Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4774

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Na závod Gunki Cup se uvolnilo několik míst. Zájemci hlaste se v Návštěvní knize.

V sekci Úvod zveřejněny propozice na závod Gunki cup 2018.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 850
, PROSBA O ZODPOVĚDNOST odpovědět

PŘÁTELÉ,
OBRACÍM SE NA VÁS S VELKOU PROSBOU O ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP PŘI LOVU NA VŠECH NAŠICH PŘEHRADÁCH. NYNÍ PO DALŠÍM VELKÉM ZÁVODĚ BUDE NA PŘEHRADÁCH VELMI POČETNÁ OBSÁDKA PSTRUHŮ, KTEŘÍ BUDOU JISTĚ DOBŘE BRÁT.
JE PŘIROZENÉ, ŽE ČÁST PSTRUHŮ JE BĚŽNÉ VELIKOSTI KOLEM 35 CM A Z TOHOTO DŮVODU VÁS VŠECHNY MOC A MOC PROSÍM, CHOVEJTE SE ZODPOVĚDNĚ. NENÍ MOŽNÉ DOPUSTIT, ABY SE LOVILI DESÍTKY PSTRUHŮ PRO ZÁBAVU A VRACELI SE ZPĚT I PSTRUZI POŠKOZENÍ.
PŘÁTELÉ,
VELICE DŮRAZNĚ VÁS VŠECHNY VYZÝVÁM A PROSÍM O KÁZEŇ, RYBÁŘSKOU ČEST A ZODPOVĚDNOST. NESMÍME DOPUSTIT VRACENÍ POŠKOZENÝCH RYB. V TUTO CHVÍLI NAPÍŠI I NĚCO, CO BYCH NEMĚL SPRÁVNĚ NAPSAT, MŮŽE SE STÁT, ŽE BUDETE MÍT PONECHANÝ DOVOLENÝ POČET PSTRUHŮ A BUDETE LOVIT KAPRY A PŘI TOM ULOVÍTE PSTRUHA, KTERÝ BUDE POŠKOZENÝ, PROSÍM, NEPUSTE HO ZPĚT, PONECHTE SI HO I ZA CENU PORUŠENÍ MNOŽSTVÍ PONECHANÝCH PSTRUHŮ.SAMOZŘEJMĚ JE ALE ETICKY VELMI SPRÁVNÉ PO PONECHÁNÍ ČTVRTÉHO PSTRUHA LOV UKONČIT A TO BEZ OHLEDU NA ÚLOVEK KAPRŮ.
POZNÁMKA:
UPOZORŇUJI, ŽE RYBAŘINA NA DENNÍ POVOLENKU KONČÍ PŘI PONECHÁNÍ 4 PSTRUHA A NEBO 2 KAPRA. PRO LOV NA ROČNÍ POVOLENKY TOTO NEPLATÍ, NICMÉNĚ MORÁLNÍ ROZMĚR A ZODPOVĚDNOST KAŽDÉHO JEDNOHO Z NÁS PLATÍ STÁLE.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO ZÁSAD.
MYSLÍM, ŽE NENÍ NEJMENŠÍ POCHYBY, ŽE SOUČASNÉ ZARYBNĚNÍ JE NAPROSTO JEDINEČNÉ A JE NUTNÉ HO CHRÁNIT.
NA PK1 POKRAČUJE REŽIM PSTRUHOVÝ, TJ. VLÁČKA S MUŠKOU A TO I ZA POMOCI BUBLINY, ALE BEZ KRMENÍ A TO AŽ DO SOBOTY 5. KVĚTNA.
NA PK2 SE SAMOZŘEJMĚ POUZE VLÁČÍ A MUŠKAŘÍ BEZ BUBLINY VČETNĚ ZÁKAZU KRMENÍ, KTERÝ PLATÍ I PRO RYBOLOV NA PK1.
NA PK0 RYBAŘÍME NA VŠECHNY ZPŮSOBY, TJ. VČETNĚ PLAVANÉ A POLOŽENÉ.
PŘEJI KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘS. DĚNÍ odpovědět

