Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 5336

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 872
, mcm iphone 6 case ... odpovědět

[url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/bags/totes.html]mcm totes[/url] March 26, 2013 in 2013 Toms Low-cost Shoes and tagged Affordable Toms Galling Cowboy Footwear, inexpensive toms galling sneakers, galling cowboy toms, Toms galling cowboy shoes | Permalink [url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/wallets/clutches.html]mcm clutch[/url] inexpensive toms galling cowboy girls sneakers

[url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/backpacks.html]mcm backpack outlet[/url] low-cost toms galling cowboy girls footwear [url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/wallets.html]mcm wallets[/url] Toms printed the galling cowboy gals sneakers, common galling cowboy toms footwear appears to be like relaxed and specially. Affordable Galling Cowboy Toms have cozy feet experience, comfortable inside.

[url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/accessories.html]mcm accessories[/url] Additional Information: [url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/]cheap mcm[/url] Galling cowboy design influenced

[url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/]mcm outlet store[/url] Fashionable classic eyesight [url=http://www.mcmbackpacksoutletonline.com/bags/travel-bags.html]mcm travel bag[/url] Black sturdy outsole

http://www.wikiword.eu/cheapprada/
https://cheappradabags.quora.com/
http://cheapprada.gratisblog.biz/
http://cheapprada.shop-worlds.com/
http://cheapprada.tarlog.com

, Úlovek odpovědět

I já jsem před týdnem chytil nádherného 81 cm měřícího kapra.Zdá se , že se velcí opatrní probudili.Můj háček mu udělal první dírku do úsměvu.Přeji Vám všem,aby i Vám
udělali kapři našeho RS Vysočina stejnou radost při zdolávání a následném fotografování.

, STAŠOV rybářské křeslo odpovědět

Přátelé rybáři, 7.7. večer jsem zapomněl na parkovišti u rybníka ve STAŠOVĚ dětské rybářské křeslo (světle modré). Je to oblíbené křeslo mojí 3 leté dcery, již padlo několik slz. Pokud ho někdo našel, prosím o jeho vrácení... i finančně se odměním. Děkuji, Laďa

odpověděl(a)

Dobrý den,Vaše křesílko jsem našel a můžete si ho vyzvednout v hospůdce na PK 1.Petrův zdar

odpověděl(a)

to jarda: Děkuji. Jsem momentálně na dovolené. Zpět budu a mohu si vyzvednout 28.7. U koho je? U koho se mám hlásit? Ještě jednou děkuji. Mohu se Vám nějak revanžovat? Rád bych tam nechal aspoň malou pozornost. Pro koho mám říct. Stačí říct pro Jardu.

, VÝLOV JAKELOVSKÝ odpovědět

OZNAMUJI A ZÁROVEŇ I PROSÍM O POMOC PŘI PŘEDČASNÉM VÝLOVU CHOVNÉHO JAKELSKÉHO RYBNÍKU, KTERÝ MUSÍME NOUZOVĚ SLOVIT Z DŮVODU SUCHA A VELKÉHO ÚBYTKU VODY. SOUČASNÝ STAV VODY JIŽ ZAČÍNÁ OHROŽOVAT OBSÁDKU.
VÝLOV PROVEDEME V ÚTERÝ 17. ČERVENCE V 18. HOD. SRAZ JE V 17.30 HOD. VŠE MUSÍME PROVÉST VELICE RYCHLE. KAPRY VYSADÍME DO SPORTOVNÍCH RYBNÍKŮ.

odpověděl(a)

Dobrý den. Budou ryby na prodej? Např. Tolstobici?

odpověděl(a)

NE, V RYBNÍKU JSOU POUZE KAPŘI A TI BUDOU ROZVEZENI DO REVÍRŮ.

