDY TÉŽ VOZÍME PSTRUHY A SIVENY NA OBROVSKÝ ZÁVOD DVOJIC.
A VE VĚCI ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A ŠINDELCE SDĚLUJI, ŽE V NEDĚLI NA ZÁKLADĚ OSOBNÍHO VYHODNOCENÍ AKTUÁLNÍHO STAVU LEDU NA TĚCHTO RYBNÍCÍCH A VÝHLEDU POČASÍ, ZDE OZNÁMÍM TERMÍN ZAHÁJENÍ NA TĚCHTO 3 RYBNÍCÍCH. BUDU RÁD, POKUD BUDE MOŽNÉ ZAHÁJIT O VELIKONOČNÍ NEDĚLI. POKUD SE STANE, ŽE LEDY NA TĚCHTO RYBNÍCÍCH DO TÉTO NEDĚLE NEROZTAJÍ, STÁLE JE ALE ZNAČNÁ ŠANCE, TAK ZAHÁJENÍ ODLOŽÍME NA SOBOTU 7. DUBNA.OPĚTOVNĚ OPAKUJI, ŽE JSME ZAČÍNALI I V PŮLCE DUBNA. POKUD SE VŠE PODAŘÍ, TAK PO SKONČENÍ ZÁVODU 31. BŘEZNA NASTANE PRO VŠECHNY RYBÁŘE SKVĚLÉ OBDOBÍ A TO NEJEN NA PŘEHRADÁCH, ALE TÉŽ I NA POMEZÍ, PRAVDĚPODOBNĚ ČÁSTEČNĚ I NA PEKLE. V TUTO DOBU JIŽ BUDOU VŠUDE NOVĚ VYSAZENÍ KAPŘI A NA PŘEHRADÁCH BUDE 10 000 PSTRUHŮ.
PŘÁTELÉ,
ZACHOVEJTE OPTIMISMUS A DOBROU NÁLADU, VŠE JE NA DOBRÉ CESTĚ A HLAVNĚ MOC PROSÍM, NENECHTE SE OTRÁVIT HLOUPOSTMI. MOC DĚKUJI.

odpověděl(a)

melouny budou 4 5

, - odpovědět

Jel jsem od letovic : sindelka uplne pod ledem a rozhodne ne tenký,oproti min tydnu p0- cela pod ledem jen prostor kolem aereatoru 15x15metru -oproti min tydnu razantně přibylo ledu.pk1 ,15 % bez ledu ,pk2. 20% bez ledu .rano -5C...

Shrnuti : oproti min.tydnu ledu přibylo a ne malo

Nu,cekam ze brzo p.Martinu napíše,ze pristi tyden budo dozravat melouny v Policce 5 5 10

odpověděl(a)

Jinak v jednu odpoledne jsem odjížděl a -2 stupně skoda ze jsem neudělal foto tech plus 5mozna v praze 2

odpověděl(a)

Jakej rozum , takový dílo...
A večer se poplácej před zrcadlem po rameni meloune.

, ČTVRTEČNÍ SITUACE odpovědět

---PO RÁNU MÍNUS 6 STUPŇŮ
---V POLENE JIŽ 5 NAD NULOU, KRÁSNÝ DEN
---NA PŘEHRADÁCH STÁLE NEÚNAVNĚ PRACUJE 5 ROZMRAZOVAČŮ A ODVÁDĚJÍ SKVĚLOU NENAHRADITELNOU PRÁCI
---NA VŠECH PŘEHRADÁCH JE MÍSTO K RYBAŘENÍ
---VĚŘÍM V NÁSTUP TEPLÉHO POČASÍ A VE SKVĚLÝ VELIKONOČNÍ RYBOLOV

, Pro Tomaše Harsi atd! odpovědět

Neumite čist!?Pořat dokola pan Martinu a dalši pišou jaka je situace na rybnicich a ty se ptaš jak blb jestli nejsou rybniky zamrzle!Musiš si taky někdy přečist o par řadku spatky jaka je sitiace a ne se ptat jak blb!!!

odpověděl(a)

Rozmysli si jestli tykas nebo vykas a hlavne si precti prispevky ty. Ota psal ze byl a že se chytat da ja se ptal jestli je možny zavolat v sobotu jak na tom rybniky jsou protoze narozdil od tebe nemam vesteckou kouli, abych vedel jak to bude vypadat v sobotu a pochybuju ze pan Martinu sem da v 7 rano stav na rybnikach nez bych jel. A hlavne pokud nemas co rict k otazce na kterou se nekdo pta radsi nerikej nic.
T.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 831

Kalendář

 «  březen 2018  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

pomezi.jpg

Počasí


TOPlist