---RYBOLOV NA PŘEHRÁCH - NA PK0 NA VŠECHNY ZPŮSOBY, NA PK1 STÁLE JEŠTĚ AŽ DO 5. KVĚTNA POUZE VLÁČKA S MUŠKOU VČETNĚ MOŽNÉ BUBLINY, NA PK2 STANDARTNĚ POUZE VLÁČKA S MUŠKOU
---SOBOTA 5.KVĚTNA - MÁJOVÝ DVOJBOJ - KAPR, PSTRUH
---SOBOTA 5. KVĚTNA - PO SKONČENÍ ZÁVODU ZAČÍNÁ NA PK1 VOLNÝ ZPŮSOB RYBOLOVU
---SOBOTA 19. KVĚTNA - KAMENICKÝ LOSOS

, Dotaz odpovědět

Dobry vecer chci se zeptat v kolik se zitra rano da koupit povolenka na prejrade dekuji

, FOTKY ZE ZÁVODŮ odpovědět

HEZKÝ SOBOTNÍ VEČER VÁM VŠEM,
ZASÍLÁM ODKAZ NA FOTKY Z DNEŠNÍCH ZÁVODŮ
evelinakrivkova.rajce.idnes.cz/21._dubna_2018...

, - odpovědět

Prosím o přihlášení na Kamenický losos Petr Málek a Jarda Šibor. Děkuji

odpověděl(a)

ANO MILÍ HOŠI, S RADOSTÍ VÁS ZAPISUJI.

, CHLAPSKÉ JEDNÁNÍ odpovědět

PŘÁTELÉ,
V MEZIČASE, CO ZDE PÍŠI TYTO PŘÍSPĚVKY SE MI JIŽ OZVAL SKVĚLÝ RYBÁŘ A ČLOVĚK FOLKMAN BEDŘICH SE SDĚLENÍM, ŽE ZÍTRA PŘIVEZE A VRÁTÍ POHÁR A CENU ZA 2. MÍSTO.
MYSLÍM, ŽE JSME SVĚDKY VELKÉHO LIDSKÉHO KONÁNÍ. VELKÁ ČEST.
OPĚTOVNĚ PÍŠI, ŽE PRVNÍM RYBÁŘEM, KTERÝ VRÁTIL POHÁR A CENU ZA 1. MÍSTO BYL SKVĚLÝ A OBĚTAVÝ RYBÁŘ A PŘÍTEL PETR BAČOVSKÝ, KTERÉMU TAKÉ S ÚCTOU DĚKUJI.

