Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 7803

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!


Registrace na RedBass Cup začne 17.9. v 7.00 hod.!


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1055
, 5 LOSOSŮ + CANDÁT odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
PODLE MÝCH DNEŠNÍCH DOSTUPNÝCH INFORMACÍ SE DNES NA PK2 ULOVILO POUHÝCH 5 LOSOSŮ A 1 CANDÁT. ALESPOŇ TAKOVÉTO DOSTUPNÉ INFORMACE MÁM, SAMOZŘEJMĚ NEMUSÍM O VŠECH ULOVENÝCH RYBÁCH VĚDĚT.
NICMÉNĚ MUSÍM PO PRAVDĚ NAPSAT, ŽE I DNEŠNÍ BRANÍ RYB MĚ ZKLAMALO A CHCI VELMI VĚŘIT, ŽE S OČEKÁVANÝM OCHLAZENÍM SE BRANÍ PSTRUHŮ NA PK2 UPRAVÍ DO NÁMI OČEKÁVANÝCH HODNOT.
DNES RÁNO MĚLA VODA 16,5 STUPNĚ A KYSLÍKU BYLO KOLEM 6 MLG. NYNÍ K VEČERU, PO CELODENNÍM SVITU, MÁ VODA JIŽ 17.5 STUPNĚ A KYSLÍKU JE TÉMĚŘ 10 MLG. JE VIDĚT, ŽE PŮSOBÍ PŘIROZENÝ PROCES, KDY JE TEPLOTA VODY K VEČERU TEPLEJŠÍ A HLAVNĚ SLUNÍČKO VYROBILO ZNAČNÉ MNOŽSTVÍ KYSLÍKU, KTERÝ JE K VEČERU NA VELMI SOLIDNÍ ÚROVNI.
PŘÁTELÉ,
VĚŘÍM, ŽE JE VŠE NA DOBRÉ CESTĚ A S POMOCÍ OCHLAZENÍ SE BRANÍ RYB UPRAVÍ. JAK JSE JIŽ OZNÁMIL, V PÁTEK VYSADÍME DALŠÍCH 700 - 800 PSTRUHŮ A BUDEME S NAPĚTÍM OČEKÁVAT ZLEPŠOVÁNÍ. DNES JSEM TAKÉ NAVŠTÍVIL DALŠÍ PSTRUHÁRNU, KDE JEDNÁM O MOŽNÉM ODBĚRU DALŠÍCH RYB. PŘEJME SI, AŤ SE NÁM VŠE VČAS DO ZÁVODU PODAŘÍ VYLADIT.

odpověděl(a)

Ja byl dnes s kamaradem na pk2, za 2,5hodiny lovu 1 losos 52cm, krásná ryba, super souboj!
Počasí krásný, rybám se moc nechtělo ale bylo krásně :)

