Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 7977

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

Vážení kolegové rybáři.
Dovolujeme se na vás obrátit s prosbou dobrovolného finančního příspěvku na velkou a finančně náročnou obnovu - opravu našeho sportovního rybníku Nový.
Toto lze učinit takto:
- převodem z bankovního účtu na náš rybářský účet, č. ú. : 1280740349/0800, variabilní symbol 111
- nebo poštovní poukázkou - vše stejné
- další možností je kontaktovat hospodáře sdružení na tel. 731441401. Schůzka je možná každý pátek v podvečer na Pk1 a též i o nedělích od 9 hodin. Bude vystavena darovací smlouva, kterou je možno použít jako doklad k odpočtu daňového základu.
Mnohokrát děkujeme za podporu, RS Vysočina.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1087
, - odpovědět

Dobry den prosim o přihlašeni na zavody 16.11.2019 Miroslav Rochling. Děkuji

, kaprouni odpovědět

Zdravim chytil nekdo nedavno vysazena kapry tusim 6-9kg? Pripadne kde na co brali dekuji.

, Podzimní muška odpovědět

Přihlašuji se na mušku 26.10. - 1 osoba

odpověděl(a)

Příteli, závod je již plně obsazen, kapacita byla 60 dvojic.

, Poličský candát odpovědět

Zdravím, nikde jsem tady nenasel propozice k tomuto zavodu, budou jeste vypsany nebo jsem jen blbe hledal

odpověděl(a)

PREZENTACE V PÁTEK 15. listopadu OD 17. - 19. hodin a v sobotu 16. listopadu OD 6.- 8.30 hod. PO NEVYZVEDNUTÍ KARET JIŽ PŘIHLÁŠENÝCH RYBÁŘŮ BUDOU OD 8.30 ZBYLÉ KARTY NABÍDNUTY NÁHRADNÍKŮM.
---STARTOVNÉ 1200 A DĚTI 800 KORUN.
---9.00 hod. začátek 1 kola
---závodní kolo trvá 50 min
---přestávka mezi koly 30 min. mezi 2. a 3. kolem 70 min.
---začátek a konec kola bude oznámen zvuk. signálem
---při losování závodníci obdrží 5 karet na kterých je číslo kola 1 – 5 a za lomítkem číslo stanoviště
---způsoby lovu: vláčení, muška, plavaná a položená
---závodník si může ponechat 2 ŠTIKY V KOMBINACI S CANDÁTEM
+ 5 PSTRUHŮ + OKOUNY BEZ OMEZENÍ
---Bodování: candát 100, štika 50, okoun a pstruh 10 bodů
---Závodník do karty zapisuje název ryby celým názvem.
---Rozhodčí ZÁZNAM O ÚLOVKU pouze podepisuje.
---VELKÁ RYBA SE MĚŘÍ A ZAPISUJE DÉLKA - POHÁR O NEJDELŠÍ RYBU, PONECHANÁ RYBA SE KROUŽKUJE
---po skončení každého kola se karta okamžitě odevzdává
rozhodčímu
---bodováno je každé kolo zvlášť. Vyhrává závodník s
nejnižším součtem umístění z jednotlivý kol. Závodníci,
kteří v kole rybu nechytí, mají všichni poslední umístění
v kole
---přísný zákaz krmení
---vyhlášení vítězů v 16.30
---ZÁVOD PROBÍHÁ Z HLEDISKA BEZPEČNOSTI NA RIZIKO LOVÍCÍHO

ČASOVÝ ROZVRCH ZAVODNÍCH KOL

1. kolo 9.00 – 9.50
2. kolo 10.20 – 11.10
3. kolo 12.20 – 13.10
4. kolo 13.40 – 14.30
5. kolo 15.00 – 15.50 VYHLÁŠENÍ V 16.30 HOD