, OHLÉDNUTÍ - GUNKI CUP odpovědět

PŘÁTELÉ A KAMARÁDI,
V TUTO CHVÍLI JE GUNKU CUP - JARNÍ PŘÍVLAČ JEDNOTLIVCŮ JIŽ KRÁSNOU RYBÁŘSKOU HISTORIÍ.
JAKÝ BYL?
ÚČAST 280 SKVĚLÝCH RYBÁŘŮ Z ČECH, SLOVENSKA A POLSKA ŘADÍ TENTO ZÁVOD JEDNOTLIVCŮ PRAVDĚPODOBNĚ NA PRVNÍ MÍSTO V HISTORII KONÁNÍ NAŠICH ZÁVODŮ.
POČASÍ ALE NEBYLO PSTRUHOVÉ, SPÍŠE HO LZE OZNAČIT ZA HORKÉ LÉTO. ZA DŮLEŽITÉ ALE POVAŽUJI SKUTEČNOST, ŽE I V TAKTO HORKÉM POČASÍ, 27 STUPŇŮ, SE NAKONEC ULOVILO SOLIDNÍ MNOŽSTVÍ 2822 KUSŮ RYB. NEJVĚTŠÍ RYBOU BYL SUMEC 77 CM, PSTRUZI SE LOVILI KOLEM 70 CM. PRAVDOU JE, ŽE RYBY NEJVÍCE BRALY NA HLOUBCE, TJ. U HRÁZÍ VŠECH 3 PŘEHRAD.
PŘÁTELÉ,
BYLI JSME DNES OPĚT SVĚDKY KRÁSNÉHO RYBÁŘSKÉHO SETKÁNÍ SKVĚLÝCH RYBÁŘŮ A PŘÁTEL, KTEŘÍ V RYBAŘINĚ VIDÍ MNOHEM VÍCE, NEŽ JEN HOLÝ ÚLOVEK. KRÁSA DNEŠNÍHO SETKÁNÍ BYLA SVÁTEČNÍ A VELMI PŘÁTELSKÁ.
PŘÁTELÉ,
S VELIKOU ÚCTOU VÁM VŠEM A KAŽDÉMU JEDNOMU Z VÁS DĚKUJI ZA VAŠI ÚČAST A OSOBNÍ PŘÍNOS. DĚKUJI VŠEM ROZHODČÍM, DĚKUJI ZA RYCHLÉ SPOČÍTÁNÍ VÝSLEDKŮ, DĚKUJI ZA PRÁCI V ZÁZEMÍ, DĚKUJI PETROVI BAČOVSKÉMU ZA NĚKOLIK TÝDNŮ TRVAJÍCÍ ADMINISTRACI V PODOBĚ EVIDENCE PŘIHLAŠOVANÝCH - JEDNÁ SE O PRÁCI, KTERÁ NENÍ VIDĚT, ALE JE NESMÍRNĚ NÁROČNÁ, VÍM O ČEM ZDE PÍŠI.
PŘÁTELÉ,
NÍŽE PÍŠI O NAŠI, PŘEDEVŠÍM MOJI CHYBĚ. MOC PROSÍM O POZORNÉ PŘEČTENÍ. ZDŮRAZŇUJI, NEVYMLOUVÁM SE, CHYBA SE STALA A MY JI DŮSTOJNĚ NAPRAVÍME.
VĚŘÍM A PROSÍM O VAŠE POCHOPENÍ, VĚŘÍM, ŽE TO NIJAK DNEŠNÍ ZÁVOD NEPOZNAMENÁ A ŽE I NADÁLE BUDOU NAŠE PŘEHRADY MÍSTEM, KDE SE POTKÁVAJÍ NEJEN SKVĚLÍ RYBÁŘI, ALE PŘEDEVŠÍM PŘÁTELÉ A SLUŠNÍ LIDÉ. TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTĚ.