, Parádní záběr odpovědět

Na peklo jezdím už 5 let před dvouma dnama jsem prijel na peklo rozkrmil a druhy den na to mi přišel kolem 5h záběr v podobě kapra 90cm 16kg neskutečna ryba nečekal bych tak pěknou rybu každopádně potěší a už se těším na další rybaření

odpověděl(a)

MOC GRATULUJI, KRÁSNÁ RYBA A JISTĚ PĚKNÝ RYBÁŘSKÝ ZÁŽITEK. DODÁM, ŽE NA PK1 KAMARÁD ULOVIL PŘED 2 DNY KAPRA 100 CM A ODHADOVANÉ VÁHY NEJMÉNĚ 25 KG.

odpověděl(a)

U úlovku této krásné ryby jsem asistoval a musím podotknout,že takto velkého kapra na takto relativně malé vodě bych nečekal fakt krásná zdravá ryba.Mimochodem celý víkend na Pekle ryby skvěle braly já jich vedle Káji ulovil cca 30,ovšem jen jeden jediný kapřík přesáhl míru 50 cm.

, SUCHO, SUCHO, SUCHO odpovědět

PŘÁTELÉ,
NEDÁ MI TO, ABYCH ZDE OPĚTOVNĚ NENAPSAL PÁR ŘÁDKŮ NA TÉMA OBROVSKÉHO SUCHA A BEZPRECEDENTNÍHO VYSYCHÁNÍ NAŠI ČESKÉ KRAJINY. TUTO SITUACI S UBÝVAJÍCÍ VODOU POVAŽUJI ZA NEJVĚTŠÍ PROBLÉM ČESKÉ REPUBLIKY.
VÁŽENÍ A MILÍ,
MYSLÍM A VĚŘÍM, ŽE JSTE SI JIŽ I VY VŠICHNI DÁVNO VŠIMLI, JAK NÁM UBÝVÁ VODA A TO OBECNĚ. NAPÍŠI POUZE PÁR PŘÍKLADŮ SE SOUČASNOSTI:
---VRANOV SE PO 84 LETECH SVÉ EXISTENCE POPRVE PO JARU NEDOPUSTIL, V SOUČASNÉ DOBĚ JIŽ V NÁDRŽI CHYBÍ 25 MILIONŮ KUBÍKŮ VODY A VODA DÁLE KLESÁ
---VE VÍRSKÉ PŘEHRADĚ CHYBÍ DO PLNÉHO STAVU 15 METRŮ VODNÍ HLADINY, COŽ PŘEDSTAVUJE CCA 23 MILIONŮ KUBÍKŮ, DENNĚ UBÝVÁ DALŠÍCH 8 CM, TJ 160 00O KUBÍKŮ VODY
---PŘEHRADA NA KŘETÍNCE JE ZAPADLÁ 6 METRŮ, TJ. CCA 4 - 5 MILIONŮ KUBÍKŮ Z CELKOVÉHO OBJEMU 11 MILIONŮ, VODA STÁLE UBÝVÁ
---V KŘETÍNCE, KTERÁ TUTO NÁDRŽ NAPÁJÍ TÉMĚŘ NIC NETEČE - POUHÝCH 100 LITRŮ. NÁŠ PSTRUHOVÝ ÚSEK KOLEM SVOJANOVA MŮŽEME PROHLÁSIT ZA VYSCHLÝ A TO POPRVE V HISTORII
---NA NAŠI PSTRUHOVÉ SVRATCE TEČE HISTORICKY NEJNIŽŠÍ MNOŽSTVÍ VODY
---MNOHO MENŠÍCH POTOKŮ PO CELÉM ČESKU JE JIŽ DÁVNO VYSCHLÝCH
---VE VELKÝCH ŘEKÁCH TEČE MNOHDY POUZE 15 - 30PROCENT OBVYKLÉHO PRŮTOKU
---VÍCE A VÍCE PŘEHRAD DRAMATICKY ZAPADÁ

odpověděl(a)

