Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9639

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Vážení kolegové, rybáři, kamarádi.
Používejte prosím zdravý a selský rozum a především buďte zodpovědní nejen sami k sobě, ale i k ostatním.
Žádáme Vás o dodržování několika zásadních pravidel:
1. Pozorujete-li na sobě některé příznaky onemocnění (rýma, kašel, teplota), zůstaňte doma, telefonicky kontaktujte obvodního lékaře a dodržujte doporučení Ministerstva zdravotnictví.
2. Dodržujte zásady osobní hygieny - pravidelné mytí rukou, použití dezinfekce.
3. V rámci možností dodržujte skupinovou izolaci a sociální distanci. Při lovu se snažte v maximální míře vyhýbat kontaktu s jinou osobou, dodržujte doporučenou distanci, tedy minimálně 1,5 až 2 metry. Při nutném kontaktu používejte roušky.
Přistupujme k problematice Covid-19 s pokorou a především zodpovědně!
Čím dříve se nám společnými silami podaří tento problém eliminovat, tím dříve se budeme moci scházet na rybářských kláních a dalších společných akcích.

Děkujeme – RS Vysočina.

Informace o Výroční členské schůzi sledujte v sekci Členská schůze 2021 a zde v Návštěvní knize

- roční povolenky 2020 platí až do 27. února
- roční povolenky 2021 začneme prodávat od soboty 20. února, pravděpodobně na přehradě
- nejzašší termín pro vrácení ročních povolenek 2020 je sobota 27. února při druhém prodeji povolek pro letošní rok

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1315
, Podpora odpovědět

Dobrý den vážený pane Hospodáři. Vyjadřuji Vám podporu, děláte to dobře, prosím Vás nenechte se vyprovokovat několika nesoudnými jedinci. Hodně síly do další práce pro nás rybáře.
Děkuji za skvělé zarybnění, je to radost zajít o5 k vodě.Velice oceňuji Váš nebyrokratický přistup, když jsem jednoduše koupil školou povinné dceři dětskou povolenku,nikdy nerybařila, a hned při první návštěvě PK0 chytla na vláčku 3 krásné pstruhy. Skvělé,uz se těšíme na kapry až se oteplí. Ještě jednou děkuji.

, Podpora odpovědět

Děláte to dobře pane Martinů. Myslím si že někteří rádoby rybáři by si to měli zkusit a pak by přestali psát takové plky co tu plodí. Držte se.

, UPŘESNĚNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
TÍMTO SDĚLENÍM OZNAMUJI TERMÍNY A ROZSAH NEJBLIŽŠÍCH ZARYBNĚNÍ.
---TENTO PÁTEK 23. DUBNA DOVEZEME CCA 2100 PSTRUHŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI + CCA 200 - 300 PĚKNÝCH AMURŮ + CCA 50 - 70 ŠTIK
RYBY VYSADÍME TAKTO?
---PSTRUHY - PK1 + PK2 + LAČNOV + ROHOZNÁ + ŠINDELKA, ZARYBNĚNÍ LAČNOVA, ROHOZNÉ A ŠINDELKY PSTRUHY BUDE JIŽ ZA LETOŠNÍ JARO POČTVRTÉ, BĚŽNĚ BÝVALO POUZE JEDNOU
---AMURY - PK0 + PK1 + LAČNOV + ROHOZNÁ + ŠINDELKA, PŘÍPOMÍNÁM, ŽE 30. BŘEZNA JSME AMURY VYSADILI JIŽ DO PEKLA, NOVÉHO A STAŠOVA, TÉŽ JSME DO POMEZÍ VRÁTILI 90 AMURŮ
---ŠTIKY - PK1 + PK2 + LAČNOV + ROHOZNÁ + ŠINDELKA

DALŠÍ PÁTEK, TJ. 30. DUBNA DOVEZEME CCA 300 KUSŮ 2 - 2.5 KG PSTRUŽÍCH KRASAVCŮ A DALŠÍCH CCA 700 - 800 KUSŮ PSTRUHŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI
RYBY VYSADÍME:
---PK1 + PK2 V POMĚRU 2 : 1. TÍMTO PSTRUŽÍM ZARYBNĚNÍM UKONČÍME ZARYBŇOVÁNÍ PK1 V PSTRUHOVÉM REŽIMU A OD SOBOTY 8. KVĚTNA UVOLNÍME VOLNÝ RYBOLOV, TJ. POLOŽENÁ, PLAVANÁ, VLÁČKA A MUŠKA
POZNÁMKA:
TAKTO JE TO V TUTO CHVÍLI SERIOZNĚ DOMLUVENÉ, PŘESTO NELZE VYLOUČIT ZMĚNY, O KTERÝCH BYCH OKAMŽITĚ INFORMOVAL.
PŘEJI PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE A VĚŘÍM, ŽE I NAŠI ČLENOVÉ, KTEŘÍ BYLI OMEZENI MEZIOKRESNÍM ZÁKAZEM POHYBU OBČANŮ SI DOBŘE ZARYBAŘÍ. ZE SRDCE JIM TO PŘEJI.

odpověděl(a)

Dobrý den.
Klobouk dolů. Přece jen se to podařilo zorganizovat.
Myslím, že zarybňováním v pátek dostojíte svým slibům a dopřejete rybářům z jiných okresů stejné podmínky pro pěkné zachytání si čerstvě vysazených ryb, jako mají místní členové RS.
Díky za všechny mimo.

