Zdroj: http://www.rsvysocina.cz/zlata-silvestrovska-supina-2012.a219.html  •  Vydáno: 27.12.2012 8:03  •  Autor: fiky

Zlatá Silvestrovská šupina 2012

Vážení přátelé, kamarádi a rybáři, poslední akce letošního roku - Zlatá silvestrovská šupina 2012 je v tuto chvíli již krásnou rybářskou historií. Za nádherného slunečného počasí se sešlo neuvěřitelných 187 účastníků, kteří přišli zkusit nejen své rybářské štěstí, ale věřím, že i celá řada skvělých a věci oddaných rybářů se přišla rozloučit s letošní sezonou a to nejen rybářsky, ale i s kamarády a přáteli. Byli jsme svědky nádherné akce, která se skutečně oprávněně jmenuje ZLATÁ.

Výsledky + foto

Prezentace proběhla bez nejmenšího problému, 50 litrů vypitého punče svědčí o nebývalém počtu rybářů, kteří během 2 hodin svedli krásné rybářské souboje a zároveň utužili svá četná přátelství. Ryby sice nijak zázračně nebrali, nicméně odhadem 100 - 150 ryb se ulovilo. Jsem moc rád, že se ulovili i nádherní duháci přes 50 cm a že jsme rozdali všechny poháry v kategoriích štika, pstruh a okoun.
Vážení a milí rybářští přátelé,
dovolte mi v tuto sváteční chvíli vám všem a každému zvlášť poděkovat za přínos a to nejen do dnešní sváteční akce, ale i za přízeň v celém letošním roce, který sice celospolečensky nebyl jednoduchý, ale rybářsky byl i vaší zásluhou velmi úspěšný. Moc děkuji, byli jste všichni skvělí a těšíme se další společná setkání.
Výsledky:
- kategorie štika:
- přítel Pátek - 57 cm
- přítel Zíma - 51 cm
- přítel Strejček - 49 cm

- kategorie pstruh:
- přítel Bidmon J. - 115 cm
- přítel Šafařík - 105 cm
- přítel Koutný - 99 cm

- kategorie okoun:
- přítel Andrle - 25 cm + 5 ulovených okounů
- přítel Zíma - 25 cm + 2 ulovení okouni
- přítel Vymazal - 23 cm