Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8294

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

Platnost roční povolenky 2019
Roční povolenky platí až do 8. února 2020, tj. do členské schůze, která bude v divadle polička a následně se budou vydávat povolenky nové. Staré povolenky můžete zaslat na adresu - Martinů Jaroslav, Paseky 963, 57201 Polička. Prosím ale obyčejnou poštou, nemohu si dovolit strávit nekonečnou dobu na poště čekáním na vydání doporučeného psaní.
Děkuji.

Vážení kolegové rybáři.
Dovolujeme se na vás obrátit s prosbou dobrovolného finančního příspěvku na velkou a finančně náročnou obnovu - opravu našeho sportovního rybníku Nový.
Toto lze učinit takto:
- převodem z bankovního účtu na náš rybářský účet, č. ú. : 1280740349/0800, variabilní symbol 111
- nebo poštovní poukázkou - vše stejné
- další možností je kontaktovat hospodáře sdružení na tel. 731441401. Schůzka je možná každý pátek v podvečer na Pk1 a též i o nedělích od 9 hodin. Bude vystavena darovací smlouva, kterou je možno použít jako doklad k odpočtu daňového základu.
Mnohokrát děkujeme za podporu, RS Vysočina.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1126
, Aktuální info z Pk1 a odpovědět

PK1 je celá pod ledem, od maringotek po hráz je led velmi slabý a na pritoku má led maximálně 7cm , kolem břehu je ale dost míst, kde je velmi slabý a zradny. Podobně je to i na cele Pk2, kde jsou vidět i proslulé místa na volné vodě. Zatím bych v žádném případě na led nechodil a musíme ještě nějakou dobu počkat na pořádný mráz!

odpověděl(a)

Na Pk2 jsou prosakla mista

, Led odpovědět

Jak to vypada s ledem na pk2 a pko?

, Privlacove preteky odpovědět

Dobry den prajem prosim vas kedy sa bude sat zaregistrovat na 28. BŘEZNA - 6. ROČNÍK ZÁVODU DVOJIC V PŘÍVLAČI
A 11. DUBNA - 24.ROČNÍK JARNÍ PŘÍVLAČ JEDNOTLIVCŮ. Dakujem pekny den.

odpověděl(a)

JARDA-MARTINU odpověděl(a) (20.1.2020 16:59)

MILÝ PŘÍTELI,
NA ZÁKLADĚ DOHODY S PETREM BAČOVSKÝM ZDE PŘEDBĚŽNĚ SDĚLUJI, ŽE DO VÁMI ZMIŇOVANÉHO ZÁVODU BUDE PŘIHLÁŠENÉ ZAPISOVAT PETR. B. A TERMÍN ZAHÁJENÍ PŘIHLAŠOVÁNÍ STANOVÍ NA PŮLI ÚNORA. SAMOZŘEJMĚ KONKRÉTNÍ TERMÍN ZDE VČAS OZNÁMÍ. TĚŠÍME SE.

