Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3688

On-line je:

Kategorie: 2008

Výsledky závodu Peklo 2008

Dne 24. května 2008 proběhly tradiční závody Peklo 2008 na již zrekonstruovaném rybníce Peklo.

POŘADÍ ST. Č. JMÉNO BYDLIŠTĚ 1.kolo 2.kolo CELKEM
1 36 Brázda Pavel Blansko 356 248 604
2 15 Till ml. Loštice 237 325 562
3 90 Čížek Jaroslav Mohelnice 145 248 393
4 55 Binder Jan Svitavy 279 50 329
5 54 Dočekal Petr Skuteč 213 52 265
6 69 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 209 54 263
7 62 Hrdlička David Kunštát 0 259 259
8 3 Hlásenský Mirek Polička 251 0 251
9 91 Jořenek Petr Mohelnice 49 161 210
10 45 Kunc Milan Svratka 154 49 203
11 77 Šenkýř Miloslav Vír 0 201 201
12 78 Kubík Filip Strachujov 199 0 199
13 37 Lapčík Jaroslav Blansko 189 0 189
14 4 Kincl František Polička 97 72 169
15 102 Melezínek Vl. Polička 52 113 165
16 12 Barčeský st. Jablonec 162 0 162
17 43 Šír Jaroslav Křižánky 157 0 157
18 61 Šafařík Rost. Brno 105 48 153
19 59 Hanák Vl. Bystřice 152 0 152
20 108 Bidmon Pavel Korouhev 47 100 147
21 98 Mička Jiří Jedlová 97 47 144
22 25 Mazanec st. Koclířov 91 53 144
23 75 Pěnčík Lad. Polička 90 50 140
24 29 Klanica Rud. ml. Polička 91 49 140
25 105 Pýcha Jiří Dědová 94 43 137
26 60 Kondelík Zdeněk Brno 134 0 134
27 11 Lipenský Roman Korouhev 85 45 130
28 53 Pleva Zdeněk Vrdy 129 0 129
29 104 Seifer Zdeněk Hlinsko 0 124 124
30 99 Kleinbauer Michal Jedlová 122 0 122
31 103 Hegr Mir. Polička 5 114 119
32 84 Štefka Miloslav Polička 112 0 112
33 101 Fejt Petr Polička 54 55 109
34 83 Štefka Tomáš Polička 58 48 106
35 97 Chlup Josef Opatov 55 49 104
36 92 Hlouš Jan Korouhev 0 103 103
37 94 Štastný Radek Veverská Byt. 0 99 99
38 82 Kalas Martin Jedlová 99 0 99
39 63 Hrdlička Miloš Kunštát 51 48 99
40 46 Čermák Jaromír ml. Bystřice 46 53 99
41 28 Klanica Rud. st. Polička 99 0 99
42 44 Vambera Luboš Křižánky 57 41 98
43 93 Kutal Vít Jimramov 0 97 97
44 67 Varmužka Libor Lomnička 48 46 94
45 30 Brunclík Mojmír Polička 94 0 94
46 16 Petr Zdeněk st. Jedlová 92 0 92
47 31 Kaštánek Mirek Polička 45 35 80
48 86 Fořt Pavel Tasovice 60 0 60
49 18 Petr Bohumír Jedlová 0 59 59
50 87 Školař Bedřich Boršov 0 57 57
51 76 Zavřel Petr Polička 0 56 56
52 38 Otcovský Zdeněk Polička 55 0 55
53 81 Král Josef Jedlová 53 0 53
54 40 Klumpar Pavel Dl. Třebová 53 0 53
55 73 Douda Jan Chrást 51 0 51
56 27 Mazanec ml. Rokycany 0 51 51
57 57 Buček Zdeněk Bystřice 50 0 50
58 2 Andrle Lukaš Polička 5 45 50
59 64 Koudelka Lad. Poříčí 0 49 49
60 74 Horáček Jan Rosice 43 5 48
61 72 Stejskal Martin Polička 0 48 48
62 50 Juračka Hynek Bystřice 48 0 48
63 68 Varmužková Ivana Lomnička 0 46 46
64 32 Vybíhal Jiří Blansko 0 46 46
65 17 Petr Zdeněk ml. Jedlová 0 45 45
66 106 Vtípil Radek Dědová 44 0 44
67 88 Vladík Zdeněk Brno 42 0 42
68 70 Macháček Tom. Hlinsko 42 0 42
69 35 Brázda Dušan Blansko 36 5 41
70 33 Nečas Antonín Blansko 39 0 39
71 100 Jílek Milan Polička 0 37 37
72 20 Soukal Martin Jedlová 37 0 37
73 52 Motl Vladislav Bystřice 0 35 35
74 9 Neděla Tomáš Korouhev 30 0 30
75 58 Buček Tomáš Bystřice 0 5 5
76 5 Hatala Michal Polička 5 0 5
77 107 Synek Radek Hartmanice 0 0 0
78 96 Folkman Bedřich ml. Poříčí 0 0 0
79 95 Folkman Bedřich st. Poříčí 0 0 0
80 89 Faniok Přemysl Brno 0 0 0
81 85 Vencl Petr Letohrad 0 0 0
82 80 Bezděk Štěpán Polička 0 0 0
83 79 Bidmon Jan Jedlová 0 0 0
84 71 Klusák Mir. Polička 0 0 0
85 66 Varmužka Vojtěch Lomnička 0 0 0
86 65 Kováč Jan Kunštát 0 0 0
87 56 Daňhel Roman Bystřice 0 0 0
88 51 Zeman Josef Bystřice 0 0 0
89 49 Čermák Vladislav Bystřice 0 0 0
90 48 Čermák Jaromír st. Bystřice 0 0 0
91 47 Čermáková Kristýna Bystřice 0 0 0
92 42 Hynek Radomír Svitavy 0 0 0
93 41 Milota Stanislav Polička 0 0 0
94 39 Strašek Jar. Pardubice 0 0 0
95 34 Kylián Rost. Blansko 0 0 0
96 26 Studnář Svitavy 0 0 0
97 24 Dvořák Jiří Polička 0 0 0
98 23 Škraňka Polička 0 0 0
99 22 Dvořák Jakub Polička 0 0 0
100 21 Martinů Jaroslav Polička 0 0 0
101 19 Fric Jindřich Jedlová 0 0 0
102 14 Till st. Loštice 0 0 0
103 13 Barčeský ml. Jablonec 0 0 0
104 10 Halgoš Peter Korouhev 0 0 0
105 8 Nosál Petr Korouhev 0 0 0
106 7 Šafář Polička 0 0 0
107 6 Ťuik Polička 0 0 0
108 1 Roušar Jiří Korouhev 0 0 0

a ještě junioři

POŘADÍ ST. Č. JMÉNO BYDLIŠTĚ 1.kolo 2.kolo CELKEM
1 78 Kubík Filip Srachujov 199 0 199
2 92 Hlouš Jan Korouhev 0 103 103
3 82 Kalas Martin Jedlová 99 0 99
4 87 Školař Bedřich Boršov 0 57 57
5 81 Král Josef Jedlová 53 0 53
6 21 Martinů Jar. Polička 0 0 0
7 23 Škraňka Polička 0 0 0
8 24 Dvořák Jiří Polička 0 0 0
9 47 Čermáková Kristýna Bystřice 0 0 0
10 79 Bidmon Jan Jedlová 0 0 0
11 80 Bezděk Štěpán Polička 0 0 0
12 107 Synek Radek Hartmanice 0 0 0

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  srpen 2017  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

stasov.jpg

Počasí


TOPlist