Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3602

On-line je:

Kategorie: 2014

Prosincová štika - výsledky

Rybářští přátelé, dámy a pánové,
v tuto chvíli je 6. ročník prosincové štiky již krásnou rybářskou historií, jaký byl? Historicky nejvyšší počet závodníků z 6. ročníků tohoto závodu, 166 rybářů ulovilo za pouhé 3 hodiny celkem 640 kusů ryb - 271 štik, 45 okounů a 324 pstruhů včetně sivenů.
Myslím, že je to velmi solidní množství ryb a především 271 štik svědčí o skutečnosti, že štiky opět nezklamaly. Celkem si rybáři ponechali 54 štik a cca 200 pstruhů a sivenů.
Celý závod proběhl v krásném přátelském prostředí, které bylo umocněno zimním nádechem krajiny v podobě sněhového poprašku. Myslím, že jsme byli svědky pěkného rybářského dne a je mi velkou ctí vám všem a každému jednomu z vás poděkovat za osobní přínos. Děkuji za vaši účast, děkuji i všem rozhodčím a celému technickému zázemí za bezchybné zvládnutí celé akce. Moc děkuji. JM.

FOTOGALERIE ZDE

VÝSLEDKY ZDE

Kategorie ŠTIKA:

Pořadí Star. číslo Jméno Štika
1 2 Bukáček Petr 7
2 6 Schauer Zdeněk 6
3 10 Chaloupka Zdeněk 6
4 107 Šárka Jan 6
5 62 Svoboda Ivoš 5
6 48 Šafařík Rosťa 5
7 31 Ťuik Zdeněk 5
8 4 Polovic Ladislav 4
9 64 Šmída Vladimír 4
10 97 Patrnčiaková Mária 4
11 70 Králíková Katka 4
12 71 Hatala Michal 4
13 79 Skipala Aleš 4
14 85 Trojan Štěpán 4
15 98 Hvorkovy Milan 4
16 69 Králík Milan 4
17 49 Strejček Zdeněk 4
18 25 Klouček Bohuslav 4
19 53 Hartman Tomáš 4
20 59 Moravec Mirek 3
21 120 Martinů Jára 3
22 114 Konopásek Pepa 3
23 20 Prášek Jan 3
24 136 Škrobák Milan 3
25 171 Kadlec František 3
26 13 Horák František 3
27 76 Klanica Rudolf ml. 3
28 147 Malý Vladimír 3
29 168 Hudek Luboš 3
30 144 Bém Petr 3
31 110 Kučera Milan 3
32 66 Jirušová Jana 3
33 82 Štybnar Ladislav 3
34 149 Ondrášek Josef 3
35 42 Němec Marek 3
36 52 Vyhlídal Emanuel 3
37 106 Mazník Jan 3
38 7 Schauer Martin 2
39 56 Bidmon Pavel 2
40 29 Pavlus Miroslav 2
41 118 Brokl Radim 2
42 50 Strejčková Mirka 2
43 17 Huňka Josef 2
44 33 Hlásenský Mirek 2
45 73 Kastner Lukáš 2
46 55 Sýkora ml. 2
47 32 Navrkal Martin 2
48 57 Melezínek Vlastík 2
49 124 Stašák Jan 2
50 11 Chvála Petr 2
51 61 Sedlář Ivan 2
52 134 Man Bohuslav 2
53 28 Zárybnický Ondřej 2
54 14 Jelínek Jiří 2
55 18 Bednařík Josef 2
56 58 Hegr Mirek 2
57 68 Voříšek Pavel 2
58 75 Brunclík Mojmír 2
59 131 Nykl Michal 2
60 133 Kalus Petr 2
61 146 Koláčný Josef 2
62 41 Šťáva Libor 2
63 128 Šerban Miroslav 2
64 159 Tomášek Ladislav 2
65 27 Paleček Jiří 2
66 60 Zink Franta 2
67 74 Klanica Rudolf st. 2
68 84 Brokl Vladimír 2