, VÝMĚNA PRŮKAZŮ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, ČLENOVÉ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ,DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY INFORMOVAT, ŽE NAŠE SDRUŽENÍ V LETOŠNÍM ROCE PŘISTOUPILO PO 25 LETECH K VÝMĚNĚ ČLENSKÝCH PRŮKAZŮ.
PRŮKAZY BUDEME MĚNIT PRŮBĚŽNĚ, TAK JAK BUDETE CHODIT PRO ROČNÍ POVOLENKY A JE JISTÉ, ŽE TATO VÝMĚNA BUDE TRVAT NĚKOLIK LET. NICMÉNĚ NAŠI VELIKOU SNAHOU BUDE V LETOŠNÍM ROCE VYMĚNIT PRŮKAZY VŠEM NAŠIM ČLENŮM, KTEŘÍ SI BĚHEM ROKU PŘIJDOU PRO ROČNÍ POVOLENKY. TY, KTEŘÍ PŘÍJDOU Z NĚJAKÝCH DŮVODŮ AŽ V LETECH PŘÍŠTÍCH, TAK SAMOZŘEJMĚ BUDOU PRŮKAZY PŘIPRAVENÉ I PRO NĚ.
CHCI VÁS PŘEDBĚŽNĚ INFORMOVAT A ZÁROVEŇ I POPROSIT, POČÍTEJTE S TOUTO ZÁLEŽITOSTÍ. CELÁ VĚC BUDE PROBÍHAT MAXIMÁLNĚ JEDNODUŠE, JAKO VŽDY PŘIJDETE DO HOSTINCE U MRŠTÍKŮ, KDE POVOLENKY VYDÁVÁME 30 LET, A PRVNĚ SI VYZVEDNETE JIŽ PŘEDEPSANÝ NOVÝ ČLENSKÝ PRŮKAZ. NÁSLEDNĚ BUDE VŠE STEJNÉ, JAKO V LETECH MINULÝCH, TJ. PŮJDETE SI VYŘÍDIT BRIGÁDU, ZNÁMKU A ROČNÍ POVOLENKY, JAK TO JIŽ VŠICHNI DOBŘE ZNÁTE.
PRVNÍ VÝDEJ POVOLENEK BUDE OKAMŽITĚ PO SCHŮZI, TAK JAKO VŽDY. VÝMĚNA PRŮKAZŮ JE SAMOZŘEJMĚ BEZPLATNÁ.

, Banalita odpovědět

Zajímavé, že dnes na PK0, kolem 14:30, se dalo rybařit 4 8

odpověděl(a)

Co bralo?

odpověděl(a)

to já právě nevím, též by mě zajímalo, a jak je možný, že to nezamrzlo 8 10

odpověděl(a)

hokus pokus voda 2

odpověděl(a)

A kde? Vím, že přítok byl lehce rozmrzly

odpověděl(a)

Vždyť je to celkem logické. Normální stav vody v zimě je takový, že u hladiny má 0 stupňů a u dna okolo 4 stupňů. Pokud běží aeratory tak se voda promíchá a u hladiny se musí lehce oteplit. Zamrznutí hladiny pak musí trvat o něco déle. Otázka je, jaký vliv má umělé udržování hladiny bez ledu na ryby..

odpověděl(a)

Pro Michala: řeč je o nulce, nikoli jedničce. Stačí číst pořádně.