, poličský candát odpovědět

Dobrý den,prosím o přihlášení na závody konané 16.11.
Andrej Jusko, Jakub Hrbáč, Vít Bůček.
V neděli 13.10. v 19:52 jsem přihlašoval 25 lidí,prosím tyhle tři připsat k naší skupině,chtěli by jsme chytat všichni vedle sebe.
Pokud to bude jen trochu možné budu velmi rád.
Děkuji Silvestr.

odpověděl(a)

ANO MILÍ PŘÁTELÉ, VELICE RÁD VÁS ZAPISUJI A SAMOZŘEJMĚ JE MOŽNÉ RYBAŘIT VE VAŠI ŠIROKÉ SKUPINĚ. TĚŠÍME SE.

, FINANČNÍ PŘISPĚNÍ odpovědět

JAK JSEM ZDE JIŽ NĚKOLIKRÁTE PSAL, STÁLE PLATÍ, ŽE I V SOBOTU 26. ŘÍJNA OD 8.30 - 10.00 HODIN A I V NEDĚLI 27. ŘÍJNA OD 8.30 DO 10. HODIN BUDU V HOSPŮDCE NA PK1 A BUDE MOŽNÉ U MĚ SLOŽIT PŘÍPADNÝ DOBROVOLNÝ FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK NA OBNOVU RYBNÍKU NOVÝ.
PŘEDEM DĚKUJI A TĚŠÍM SE, ŽE NĚKDO PŘIJDE.

odpověděl(a)