69 113 Lauda Miloš 2
70 125 Toušek Vlastimil 2
71 165 Liška František 2
72 81 Kolařík František 2
73 8 Tichý Tomáš 2
74 65 Jiruše Michal 2
75 102 Zavacký Radek 2
76 127 Skoumal Jaroslav 2
77 135 Vojtěch Václav 2
78 137 Konečný Michal 2
79 138 Tetur Luboš 2
80 158 Novotný Jan 2
81 63 Vrabec Václav 1
82 1 Mühlfait Pavel 1
83 121 Bačovský Petr 1
84 140 Michalka Marián 1
85 119 Šibor Jaroslav 1
86 116 Procházka David 1
87 37 Málek Petr 1
88 166 Kastl Stano 1
89 89 Marek Milan 1
90 109 Šipoš Marián 1
91 141 Onofrej Ivan 1
92 15 Spěvák Michal 1
93 99 Hvorkovy Valentýn 1
94 36 Fránek Roman 1
95 86 Drábek Jaromír 1
96 93 Dokulil Josef 1
97 148 Ondrášek Jiří 1
98 169 Švanda Radek 1
99 170 Pašler Vlastimil 1
100 72 Tesařík Richard 1
101 43 Novotný Bohumil 1
102 44 Novotný Karel 1
103 46 Roháček Vít 1
104 47 Blatný Alois 1
105 94 Matějka Petr 1
106 100 Dömeny Dezider 1
107 101 Gilošovič Martin 1
108 139 Lang Daniel 1
109 151 Pešek Jiří 1
110 34 Jurák Ivo 1
111 126 Hovorka Zdeněk 1
112 80 Pospíšilová Štěpánka 1
113 30 Pantůček Libor 1
114 12 Chvála Jan 1
115 16 Pecka David 1
116 40 Souček Josef 1
117 67 Voříšková Hana 1
118 77 Fiala Milan 1
119 87 Chlumský Jaroslav 1
120 103 Makovský Ondřej 1
121 111 Šimek Stanislav 1
122 112 p. Jíra 1
123 153 Drlík Pavel 1
124 5 Zukal Luděk
125 115 Pánek Pavel
126 122 Picko Josef
127 123 Kodytek Stanislav
128 54 Sýkora st.
129 21 Havel Ondřej
130 95 Partyka Josef
131 23 Šikl Miroslav st.
132 91 Vojtěch Petr
133 92 Hamrla Josef
134 129 Votava Ondřej
135 160 Klíma Petr
136 156 Záviška Marek
137 22 Štěpán Ondřej
138 24 Šikl Miroslav ml.
139 26 Novotný Luboš
140 51 Zloch Petr
141 105 Rejzek Jiří
142 155 Jelínek Radim
143 9 Šimek Jan
144 39 Ohera Michal
145 45 Hejtmánek Jaroslav
146 90 Vokřál Robert
147 104 Malý Petr
148 108 Vonásek Pavel
149 117 Vršovský Michal
150 130 Votava Michal
151 154 Malásek Aleš
152 167 Petráš Vladimír
153 3 Bukáček Pavel
154 19 Schwartz Vít
155 35 Mlejnek Jiří
156 38 Nečas Jiří
157 78 Pásek Pavel
158 83 Chabičovský Petr
159 88 Friček Lukáš
160 96 Patrnčiak Dušan
161 132 Nykl Stanislav
162 142 Dvořáček Petr ml.
163 143 Mülbacher Jiří
164 145 Salfický Stanislav
165 150 Krejčí Jakub
166 157 Krbálek Bořivoj

Kategorie OKOUN

Pořadí Star. číslo Jméno Okoun
1 59 Moravec Mirek 11
2 1 Mühlfait Pavel 9
3 115 Pánek Pavel 7
4 114 Konopásek Pepa 4
5 63 Vrabec Václav 2
6 120 Martinů Jára 2
7 48 Šafařík Rosťa 2
8 119 Šibor Jaroslav 1
9 123 Kodytek Stanislav 1
10 57 Melezínek Vlastík 1
11 54 Sýkora st. 1
12 58 Hegr Mirek 1
13 15 Spěvák Michal 1
14 169 Švanda Radek 1
15 51 Zloch Petr 1

