Návštěvní kniha

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Odebírat
Upozornit na
guest

227 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
JARDA MARTINŮ
Editor
JARDA MARTINŮ
1 hodina před

d

PROSINCOVÁ ŠTIKA – 3. PROSINCE 2022 NA PK0,
VÁŽENÍ A MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, MILOVNÍCI LOVU DRAVCŮ,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY OPĚTOVNĚ POZVAT NA ZÁVOD PROSINCOVÁ ŠTIKA, KTERÁ SE BUDE KONAT 3. PROSINCE NA PK0. PK1 JE JIŽ VYPUŠTĚNÁ.
NAŠI VELIKOU SNAHOU BUDE OPĚT VYSADIT PĚKNÉ ŠTIKY, MOŽNÁ JEŠTĚ VĚTŠÍ, NEŽ NA CANDÁTA A K NIM DOSADITVELKÉ PSTRUHY OD KILOGRAMU VÝŠE A OPĚT I OKOUNY.
VÁŽENÍ A MILÍ,
SAMOZŘEJMĚ PLATÍ, ŽE TENTO ZÁVOD JE JIŽ V POZDNÍM TERMÍNU A MUSÍME BÝT PŘIPRAVENI I NA MOŽNOST MRAZŮ, V MINULOSTI TOMU TAK BYLO NĚKOLIKRÁTE.
V TUTO CHVÍLI K ZÁVODU PŘISTUPUJEME S MAXIMÁLNÍ ZODPOVĚDNOSTÍ, MÁM JIŽ OPĚT SLÍBENÉ ŠTIKY A DÁLE I VELKÉ PSTRUHY – LOSOSY A TAK MŮŽEME POKRAČOVAT V PŘIHLAŠOVÁNÍ.
AKTUÁLNÍ STAV PŘIHLÁŠENÝCH JE 110 RYBÁŘŮ.

JARDA MARTINŮ
Editor
JARDA MARTINŮ
1 hodina před

DOBRÁ NEDĚLNÍ ZPRÁVA
PŘI PŘÍLEŽITOSTI ZBYTEČNÉHO POPLACHU UHYNULÝCH RYB NA PK0 JSEM VYUŽIL VOLNÉ CHVÍLE A ZKUSIL ZAVOLAT KAMARÁDOVI, ZDA NEMÁ ČAS A NEMOHLI BYCHOM SE SEJÍT NA VYPUŠTĚNÉ PK1 A NAPLÁNOVAT ČASOVÝ HARMONOGRAM ODBAHNĚNÍ.
MĚL JSEM ŠTĚSTÍ, KAMARÁD VELICE OCHOTNĚ DO 20 MINUT PŘIJEL, OBEŠLI JSME VYPUŠTĚNOU PŘEHRADU, DÁLE MÍSTO, KAM BUDEME BLÁTO VYVÁŽET VČETNĚ VÝJEZDŮ Z PŘEHRADY. POŽÁDAL JSEM UDĚLAT VŠE VELMI RYCHLE, BOJÍME SE O DOSTATEK JARNÍ VODY PRO OPĚTOVNÉ NAPUŠTĚNÍ, A ZAČÍT JIŽ NYNÍ. ANO, ZAČNEME A JIŽ PO NEDĚLI PŘIVEZEME VELKÝ BAGR A ZAČNEME ODVODŇOVAT, TAKÉ ZJISTÍME TLOUŠŤKU BAHNA A PŘIPRAVÍME VÝJEZDY. JSEM ZA TO MOC RÁD, NAŠIM ÚKOLEM JE NEPROMARNIT ZBYTEČNĚ ANI JEDEN DEN.VĚŘÍM, ŽE BĚHEM PŘÍŠTÍCH DNŮ ZJISTÍME ROZSAH A MOŽNOSTI VŠE RYCHLE A HOSPODÁRNĚ ZVLÁDNOUT.

