Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3425

On-line je:

Kategorie: 2009

Výsledky IX. ročníku Poličský candát

V areálu Na přehradách P0 a P1 se 7. listopadu 2009 konal již IX. ročník Poličského candáta.

Závod probíhal 4-kolově a sčítalo se umístění v jednotlivých kolech. Lovilo se dle rybářského řádu, na všechny povolené techniky rybaření. Bodování bylo následující: pstruh a okoun po 10 bodech, štika 100 a candát 200 bodů.

Celkový počet startujících byl opět rekordní, tentokrát se vyšplhal až na 295. Závodníci se sjeli z celé ČR, přijela početná výprava přátel ze Slovenska, dorazili i rybářští kolegové z Polska. Celkem se nachytalo 965 ks ryb, z toho 2 poličští candáti :), 911 štik (i trofejní okolo 90 cm), 52 duháků a okounů.

Pro zajímavost. Po 3 kole byla ve vedení žena, paní Lenka Franková ze Svitav, ale bohužel v posledním kole ji štěstí již nepřálo. Chytila-li by totiž ve 4 kole jakoukoli štiku stala by se celkovou vítězkou. Škoda, přesto obsadila pěkné 19 místo.

Hodnotila se též kategorie v celkovém počtu ulovených ryb. Zvítězil poličský borec Jirka Řebíček s počtem 15 ks ryb. Nejmladším účastníkem byl vyhlášen Adam Jiránek z Poličky taktéž. Celkovým vítězem se stal p. Michal Holas z Lazinova, druhý skončil p. Miroslav Melcher z Mohelnice a na děleném třetím místě se společně umístili pánové Oldřich Dryšl z Boskovic a Richard Guldán, hájící barvy Slovenska.

Děkujeme vám všem za návštěvu, vítězům patří vzdát hold, sponzorům a pořadatelům patří dík.