, TER. PROD. ROČ. POVOLE odpovědět

PŘÁTELÉ,
UPŘESŇUJI NEJBLIŽŠÍ DVA TERMÍNY PRODEJŮ ROČNÍCH POVOLENEK:
---PÁTEK 23. DUBNA OD 18.HODIN NA PŘEHRADĚ
---PÁTEK 30. DUBNA OD 18. HODIN NA PŘEHRADĚ
TĚŠÍME SE.

, - odpovědět

Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy se budou vysazovat pstruzi děkuji za odpověď a přeji hezký den.

, petr svitavy odpovědět

To se to chytá ty blbe když je voda plná ryb. Kolik toho chytneš ve Svitavách?Tady každý chce vědět kdy se zarybnuje jen aby mohl masařit.pMartinu by neměl vubec psát kdy se bude zarybnovat.Líbat se sním muzes sám.

, Zhnusení odpovědět

Lidi lidi, kde se ve vás pořád bere ta zlost, zášť,nenávist. Jediný co umíte,je nadávat. Máme tu skvělý revír,a vy si toho nevážíte. Proto bych chtěl vzkázat těm, co se jim to nelíbí, ať si pr... políbí a jdou si třeba na "kvalitní a pravidelně zarybňovanou" svazovku, a panu Martinů bych chtěl se vší úctou vzkázat, ať se kniha zruší, a ať je tu jen nějaká sekce na přihlášení do závodů. Kdo bude něco chtít,ať zavolá, všichni telefon máme, že... a už vůbec bych tu nepsal zarybňování, protože i přes všechnu snahu v dobrém sdělovat lidem co se děje, je stále někomu za zlé. Prostě se zarybní na tajnačku, lidi nemusí řešit dovolené, aby si jeli zamasařit a nadávat místním,že jsou ve výhodě. Jsem z V.Meziříčí,a i přes to všechno rád vždy přijedu a je mi jedno, jestli je nebo není zarybněno. Ale už to chce něco udělat,protože jinak se p.Martinů z toho zblazní. A ještě jeden malý dotaz pro vsechny- schválně, vy co jste nespokojení, proč tu vůbec jste? Argumenty tipu- není kde jinde chytat,neberu:-D tak schválně kdo bude frajer a odpoví a podepíše se celým jménem, hmm?
Mějte všichni krásný den,
Z.Novotný

odpověděl(a)

Ahoj,rano jsem chtěl napsat něco v podobném duchu ,navážet se do někoho je strašně jednoduchý ,ale ve finále skutek utek,co se týče zarybňovaní tak mám stejný názor jako Ty ,na svazovce Vás taky nikdo neinformuje, když nemáte známí na výboru a podobně takže v tomhle případě to je vždy info pro lidi co neuměj moc chytat a pro masáky.

odpověděl(a)

Kdyby se o zarybnění nepsalo,tak by to věděla jen hrstka vyvolených a vyvolávalo by to jen rozpory u vody že jedni o tom vědí a druzí ne.

, - odpovědět

Za celé dopoledne (od 7 hod.) dnes na Pekle ve dvou dva záběry.

odpověděl(a)

Pěkný jaka mira?

, zavazeni odpovědět

Zdravim je mozno zavazet kapri montaze lodickou na dalkove ovladani a pripadne i touto lodi vnadit? Rad jsem cetl, jen se ujistuji. Dekuji za odpoved.

, Ryby odpovědět

Ahoj Ali, jet na Lačnov 58' 62,60.jinde to moc nejde.

, Peklo odpovědět

Dobrý den pane Martinů nevíte náhodou jak berou kapři na pekle děkuji za info 1

odpověděl(a)

Skvele

, !!!!!! odpovědět

Tak a dost, už se tady v tom opravdu nevyznam!! Nevím ani kde můžu chytat kapry na jakém rybníku? Pořád se tady řeší nesmysli. Měli by jste líbat panu hospodaři ruce podívejte se jak se o vše stará dělá nove cesty nové posezení krásně zarbňuje a vy tady prostě furt máte blbě připomínky jestli máte problém přijeďte k vodě a můžeme si to vyrikat jako chlapy!!!
Tímto bych se chtěl zeptat vás pane Martinů můžu normálně přijet na pk0 a zachytat si kapry? Děkuji za odpověď a přeji hodně sil do dalších let a zároveň Vám moc díky protože to co děláte mě velmi těši, pevné zdraví a trpělivost jen tak dál jste borec opravdu klobouk dolů

odpověděl(a)