JARDA MARTINŮ
Editor
JARDA MARTINŮ
1 hodina před

POPLACH S DOBRÝM KONCEM
DNES V NEDĚLI KOLEM 13. HODINY MI VOLÁ KAMARÁD, ŽE NA PK0 VE SPODNÍ ČÁSTI PLAVE NA HLADINĚ 30 – 40 VELKÝCH UHYNULÝCH RYB. HRKLO VE MĚ, CO SE JEN MOHLO STÁT, VYSADILI JSME VČERA Z VÝLOVU DO PK0 RYBY, KTERÉ UHYNULY. CHYSTAL JSEM SI DÁT ŠLOFÍKA, NICMÉNĚ ZPRÁVA MĚ ROZRUŠILA A OKAMŽITĚ ODJÍŽDÍM SE SÁM PŘESVĚDČIT O PRAVDĚ, PO CESTĚ VOLÁM NĚKOLIKA HOCHŮM OD VČEREJŠÍ DOPRAVY A ZJIŠŤUJI, JAK RYBY VYPADALY PŘI VYPOUŠTĚNÍ. VŠICHNI MĚ UBEZPEČUJÍ, ŽE VŠE BYLO V POŘÁDKU. PŘIJÍŽDÍM K PK0 A S VELKÝMI OBAVAMI PŘEHLÍŽÍM VODNÍ HLADINU, Z KONCE PŘEHRADY NIC NEVIDÍM, JDU PO BOČNÍ HRÁZI A ZAČÍNÁM NA DÁLKU VIDĚT, ŽE AŽ U HRÁZE JSOU BÍLÉ FLEKY, COŽ BY MOHLO SIGNALIZOVAT UHYNULÉ RYBY. PŘICHÁZÍM NA MÍSTO A S OBROVSKOU ÚLEVOU ZJIŠŤUJI, ŽE SE NEJEDNÁ O RYBY, ALE POUZE O CHUCHVALCE PŘÍRODNÍHO CHMÝŘÍ. JIŽ DLOUHO SE MI TAK NEULEVILO. S RADOSTÁÍ A ÚLEVOU VOLÁM KAMARÁDOVI, KTERÝ MI ÚHYN NAHLÁSIL, ŽE SE BUDU MUSET STAVIT NA ŠTAMPRDLE KOŘALKY. DOBRÝ KONEC , VŠECHNO DOBRÝ. DĚKUJI.

