NÁVŠTĚVNÍ KNIHA - RS Vysočina

Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 5557

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 880
, NOVÝ RYB. 4 HOD. RÁNO odpovědět

VŠE V POŘÁDKU. STÁLE PLATÍ ČAS VÝLOVU 17. HOD.

, PŮLNOČNÍ KONTR. NOVÉHO odpovědět

AKTUÁLNÍ PŮLNOČNÍ ZJIŠTĚNÍ NA UPOUŠTĚNÉM RYBNÍKU NOVÝ, KTERÝ DNES OD 17. HOD. SLOVUJEME:
---TEPLOTA VZDUCHU 19 STUPŇŮ
---KYSLÍK Z DŮVODU TMY NEMĚŘEN
---ŽÁDNÉ RYBY NOUZOVĚ NETROUBÍ
---MALÉ RYBKY U BŘEHU REJDÍ
---DOKONCE BYLO SLYŠET I ŠPLOUCHNUTÍ KAPRA
---VŠE SE ZDÁ BÝT V POŘÁDKU
DALŠÍ KONTROLA VE 4. HODINY
V TUTO CHVÍLI PLATÍ VŠE BEZE ZMĚN, TJ. VÝLOV OD 17. HODIN.

, Sumci na pekle odpovědět

Ahoj, vždy jsme chodili s kamarádem vláčet sumce na peklo a to dosti úspěšně. Ryby vracíme vždy vodě, aby měli další rybáři možnost toho krásného zážitku. Minulý týden jsme to na sklonku noci 2x zkoušeli a bez záběru. Dle informací o uhynulých kusech a odnesenych rybách je nyní zřejmě peklo bez sumce. Jestli je to nějak v možnostech, tak prosíme o zakoupení nějakých sumecku, aby se to vrátilo zpět. Moc děkujeme a držíme palce, diky

odpověděl(a)

Ahoj Jirko, na co ty sumce vláčíte? A navečer nebo ráno? Na vláčku jsem sumce ještě nechytul.

, DNEŠNÍ PONDĚL. SITUACE odpovědět

PŘÁTELÉ,
RANÍ HODNOTA NAMĚŘENÉHO KYSLÍKU NA NOVÉM RYBNÍKU, KTERÝ ZÍTRA SLOVUJEME BYLA VÍCE, NEŽ KRITICKÁ. NEDOSAHOVALA ANI 1 MLG. NYNÍ VEČÉR VE 20 HODIN JE KYSLÍKU PO CELODENNÍ TVORBĚ PŘIJATELNÉ MNOŽSTVÍ, CCA 4 MLG.
JE JISTÉ, ŽE DNEŠNÍ NOC NA TOMTO RYBNÍKU BUDE VELMI NAPJATÁ A BUDU MÍT VELMI TĚŽKÉ SPANÍ.
VÁŽENÍ A MILÍ,
NAŠE ODHODLÁNÍ ZÍTRA LOVIT PLATÍ. ČAS JSME STANOVILI NA 17. HODINU, NICMÉNĚ NIKDO PŘESNĚ NEVÍ, CO NÁS ČEKÁ. JÁ JEŠTĚ PROVEDU PŮLNOČNÍ KONTROLU, NAŠI ZLATÍ HOŠI JIŽ RÁNO VE 4. HD. VSTÁVAJÍ A BUDOU MANIPULOVAT S VODOU A PŘIPRAVOVAT KÁDIŠTĚ S VODOU A VŠÍM POTŘEBNÝM. NEMOHU VYLOUČIT, ŽE NASTANE KRITICKÁ SITUACE NA KTEROU BUDE NEZBYTNÉ OKAMŽITĚ REAGOVAT.
V TUTO CHVÍLI ALE POTVRZUJI STANOVENÝ TERMÍN NA 17. HODINU. POKUSÍM SE, POKUD MI TO ČAS DOVOLÍ, ZDE ZÍTRA PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT O AKTUÁLNÍ SITUACI.
STÁLE PLATÍ VÝZVA A PROSBA O POMOC PŘI TOMTO SLOŽITÉM VÝLOVU. PŘEDEM DĚKUJI ZA VAŠI OCHOTU.