, POZVÁNÍ NA SCHŮZI odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ ČLENOVÉ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ VYSOČINA POLIČKA,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY UCTIVĚ POZVAT NA RYBÁŘSKOU ČLENSKOU SCHŮZI, KTERÁ SE KONÁ V SOBOTU 8. ÚNORA OD 9. 00 HODIN V POLIČSKÉM DIVADLE.
MY, POLIČŠTÍ RYBÁŘI NEMÁME NÁLEPKU ZBYTEČNÉ ADMINISTRATIVNÍ BUZERACE. SCHŮZI SVOLÁVÁME POUZE JEDNOU ZA ROK, SCHŮZE TRVÁ CCA 1 HODINU A NÁSLEDNĚ SE SNAŽÍME VÁM VŠEM ZÁJEMCŮM O NOVOU POVOLENKU, UMOŽNIT SI JI V HOSTINCI U MRŠTÍKŮ, KAM SE OKAMŽITĚ PO SCHŮZI PŘEMISŤUJEME, ZAKOUPIT.
PŘÁTELÉ,
CHCI VĚŘIT, ŽE STÁLE A TO I V DNEŠNÍ FALEŠNÉ, TZV. SUPER MODERNÍ DOBĚ JEŠTĚ JISTOU ŠPETKU SOUNÁLEŽITOSTI V SOBĚ MÁME A DOKÁŽEME SE V PŘIJATELNÉM POČTU NA CHVÍLI SEJÍT.
VÁŽENÍ A MILÍ,
LOŇSKÝ ROK BYL MIMOŘÁDNĚ ÚSPĚŠNÝ, BYL TAKÉ ALE VELMI NÁROČNÝ A TAK TO JE I SPRÁVNÉ. MYSLÍM, ŽE BY NIKOHO Z NÁS NETĚŠILO, KDYBYCHOM SKLÍZELI NEZASLOUŽENÉ VÝSLEDKY. V LOŇSKÉM ROCE BYLO VYNALOŽENO OBROVSKÉ ÚSILÍ, KTERÉ BYLO NEZBYTNÉ PRO DOSAŽENÍ VŠEHO, ČEHO BYLO DOSAŽENO.
NEVÍM, ZDA NEJSEM JIŽ STAROMODNÍ ČLOVĚK URČENÝ DO STARÉHO ŽELEZA, ALE STÁLE SE DOMNÍVÁM, ŽE SPOLEČENSTVÍ NAŠEHO TYPU VYŽADUJE I JISTÝ MORÁLNÍ ROZMĚR, JISTOU LIDSKOU SOUNÁLEŽITOST A POKORU, KTEROU MIMO JINÉ POTVRDÍME I NAŠI SPOLEČNOU ÚČASTÍ NA TÉTO SCHŮZI.
TAKÉ POVAŽUJI ZA NEZBYTNÉ, ABYCHOM NAŠIM HLASOVÁNÍM POTVRDILI, PŘÍPADNĚ ZMĚNILI, NÁŠ KURZ, KTERÝM SE CCA ČTVRTSTOLETÍ UBÍRÁME.
MILÍ ČLENOVÉ,
TĚŠÍME SE NA VÁS, VĚŘÍM V HOJNOU ÚČAST, VĚŘÍM TAKÉ V POTVRZENÍ NAŠI SOUČASNÉ CESTY, VĚŘÍM V POSÍLENÍ NAŠEHO ODHODLÁNÍ I NADÁLE USILOVAT O UDRŽENÍ A MOŽNÁ I O ZKVALITNĚNÍ SOUČASNÉ ÚROVNĚ NAŠEHO RYBÁŘSTVÍ. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ VĚŘÍM VE ZDRAVÝ ROZUM, POCTIVÝ PŘÍSTUP A V NAŠE KAMARÁDSTVÍ A PŘÁTELSTVÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
POZNÁMKA:
ČASOVÝ ROZVRH:
---9.00 - 10. 15 SCHŮZE V DIVADLE
---10.15 - 10.30 PŘEMÍSTĚNÍ DO HOSTINCE U MRŠTÍKÚ
---10.30 - 14.00 VYDÁVÁNÍ POVOLENEK A ZNÁMEK. TENTO VÝDEJ BUDE TRVAT AŽ DO KONEČNÉHO USPOKOJENÍ VŠECH ZÁJEMCŮ
---UPOZORŇUJI TAKÉ VŠECHNY PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ VE SDRUŽENÍ, ŽE JE MOŽNÉ VŠE VYŘÍDIT PO SCHŮZI, TJ. BĚHEM VÝDEJE POVOLENEK
---UPOZORŇUJI TAKÉ VŠECHNY TY, KTEŘÍ JEŠTĚ NEMAJÍ LOŇSKOU ZNÁMKU, ŽE BY MĚLI V TUTO SOBOTU VŠE NAPRAVIT A ZNÁMKU DOKOUPIT
PŘÁTELÉ, TĚŠÍME SE.