JARDA MARTINŮ
Editor
JARDA MARTINŮ
4 hodin před

PŘÍPRAVA ODBAHNĚNÍ PK1
PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI PK1, HLAVNÍM DŮVODEM PRO VYPUŠTĚNÍ PŘEHRADY JE NEZBYTNÉ CELKOVÉ OZDRAVĚNÍ, TJ. MIMO DÍLČÍ ODBAHNĚNÍ TÉŽ I VYMRZNUTÍ, VYVÁPNĚNÍ A VYSAZENÍ OPTIMÁLNÍ NOVÉ HARMONIZOVANÉ RYBÍ OBSÁDKY.
ODBAHNĚNÍ BUDE SPOČÍVAT, ŽE NA SPODNÍ POLOVINĚ PŘEHRADY ODSTRANÍME CCA 40 CM VRSTVU BLÁTA A POKUD TO PENÍZE DOVOLÍ, TAK OBNOVÍME AŽ NA KONEC PŘEHRADY PŮVODNÍ ŠIROKÉ AJEDEM METR HLUBOKÉ KORYTO. VELMI BY BYLO POTŘEBNÉ TÉŽ NAPRAVIT OBROVSKOU EROZI BOČNÍCH BŘEHŮ UVIDÍME, CO SE NÁM PODAŘÍ FINANČNĚ ZVLÁDNOUT. OD ZAČÁTKU ROKU SI JSEM VĚDOM TOHOTO OBROVSKÉHO ÚKOLU A SNAŽÍM SE, ABY NAŠE SDRUŽENÍ ZÍSKALO ADEKVÁTNÍ FINANČNÍ ČÁSTKU A TO NEJMÉNĚ JEDEN A PŮL MILIONU KORUN. POUZE PRO MALÉ PŘIPOMENUTÍ NAPÍŠI POSLEDNÍ NAŠE VELKÉ AKCE:
—2019 – OPRAVA HRÁZE A ODBAHNĚNÍ NOVÉHO RYBNÍKO – 1 000 000 KORUN
—2020 – ODBAHNĚNÍ POMEZÁKU – SKUTEČNÝ NÁKLAD 1 600 000 KORUN
—2021 – ODBAHNĚNÍ A OPRAVA HRÁZE PK0 . NAŠE NÁKLADY 900 000 KORUN
—2010 – PODÍLELI JSME SE I NA DÍLČÍM ODBAHNĚNÍ MODŘECKÉHO RYBNÍKU
VÁŽENÍ A MILÍ
VĚŠKERÉ TYTO SKUTEČNĚ VYNALOŽENÉ PENÍZE JSOU POUZE MALÝM ZLOMKEM OFICIÁLNÍCH NÁKLADŮ, ZA KTERÉ SE PODOBNÉ AKCE REALIZUJÍ. POUZE PRO MALÉ POROVNÁNÍ UVEDU, ŽE JEDNA SOUSEDNÍ OBEC NAŠI POLIČKY REALIZUJE ODBAHNĚNÍ MALÉHO NÁVESNÍHO RYBNÍČKU O PLOŠE POUHÝCH 2000 METRŮ, TJ. 0, 2 HA A TO ZA PRO MĚ NEUVĚŘITELNOU ČÁSTKU 6,9 MILOONŮ KORUN.
PŘÁTELÉ,
JIŽ JSEM PODNIKNUL CELOU ŘADU ZÁSADNÍCH KROKŮ, DÁLE JEŠTĚ V NÁSLEDNÉM TÝDNU BUDU JEDNAT O KONEČNÉM ZPŮSOBU A ČASOVÉM RÁMCI CELÉ AKCE. NAŠIM CÍLEM JE A BUDE NEPROMARNIT ANI JEDEN DEN A VŠE CO NEJDŘÍVE REALIZOVAT A NEJPOZDĚJI V ÚNORU PK1 NAPOUŠTĚT. BUDU PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT.