, NEDĚLNÍ DOPOL. POZNATK odpovědět

DNES, TJ. V NEDĚLI PO RÁNU JE SITUACE NA PŘEHRADÁCH PODOBNÁ TÉ SOBOTNÍ. KAPŘI SOLIDNĚ BEROU, NICMÉNĚ PSTRUZI NA PK2 OPĚT NEBEROU. CHCI NAPSAT, ŽE JSEM SI PROČÍTAL SVÉ LOŇSKÉ ZÁZNAMY Z PK2 Z TOHOTO OBDOBÍ A ZJISTIL, ŽE SITUACE BYLA VELMI PODOBNÁ TÉ LETOŠNÍ. SUCHO BYLO JEŠTĚ VÝRAZNĚJŠÍ, NICMÉNĚ VODY DO PK2 A NÁSLEDNĚ DO PK1 TEČE I LETOS ZANEDBATELNÉ MNOŽSTVÍ, DO PK2 MINIMUM A DO PK1 ŽÁDNÁ. TEPLOTA VODY A VZDUCHU JE VELMI PODOBNÁ TÉ LOŇSKÉ. LONI SE V PŮLCE ZÁŘÍ VÝRAZNĚ OCHLADILO A TAKÉ ČÁSTEČNĚ SPRCHLO. VODA SE DO VÁCLAVSKÉ TROFEJE PROCHLADILA Z PŮVODNÍCH 18 STUPŇŮ NA CCA 13 STUPŇŮ A BRANÍ PSTRUHŮ SE BĚHEM TEČCHTO 14 DNÍ STÁLE VYLEPŠOVALO. MUSÍME VĚŘIT, ŽE I VÝHLED LETOŠNÍHO POČASÍ NÁM TUTO NADĚJI DÁVÁ.
JIŽ DNES JSEM VYJEDNAL DALŠÍ ZARYBNĚNÍ PSTRUHY DO PK2, KTERÉ USKUTEČNÍME TENTO PÁTEK A TÍM VÝRAZNĚ POSÍLÍME POČET RYB V PK2 A ZÁROVEŇ VYZKOUŠÍME I DALŠÍ PSTRUHOVÉ CHOVY.
DNES ODPOLEDNE ODJÍŽDÍM NA DALŠÍ PSTRUHÁRNU S CÍLEM ZVÁŽIT A VYJEDNAT JEŠTĚ I DALŠÍ ZARYBNĚNÍ.
PŘÁTELÉ,PŘI PROČÍTÁNÍ LOŇSKÝCH ZÁZNAMŮ JSEM ZJISTIL, ŽE JSME V TUTO DOBU ŘEŠILI TÉMĚŘ STEJNÉ PROBLÉMY, NICMÉNĚ BĚHEM NÁSLEDUJÍCÍCH 14 DNÍ DOŠLO K VÝRAZNÉMU VYLEPŠENÍ PODMÍNEK NA PŘEHRADÁCH VE PROSPĚCH PSTRUHOVÉHO REŽIMU A ZÁVOD VÁCLAVSKÁ TROFEJ 27. ZÁŘÍ 2018 DOPADL TÉMĚŘ SKVĚLE. BYLO ULOVENO PŘES 1500 KUSŮ RYB, COŽ NEMĚLO PŘI TOMTO ZÁVODĚ V MILULÝCH LETECH SROVNÁNÍ. VĚŘME, ŽE SE NÁM PODAŘÍ PODOBNÝ VÝSLEDEK I LETOS. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, RYBÁŘSKÝ VÝHLED odpovědět