Kategorie PSTRUH

Pořadí Star. číslo Jméno Pstruh
1 63 Vrabec Václav 17
2 7 Schauer Martin 16
3 5 Zukal Luděk 12
4 121 Bačovský Petr 9
5 4 Polovic Ladislav 8
6 56 Bidmon Pavel 7
7 140 Michalka Marián 7
8 122 Picko Josef 7
9 120 Martinů Jára 6
10 62 Svoboda Ivoš 6
11 29 Pavlus Miroslav 6
12 118 Brokl Radim 6
13 64 Šmída Vladimír 5
14 119 Šibor Jaroslav 5
15 123 Kodytek Stanislav 5
16 115 Pánek Pavel 4
17 6 Schauer Zdeněk 4
18 20 Prášek Jan 4
19 50 Strejčková Mirka 4
20 17 Huňka Josef 4
21 33 Hlásenský Mirek 4
22 73 Kastner Lukáš 4
23 116 Procházka David 4
24 54 Sýkora st. 4
25 37 Málek Petr 4
26 166 Kastl Stano 4
27 21 Havel Ondřej 4
28 95 Partyka Josef 4
29 97 Patrnčiaková Mária 3
30 136 Škrobák Milan 3
31 55 Sýkora ml. 3
32 32 Navrkal Martin 3
33 124 Stašák Jan 3
34 11 Chvála Petr 3
35 61 Sedlář Ivan 3
36 134 Man Bohuslav 3
37 89 Marek Milan 3
38 109 Šipoš Marián 3
39 141 Onofrej Ivan 3
40 23 Šikl Miroslav st. 3
41 91 Vojtěch Petr 3
42 92 Hamrla Josef 3
43 129 Votava Ondřej 3
44 160 Klíma Petr 3
45 10 Chaloupka Zdeněk 2
46 70 Králíková Katka 2
47 71 Hatala Michal 2
48 79 Skipala Aleš 2
49 85 Trojan Štěpán 2
50 98 Hvorkovy Milan 2
51 171 Kadlec František 2
52 57 Melezínek Vlastík 2
53 13 Horák František 2
54 76 Klanica Rudolf ml. 2
55 147 Malý Vladimír 2
56 168 Hudek Luboš 2
57 28 Zárybnický Ondřej 2
58 14 Jelínek Jiří 2
59 18 Bednařík Josef 2
60 68 Voříšek Pavel 2
61 75 Brunclík Mojmír 2
62 131 Nykl Michal 2
63 133 Kalus Petr 2
64 99 Hvorkovy Valentýn 2
65 36 Fránek Roman 2
66 86 Drábek Jaromír 2
67 93 Dokulil Josef 2
68 148 Ondrášek Jiří 2
69 170 Pašler Vlastimil 2
70 156 Záviška Marek 2
71 22 Štěpán Ondřej 2
72 24 Šikl Miroslav ml. 2
73 26 Novotný Luboš 2
74 105 Rejzek Jiří 2
75 155 Jelínek Radim 2
76 114 Konopásek Pepa 1
77 48 Šafařík Rosťa 1
78 69 Králík Milan 1
79 144 Bém Petr 1
80 58 Hegr Mirek 1
81 110 Kučera Milan 1
82 146 Koláčný Josef 1
83 41 Šťáva Libor 1
84 15 Spěvák Michal 1
85 128 Šerban Miroslav 1
86 159 Tomášek Ladislav 1
87 169 Švanda Radek 1
88 27 Paleček Jiří 1
89 60 Zink Franta 1
90 74 Klanica Rudolf st. 1
91 84 Brokl Vladimír 1
92 113 Lauda Miloš 1
93 125 Toušek Vlastimil 1
94 165 Liška František 1
95 72 Tesařík Richard 1
96 51 Zloch Petr 1
97 43 Novotný Bohumil 1
98 44 Novotný Karel 1
99 46 Roháček Vít 1
100 47 Blatný Alois 1
101 94 Matějka Petr 1
102 100 Dömeny Dezider 1
103 101 Gilošovič Martin 1
104 139 Lang Daniel 1
105 151 Pešek Jiří 1
106 9 Šimek Jan 1
107 39 Ohera Michal 1
108 45 Hejtmánek Jaroslav 1
109 90 Vokřál Robert 1
110 104 Malý Petr 1
111 108 Vonásek Pavel 1
112 117 Vršovský Michal 1
113 130 Votava Michal 1
114 154 Malásek Aleš 1
115 167 Petráš Vladimír 1
116 59 Moravec Mirek
117 1 Mühlfait Pavel
118 2 Bukáček Petr
119 107 Šárka Jan
120 31 Ťuik Zdeněk
121 49 Strejček Zdeněk
122 25 Klouček Bohuslav
123 53 Hartman Tomáš
124 66 Jirušová Jana
125 82 Štybnar Ladislav
126 149 Ondrášek Josef
127 42 Němec Marek
128 52 Vyhlídal Emanuel
129 106 Mazník Jan
130 81 Kolařík František
131 8 Tichý Tomáš
132 65 Jiruše Michal
133 102 Zavacký Radek
134 127 Skoumal Jaroslav
135 135 Vojtěch Václav
136 137 Konečný Michal
137 138 Tetur Luboš
138 158 Novotný Jan
139 34 Jurák Ivo
140 126 Hovorka Zdeněk
141 80 Pospíšilová Štěpánka
142 30 Pantůček Libor
143 12 Chvála Jan
144 16 Pecka David
145 40 Souček Josef
146 67 Voříšková Hana
147 77 Fiala Milan
148 87 Chlumský Jaroslav
149 103 Makovský Ondřej
150 111 Šimek Stanislav
151 112 p. Jíra
152 153 Drlík Pavel
153 3 Bukáček Pavel
154 19 Schwartz Vít
155 35 Mlejnek Jiří
156 38 Nečas Jiří
157 78 Pásek Pavel
158 83 Chabičovský Petr
159 88 Friček Lukáš
160 96 Patrnčiak Dušan
161 132 Nykl Stanislav
162 142 Dvořáček Petr ml.
163 143 Mülbacher Jiří
164 145 Salfický Stanislav
165 150 Krejčí Jakub
166 157 Krbálek Bořivoj