JARDA MARTINŮ
Editor
JARDA MARTINŮ
4 hodin před

MALÉ NEDĚLNÍ OHLÉDNUTÍ,
MILÍ PŘÁTELÉ, DOVOLTE MI JEŠTĚ NĚKOLIK MYŠLENEK A HODNOCENÍ K VÝLOVU NA PK1.
JEŠTĚ JEDNOU CHCI OCENIT A PODĚKOVAT ZA SKVĚLÉ NASAZENÍ A OBĚTAVOST, KTERÁ BYLA NEZBYTNOU POMÍNKOU VČEREJŠÍHO BEZCHYBNÉHO SLOVENÍ PK1. ZODPOVĚDNÁ PŘÍPRAVA VČETNĚ VYHODNOCENÍ S PARTNERSKÝM RYBNÍKÁŘSTVÍM A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ NADŠENÍ A OBĚTAVOST DESÍTEK NAŠICH RYBÁŘŮ BYLY ROZHODUJÍCÍMI ASPEKTY VČEREJŠÍHO VELKÉHO VÝKONU.
BYLO VYLOVENO NAD OČEKÁVÁNÍ RYB. DOVOLTE MI MALÉ HODNOCENÍ Z POZICE HOSPODÁŘE.
—KAPŘI – SLOVENO 1400 KUSŮ, Z TOHO 53 KUSŮ MEZI 5 – 20 KG, JEDNÁ SE O REALISTICKÝ ZŮSTATEK, KTERÝ ZOHLEDŇUJE VELKOU NÁVŠTĚVNOST PK1 PLUS DALŠÍ FAKTORY
—AMUŘI – 100 KUSŮ MENŠÍCH AMURŮ JE TÉŽ PODLE OČEKÁVÁNÍ, JE VIDĚT, ŽE AMUR JE SPORTOVNĚ VELMI ŽÁDOUCÍ RYBOU A NAŠI SNAHOU MUSÍ BÝT ZARYBNĚNÍ AMUREM POSILOVAT
—TOLSTOBICI MĚ PŘEKVAPILI, 79 KUSŮ TAKTO VELIKÝCH RYB JSEM NEČEKAL, MILE POTĚŠILI
—JESETEŘI – 4 KUSY JE REALISTICKÉ ČÍSLO, JE JISTÉ, ŽE BYLI OBLUDNÝMI SUMCI ČÁSTEČNĚ VYŽRANÍ
—SUMCI – 80 SUMCŮ A Z TOHO DESÍTKY VELIKÝCH PŘEKVAPILO NEJSPÍŠ VŠECHNY Z NÁS, OSOBNĚ JSEM OČEKÁVAL 30 – 50 KUSŮ, CELÝ ROK JSEM SLYŠEK OD SUMCAŘŮ, ŽE SUMCI NEBEROU A JE JICH MÁLO. PŘÁTELÉ, JENOM SUMCI BYLI, MIMO JINÉ DŮVODY, VELIKÝM DŮVODEM PRO VYPUŠTĚNÍ PŘEHRADY. JEJICH VYŽÍRACÍ TLAK BYL OBROVSKÝ
—ŠTIKY – 370 ŠTIK, NĚKTERÉ ATAKOVALY JEDEN METR, JE MÍRNĚ NAD OČEKÁVÁNÍM, MILE PŘEKVAPILY
—CANDÁTI – 75 KUSŮ NEPOŽADUJI ZA ŠPATNÉ, ODHADOVAL JSEM 50 KUSŮ, JSME SPOKOJENI
—OKOUNI – 800 KUSŮ A Z TOHO STOVKY VELMI PĚKNÝCH RYB JE NAD OČEKÁVÁNÍM A JE VIDĚT, ŽE NA PODZIM VYSAZENÍ OKOUNI JEŠTĚ NEBYLI SUMCI ZCELA VYŽRANÍ, JEDNA Z FOTOGRAFIÍ ZLATÉ EVY ZACHYCUKE NÁDHERU TĚCHTO VELMI VZÁCNÝCH RYB
—BOLEN – 30 KUSŮ SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ
—PSTRUH – CCA 1500 – 2000 PSTRUHŮ JE MÍRNĚ POD MÝM OČEKÁVÁNÍM A SVĚDČÍ O MNOHÉM, JEN ZA PODZIM JSME DO PK1 VYSADILI 15 – 20 OOO PSTRUHŮ
—CEJNI – SPLNILI OČEKÁVÁNÍ
CEKOVĚ 84 METRÁKŮ RYB. PŘÁTELÉ, NEJSEM PESIMISTA, ALE REALISTIKY NEVĚŘÍM, ŽE TENTO VÝLOV NĚKDY PŘEKONÁME.
JEŠTĚ JEDNOU OBROVSKÉ PODĚKOVÁNI VÁM VŠEM A KAŽDÉMU JEDNOMU Z VÁS. OPAKOVANĚ PROSÍM, NEPODLÉHEJME ZLÝM, FALEŠNÍM A UBOHÝM VÝKŘIKŮM NĚKOLIKA MÁLO JEDINCŮ. MOC DĚKUJI.

silurus@email.cz
silurus@email.cz
20 hodin před

Tento způsob lovu zda se mi poněkud nešťastným.

