Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4163

On-line je:

Kategorie: 2011

Výsledky XVI. ročníku závodu v lovu pstruhů na mušku a přívlač

Milí rybáři, jsem moc rád, že mohu informovat o průběhu dnešního závodu.
Myslím, že jsme byli svědky jednoho z nejhezčích podzimních závodů za poslední roky. Nádherné počasí, krásná účast 148 skvělých rybářů a 1276 ulovených ryb hovoří samo za sebe. Je téměř neuvěřitelné, jak se dokážou během jednoho týdne změnit podmínky, které jsou nezbytné pro braní ryb, nicméně jsem přesvědčen, že pro zkušené rybáře to není nic nového a každý s tím má své zkušenosti.
Já osobně mám z dnešního závodu velikou radost, je vidět, že i za složitých situací si musí člověk zachovat přirozený rozum a neztrácet naději. Myslím, že s naším odpovědným přístupem, zkušenostmi a za přispění počasí jsme prožili nejen krásný podzimní den, ale i pěkný rybářský den.
Je mi velkou ctí vám poděkovat za vaši účast, za vaše přispění do velmi přátelské atmosféry a čestný přístup. Moc děkuji. JM

výsledky zde

vláčka muška

Pořadí St.č. Jméno Město 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo
Sč.Poř.
1 65 Lidmila Miroslav Polička 148 12 4 9 5
178
2 33 Hlásenský Mirek Polička 23 3 12 1 148
187
3 44 Jílek Petr Polička 5 1 148 23 13
190
4 74 Moravec Mirek Polička 148 31 8 5 1
193
5 42 Chvojka Radek Polička 148 20 12 9 5
194
6 104 Staněk Petr Hradec Kr. 23 1 20 6 148
198
7 11 Bradáč Michal Velké Meziříčí 14 12 12 148 13
199
8 82 Nikl Michal Polička 3 148 20 40 5
216
9 79 Němec Roman Třebíč 148 5 12 40 13
218
10 117 Škoda Vladimír Velká Bíteš 148 43 20 13 5
229
11 83 Novotný Jan Blansko 23 31 4 148 26
232
12 166 Stránský Jan Letovice 14 12 148 23 36
233
13 99 Sklenář Karel Velká Bíteš 5 20 32 148 36
241
14 7 Bidmon Pavel Korouhev 32 20 32 13 148
245
14 80 Němec Vlastimil Třebíč 148 43 1 40 13
245
16 119 Šmída Vladimír H. K. 23 31 8 148 36
246
17 105 Staněk Martin Hradec Kr. 51 12 32 148 5
248
18 16 Drábek Jaromír Skuteč 148 43 12 40 13
256
19 118 Škrobák Milan Velké Bílovice 32 148 20 23 36
259
20 56 Kratochvíl Tomáš Třebíč 148 70 32 13 1
264
20 97 Schauer Zdeněk Polička 8 148 32 40 36
264
22 123 Urbánek Martin Třebíč 32 43 20 23 148
266
23 19 Dvořák Jiří Polička 51 43 12 13 148
267
23 45 Jílek Milan Polička 51 8 58 2 148
267
25 95 Roháček Vítězslav Brno 51 43 148 23 5
270
26 102 Slavíček Bohumil Borovnice 32 43 32 23 148
278
27 122 Urbánek Jan Třebíč 51 43 32 13 148
287
28 69 Martínek Patrik Dolní Lhota 71 43 20 148 13
295
29 1 Ambros Josef Brno 14 43 58 148 36
299
30 130 Zavřel Petr Polička 71 12 32 40 148
303
31 64 Lepka Dušan Letovice 71 43 148 9 36
307
32 142 Fejt Marek Polička 93 43 20 4 148
308
33 62 Lebeda Milan Polička 71 31 20 40 148
310
34 88 Pátek Otmar Velké Bílovice 148 70 32 40 26
316
35 21 Fanta David Hradec Kr. 14 8 148 3 148
321
35 60 Lang Tomáš Letovice 51 70 12 40 148
321
35 155 Klanica Radim Polička 148 70 58 40 5
321