VÁŽENÍ A MILÍ,
NA TOTO TÉMA JSEM JIŽ V ROCE 2015 NAPSAL DO MÍSTNÍCH NOVIN ČLÁNEK - SUCHO. V LETOŠNÍM ROCE JSEM NAVÁZAL S ČLÁNKEM - ČESKO VELMI RYCHLE VYSYCHÁ, NA TENTO ČLÁNEK SE MI DOSTALO ŠIROKÉHO UZNÁNÍ A SOUHLASU, NICMÉNĚ BOHUŽEL I JISTÉHO NESOUHLASU, KTERÝ POVAŽUJI ZA DŮKAZ, ŽE STÁLE MNOHDY VEDEME PLANOU RÉTORIKU, MNOHA VĚCEM NEROZUMÍME A STÁLE NÁM CHYBÍ SERIOZNÍ VĚDECKÝ VÝZKUM V ŠIROKÝCH SOUVISLOSTECH.
V PARLAMENTU JSEM INICIOVAL SEMINÁŘ ZA ÚČASTI ŠPIČKOVÝCH VĚDCŮ A ŘEDITELE POVODÍ VLTAVY. VÝSTUPEM TOHOTO SEMINÁŘE BYLO POTVRZENÍ ZÁVAŽNÉ, TÉMĚŘ BEZPRECEDENTNÍ SITUACE S ÚBYTKEM VODY A TAKÉ SKUTEČNOST, ŽE SI STÁLE VELKÁ ČÁST VEŘEJNOSTI NEUVĚDOMUJE ZÁVAŽNOST TÉTO SITUCE.
NENÍ SE ČEMU DIVIT, CELÉ GENERACE SE NARODILY DO DOBY, KDY STAČÍ OTOČIT KOHOUTKEM A VODA TEČE, NA ZÁCHODĚ ZMÁČKNEME TLAČÍTKO A BOBEK ODPLAVE. TO VŠE ALE NEMUSÍ BÝT V KRÁTKÉ DOBĚ SAMOZŘEJMOSTÍ. A CO NAŠE LESY, MASOVĚ HYNOU Z DŮVODU, ŽE VYSCHLY, JSOU ZESLABENÉ A PROTO NASTUPUJE S NIČÍCÍ SILOU KŮROVEC. A CO ZEMĚDĚLSTVÍ A PRŮMYSL, BEZ VODY NIC NEBĚŽÍ A ANI NEPOBĚŽÍ.
JIŽ JSEM NĚKOLIKRÁTE A TO I V PARLAMENTU POLOŽIL OTÁZKU: JAK JE MOŽNÉ, ŽE NÁS PO CELÉ GENERACE VE ŠKOLÁCH UČILI, ŽE LESY ZADRŽUJÍ VODU A DNES JSME SVĚDKY NÁRODNÍ TRAGÉDIE HYNUTÍ LESŮ Z DŮVODU, ŽE LESY TOTÁLNĚ VYSCHLY A JSOU BEZ VODY. ZATÍM SE MI NEDOSTALO ODPOVĚDI.
PŘÁTELÉ,
V TUTO CHVÍLI JIŽ NIKDO NEPOCHYBUJE, ŽE ZA VŠÍM STOJÍ ÚBYTEK VODY, NICMÉNĚ SE NEMŮŽEME SHODNOUT NA DŮVODU TOHOTO STAVU.
OSOBNĚ VIDÍM SITUACI VELICE JEDNODUŠE, ZA CCA 80 LET JSME ODVODNILI 1 - 1,5 MILIONŮ HA PŮVODNĚ MOKRÝCH POZEMKŮ, ZNIČILI JSME DESÍTKY TISÍC PŮVODNĚ MEANDRUJÍCÍCH KORYT POTOKŮ, UJELI JSME ZEMĚDĚLSKOU PŮDU TĚŽKOU TECHNIKOU A ORGANICKÁ PŮDA JE DNES DÍKY EROZI V RYBNÍCH A PŘEHRADÁCH.

odpověděl(a)