NA OSTATNÍCH RYBNÍCÍCH SE ZDÁ SITUACE STABILNÍ. VŠUDE BEROU SKVĚLE KAPŘI A TAK STÁLE PLATÍ, KOUKEJTE VYUŽÍT KAŽDOU CHVILKU A JEĎTE NA RYBY.

, Přihláška odpovědět

Prosím o registraci do závodů Václavská trofej a Podzimní muška. Děkuji Petr Klíma

odpověděl(a)

DOBŘE MILÝ PETŘE, JSEM VELICE RÁD ZA TVŮJ ZÁJEM, ALE MOC PROSÍM, NECHME PŘIHLAŠOVÁNÍ AŽ OD ZAČÁTKU ZÁŘÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, Novy-vylov odpovědět

Zdravim,po vypusti rybniku novy si muzu nachytat plotice do 7 kg co tam nechate nebo ne? potreboval bych na stiku

odpověděl(a)

ANO MILÝ PŘÍTELI,
VEŠKEROU PLEVELNOU RYBU ROZDÁME. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JI NEMŮŽEME Z DŮVODU MOŽNÝCH KYSLÍKOVÝCH KRIZÍ A OBECNĚ TÉŽ I Z DŮVODU POTRAVNÍ KONKURENCE ROZVÁŽET PO NAŠICH DALŠÍCH RYBNÍCÍCH. VEDLE DŮVODU ÚBYTKU VODY NA RYBNÍKU NOVÝ JE DŮVOD ZBAVENÍ SE PLEVELNÉ RYBY ZÁSADNÍM DŮVODEM KE SLOVENÍ TOHOTO RYBNÍKU.
TÍMTO OSLOVUJI I DALŠÍ ZÁJEMCE O TYTO RYBKY - PŘIJEĎZE SI I VY.

odpověděl(a)

Dobrý den, kdyby byla při výlove nějaká větší bílá ryba je možnost ji odkoupit např cejni nad 40 cm..cca 10 kousků Díky za odpověď

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ.

, NOUZOVÝ VÝLOV NOVÉHO odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, RYBÁŘŠTÍ NADŠENCI,
OBRACÍM SE NA VÁS S NALÉHAVOU PROSBOU O POMOC PŘI NOUZOVÉM VÝLOVU RYBNÍKU NOVÝ.
TENTO RYBNK JE NEZBYTNÉ Z DŮVODU VELKÉHO ÚBYTKU VODY SLOVIT. VEŠKERÝ ZŮSTATEK KAPRŮ, AMURŮ, SUMCŮ, PŘÍPADNĚ I CANDÁTŮ A OKOUNŮ BUDE PŘEVEZEN DO PEKLA.
VÁŽENÍ A MILÍ,
ZAČÁTEK VÝLOVU JSME STANOVILI NA 17. HODINU. PŘÍPRAVA VÝLOVU NA TOMTO RYBNÍKU A SPRÁVNÉ ZTAŽENÍ VODY JE VŽDY Z DŮVODU NE ZCELA FUNKČNÍ VÝPUSTĚ SLOŽITÉ A TAK PROSÍM, PŘIJĎTE JIŽ V 16.30. ČEKÁ NÁS VELMI SLOŽITÁ PRÁCE PLNÁ RIZIK. PŘEDEM VÁM VŠEM UCTIVĚ DĚKUJI. VĚŘME, ŽE VŠE DOBŘE ZVLÁDNEME.
ZÍTRA, TJ. V PONDĚLÍ BUDU JEŠTĚ PO CELÝ DEN VYHODNOCOVAT OBSAH KYSLÍKU, NEVYLUČUJI JEŠTĚ JISTÉ ZMĚNY.

odpověděl(a)

Dobrý den - jen aby se předešlo neshodám, prosím ještě upřesněte den - počítáme s úterým, protože předpokládáme, že to za pondělí nelze vypustit.
Díky a krásný den... 1

odpověděl(a)

MILÍ SKVĚLÍ HOŠI,
SKUTEČNĚ PLATÍ ÚTERNÍ TERMÍN A TO PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU NALEZENÍ ČASOVÉ SHODY, KDY JE MOŽNÉ DÁT DOHROMADY KVALITNÍ PARTU LIDÍ.