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, DÁMY A PÁNOVÉ,
S VELKOU ÚCTOU SI ZA NAŠE RYBÁŘSKÉ SDRUŽENÍ DOVOLUJI NA VÁS OPAKOVANĚ OBRÁTIT S PROSBOU DOBROVOLNÉHO ZVÁŽENÍ FINANČNÍHO PŘISPĚNÍ NA VELKOU A FINANČNĚ NÁROČNOU OBNOVU - OPRAVU A ZÁSADNÍ ODBAHNĚNÍ NAŠEHO SPORTOVNÍHO RYBNÍKU NOVÝ.
TENTO RYBNÍK JE SOUČÁSTÍ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO REVÍRU A BYLO NUTNÉ PŘISTOUPIT K VELKÉ OPRAVĚ, VČETNĚ ODBAHNĚNÍ. OPRAVA SPOČÍVÁ VE VÝMĚNĚ VYPOUŠTĚCÍHO POTRUBÍ, KTERÉ PROCHÁZÍ HRÁZÍ, DALÉ OPRAVY BEZPEČNOSTNÍHO PŘELIVU, KTERÝ NETĚSNÍ A TÉŽ I Z ODBAHNĚNÍ. PŘEDEVŠÍM TOTÁLNÍ ZABAHNĚNÍ JE VĚC, KTERÁ MĚ MIMOŘÁDNĚ ZLOBÍ,
RYBNÍK NOVÝ JSME PŘED CCA 10 - 12 LÉTY ZÁSADNÍM ZPŮSOBEM ZA 2 500 000 KORUN ODBAHNILI A DNES, PO TAK KRÁTKÉ DOBĚ, JE V RYBNÍKU VÍCE BAHNA, CCA AŽ 1 METR, NEŽ TOMU BYLO PŘED 10 - 12 LÉTY. JE TO DÁNO DNEŠNÍM NEZODPOVĚDNÝM ZEMĚDĚLSKÝM HOSPODAŘENÍM.
DO TÉTO VELKÉ AKCE JSME SE PUSTILI DOSLOVA, TAK JAKO I VŽDY, S HOLÝMA RUKAMA. PŮVODNĚ JSEM BYL ROZHODNUT UDRŽET CELOU TAKTO NÁKLADNOU AKCI V RÁMCI POUHÝCH 500 000 KORUN, NICMÉNĚ I PŘES VEŠKEROU ÚSPORNOU SNAHU JE JISTÉ, ŽE NÁKLADY BUDOU MIN. 800 000 - 1 000 000 KORUN A TO OPAKOVANĚ OZNAMUJI, ŽE CENA DÍLA BY MOHLA BÝT NÁSOBNĚ VĚTŠÍ.
LETOS JSME JIŽ REALIZOVALI NÁKLADNOU OBNOVU SOCIÁLNÍHO ZÁZEMÍ NA PŘEHRADÁCH V HODNOTĚ 400 000 KORUN, ZDE SE PODAŘILA DOTACE 160 000. ZA CELÝCH 25 LET TRVÁNÍ NAŠEHO SDRUŽENÍ JSME NIKDY ANI JEDNU KORUNU Z TRŽEB ZA POVOLENKY NEPOUŽILI NA JINÉ ÚČELY, NEŽ JE ZARYBNĚNÍ. PRAVDOU JE DOKONCE OPAK, KDY ZARYBNĚNÍ DOTUJEME Z DALŠÍCH AKTIVIT, KTERÉ NÁM VYDĚLALY CELOU ŘADU MILIONŮ A TO NAD RÁMEC TRŽEB ZA PRODEJ ROČNÍCH A DENNÍCH POVOLENEK.
PŘÁTELÉ,
ZA 3. TÝDNY TRVÁNÍ DOBROVOLNÉ FINANČNÍ SBÍRKY SE NÁM PODAŘILO VYBRAT 380 000 KORUN. TATO ČÁSTKA JE PRO NÁS VELICE VÝZNAMNÁ A I DÍKY NÍ JSME PROZATÍM BYLI SCHOPNI UHRADIT VŠECHNY NAŠE ZÁVAZKY A TO JAK ZA ZARYBNĚNÍ, TAK I PRŮBĚŽNÉ FAKTURY ZA ODBAHNĚNÍ A OPRAVU RYBNÍKU NOVÝ. V TUTO CHVÍLI MÁME JIŽ UHRAZENO CCA 600 000 KORUN, NICMÉNĚ NÁS JEŠTĚ CCA 500 000 KORUN ÚHRAD ZA PRÁCE NA NOVÉM RYBNÍKU ČEKAJÍ. MOC PROSÍM, ZKUSME JEŠTĚ NĚJAKÝ ČAS V NAŠEM ODHODLÁNÍ FINANČNĚ PŘISPĚT SETRVAT. BYLO BY SKVĚLÉ, KDYBYCHOM DOKÁZALI VŠECHNY PRÁCE NA RYBNÍKU DO KONCE ROKU NEJENOM DOKONČIT, ALE TÉŽ I UHRADIT. UMOŽNILO BY NÁM TO DO NOVÉHO ROKU VSTOUPIT S ČISTÝM ŠTÍTEM BEZ PŮJČEK A TAK SI VYTVOŘIT SKVĚLOU POZICI PRO NOVÉ ZARYBNĚNÍ ROKU 2020. PŘEDEM S ÚCTOU DĚKUJI.

odpověděl(a)

