Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8158

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

Vážení kolegové rybáři.
Dovolujeme se na vás obrátit s prosbou dobrovolného finančního příspěvku na velkou a finančně náročnou obnovu - opravu našeho sportovního rybníku Nový.
Toto lze učinit takto:
- převodem z bankovního účtu na náš rybářský účet, č. ú. : 1280740349/0800, variabilní symbol 111
- nebo poštovní poukázkou - vše stejné
- další možností je kontaktovat hospodáře sdružení na tel. 731441401. Schůzka je možná každý pátek v podvečer na Pk1 a též i o nedělích od 9 hodin. Bude vystavena darovací smlouva, kterou je možno použít jako doklad k odpočtu daňového základu.
Mnohokrát děkujeme za podporu, RS Vysočina.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1115
, Zapomenuté vidličky odpovědět

Ahoj, ve středu jsem na břehu za 1. areátorem zapomněl 2 vidličky. Prosím nálezce, aby je nechal v hospůdce. Případně mě kontaktoval na gedvag@seznam.cz. Díky a všem přeji hezké Vánoce. Ladys

, dotaz odpovědět

Do kdy a kam se odevzdává sumář 2019.Kdy a kde se budou vydávat povolenky 2020?

Děkuji David.

, RYB. DĚNÍ DO KON. ROKU odpovědět

---PÁTEK 20. - PONDĚLÍ 23. PROSINCE - VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ
---PONDĚLÍ 23. PROSINCE - VÁNOČNÍ ZARYBNĚNÍ PK1
---PONDĚLÍ 30. PROSINCE - ZARYBNĚNÍ PK1 NA SILVEST. ŠUPINU
---ÚTERÝ 31. PROSINCE - ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
PŘÁTELÉ,
JE PŘIROZENÉ, ŽE KONKRÉTNÍ PODOBA ZLATÉ SILVESTROVSKÉ ŠUPINY BUDE PŘEDEVŠÍM ZÁLEŽET NA POČASÍ A HLAVNĚ NA SÍLE LEDU.
NEMŮŽEME V TUTO CHVÍLI DOPŘEDU VĚDĚT, ZDA SE AKCE USKUTEČNÍ ZE BŘEHU A NEBO Z PEVNÉHO LEDU. NICMÉNĚ POČÍTÁME S PĚKNÝM A DŮSTOJNÝM ZAKONČENÍM LETOŠNÍHO ROKU A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ CHCEME PODĚKOVAT VÁM VŠEM A KAŽDÉMU JEDNOMU Z VÁS ZA PŘÍNOS A OBOHACENÍ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SVĚTA. MOC SE TĚŠÍME A PŘEJME SI, AŤ SE NÁM TO DOBŘE PODAŘÍ.

odpověděl(a)

PŘÁTELÉ,
PŘIJMĚTE PROSÍM INFORMACI O PODMÍNKÁCH PRO LOV NA DÍRKÁCH, KTERÉ JSOU MIMO JINÉ UVEDENY I V POVOLENÍ PRO NUTNOU VYJIMKU PRO TENTO ZPŮSOB RYBOLOVU, KTEROU UDĚLUJE KRAJSKÝ ÚŘAD. ZDE JSOU NĚKTERÉ ZÁSADNÍ PODMÍNKY:
---SÍLA LEDU MIN. 10 CM, OSOBNĚ DOPORUČUJI 12 CM
---PRŮMĚR DÍRY MAX. 25 CM
---DÍRA SE POUZE VRTÁ
---BEZPEČNÉ ROZESTUPY, OSOBNĚ DOPORUČUJI RYBAŘIT POUZE V PŘÍBŘEŽNÍCH PÁSMECH
PŘÁTELÉ,
TO JSOU ZÁSADNÍ PODMÍNKY PRO LOV Z LEDU NA DÍRKÁCH. VŠECHNY TYTO PODMÍNKY SLEDUJÍ PŘEDEVŠÍM BEZPEČNOST RYBÁŘŮ A JE NEZBYTNÉ JE DODRŽOVAT.
DÁLE JSOU SAMOZŘEJMĚ I PODMÍNKY K OCHRANĚ RYB. SLIBUJI, ŽE VŠE VČAS NAPÍŠI. TAKÉ HODLÁME UMÍSTIT INFORMAČNÍ TABULE.
V TUTO CHVÍLI STÁLE JEŠTĚ RYBAŘÍME ZE BŘEHŮ A BUĎME ZA TO RÁDI. POKUD BUDE MRAZIVÝ VÝHLED, VYPNEME AREÁTORY A NECHÁME LED BEZPEČNĚ NAMRZNOUT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A KÁZEŇ TYTO PRAVIDLA DODRŽOVAT.
POZNÁMKA:
POKUD SE JIŽ JEDNOU VYVRTANÁ DÍRKA OBNOVÍ POMOCÍ SEKYRKY, PŘÍPADNĚ JINÉHO PŘEDMĚTU, TAK JE TO MOŽNÉ. NICMÉNĚ PRŮMĚR DÍRKY A HLAVNĚ BEZPEČNÉ PŮVODNÍ VYVRTÁNÍ JE NEZBYTNÉ. JINAK HROZÍ PROPADNUTÍ, PŘÍPADNĚ ZLOMENÍ NOHOU A POD. TOMU MUSÍME PŘEDCHÁZET NAŠI KÁZNÍ A ZODPOVĚDNOSTÍ. DĚKUJI.

