Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3908

On-line je:

Kategorie: 2012

Výsledky XVII. ročníku závodu v lovu pstruhů a sivenů na mušku a přívlač

Vážení milovníci vláčení a muškaření, dovolte mi malé ohlédnutí za právě skončeným závodem muška - vláčka.
Za konečně pravého poličského rybářského počasí, na které jsme čekali několik, let se sešlo neuvěřitelných 155 rybářů, kteří nejprve za stálého deště a následně sněhu ulovili za 250 minut čistého lovu celkem 1883 kusů ryb včetně 88 štik a 28 candátů. Toto množství se neulovilo celou řadu let a já se domnívám, ale bez záruky, že je to nejlepší výsledek v historii 17. ročníků tohoto našeho nejstaršího závodu na Pk1.

celý článek + foto + výsledky

Myslím, že nás svatý Petr ocenil za výdrž ve špatném počasí právě výborným braním ryb. Zde chci připomenout loňské trápení, kdy se úlovek pohyboval v násobku níže. Vážení přátelé, vaše dnešní výdrž opětovně prokázala pravé rybářské nadšení a lásku k rybařině a to nejen aktivních závodníků, ale též všech obětavých členů našeho sdružení, kteří zajistili vše nezbytné pro zdárný průběh akce, mám na mysli všechny organizační pracovníky a hlavně rozhodčí, kteří v tomto počasí neutekli a vše zvládli ke spokojenosti. Za celé rybářské sdružení přijměte vřelé poděkování, které si zaslouží i všichni závodníci.
Přátelé, moc děkujeme. JM.