---ČTVRTEK 19. ZÁŘÍ - VÝLOV NEJVĚTŠÍHO CHOVNÉHO RYBNÍKU SYNSKÝ, 30 METRÁKŮ NÁDHERNÝCH KAPRŮ DO NAŠICH LOVNÝCH RYBNÍKŮ
---NÁSLEDNÝ TÝDEN - VÝLOV POSLEDNÍHO CHOVNÉHO RYBNÍKU BABKY, OPĚT VYSAZENÍ NÁDHERNÝCH KAPRŮ DO NAŠICH LOVNÝCH RYBNÍKŮ
---V TOMTO TÝDNU PRAVDĚPODOBNĚ DALŠÍ ZARYBNĚNÍ PK2 BĚŽNÝMI PSTRUHY
---ČVTREK 26 + PÁTEK 27 ZÁŘÍ ZARYBNĚNÍ PK1 + PK2 NA VÁCLAVSKOU TROFEJ, 4 - 5 000 KUSŮ PSTRUHŮ OD 0,4 - 6 KG, MOŽNÁ I ŠTIKY A OKOUNI
---OD SKONČENÍ VÁCLAVSKÉ TROFEJE, TJ. OD SOBOTY ODPOLEDNE NA PK1 PSTRUHOVÝ REŽIM - POUZE VLÁČKA S MUŠKOU
---ČTVRTEK 10. ŘÍJNA + PÁTEK 11. ŘÍJNA DALŠÍ VELKÉ ZARYBNĚNÍ PK1 + PK2 NA PODZIMNÍ PŘÍVLAČ, CCA 6 - 8 000 RYB
---PÁTEK 25. ŘÍJNA - ZARYBNĚNÍ PK1 NA PODZIMNÍ MUŠKU
---SOBOTA 26. ŘÍJNA - PODZIMNÍ MUŠKA
---NEDĚLE 27. ŘÍJNA - VÝCHODOČESKÝ POHÁR JUNIORŮ LRU MUŠKA 2019
---ČTVRTEK 7. LISTOPADU + PÁTEK 8. LISTOPADU - ZARYBNĚNÍ NA POHÁR POLIČSKÝ CANDÁT - 50 METRÁKŮ ŠTIK, OKOUNŮ, PSTRUHŮ A LOSOSŮ
---SOBOTA 9. LISTOPADU - POLIČSKÝ CANDÁT
---PÁTEK 29. LISTOPADU - ZARYBNĚNÍ NA PROSINCOVOU ŠTIKU, ŠTIKY, OKOUNI, PSTRUZI + LOSOSI
---SOBOTA 30. LISTOPADU - PROSINCOVÁ ŠTIKA
---PROSINEC - POKRAČOVÁNÍ V DALŠÍM PRŮBĚŽNÉM ZARYBŇOVÁNÍ, PODLE POČASÍ ZAHÁJENÍ LOVU NA DÍRKÁCH
---ÚTERÝ 31. PROSINCE - ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
POZNÁMKA:
MILÍ PŘÁTELÉ, MYSLÍM, ŽE NÁS ČEKÁ JEŠTĚ MNOHO VELKÝCH, SLOŽITÝCH A FINANČNĚ NÁROČNÝCH AKCÍ. JE JISTÉ, ŽE POKUD MÁME VŠE ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDNOUT, ČEKÁ NÁS OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ OBĚTAVÉ PRÁCE, NICMÉNĚ VĚŘÍM, ŽE SE NÁM VŠE PODAŘÍ ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDNOUT. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ NÁS ČEKAJÍ VELKÉ STAROSTI ZVLÁDNOUT VŠE I FINANČNĚ. MYSLÍM, ŽE MNOZÍ DOBŘE VÍTE, ŽE JSME ROZJELI VELIKOU A TO NEJEN TECHNICKY, ALE TÉŽ I FINANČNĚ NÁROČNOU AKCI, OPRAVU A ODBAHNĚNÍ RYBNÍKU NOVÝ, KTERÁ MÁ HODNOTU MNOHA SET TISÍC KORUN A JE MOŽNÉ, ŽE NÁS Z TOHO BUDE JEŠTĚ BOLET HLAVA.

