Upozorňujeme na povinnost vlastnit rybářský lístek pro majitele povolenek pro lov na vodách pstruhových! Toto se netýká sportovních rybníků obhospodařovaných Rybářským sdružením Vysočina.
Prodej ročních povolenek a známek na rok 2021 - cca. od poloviny února - doporučujeme sledovat diskusi...
Platnost ročních povolenek z roku 2020 je do 27. února 2021.
Prodej denních povolenek v hospůdce Na přehradě, u p. Konopáska /Colmic u kruhového objezdu v Poličce/, nonstop u pí. Dostálové v rybářské osadě u Pk0, u hospodáře p. Martinů, dále pak v ryb. potřebách u p. Koudelky v Letovicích.
Platí povinnost vracet denní povolenky. Stačí je vrátit do hospůdky, u p. Konopáska, případně při odjezdu z areálu Na přehradě vrátit do hospůdky.
Denní povolenka platí od 0.00 hod. do 24.00 hod.! Při nonstop rybolovu přes noc je tudíž třeba mít u sebe dvě platné a vyplněné denní povolenky!
Platnost denní povolenky z roku 2020 je do 30. dubna 2021!
Je omezem 2 rybami ze skupiny hlavních a 4 ze skupiny ostatních. Nicméně pro lov na denní povolenky platí, že při ponechání 4 ryby ostatní a nebo 2 ryby hlavní končí platnost denní povolenky, tzn. že se lov ukončí a nebo se zakoupí další denní povolenka.
Ryby hlavní - kapr, amur, štika, candát, sumec
Ryby ostatní - pstruh, siven, tygrovaná ryba, lín, uhoř, tolstobik
Mimo tyto ryby je ještě skupina ryb, pro kterou neplatí žádná omezení - okoun, cejn a plotice.
Příklady ponechaného úlovku na denní povolenku:
- 4 pstruzi + 1 štika
- 2 štiky + 3 pstruzi
- 2 kapři + 3 pstruzi
- 1 štika + 1 candát + 3 líni + 10 okounů
- a pod.
Při ponechání 2 ryby hlavní a nebo 4 ryby ostatní končí platnost denní povolenky.
« | březen 2021 | » | |||
---|---|---|---|---|---|
Po | 1 | 8 | 15 | 22 | 29 |
Út | 2 | 9 | 16 | 23 | 30 |
St | 3 | 10 | 17 | 24 | 31 |
Čt | 4 | 11 | 18 | 25 | |
Pá | 5 | 12 | 19 | 26 | |
So | 6 | 13 | 20 | 27 | |
Ne | 7 | 14 | 21 | 28 |