, ryby odpovědět

stašov, pane martinu a podmínk rano tam supr, kapři při chuti 1

, ryby odpovědět

dobry den pane martinu ryby berou skvele za dnešek , vytahl 13 kapru a 3 upadli. odnesl domu kapry 49, 52 cm lysci oba 1

odpověděl(a)

ANO PATRIKU, MÁM VELIKOU RADOST. POUZE SE ZEPTÁM, RYBAŘIL JSTE NA PEKLE?

, Peklo odpovědět

Nechcu se furt motat kolem tématu peklo,ale měl bych ještě jeden poznatek!Byl sem zhruba koncem května na Pekle ryby vubec nebraly!Pak sem tam jel o měsíc pozďéc a totéž!Podle mě ten impuls že je málo kyslíku už byl tenkrát!Všichni kapři byly u hráze na hladině a vubec nepřímali potravu!

odpověděl(a)

ANI JÁ JIŽ NECHCI OPĚTOVNĚ ROZEBÍRAT SITUCI NA PEKLE, KTEROU V TUTO CHVÍLI POVAŽUJI ZA ZCELA NORMALIZOVANOU. POUZE NA VÁŠ POSTŘEH MILÝ MARTINE NAPÍŠI, ŽE ZAMĚŇUJETE BĚŽNÉ PLAVÁNÍ KAPRŮ V HORKÉM SLUNNÉM DNI U HLADINY ZA KYSLÍKOVOU KRIZI. KAPŘI BĚHEM CELÉ SEZONY VELMI DOBŘE BRALI. JEŠTE DEN PŘED KRIZÍ TOMU TAK BYLO. KRITICKÝ VÝPADEK KYSLÍKU NASTAL V SOBOTU 4. SRPNA NA ROZHRANÍ NOCI A DNE.

odpověděl(a)

Na Pekle jsme chytali 4 dny a vytáhli několik kaprů i pěkných, po příjezdu jsme se trochu zděsili toho, jak hladina vody rok od roku klesá, ale ryby ve srovnání například s minulým rokem brali lépe a 2 dny poté byla aféra na Pekle, toť můj poznatek.

odpověděl(a)

JSEM RÁD PETŘE ZA TVOJE SDĚLENÍ A TÉŽ MÁM I RADOST, ŽE JSTE SI PĚKNĚ ZARYBAŘILI.
ALE PODÍVEJ, HLADINA VODY NA PEKLE JE PO CELÉ ROKY STÁLE STEJNÁ, POUZE V LETOŠNÍM ROCE SE ZA POSLEDNÍ 3 MĚSÍCE SNÍŽILA O CCA 15 CM, COŽ JE K CELKOVÉ SITUACI DNEŠNÍHO SUCHA STÁLE VELMI DOBRÉ.

, NEDĚLE DOPOLEDNE odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
DNES, TJ. V NEDĚLI PO RÁNU SE ZDÁ BÝT VŠE V POŘÁDKU. NĚKOLIK RYBNÍKŮ JSEM OBJEL A VŠUDE VIDĚL NORMÁLNÍ DOBRÝ STAV. RYBÁŘI ÚSPĚŠNĚ LOVÍ. NA PEKLE JSEM MĚŘIL KYSLÍK A HODNOTY I PO RÁNU JSOU VELMI PŘÍZNIVÉ, COŽ NEJLÉPE DOKAZUJE BRANÍ RYB.
DNES VEČÉR PROVEDEME JISTÉ ZJIŠŤOVÁNÍ NA RYBNÍKU NOVÝ A PODLE VÝSLEDKŮ DEFINITIVNĚ ROZHODNEME O TERMÍNU NOUZOVÉHO VÝLOVU, KTERÝ V TUTO CHVÍLI JE URČEN NA ÚTERÝ OD 17. HODIN.
PŘÁTELÉ,
PROSÍM SLEDUJTE TYTO STRÁNKY. BUDU SE NA VÁS OBRACET S VÝZVOU O POMOC PŘI TOMTO SLOŽITÉM VÝLOVU. DĚKUJI PŘEDEM.