ZA VELMI ZÁVAŽNOU POVAŽUJI I SKUTEČNOST, ŽE JSME PODLE POSLEDNÍCH PŘESNÝCH MĚŘENÍ ZJISTILI, ŽE V SOUČASNÉ DOBĚ JE V NAŠICH LESÍCH NEUVĚŘITELNÁ 1 MILIARDA KUBICKÝCH METRŮ ORGANICKÉ HMOTY, TJ. OBJEM KULATINY A VĚTVÍ STROMŮ. PŘED 80 LÉTY TO BYLO POUZE PŘES 300 MILIONŮ, TJ. OBROVSKÝ NÁRUST NA ÚROVNI 2,5 - 3 NÁSOBKU. POKUD K TOMU PŘIPOČTEME VELMI INTENZIVNÍ ZEMĚDĚLSTVÍ, KDY SE DNES VŠUDE DÍKY VELKÉMU ŠLECHTĚNÍ PĚSTUJÍ 100 METRÁKOVÉ VÝNOSY, UVĚDOMÍME SI, ŽE NA VŠE SE NÁM ZÁKONITĚ VODY NEMŮŽE DOSTÁVAT.
CCA PŘE 2 MĚSÍCI JSME NAVŠTÍVILI ZEMĚDĚLSKÉ VĚDECKÉ PRACOVIŠTĚ, KDE PRACUJÍ ŠPIČKOVÍ VĚDCI NA RŮZNÝCH ÚKOLECH. ZAUJALI MĚ 2 VĚDCI. JEDEN, KTERÝ PRACUJE NA VÝZKUMU ZJIŠŤOVÁNÍ ÚBYTKU VLÁHY ZE ZEMĚDĚLSKÉ PŮDY VE VZTAHU K OBDĚLÁVÁNÍ PŮDY. VĚŘTE - NEVĚŘTE, ALE Z JEHO TVRZENÍ BYLO JEDNOZNAČNĚ DOKÁZÁNO, ŽE HLUBOKÁ ORBA JE VELKÝM PŮVODCEM VYSYCHÁNÍ PŮDY.
DÁLE JSEM JEDNOMU VĚDCI POLOŽIL OTÁZKU, NA KTEROU ZATÍM STÁLE ČEKÁM ODPOVĚĎ. OTÁZKA ZNĚLA, JAK JE MOŽNÉ, ŽE NÁS PO CELÉ GENERACE VE ŠKOLÁCH UČILI, ŽE LESY ZADRŽUJÍ VODU A DNES JSME V SITUACI ABSOLUTNÍHO VYSCHNUTÍ LESŮ. TENTO VĚDEC ZAKÝVAL HLAVOU, ŽE SOUHLASÍ A POLOŽIL MI PROTIOTÁZKU, JESTLI VÍM, KOLIK PROCENT CELOROČNÍCH STRÁŽEK NEPROPADNE KORUNAMI STROMŮ NA ZEM? OPĚT BYL VELMI RYCHLÝ A NEŽ JSEM SE STAČIL ZAMYSLET, TAK MI ODPOVĚDĚL, ŽE TO JE AŽ 40 A VÍCE PROCENT.
PŘÁTELÉ,
TOTO ZJIŠTĚNÍ MĚ VELICE PŘEKVAPILO, POKUD VEZMEME V POTAZ, ŽE NAŠE LESY ZABÍRAJÍ 35 PROCENT NAŠEHO ÚZEMÍ, NICMÉNĚ ROSTOU PŘEVÁŽNĚ VE VYŠŠÍCH POLOHÁCH, KDE I VÍCE PRŠÍ, TAK MŮŽEME DOSPĚT K JEDNODUCHÉMU ZÁVĚRU, ŽE DO NAŠICH LESŮ NAPRŠÍ CCA TÉMĚŘ POLOVINA NAŠICH CELOROČNÍCH SRÁŽEK A TÉMĚŘ POLOVINA NEDOPADNE NA ZEM. PODOBNÁ SITUACE JE ZCELA JISTĚ I NA NAŠICH ZEMĚDĚLSÝCH POZEMCÍCH, KTERÝC MÁME 53 PROCENT ROZLOHY NAŠEHO STÁTU A Z TOHO TÉMĚŘ 3 MILIONŮ ZORANÝCH S VELMI VYSOKOU INTENZIVNÍ ZEMĚDĚLSKOU VÝROBOU. I ZDE JISTĚ FUNGUJE PODOBNÝ PRINCIP, ŽE ZNAČNÁ ČÁST VODY NEPROPADNE NA ZEM A VELICE RYCHLE SE ODPAŘÍ DO VZDUCHU.

