Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3688

On-line je:

Kategorie: 2008

Výsledky X. ročníku 24-hodinového závodu Pohár Poličský kapr

Ve dnech 7. – 8. června 2008 na P1 proběhl X. ročník 24-hodinového závodu amatérů.

Pořadí Tým Město Body
1 Barčevský - Till Liberec 2117
2 Hlásenský - Kincl Polička 2068
3 Andrle - Augustin Korouhev 1751,5
4 Vtípil - Bukáček Žďár 1723
5 Bindr - Bindr Svitavy 1583
6 Balcařík - Dočekal Č. Třebová 1518,5
7 Petrás - Kocanda Korouhev 1351,5
8 Kortyš - Daňsa Litomyšl 1320,5
9 Roušar - Halouska Korouhev 1295,5
10 Pachovský - Skoumal Polička 1292,5
11 Taliban :) Polička 1247
12 Čípa - Puchar Jedlová 1077
13 Vajrauch - Boucník Litomyšl 1055,5
14 Pěnčík - Sedláček Polička 991,5
15 Dudycha team Turnov 975
16 Švihel - Řebíček Polička 931,5
17 Vymazal team Polička 916
18 Melezínek - Hegr Polička 733,5
19 Klimeš team Opatovec 676,5
20 Vičar - Vičar Mor. Třebová 648,5
21 Mirda team Kuřim 628,5
22 Zavřel - Lebeda Polička 590,5
23 Rokosný - Kadlec Jihlava 482
24 Husák - Husák Svitavy 448
25 Kadlec - Havelka Svitavy 430
26 Stránský - Stránský Olomouc 406
27 Vondroušek - Hrubý Mokrá 349
28 Velfl - Sauer Svitavy 348,5
29 Klusák - Stejskal Svitavy 341
30 Luňáček - Luňáček Bystré 339,5
31 Roun - Geršl Polička 280
32 Bárta - Kosprt Č. Brod 267
33 Kadlec - Kadlec Svitavy 234
34 Jaroch - Nešetřil Přelouč 222,5
35 Kosík team Mokrá 211
36 Blaha - Fejt Polička 190
37 Hatala Michal Polička 185,5
38 Martinů J. - Dvořák Polička 141
39 Báča - Báča Polička 107
39 Peňáz - Peňáz Seč 107
41 Martinů P. - Dvořák J. Polička 104
42 Tiskárna ""B"" Polička 92
43 Rušivej element Č. Brod 91
44 Pruty doma Č. Brod 52
45 Tiskárna ""A"" Polička 48

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  srpen 2017  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

stasov.jpg

Počasí


TOPlist