38 30 Hála Ondřej Borovník 51 70 32 23 148
324
39 53 Konopásek Josef Polička 148 20 4 13 148
333
39 145 Šabatová Kateřina Hradec Kr. 51 148 58 40 36
333
41 152 Singer Zdeněk Brno 148 31 4 148 13
344
42 93 Rada Josef H. K. 71 70 20 148 36
345
43 158 Vymazal Milan Svitavy 8 148 148 6 36
346
44 58 Kuchaříková Ivana Hradec Kr. 14 5 32 148 148
347
45 157 Barčevský Pavel Polička 93 43 58 13 148
355
45 162 Pražák Petr Bílovec 93 70 8 148 36
355
47 125 Václav Vladislav Letovice 1 148 148 23 36
356
48 164 Hammer Tomáš Brno 32 20 148 9 148
357
49 36 Hudek Peter Slovensko 71 43 58 40 148
360
50 81 Netolický Zdeněk Skuteč 14 4 58 148 148
372
51 47 Kalista Jiří H. K. 32 20 148 148 26
374
52 57 Kuchařík Jiří Hradec Kr. 148 43 32 6 148
377
53 131 Zink František Polička 93 43 58 40 148
382
54 31 Heiniš Marek Velká Bíteš 32 43 148 148 13
384
55 72 Miřejovský Tomáš Opatovice N. Labem 30 148 148 23 36
385
56 98 Schauer Lukáš Polička 23 148 32 148 36
387
56 144 Šauer František Hradec Kr. 23 148 32 148 36
387
58 154 Krejčí Martin Dolní Lhota 51 12 32 148 148
391
59 115 Šibor Jaroslav Bystřice N. P. 51 43 2 148 148
392
60 179 Švejkovský Pavel Skuteč 148 43 32 148 26
397
61 68 Malý Petr Hrušovany U Brna 5 148 58 40 148
399
62 10 Bradáč Josef Velké Meziříčí 14 70 20 148 148
400
62 90 Polák Aleš Třebíč 148 43 58 148 3
400
62 129 Vokřál Robert Rozseč 51 148 148 40 13
400
65 5 Bečvarovský Pavel Brno 148 70 32 148 4
402
66 141 Novotný Jaroslav Korouhev 148 31 148 40 36
403
67 111 Svoboda Tomáš Třebíč 148 148 32 40 36
404
67 160 Sodomka Petr Skuteč 148 148 32 40 36
404
69 18 Dvořáček Michal Blansko 32 20 58 148 148
406
70 103 Souček Josef Dolní Lhota 93 5 148 13 148
407
71 20 Dvořák Kuba Polička 14 148 58 40 148
408
72 23 Flídr Vladislav Polička 30 148 58 148 26
410
73 15 Dospíšil Jiří Brno 148 70 32 148 13
411
73 43 Janků Drahoslav Letovice 148 70 32 13 148
411
75 120 Šulc Milan Dolní Lhota 148 70 8 40 148
414
75 121 Týma Stanislav Znojmo 51 31 148 148 36
414
77 181 Kastner Lukáš Polička 71 31 20 148 148
418
78 127 Veverka Peter Slovensko 51 70 3 148 148
420
79 132 Zlatník Vladimír Brno 32 148 58 148 36
422
79 147 Paulus Miroslav Miřetice 148 70 20 148 36
422
81 12 Brunclík Mojmír Pustiměř 148 70 148 23 36
425
81 70 Melezínek Vlastík Polička 148 70 148 23 36
425
81 75 Mrtina Vít H. K. 93 31 148 148 5
425
81 163 Migdal David Bílovec 51 20 58 148 148
425
85 59 Kunc Karel Rudice 32 148 58 40 148
426
86 149 Jurák Ivo Brno 51 148 58 148 26
431
87 24 Foret Petr Velké Bílovice 148 70 148 40 26
432
87 107 Stašák Jan Frymburk 148 70 148 40 26
432
89 38 Chaloupka Ladislav Praha 51 70 148 23 148
440
90 25 Fülöp Jan Senec - Sk 71 43 148 148 36
446
91 151 Turenič Marek Slovensko 71 148 58 23 148
448
92 4 Aušprunk Karel Praha 93 148 58 13 148
460
92 39 Chaloupka Aleš Praha 93 31 148 40 148
460
94 28 Guldan Richard Senec - Sk 71 148 58 148 36
461
94 66 Liška František Slovensko 93 148 32 40 148
461
96 112 Sýkora Jiří Svitavy 11 8 148 148 148