, Prodej vánočního kapra odpovědět

BLÍŽÍ E TERMÍN - Vážení přátelé, povězte všem svým známým, že ve Svitavách bude prodej vánočního kapra pod hlavičkou našeho sdružení na náměstí Míru v blízkosti kašny sv. Floriána a v Lánech na parkovišti před obchodem Hruška ve dnech 20 - 23.prosince tj. pátek až pondělí od 08:00 až do doby, než Vás všechny potěšíme úlovkem z kádě. Cena bede jednotná a nižší než u obchodních center. Tímto zvu všechny rybáře Svitaváky a Vaše kamarády, které oslovte k zakoupení kapra na naších stánkách. Těšíme se na Vás všechny.

, Povolenka - dírky odpovědět

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda ke koupi povolenky na dírky musím být členem rybářského svazu? Děkuji za odpověď.

odpověděl(a)

Myslím, že nemusíš. Stačí si normálně zakoupit denní povolenku.

odpověděl(a)

ANO, JIRKOVA ODPOVĚĎ JE SPRÁVNÁ.

, Režim na PK1 odpovědět

Zdravím, prosím o info jaký teď platí režim na přehradě PK1? Pstruhový, nebo jsou povoleny i ostatní rybolovné techniky? Díky

odpověděl(a)

Volný to je na vše.

, ČTVRTEČNÍ ZPRÁVY Z PŘE odpovědět

---RÁNO VE 4 HODINY - MÍNUS 7 STUPŇŮ, MÍSTY AŽ 9
---AREÁTORY PRACOVALY PO CELOU NOC
---VELKÉ VOLNÉ PRUHY HLADINY V OBLASTI AREÁTOTORŮ BEZ LEDU
---NA ZBYTKU LED
---SAMOZŘEJMĚ PK0 + PK2 CELÉ ZAMRZLÉ
---PO CELÝ DEN SE NA PK1 RYBAŘÍ
---V 16 HODIN JSEM BYL OSOBNĚ SVĚDKEM, ŽE NA PK1 JEŠTĚ RYBAŘILO 6 LIDÍ
---POTKAL JSEM 2 ODCHÁZEJÍCÍ RYBÁŘE AŽ OD ZADNÍHO AREÁTORU, KTEŘÍ ODNÁŠELI NÁDHERNOU ŠTIKU 76 CM

MŮJ OSOBNÍ ODHAD PRO PŘÍŠTÍ DNY:
---POSTUPNÝ POKLES MRAZŮ
---OTVORY, KTERÉ AREÁTORY UDRŽUJÍ BEZ LEDU SE BUDOU O VÍKENDU ZVĚTŠOVAT
---PŘÍŠTÍ TÝDEN DALŠÍ OTEPLENÍ
---JE MOŽNÉ, ŽE LED NA PK1 V CELÉM ROZSAHU USTOUPÍ
---VÁNOČNÍ VÝHLED: NEVYLUČUJI, ŽE PK1 BUDE CELÁ BEZ LEDU
STÁLE VÁS ZVEME NA RYBY. TERMÍN ZARYBNĚNÍ VČAS OZNÁMÍM.

, Prodej kaprů odpovědět

Prodej kaprů bude u Sokolovny vedle parkoviště u Penny(u nádraží)a na náměstí.20.12.-23.12.19, od 7,00-cca 16,00 hod.

