Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3425

On-line je:

Kategorie: 2009

Výsledky XI. ročníku Podzimní muška - O pohár fy. HOBBY-G - memoriál Zdeňka Forchtsama

Dne 10. října 2009 v areálu Na přehradě P1 proběhl již 11-tý ročník Podzimní mušky.

Závod probíhal 5-ti kolově a sčítalo se umístění v jednotlivých kolech. Lovilo se pouze muškařením.

Celkový počet startujících byl 99, většinou z Česka, zavítala k nám i vzácná návštěva ze Slovenska. Svatý Petr nám nebyl moc nakloněn, počasí stálo za ... starou bačkoru. Bylo chladno, vlhko, chvílemi i pršelo, ryby braly málo, přitom se neustále objevovaly na hladině. Těžko soudit, proč moc nebraly. Byl to souboj nervů, někteří rybáři to vzdali již v polovině závodu.

Celkem se za závod nachytalo 331 ks ryb, většina duháci, něco štik, okounů, zabrali i dva kapříci.

Nezbývá než poblahopřát vítězům, ostatním poděkovat za účast. Děkujeme též sponzorům a pořadatelům.

Nejstarší účastník závodu Nejmladší účastník závodu Lovec největší ryby Vítězové



Poř StČ Jméno Město 1kolo 2kolo 3kolo 4kolo 5kolo PořSč MaxR
1 70 Šmída Vladimír Hr. Králové 39 13 3 3 8 66 46
2 53 Bemer Lukáš Třinec 26 8 18 18 11 81 33
3 80 Migdal David Ostrava 23 2 102 2 4 133 57
4 11 Jílek Milan Polička 102 4 18 12 6 142 44
5 79 Pražák Petr Ostrava 4 102 29 10 5 150 36
6 106 Fuchs Roman Čistá 7 30 102 14 2 155 36
7 68 Škoda Vladimír V. Bíteš 18 25 102 8 19 172 34
8 67 Sklenár Karel V. Bíteš 17 14 18 29 102 180 37
9 93 Svrček Dan Praha 45 25 102 3 13 188 34
10 105 Pacovský Jiří Jaroměř 35 22 102 12 18 189 37
11 17 Šulc Vilém Semily 6 102 102 1 13 224 34
12 72 Volavka Jaroslav Zbraslav 5 3 102 102 19 231 34
13 13 Netolický Lukáš Skuteč 2 102 9 22 102 237 34
14 15 Plíva Miloš Semily 20 20 2 102 102 246 33
15 32 Walczysko Jaroslav Bystřice 11 102 9 102 23 247 35
16 87 Kuchařík Jiří Hr. Králové 14 5 102 26 102 249 34
17 36 Sokolowski David Polevsko 26 102 102 7 13 250 33
18 98 Lejska Marek Újezd u Brna 8 25 102 17 102 254 33
19 43 Kazda Ivo Veselí n. Mor. 102 16 12 25 102 257 34
20 60 Řebíček Jiří Polička 102 30 18 5 102 257 32
21 35 Andrle Antonín Polevsko 30 102 12 102 19 265 32
22 49 Sklenář Vojtěch Brno 35 16 102 14 102 269 34
23 71 Králík Aleš Svatoslav 39 102 18 11 102 272 41
24 25 Štěpán Dalibor Dobruška 42 102 4 26 102 276 32
25 55 Bidmon Pavel Polička 31 22 102 21 102 278 36
26 20 Králík Jan Brno 49 102 102 14 13 280 34
27 91 Hrabec Jiří Praha 35 102 102 20 23 282 34
28 5 Boček Pavel Brno 45 102 18 102 19 286 31
29 82 Tkadleček Vlastimil Brno 60 102 28 9 102 301 44
30 10 Mužík Milan Polička 13 102 1 102 102 320 32
30 16 Zajíček Oldřich Semily 102 9 102 5 102 320 32
32 57 Beran David Hr. Králové 102 12 6 102 102 324 52
33 22 Moravec Mirek Polička 3 102 16 102 102 325 36
34 23 Škrinár Rastislav Slovensko 16 102 102 102 3 325 35
35 85 Štolba Robert Brno 102 20 6 102 102 332 34
36 97 Štěpánek Martin Ždírec n. D. 9 102 102 18 102 333 33
37 12 Netolický Zdeněk Skuteč 102 11 16 102 102 333 31
38 28 Žďárek Michal N. Město na Mor. 102 102 5 28 102 339 42
39 108 Mazal Arnošt Brno 12 22 102 102 102 340 35
40 63 Jílek Petr Polička 102 102 12 22 102 340 32
41 83 Hajnovič Ladislav Brno 22 102 102 102 13 341 34
42 8 Hlásenský Mirek Polička 35 1 102 102 102 342 36
43 31 Schauer Zdeněk Polička 28 102 9 102 102 343 33
44 64 Picko Josef Doudleby 39 102 102 102 1 346 34