463
97 136 Picko Josef Doudleby N. Orlicí 2 20 148 148 148
466
98 54 Koudelka David Letovice 23 8 148 148 148
475
99 146 Zídka Lukáš Bystřice N. P. 93 31 58 148 148
478
100 89 Pecl Jiří Brno 14 148 148 23 148
481
101 84 Novotný David Rudice 93 70 148 23 148
482
102 113 Sýkora Josef Polička 11 148 148 148 36
491
103 128 Vojtěch Petr Borovník 93 70 148 148 36
495
104 137 Hlaváček Milan Rychnov N. Kněžnou 32 20 148 148 148
496
105 77 Müller Miroslav Heřm. Městec 148 148 32 23 148
499
105 78 Navrkal Martin Brno 32 148 148 23 148
499
105 138 Targoš Jan Rychnov N. Kněžnou 93 70 148 40 148
499
108 178 Kropáček Jan Brno 148 43 148 148 13
500
109 48 Kastl Stanislav Slovensko 51 148 12 148 148
507
110 96 Řehák Radek Výsoké Mýto 51 148 148 148 13
508
111 32 Hegr Miroslav Polička 148 148 148 40 26
510
112 40 Chaloupka Zdeněk Chrudim 51 20 148 148 148
515
113 46 Jonáš Oldřich Holasice 32 148 148 40 148
516
114 51 Klanica Rudolf St. Drysice 3 70 148 148 148
517
115 41 Cheryn Marek Prostějov 32 43 148 148 148
519
116 135 Kučera David Třebíč 148 148 148 40 36
520
117 9 Blažek Jaroslav Havlíčkova Borová 71 12 148 148 148
527
117 29 Hájek Josef Šťěpánov N. Svratkou 71 12 148 148 148
527
117 116 Šikl Miroslav Včelákov 148 43 148 40 148
527
120 71 Mezník Jan Blučina 32 148 58 148 148
534
121 124 Urbánek Petr Brno 71 148 148 148 26
541
122 6 Běloch Miroslav Žďárec 148 70 32 148 148
546
122 76 Mučka Andrej Senec - Sk 148 70 32 148 148
546
124 106 Starý Luboš Praha 71 148 148 40 148
555
125 139 Pekař Jiří Štěpánov N. Svratkou 71 43 148 148 148
558
125 167 Vtípil Ivan Skuteč 71 43 148 148 148
558
127 86 Pacík Martin Znojmo 51 70 148 148 148
565
128 140 Buček Tomáš Štěpánov N. Svratkou 93 31 148 148 148
568
129 108 Stejskal Zdeno Slovensko 148 70 58 148 148
572
130 61 Lánský Jan Lísek 93 148 148 40 148
577
131 87 Pantůček Libor Polička 93 43 148 148 148
580
132 8 Blatný Alois Ochoz U Brna 71 70 148 148 148
585
132 67 Málek Petr Sobíňov 71 70 148 148 148
585
132 85 Novotný Lubomír Miřetice 71 70 148 148 148
585
132 159 Trojan Štěpán Skuteč 71 70 148 148 148
585
136 143 Pecina Jan Praha 8 148 148 148 148
600
137 3 Andrle Lukáš Polička 11 148 148 148 148
603
138 13 Čejka Jaroslav Praha 148 148 148 148 13
605
139 22 Farkaš František Praha 32 148 148 148 148
624
139 37 Hvorkový Milan Senec - Sk 32 148 148 148 148
624
139 52 Klanica Rudolf Ml. Drysice 32 148 148 148 148
624
139 148 Klouček Bohuslav Smrček 148 148 32 148 148
624
139 180 Štěpánek Petr Polička 32 148 148 148 148
624
144 55 Kovac Rotle Senec - Sk 71 148 148 148 148
663
144 94 Rada Radim H. K. 71 148 148 148 148
663
146 14 Dömény Dežko Senec - Sk 93 148 148 148 148
685
148 2 Anderle Michal Vysoké Mýto 148 148 148 148 148
740
148 150 Králík Aleš Svatoslav 148 148 148 148 148
740

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  listopad 2017  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

prehradylet2.jpg

Počasí


TOPlist