Lovec největšího počtu ryb Nejmladší účastník Vítězové

Poř StČ Jméno Město 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo SčPoř
1 245 Holas Michal Lazinov 22 1 23 10 56
2 271 Melcher Miroslav Mohelnice 6 46 23 10 85
3 247 Dryšl Oldřich Boskovice 50 6 23 10 89
3 71 Guldán Richard Slovensko 10 46 23 10 89
5 205 Šmída Vladimír Hr. Králové 19 46 23 10 98
6 64 Šenkýř Miloslav Vír 46 46 5 2 99
7 11 Bidmon Jiří Polička 22 46 23 10 101
7 95 Toman František Jaroměřice 22 46 23 10 101
9 285 Zamowski Winczius Polsko 50 46 23 10 129
10 282 Mankowski Adam Polsko 88 46 6 10 150
11 180 Slabý Jiří Praha 91 6 4 57 158
12 102 Sklenář Karel V. Bíteš 149 13 6 10 178
13 275 Chvála Petr Sezemice 149 13 23 10 195
14 185 Švejda Martin Mělník 149 46 6 10 211
15 12 Večeřa Jiří Polička 149 13 23 57 242
16 88 Hlásenský Mirek Polička 149 46 1 57 253
17 85 Němec Jan Litovel 295 6 6 10 317
18 293 Králík Vojta Brno 11 13 295 2 321
19 161 Franková Lenka Svitavy 5 13 23 295 336
20 33 Socha Martin Praha 295 13 23 8 339
20 60 Papula Marek Ivančice 11 295 23 10 339
22 218 Klapal Kamil Skuteč 6 46 6 295 353
23 129 Pytel Luděk Havířov 22 46 1 295 364
23 203 Doubrava Daniel Svitavy 50 13 6 295 364
25 92 Řebíček Jiří Polička 1 46 23 295 365
26 165 Jiruše Josef 46 2 23 295 366
27 100 Šibor Jaroslav Bystřice 6 46 21 295 368
28 57 Šerban Miroslav Lipno 22 46 295 10 373
28 212 Vincze St. Peter Slovensko 22 46 295 10 373
30 16 Hrdlička Ladislav Čebín 50 295 23 10 378
30 259 Fait Police 50 295 23 10 378
32 206 Jůza Miroslav Hr. Králové 22 46 23 295 386
33 80 Klamo Luboš Slovensko 50 46 295 2 393
34 281 Czarny Marius Polsko 91 6 295 10 402
35 235 Kuchyňka Pavel Brno 22 6 89 295 412
36 70 Domený Dežo Slovensko 50 46 23 295 414
36 217 Opavský mejml. Miro Slovensko 50 46 23 295 414
38 39 Müller Petr H. Městec 91 13 23 295 422
39 186 Tesárek Kamil H. Brod 91 46 6 295 438
40 164 Voříšek Pavel 91 46 295 10 442
40 295 Buček Zdeněk Štěpánov 91 46 295 10 442
42 63 Skoumal Jaroslav Vír 149 295 6 2 452
42 220 Drábek Jaroslav Skuteč 88 46 23 295 452
42 229 Polovic Laco Žďár N. S. 149 2 6 295 452
45 31 Paulus Miroslav Miřetice 91 46 21 295 453
46 79 Kopčík Pavol Slovensko 91 46 23 295 455
46 201 Cvrkal Antonín Svitavy 91 46 23 295 455
46 222 Brokl Ladislav Skuteč 91 46 23 295 455
46 251 Langer Martin Jaroměřice 91 46 23 295 455
50 228 Bukáček Pavel Žďár N. S. 149 6 295 10 460
51 144 Janovský Jaroslav Praha 149 13 295 10 467
52 188 Bidmon Pavel Polička 149 295 23 8 475
53 139 Škrobák Milan Vel. Bílovice 149 295 23 10 477
54 52 Prustoměrský Zdeněk Drnholec 50 46 89 295 480
54 130 Kuboš Libor Orlová 149 13 23 295 480
54 182 Zavřel Petr Polička 149 13 23 295 480
57 193 Daněk Jan Horoměřice 91 295 89 10 485
58 223 Roháček Vítězslav Brno 149 46 295 2 492
59 112 Koláčný Josef Choltice 149 46 295 10 500
59 126 Otradovský František Praha 149 46 295 10 500
59 208 Brabec Pavel Terezín 149 46 295 10 500
59 253 Šabak Pavel Třebařov 149 46 295 10 500
63 209 Laščák M. Olomouc 141 46 23 295 505
64 44 Klanica ml. Rudolf Drsice 149 46 23 295 513
64 179 Lelek Miloš Opatov 149 13 295 56 513
64 192 Ondráček Jan Mírovka 149 46 23 295 513
64 260 Konečný Úsov 149 46 23 295 513
68 36 Kadlec st. Alois Svitavy 91 136 23 295 545
69 230 Audrlický David Hr. Králové 227 295 23 10 555
70 191 Zvolánek Jan Děčín 149 46 89 295 579
71 138 Lebloch Petr Vel. Bílovice 229 46 23 295 593
72 262 Kolečkář Police 4 295 6 295 600
73 90 Švihel Pavel Polička 2 13 295 295 605
74 120 Tomášek ml. Jaroslav Přelouč 6 295 295 10 606
75 29 Navrkal Martin Brno 11 295 6 295 607
76 48 Hanák Radek Vyškov 295 13 6 295 609