, - odpovědět

Dobrý den.Chtel jsem se optat na kterém místě v Poličce se budou kapři prodávat a od kolika do kolika hodin.Chtel by jsem zajet před Vánoci na ryby,tak by jsem rovnou u vás kapra zakoupil.Dekuji

, ÚTERÝ - AKTUÁ. SITUACE odpovědět

---PK0 - 30 PROCENT BEZ LEDU
---PK1 - CELÁ BEZ LEDU
---PK2 - ČÁSTEČNĚ POD LEDEM
NA PK1 RYBAŘÍ, ODPOLEDNE, CCA 20 RYBÁŘŮ. HOVOŘIL JSEM S KAMARÁDEM, KTERÝ DNES DOPOLEDNE ULOVIL 3 ŠTIKY 50 - 70 CM + 4 OKOUNY, DÁLE JSEM VIDĚL PĚKNÝ ÚLOVEK ČTYŘ RYBÁŘŮ NA DENNÍ POVOLENKY, KTEŘÍ RYBAŘÍ Z HRÁZE PK1 A NA BŘEHU MAJÍ ÚLOVEK 4 ŠTIK OD 60 - 75 CM. DOPOLEDNE BYL TÉŽ NA VLÁČKU ULOVEN PĚKNÝ LOSOS.
TENDENCE A ODHAD SITUACE:
DO ZÍTRA TO VYPADÁ NA PĚKNÝ MRÁZ 5 - 7 STUPŇŮ. NA PK1 PUSTÍME AREÁTORY S CÍLEM UDRŽET TUTO NÁDRŽ BEZ LEDU. PK0 + PK2 ZCELA JISTĚ DO RÁNA ZAMRZNOU.
I PRO DALŠÍ 2 - 3 MRAZIVÉ DNY BUDE NAŠIM CÍLEM PK1 UDRŽET BEZ LEDU. NÁSLEDNÝ VÍKEND A CELÝ PŘÍŠTÍ TÝDEN HLÁSÍ AŽ NEZVYKLÉ TEPLO. VĚŘÍM, ŽE SE STÁLE JEŠTĚ NA PK1 BUDE SOLIDNĚ RYBAŘIT. PŘEJI PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ DNY.

, RYB. DĚNÍ DO KON. ROKU odpovědět

---PÁTEK 20. - PONDĚLÍ 23. PROSINCE - VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ
---PONDĚLÍ 23. PROSINCE - VÁNOČNÍ ZARYBNĚNÍ PK1
---PONDĚLÍ 30. PROSINCE - ZARYBNĚNÍ PK1 NA SILVEST. ŠUPINU
---ÚTERÝ 31. PROSINCE - ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
PŘÁTELÉ,
JE PŘIROZENÉ, ŽE KONKRÉTNÍ PODOBA ZLATÉ SILVESTROVSKÉ ŠUPINY BUDE PŘEDEVŠÍM ZÁLEŽET NA POČASÍ A HLAVNĚ NA SÍLE LEDU.
NEMŮŽEME V TUTO CHVÍLI DOPŘEDU VĚDĚT, ZDA SE AKCE USKUTEČNÍ ZE BŘEHU A NEBO Z PEVNÉHO LEDU. NICMÉNĚ POČÍTÁME S PĚKNÝM A DŮSTOJNÝM ZAKONČENÍM LETOŠNÍHO ROKU A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ CHCEME PODĚKOVAT VÁM VŠEM A KAŽDÉMU JEDNOMU Z VÁS ZA PŘÍNOS A OBOHACENÍ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SVĚTA. MOC SE TĚŠÍME A PŘEJME SI, AŤ SE NÁM TO DOBŘE PODAŘÍ.

, VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
NASTÁVÁ ČAS SLOŽITÉ PŘÍPRAVY A REALIZACE VÁNOČNÍHO PRODEJE KAPRŮ, KDY KAŽDOROČNĚ NAŠE SDRUŽENÍ ZAJIŠŤUJE VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ. VEŠKERÝ ZISK NESLOUŽÍ PRO OBOHACENÍ MÉ A ANI JINÉ KAPSY, SLOUŽÍ K POSÍLENÍ NAŠI FINANČNÍ SÍLY PRO ZAJIŠTĚNÍ CO NEJLEPŠÍHO ZARYBNĚNÍ NAŠICH SPORTOVNÍCH REVÍRŮ. VĚŘTE PŘÁTELÉ, ŽE SE JEDNÁ O VÝZNAMNÝ PŘÍNOS, Z KTERÉHO TĚŽÍ VŠICHNI. PŘEJME SI, ABY SE I TEN LETOŠNÍ PRODEJ DOBŘE PODAŘIL. VĚŘTE TAKÉ, ŽE LETOŠNÍ ZARYBNĚNÍ VČETNĚ FINANČNÍ NÁROČNOSTI OPRAVY RYBNÍKU NOVÝ PŘEKONALY VŠECHNY ROKY PŘEDEŠLÉ. OSOBNĚ SI VELMI ODDECHNU, POKUD SE NAPLNÍ OČEKÁVANÝ FINANČNÍ PŘÍNOST LETOŠNÍHO VÁNOČNÍHO PRODEJE A TAK DOSTOJÍME ÚSPĚŠNÉMU FINAČNÍMU ZAKONČENÍ LETOŠNÍHO ROKU VČETNĚ ÚHRADY ZA OBNOVU RYBNÍKU NOVÝ A VYTVOŘÍME DOBRÝ PŘEDPOKLAD PRO ROK PŘÍŠTÍ, TJ. ROK 2020.
PŘÁTELÉ,
BUDEME VELICE RÁDI, POKUD SI ZAKOUPÍTE VÁNOČNÍHO KAPRA U NAŠICH STÁNKŮ A TAK PODPOŘÍTE NAŠE SDRUŽENÍ. OBRACÍM SE I NA NAŠE ČLENY VLASTNÍCÍ FIRMY, ZVAŽTE ZAKOUPENÍ KAPRŮ PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE, NEKUPUJTE NEZDRAVÉ ČOKOLÁDOVÉ KOĹEKCE, ALE DARUJTE SVÝM LIDEM ZDRAVÉHO KAPRA. DOBŘE VÍM, ŽE JE TO PĚKNÝ DÁREK, KTERÝ KAŽDÝ ZAMĚSTNANEC UVÍTÁ A PŘISPĚJE K JEHO ZDRAVÍ, COŽ UVÍTÁTE I VY ZAMĚSTNAVATELÉ. DĚKUJI ZA ZVÁŽENÍ TÉTO NABÍDKY A TĚŠÍM SE NA PŘÍPADNÉ KONTAKTY. VOLAT MI MŮŽETE NA ČÍSLO 731441401. DĚKUJI MOC A TĚŠÍM SE.

