NÁVŠTĚVNÍ KNIHA - RS Vysočina

Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 5539

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 880
, Peklo odpovědět

Nechcu se furt motat kolem tématu peklo,ale měl bych ještě jeden poznatek!Byl sem zhruba koncem května na Pekle ryby vubec nebraly!Pak sem tam jel o měsíc pozďéc a totéž!Podle mě ten impuls že je málo kyslíku už byl tenkrát!Všichni kapři byly u hráze na hladině a vubec nepřímali potravu!

odpověděl(a)

ANI JÁ JIŽ NECHCI OPĚTOVNĚ ROZEBÍRAT SITUCI NA PEKLE, KTEROU V TUTO CHVÍLI POVAŽUJI ZA ZCELA NORMALIZOVANOU. POUZE NA VÁŠ POSTŘEH MILÝ MARTINE NAPÍŠI, ŽE ZAMĚŇUJETE BĚŽNÉ PLAVÁNÍ KAPRŮ V HORKÉM SLUNNÉM DNI U HLADINY ZA KYSLÍKOVOU KRIZI. KAPŘI BĚHEM CELÉ SEZONY VELMI DOBŘE BRALI. JEŠTE DEN PŘED KRIZÍ TOMU TAK BYLO. KRITICKÝ VÝPADEK KYSLÍKU NASTAL V SOBOTU 4. SRPNA NA ROZHRANÍ NOCI A DNE.

, NEDĚLE DOPOLEDNE odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
DNES, TJ. V NEDĚLI PO RÁNU SE ZDÁ BÝT VŠE V POŘÁDKU. NĚKOLIK RYBNÍKŮ JSEM OBJEL A VŠUDE VIDĚL NORMÁLNÍ DOBRÝ STAV. RYBÁŘI ÚSPĚŠNĚ LOVÍ. NA PEKLE JSEM MĚŘIL KYSLÍK A HODNOTY I PO RÁNU JSOU VELMI PŘÍZNIVÉ, COŽ NEJLÉPE DOKAZUJE BRANÍ RYB.
DNES VEČÉR PROVEDEME JISTÉ ZJIŠŤOVÁNÍ NA RYBNÍKU NOVÝ A PODLE VÝSLEDKŮ DEFINITIVNĚ ROZHODNEME O TERMÍNU NOUZOVÉHO VÝLOVU, KTERÝ V TUTO CHVÍLI JE URČEN NA ÚTERÝ OD 17. HODIN.
PŘÁTELÉ,
PROSÍM SLEDUJTE TYTO STRÁNKY. BUDU SE NA VÁS OBRACET S VÝZVOU O POMOC PŘI TOMTO SLOŽITÉM VÝLOVU. DĚKUJI PŘEDEM.

, denní povolenka odpovědět

Mohu na jednu denní povolenku chytat na PK1 i na PK2.Děkuji.

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ.

, Kyslík odpovědět

Pane Martinů mohu se prosím vás zeptat jaká je ta špatná hodnota kyslíku když 6 MLG je dobrých děkuji moc.

odpověděl(a)

BEZPROSTŘEDNĚ PO KRIZI NA PEKLE PŘED 14. DNY JSME KOLEM 8. HODINY RÁNO NAMĚŘILI POUHÝCH 0.9 MLG. TO JE JIŽ SMRTÍCÍ HODNOTA.
MNOŽSTVÍ KYSLÍKU VE VODĚ ZÁLEŽÍ NA MNOHA FAKTORECH. PŘEDEVŠÍM NA TEPLOTĚ VODY A DENNÍM ČASE. ČÍM TEPLEJŠÍ VODA, TÍM MÉNĚ KYSLÍKU. DÁLE TÉMĚŘ VŽDY PLATÍ, ŽE RÁNO BÝVÁ KYSLÍKU NEJMÉNĚ. JE TO PŘIROZENÉ, V NOCI NEPROBÍHÁ FOTOSYNTÉZA A VŠE DÝCHÁ, TJ. RYBY, PLANKTON, ROSTLINY A POD.
V TENTO LETNÍ ČAS JE VELKÝ ÚSPĚCH, KDYŽ RANNÍ HODNOTY NEKLESAJÍ POD 3 MLG. VEČENÍ HODNOTY BÝVAJÍ BĚŽNĚ 6 - 8 MLG.