Poř Příjmení Jméno Město 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo SumPoř
1 Picko Josef Doudleby n. O. 18 6 155 26 5 210
2 Schauer Lukáš Polička 12 13 155 2 29 211
3 Foltýn Josef Hodonín 19 7 5 38 155 224
4 Konopásek Pepa Polička 155 39 6 2 25 227
5 Štancl Roman Česká Třeb. 7 17 155 44 5 228
6 Janků Drahoslav Letovice 28 3 12 33 155 231
7 Němec Roman Třebíč 21 1 41 155 18 236
8 Jílek Petr Polička 155 29 3 7 42 236
9 Janeček Martin Litovel 3 10 41 155 30 239
10 Miřejovský Tomáš Opatovice 155 61 11 23 5 255
11 Němec Vlastimil Třebíč 3 2 51 155 46 257
12 Bačovský Petr Polička 2 58 155 44 1 260
13 Netolický Zdeněk Skuteč 58 155 37 5 9 264
14 Hlásenský Mirek Polička 155 20 20 58 15 268
15 Brokl Láďa Skuteč 41 43 27 155 3 269
16 Flídr Vladislav Polička 57 155 35 6 25 278
17 Michalka Marián Slovensko 69 37 155 10 11 282
18 Bauer Tomáš Praha 31 23 155 44 30 283
19 Koudelka David Letovice 50 11 51 19 155 286
20 Dvořák Jakub Polička 11 74 155 25 22 287
21 Nikl Michal Polička 52 16 23 43 155 289
22 Pachovský Jan Polička 16 44 155 62 12 289
23 Klapal Kamil Skuteč 70 155 51 10 4 290
24 Petríček Jaroslav Slovensko 9 63 155 62 5 294
25 Šibor Jaroslav Bystřice 42 53 155 26 20 296
26 Pekař Jiří Štěpánov 23 38 155 60 24 300
27 Kuhajda Rastislav Slovensko 155 73 32 26 17 303
28 Miřejovský Zdeněk Opatovice 155 40 75 22 14 306
29 Jura Martin Třebíč 30 155 41 56 27 309
30 Heinisch Marek Záblatí 59 24 51 20 155 309
31 Bradáč Michal Hrbov 54 22 70 155 12 313
32 Hammer Tomáš Brno 42 155 51 21 46 315
33 Zoulík Václav Skuteč 28 63 75 155 2 323
34 Dvořák Jiří Polička 155 55 31 62 21 324
35 Bůček Zdeněk Štěpánov 1 76 155 62 30 324
36 Svoboda Josef Dalečín 45 44 51 33 155 328
37 Lebeda Milan Polička 38 28 51 60 155 332
38 Beran David Hradec Kr. 59 155 10 62 46 332
39 Jílek Milan Polička 155 15 7 4 155 336
40 Klíma Petr Polička 39 106 155 15 30 345
41 Slávik Michal Slovensko 100 155 39 7 46 347
42 Cheryn Marek Štěpánov 14 99 155 62 18 348
43 Novotný Jan Blansko 155 106 1 44 43 349
44 Rosenberk Jarek Dolní Lhota 102 155 51 12 30 350
45 Bradáč Josef Velké Meziříčí 111 155 75 1 10 352
46 Stránský Jan Letovice 24 4 16 155 155 354
47 Bidmon Pavel Korouhev 77 17 75 35 155 359
48 Martinek Patrik Dolní Lhota 97 155 8 62 46 368
49 Hájek Pepa Štěpánov 36 72 155 62 46 371
50 Machálek Michal Lipov 97 56 27 38 155 373
51 Staněk Petr Hradec Kr. 8 29 155 155 27 374
52 Valíček Ladislav Třebíč 33 13 23 155 155 379
53 Průsenovský Jan Letovice 74 105 155 24 22 380
54 Šafařík Petr Opatovice 155 44 1 26 155 381
55 Zlatník Vladimír Kobylnice 88 44 41 55 155 383
56 Tomášik Karol Slovensko 96 155 68 26 40 385
57 Šťáva Libor Dolní Lhota 155 106 37 62 30 390
58 Pacík Martin Znojmo 59 63 75 155 39 391
59 Vymazal Milan Svitavy 112 24 41 62 155 394
60 Lang Tomáš Letovice 51 80 68 155 43 397
61 Hamrla Radek Brno 83 101 51 9 155 399
62 Andrlík Ondřej Polička 25 41 25 155 155 401
63 Beneš Milan Polička 88 44 75 155 46 408
64 Macourek Jiří Beroun 59 32 13 155 155 414
65 Ševčík Jiří Blansko 155 41 22 155 46 419
66 Staněk Martin Hradec Kr. 5 60 155 155 46 421
67 Juránek David Letovice 45 8 155 62 155 425
68 Novotný David Rudice 59 106 66 155 46 432
68 Skoumal Petr Polička 27 44 51 155 155 432
70 Iliopulos Atanasios Praha 155 58 21 44 155 433
70 Kunc Karel Rudice 16 32 75 155 155 433
72 Schauer Martin Polička 155 86 14 26 155 436
73 Kachlík Jiří Rudice 48 32 47 155 155 437
74 Souček Josef Dolní Lhota 155 63 51 14 155 438
75 Pecl Jiří Kobylnice 116 32 75 62 155 440
76 Šulc Petr Dolní Lhota 155 86 30 15 155 441
77 Jonáš Oldřich Holasice 77 155 41 15 155 443
77 Křeček Karel Svitavy 88 27 18 155 155 443
77 Vyhlas Martin Bakov n. Jiz. 19 44 70 155 155 443
80 Svoboda Tomáš Třebíč 75 12 49 155 155 446
81 Řebíček Petr Polička 13 83 155 155 41 447
82 Pelikán Zdeněk Chotěboř 85 21 155 37 155 453
83 Schauer David Polička 54 78 155 13 155 455
83 Švejkovský Pavel Hradec Kr. 67 155 34 44 155 455