45 30 Zink Fanda Polička 102 33 102 102 8 347 35
46 38 Šauer Roman Polevsko 15 102 102 29 102 350 36
47 62 Švihel Pavel Polička 32 15 102 102 102 353 35
48 99 Konečný Pavel Jevíčko 102 102 102 22 26 354 29
49 77 Dobrovolný Štěpán Ždírec n. D. 42 102 102 102 8 356 35
50 86 Staněk Petr Hr. Králové 102 29 102 102 25 360 28
51 103 Strejcovský Dušan Praha 45 10 102 102 102 361 59
52 26 Macháček Zdeněk N. Město na Mor. 49 102 6 102 102 361 34
53 40 Jiroušek Jaromír Polevsko 32 102 27 102 102 365 35
54 45 Kozumplík Petr Veselí n. Mor. 42 30 102 102 102 378 32
55 58 Patočka Petr Brno 49 102 26 102 102 381 30
56 78 Kříž Michal Tišnov 49 28 102 102 102 383 30
57 94 Šenkýř Milan Vír 1 102 102 102 102 409 51
58 95 Seidl Milan Kostelec n. O. 102 6 102 102 102 414 33
59 9 Lidmila Mirek Polička 102 102 102 102 7 415 36
60 76 Singer Zdeněk Brno 102 7 102 102 102 415 33
61 84 Moravec Slávek Polička 10 102 102 102 102 418 33
62 42 Funke Alan Polevsko 102 102 102 102 11 419 33
63 102 Urban Otto Praha 102 102 12 102 102 420 32
64 33 Honzová Stanislava Praha 102 16 102 102 102 424 34
64 74 Slabý Jiří Praha 102 16 102 102 102 424 34
66 4 Zima Lubomír Ivančice 102 102 18 102 102 426 30
66 27 Liška Václav N. Město na Mor. 102 102 18 102 102 426 30
68 88 Kuchaříková Ivana Hr. Králové 19 102 102 102 102 427 31
69 6 Müller Miroslav H. Městec 21 102 102 102 102 429 37
70 7 Müller Petr H. Městec 24 102 102 102 102 432 33
71 48 Fejt Marek Polička 25 102 102 102 102 433 32
72 24 Hiadlovský Vladimír Slovensko 102 102 102 102 27 435 13
73 54 Ciencala Jan Třinec 29 102 102 102 102 437 31
74 107 Langauf Vladimír Brno 32 102 102 102 102 440 35
75 41 Hlinčík Daniel Polevsko 102 34 102 102 102 442 13
76 14 Drábek Jaroslav Skuteč 45 102 102 102 102 453 31
77 51 Klapal Kamil Skuteč 49 102 102 102 102 457 30
77 52 Brokl Ladislav Skuteč 49 102 102 102 102 457 30
77 89 Nikl Michal Polička 49 102 102 102 102 457 30
80 92 Votava Ondřej Skuteč 56 102 102 102 102 464 29
81 46 Vaněk Stanislav Veselí n. Mor. 57 102 102 102 102 465 28
81 101 Pátek Alexandr Brno 57 102 102 102 102 465 28
83 37 Kozák Martin Polevsko 59 102 102 102 102 467 25
102 1 Krobauer Patrik Brno 102 102 102 102 102 510 0
102 2 Tuna Karel Brno 102 102 102 102 102 510 0
102 3 Zima Michael Ivančice 102 102 102 102 102 510 0
102 19 Miřejovský Zdeněk Opatovice 102 102 102 102 102 510 0
102 29 Chaloupka Zdeněk Chrudim 102 102 102 102 102 510 0
102 34 Štepán Josef Praha 102 102 102 102 102 510 0
102 39 Polma Aleš Polevsko 102 102 102 102 102 510 0
102 44 Kazda Marek Veselí n. Mor. 102 102 102 102 102 510 0
102 47 Bezděk Rostislav Veselí n. Mor. 102 102 102 102 102 510 0
102 50 Stejskal Luboš Brno 102 102 102 102 102 510 0
102 56 Lapčík Jaroslav Hr. Králové 102 102 102 102 102 510 0
102 59 Popelka Mirek Polička 102 102 102 102 102 510 0
102 61 Řebíček Petr Polička 102 102 102 102 102 510 0
102 69 Zachar Jiří V. Bíteš 102 102 102 102 102 510 0
102 75 Slabý Jakub Praha 102 102 102 102 102 510 0
102 81 Komolík Jiří Brno 102 102 102 102 102 510 0
102 90 Kohout Jiří Přibyslav 102 102 102 102 102 510 0
102 100 Weber Karel Polička 102 102 102 102 102 510 0
102 104 Strejcovský Michal Praha 102 102 102 102 102 510 0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  červen 2017  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

dirkar.jpg

Počasí


TOPlist