Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3425

On-line je:

Kategorie: 2009

Výsledky IX. ročníku závodů v přívlači

V sobotu 18. dubna proběhly na přehradě P1 tradiční závody v přívlači.

Vítězové závoduDo závodu se celkem přihlásilo 142 závodníků z ČR a co nás těší přijelo i mnoho přátel ze Slovenska. Chytalo se ve dvou skupinách čtyřkolově, takže si každý užil dosytosti. Svatý Petr nám opět přál, počasí vyšlo opět na jedničku.

Celkem bylo uloveno 998 ks nejvíc duháků i trofejních kousků, ponecháno bylo 255 ks ryb. Největší rybu dne sumce 78 cm ulovil pozdější vítěz závodů Jan Pachovský z Poličky.

Nezbývá než poděkovat všem za účast, dále děkujeme pořadatelům a všem návštěvníkům areálu Pod kopcem. Těšíme se na další setkání u vody, ať při závodech nebo jen tak NA RYBÁCH!



Pořadí Jméno Město 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo Sč.Poř. Max.R.
1 Pachovský Jan Polička 8 1 6 11 26 78
2 Michalka Marian Slovensko 1 10 29 2 42 36
3 Lebeda Milan Polička 6 30 4 6 46 45
4 Netolický Zdeněk Skuteč 27 2 1 18 48 50
5 Roháček Vítězslav Polička 16 19 13 10 58 37
6 Pánek Pavel Poděbrady 21 23 2 16 62 47
7 Schauer Martin Polička 44 15 3 6 68 46
8 Hvorkovy Valentýn Slovensko 19 21 11 18 69 50
9 Veselka ml. Miroslav Děčín 37 6 13 16 72 46
10 Zink František Polička 49 1 10 12 72 42
11 Sklenář Karel Polička 28 33 10 8 79 35
12 Zavřel Petr Polička 15 15 25 25 80 57
13 Minarovič Ladislav Slovensko 5 22 19 36 82 37
14 Votava Vlasta Skuteč 2 33 25 23 83 47
15 Gono Roman Slovensko 43 5 17 20 85 39
16 Turenič Marek Slovensko 6 32 19 29 86 50
17 Kriho Marián Slovensko 46 3 9 30 88 38
18 Haščík Anton Slovensko 1 33 31 25 90 46
19 Šibar Jaroslav Bystřice n. Pernšt. 35 27 25 4 91 44
20 Schauer Zdeněk Polička 60 8 5 18 91 36
21 Takáč Milan Slovensko 4 12 73 3 92 50
22 Šmída Vladimír Hradec Králové 12 45 21 17 95 38
23 Beran David Hradec Králové 7 48 25 15 95 37
24 Müller Petr Heř. Městec 32 41 7 17 97 39
25 Valo Pavol Slovensko 55 16 24 2 97 38
26 Bouška Pavel Skuteč 27 47 11 13 98 44
27 Sýkora st. Jiří Svitavy 28 5 36 33 102 39
28 Stojan Filip Bystřice n. Pernšt. 26 20 31 25 102 36
29 Malý ml. Jiří Korouhev 18 29 43 14 104 36
30 Hulvan Miloš Slovensko 3 18 73 12 106 35
31 Jelínek Petr Praha 3 24 73 7 107 36
32 Votava Michal Skuteč 5 34 40 29 108 37
33 Bočinec Peter Slovensko 73 17 12 7 109 38
34 Barčevský Pavel Liberec 20 43 29 18 110 45
35 Březina Michal Skuteč 60 36 6 9 111 39
36 Veselka st. Miroslav Děčín 21 2 73 17 113 55
37 Žák Jozef Slovensko 26 51 25 11 113 45
38 Šafařík Petr Opatovice n. Labem 8 7 73 25 113 44
39 Schier Jan Pustiměř 23 13 73 5 114 40
40 Muth Laszlo Slovensko 11 73 12 25 121 36
41 Dospíšil Jiří Brno 47 24 31 22 124 52
42 Fuchs Roman Čistá 12 41 41 30 124 47
43 Aušprunk Karel Praha 41 45 9 29 124 36
44 Klodner Jan Polička 24 24 73 3 124 36
45 Tesárek Kamil Hradec Králové 13 27 17 73 130 35
46 Moudrý Jan Židlochovice 39 16 4 73 132 37
47 Beneš Karel Děčín 40 14 5 73 132 36
48 Švejkovský Pavel Hradec Králové 18 28 73 15 134 49
49 Novotný Vladimír Semily 11 41 73 9 134 37
50 Takáč Alex Slovensko 44 11 8 73 136 49
51 Hlásenský Mirek Polička 35 4 73 25 137 47
52 Bradáč Josef Velké Meziříčí 4 33 28 73 138 37
53 Janák Roman Slovensko 45 22 73 1 141 35
54 Kochan Ladislav Slovensko 50 54 16 22 142 36
55 Bidmon Pavel Polička 29 7 35 73 144 41
56 Tomášek ml. Jaroslav Přelouč 17 13 41 73 144 38
57 Bradáč Michal Velké Meziříčí 2 31 73 38 144 36
58 Král Josef Holýšov 9 73 28 35 145 48
59 Mišák Jaroslav Bystřice n. Pernšt. 24 50 36 35 145 38
60 Sýkora ml. Jiří Svitavy 29 18 73 25 145 36
61 Hegr Mirek Polička 62 9 42 33 146 36
62 Pilát Roman Blansko 73 43 29 4 149 50
63 Müller ml. Miroslav Heř. Městec 41 73 35 1 150 34
64 Miřejovský Zdeněk Opatovice n. Labem 47 3 29 73 152 48
