Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 3425

On-line je:

Kategorie: 2008

Výsledky závodu Poličský candát 2008

Přinášíme výsledky tohoto oblíbeného závodu.

1 267 Škrobák Milan Vel. Bílovice 8 8 3 4 23
2 1 Chvála Petr Sezemice 8 8 3 16 35
3 76 Březina Michal Skuteč 7 21 1 9 38
4 115 Kučera Martin Polička 16 8 3 13 40
5 223 Varga Jozef Slovensko 7 21 5 9 42
6 2 Novotný Martin Pardubice 32 1 22 4 59
7 71 Králík Vojta Brno 16 15 22 16 69
8 259 Hájek Vladislav Dobříkov 16 15 22 16 69
9 112 Maňkowski Lukasz Polsko 7 21 15 34 77
10 132 Plíva Miloš Semily 36 3 22 16 77
11 118 Reim Zdeněk Židlochovice 16 45 3 16 80
12 152 Cupal Roman Chotovice 22 6 22 34 84
13 209 Gažo Vladimír Slovensko 69 1 15 4 89
14 40 Bidmon Pavel Polička 5 31 56 4 96
15 171 Sklenář Karel V. Bíteš 55 3 3 43 104
16 233 Šmída Vladimír Hr. Králové 32 3 53 16 104
17 288 Felger Milan Hnátnice 69 21 5 9 104
18 258 Dryšl Oldřich Boskovice 3 85 1 16 105
19 3 Lancman Oldřich Pardubice 68 32 3 4 107
20 121 Klanica St. Rudolf Drysice 36 45 22 4 107
21 117 Hlásenský Mirek Polička 8 35 56 13 112
22 235 Vrabec Václav Hr. Králové 32 15 22 43 112
23 47 Bukáček Pavel Žďár 6 8 56 43 113
24 67 Hvorkovy Milan Slovensko 17 21 50 34 122
25 242 Balcařík Pavel Polička 68 45 2 16 131
26 289 Singer Zdeněk 39 49 15 34 137
27 206 Hudek Peter Slovensko 69 16 50 4 139
28 88 Netolický Lukáš Skuteč 22 52 42 30 146
29 305 Doubrava David Hr. Králové 16 85 3 43 147
30 11 Sýkora Ml. Jiří Svitavy 107 15 18 16 156
31 99 Bady Jaromír Praha 30 85 56 4 175
32 158 Janda Ml. Jiří Přelouč 107 3 22 43 175
33 109 Czarny Mariusz Polsko 2 157 15 9 183
34 241 Kolečkář Václav 157 1 22 4 184
35 261 Holas Mirek Křetín 68 85 22 11 186
36 37 Beran David Hr. Králové 101 32 17 37 187
37 138 Šibor Jaroslav Bystřice 1 157 22 9 189
38 256 Langer Martin Jaroměřice 68 79 3 39 189
39 26 Škaryd Václav H. Městec 7 4 22 157 190
40 84 Brokl Láďa Skuteč 7 21 5 157 190
41 17 Šerban Miroslav Milná 7 157 22 9 195
42 168 Koláčný Josef Přelouč 2 21 22 157 202
43 316 Kastner Lukáš Polička 30 157 3 13 203
44 20 Papula Marek Ivančice 17 157 22 9 205
45 299 Pfelger Milan Praha 22 21 5 157 205
46 54 Kopecký Jiří Dvůr Králové 68 45 53 43 209
47 192 Soural Ivo Rohle 157 45 3 4 209
48 25 Mikyska Martin H. Městec 48 6 5 157 216
49 307 Šafář Václav Polička 157 45 3 11 216
50 73 Králík Antonín Brno 36 8 157 16 217
51 108 Heidenreich Jan Pardubice 39 21 1 157 218
52 81 Klapal Kamil Skuteč 7 21 157 34 219
53 296 Hora Pavel Praha 48 157 5 9 219
54 13 Skoumal Jaroslav Vír 157 4 50 9 220
55 134 Vorlíček Petr Praha 48 6 157 9 220
56 150 Salfický Radko Chotovice 39 21 5 157 222
57 292 Zvolánek Jan Děčín 22 21 22 157 222
58 255 Sedlář Ivan Mor. Třebová 16 32 22 157 227
59 7 Brinda Josef Praha 48 14 157 9 228