, OPĚTOVNÁ PROSBA odpovědět

MILÍ A VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,
MINULÝ TÝDEN JSME DOKONČÍLI SLOŽITOU A FINANČNĚ NÁROČNOU OBNOVU RYBNÍKU NOVÝ. V TUTO CHVÍLI JE JIŽ RYBNÍK ZASTAVEN A NAPOUŠTÍ SE.
MYSLÍM, ŽE MNOZÍ Z VÁS DOBŘE VÍTE, ŽE JSME SE DO TOHOTO VELKÉHO DÍLA PUSTILI SAMI A VE SVÉ PODSTATĚ S HOLÝMA RUKAMA. CELÁ AKCE SPOČÍVALA VE VÝMĚNĚ VYPOUŠTĚCÍHO POTRUBÍ VČETNĚ OPRAVY BEZPEČNOSTNÍHO PŘELIVU A PŘEDEVŠÍM ZE ZÁSADNÍHO ABSOLUTNÍHO ODBAHNĚNÍ NĚKOLIKA TISÍC KUBÍKŮ SPLAVENÉ ZEMINY, KTERÁ SE DO RYBNÍKU DOSTALA ZA POUHÝCH 12 LET OD POSLEDNÍHO ODBAHNĚNÍ. MUSÍM NAPSAT, ŽE ROZSAH DÍLA BYL MIMOŘÁDNÝ A VŠE JE UMOCNĚNO SKUTEČNOSTÍ, ŽE VEŠKERÉ NÁKLADY PLATÍ NAŠE SDRUŽENÍ.
KE DNEŠNÍMU DNI JSME JIŽ UHRADILI PŘES 800 000 KORUN, NICMÉNĚ NÁS STÁLE JEŠTĚ ČEKÁ ÚHRADA CCA 300 000 KORUN.
DOBŘE MNOZÍ Z NÁS VÍME, ŽE JSME BYLI DONUCENI PO 25 LETECH OD POSLEDNÍ PODOBNÉ AKCE, ODKUP PK1, OSLOVIT ČLENSKOU ZÁKLADNU S PROSBOU O FINANČNÍ PŘISPĚNÍ.
KE DNEŠNÍMU DNI JSME OBDRŽELI ZHRUBA 270 DARŮ V ROZMEZÍ 100 - 50 000 KORUN V CELKOVÉ SOUHRNNÉ VÝŠI 500 000 KORUN.
DO KONCE ROKU NÁS ČEKÁ JEŠTĚ ÚHRADA ZA VYSAZENÉ RYBY V HODNOTĚ 150 000 KORUN PLUS POSLEDNÍ, JIŽ ZMÍNĚNÁ ÚHRADA ZA PRÁCE NA RYBNÍKU. CELKEM TEDY JEŠTĚ MUSÍME UHRADIT KOLEM 450 000 KORUN. NA VŠE JIŽ MÁME POUZE 20 DNÍ.
VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
VELMI NERAD ZDE OPĚTOVNĚ PÍŠI PROSBU O PŘÍPADNOU PENĚŽITOU POMOC V PODOBĚ JAKÉHOKOLIV FINANČNÍHO PŘÍSPĚVKU.
BYLO BY SKVĚLÉ, KDYBYCHOM VŠE DO KONCE ROKU UHRADILI A DO ROKU 2020 VSTOUPILI S ČISTÝM FINANČNÍM ŠTÍTEM.
PŘÁTELÉ,
ZA KAŽDOU JEDNU KORUNU PŘEDEM ZA NAŠE SDRUŽENÍ S VELKOU ÚCTOU DĚKUJI.
ZÁROVEŇ MI DOVOLTE I INFORMACI O VÝŠE POLOŽENÉM RYBNÍKU MODŘECKÉM, KTERÝ NAŠE MĚSTO POLIČKA ZA CCA 3 000 000 KORUN TAKÉ OPRAVILO A TO I S NAŠÍ VYDATNOU POMOCÍ V PODOBĚ ODSTRAŇOVÁNÍ KŘOVIN A NA KTERÉM TAKÉ HOSPODAŘÍME. TENTO RYBNÍK JE VE SVÉ PODSTATĚ TAKÉ DOKONČEN A MY HO JIŽ TÉŽ NAPOUŠTÍME.
NENÍ POCHYB, ŽE OBNOVA TĚCHTO DVOU RYBNÍKŮ ZA TAK KRÁTKOU DOBU A V TAK VELKÉM ROZSAHU JE NEVŠEDNÍ MIMOŘÁDNÉ DÍLO, Z KTERÉHO MŮŽEME MÍT VELIKOU A ZASLOUŽENOU RADOST.
POUZE PRO INFORMACI UVEDU, ŽE MODŘECKÝ RYBNÍK HODLÁME VČLENIT DO CELKOVÉ SESTAVY 12 RYBNÍKŮ PRO SPORTOVNÍ RYBOLOV. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, Otázka odpovědět

Dobrý den chci se zeptat jestli ještě někde jdou kapři

odpověděl(a)

Ano, kapři jsou ve výborné kondici, berou prakticky na všechno a když ještě chvíli počkáš tak je můžeš chytat rovnou do podběráku.

, Pk2 odpovědět

Dobré ráno mám dotaz ohledně PK2 jestli je ještě stále pod ledem děkuji za odpověď Coufal

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
DNES JSEM ZA CELÝ DEN NEMĚL Z DŮVODU PRACOVNÍHO VYTÍŽENÍ MINUTU VOLNÉHO ČASU. ZÍTRA ZJISTÍM A NAPÍŠI, NICMÉNĚ SE DOMNÍVÁM, ŽE NA PK2 SE RYBAŘIT NEDÁ. OPĚT HLÁSÍ KRÁTKODOBĚ MRAZY. NAŠIM CÍLEM JE A I NADÁLE BUDE PO ROZUMNOU DOBU UDRŽOVAT S POMOCÍ AREÁTORŮ POUZE PK1 VE VOLNÉ PODOBĚ BEZ LEDU, KTERÁ JEŠTĚ STÁLE UMOŽŇUJE BEZPEČNÝ RYBOLOV ZE BŘEHU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Dobrý den pane Coufal. Včera to od hráze a kus po straně přítoku šlo.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1115

Kalendář

 «  prosinec 2019  » 
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

prehrada0.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.