65 Chaloupka st. Zdeněk Chrudim 32 29 18 73 152 36
66 Farkaš František Praha 73 4 3 73 153 36
67 Gažo Palo Slovensko 36 38 7 73 154 46
68 Boor Ján Slovensko 73 8 1 73 155 38
69 Brokl Tomáš Skuteč 22 38 73 23 156 37
70 Starý Luboš Praha 25 33 73 25 156 36
71 Škaryd Václav 51 41 35 30 157 35
72 Hudek Peter Slovensko 10 47 73 30 160 37
73 Horák Zbyněk Dambořice 50 27 73 10 160 36
74 Mikač Jan Chlumčany 13 53 73 22 161 36
75 Vincze st. Gabriel Slovensko 39 33 20 73 165 40
76 Koudelka David Letovice 33 38 21 73 165 37
77 Chaloupka Ladislav Praha 38 33 22 73 166 36
78 Mešenec Martin Slovensko 34 26 35 73 168 48
79 Juza Miroslav Hradec Králové 9 73 73 13 168 36
80 Chaloupka Aleš Praha 31 33 31 73 168 35
81 Tomášek st. Jaroslav Přelouč 7 47 41 73 168 35
82 Machač Jaromír Blansko 62 20 13 73 168 34
83 Pánek Jan Poděbrady 39 52 8 73 172 38
84 Šulc Vilém Semily 51 47 2 73 173 38
85 Skoumal Petr Polička 41 24 35 73 173 34
86 Balasz Virag Slovensko 30 73 35 36 174 36
87 Kabát Vlado Slovensko 37 49 73 18 177 36
88 Otradovský František Praha 73 19 14 73 179 34
89 Stýblo Jiří Polička 55 36 16 73 180 36
90 Tomášková Gita Přelouč 58 21 28 73 180 35
91 Kobylka Miroslav Brno 25 73 14 73 185 36
92 Simon Jaroslav Polička 73 14 25 73 185 35
93 Dobšíček Vladislav Chlumčany 19 73 21 73 186 37
94 Kačer Petr Přelouč 16 25 73 73 187 36
95 Prokopová Věra Hajany 48 38 29 73 188 43
96 Turček Peter Slovensko 17 31 73 73 194 44
97 Hvorkovy Milan Slovensko 14 35 73 73 195 37
98 Hatala Michal Polička 43 6 73 73 195 36
99 Augustín Miroslav Slovensko 55 52 18 73 198 48
100 Salfická Miroslava Chotovice 30 73 23 73 199 36
101 Hurtony Jozef Slovensko 44 9 73 73 199 34
102 Mucska Robo Slovensko 50 73 73 5 201 46
103 Mezník Jan Blučina 38 17 73 73 201 37
104 Reim Martin Židlochovice 55 45 29 73 202 34
105 Zachar Jiří Polička 36 22 73 73 204 37
106 Ferenz David Slovensko 73 33 25 73 204 35
107 Turčeková Dana Slovensko 22 41 73 73 209 41
108 Drábek Jaromír Skuteč 53 11 73 73 210 35
109 Vilímec Radovan Jezernice 73 73 35 30 211 32
110 Otradovská Alenka Praha 59 73 73 8 213 34
111 Chaloupka ml. Zdeněk Praha 53 73 73 14 213 33
112 Rada Josef Hradec Králové 59 10 73 73 215 50
113 Rada Radim Hradec Králové 48 73 22 73 216 48
114 Vincze ml. Gabriel Slovensko 55 73 15 73 216 34
115 Bielko Stefan Slovensko 33 41 73 73 220 49
116 Miřejovský Tomáš Opatovice n. Labem 46 29 73 73 221 53
117 Malý Petr Hrušovany u Brna 53 73 73 25 224 33
118 Janouch Martin Děčín 34 47 73 73 227 49
119 Martinů Jára Polička 10 73 73 73 229 36
120 Müller Miroslav Heř. Městec 73 12 73 73 231 37
121 Gažo Vladimír Slovensko 14 73 73 73 233 35
122 Ševčík Radovan Dambořice 55 73 73 32 233 33
123 Nový Bohumil Praha 15 73 73 73 234 37
124 Furtos Atilla Slovensko 73 73 73 19 238 38
125 Vlahovič Lubomír Brno 73 73 20 73 239 49
126 Veselka Martin Děčín 73 73 73 20 239 35
127 Szkurak Zoltán Slovensko 20 73 73 73 239 34
128 Ševčík Jaroslav Olešnice 73 73 23 73 242 36
129 Malý Vladimír Přelouč 23 73 73 73 242 35
130 Chadim Petr Praha 73 29 73 73 248 46
131 Salfický Radko Chotovice 30 73 73 73 249 36
132 Danter Ludovít Slovensko 73 73 36 73 255 32
133 Horváth Zoltán Slovensko 73 73 36 73 255 32
134 Kalmačka Jaroslav Dambořice 73 38 73 73 257 35
135 Cupal Roman Chotovice 42 73 73 73 261 34
136 Klanica st. Rudolf Drysice 49 73 73 73 268 47
137 Vodák ml. Miroslav Hustopeče 50 73 73 73 269 36
138 Kavická Maria Slovensko 54 73 73 73 273 34
139 Španda Miroslav Brno 55 73 73 73 274 33
140 Klanica ml. Rudolf Drysice 59 73 73 73 278 29
141 Kroupa Jiří Dambořice 73 73 73 73 292 0
142 Vodák st. Miroslav Hustopeče 73 73 73 73 292 0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  červen 2017  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

kvetna2.jpg

Počasí


TOPlist