83 Zavřel Petr Polička 112 86 40 62 155 455
86 Macků Maik Hodonín 68 74 4 155 155 456
86 Martinů Jára Polička 155 57 48 41 155 456
86 Bůček Tomáš Štěpánov 14 86 155 155 46 456
89 Minář Martin Letovice 84 31 32 155 155 457
90 Břeň Michal Polička 109 103 75 155 16 458
91 Myšák Jaroslav Bystřice 82 106 70 155 46 459
92 Lo Bianco Petr Brno 59 155 29 62 155 460
93 Bartoň Jiří Rychnov n. K 59 155 155 62 30 461
94 Juřica Michal Frýdek M. 117 71 75 155 46 464
95 Václav Vladislav Letovice 31 80 155 155 46 467
96 Hrabec Jiří Praha 26 86 155 155 46 468
97 Láník Miroslav ml. Beroun 77 106 75 59 155 472
97 Štěpánek Petr Polička 70 19 73 155 155 472
99 Polák Aleš Třebíč 10 5 155 155 155 480
100 Bečvarovský Pavel Brno 155 63 51 62 155 486
100 Hatala Michal Polička 155 106 8 62 155 486
102 Kropáček Jan Brno 85 155 155 62 30 487
103 Seidl Milan Kostelec n. O. 101 155 36 44 155 491
104 Šafář Radek Kunštát 35 106 155 44 155 495
105 Drábek Jarda Skuteč 44 80 155 62 155 496
105 Chaloupka Zdeněk Polička 22 9 155 155 155 496
107 Rada Radim Hradec Kr. 52 63 75 155 155 500
107 Trojan Štěpán Skuteč 88 155 66 36 155 500
109 Škrobák Milan Velké Bílovice 59 86 155 155 46 501
110 Pátek Otmar Bílovice 56 86 50 155 155 502
111 Švenda Jan Hradec Kr. 76 155 75 44 155 505
112 Novotný Jarda Korouhev 155 78 75 44 155 507
113 Kobián Miroslav
155 26 18 155 155 509
114 Šulc Milan Dolní Lhota 155 63 75 62 155 510
115 Rada Josef Hradec Kr. 34 106 155 62 155 512
116 Horák Zdeněk Chotěboř 5 44 155 155 155 514
116 Němec Jan Litovel 99 155 75 155 30 514
118 Horký Filip Praha 155 155 17 155 43 525
119 Urbánek Petr Střelice 117 44 155 56 155 527
120 Barčevský Pavel Polička 155 106 51 62 155 529
121 Sikmund Richard Brno 88 155 75 62 155 535
122 Pelz Štěpán Svitavy 102 54 74 155 155 540
123 Schauer Zdeněk Polička 155 63 15 155 155 543
124 Melša Marek Svitavy 102 102 155 44 155 558
125 Synek Kamil Přelouč 47 155 51 155 155 563
126 Mezník Jan Blučina 88 155 155 18 155 571
127 Kadlec Jan Opatov 70 155 155 38 155 573
128 Stýblo Jiří Polička 155 155 51 62 155 578
129 Müller Miroslav Heřm. Městec 36 86 155 155 155 587
130 Hrubý David Rájec 40 83 155 155 155 588
131 Krejčí Martin ml. Dolní Lhota 70 61 155 155 155 596
131 Sýkora Jiří st. Svitavy 155 106 25 155 155 596
133 Březina Pavel Skuteč 112 100 75 155 155 597
134 Sýkora Jiří ml. Svitavy 155 155 75 62 155 602
135 Vlk Zdeněk Litomyšl 102 155 155 42 155 609
136 Jurák Ivoš Brno 110 36 155 155 155 611
137 Krejčí Martin st. Dolní Lhota 49 103 155 155 155 617
137 Aušprunk Karel Prea 155 106 155 155 46 617
139 Toman Radek Velešovice 80 155 75 155 155 620
140 Klanica Ruda st. Polička 155 83 75 155 155 623
141 Matějka Petr Brno 155 97 155 62 155 624
142 Cavar Tomáš
155 86 75 155 155 626
143 Láník Miroslav st. Beroun 87 86 155 155 155 638
144 Týma Stanislav Znojmo 102 76 155 155 155 643
145 Kupka Šimon Beroun 95 86 155 155 155 646
145 Blatný Alois Brno 155 155 155 26 155 646
145 Farkaš František Praha 155 106 75 155 155 646
148 Tesárek Kamil Havl. Brod 112 155 75 155 155 652
149 Navrkal Martin Šlapanice 81 155 155 155 155 701
150 Malý Petr Hrušovany 88 155 155 155 155 708
151 Krejčí Jakub Proseč 155 97 155 155 155 717
152 Jaroch Radek Přelouč 102 155 155 155 155 722
152 Roháček Vítězslav Brno 102 155 155 155 155 722
154 Charvát David Šlapanice 155 106 155 155 155 726
155 Fiala Milan Polička 155 155 155 155 155 775

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, poděkování odpovědět

Tímto bych chtěl poděkovat pořadatelům za skvělý závod.Počasí bylo sice na draka ale pochytáníčko skvělé.Hlavně musím poděkovat za to, že kamarád Pepík Konopásek a David Koudelka mě nenechali ve štychu a byli tak moc hodní a zapůjčili mě své vlastní navijáky.Moje bohužel zůstaly doma v tašce.Už teď se těším na další ročník.Jožka Foltýn(sokolík)


Kalendář

 «  září 2017  » 
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

pomezi.jpg

Počasí


TOPlist