Kategorie CELKOVÝ POČET ULOVENÝCH RYB

Pořadí Star. číslo Jméno Štika Okoun Pstruh Celkem
1 63 Vrabec Václav 1 2 17 20
2 7 Schauer Martin 2 16 18
3 59 Moravec Mirek 3 11 14
4 5 Zukal Luděk 12 12
5 4 Polovic Ladislav 4 8 12
6 115 Pánek Pavel 7 4 11
7 120 Martinů Jára 3 2 6 11
8 62 Svoboda Ivoš 5 6 11
9 121 Bačovský Petr 1 9 10
10 6 Schauer Zdeněk 6 4 10
11 1 Mühlfait Pavel 1 9 10
12 64 Šmída Vladimír 4 5 9
13 56 Bidmon Pavel 2 7 9
14 10 Chaloupka Zdeněk 6 2 8
15 29 Pavlus Miroslav 2 6 8
16 140 Michalka Marián 1 7 8
17 118 Brokl Radim 2 6 8
18 114 Konopásek Pepa 3 4 1 8
19 48 Šafařík Rosťa 5 2 1 8
20 97 Patrnčiaková Mária 4 3 7
21 2 Bukáček Petr 7 7
22 122 Picko Josef 7 7
23 119 Šibor Jaroslav 1 1 5 7
24 20 Prášek Jan 3 4 7
25 70 Králíková Katka 4 2 6
26 71 Hatala Michal 4 2 6
27 50 Strejčková Mirka 2 4 6
28 123 Kodytek Stanislav 1 5 6
29 17 Huňka Josef 2 4 6
30 33 Hlásenský Mirek 2 4 6
31 73 Kastner Lukáš 2 4 6
32 136 Škrobák Milan 3 3 6
33 79 Skipala Aleš 4 2 6
34 85 Trojan Štěpán 4 2 6
35 98 Hvorkovy Milan 4 2 6
36 107 Šárka Jan 6 6
37 55 Sýkora ml. 2 3 5
38 171 Kadlec František 3 2 5
39 116 Procházka David 1 4 5
40 32 Navrkal Martin 2 3 5
41 31 Ťuik Zdeněk 5 5
42 124 Stašák Jan 2 3 5
43 57 Melezínek Vlastík 2 1 2 5
44 13 Horák František 3 2 5
45 69 Králík Milan 4 1 5
46 54 Sýkora st. 1 4 5
47 37 Málek Petr 1 4 5
48 166 Kastl Stano 1 4 5
49 11 Chvála Petr 2 3 5
50 61 Sedlář Ivan 2 3 5
51 134 Man Bohuslav 2 3 5
52 76 Klanica Rudolf ml. 3 2 5
53 147 Malý Vladimír 3 2 5
54 168 Hudek Luboš 3 2 5
55 49 Strejček Zdeněk 4 4
56 25 Klouček Bohuslav 4 4
57 144 Bém Petr 3 1 4
58 28 Zárybnický Ondřej 2 2 4
59 21 Havel Ondřej 4 4
60 95 Partyka Josef 4 4
61 89 Marek Milan 1 3 4
62 109 Šipoš Marián 1 3 4
63 141 Onofrej Ivan 1 3 4
64 14 Jelínek Jiří 2 2 4
65 18 Bednařík Josef 2 2 4
66 68 Voříšek Pavel 2 2 4
67 75 Brunclík Mojmír 2 2 4
68 131 Nykl Michal 2 2 4
69 133 Kalus Petr 2 2 4
70 58 Hegr Mirek 2 1 1 4
71 110 Kučera Milan 3 1 4
72 53 Hartman Tomáš 4 4
73 146 Koláčný Josef 2 1 3
74 41 Šťáva Libor 2 1 3
75 99 Hvorkovy Valentýn 1 2 3
76 15 Spěvák Michal 1 1 1 3
77 66 Jirušová Jana 3 3
78 128 Šerban Miroslav 2 1 3
79 82 Štybnar Ladislav 3 3
80 149 Ondrášek Josef 3 3