, SOBOTNÍ POZNATKY odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
DOVOLTE MI Z MÉHO POHLEDU NAPSAT NĚKOLIK POZNATKŮ Z DNEŠNÍHO DNE:
---PSTRUZI - LOSOSI NA PK2 DNES PO VČEREJŠÍM VELMI DOBRÉM BRANÍ ZKLAMALI, JSOU SICE ROZPLAVANÍ PO CELÉ PK2 A VELMI ČASTO VYSKAKUJÍ A ŠPLOUCHAJÍ, NICMÉNĚ BRANÍ DNES ZKLAMALO
---KAPŘI DLE DOSTUPNÝCH INFORMACÍ STÁLE SOLIDNĚ BEROU A TO TÉMĚŘ NA VŠECH RYBNÍCÍCH
---DNES JSEM TÉŽ NAVŠTÍVIL DALŠÍ CHOV PSTRUHŮ S CÍLEM DOMLUVIT NA PODZIMNÍ SÉRII ZÁVODŮ ODBĚR PSTRUHŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI. ZE PSTRUHÁRNY JSEM ODJÍŽDĚL VELICE SPOKOJENÝ, RYBY SE PODAŘILO NASMLOUVAT, NICMÉNĚ Z DŮVODU OPATRNOSTI SE POKUSÍME JISTÉ MNOŽSTVÍ 500 - 700 KUSŮ PŘÍŠTÍ TÝDEN DOVÉZT S CÍLEM JE JEŠTĚ TÝDEN PŘED VÁCLAVSKOU TROFEJÍ NA PK2 VYZKOUŠET
---NICMÉNĚ ZÍTRA PRO JISTOTU NAVŠTÍVÍM JEŠTĚ DALŠÍ CHOV PSTRUHŮ SE SNAHOU ZÍSKAT PSTRUHY Z PROSTŘEDÍ, CO NEJBLIŽŠÍMU NAŠEMU
---TEPLOTA VODY DNES VEČÉR JE NA PŘEHRADÁCH KOLEM 18 STUPŇŮ A KYSLÍKU JE RELATIVNĚ SOLIDNÍ MNOŽSTVÍ
---TENDENCE POČASÍ - DO STŘEDY TEPLO NA ÚROVNI 20 STUPŇŮ, OD STŘEDY CITELNÉ OCHLAZENÍ, KTERÉ VELMI NUTNĚ POTŘEBUJEME, TÉŽ SI I NADÁLE PŘEJME DÉŠŤ
---ODE DNEŠKA JSME ZAČALI VYPOUŠTĚT CHOVNÝ RYBNÍK SYNSKÝ, KTERÝ MÁME V PLÁNU VE ČTVRTEK VYLOVIT A VŠECHNY KAPRY ROZVÉST PO NAŠICH SPORTOVNÍCH RYBNÍCÍCH
MILÍ PŘÁTELÉ, ZÍTRA BUDU MÍT SNAHU PŘINÉST DALŠÍ INFORMACE.

, Rozhodčí odpovědět

Přátelé a kamarádi,jak jste někteří zjistili pomalu se přiblížil podzim a s ním série závodů na které je mimo všech ostatních náročných věcí také zajistit dostatek rozhodčích.Proto Vás žádám o pomoc již za 14 dní na Václavskou trofej.Bude to takový rozběh tak bude stačit asi 20 lidí.Zájemci ať se hlásí zde nebo na tel.605327353 dík Lojza. 2 2 2

, VÝLOV SYNSKÝ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, RYBNÍKÁŘI A OBĚTAVCI PŘI VÝLOVECH,
OBRACÍM SE NA VÁS S INFORMACÍ O VÝLOVU SYNSKÉHO RYBNÍKU, KTERÝ HODLÁME VYLOVIT VE ČTVRTEK 19. ZÁŘÍ OD 16. HODIN.
TENTO RYBNÍK JE NÁŠ NEJVĚTŠÍ CHOVNÝ RYBNÍK, OČEKÁVÁME ZDE 900 KUSŮ NÁDHERNÝCH KAPRŮ, KTERÉ VŠECHNY ROZVEZEME A VYSADÍME DO NAŠICH LOVNÝCH RYBNÍKŮ.
S VELIKOU ÚCTOU VÁS VŠECHNY VÝLOVOVÍ OBĚTAVCE PROSÍM PŘI TOMTO VÝLOVU O POMOC. JEDNÁ SE O NÁROČNÝ VÝLOV ZNAČNĚ ZABAHNĚNÉHO RYBNÍKU A S POMĚRNĚ ZNAČNOIU VZDÁLENOSTÍ DONÁŠKY SLOVENÝCH RYB KE KÁDIŠTI. PŘI POSLEDNÍM VÝLOVU RYBNÍKU TROUBNÝ SE NÁS SEŠLO NA HRANICI OPTIMÁLNÍHO POČTU A BYLO NEZBYTNÉ ZAPOJIT I STARŠÍ ČLENY, KTEŘÍ NÁM VELICE VYDATNĚ VYPOMOHLI.
PŘÁTELÉ,
OD ZÍTŘKA ZAČÍNÁME RYBNÍK VYPOUŠTĚT, VĚŘÍM, ŽE HO NAŠI ZLATÍ HOŠI OPĚT SKVĚLE K VÝLOVU PŘIPRAVÍ A VE ČTVRTEK SE NÁM VŠE RYCHLE A ZDÁRNĚ PODAŘÍ. PŘEDEM DĚKUJI A MOC SE TĚŠÍME.