, MIMOŘÁDNÉ SDĚLENÍ odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI A PŘEDEVŠÍM ÚČASTNÍCI DNEŠNÍHO ZÁVODU GUNKI CUP,
S VELKOU POKOROU A OMLUVOU SE NA VÁS VŠECHNY OBRACÍM S NEMILOU INFORMACÍ VE VĚCI ZÁSADNÍ CHYBY PŘI CELKOVÉM SEČTENÍ VŠECH 5 KOL.
PŘÁTELÉ,
STALA SE CHYBA, KDY V PŮVODNÍ VYHLAŠOVANÉ SESTAVĚ DOŠLO KE ŠPATNÉMU ZÁPOČTU 3. KOLA A TÍM K CELKOVÉ CHYBNÉ SESTAVĚ KTERÁ BYLA OFICIÁLNĚ VYHLÁŠENÁ.
MOC PROSÍM A HLUBOCE SE OMLOUVÁM,
OFICIÁLNĚ VYHLÁŠENÁ SESTAVA UMÍSTĚNÍ JE CHYBNÁ A NEPLATÍ. JEŠTĚ DNES BUDE NA INTERNETU UVEDENA SPRÁVNÁ PRAVDIVÁ SESTAVA. Z DŮVODU, ŽE VŠE JE JINAK, S PROSBOU VYZÝVÁM PRVNÍ TŘI UMÍSTĚNÉ RYBÁŘE O NAVRÁCENÍ POHÁRŮ A CEN. TATO VÝZVA JE SAMOZŘEJMĚ POUZE DOBROVOLNÁ A POKUD NĚKDO TYTO VĚCI NEVYDÁ, TAK NÁM NEZBYDE, NEŽ POHÁRY UDĚLAT ZNOVU A CENY DOKOUPIT. TOTO SE JEDNÁ PRO PRVNÍ TŘI UMÍSTĚNÉ.
NA DALŠÍCH MÍSTECH SAMOZŘEJMĚ JIŽ NIKOHO VYZÝVAT KE VRACENÍ CEN NEBUDU A S PLNOU ZODPOVĚDNOSTÍ ZDE OZNAMUJI, ŽE POKUD SE NA MĚ NĚKDO Z NOVÉ PRAVDIVÉ SESTAVY OBRÁTÍ S POŽADAVKEM NA NÁHRADU UŠLÉ CENY, TAK VYHOVÍM. JIŽ JSEM DNES NĚKOLIKA LIDEM V ZADNÍ ČÁSTI UMÍSTĚNÍ VĚNOVAT DENNÍ POVOLENKU. I NADÁLE BUDU POČÍTAT, ŽE V TOM BUDU POKRAČOVAT A PŘÍPADNÉ POŠKOZENÉ OD 4 MÍSTA BUDEME ODŠKODŇOVAT POVOLENKOU, PŘÍPADNĚ DÁRKOVÝM KOŠEM A POD.
NYNÍ NAPÍŠI PRVNÍ TŘI UMÍSTĚNÉ,
PŮVODNĚ, ALE NESPRÁVNÉ:
---BAČOVSKÝ PETR - 1. MÍSTO
---FOLKMAN BEDŘICH - 2. MÍSTO
---BOOR MARTIN - 3 MÍSTO
PETR BAČOVSKÝ TAK JIŽ UČINIL A MOC MU DĚKUJI, ZACHOVAL SE CHLAPSKY.
NOVÉ SPRÁVNÉ UMÍSTĚNÍ:
---HYPŠ JAN - 1. MÍSTO
---MARTINŮ JÁRA - 2. MÍSTO
---GUNKI CZ/SK GORČI - 3. MÍSTO
TITO RYBÁŘI DODATEČNĚ OBDRŽÍ POHÁRY A CENY URČENÉ PRO PRVNÍ 3
NA DALŠÍM UMÍSTĚNÍ, TJ. OD 4. MÍSTA OPAKOVANĚ SDĚLUJI, ŽE JSEM PŘIPRAVEN TAKÉ VŠE K VAŠI SPOKOJENOSTI ŘEŠIT PŘIMĚŘENÝM ODŠKODNĚNÍM, TJ. POVOLENKY, DÁRKOVÉ KOŠE A POD.
PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ ÚČASTNÍCI,
STALA SE VELKÁ CHYBA, ZA KTEROU PŘIJÍMÁM PLNOU ZODPOVĚDNOST, ZBYTEČNĚ JSEM USPĚCHAL VYPRACOVÁNÍ A VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ, NICMÉNĚ VŠE NAPRAVÍM A PŘEDEM DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
BUDU VELMI VDĚČNÝ, POKUD Z TOHO ZDE NEUDĚLÁME NEKONEČNÝ SERIÁL OBVIŇOVÁNÍ. VŠE JSEM POPSAL, ZA CHYBU JSEM ZODPOVĚDNÝ JÁ, NA NIKOHO NIC NESVÁDÍM. ZA DŮLEŽITÉ POVAŽUJI NAŠE ODHODLÁNÍ VŠE PO PRAVDĚ NAPRAVIT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A JEŠTĚ JEDNOU PROSÍM ZA ODPUŠTĚNÍ.

odpověděl(a)

Dobrý deň, aj tak je sektorové bodovanie podľa mna spravodlivejšie a k starému systému bodovania ste sa už ani nemali vracať - je to bohužiaľ krok späť.
Toľko môj názor.

odpověděl(a)

V nové sestavě je v záhlaví opět šotek. (4.ryba, 5.ryba)

odpověděl(a)

Dobrý den, musím s panem Radobe souhlasit. Když už se to takto zamotalo, bylo by i fér mít vyhodnocení prvních třech závodníků podle sektorového hodnocení jak bylo zmíněno v pravidlech. Tohle měnění na poslední chvíli myslím nepřijde fér více závodníkům. Když to bylo takto dané od začátku v pravidlech. Pouze můj názor, nemyslím to nijak zle ani nechci nikoho poškozovat.

odpověděl(a)