, ZÁVODY 2020 odpovědět

---14. BŘEZNA - ZIMNÍ VLÁČKA A MUŠKA
---28. BŘEZNA - 6. ROČNÍK ZÁVODU DVOJIC V PŘÍVLAČI
---4. DUBNA - 10. ROČNÍK MONFISH CUP - POLIČSKÁ MUŠKA
---11. DUBNA - 24.ROČNÍK JARNÍ PŘÍVLAČ JEDNOTLIVCŮ
---1. KVĚTNA - 15. ROČNÍK MÁJOVÝ DVOJBOJ - KAPR, PSTRUH
---16. KVĚTNA - 7. ROČNÍK KAMENICKÝ LOSOS
---20. ČERVNA - 10. ROČNÍK DĚTSKÝCH ZÁVODŮ O POHÁR STAROSTY
---3. ŘÍJNA - 10. ROČNÍK VÁCLAVSKÁ TROFEJ - PŘÍVLAČ + MUŠKA
---17. ŘÍJNA - 25. ROČNÍK PODZIMNÍ PŘÍVLAČ
---24. ŘÍJNA - 24. ROČNÍK PODZIMNÍ MUŠKA
---14. LISTOPADU - 20. ROČNÍK POHÁRU POLIČSKÝ CANDÁT
---28. LISTOPADU - 12. ROČNÍK POHÁRU PROSINCOCOVÁ ŠTIKA
---31. PROSINCE - 11. ROČNÍK ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
MILÍ PŘÁTELÉ:
STÁLE NEMÁM ODVAHU NAPSAT TERMÍN ZÁVODU NA DÍRKÁCH, NICMÉNĚ SLIBUJI, ŽE POKUD ZAMRZNE, BUDEME OKAMŽITĚ REAGOVAT A ZÁVOD VYHLÁSÍME.
TÉŽ UPOZORŇUJI, ŽE BĚHEM SEZONY MŮŽE DOJÍT JEŠTĚ KE ZMĚNÁM, NAPŘ. VYHLÁSÍME JEŠTĚ DALŠÍ ZÁVOD A POD. NIKDO Z NÁS V TUTO CHVÍLI NEMŮŽE NA 100 PROCENT VĚDĚT, CO NÁS ČEKÁ.
MYSLÍM ALE, ŽE NAŠE ODHODLÁNÍ JE STÁLE VYSOKÉ A TÉŽ VĚŘÍM I VE VAŠI PODPORU A Z TĚCHTO DŮVODŮ BUĎME OPTIMISTIČTÍ. DĚKUJI A TĚŠÍME SE.

, Dírky odpovědět

Dobrý večer pánové rybáři,
rád bych se vyjádřil k tomu, co se děje pravidelně každý rok, kdy se řeší dilema aretátory versus dírky.Otázky typu " kdy už to hospodáři bude?...dnes jsme chytali na volné vodě a I když dobře víme, že je kolem nuly a sníh taje ptáme se...a kdy už půjdeme na dírky...no magořina prvního stupně...jsou otázky tohoto typu.Bohužel od rybářů, co neznají normální fyzikální zákony a je mi líto, že na ně musí hospodář vůbec odpovídat.Ale otázky na toto téma od rybářů co se fyzikou nezabývají budou na tyto stránky přicházet vždycky.Opatrný přístup hospodáře chápu, ale ze zkušeností dobře víme, že pokud někdo tráví čas ve vodě při teplotě 0°C ve vaťáku plném vody, protože se propadl led......Proto bych Vás všechny požádal o trpělivost a zároveň hospodáře o tvrdé řešení.Do doby, kdy přehrady dostatečně nezamrznou je přísný zákaz vstupu na led.Rozbíjení ledu při břehu je zakázáno a podmínky lovu na dírkách známe.Pokud někdo poruší tato ustanovení bude to považováno za hrubé porušení ryb.stanov RS Vysočina a rybář přijde o povolenku.Shrnuto pokud nebude hospodářem lov na dírkách povolen. Buď tady na stránkách nebo cedulí na rybníce...rybařina se nekoná.Doufám, že všem rozumným to dává smysl.Přeji krásné rybářské chvíle... 4 4

odpověděl(a)

Pan fyzik se ozval, mám dost :D :D , víc takových mudrců :D :D

odpověděl(a)

Souhlas s Tomášem. Pan chytrej jak frekvence 1

, Dirky odpovědět

Chtel bych se zeptat a jak vypada Pk0 s ledem ? Dekuji

odpověděl(a)

Borci přemýšlejte. Pk1 nezamrzla jen díky areatorum. Na 0 a 2 každopádně slabá vrstva ledu.

odpověděl(a)

já, když jsem tam byl v pátek, tak jsem naměřil 7 cm ledu, ale to nebude všude.

