Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9629

On-line je:

Kategorie: 2013

Ohlédnutí za Rybářskou nocí

Vážení a milí přátelé,
dovolte mi vás informovat o průběhu společenské akce - Rybářské noci, která se uskutečnila v pátek 9. srpna a součástí byl i závod - Půlnoční sumec.
Počasí si tentokráte s námi zalaškovalo, ještě v 8. hodin večer za hromobití a blesků padaly z nebe proudy vody a mnozí ztráceli víru, že bude možné rybářskou noc zahájit. Je jisté, že v takovém počasí žádná hudba nechce riskovat velkou škodu na drahé hudební aparatuře. Nakonec se opět vyplatila naše houževnatost, odolnost a hlavně víra to nevzdat. Za půl hodiny se situace dramaticky mění, odeznělou bouřku prohlašujeme za vítací fanfáry rybářského sdružení, nakonec, jaké jiní vítání hostů na rybářské půdě může, než voda, být.
Začíná hrát skvělá muzika a světe div se, stále přichází nečekaně velké množství lidí a začíná skvělý, nebývalý společenský večer, který jsme již dlouho nezažili. Ve 22. hod. při ohňostroji je na přehradě 500 - 600 lidí, nálada je skvělá, ohňostroj velmi pěkný, hudba skvěle hraje, parket plný tanečníků a tak jsme svědky malého zázraku a máme velkou radost, že v tak těžké době je možné být svědkem lidsky krásné akci.
Při této příležitosti děkuji všem, každému jednomu z vás za účast, osobní přínos, velmi děkuji i všem nepoličským, kteří se sjeli z různých míst, aby byli součástí tohoto večera a celou věc svoji účastí podpořili. Byli jste skvělí a já vám všem moc děkuji.
Přátelé, součástí akce byl i závod o ulovení nejdelší ryby. O půlnoci proběhlo vyhodnocení úlovků a udílení pohárů. Největší ulovené ryby byli kapři - 58, 56, 56 cm. Nejdelší štika byla 55 cm, několik větších štik rybářům spadlo, nicméně i tato část večera se povedla a více, než očekávaně naplnila naše očekávání.
Vážení a milí přátelé, ještě jednou moc děkuji za vaši podporu, opětovně jsme prošli velkou zkouškou našeho odhodlání a já nepochybuji, že jsme uspěli. Konec konců, na tomto principu vzniklo naše sdružení a stále na něm stojí. JM.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  duben 2021  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

pomezi.jpg

Počasí


TOPlist