77 97 Špaček Martin Litovel 295 2 23 295 615
78 234 Hegr Mirek Polička 22 295 295 10 622
78 296 Felgr Milan Hnátnice 22 295 295 10 622
80 266 Krejčíř Mohelnice 295 295 23 10 623
81 121 Tomášková Gita Přelouč 11 295 23 295 624
82 18 Málek Petr Všechovice 22 13 295 295 625
82 98 Smrček František Litovel 22 13 295 295 625
82 148 Kubáň Zdeněk Praha 22 13 295 295 625
85 67 Hvorkový Milan Slovensko 295 13 23 295 626
86 68 Hvorkový Valentýn Slovensko 19 295 23 295 632
87 101 Myšák Jaroslav Bystřice 22 295 23 295 635
87 190 Simuna Alfréd Dobříš 22 295 23 295 635
89 91 Řebíček Petr Polička 3 45 295 295 638
90 244 Klíma Dušan Pamětice 50 295 1 295 641
91 107 Dimmer Erik Pardubice 295 46 6 295 642
91 149 Moravec Jaroslav Sázava 50 295 295 2 642
93 239 Žižka Jiří Praha 295 46 295 10 646
94 131 Prokop Dalibor Hajany 50 295 295 10 650
94 195 Škultéty Jan Mlékosrby 50 295 295 10 650
94 207 Brabec Václav Terezín 50 295 295 10 650
97 204 Binder Ladislav Svitavy 50 13 295 295 653
97 256 Sedláček Josef M. Třebová 50 13 295 295 653
99 264 Chrudina Cheb 22 46 295 295 658
99 294 Hus Jaroslav 22 46 295 295 658
101 46 Šír Jan Drsice 295 46 23 295 659
101 83 Štěpánek Marek Litovel 295 46 23 295 659
101 243 Cibulka Roman Ždánice 295 46 23 295 659
104 37 Müller st. Miroslav H. Městec 50 295 23 295 663
104 170 Bady Lukáš Praha 50 295 23 295 663
104 241 Moudrý Jan Židlochovice 50 295 23 295 663
104 257 Ťuik Zdeněk Litovel 50 295 23 295 663
108 115 Cepl František Přelouč 22 295 295 57 669
109 38 Müller ml. Miroslav H. Městec 50 46 295 295 686
109 49 Migdal David Ostrava 50 46 295 295 686
109 56 Dalík Miroslav Lipno 50 46 295 295 686
109 106 Janda ml. Jiří Přelouč 50 46 295 295 686
109 128 Hanák Jaroslav Brno 50 46 295 295 686
109 146 Janovský Jana Praha 50 46 295 295 686
109 225 Jiránek Adam Polička 50 46 295 295 686
109 232 Vamberský Karel Pardubice 50 46 295 295 686
117 61 Papulová Eva Ivančice 91 295 295 10 691
117 110 Šupík Miroslav Choltice 295 13 88 295 691
117 117 Steklý Vratislav Přelouč 88 13 295 295 691
117 141 Vlahovič Luboš Brno 91 295 295 10 691
117 289 Heidenreich Jan 91 295 295 10 691
122 156 Šulc Vilém Semily 91 13 295 295 694
122 297 Ambroz Josef Brno 91 13 295 295 694
124 181 Slabý Jakub Praha 50 295 295 57 697
125 26 Nahodil Petr Svitavy 91 295 23 295 704
125 118 Steklá Radka Přelouč 91 295 23 295 704
125 183 Lebeda Milan Polička 91 295 23 295 704
128 17 Pokorný Petr Všechovice 295 46 89 295 725
129 72 Wincze st. Gabriel Slovensko 295 136 295 1 727
130 94 Čech Zdeněk Kolín 91 46 295 295 727
130 114 Svoboda Jiří Přelouč 91 46 295 295 727
130 145 Janovský Ondřej Praha 91 46 295 295 727
130 154 Skurák Tomáš Slovensko 91 46 295 295 727
130 162 Sýkora Ml. Jiří Svitavy 91 46 295 295 727
130 171 Bady Roman Praha 91 46 295 295 727
130 237 Vítek Ladislav Brno 91 46 295 295 727
130 278 Sedlák Martin Přelouč 91 46 295 295 727
130 283 Mankowski Lukas Polsko 91 46 295 295 727
139 236 Jelínek Jan Brno 149 2 295 295 741
140 174 Zavadský Radek Praha 142 295 295 10 742
141 119 Tomášek st. Jaroslav Přelouč 142 13 295 295 745
141 286 Walczik Marcin Polsko 149 295 6 295 745
143 216 Opavský ml. Tibor Slovensko 22 136 295 295 748
144 5 Kopecký Matěj Dvůr Králové 149 295 295 10 749
144 10 Stejskal Michal Slatiňany 149 295 295 10 749
144 34 Kadlec Jan Praha 149 295 295 10 749
144 157 Zajíček Oldřich Semily 149 295 295 10 749
148 78 Sület Slovensko 149 13 295 295 752
148 132 Mikeška Michal Brno 149 13 295 295 752
148 158 Plíva Miloš Semily 149 13 295 295 752
148 184 Beran David Hr. Králové 149 13 295 295 752
148 250 Langer Vladimír M. Třebová 149 13 295 295 752