, PONDĚLNÍ SITUACE odpovědět

PŘÁTELÉ,
DNES, TJ. V PONDĚLÍ, KDY JIŽ NA PK1 AREÁTORY NEPRACUJÍ, SE STÁLE JEŠTĚ DÍKY NEMRAZIVÉMU POČASÍ DALO NA CCA 40 PROCENTECH PLOCHY RYBAŘIT. MOŽNOST VYUŽILO CCA 20 RYBÁŘŮ A VIDĚL JSEM I ODCHYTANÉ VRÁCENÉ POVOLENKY, COŽ SVĚDČÍ, ŽE I DNES SE PSTRUZI LOVILI.
NICMÉNĚ MÁM ZA TO, ŽE PO DNEŠNÍ OČEKÁVANÉ MRAZIVÉ NOCI, ODHADUJI AŽ MÍNUS 5 STUPŇŮ, BUDE ZÍTRA I PK1 CELÁ POD LEDEM A ZAČNE OBDOBÍ NEJISTÉHO ČEKÁNÍ, ZDA NÁM LED NAMRZNE DO BEZPEČNÝCH HODNOT, TJ. NEJMÉNĚ 10 CM SOUVISLÉ SÍLY, OSOBNĚ ALE DOPORUČUJI POČKAT NA 12 CM. PROSÍM O VELKOU KÁZEŇ A ZODPOVĚDNOST. MOC DĚKUJI.

, preteky odpovědět

Dobrý deň,
Chcem sa opýtať od akého dátumu bude možná registrácia na pretek prívlač dvojíc, ktorý sa uskutoční 28.03.2020. Vopred ďakujem za odpoveď. S pozdravom Vincze

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
NA ZÁKLADĚ DOHODY S PETREM BAČOVSKÝM ZDE PŘEDBĚŽNĚ SDĚLUJI, ŽE DO VÁMI ZMIŇOVANÉHO ZÁVODU BUDE PŘIHLÁŠENÉ ZAPISOVAT PETR. B. A TERMÍN ZAHÁJENÍ PŘIHLAŠOVÁNÍ STANOVÍ NA PŮLI ÚNORA. SAMOZŘEJMĚ KONKRÉTNÍ TERMÍN ZDE VČAS OZNÁMÍ. TĚŠÍME SE.

, VYPÍNÁME AREÁTORY odpovědět

MILÍ NADŠENCI ZIMNÍHO RYBOLOVU,
OZNAMUJI, ŽE DNES VYPÍNÁME A Z PK1 VYNDÁME AREÁTORY. MÁM ZA TO, ŽE NASTALA DOBA, KDY TENTO KROK MUSÍME JIŽ UDĚLAT. JE REÁLNÁ NADĚJE, ŽE JDEME DO MRAZIVÉHO OBDOBÍ A MŮŽE NASTAT SITUACE, ŽE BĚHEM 2 - 3 TÝDNŮ NAMRZNE BEZPEČNÝ LED VHODNÝ PRO LOV NA DÍRKÁCH.
MY BUDEME SAMOZŘEJMĚ PŘIPRAVENÍ A POKUD TOMU TAK SKUTEČNĚ BUDE, TAK PRUŽNĚ VYHLÁSÍME ZÁVOD NA DÍRKÁCH A SAMOZŘEJMĚ DOBŘE ZARYBNÍME. BUDU SE V RÁMCI SVÝCH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT.