60 173 Zachar Jiří V. Bíteš 99 35 56 39 229
61 94 Bubeník Ml. Jozef Senec 17 6 50 157 230
62 312 Bidmon Jiří Polička 68 3 3 157 231
63 52 Stejskal Oleg Náchod 157 15 22 38 232
64 69 Roháček Vítězslav Polička 22 52 157 1 232
65 245 Chlubna Josef Žďár 22 52 157 1 232
66 246 Suk Jaroslav Žďár 69 157 5 1 232
67 79 Macháně Jiří Pardubice 48 6 22 157 233
68 153 Nekvapil Václav Přelouč 7 21 50 157 235
69 145 Koláček Michal Čebín 48 157 22 9 236
70 298 Krause Tomáš Praha 48 157 22 9 236
71 32 Bradáč Josef V. Meziříčí 157 21 50 9 237
72 125 Macek Roman Svitavy 16 45 22 157 240
73 297 Mirovská Daniela Praha 157 52 22 9 240
74 314 Paulus Miroslav Miřetice 48 14 22 157 241
75 80 Votava Vlastimil Skuteč 48 157 15 32 252
76 163 Steklý Vratislav Přelouč 39 157 22 34 252
77 236 Vrabec Pavel Hr. Králové 8 45 157 43 253
78 164 Steklá Radka Přelouč 157 21 42 34 254
79 6 Šenkýř Milan Vír 4 78 157 16 255
80 260 Jirgl Milan Křetín 68 15 157 16 256
81 66 Netolický Zdeněk Skuteč 157 52 15 34 258
82 210 Takacs Alex Slovensko 66 6 157 34 263
83 309 Smrček František Litovel 157 49 50 9 265
84 151 Salfická Miroslava Chotovice 66 21 22 157 266
85 205 Lebeda Milan Polička 22 49 42 157 270
86 58 Nohejl Ml. Karel Trutnov 68 45 3 157 273
87 161 Tomášková Gita Přelouč 157 45 56 16 274
88 183 Okrouhlý Karel Mohelnice 36 45 157 43 281
89 239 Šafařík Rostislav Polička 157 52 42 31 282
90 44 Polovic Laco Žďár 36 35 56 157 284
91 4 Sedlák Martin Pardubice 68 45 157 16 286
92 50 Jakubec Ml. Jiří Polička 68 45 157 16 286
93 63 Bady Roman Praha 28 85 157 16 286
94 203 Slabý Petr Praha 157 85 3 43 288
95 268 Mádl David Vel. Bílovice 36 79 157 16 288
96 238 Kondelík Zdeněk Polička 69 21 42 157 289
97 234 Jůza Miroslav Hr. Králové 68 157 22 43 290
98 275 Prokop Dalibor Hajany 68 45 22 157 292
99 59 Kopecký Matěj Dvůr Králové 157 45 52 43 297
100 136 Švejda Martin Hr. Králové 53 45 157 43 298
101 174 Hegr Mirek Polička 8 79 56 157 300
102 271 Kobylka Miroslav Brno 157 79 22 43 301
103 30 Zeman Petr Brno 99 35 22 157 313
104 189 Krejčíř Jiří Mohelnice 68 45 157 43 313
105 165 Peml František Přelouč 101 35 22 157 315
106 257 Langer Vladimír Mor. Třebová 36 85 157 43 321
107 120 Moudrý Jan Židlochovice 1 8 157 157 323
108 119 Reim Martin Židlochovice 68 85 157 16 326
109 180 Vymazal St. Josef Koclířov 7 157 5 157 326
110 89 Bouška Pavel Skuteč 5 157 157 9 328
111 169 Dimmer Erik Přelouč 2 16 157 157 332
112 273 Hanák Jaroslav Brno 55 79 157 43 334
113 202 Slabý Jiří Praha 157 157 22 1 337
114 18 Konečný Miloš Ivančice 22 157 157 4 340
115 222 Múčka Augustýn Slovensko 157 6 22 157 342
116 303 Vamberský Josef Jenišovice 22 6 157 157 342
117 148 Bugri Martin Čebín 157 21 157 9 344
118 182 Ťuik Zdeněk Litovel 16 15 157 157 345
119 116 Schauer Zdeněk Polička 55 85 53 157 350