Pane Martinů, navrhoval bych spíš mimořádnou známku(jako je členská) v hodnotě 300- 500 Kč. pro všechny členy povinnou.
Případně po schválení na členské schůzi nebo výboru. Samozřejmě ti, co již přispěli by tuto známku platit nemuseli. Případně studující polovic.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ MILOŠI,
VAŠEMU NÁVRHU ROZUMÍM A VÁŽÍM SI VAŠI ZODPOVĚDNÉ SNAHY NAŠEMU SDRUŽENÍ FINANČNĚ POMOCI.
ANO, MÁTE PRAVDU A BYLO BY TO I SPRÁVNÉ, PENÍZE BY SE ZCELA JISTĚ VYBRALY.
MŮJ OSOBNÍ NÁZOR JE, DOMNÍVÁM SE, ŽE PO 25 LETECH OD POSLEDNÍ PODOBNÉ AKCE, KDY JSME VYBÍRALI PENÍZE NA ODKUP PK1 JE TO TEPRVE DRUHÁ SBÍRKA. JSEM MOŽNÁ STAROMODNĚ UVAŽUJÍCÍ ČLOVĚK, KTERÝ MÁ ZA TO, ŽE KAŽDÉ DOBROVOLNÉ SPOLEČENSTVÍ LIDÍ MÁ MÍT PŘEDEVŠÍM DUŠI, TJ. SPOLEČNÉ NADŠENÍ PRO SPOLEČNOU VĚC. V TOMTO PŘÍSTUPU SE ZRCADLÍ POSTOJ KAŽDÉHO JEDNOHO ČLENA K NAŠEMU SPOLEČNÉMU KONÁNÍ A DÍLU. PRO MĚ JE VELICE DŮLEŽITÉ, ŽE NAŠE SNAŽENÍ MÁ VÝZNAM A STOJÍ ZA TO OBĚTOVAT V OSOBNÍM ŽIVOTĚ MNOHÉ VE PROSPĚCH NAŠEHO SDRUŽENÍ.
TAKÉ SE DOMNÍVÁM, ŽE DOBROVOLNÁ SBÍRKA JE NA JEDNÉ STRANĚ SICE ODVÁŽNÁ, ALE NA DRUHÉ STRANĚ UMOŽŇUJE ZOHLEDNIT I KONKRÉTNÍ OSOBNÍ FINANČNÍ SITUACI KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE. JSOU LIDÉ, KTEŘÍ SI MOHOU DOVOLIT PŘISPĚT VÍCE A JSOU LIDÉ, KTERÝM TO NEVYCHÁZÍ A TAK NEPŘISPĚJÍ A NASTUPUJE TAK PRINCIP SOLIDÁRNOSTI.
ANO, DOBŘE VÍM, ŽE V REÁLNÉM ŽIVOTĚ DOCHÁZÍ K SITUACÍM, KDY I LIDÉ S MALÝMI FINAČNÍMI ZDROJI PŘISPĚJÍ A NAOPAK LIDÉ, KTEŘÍ BY MOŽNÁ MOHLI PŘISPĚT, Z NĚJAKÝCH DŮVODŮ NEPŘISPĚJÍ. JE TO JEJICH VĚC A MY, NAŠE SDRUŽENÍ S TÍM MUSÍME POČÍTAT A BÝT NAD VĚCÍ.
JSEM VELICE RÁD, ŽE SBÍRKA ZA 3 TÝDNY VYNESLA 380 000 KORUN. V TUTO CHVÍLI JEŠTĚ NEMÁME VYHRANÉ, ALE JE JIŽ JISTÉ, ŽE RYBNÍK V CELÉM ROZSAHU DOKONČÍME A TO JE NEVŠEDNÍ ZÁZRAK. POKUD NÁM PENÍZE DO KONCE ROKU NEBUDOU STAČIT, NEZBYDE, NEŽ PŘIJMOUT PŮJČKU, PŘESTO SE ALE I NADÁLE BUDEME SNAŽIT, PROSIT A OSLOVOVAT DALŠÍ ČLENY O PŘÍPADNÉ PŘISPĚNÍ JAKÉKOLIV ČÁSTKY. DĚKUJI MOC A VAŠEHO PŘÍSTUPU SI MILOŠI VELICE VÁŽÍM.

, Diskuse odpovědět

Dobré odpoledne. Jak tady pročítám diskusi, měl bych návrh. Každý ví kolik času, prace a i nervů věnuje spolku hospodář. Mezi rybáři jsem nejednou slyšel,co bude,až se na to Jarda vykašle. Jednoznačný názor je že druhý takový Jarda už se nenajde. Můj návrh spočívá v tom, aby otázky dodržování rybářského řádu na těchto stránkách řešil např. pan V. Křivka, který je k tomu jako rybářská stráž dostatečně fundovaný. Samozřejmě netuším jestli by se pan Křivka toho ujal, ale jsem přesvědčen že by to pomohlo spolku a ulehčilo hospodáři.