Máš velikou pravdu lidí by Panoj hospodaří měli líbat nohy tak krásné zarybnovani nikde ještě neviděl, jen lidi jsou prostě nevděčný a snažeji se být zajímavý nic víc.

odpověděl(a)

ANO PETŘE, SAMOZŘEJMĚ NA PK0 KAPRY LOVIT MŮŽETE, KAPŘI CELKEM DOBŘE BEROU A U RYBNÍKŮ JE STÁLE Z DŮVODU ZIMY MÁLO RYBÁŘŮ. JAK JSEM JIŽ PSAL, KAPŘI NA PK1 SE BUDOU LOVIT AŽ OD SOBOTY 8. KVĚTNA. DO TÉTO DOBY VYUŽIJEME CHLADNOU VODU A JEŠTĚ VYSADÍME VELKÉ 2 - 3 KG PSTRUŽÍ KRASAVCE.

odpověděl(a)

A pstruzi na pk0 se mohou chytat? S montáží na těžko a na mini háčku pasta? Mám feeder 3m lze takto lovit? Děkuji za odpověď pane Martinů

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ. NA PK0 JE RYBOLOV VOLNÝ, TJ. NA VŠECHNY ZPŮSOBY - POLOŽENÁ + PLAVANÁ + VLÁČKA + MUŠKA.

odpověděl(a)

Panoj.....(')

odpověděl(a)

Pro Petra Svitavy a Lukase P.: jako pokud jste teplousi,tak můžete hospodari líbat i jina mista na tele když vám to dělá dobře, ale svůj názor tady stejne každý napise i bez vašeho teplení a libani 5

, Pk0 kapři odpovědět

Dobrý den chtěl sem se zeptat jak berou kapři na Pk0 ? Děkuji za odpověď

, spolek odpovědět

Kdo za to může? Parta opilců zjistila,že v Poličce se dá pořídit dovolená u rybníka za pár korun a vehementně se toho dožaduje nehledě na plány a možnosti spolku. Řešení je jednoduché a podle zákona. Stanování ve volné přírodě je zakázáno, jak každý ví.Zrušit 24hodinovy rybolov a je po problému.No a teď kdo za tenhle bordel u vody může už každý ví.Další problém se kterým bude mít spolek problém je neustálé přijímání nových členů. To už nás taky dohání.Všimněte si vzestupu problémů a vymáhání výhod,že to mají daleko. Tyto stránky,jsou jasné zrcadlo spolku.

odpověděl(a)

VE VŠÍ ÚCTĚ PANE PAVELKA, NEJSOU ŘEČI O OPILCÍCH ZBYTEČNÉ? PROČ TAKTO HODNOTÍTE LIDI, KTERÉ VŮBEC NEZNÁTE. SKUTEČNĚ SI MYSLÍTE, ŽE TÍMTO PŘISPĚJETE K ÚCTĚ MEZI ČLENY NAŠEHO SPOLKU? NAPIŠTE MI PROSÍM, Z KTERÉ OBCE, PŘÍPADNĚ MĚSTA JSTE VY SÁM. MOC DĚKUJI A NIC VE ZLÉM.

odpověděl(a)

CITUJI VÁŽENÝ PANE VAŠI VĚTU - KAŽDÝ VÍ, KDO ZA TENTO BORDEL U VODY MŮŽE - TAK SE PŘÍTELI NEBOJTE PŘÍŠTĚ NAPSAT, ŽE VINÍK JE SAMOZŘEJMĚ PITOMEC MARTINŮ, VĚŘTE, ŽE MĚ TENTO VÁŠ NÁZOR NEPŘEKVAPÍ, ALE OPAKUJI, NIC VE ZLÉM A MOC SE TĚŠÍM, ŽE NÁM ZDE NAPÍŠETE ODKUD JSTE. MYSLÍM, ŽE Z POLIČKY NE.

, - odpovědět

jsem kaprar jeto rozumne as od 8 kvetna

odpověděl(a)

hlavně jsi nevzdelany hlupak

odpověděl(a)

ANO PŘÍTELI KRAKENE, JSEM PŘESVĚDČENNÝ, ŽE JE TO VELMI ROZUMNÉ A PŘEDEVŠÍM VSTŘÍCNÉ K SILNÉ SKUPINĚ VLÁČKAŘŮ A MUŠKAŘŮ BEZ DOPADU NA KAPRAŘE, KTEŘÍ MAJÍ MNOHO JINÝCH RYBNÍKŮ.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1315

Kalendář

 «  duben 2021  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

novy.jpg

Počasí


TOPlist