, PSTRUZI DOBŘE BEROU odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ MILOVNÍCI LOVU PSTRUHŮ NA PK2,
S VELKOU RADOSTÍ OZNAMUJI, ŽE JSEM VELMI PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPEN VELMI DOBRÝM BRANÍM DNES VYSAZENÝCH PSTRUHŮ NA PK2.
MÁM CELOU ŘADU POZNATKŮ O PĚKNÝCH ÚLOVCÍCH. CELÁ ŘADA LIDÍ ODCHYTALA A SAMOZŘEJMĚ, ŽE I NĚKTEŘÍ ULOVILI MENŠÍ POČET RYB, PŘÍPADNĚ BYLI I BEZ ÚLOVKU.
DNEŠNÍ ZKUŠENOST POVAŽUJI ZA VELMI POZITIVNÍ A DŮLEŽITOU Z DŮVODU VYSAZOVÁNÍ RYB NA ZÁVODY.
TITO VELCÍ PSTRUZI A SAMOZŘEJMĚ I JEŠTĚ VÝRAZNĚ VĚTŠÍ BY MĚLI BÝT HLAVNÍM ZARYBŇOVACÍM LÁKADLEM. ZÍTRA A V NEDĚLI ODJÍŽDÍM JEŠTĚ NA DALŠÍ PSTRUHÁRNY ZA ÚČELEM VYJEDNAT RYBY BĚŽNÉ VELIKOSTI, KTERÉ SAMOZŘEJMĚ TAKÉ MUSÍME VYSADIT A RÁD BYCH JE JEŠTĚ I DO ZÁVODŮ VYZKOUŠEL.

, Pstruzi odpovědět

Byl jste dnes někdo na PK2? Jak brali pstruzi? Já dnes nemohl.

odpověděl(a)

Dnes nijak nebrali a co jsem slyšel tak včera to taky nebylo nijak valné.

, Doba hájení odpovědět

Chtěl bych se zeptat zda je od 1. září hájen uhoř? Děkuji za odpověď.

odpověděl(a)

UHOŘ SE PŘÍTELI NEHÁJÍ, TUDÍŽ SE CELOROČNĚ LOVÍ.

odpověděl(a)

A kde je nejlepší šance chytit úhoře? Smím li se zeptat.

, Václavská trofej odpovědět

Dobrý den. Prosím o odhlášení ze závodu p.Milana Seidla . Díky moc Pavel Vonásek

odpověděl(a)

Bereme na vědomí a děkujeme.

, ODPOVĚĎ NA DOTAZ odpovědět

MILÝ NEZNÁMÝ PŘÍTELI ZE SLOVENSKA, OMLOUVÁM SE, ŽE JSEM VE SPĚCHU SMAZAL VÁŠ DOTAZ VE VĚCI REGISTRACE NA POZZIMNÍ PŘÍVLAČ. ANO, STAČÍ ZDE V TÉTO NÁVŠTĚVNÍ KNIZE NAPSAT FORMOU PŘÍSPĚVKU JMÉNO.

odpověděl(a)

REGISTRACE ZAČNE V ÚTERÝ 19. ZÁŘÍ OD 7. HODIN.

, losování Redbass cup odpovědět

Dobrý den.
Mám otázku.Bude se losovat s karet nebo ruliček? Spousta lidí chce chytat vedle sebe, aby se pak neodhlasovali.

odpověděl(a)

Doufám, že takto prestižní závod bude mít poctivé losování formou ruliček a předejde se tak zbytečným machinacím, kdy většina domácích začíná jisto jistě pouhou náhodou na PK2. A děje se to tak už řadu let a nikomu to není trapný...

odpověděl(a)