, podzimní muška odpovědět

ahoj,
nemohu najít propozice na sobotní závod
Děkuji

odpověděl(a)

ÚVOD-třetí příspěvek od vrchu 4

, POZVÁNÍ NA MUŠKU odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ MUŠKAŘI,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY POZVAT NA MUŠKAŘSKÝ ZÁVOD - PODZIMNÍ MUŠKA, KTERÝ SE KONÁ JIŽ TUTO SOBOTU NA PK1.
TENTO TRADIČNÍ ZÁVOD MÁ NA STAROSTI OPĚT NÁŠ ČLEN A SKVĚLÝ RYBÁŘ PEPA KONOPÁSEK, KTERÝ JIŽ VŠE DAL DO BĚHU A VĚTŠINA Z VÁS JE JISTĚ JIŽ I PŘIHLÁŠENÁ.
TENTO PÁTEK PK1 VELMI DOBŘE DORYBNÍME, NOVĚ DOSADÍME PŘES 2 000 PSTRUHŮ. PODMÍNKY PRO PSTRUHAŘINU NA PŘEHRADÁCH JSOU JIŽ DOBRÉ A TO JAK TEPLOTA VODY, STAV KYSLÍKU A PRŮHLEDNOST VODY. VĚŘÍM, ŽE RYBY BUDOU SOLIDNĚ BRÁT A SOBOTA BUDE KRÁSNÝM RYBÁŘSKÝM DNEM A VELKÝM SETKÁNÍM SKVĚLÝCH MUŠKAŘŮ. MOC SE NA VÁS TĚŠÍME

, RYBÁŘSKÉ DĚNÍ V TÝDNU odpovědět

---PÁTEK 25. ŘÍJNA - DORYBNĚNÍ PK1 PSTRUHY NA SOBOTNÍ ZÁVOD PDZIMNÍ MUŠKA - PŘES 2 000 PSTRUHŮ
---PÁTEK 25. ŘÍJNA - PK1 OD 11. HODIN, TJ. OD PŘÍJEZDU PRVNÍHO AUTA SE PSTRUHY HÁJENÁ, NA PK2 RYBOLOV BEZ OMEZENÍ
---SOBOTA 26. ŘÍJNA - PODZIMNÍ MUŠKA
---SOBOTA 26. ŘÍJNA - OD 15. HODIN NA PK1 OPĚT OBNOVEN RYBOLOV NA POVOLENKY
---NEDĚLE 27. ŘÍJNA - NA JEDNÉ POLOVINĚ JEDNÉ STRANY PK1 SE USKUTEČNÍ AKCE ČRS - VÝCHODOČESKÝ POHÁR JUNIORŮ - JEZERO, NA OSTATNÍCH PARTIÍCH PK1 RYBOLOV BEZ OMEZENÍ, TJ. NA POVOLENKY
PŘEJI KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE A VŠECHNY VÁS ZVEME.

, rybolov 28.10. odpovědět

Dobry den chtel jsem se zeptat je v pondeli 28. normalni provoz,chceme si s kamarady prijet zavlacet,ale mate mne "-NA PK1 + PK2 PSTRUHOVÝ REŽIM" a nevim jak to bude vypadat po tech muskarskych zavodech,za jakekoliv info dekuji Veselka
A prosim prihlasit na zavody 16.11 Veselka + Kaniščev

odpověděl(a)

ANO PŘÁTELÉ, ROZUMÍM A SDĚLUJI TOTO:
SITUACE V PONDĚLÍ 28. ŘÍJNA - STÁTNÍ SVÁTEK
---PK0 - BĚŽNÝ KAPRAŘSKÝ RYBOLOV NA VŠECHNY ZPŮSOBY
---PK1 + PK2 - BĚŽNÝ PSTRUHOVÝ REŽIM, TJ. VLÁČKA S MUŠKOU
NA ZÁVODY JSEM VÁS ZAPSAL A TĚŠÍME SE VÁS.