PŘÁTELÉ, NECHME TÉTO DISKUSE, NIKAM TO NEVEDE A ANI NEPOVEDE.
NAŠI PRVNÍ VELKOU CHYBOU BYLO, ŽE JSME VYSLYŠELI NÁZORY NA LOSOVÁNÍ Z RULIČEK, COŽ NAKONEC ZNAMENALO ODHLÁŠENÍ DESÍTEK, MOŽNÁ STOVKY PŮVODNĚ PŘIHLÁŠENÝCH ZÁJEMCŮ. TOTO ODHLAŠOVÁNÍ NA POLEDNÍ CHVÍLI MĚLO ZA NÁSLEDEK ZRUŠENÍ SEKTORŮ Z DŮVODU, ŽE NĚKTERÉ ÚSEKY ZŮSTALY NEOBSAZENÉ.
MYSLÍM, ŽE DNEŠNÍ ZKUŠENOST POTVRDILA VELKOU PRAVDU JEDNODUCHOSTI A TAKÉ NAŠI DOBRÉ VŮLE VŠEM VYHOVĚT A TO PŘEDEVŠÍM ŠIRŠÍM PARTÁM, KTERÉ CHTĚJÍ BÝT U SEBE A TAKÉ TÁTŮM A SYNŮM, KDY TÁTA PŘIROZENĚ CHCE RYBAŘIT VEDLE SYNA.
JSEM DO HLOUBKY DUŠE PŘESVĚDČENNÝ, ŽE NAŠE MINULÉ ZÁVODY, KDY SE LOSOVALO Z KRABICE S CELKOVOU SESTAVOU KARET, NA JEJICHŽ ČÍSLA NEBYLO VIDĚT JE SPRÁVNÉ A JE NEZBYTNÉ AŽ NA ZÁVOD DVOJIC SE K NĚMU OPĚT VRÁTIT.
PŘÁTELÉ,
NA ZÁVĚR MUSÍM PO PRAVDĚ NAPSAT A NEPÍŠI TO JENOM ZA SEBE, ROZSAH PRÁCE, KTERÝ JE NEZBYTNÝ K ZABEZPEČENÍ DŮSTOJNÉHO ZÁVODU VE VŠECH SOUVISEJÍCÍCH VĚCECH JE TAK OBROVSKÝ A NÁROČNÝ, ŽE SE MŮŽE STÁT, ŽE BUDEME MUSET Z CELKOVÉHO VYČERPÁNÍ POČET ZÁVODŮ OMEZIT.
PROSÍM O RESPEKTOVÁNÍ OBROVSKÉHO A NEZIŠTNÉHO PŘÍSTUPU NÁS ČLENŮ SDRUŽENÍ A ZBYTEČNĚ TO NEDĚLEJME HORŠÍ A SLOŽITĚJŠÍ. VŽDY JE NAŠIM PRVOŘADÝM CÍLEM VAŠE SPOKOJENOST.

, AKTUÁLNÍ ZPRÁVA odpovědět

DNEŠNÍ ZÁVOD KONČÍ V 15.45 A OD TÉTO DOBY PŘEHRADY OPĚT UVOLNĚNY NA BĚŽNÝ RYBOLOV NA DENNÍ A ROČNÍ POVOLENKY.

, 3. ZPRÁVA ZE ZÁVODU odpovědět

ZA 3. KOLO SE ULOVILO 500 RYB. CELKEM JE TEDY ZA 3. KOLA ULOVENO PŘES 2000 KUSŮ RYB. RYBY SE LOVÍ PŘEVÁŽNĚ NA HLUBŠÍ VODĚ, TJ. U HRÁZÍ VŠECH 3 PŘEHRAD. TENTO STAV, KDY JE NEUVĚŘITELNÝCH 27 STUPŇŮ JE PŘIROZENÝ, RYBY VYHLEDÁVAJÍ HLUBŠÍ, TJ. CHLADNĚJŠÍ VODU.
PŘÁTELÉ,
VŠICHNI BYCHOM SI PŘÁLI, ABY SE RYB LOVILO JEŠTĚ VÍCE A PŘEDEVŠÍM PO CELÝCH PLOCHÁCH. BOHUŽEL ČELÍME VRTOCHŮM POČASÍ NEMAJÍCÍ OBDOBY. NA ZÁVOD DVOJIC PŘED 3 TÝDNY MRAZY JAKO HROM, VELKÁ OBAVA, ABYCHOM VŮBEC ROSPUSTILI LED A NYNÍ ZCELA OPAČNÝ PROTICHŮDNÝ EXTRÉM, TÉMĚŘ LETNÍ POČASÍ.

odpověděl(a)

ANO, KOLEM 16. HODINY.