NE MARTINE, NEMOHU S VÁMI SOUHLASIT A VAŠE SDĚLENÍ MÁM ZA POUHOU NEPODLOŽENOU POMLUVU. POKUD JSTE SLUŠNÝ ČLOVĚK, TAK TO DOLOŽTE A NEBO SE OMLUVTE. POKUD MÁTE PROBLÉM S JEDNÍM I DRUHÝM, MOC PROSÍM, NEJEZDĚTE K NÁM.
KAŽDÉ ZÁVODY A NE JEN ZÁVODY VYŽADUJÍ SPOUSTU OBĚTAVÉ NEZIŠTNÉ PRÁCE MNOHA NADŠENÝCH A POCTIVÝCH LIDÍ A VĚŘTE, ŽE MÁME ZKUŠENOSTI A VELMI DOBŘE VÍME, CO NAŠI ÚČASTNÍCI POŽADUJÍ A JAK TO MÁME DĚLAT K VĚTŠINOVÉ SPOKOJENOSTI.
VŮBEC NECHÁPU, PROČ BY MĚLA BÝT PK2 V PRVNÍM KOLE VÝHODNÁ A V DALŠÍCH KOLECH JIŽ NE. TO OPRAVDU NEVÍM A JE TO NA MĚ NEJSPÍŠE MOC SLOŽITÉ. KAŽDÉ KOLO MÁ SAMOSTATNÉ BODOVÁNÍ A TAK NENÍ ŽÁDNÝ DŮVOD K VAŠIM ZÁVĚRŮM, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A BUDU VELMI RÁD, POKUD DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ TÉTO DISKUSE NAD JIŽ UVEDENÝ RÁMEC NEBUDE.

odpověděl(a)

Nezlobte se na mě, ale já se rozhodně omlouvat nebudu, nemám totiž za co... S Vámi se hrozně těžko o něčem diskutuje, protože máte jen tu svoji pravdu a vše berete jako útok proti Vám, přitom to tak není myšleno. Ale když jinak nedáte. Zabralo mi to 2 minuty. Porovnat výsledkovou listinu z jarních závodů GunkiCup 2019 a podzimích závodů RedBassCup 2018. http://www.rsvysocina.cz/gunki-cup-2019-vysledky.a453.html http://www.rsvysocina.cz/redbass-cup-2018-vysledky.a434.html Záměrně nechci jmenovat, určitě by jste to bral zase jako útok, ale podívejte se sám. Náhoda? Nemyslím si... Proč je PK2 výhodná v prvním kole zde rozebírat nebudu. Bystřejší závodnící se dovtípí. Ruličky by všechny tyto spekulace utnuly.

odpověděl(a)

Martine mas pravdu dobre jsi to napsal souhlasim s tebou. Cetl jsem tady nespocet nazoru a vse bylo obraceno proti diskutujicim jen aby Policaci meli pravdu. Jsem rad, ze se nasel nekdo kdo se neda a vpali jim to tak jak to je super jsi borec!!! 5

odpověděl(a)