POZNÁMKA:
PŘÁTELÉ, VĚŘÍM, ŽE V RÁMCI SLOŽITÝCH KLIMACKÝCH MOŽNOSTÍ JSME DOKÁZALI S POMOCÍ AREÁTORŮ VELMI VÝRAZNĚ PRODLOUŽIT DOBU PRO SOLIDNÍ RYBOLOV. OSOBNĚ MÁM ZA TO, ŽE JSME DOBU PRODLOUŽILI NEJMÉNĚ O CELÝ 1 MĚSÍC A TO CCA OD POLOVINY PROSINCE DO SOUČASNÉ DOBY. POVAŽUJI TO ZA VÝZNAMNÝ POČIN, KDY SOUČASNÝ RYBOLOV V POLIČCE NABÍZÍ TÉMĚŘ CELOROČNÍ MOŽNOST ZAJÍMAVÉHO RYBAŘENÍ.
I NADÁLE MOC PROSÍM O MAXIMÁLNÍ VAŠI OSOBNÍ BEZPEČNOST.

odpověděl(a)

Dobrý den, bude se moc rozbijet led u krajů pro rybolov že břehů nebo bude rozbíjení ledu zakazano? Děkuji za odpověď

odpověděl(a)

VÁŽENÝ PŘÍTELI,
MYSLÍM, ŽE SE VĚTŠINOVĚ SHODNEME, ŽE ROZBÍJENÍ LEDŮ ZE BŘEHU MUSÍME ZAKÁZAT. TERMÍN ZIMNÍHO OBDOBÍ JE JIŽ VELICE POKROČILÝ A POKUD SI MÁME ZACHOVAT NADĚJI NA LOV NA DÍRKÁCH, MUSÍME ZARUČIT BEZPEČÍ RYBÁŘŮ. KAŽDÁ ROZBITÁ DÍRA JE BUDOUCÍM VELKÝM OHROŽENÍM BEZPEČNOSTI RYBAŘÍCÍCH Z LEDU A TO NEMŮŽEME DOPUSTIT.MÁM ZA TO, ŽE JSME LED ROZMRAZOVALI DOSTATEČNĚ DLOUHO A NEZBÝVÁ, NEŽ RESPEKTOVAT DANOU SITUACI A NECHAT NADĚJI NA BEZPEČNÉ NAMRZNUTÍ LEDU.

, kamera odpovědět

Na takovou kameru nebo na takové nějaké řešení bych taky přispěl

odpověděl(a)

Také rádi přispějeme. Strejčkovi

odpověděl(a)

a to chcete videt i co ryby zerou

odpověděl(a)

Spíše pro informaci. Zajímám se například kolik je lidí na přehradě a jaké je u vás počasí atd. Ryby vidět nemusím.

, NEDĚLNÍ DOPOLEDNE odpovědět

PŘÁTELÉ, DNES DOPOLEDNE JE NA PŘEHRADÁCH DOSLOVA NÁDHERNÁ KOUZELNÁ SCENÉRIE,
---MÍNUS 0,5 STUPNĚ
---V KRAJINĚ LEŽÍ 5 - 7 CM KRÁSNĚ ČISTÉHO SNĚNU
---DROBNĚ SNĚŽÍ
---NA PK1 RYBAŘÍ NEČEKANĚ HODNĚ - CCA 30 RYBÁŘŮ
---PK1 JE ZHRUBA Z POLOVINY BEZ LEDU

, - odpovědět

Jak to vypadá s ledem na pk1 ? Dá se ještě chytat? Díky

odpověděl(a)

Kolegové, co kdybychom se složili na kameru s vyšším rozlišením?
Určitě se mezi námi najdou odborníci, kteří vědí jak pohled na přehradu vylepšit tak,aby bylo opravdu dobře vidět na vodní plochu.Sám takový odborník nejsem ,tak to dávám k diskuzi.
Prosím jen fundované odpovědi k věci!

odpověděl(a)

Pro Kamila.Samozřejmě by melo jít o lepší rozlišení hladiny vody,jestli je volná, jaké jsou povětrnostní podmínky a tak podobně.
Zarybnení je pravidelně sdělováno hospodářem.

Kvalitnější obrázek by jistě ocenili všichni rybáři od muskařů po kapraře.
Jezdim na rybníky a přehrady léta vím že čtyřicet kilometrů a výškový rozdíl někdy znamená úplně jiné podmínky rybolovu.
Asi tak.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1126

Kalendář

 «  leden 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

rohozna.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.