, Bublina a pasta odpovědět

Pokud vidíte nějaký prohřešek proti r.ř tak máte možnost kontaktovat buď přímo pana Martinů nebo další osoby které vykonávají rybářskou stráž to že tom tady budete vest diskuzi tak to bohužel nic nevyřeší

odpověděl(a)

Tak nevím na kolik členů rybářské stráže máš ty telefon, ale tady se nadozvíš ani kdo je rybářská stráž, ani kdo je ve výboru. Pokud voláš hospodáře, tak je v Praze. Tvoje rada je nepoužitelná.

odpověděl(a)

MILÝ FANDO, MOHU POPROSIT O SDĚLENÍ SKUTEČNOSTI, KOLIKRÁTE JSTE MĚ VOLAL A ODPOVĚDÍ BYLO, ŽE JSEM V PRAZE?

odpověděl(a)

Milý Hospodáři. Když tady čtu od Vás "teď budu čtyři dny v Praze" a v té době se pytlačí,tak vám asi nevolám. To, že jsem vám volal kvůli pytlákům a vy jste řekl že přijet nemůžete je fakt. Nemám vám to za zlé, naopak se kláním před tím kolik času spolku věnujete. Víc bych k tomu volání vám nerad psal, neboť mám pocit, že na těchto stránkách je důležitější kdo píše než co píše. Bohužel, z celého mého příspěvku jste vybral to nejméně podstatné. Podstatné je to, aby každý věděl kdo je ve výboru, kdo je rybářská stráž, kontakty. Proč to i jiných spolků jde a tady je to tajně?

odpověděl(a)

Fando plne s tebou souhlasim jsi borec!!!!! 5 5 5

odpověděl(a)

VÁŽENÝ PANE FANDO,
NEPOCHYBUJI, ŽE JSTE MOUDRÝ A SLUŠNÝ ČLOVĚK, KTERÝ TO MYSLÍ VELMI DOBŘE.
NA DRUHOU STRANU MI NEMĚJTE ZA ZLÉ, POKUD SE ZDE MÍRNĚ OHRADÍM S CÍLEM POUKÁZAT NA SKUTEČNOU PRAVDU, JAK JI VIDÍM.
PODÍVEJTE,
SDĚLENÍ, ŽE BUDU 4 DNY PRACOVNĚ V PRAZE JSEM ZDE PRAVDĚPODOBNĚ NAPSAL POUZE JEDNOU. TO, ŽE JSTE MI NĚKDY V MINULOSTI VOLAL KVŮLI PYTLÁKŮM JE MOŽNÉ, NICMÉNĚ SI TO KONKRÉTNĚ NEMOHU PAMATOVAT, PROTOŽE ZDE FAKTICKY VYSTUPUJETE ANONYMNĚ A JÁ NEVÍM, ZDA VÁS ZNÁM. JENOM PRO VAŠI PŘEDSTAVU, DENNĚ BERU NĚKOLIK DESÍTEK RYBÁŘSKÝCH LELEFONŮ PO 7 DNÍ V TÝDNU A TO JIŽ NĚKOLIK DESÍTEK LET.
VĚŘTE, ŽE SI ALE VELMI DOBŘE PAMATUJI A STOJÍM SI ZA TÍM, ŽE ZA 30 LET VE FUNKCI HOSPODÁŘE SE MI STALO MAX. 5 - 10 KRÁT, ŽE MI NĚKDO VOLAT VE VĚCI PYTLÁKŮ A JÁ TAM OSOBNĚ NEJEL A NEBO TAM NEPOSLAL NĚKOHO JINÉHO, KTERÝ BYL DANÉ SITUACI POBLÍŽ.
MYSLÍM, ŽE VYTAHOVAT JEDNO OZNÁMENÍ O ČTYŘ DENNÍM PRACOVNÍM POBYTU MIMO POLIČKU JE PŘINEJMENŠÍM NEFÉR. JÁ ZDE TAKÉ NEPÍŠI, ŽE JSEM ZA 30 LET A TO I Z DŮVODU ZODPOVĚDNOSTI ZA POLIČSKÉ RYBÁŘSTVÍ ODJEL NA DOVOLENOU NA POUHÝCH 10 DNŮ POUZE 3 KRÁT, TJ. JEDNOU ZA 10 LET. NIKDY JSEM ZDE NIC TAKOVÉHO NENAPSAL A TO NEMLUVÍM O MNOHA DALŠÍCH OMEZENÍCH V OSOBNÍM ŽIVOTĚ Z DŮVODU FUNKCE HOSPODÁŘE.
VE VĚCI DALŠÍCH ČLENŮ VÝBORU, PŘÍPADNĚ RYBÁŘSKÉ STRÁŽE MOHU POUZE NAPSAT, ŽE MÁM ZA TO, ŽE ZDE NEMÁM PRÁVO PSÁT JEJICH JMÉNA. MYSLÍM, ŽE JE TO POUZE JEJICH VĚCÍ, ZDA SVÉ JMÉNO UVEDOU.
POUZE NAPÍŠU, ŽE NÁŠ SPOLEK JE LEGITIMNĚ ZALOŽENÝ A VEŠKERÉ ZÁKONNÉ POŽADAVKY JSOU UVEDENY V REGISTRU SPOLKŮ A JSOU OFICIÁLNĚ K DISPOZICI.
VÁŽENÝ PŘÍTELI, NIC VE ZLÉM, NEPOCHYBUJI, ŽE JSTE POCTIVÝ ČLOVĚK A VELKÝ RYBÁŘ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, Háček odpovědět