153 224 Blatný Alois Brno 142 295 23 295 755
154 6 Kopecký Jiří Dvůr Králové 149 295 23 295 762
154 51 Peroutka Michal Ostrava 149 295 23 295 762
154 62 Coural Jaroslav Vír 149 295 23 295 762
154 84 Zeman Petr Brno 149 295 23 295 762
154 140 Kobylka Miroslav Brno 149 295 23 295 762
159 151 Kopecký st. Karel Polička 50 136 295 295 776
160 160 Sýkora st. Jiří Svitavy 142 46 295 295 778
160 221 Bednář Jiří Skuteč 142 46 295 295 778
162 2 Bureš Petr Trutnov 149 46 295 295 785
162 9 Stejskal Lukáš Pardubice 149 46 295 295 785
162 15 Bugri Martin Čebín 149 46 295 295 785
162 20 Pochop Lukáš Všechovice 149 46 295 295 785
162 23 Kadlec Otto Svitavy 149 46 295 295 785
162 50 Migdal Adolf Ostrava 149 46 295 295 785
162 58 Toušek Vlastimil Lipno 149 46 295 295 785
162 59 Konečný Miloš Ivančice 149 46 295 295 785
162 89 Múčka Augustýn Slovensko 149 46 295 295 785
162 111 Hošek Zdeněk Choltice 149 46 295 295 785
162 127 Otradovská Alena Praha 149 46 295 295 785
162 202 Havelka Luboš Svitavy 149 46 295 295 785
162 238 Skříček Darek Brno 149 46 295 295 785
175 187 Kliment Pavel Hr. Králové 229 295 6 295 825
176 42 Mikyska Martin H. Městec 149 136 295 295 875
177 246 Holas Mirek Lazinov 295 6 295 295 891
177 291 Čapek Milan Svitavy 6 295 295 295 891
179 55 Stašák Jan Lipno 11 295 295 295 896
179 86 Hatala Michal Polička 11 295 295 295 896
179 240 Reim Martin Židlochovice 11 295 295 295 896
182 47 Pražák Petr Ostrava 295 13 295 295 898
182 248 Jirgl Milan Lazinov 295 13 295 295 898
184 104 Bialonczyk Lukáš Říčany 19 295 295 295 904
185 69 Múčka Andrej Slovensko 22 295 295 295 907
185 136 Kroupa Jiří Dambořice 22 295 295 295 907
185 242 Hrdý Martin Svitávka 22 295 295 295 907
185 277 Lancman Oldřich Hor. Jelení 22 295 295 295 907
185 292 Králík Vašek Brno 22 295 295 295 907
190 30 Polák Petr Rousínov 295 295 23 295 908
190 75 Turenič Marek Slovensko 295 295 23 295 908
190 173 Vokál Pavel Praha 295 295 23 295 908
190 226 Mühlfait Pavel Ždírec 295 295 23 295 908
190 267 Polách Mohelnice 295 295 23 295 908
195 43 Klanica st. Rudolf Drsice 295 46 295 295 931
195 108 Novák Pavel Přelouč 46 295 295 295 931
195 134 Horák Zbyněk Dambořice 295 46 295 295 931
195 150 Popelka Bronislav Morava 295 46 295 295 931
195 166 Klodner Jan Polička 295 46 295 295 931
195 198 Hora Pavel Praha 295 46 295 295 931
195 210 Gubala Juraj Slovensko 295 46 295 295 931
195 215 Opavský mt. Lubo Slovensko 295 46 295 295 931
195 219 Klapal Rudolf Skuteč 46 295 295 295 931
195 231 Čechal Josef Hodonín 295 46 295 295 931
195 265 Ryedl Cheb 295 46 295 295 931
206 32 Klouček Bohuslav Smrček 50 295 295 295 935
206 73 Wincze ml. Gabriel Slovensko 50 295 295 295 935
206 74 Hudek Peter Slovensko 50 295 295 295 935
206 105 Janda St. Jiří Přelouč 50 295 295 295 935
206 178 Lelek Tomáš Opatov 50 295 295 295 935
206 199 Kadlec Jiří Svitavy 50 295 295 295 935
206 269 Loubal Mohelnice 50 295 295 295 935
206 273 Kuře 50 295 295 295 935
214 8 Košťál Míla Trutnov 295 295 295 57 942
215 211 Takacz Alex Slovensko 229 136 295 295 955
216 4 Nohejl Karel Trutnov 91 295 295 295 976
216 14 Koláček Michal Čebín 91 295 295 295 976
216 45 Brunclík Mojmír Drsice 91 295 295 295 976
216 54 Opolný Bernard Chuchelná 91 295 295 295 976
216 93 Horák Radovan Praha 91 295 295 295 976
216 103 Kožner Michal Jemčice 91 295 295 295 976
216 109 Salfický Stanislav Choltice 91 295 295 295 976
216 116 Peml František Choltice 91 295 295 295 976
216 122 Teplý Josef Pardubice 91 295 295 295 976
216 142 Šafr Tomáš Iváň 91 295 295 295 976
216 147 Pajer Antonín Sázava 91 295 295 295 976