, Peklo odpovědět

Dneska na Pekle,jeden kapr za druhým a asi 8 amurů do 50cm. Krásná chytačka a po katastrofě, která se tady odehrála ani památky! Pan Martinů, je člověk na pravým místě! Kdyby každý spolek měl takovýho hospodáře!

odpověděl(a)

ANO VÁŽENÝ PŘÍTELI,
ZDÁ SE, ŽE NA PEKLE JE JIŽ VŠE V POŘÁDKU A RYBY DOBŘE BEROU. Z VAŠEHO PĚKNÉHO RYBOLOVU MÁM VELIKOU RADOST A DĚKUJI ZA VAŠE SDĚLENÍ.

, rybolov s dcerou odpovědět

Zdravim, procital jsem stranky a nejak mi neni jasne rybareni s detmi. Co vse tedy potrebuji aby moje dcera 8 let mohla se mnou chytat na jeden prut. Napr. vlacet na prehradach. Dekuji Milan

odpověděl(a)

---DĚTEN DO 16. LET PRODÁVÁME ROČNÍ POVOLENKY NA 1 PRUT ZA CELKOVOU CENU 1200 KORUN
---DĚTI SI TÉŽ MOHOU KOUPIT BĚŽNOU DENNÍ POVOLENKU ZA 380 KORUN NA 2 PRUTY S PLNÝM POVOLENÝM ÚLOVKEM K PONECHÁNÍ
---DĚTEM DO 8 LET UMOŽŇUJEME RYBAŘIT S DOSPĚLÝM RYBÁŘEM V RÁMCI JEHO 2 PRŮTŮ

odpověděl(a)

Ještě je třeba dodat,že při válčení na jednu povolenou se smí používat pouze jeden prut. Další prut nesmí být nastražen.

odpověděl(a)

Me se jedna predevsim o podzimni a zimni privlac. Takze za 1200 kc a muze se mnou chytat?

odpověděl(a)

ANO PANE,
POKUD VAŠEMU SYNKOVI ZAKOUPÍTE ROČNÍ DĚTSKOU POVOLENKU ZA 1200 KORUN, TAK MŮŽE PO ZBYTEK ROKU BĚŽNĚ RYBAŘIT PODLE PRAVIDEL PRO DĚTI DO 16. LET, TJ. MIMO JINÉ I VLÁČET NA 1 PRUT. PŘEJI VÁM PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.

, PŮLNOČ. KONTR. PEKLA odpovědět

PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI PEKLA,
PRO JISTOTU A KLID JSEM DNES PROVEDL JIŽ ČTVRTOU KONTROLU PEKLA A TO O PŮLNOCI. ZJISTIL JSEM, ŽE I NADÁLE KAPŘI DOBŘE BEROU A TO POVAŽUJI ZA VELMI NADĚJNÉ. VĚŘÍM, ŽE JE JIŽ SITUACE NA PEKLE NORMALIZOVANÁ A ŽE PEKLO BUDE OPĚT VELMI DOBRÝM MÍSTEM K RYBOLOVU.

, Otazka odpovědět

Zdravím pane martinů chtel bych se zeptat jestli se do pekkla vrátí i ztrata trofejnich ryb např sumci ti velci tolstolobici a kapři 70 až 90 cm kteří tam také uhynuli děkuji za odpověď

odpověděl(a)

...tak tomu se říká "podej prst a...."

odpověděl(a)

Toto byla otázka do budoucnosti!!!!!!samozřejmě vim že není jen tak tam vratit zpět takové ryby.....ne všichni jsou masaři!!!! a musí si jezdit tam chytat ryby na panvičku a znám i lidi kteří rybu nechyti a pak jim přidejte 30 cm kapřik a hned ho mlatej po palici rád jezdím na tyto reviry je tu nádherně

odpověděl(a)

ANO PŘÍTELI KARLE, VĚŘÍM, ŽE K TOMU DOJDE JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN.

