Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3688

On-line je:

Kategorie: 2009

Výsledky XIV. ročníku závodu v lovu pstruhů a sivenů 2009

Dne 17. října 2009 se Na přehradě P1 uskutečnil XIV ročník podzimní závodu v lovu pstruhů a sivenů.

Závod opět probíhal 5-ti kolově a sčítalo se umístění v jednotlivých kolech. Lovilo se pouze muškařením a vláčením. Celkem na start nastoupilo 100 závodníků z celé ČR.

Po nastalé sněhové kalamitě byly pochyby, zda se závod uskuteční, ale veškeré obavy šly stranou. Přestože od časného rána proletoval mokrý sníh a mrholilo, závodníkům to na chuti závodit celých dlouhých 5 hodin neubralo. Ryby tentokrát braly vcelku slušně, byly opět zaznamenány úlovky trofejních pstruhů ( Milan Jílek 87 a Zdenda Schauer 86 cm ), chytily se i poměrně solidní štiky ( Pavla Brabcová 85 a Luboš Starý 84 cm ).

Závod se vyvíjel dramaticky a ještě před posledním kolem byl souboj na špici startovního pole velice vyrovnaný. O celkové vítězství se pralo 6 borců, nakonec prvenství na svou stranu strhl David Beran z Hradce Králové, na druhém a třetím místě skončili poličáci Zdenda Schauer a Honza Pachovský.

Celkem se nachytalo 520 ks ryb, opět většinou duháci, pár štik, okounů a také 4 perlíni!. Děkujeme všem příchozím za návštěvu a účast v závodu, vítězům patří gratulace. A nezapomeňte, že poslední závod sezóny Poličský candát se uskuteční již 7. 11. 2009.