odpověděl(a)

POKUSME SE DOSPĚT K MOŽNÉMU ZÁVĚRU, KTERÝ OSOBNĚ POVAŽUJI ZA VELMI PRAVDĚPODOBNÝ,
NA NAŠE ÚZEMÍ NAPADNE VE STANDARTNÍM ROCE 50 MILIARD KUBÍKŮ VODY, PRO PŘEDSTAVU JE TO TISÍC VÍRSKÝCH PŘEHRAD. V SUCHÉM ROCE 2015 NAPADLO POUHÝCH 40 MILIARD. VE VODNATÝCH LETECH TO MŮŽE BÝT AŽ 60 MILIARD.
POKUD SE PODÍVÁME DO ZPRÁVY MIN. ZEMĚDĚLSTVÍ ZA ROK 1016, KDE SE UVÁDÍ, ŽE V TOMTO ROCE NAPRŠELO 50 MILIARD KUBÍKŮ A Z TOHO SE NEUVĚŘITELNÝN 40 MILIARD, TJ. 80 PROCENT ODPAŘILO A ZBYTEK, TJ. 10 MILIARD ODTEKLO MIMO NAŠE ÚZENÍ, DOSPĚJEME K ZÁVĚRU, NA KTERÝ STÁLE DOKOLA UPOZORŇUJI, ŽE NAŠIM HLAVNÍM PROBLÉM JE VÝPAR, KTERÝ JSME ZA POSLEDNÍ DESETILETÍ ZVEDLI AŽ O 150 PROCENT. TOTO OBROVSKÉ MNOŽSTNÍ VODY VYSTOUPÁ FORMOU PÁRY DO VELKÝCH VYŠIN A JE Z VELKÉ ČÁSTI PROUDĚNÍM VZDUCHU ODNESENO DO JINÉ KONČINY SVĚTA, PŘÍPADNĚ NAD OCEÁM, KDE TATO VODA FORMOU DEŠŤOVÝCH SRÁŽEK SPADNE.
POKUD BY U NÁS NA ZÁKLADĚ TOHOTO OBROVSKÉHO VÝPARU PRŠELO VÍCE A VODA SE NÁM VRÁTILA ZPĚT, TAK BY SE NIC NEDĚLO. TOTO SE ALE BOHUŽEL NEDĚJE, PRŠÍ MAX. STEJNĚ, DLE MÉHO NÁZORU MÉNĚ A TAK ZTRÁCÍME KAŽDÝM ROKEM Z NAŠI KRAJINY OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ VODY. ROK ZA ROKEM NAŠE KRAJINA VYSYCHÁ, NEMÁME TÉMĚŘ JIŽ ŽÁDNOU VODU POD ZEMÍ, KTERÁ BY SYTILA PRAMENY NAŠICH ŘEK A TAK DÁLE.
STÁLE HOREČNĚ PRACUJEME NA MNOHA VĚDECKÝCH VÝZKUMECH, FALEŠNĚ BOJUJEME PROTI KŮROVCI A JAK SI VÁŽENÍ STOJÍME?
VELICE ŠPATNĚ, ROK OD ROKU JE SITUACE VÁŽNĚJŠÍ, JSME NA POKRAJI NÁRODNÍ KATASTROFY S VODOU A VŠEMI SOUVISEJÍCÍMI DOPADY.
NECHCI STRAŠIT A ANI TO NEUMÍM. ALE SITUACI POFAŽUJI ZA FATÁLNÍ, CELÉ ROKY O TOM PŘEMÝŠLÍM. ČASTO SE Z TOHO BUDÍM A KLADU SI OTÁZKU, JAK TO BUDE DÁL: SAMOZŘEJMĚ VEDLE JIŽ ZMIŇOVANÝCH OBLASTÍ MÁM NA MYSLI I DOPADY NA RYBÁŘSTVÍ. JAKO ČLEN PARLAMENTU JSEM BYL POZVÁN ČESKÝM RYBÁŘSKÝM SVAZEM NA PREZENTACI JEJICH PRÁCE, KDE MIMO JINÉ ZAZNÍVALY I POTÍŽE S KORMORÁNY, VYDRAMI A POD., NICMÉNĚ O SUCHU ANI SLOVO. NÁSLEDNĚ JSEM SI VZAL SLOVO, ABYCH VYJÁDŘIL SVÉ OBAVY NA TENTO OBROVSKÝ PROBLÉM A HLE CO SE STALO, VŠICHNI PŘÍTOMNÍ MI DALI ZA PRAVDU A NAOPAK JEŠTĚ PŘISPĚLI PODOBNÝMI ZKUŠENOSTNI ZE SVÝCH REGIONŮ.