81 159 Tomášek Ladislav 2 1 3
82 36 Fránek Roman 1 2 3
83 23 Šikl Miroslav st. 3 3
84 91 Vojtěch Petr 3 3
85 92 Hamrla Josef 3 3
86 129 Votava Ondřej 3 3
87 160 Klíma Petr 3 3
88 86 Drábek Jaromír 1 2 3
89 93 Dokulil Josef 1 2 3
90 148 Ondrášek Jiří 1 2 3
91 170 Pašler Vlastimil 1 2 3
92 169 Švanda Radek 1 1 1 3
93 27 Paleček Jiří 2 1 3
94 60 Zink Franta 2 1 3
95 74 Klanica Rudolf st. 2 1 3
96 84 Brokl Vladimír 2 1 3
97 113 Lauda Miloš 2 1 3
98 125 Toušek Vlastimil 2 1 3
99 165 Liška František 2 1 3
100 42 Němec Marek 3 3
101 52 Vyhlídal Emanuel 3 3
102 106 Mazník Jan 3 3
103 81 Kolařík František 2 2
104 72 Tesařík Richard 1 1 2
105 8 Tichý Tomáš 2 2
106 156 Záviška Marek 2 2
107 22 Štěpán Ondřej 2 2
108 24 Šikl Miroslav ml. 2 2
109 26 Novotný Luboš 2 2
110 105 Rejzek Jiří 2 2
111 155 Jelínek Radim 2 2
112 51 Zloch Petr 1 1 2
113 43 Novotný Bohumil 1 1 2
114 44 Novotný Karel 1 1 2
115 46 Roháček Vít 1 1 2
116 47 Blatný Alois 1 1 2
117 94 Matějka Petr 1 1 2
118 100 Dömeny Dezider 1 1 2
119 101 Gilošovič Martin 1 1 2
120 139 Lang Daniel 1 1 2
121 151 Pešek Jiří 1 1 2
122 65 Jiruše Michal 2 2
123 102 Zavacký Radek 2 2
124 127 Skoumal Jaroslav 2 2
125 135 Vojtěch Václav 2 2
126 137 Konečný Michal 2 2
127 138 Tetur Luboš 2 2
128 158 Novotný Jan 2 2
129 34 Jurák Ivo 1 1
130 126 Hovorka Zdeněk 1 1
131 80 Pospíšilová Štěpánka 1 1
132 30 Pantůček Libor 1 1
133 9 Šimek Jan 1 1
134 39 Ohera Michal 1 1
135 45 Hejtmánek Jaroslav 1 1
136 90 Vokřál Robert 1 1
137 104 Malý Petr 1 1
138 108 Vonásek Pavel 1 1
139 117 Vršovský Michal 1 1
140 130 Votava Michal 1 1
141 154 Malásek Aleš 1 1
142 167 Petráš Vladimír 1 1
143 12 Chvála Jan 1 1
144 16 Pecka David 1 1
145 40 Souček Josef 1 1
146 67 Voříšková Hana 1 1
147 77 Fiala Milan 1 1
148 87 Chlumský Jaroslav 1 1
149 103 Makovský Ondřej 1 1
150 111 Šimek Stanislav 1 1
151 112 p. Jíra 1 1
152 153 Drlík Pavel 1 1
153 3 Bukáček Pavel 0
154 19 Schwartz Vít 0
155 35 Mlejnek Jiří 0
156 38 Nečas Jiří 0
157 78 Pásek Pavel 0
158 83 Chabičovský Petr 0
159 88 Friček Lukáš 0
160 96 Patrnčiak Dušan 0
161 132 Nykl Stanislav 0
162 142 Dvořáček Petr ml. 0
163 143 Mülbacher Jiří 0
164 145 Salfický Stanislav 0
165 150 Krejčí Jakub 0
166 157 Krbálek Bořivoj 0