NO VIDÍTE VÁŽENÍ PŘÁTELÉ MARTINE A VAŠKU, KAŽDÝ TO VIDÍME PO SVÉM, VY MÁTE NÁZOR A JÁ TAKÉ, POTUD JE VŠE V POŘÁDKU. JÁ VÁM VAŠE NÁZORY NEBERU, POUZE POVAŽUJI ZA SVOJI POVINNOST CHRÁNIT POCTIVÉ LIDI, KTEŘÍ ZÁVODŮM OBĚTUJÍ SVŮJ ČAS. NEVIDÍM ŽÁDNÝ DŮVOD VYTVÁŘET PROTI NÁM ATMOSFÉRU NEDŮVĚRY. NICMÉNĚ, JAK ALE MYSLÍTE, JÁ SI BYL CELKEM JIST TĚMITO VAŠIMI REAKCEMI A OČEKÁVAL JSEM JE. ALE VE VŠÍ ÚCTĚ K VÁM, MY TO UDĚLÁME KE SPOKOJENOSTI VĚTŠINY ZÁVODNÍKŮ A VĚŘTE, ŽE VÍME JAK.
PRO VÁS MILÝ MARTINE,
MÁTE ZA TO, ŽE MÁM JEN SVOJI PRAVDU, JÁ SI TO ALE NEMYSLÍM A VŽDY ZDE PÍŠI ZE SRDCE BEZ FALEŠNÝCH TENDENCÍ.
PRO VÁS VÁŽENÝ VAŠKU, MÁTE POCIT, ŽE NÁM TO NĚKDO VPÁLIL. JAK MYSLÍTE, POKUD Z TOHO MÁTE RADOST, NEBUDU VÁM TO VYMLOUVAT. TÍMTO POVAŽUJI TUTO VÝMĚNU NÁZORŮ ZA UKONČENOU. MOC DĚKUJI.
POZNÁMKA:
TÍMTO OZNAMUJI, ŽE NA ZÁKLADĚ LOŇSKÝCH ZKUŠENOSTÍ SE BUDE PŘI LETOŠNÍM ZÁVODĚ PODZIMNÍ PŘÍVLAČ LOSOVAT VYZKOUŠENÝM ZPŮSOBEM, KTERÝ ZOHLEDŇUJE VŠECHNY ZÁSADNÍ ASPEKTY, TJ. POCTIVOST A ZÁROVEŇ I UMOŽNĚNÍ RYBAŘIT ŠIRŠÍM SKUPINÁM VEDLE SEBE.
BUDOU SE TAHAT KARTY Z JEDNÉ SESTAVY, KDY JSOU KARTY ČÍSLAMA ODVRÁCENÉ ZE STRANY ZÁVODNÍKŮ, NICMÉNĚ TENTO ZPŮSOB UMOŽŇUJE VYNDAT VÍCE KATET S ČÍSLY VEDLE SEBE.
POUZE, JAKO NA NE BEZVÝZNAMNOU ZKUŠENOST NAPÍŠI, ŽE LONI NA JEDNOM ZÁVODĚ JSME TENTO ZPŮSOB NEUMOŽNILI A STRATILI JSME ODHADEM CCA 40 PŘIHLÁŠENÝCH ZÁVODNÍKŮ, KTEŘÍ SE ZÁVODU NAKONEC NEZŮČASTNILI.
TENTO ZPŮSOB LOSOVÁNÍ UMOŽŇUJE NEJEN LOV KAMARÁDŮ A PŘÁTEL VEDLE SEBE, ALE V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ I TÁTŮ A SYNŮ A TO JSOU ASPEKTY, ALESPOŇ PRO MNE, VELMI ZÁSADNÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE.

odpověděl(a)

Ok, také jsem očekával odpověď v tomto duchu. Politik se nezapře. Jen musím napsat, že těch 40 lidí nepřijelo pouze proto, že způsob losování byl oznámen až po spuštění registrace. Věřte tomu, že závod by se vyprodal i při losování formou ruliček. Muselo by to však být oznámeno včas ještě před spuštěním registrace. Přijeli by jiní závodníci, kteří chtějí opravdu závodit. Šlo mi jen o to, aby závod byl TRANSPARENTNÍ. Toto je můj poslední příspěvek a ještě si dovolím napsat, že pokud něco nevidíte, ještě to neznamená, že se to neděje...

odpověděl(a)

Martine ty jako jeden z mála máš na to koule říct slušně svůj nazor 1 a to se cení. Nemá cenu to tady už rozebírat, jsou tady pak zbytečny dohady.

odpověděl(a)

Vazeny pane Martinu z toho co pisete je videt, ze jste velmi tvrdy politik a jakakoliv dalsi diskuze s vami nema pro mne smysl stejne si prosadite sve. Ja jsem na rozdil od vas zcela obycejny clovek, ktery si na nic nehraje a na vsechno co ma si v zivote musel vydelat rukama. Martin je clovek na ktereho jste narazil a velmi dobre vam napsal jak to je doslova vam nejde na mysl skutecnost, ze takovy clovek existuje. O me prosim nepiste, ze jsem vazeny ja o to od vas totiz po vasi reakci jiz nestojim vazeny pane. Delate podvody se zarybnenim to se zde nedavno resilo kvuli rybniku Peklo pote pan Franta PK2 bezte treba za Babisem do Capiho hnizda da vam jiste hlas ANO. 5 5 5