120 64 Zavadský Radek Praha 157 15 22 157 351
121 313 Večeřa Jiří Polička 107 45 157 43 352
122 98 Kazda Václav Skuteč 22 21 157 157 357
123 208 Turenič Marek Slovensko 22 21 157 157 357
124 274 Otradovský František 28 15 157 157 357
125 310 Němec Jan Litovel 39 157 4 157 357
126 263 Kožner Michal Němčice 1 45 157 157 360
127 276 Mikeška Michal Brno 32 157 18 157 364
128 237 Lapčík Jaroslav Hr. Králové 36 15 157 157 365
129 253 Sedlář Jiří Třebařov 8 45 157 157 367
130 207 Sloboda Peter Slovensko 157 21 157 34 369
131 220 Opavský Miroslav Slovensko 39 16 157 157 369
132 24 Mikyska Eduard H. Městec 5 52 157 157 371
133 33 Bradáč Michal V. Meziříčí 157 48 157 9 371
134 41 Mühlfait Pavel Žďár 157 35 22 157 371
135 101 Janovský Jaroslav Praha 55 157 157 2 371
136 266 Vodák Ml. Miroslav Hustopeče 157 35 22 157 371
137 61 Freuda Jaromír Polička 36 157 22 157 372
138 250 Gebauer Miroslav Dol. Dunajovice 36 157 22 157 372
139 111 Maňkowski Adam Polsko 37 157 22 157 373
140 280 Horák Zbyněk Dambořice 157 157 22 43 379
141 53 Stejskal Lukáš Pardubice 157 45 22 157 381
142 126 Plíhal David Zlín 157 45 22 157 381
143 191 Vepřík Pavel Mohelnice 157 45 22 157 381
144 282 Štolba Robert Brno 101 85 157 39 382
145 114 Schauer Martin Polička 68 157 157 2 384
146 122 Klanica Ml. Rudolf Drysice 14 157 56 157 384
147 272 Vlahovič Lubomír Brno 55 157 157 16 385
148 281 Kolmačka Jaroslav Dambořice 36 35 157 157 385
149 95 Fuchs Roman Česká Třebová 16 157 56 157 386
150 102 Janovská Jana Praha 55 157 18 157 387
151 224 Koleno Marián Slovensko 69 157 157 4 387
152 123 Brunclík Mojmír Pustiměř 55 157 22 157 391
153 19 Papulová Eva Ivančice 69 157 157 9 392
154 162 Novák Pavel Přelouč 38 157 42 157 394
155 177 Jelínek Jan Brno 36 45 157 157 395
156 175 Kozel Jaroslav Brno 66 16 157 157 396
157 188 Loubal Antonín Mohelnice 68 15 157 157 397
158 113 Schauer David Polička 68 157 157 16 398
159 133 Olšan Jakub Polička 68 157 157 16 398
160 218 Koleno Anton Slovensko 157 52 157 32 398
161 5 Sedláček Ladislav Pardubice 55 30 157 157 399
162 110 Walczyk Mariusz Polsko 69 16 157 157 399
163 105 Kuban Zdeněk Praha 68 157 18 157 400
164 244 Čejka Luboš Žďár 157 52 157 34 400
165 35 Pražák Petr Ostrava 39 157 50 157 403
166 295 Sedlák Miroslav K. Vary 69 21 157 157 404
167 291 Simuna Alfréd Praha 69 157 22 157 405
168 100 Janovský Ondřej Praha 55 157 157 39 408
169 249 Šmahaj Pavel Dol. Dunajovice 16 79 157 157 409
170 300 Kostříž Jan Hostivice 48 157 50 157 412
171 36 Migdal Adolf Ostrava 48 52 157 157 414
172 55 Nohejl St. Karel Trutnov 55 45 157 157 414
173 216 Nemeth Géza Slovensko 48 52 157 157 414
174 248 Šmahaj František Dol. Dunajovice 16 85 157 157 415
175 137 Tesárek Pavel Hr. Králové 101 2 157 157 417