odpověděl(a)

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
ZAČÍNÁM SE JIŽ ZTRÁCET A NECHCI SE OPAKOVAT. TENTO PROBLÉM JE TAK VELKÝ, ŽE BYCH POTŘEBOVAL NÁSOBNĚ VÍCE PROSTORU, NICMÉNĚ CÍTÍM ZA SVOJI POVINNOST ZDE PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT. KDO JINÍ, NEŽ MY RYBÁŘI JSME V TÉTO VĚCI TAK ZAINTERESOVANÍ?
VĚŘÍM, ŽE MY RYBÁŘI V POLIČCE DOKÁŽEME PRŮBĚŽNĚ NA TYTO ZMĚNY PŘIMĚŘENĚ REAGOVAT A STÁLE UDRŽET VYSOKOU ÚROVEŇ ZARYBNĚNÍ. PŘESTO ALE UPOZORŇUJI, ŽE I NÁS MOHOU JISTÉ ZMĚNY POTKAT A BUDE NUTNÉ ČINIT ROZHODNUTÍ.
JAKO PRVNÍ KROK JE PŘEDČASNÝ VÝLOV JIŽ TOTO ÚTERÝ NA CHOVNÉM RYBNÍKU JAKELOVSKÝ, KTERÝ MUSÍME Z DŮVODU VELKÉHO ÚBYTKU VODY PŘEDČASNĚ SLOVIT. KAPRY, KTERÉ SLOVÍME VYSADÍME DO SPORTOVNÍCH RYBNÍKŮ. JEŠTĚ O TOM DNES VEČÉR NAPÍŠI.

odpověděl(a)

K tomuto tématu dnešní článek z i dnes.https://zpravy.idnes.cz/voda-v-cesku-koncepce-ceska-limnologicka-spolecnost-zadrzovani-vody-reky-koryta-g1i-/domaci.aspx?c=A180715_140931_domaci_fer

, Povolenka odpovědět

Zdravim,pokud jsem byl ve vašem spolku už ve 13-15 letech a bydlím cca 20km od poličky budu platit v této době kdy mi je 22let 5000kč členství a 2800povolenku nebo je to jinak??

odpověděl(a)

ANO ZDENKU, JE TO TAK, JAK PÍŠETE. ČLENSTVÍ VE ZDRUŽENÍ JE AŽ OD 16. LET. DO 16. LET SE ČLENSTVÍ NEPLATÍ, JEDNÁ SE POUZE O KATEGORII DĚTÍ, KTERÉ UMOŽŇUJEME RYBAŘIT BEZ VSTUPNÍHO POPLATKU. VY JSTE NIKDY DOSPĚLÝM ČLENEM TEDY NEBYL.