Kategorie NEJVĚTŠÍ ULOVENÁ RYBA

Pořadí Start. číslo Jméno Nejdelší ryba
1 70 Králíková Katka 73
2 146 Koláčný Josef 73
3 49 Strejček Zdeněk 71
4 71 Hatala Michal 70
5 41 Šťáva Libor 69
6 25 Klouček Bohuslav 68
7 97 Patrnčiaková Mária 67
8 55 Sýkora ml. 67
9 99 Hvorkovy Valentýn 67
10 15 Spěvák Michal 67
11 171 Kadlec František 66
12 66 Jirušová Jana 66
13 34 Jurák Ivo 66
14 128 Šerban Miroslav 65
15 64 Šmída Vladimír 64
16 2 Bukáček Petr 64
17 81 Kolařík František 64
18 116 Procházka David 63
19 32 Navrkal Martin 63
20 31 Ťuik Zdeněk 63
21 144 Bém Petr 63
22 50 Strejčková Mirka 62
23 82 Štybnar Ladislav 62
24 72 Tesařík Richard 62
25 8 Tichý Tomáš 61
26 126 Hovorka Zdeněk 61
27 28 Zárybnický Ondřej 60
28 80 Pospíšilová Štěpánka 60
29 149 Ondrášek Josef 57
30 159 Tomášek Ladislav 56
31 124 Stašák Jan 55
32 57 Melezínek Vlastík 55
33 13 Horák František 55
34 69 Králík Milan 54
35 30 Pantůček Libor 50
36 10 Chaloupka Zdeněk 47
37 115 Pánek Pavel 43
38 63 Vrabec Václav 40
39 29 Pavlus Miroslav 38
40 123 Kodytek Stanislav 35
41 156 Záviška Marek 34
42 36 Fránek Roman 33

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  červenec 2017  » 
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

peklolet.jpg

Počasí


TOPlist