Blátíčko Duhák 87 cm Duhák 86 cm Zástupkyně něžného pohlaví Vítězové



Poř StČ Jméno Město 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo SumPoř MaxR
1 76 Beran David Hr. Králové 2 27 1 2 6 38 49
2 61 Schauer Zdeněk Polička 1 2 3 23 15 44 86
3 103 Pachovský Jan Polička 24 25 17 1 2 69 40
4 16 Fejt Marek Polička 7 42 2 24 1 76 53
5 15 Hlásenský Mirek Polička 12 46 7 5 6 76 44
6 8 Koudelka David Letovice 27 12 21 12 19 91 52
7 111 Staněk Martin Hr. Králové 3 6 14 6 100 129 42
8 14 Jílek Milan Polička 9 10 13 8 100 140 87
9 93 Malý ml. Jiří Polička 15 1 19 100 10 145 61
10 120 Šulc Milan Dolní Lhota 39 19 6 4 100 168 43
11 45 Bradáč Michal Vel. Meziříčí 36 3 8 24 100 171 34
12 94 Malý st. Jiří Polička 41 24 15 100 3 183 47
13 100 Kadlec Jan Praha 47 16 12 15 100 190 62
14 53 Müller st. Miroslav H. Městec 4 31 29 30 100 194 45
15 17 Lidmila Mirek Polička 36 49 9 100 13 207 33
16 37 Pospíšil ml. František Polička 52 4 17 35 100 208 54
17 52 Krušina Jiří Olešnice 44 5 43 100 18 210 43
18 4 Šulc Vilém Semily 49 32 25 13 100 219 40
19 80 Štěpán Dalibor Dobruška 54 100 40 16 9 219 39
20 110 Staněk Petr Hr. Králové 76 26 100 17 5 224 38
21 18 Zink Fanda Polička 16 15 100 3 100 234 36
22 58 Sýkora st. Jiří Svitavy 51 36 30 20 100 237 36
23 3 Zajíček Oldřich Semily 73 48 100 14 13 248 33
24 2 Plíva Miloš Semily 70 32 40 7 100 249 33
25 11 Starý Luboš Praha 5 100 10 35 100 250 84
26 71 Schmid Zdeněk Křižanov 19 100 27 10 100 256 43
27 66 Skoumal Petr Polička 11 100 36 9 100 256 42
28 59 Franková Lenka Svitavy 65 37 40 17 100 259 54
29 5 Netolický Zdeněk Skuteč 100 100 31 21 8 260 34
30 122 Mišák Jaroslav Bystřice n. P. 20 28 100 17 100 265 62
31 101 Kadlec Alois Praha 76 42 36 100 17 271 33
32 79 Macháček Zdeněk Dobruška 32 7 34 100 100 273 52
33 84 Mezník Jan Blučina 25 41 11 100 100 277 60
34 73 Chaloupka Ladislav Chrudim 22 30 28 100 100 280 42
35 96 Flídr Vladislav Polička 54 100 16 100 11 281 64
36 51 Hlavenka Karel Poštorná 18 40 23 100 100 281 57
37 9 Zemánek Radek Letovice 17 49 100 30 100 296 52
38 26 Vojtěch Petr V. Bíteš 60 19 20 100 100 299 49
39 27 Běloch Mirek V. Bíteš 28 55 25 100 100 308 40
40 70 Zeman Petr Brno 21 53 36 100 100 310 39
41 19 Pacík Martin Znojmo 64 39 100 100 12 315 42
42 106 Melezínek Vlastík Polička 73 100 22 24 100 319 50
43 29 Rada Josef Hr. Králové 76 19 100 24 100 319 40
44 49 Řehák Roman Praha 30 49 45 100 100 324 41
45 95 Bidmon Pavel Polička 23 100 4 100 100 327 74
46 118 Lebeda Milan Polička 73 42 100 100 15 330 33
47 113 Dvořáček Ladislav Blansko 79 53 100 100 4 336 66
48 115 Brabcová Pavla Praha 100 17 100 30 100 347 85
49 81 Žďárek Michal Dobruška 100 13 34 100 100 347 37
50 87 Kovář Tomáš Brno 100 100 31 100 19 350 33
51 121 Šibor Jaroslav Bystřice n. P. 35 18 100 100 100 353 39
52 89 Schafer Petr Brno 31 22 100 100 100 353 38
53 107 Hegr Míra Polička 46 8 100 100 100 354 40
54 35 Rada Filip Hr. Králové 42 14 100 100 100 356 41
55 47 Paulus Miroslav Miřetice 70 49 100 37 100 356 33
56 112 Pacovský Jiří Jaroměř 100 35 100 22 100 357 33
57 97 Sýkora Josef Litomyšl 53 100 5 100 100 358 62
58 125 Šír Jan Polička 100 100 36 24 100 360 31
59 22 Miřejovský Zdeněk Opatovice n. L. 57 100 100 10 100 367 34
60 40 Hlavín Jiří Praha 45 23 100 100 100 368 40
61 23 Kašpar ml. František Polička 38 34 100 100 100 372 60
62 42 Haubrt Jaroslav Praha 49 100 24 100 100 373 44
63 88 Kotas Michal Brno 29 46 100 100 100 375 42
64 67 Slezák st. Roman Brno 40 100 44 100 100 384 42
65 127 Dvořáček Martin Blansko 61 100 100 24 100 385 43
66 30 Rada Radim Hr. Králové 65 100 31 100 100 396 38
67 128 Houdek Milan Polička 6 100 100 100 100 406 45
68 129 Kastner Lukáš Polička 8 100 100 100 100 408 46
69 25 Chaloupka Zdeněk Chrudim 70 38 100 100 100 408 43
70 41 Strádal Milan Praha 100 9 100 100 100 409 42
71 83 Malý Petr Hrušovany 10 100 100 100 100 410 43
72 60 Sýkora ml. Jiří Svitavy 100 11 100 100 100 411 39
73 44 Bradáč Josef Vel. Meziříčí 13 100 100 100 100 413 42
74 54 Müller ml. Miroslav H. Městec 14 100 100 100 100 414 40
75 116 Svozil Otakar M. Třebová 26 100 100 100 100 426 44
76 24 Kašpar st. František Polička 100 28 100 100 100 428 62
77 12 Aušprunk Karel Praha 100 100 100 30 100 430 30
77 31 Švejkovský Pavel Hr. Králové 100 100 100 30 100 430 30
79 85 Nový Bohumil Praha 33 100 100 100 100 433 37
80 68 Slezák ml. Roman Brno 34 100 100 100 100 434 36
81 104 Hatala Michal Polička 100 42 100 100 100 442 33
82 55 Müller Petr H. Městec 43 100 100 100 100 443 43
83 119 Zavřel Petr Polička 48 100 100 100 100 448 34
84 20 Ďuriš Zdeněk Znojmo 54 100 100 100 100 454 31
85 78 Tesárek Kamil Hr. Králové 58 100 100 100 100 458 54
86 108 Jelínek Petr Praha 59 100 100 100 100 459 27
87 48 Klouček Bohuslav Miřetice 61 100 100 100 100 461 43
88 36 Bouška Pavel Skuteč 63 100 100 100 100 463 41
89 69 Slezák Martin Brno 67 100 100 100 100 467 37
90 105 Matějka Petr Brno 68 100 100 100 100 468 35
91 114 Matoušek Pavel Praha 69 100 100 100 100 469 34
92 124 Klanica st. Rudolf Polička 80 100 100 100 100 480 28
100 7 Drábek Jaroslav Skuteč 100 100 100 100 100 500 0
100 28 Vokřál Robert V. Bíteš 100 100 100 100 100 500 0
100 43 Dospíšil Jiří Brno 100 100 100 100 100 500 0
100 46 Šafařík Petr Opatovice n. L. 100 100 100 100 100 500 0
100 86 Křivánek David Brno 100 100 100 100 100 500 0
100 123 Klanica ml. Rudolf Polička 100 100 100 100 100 500 0
100 126 Brunclík Mojmír Polička 100 100 100 100 100 500 0
100 130 Jurák Ivo Brno 100 100 100 100 100 500 0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  srpen 2017  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

dirkar.jpg

Počasí


TOPlist