, - odpovědět

Dobrý den pane Martinů bylo by možno vas dnes po skončení závodů potkat na Pk1 a vyřídit si roční povolenku
Díky Dvořák

, 2. ZPRÁVA ZE ZÁVODU odpovědět

ZA 2. KOLO SE ULOVILO 580 KUSŮ RYB. NEJVÍCE ULOVIL RYBÁŘ 21 KUSŮ. OPĚT SE ULOVIL SUMEC.
JE JISTÉ, ŽE KAŽDÝM KOLEM BUDE POČET ULOVENÝCH RYB UPADAT VÍCE, NEŽ BYCHOM SI PŘÁLI.
DNEŠNÍ ZÁVOD JE V HISTORII NAŠICH PSTRUHOVÝCH ZÁVODŮ ZA NEJTEPLEŠÍHO POČASÍ A TAKÉ ZA NEJVĚTŠÍHO SUCHA.
MYSLÍM, ŽE ÚLOVEK JIŽ 2 SUMCŮ TATO SLOVA POTVRZUJÍ. NEPAMATUJI, ŽE BY SE NĚKDY PŘI PODOBNÝCH ZÁVODECH ULOVIL SUMEC.

, 1. ZPRÁVA ZE ZÁVODU odpovědět

ZA NÁDHERNÉHO A TEPLÉHO RÁNA SE DO ZÁVODU ZAPISUJE 280 SKVĚLÝCH RYBÁŘŮ Z ČECH, SLOVENSKA A POLSKA.
PRVNÍ KOLO ZAČÍNÁ O PŮL DEVÁTÉ A JE JISTÉ, ŽE VŠICHNI S VELKÝM NAPĚTÍM ČEKÁME, JAK BUDOU RYBY V TOMTO, NA DUBEN NEVÝDANÉM POČASÍ BRÁT. JÁ OSOBNĚ JSEM NAPNUTÝ K PRASKNUTÍ.
JIŽ ALE PRVNÍ MINUTY PROKAZUJÍ, ŽE TO NEBUDE NEJHORŠÍ. NAKONEC SE V PRVNÍM KOLE ZA 50 MIN. ULOVILO SOLIDNÍCH 950 KUSŮ RYB. NEJVÍC ULOVIL RYBÁŘ NEUVĚŘITELNÝCH 37 KUSŮ RYB. NEJVĚTŠÍ RYBOU JE SUMEC 73 CM. NEJVĚTŠÍ PSTRUH ZATÍM 72 CM.
NA DUBEN NEUVĚŘITELNÉ TEPLO, NYNÍ V 10.30 LETNÍHO ČASU JIŽ 23 STUPŇŮ, SUCHO OBROVSKÉ. JIŽ JSEM ZDE NĚKOLIKRÁTE NA TÉMA SUCHO PSAL A HODLÁM NAPSAT MŮJ ZÁSADNÍ NÁZOR, NICMÉNĚ STÁVAJÍCÍ SITUACE JE NAPROSTO ALARMUJÍCÍ. KDYŽ VIDÍM NĚKTERÉ ČESKÉ PŘEHRADY, NAPŘ. VRANOV, VÍR, LETOVICE, ORLÍK A POD.. PŘÁTELÉ, CO SE BUDE DÍT? ČESKÁ REPUBLIKA VELICE RYCHLE VYSYCHÁ.

, - odpovědět

Dobrý večer,
omlouvám se že píši až teď, ale nakonec se kvůli nemoci nemohu zúčastnit zítřejších závodů. Prosím tedy o smazání Miroslava Trávníka z propozice.
Ještě jednou se omlouvám za komplikaci.