, denní povolenka odpovědět

Mohu na jednu denní povolenku chytat na PK1 i na PK2.Děkuji.

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ.

, Kyslík odpovědět

Pane Martinů mohu se prosím vás zeptat jaká je ta špatná hodnota kyslíku když 6 MLG je dobrých děkuji moc.

odpověděl(a)

BEZPROSTŘEDNĚ PO KRIZI NA PEKLE PŘED 14. DNY JSME KOLEM 8. HODINY RÁNO NAMĚŘILI POUHÝCH 0.9 MLG. TO JE JIŽ SMRTÍCÍ HODNOTA.
MNOŽSTVÍ KYSLÍKU VE VODĚ ZÁLEŽÍ NA MNOHA FAKTORECH. PŘEDEVŠÍM NA TEPLOTĚ VODY A DENNÍM ČASE. ČÍM TEPLEJŠÍ VODA, TÍM MÉNĚ KYSLÍKU. DÁLE TÉMĚŘ VŽDY PLATÍ, ŽE RÁNO BÝVÁ KYSLÍKU NEJMÉNĚ. JE TO PŘIROZENÉ, V NOCI NEPROBÍHÁ FOTOSYNTÉZA A VŠE DÝCHÁ, TJ. RYBY, PLANKTON, ROSTLINY A POD.
V TENTO LETNÍ ČAS JE VELKÝ ÚSPĚCH, KDYŽ RANNÍ HODNOTY NEKLESAJÍ POD 3 MLG. VEČENÍ HODNOTY BÝVAJÍ BĚŽNĚ 6 - 8 MLG.

, Peklo odpovědět

Dneska na Pekle,jeden kapr za druhým a asi 8 amurů do 50cm. Krásná chytačka a po katastrofě, která se tady odehrála ani památky! Pan Martinů, je člověk na pravým místě! Kdyby každý spolek měl takovýho hospodáře!

odpověděl(a)

ANO VÁŽENÝ PŘÍTELI,
ZDÁ SE, ŽE NA PEKLE JE JIŽ VŠE V POŘÁDKU A RYBY DOBŘE BEROU. Z VAŠEHO PĚKNÉHO RYBOLOVU MÁM VELIKOU RADOST A DĚKUJI ZA VAŠE SDĚLENÍ.

, rybolov s dcerou odpovědět

Zdravim, procital jsem stranky a nejak mi neni jasne rybareni s detmi. Co vse tedy potrebuji aby moje dcera 8 let mohla se mnou chytat na jeden prut. Napr. vlacet na prehradach. Dekuji Milan

odpověděl(a)

---DĚTEN DO 16. LET PRODÁVÁME ROČNÍ POVOLENKY NA 1 PRUT ZA CELKOVOU CENU 1200 KORUN
---DĚTI SI TÉŽ MOHOU KOUPIT BĚŽNOU DENNÍ POVOLENKU ZA 380 KORUN NA 2 PRUTY S PLNÝM POVOLENÝM ÚLOVKEM K PONECHÁNÍ
---DĚTEM DO 8 LET UMOŽŇUJEME RYBAŘIT S DOSPĚLÝM RYBÁŘEM V RÁMCI JEHO 2 PRŮTŮ

odpověděl(a)

Ještě je třeba dodat,že při válčení na jednu povolenou se smí používat pouze jeden prut. Další prut nesmí být nastražen.

odpověděl(a)

Me se jedna predevsim o podzimni a zimni privlac. Takze za 1200 kc a muze se mnou chytat?

odpověděl(a)

ANO PANE,
POKUD VAŠEMU SYNKOVI ZAKOUPÍTE ROČNÍ DĚTSKOU POVOLENKU ZA 1200 KORUN, TAK MŮŽE PO ZBYTEK ROKU BĚŽNĚ RYBAŘIT PODLE PRAVIDEL PRO DĚTI DO 16. LET, TJ. MIMO JINÉ I VLÁČET NA 1 PRUT. PŘEJI VÁM PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.

odpověděl(a)

… A pro dcery platí pravidla stejná :)

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 880

Kalendář

 «  srpen 2018  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

prehrada0.jpg

Počasí


TOPlist