176 10 Sýkora St. Jiří Svitavy 53 157 56 157 423
177 93 Bubeník St. Jozef Senec 69 157 42 157 425
178 106 Popelka Bronislav Hradiště 68 157 157 43 425
179 269 Pátek Otmar Vel. Bílovice 55 157 56 157 425
180 49 Jakubec St. Jiří Polička 68 45 157 157 427
181 70 Králík Jan Brno 68 45 157 157 427
182 124 Šírl Jan Pustiměř 36 85 157 157 435
183 214 Sowinski Kryštof Slovensko 69 52 157 157 435
184 251 Šimoník Jiří Dol. Dunajovice 36 85 157 157 435
185 29 Slezák Martin Brno 68 157 56 157 438
186 43 Fiala Václav Žďár 68 157 56 157 438
187 278 Ševčík Radovan Dambořice 107 157 22 157 443
188 28 Slezák Ml. Roman Brno 55 85 157 157 454
189 306 Kadlec Jiří Svitavy 107 35 157 157 456
190 185 Fait Petr Litovel 107 45 157 157 466
191 186 Červinka Zdeněk Mohelnice 107 45 157 157 466
192 252 Fiala Vojtěch Dol. Dunajovice 68 85 157 157 467
193 22 Müller Miroslav H. Městec 157 157 1 157 472
194 154 Nekvapil David Přelouč 157 1 157 157 472
195 221 Szkurák Zoltan Slovensko 157 157 5 157 476
196 60 Lanen Ruda Trutnov 107 157 56 157 477
197 91 Jelínek Petr Praha 107 157 56 157 477
198 127 Šulc Vilém Semily 6 157 157 157 477
199 96 Hnilička Martin Brno 7 157 157 157 478
200 190 Polách Pavel Mohelnice 157 8 157 157 479
201 240 Kolečkář Tomáš 157 157 157 9 480
202 286 Rýzner Pavel Pardubice 14 157 157 157 485
203 51 Pěnčík Láďa Polička 157 15 157 157 486
204 103 Pajer Antonín Praha 157 15 157 157 486
205 176 Kuchyňka Pavel Brno 157 15 157 157 486
206 187 Vařeka Zdeněk Mohelnice 157 15 157 157 486
207 315 Hrdlička Ladislav Čebín 157 157 15 157 486
208 128 Zajíček Oldřich Semily 16 157 157 157 487
209 23 Müller Petr H. Městec 17 157 157 157 488
210 85 Drábek Jaroslav Skuteč 17 157 157 157 488
211 139 Juračka Hynek Bystřice 157 21 157 157 492
212 225 Kadlec Otto Svitavy 157 21 157 157 492
213 226 Nahodil Petr Svitavy 157 21 157 157 492
214 262 Flídr Vladislav Polička 157 21 157 157 492
215 301 Pospíšil Luděk Praha 157 21 157 157 492
216 21 Žák Radovan Vír 22 157 157 157 493
217 147 Světlík Tomáš Malhostovice 22 157 157 157 493
218 160 Tomášek St. Jaroslav Přelouč 157 157 22 157 493
219 179 Vymazal Ml. Josef Koclířov 157 157 22 157 493
220 204 Zavřel Petr Polička 22 157 157 157 493
221 231 Navrkal Martin Svitavy 22 157 157 157 493
222 254 Šabák Pavel Krasíkov 157 157 22 157 493
223 304 Jaroch Radek Přelouč 157 157 22 157 493
224 27 Slezák St. Roman Brno 101 85 157 157 500
225 87 Rada Radim Hr. Králové 157 157 157 34 505
226 155 Mňuk Pavel Přelouč 157 35 157 157 506
227 279 Urbánek Jiří Brno 107 85 157 157 506
228 62 Vokál Pavel Praha 36 157 157 157 507
229 144 Švihel Pavel Polička 36 157 157 157 507
230 193 Vápeník Miroslav Mladeč 36 157 157 157 507
231 14 Coural Jaroslav Vír 39 157 157 157 510
232 166 Horák Michal Přelouč 39 157 157 157 510