Ať vše zítra proběhne hladce.

odpověděl(a)

Dobrý den,bereme na vědomí a děkujeme

, PROSBA O ZODPOVĚDNOST odpovědět

PŘÁTELÉ,
OBRACÍM SE NA VÁS S VELKOU PROSBOU O ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP PŘI LOVU NA VŠECH NAŠICH PŘEHRADÁCH. NYNÍ PO DALŠÍM VELKÉM ZÁVODĚ BUDE NA PŘEHRADÁCH VELMI POČETNÁ OBSÁDKA PSTRUHŮ, KTEŘÍ BUDOU JISTĚ DOBŘE BRÁT.
JE PŘIROZENÉ, ŽE ČÁST PSTRUHŮ JE BĚŽNÉ VELIKOSTI KOLEM 35 CM A Z TOHOTO DŮVODU VÁS VŠECHNY MOC A MOC PROSÍM, CHOVEJTE SE ZODPOVĚDNĚ. NENÍ MOŽNÉ DOPUSTIT, ABY SE LOVILI DESÍTKY PSTRUHŮ PRO ZÁBAVU A VRACELI SE ZPĚT I PSTRUZI POŠKOZENÍ.
PŘÁTELÉ,
VELICE DŮRAZNĚ VÁS VŠECHNY VYZÝVÁM A PROSÍM O KÁZEŇ, RYBÁŘSKOU ČEST A ZODPOVĚDNOST. NESMÍME DOPUSTIT VRACENÍ POŠKOZENÝCH RYB. V TUTO CHVÍLI NAPÍŠI I NĚCO, CO BYCH NEMĚL SPRÁVNĚ NAPSAT, MŮŽE SE STÁT, ŽE BUDETE MÍT PONECHANÝ DOVOLENÝ POČET PSTRUHŮ A BUDETE LOVIT KAPRY A PŘI TOM ULOVÍTE PSTRUHA, KTERÝ BUDE POŠKOZENÝ, PROSÍM, NEPUSTE HO ZPĚT, PONECHTE SI HO I ZA CENU PORUŠENÍ MNOŽSTVÍ PONECHANÝCH PSTRUHŮ.SAMOZŘEJMĚ JE ALE ETICKY VELMI SPRÁVNÉ PO PONECHÁNÍ ČTVRTÉHO PSTRUHA LOV UKONČIT A TO BEZ OHLEDU NA ÚLOVEK KAPRŮ.
POZNÁMKA:
UPOZORŇUJI, ŽE RYBAŘINA NA DENNÍ POVOLENKU KONČÍ PŘI PONECHÁNÍ 4 PSTRUHA A NEBO 2 KAPRA. PRO LOV NA ROČNÍ POVOLENKY TOTO NEPLATÍ, NICMÉNĚ MORÁLNÍ ROZMĚR A ZODPOVĚDNOST KAŽDÉHO JEDNOHO Z NÁS PLATÍ STÁLE.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO ZÁSAD.
MYSLÍM, ŽE NENÍ NEJMENŠÍ POCHYBY, ŽE SOUČASNÉ ZARYBNĚNÍ JE NAPROSTO JEDINEČNÉ A JE NUTNÉ HO CHRÁNIT.
NA PK1 POKRAČUJE REŽIM PSTRUHOVÝ, TJ. VLÁČKA S MUŠKOU A TO I ZA POMOCI BUBLINY, ALE BEZ KRMENÍ A TO AŽ DO SOBOTY 5. KVĚTNA.
NA PK2 SE SAMOZŘEJMĚ POUZE VLÁČÍ A MUŠKAŘÍ BEZ BUBLINY VČETNĚ ZÁKAZU KRMENÍ, KTERÝ PLATÍ I PRO RYBOLOV NA PK1.
NA PK0 RYBAŘÍME NA VŠECHNY ZPŮSOBY, TJ. VČETNĚ PLAVANÉ A POLOŽENÉ.
PŘEJI KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 850

Kalendář

 «  duben 2018  » 
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

pr-chata2.JPG

Počasí


TOPlist