, rocni povolenka domluv odpovědět

ZDRAVIM PANE MARTINU,KOLIK BY STÁLA POVOLENKA PRO MÉHO 15 LETÉHO KAMARÁDA A KDE BY SI JÍ MOHL VYZVEDNOUT CCA DO 15 DNÍ DÍKY ZA ODPOVĚD A KLIDNÉ ODPOLEDNE

odpověděl(a)

CELKOVÁ CENA ZA CELOROČNÍ RYBAŘENÍ DO 16 LET ČINÍ 1200 KORUN. ZAVOLEJTE MI NA ČÍSLO 731441401 A DOHODNEME SCHŮZKU NA VYDÁNÍ. UPOZORŇUJE, ŽE OD 23. ČERVENCE BUDU 12 DNÍ NEDOSTUPNÝ.

, Přívlač odpovědět

Dobrý den. Prosím chci se poptat zda na pk,0,1,2 se da ulovit štika pstruh či jiné dravce na přívlač?

odpověděl(a)

Ahoj pepo,když bude volno jdi na pk.0. k pritoku a chytnes stiku urcite,stiky se v této době dají chytit hodně,pstruzi chytnes jen málokdy,ale štiky budou do 60cm pokud se ti nepodari nejaka velka,((chytil jsem včera 7 štik za 1.5 hodin) takže by to mělo jít
(S pozdravem David.

odpověděl(a)

možná i candát a sumec

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 20. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 3. SRPNA - ZARYBNĚNÍ RYBNÍKŮ KAPRY
---PÁTEK 3. SRPNA - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 10. SRPNA - PŮLNOČNÍ KAPR + RYBÁŘSKÁ NOC

, Stayov odpovědět

Tady je to jak u rasa Peklo nebo Stasov? Vsude jenom problemy. Proc s tim nikdo nic nedela?

odpověděl(a)

A co je ve Stašově za problémy? Že tam někdo nechytil rybu? Já za posledních 14 dní jsem si tam vždy parádně zachytal, například.

, STAŠOV rybářské křeslo odpovědět

Přátelé rybáři, včera večer jsem zapomněl na parkovišti u rybníka ve STAŠOVĚ dětské rybářské křeslo (světle modré). Je to oblíbené křeslo mojí 3 leté dcery, již padlo několik slz. Pokud ho někdo našel, prosím o jeho vrácení... i finančně se odměním. Děkuji, Laďa

odpověděl(a)

Vážený pane, to křeslo jste tam zapomněl 11.7. nebo 7.7. Děkuji za upřesnění. L.

odpověděl(a)

7.7., jsem to dnes jen bezmyšlenkovitě zkopíroval. Omlouvám se. Vy jste ho našel?

, - odpovědět

Souhlas s Pepem-pan Martinů nemusí vůbec reagovat.Na to snad tyto stránky jsou.Ve vší slušnosti

, Stašov odpovědět

Dobrý večer všichni,nevím co je špatné na tom,že ryby na Stašově nejdou.Zeptejte se místních a nebuďte uražení,že člověk vyjadří svůj postřeh a snaží to zdělit ostatním.ty ryby tam opravdu nejdou

, Povolenka odpovědět

Zdravim, do kolika je prosim dnes otevrena hospudka na prehrade? Jde mi o to ze bych chtel dojed uz dnes vecer a zda sezenu uz dnes povolenku?

odpověděl(a)

Ahoj,Ondro hospůdka je ve všední dny otevřena od 7:00 do 20:00 tuším
a v sobotu a neděli od 6:00 do 21:00

odpověděl(a)

Ahoj stačí kliknout vpravo na nápis ve žlutém poli Hospůdka na přehradě.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 872

Kalendář

 «  červenec 2018  » 
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

pusta_kamenice.jpg

Počasí


TOPlist