233 170 Káles Michal Přelouč 157 157 42 157 513
234 48 Řihák Mirek Polička 157 45 157 157 516
235 57 Milfort Miroslav Trutnov 157 45 157 157 516
236 156 Mňuk Ml. Ondřej Přelouč 157 45 157 157 516
237 270 Lebloch Petr Brno 157 45 157 157 516
238 86 Vamberský Karel Pardubice 48 157 157 157 519
239 97 Pilakovský Zdeněk Brno 48 157 157 157 519
240 159 Tomášek Ml. Jaroslav Přelouč 48 157 157 157 519
241 219 Hašana Jaromír Slovensko 48 157 157 157 519
242 229 Burian Mirek Svitavy 48 157 157 157 519
243 311 Štěpánek Marek Litovel 48 157 157 157 519
244 16 Toušek Vlastimil Milná 157 157 50 157 521
245 212 Vincze Peter Slovensko 157 157 50 157 521
246 215 Lauko Martin Slovensko 157 157 50 157 521
247 34 Migdal David Ostrava 157 52 157 157 523
248 146 Málek Petr Všechovice 157 52 157 157 523
249 217 Szlovák Florian Slovensko 157 52 157 157 523
250 265 Vodák St. Miroslav Hustopeče 55 157 157 157 526
251 74 Doubrava Jaroslav Brno 157 157 56 157 527
252 78 Tesařík Richard Praha 68 157 157 157 539
253 104 Moravec Jaroslav Dudina 68 157 157 157 539
254 143 Houdek Milan Polička 68 157 157 157 539
255 184 Fait Vladimír Litovel 68 157 157 157 539
256 196 Novák Luboš Rohle 68 157 157 157 539
257 284 Fuks Tomáš Praha 68 157 157 157 539
258 15 Stašák Jan Milná 69 157 157 157 540
259 290 Ondráček Jan Mírovka 69 157 157 157 540
260 77 Hatala Michal Polička 157 85 157 157 556
261 56 Kalousek Tomáš Trutnov 101 157 157 157 572
262 172 Škoda Vladimír V. Bíteš 107 157 157 157 578
263 277 Ševčík Jaroslav Olešnice 107 157 157 157 578
264 31 Plichta Aleš Brno 157 157 157 157 628
265 65 Vostrčil Lukáš Skuteč 157 157 157 157 628
266 68 Hvorkovy Valentýn Slovensko 157 157 157 157 628
267 72 Králík Zdeněk Brno 157 157 157 157 628
268 75 Nový Bohumil Praha 157 157 157 157 628
269 135 Žižlavský Jiří Praha 157 157 157 157 628
270 142 Müller Robert Svitavy 157 157 157 157 628
271 149 Pokorný Petr Všechovice 157 157 157 157 628
272 157 Janda St. Jiří Přelouč 157 157 157 157 628
273 194 Pleva Zdeněk Vrdy 157 157 157 157 628
274 195 Gřunděl Zdeněk Rohle 157 157 157 157 628
275 197 Chrudina Zdeněk Litovel 157 157 157 157 628
276 198 Bartok Petr Cheb 157 157 157 157 628
277 211 Hurtony Jozef Slovensko 157 157 157 157 628
278 213 Szkurák Tomáš Slovensko 157 157 157 157 628
279 227 Majerová Michaela Svitavy 157 157 157 157 628
280 230 Navrkal Roman Svitavy 157 157 157 157 628
281 264 Kožnerová Krystýna Němčice 157 157 157 157 628
282 283 Štolba Jiří Brno 157 157 157 157 628
283 294 Daněk Josef Mlékosrby 157 157 157 157 628
284 308 Špaček Martin Litovel 157 157 157 157 628

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kalendář

 «  červen 2017  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

rohozna.jpg

Počasí


TOPlist