, KRASAVCI JIŽ NA CESTĚ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
JE CCA 8. HOD. A NAŠI ZLATÍ HOŠI OD DOPRAVY MAJÍ JIŽ PŮLKU CESTY ZA SEBOU. NA AUTĚ MAJÍ NALOŽENÉ NÁDHERNÉ PSTRUHY - LOSOSY 1 - 2 KG. PŘÁTELÉ, POKUD PŮJDE I NADÁLE VŠE DOBŘE, TAK KOLEM PŮL DESÁTÉ BUDOU RYBY V PK2.
MILÍ PSTRUHAŘI,
BUDU VELMI RÁD, POKUD SE VŠE PODAŘÍ, BUDU MÍT TAKÉ VELIKOU RADOST, POKUD RYBY BUDOU DOBŘE BRÁT. NAŠIM CÍLEM JE OBNOVIT KRÁSNÝ PSTRUHAŘSKÝ REŽIM NA PK2 A TAKÉ VYZKOUŠET BRANÍ RYB Z JEDNOTLIVÝCH PSTRUHÁREN NA PODZIMNÍ SÉRII ZÁVODŮ.
DNES JSME ZVOLILI MIMOŘÁDNÉ ZARYBNĚNÍ Z POUZE VELKÝCH RYB, VĚŘÍM, ŽE TYTO RYBY PŘINESOU MNOHA RYBÁŘŮM RADOST. MOC TAKÉ PROSÍM O POCTIVOST A PLATNÉ POVOENKY, NESMÍME ZAPOMENOUT, ŽE JEDEN DVOUKILOVÝ LOSOS MÁ HODNOTU TÉMĚŘ JEDNÉ DENNÍ POVOLENKY. PŘEJI KRÁSNÉ ZÁŽITKY.

, MALÉ UPOZORNĚNÍ - ZMĚN odpovědět

PŘÁTELÉ,
MOC SE OMLOUVÁM, ALE TERMÍN PŘÍJEZDU AUTA SE PSTRUHY SE O CCA NEJMÉNĚ 1 HODINU POSUNE. ŠPATNĚ JSEM TO VČERA DOPOČÍTAL. V 6. HODIN NAKLÁDKA, CCA O PŮL SEDMÉ ODJEZD AUTA + 3 HODINY CESTY A JE PŮL DESÁTÉ. SAMOZŘEJMOU PODMÍNKOU JE, ŽE SE NAŠIM ZLATÝM HOCHŮM OD DOPRAVY BUDE DAŘIT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ PSTRUHAŘSKÉ ZÁŽITKY.

, PÁTEČNÍ ZARYBNĚNÍ PK2 odpovědět

PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI LOVU PSTRUHŮ A LOSOSŮ NA PK2,
OPAKOVANĚ OZNAMUJI A ZÁROVEŇ I ZPŘESŇUJI, ŽE TENTO PÁTEK OBNOVUJEME ZARYBŇOVÁNÍ PK2.
DOVEZEME NÁDHERNÉ RYBY, 1- 2 KG PSTRUHY - LOSOSY. RYBY NAKLÁDÁME NA VZDÁLENÉ PSTRUHÁRNĚ JIŽ V 6.HODIN RÁNO A POKUD PŮJDE VŠE DOBŘE, TAK MEZI 8 - 9 HODINOU JE VYSADÍME DO PŘEHRADY. RYB BUDE CCA 500 KUSŮ. VĚŘÍM, ŽE I TEPLOTA VODY BUDE ODPOVÍDAJÍCÍ A TO VČETNĚ KYSLÍKU, TO VŠE DÁVÁ DOBROU NADĚJI NA DOBROU RYBAŘINU. TĚŠÍME SE.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1055

Kalendář

 «  září 2019  » 
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

svratka.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.