, PEKLO - PÁTEK 17. HOD odpovědět

V TUTO CHVÍLI, TJ. MÍRNĚ PO 17. HODINĚ JSEM PROVEDL KONTROLU PEKLA A ZJISTIL NÁSLEDUJÍCÍ:
---NA PEKLE RYBAŘÍ CCA 7 LIDÍ
---DNES VYSAZENÍ KAPŘI SOLIDNĚ BEROU
---NĚKOLIK RYBÁŘŮ MÁ ÚLOVEK KAPRA KOLEM 50 CM
---TEPLOTA VODY JE 26 STUPŇŮ
---HODNOTA KYSLÍKU KOLE, 6 MLG
---CELKOVOU SITUACI HODNOTÍM, JAKO VELMI DOBROU
---SPOLEČNĚ VĚŘME, ŽE JSME NA DOBRÉ CESTĚ

, zarybnení odpovědět

dobry, den pane hospodaři , teed je peklo zarybneno aspon na dlouho že, 500 kapru to musí vydržet dobu.jinak se potom bude davat do ostatich revíru ryby že? pekny den preji 1

odpověděl(a)

MILÝ PATRIKU,
NEMUSÍTE SE BÁT, ŽE NA OSTATNÍ RYBNÍKY ZAPOMENU. DNEŠNÍ POMĚRNĚ SOLIDNÍ ZARYBNĚNÍ PEKLA JE MIMO PLÁN A NIJAK NEKONKURUJE OSTATNÍM RYBNÍKŮM.
MOJI VELIKOU SNAHOU JE VELICE RYCHLE OBNOVIT ZARYBNĚNÍ DO PŮVODNÍHO ROZMĚRU.
DOBŘE VÍTE, ŽE ZTRÁTY NA KAPRECH OODHADUJI NA CCA 800 KUSŮ. DNES JSME TEDY DOPLNILI PĚKNÝCH 500 KUSŮ A DÁLE HODLÁM Z ÚTERNÍHO VÝLOVU NOVÉHO RYBNÍKU PŘEVÉZT ZBYTEK RYB ROVNĚŽ DO PEKLA A VE SVÉ PODSTATĚ BUDE PEKLO KRÁSNĚ DORYBNĚNO DO TÉMĚŘ PŮVODNÍ PODOBY.

, výlov Nový odpovědět

Dobrý den pane Martinů, jak to vypadá s výlovem rybníku Nový? Díky.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ PAVLE,
VELMI VÁŽNĚ UVAŽUJI O ÚTERÝ 21. SRPNA V 17. HODIN. JEŠTĚ VYHODNOTÍM MÍRU RIZIKA A DO NEDĚLE NAPÍŠI KONEČNOU VERZI.

, RYBY SKVĚLE BEROU odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
DNES NA SVRATKU VYSAZENÍ PSTRUZI A ČERVENÍ LOSOSI SKVĚLE BEROU.
TÉŽ ZAČÍNAJÍ DOBŘE BRÁT I DNES VYSAZENÍ KAPŘI NA PEKLE. V POLEDNE JSEM HOVOŘIL SE 4 RYBÁŘI, 3 Z NICH MĚLI ÚLOVEK PĚKNÉHO KAPRA VE VEZÍRKU.
POLEDNÍ HODNOTY NA PEKLE:
---TEPLOTA VODY 24 STUPŇŮ
---KYSLÍKU 6 MLG
VELICE PŘÍZNIVÉ HODNOTY.
PŘEJI MNOHO HEZKÝCH RYBÁŘSKÝCH CHVIL.

, Přívlač odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat jaká je situace na pk0,pk1 a pk2. Chtěl bych přijet si zavláčet tak se ptám zda to má v takovém horku smysl a něco bere. Chtěl bych především na pstruhy a také na štiky. Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den

odpověděl(a)

Kdyby si jen trochu Pavle věnoval pozornost pár řádkům níže nemusí se tady tvůj dotaz ani vyskytovat.

Chlapi nedělejte ze sebe křupany.

odpověděl(a)

Omlouvám se tedy že se ptám jaká je situace na pk0,pk1 a pk2.

odpověděl(a)

NA PK0 + PK1 BEROU SKVĚLE KAPŘI. NA VŠECH PŘEHRADÁCH VČETNĚ PK2 SE TÉŽ ÚSPĚŠNĚ LOVÍ NA VLÁČKU ŠTIKY.

, DNEŠNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
DNES JSME VYSADILI TYTO RYBY:
---500 KRÁSNÝCH KAPRŮ KOLEM 50 CM DO PEKLA
---600 PĚKNÝCH PSTRUHŮ + 100 NÁDHERNÝCH ČERVENÝCH LOSOSŮ DO SVRATKY - BOROVNICKÝ A MARTINOVSKÝ SPLAV
---NA PEKLE DNES RÁNO TEPLOTA VODY 20 STUPŇŮ A KYSLÍK 4 MLG, VELMI SOLIDNÍ HODNOTY
---NA SVRATCE - BOROVNICKÝ SPLAV - TEPLOTA VODY 16 STUPŇŮ A KYSLÍK KOLEM 7 MLG, OPTIMÁLNÍ HODNOTY

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, VÁŠNIVÍ RYBÁŘI,
PŘES VŠECHNY NEMALÉ PROBLÉMY A PŘES VŠECHNU KRITIKU JEDEME DÁL, SEZONA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE A VĚŘÍM, ŽE I POKRAČOVAT BUDE. MOC DĚKUJI ZA ROZUMNÝ PŘÍSTUP A PODPORU. PŘEJI MNOHO KRÁSNÝCH RYBÁŘSKÝCH ZÁŽITKŮ.