Je možné chytat bez hlavičky a mít jen háček a na háčků gumu

odpověděl(a)

Ondro je pouze na tobě jaký způsob lovu zvolíš hlavička není podmínkou

odpověděl(a)

ANO, ALOISOVO VYSVĚTLENÍ JE SPRÁVNÉ.

, Středa 23.10 odpovědět

Dobrý den. Je teda možné lovit na pk1 na rybicku? Díky za odpověď.

odpověděl(a)

MILÝ JAKUBE, ZA NORMÁLNÍCH OKOLNOSTÍ A V SOULADU S RYBÁŘSKÝM ZÁKONEM ANO. ZE ZÁKONA SE PŘÍVLAČÍ ROZUMÍ I VLÁČENÍ MRTVÉ RYBKY. NICMÉNĚ, POKUD VÁS MOHU POPROSIT, POČKEJTE S TÍM AŽ PO CANDÁTOVI, TJ. OD 16. LISTOPADU. MYSLÍM, ŽE NÁM TEN POVYK, KTERÝ BY SE ZDE STRHL NESTOJÍ ZA TO. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, Bublina odpovědět

To je každý rok v tomto období stejné. Nevím proč musí hospodář rozeštvávat lidi povolováním bubliny,když dobře ví,že toho ti chudáčci, co neumí vláčet okamžitě zneuzijí. Jediný kdo tohle může změnit, je pan Martinů. My tam ty dva měsíce raději nejezdíme. Že by pan Martinů uznal chybu, ze povolil bublinu nečekám. Prostě, v tomto státě mají navrch darebáci zloději.

odpověděl(a)

MŮŽETE MI PANE KOVÁŘI NAPSAT, O JAKÝCH ZLODĚJÍCH A DAREBÁCÍCH ZDE PÍŠETE? TENTO PŘÍSPĚVK BY MĚL BÝT PRO URÁŽKY OKAMŽITĚ SMAZÁN.

odpověděl(a)

Nevim o jakých urážkách tady píšete. Ten,kdo nedodržuje pravidla je darebák, ten,kdo pomocí nedodržování pravidel chytá a odnáší ryby je zloděj.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1087

Kalendář

 «  říjen 2019  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

dirkar.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.