216 153 Olšan Jakub Polička 91 295 295 295 976
216 163 Kastner Lukáš Polička 91 295 295 295 976
216 172 Ryšlavý Michal Praha 91 295 295 295 976
216 200 Kadlec Štěpán Svitavy 91 295 295 295 976
216 214 Plamienok Miro Slovensko 91 295 295 295 976
216 261 Šoural Police 91 295 295 295 976
216 270 Šudoma Tišnov 91 295 295 295 976
216 272 Fuchs Tomáš 91 295 295 295 976
216 287 Bakaj Tomas Polsko 91 295 295 295 976
236 258 Vápenka Mladec 142 295 295 295 1027
236 284 Walczik Marius Polsko 142 295 295 295 1027
238 1 Melichar Oldřich Trutnov 149 295 295 295 1034
238 3 Kalousek Tomáš Trutnov 149 295 295 295 1034
238 7 Stejskal Oleg Náchod 149 295 295 295 1034
238 19 Kozel Jaroslav Všechovice 149 295 295 295 1034
238 35 Kadlec ml. Alois Praha 149 295 295 295 1034
238 40 Škaryd Václav H. Městec 149 295 295 295 1034
238 41 Mikyska Eduard H. Městec 149 295 295 295 1034
238 81 Slezák st. Roman Brno 149 295 295 295 1034
238 87 Tesařík Richard Praha 149 295 295 295 1034
238 99 Kropík Daniel Hr. Králové 149 295 295 295 1034
238 125 Široký Milan Brno 149 295 295 295 1034
238 135 Urbánek Jiří Dambořice 149 295 295 295 1034
238 152 Kopecký ml. Karel Polička 149 295 295 295 1034
238 167 Krupička Jan Polička 149 295 295 295 1034
238 175 Štěpánek Petr Polička 149 295 295 295 1034
238 176 Barčevský Pavel Jablonec 149 295 295 295 1034
238 194 Daněk Josef Mlékosrby 149 295 295 295 1034
238 196 Žižková Daniela Praha 149 295 295 295 1034
238 213 Vincze ml. Peter Slovensko 149 295 295 295 1034
238 233 Klodner Pavel Polička 149 295 295 295 1034
238 249 Hájek Ladislav Dobříkov 149 295 295 295 1034
238 254 Sedlák Ivan M. Třebová 149 295 295 295 1034
238 263 Bartok Cheb 149 295 295 295 1034
238 268 Osička Mohelnice 149 295 295 295 1034
238 288 Mamykonyan Wasilij Polsko 149 295 295 295 1034
263 137 Pátek Otmar Vel. Bílovice 227 295 295 295 1112
264 21 Světlík Tomáš Malhostovice 229 295 295 295 1114
295 13 Baník Jan Polička 295 295 295 295 1180
295 22 Sova Libor Vev. Bitýška 295 295 295 295 1180
295 25 Škoda Václav Svitavy 295 295 295 295 1180
295 27 Burian Mirek Brno 295 295 295 295 1180
295 28 Navrkal Roman Brno 295 295 295 295 1180
295 53 Žůrek Kamil Štěpánovice 295 295 295 295 1180
295 65 Tomašič Trutnov 295 295 295 295 1180
295 66 Češka Láďa Polička 295 295 295 295 1180
295 76 Gažo Vlado Slovensko 295 295 295 295 1180
295 77 Brzdil Roman Slovensko 295 295 295 295 1180
295 82 Slezák ml. Roman Brno 295 295 295 295 1180
295 96 Říha František Jaroměřice 295 295 295 295 1180
295 113 Mňuk Pavel Choltice 295 295 295 295 1180
295 123 Culek Pavel Přelouč 295 295 295 295 1180
295 124 Malý Vladimír Přelouč 295 295 295 295 1180
295 133 Ševčík Radovan Dambořice 295 295 295 295 1180
295 143 Špunda Miroslav Brno 295 295 295 295 1180
295 155 Musil Vladimír Semily 295 295 295 295 1180
295 159 Otčenášek Jaroslav Týniště 295 295 295 295 1180
295 168 Brinda Josef Praha 295 295 295 295 1180
295 169 Vaňous Martin Praha 295 295 295 295 1180
295 177 Bareš Zdeněk Opatov 295 295 295 295 1180
295 189 Lapčík Jaroslav Hr. Králové 295 295 295 295 1180
295 197 Sedlák Mirek K. Vary 295 295 295 295 1180
295 227 Fiala Václav Ždírec 295 295 295 295 1180
295 252 Šmejkal Josef Třebařov 295 295 295 295 1180
295 255 Sedlák Jiří Třebařov 295 295 295 295 1180
295 274 Dočekal Vlastimil Brno 295 295 295 295 1180
295 276 Chvála Jan Sezemice 295 295 295 295 1180
295 279 Jiránek Mirek Pardubice 295 295 295 295 1180
295 290 Benda Karel 295 295 295 295 1180

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  červen 2017  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

pajkr_kolo.JPG

Počasí


TOPlist