, PÁTEČNÍ ZARYB. PEKLA odpovědět

PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ MILOVNÍCI PEKLA,
TÍMTO OPĚTOVNĚ SDĚLUJI A POTVRZUJI, ŽE ZÍTRA, TJ. V PÁTEK VYSADÍME DO PEKLA 400 - 500 KRÁSNÝCH KAPRŮ.
DOBŘE VÍM, ŽE MĚ MAJÍ MNOZÍ ZA BLÁZNA, NICMÉNĚ NEHODLÁM PŘED NAHODILÝMI VÝKŘIKY ZBYTEČNĚ COUVAT.
DNES JSEM MĚŘIL KYSLÍK PO RÁNU A TÉŽ I NYNÍ VEČÉR A MOMENTÁLNÍ VEČERNÍ HODNOTA KYSLÍKU KOLEM 7 MLG JE VELICE SOLIDNÍ. I TEPLOTA VODY 24 - 25 STUPŇŮ JE PŘIMĚŘENÁ. DODÁM, ŽE HODNOTA KYSLÍKU PŘED 14 DNY ZA KYSLÍKOVÉ KRIZE BYLA POUZE 0,9 MLG.
CELOU ZÁLEŽITOST JSEM ZODPOVĚDNĚ KONZULTOVAL I S CELOŽIVOTNÍM PROFESIONÁLNÍM RYBÁŘEM, KTERÝ VLASTNÍ FIRMU S 1500 HA RYBNÍKŮ A I ON JE NÁZORU, ŽE NENÍ NA CO ČEKAT A OBSÁDKA V PEKLE SE MŮŽE DOPLNIT.
ANO PŘÁTELÉ, DOBŘE VÍM, ŽE SE JISTĚ NAJDOU I TACÍ, KTEŘÍ SI BUDOU PŘÁT, ABY SE SITUACE S KYSLÍKEM OPAKOVALA A TAK MĚ VŠE HODIT NA ZODPOVĚDNOST. BOHUŽEL I TAKOVÍ LIDÉ JSOU, JÁ JE ZNÁM A DOBŘE O NICH VÍM.
PŘESTO SE VŠÍ ZODPOVĚDNOSTÍ DO TOHOTO RIZIKA JDU. NAKONEC V NĚM JSEM PERNAMENRNĚ DESÍTKY LET. STÁLE VE MĚ ALE PŘEVAŽUJE POCIT ZODPOVĚDNOSTI VČETNĚ POCITU NEPROMARNIT ZBYTEČNĚ ANI JEDEN DEN SEZONY.
RYBY, KTERÉ ZÍTRA HODLÁME VYSADIT JSOU VELMI PĚKNÉ, JSOU TO TI SAMÍ KAPŘI, KTERÝCH JSME 200 KUSŮ MINULÝ TÝDEN VYSAZOVALI NA PK1 NA PŮLNOČNÍHO KAPRA. JE TO TA VELIKOST, KVŮLI KTERÉ JSEM TADY SCHYTAL TVRDOU KRITIKU OD PANÍ PAVLÍNY A NÁSLEDNĚ JEJÍHO PŘÍVRŽENCE, ŽE PĚKNÉ RYBY VYSAZUJI POUZE DO PK1 A ŽE JSEM AROGATNÍ. ANI JEDNO NENÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ PRAVDA, NICMÉNĚ KDO TO TAK VIDÍ A NESLYŠÍ PRAVDIVÉ ARGUMENTY, OMLOUVÁM SE, ALE S TÍM NEMOHU NIC UDĚLAT. VĚŘÍM, ŽE MOŽNOSTI SI ZARYBAŘIT NA PĚKNÝCH KAPRECH MIMO JINÉ VYUŽIJE I PANÍ PAVLÍNA. VÁŽENÁ PAVLÍNO, PŘEJI VÁM MNOHO PĚKNÝCH ÚLOVKŮ A VĚŘTE, ŽE JE TO UPŘIMNĚ OD SRDCE.
NAPÍŠI JEŠTĚ JEDEN SVŮJ NÁZOR, KTERÝ POVAŽUJI ZA PRAVDIVÝ A VŮČI PEKLU PŘÍZNIVÝ.
ANO, JIŽ JSEM ZDE NĚKOLIKRÁTE PSAL O ZTRÁTĚ NA KAPRECH CCA 800 KUSŮ. V TOMTO MNOŽSTVÍ ODHADUJI BYLO 50 PROCENT KAPRŮ MALÝCH KOLEM 1,5 KG. TO JSOU TOTIŽ KAPŘI, KTERŘÍ SE NEUSTÁLE POUŠTÍ ZPĚT, JSOU VELMI ČASTO LOVENI A STRESOVÁNI A TAK ZASTAVUJÍ RŮST. TENTO PROBLÉM JE NA VŠECH REVÍRECH SVĚTA A SAMOZŘEJMĚ I U NÁS. MY JSME KYSLÍKOVOU KRIZÍ NA PEKLE VEDLE ZTRÁT ZÍSKALI I DVĚ VÝHODY. JAK JSEM JIŽ PSAL, ZBAVILI JSME SE OBROVSKÉHO MNOŽSTVÍ BÍLÉ RYBY, KTERÁ POTRAVNĚ VELMI KONKUROVALA PŘEDEVŠÍM KAPRŮM A SAMOZŘEJMĚ SEHRÁLA VELMI NEGATIVNÍ ÚLOHU PŘI SPOTŘEBĚ A NÁSLEDNÉ KYSLÍKOVÉ KRIZI. A DALŠÍM MOMENTEM JE SKUTEČNOST, ŽE SE PEKLO ZBAVILO VĚTŠINY MALÝCH KAPRŮ, KTEŘÍ JIŽ VELMI MÁLO Z VÝŠE UVEDENÝCH DŮVODŮ ROSTOU. ZDE JE NÁZORNĚ VIDĚT, ŽE I KAŽDÁ KRIZOVÁ A NEPŘÍJEMNÁ UDÁLOST MÁ I JISTÉ ASPEKTY, KTERÉ UMOŽNÍ BUDOUCÍ LEPŠÍ SITUACI. PŘI DNEŠNÍM KONZULTACÍCH JSEM TÉŽ POLOŽIL OPĚTOVNĚ OTÁZKU, JAKOU NEGATIVNÍ ROLI SEHRÁLO DOSAZENÍ 400 KUSŮ KAPRŮ. JEDNOZNAČNÁ ODBORNÁ ODPOVĚĎ ZNĚLA - KE KRIZI BY STEJNĚ DOŠLO. PŘÁTELÉ, PŘEJI KRÁSNÉ CHVÍLE NA RYBNÍKU PEKLO. DRŽME SI PALCE. MOC DĚKUJI.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 880

Kalendář

 «  srpen 2018  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

chata.jpg

Počasí


TOPlist