Evelina
Evelina
20 hodin před

Dobrý den, níže odkaz na fotky z dnešního výlovu PK1
https://evelinakrivkova.rajce.idnes.cz/VYPOUSTENI_A_VYLOV_PK1_-_LISTOPAD_2022/

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
18 hodin před
Odpovědět  Evelina

ZLATÁ EVO, FOTKY, JAKO VŽDY SKVĚLÉ. MYSLÍM, ŽE TO VĚTŠINA Z NÁS OCENÍ. OSOBNĚ JSEM JE PROHLÍŽEL JIŽ DVAKRÁT A ZNONU A ZNOVU SE PŘESVĚDČUJI O OBROVSKÉM NASAZENÍ A NADŠENÍ VŠECH DNEŠNÍCH OBĚTAVCŮ. JE TO TAKOVÉ MNOŽSTVÍ NÁDHERNÝCH DÍLČÍCH DETAILŮ A MOMENTŮ, ŽE SE AŽ TAJÍ DECH. MÁM ZA TO, ŽE V TVÁŘÍCH DNEŠNÍCH NAŠICH ČLENŮ SE ZRCADLÝ NADŠENÍ, VÁŠEŃ A ODHODLÁNÍ BÝT PROSPĚŠNÝ ŠIRŠÍMU SPOLEČENSTVÍ. V DNEŠNÍ DOBĚ SE JIŽ TYTO HODNOTY NEVIDÍ, MY JE JEŠTĚ V NAŠEM SDRUŽENÍ MÁME A TO JE VELMI, VELMI VZÁCNÉ.
PŘÁTELÉ,
MOC PROSÍM, NENECHME SE ZVYKLAT UBOHÝMI VÝKŘIKY ANONYMNÍCH UBOŽÁKŮ, KTEŘÍ NEPOCHOPILI A NIKDY NEPOCHOPÍ, ŽE JE MOŽNÉ JEŠTĚ STÁLE UDRŽOVAT SKVĚLOU PARTU NEZIŠTNÝCH LIDÍ.
DOBŘE VÍM, ŽE TITO LIDÉ STÁLE OTRAVUJÍ A ZPOCHYBŇUJÍ PRÁCI POCTIVÝCH LIDÍ. A I KDYŽ SE SNAŽÍM VŽDY O VŠEM RYCHLE A POCTIVĚ INFORMOVAT, NAPŘÍKLAD PRAVDIVE UVEDU SKUTEČNOU TRŽBU ZA PRODEJ RYB, TAK TO STÁLE NESTAČÍ A ZNOVU BUDOU TITO CHYTRÁCI VŠE ZPOCHYBŇOVAT. MIMO JINÉ, VEŠKERÝ OPRÁVNĚNÝ A ZASLOUŽENÝ ZISK BUDE VYUŽIT NA DALŠÍ ZARYBNĚNÍ A TAKÉ MUSÍME ZAJISTIT PENÍZE NA DÍLČÍ ODBAHNĚNÍ A OZDRAVĚNÍ PK1.
MYSLÍM, ŽE TÉMĚŘ VŠICHNI DOBŘE VÍME, ŽE MY RYBÁŘI VŠECHNY SLOŽITÉ AKCE DĚLÁME ZA ZLOMEK OFICIÁLNÍCH NÁKLADŮ. VĚŘÍM, ŽE I TENTO ÚKOL DOBŘE ZVLÁDNEME A TO ZA VELMI NÍZKÉ NÁKLADY. POUZE PRO JISTOU INFORMACI UVEDU, ŽE JEDNA SOUSEDNÍ OBEC ODBAHŇUJE MALÝ NÁVESNÍ RYBNÍČEK 0,2 HA, TJ. 20 KRÁT MENŠÍ NEŽ NAŠE PŘEHRADA ZA ČÁSTKU 6,9 MILIONŮ KORUN. MY JSME V ROCE 2019 OPRAVILI A ODBAHNILI 1,2 HA RYBNÍK NOVÝ ZA POUHÝ 1 000 000 KORUN. V ROCE 2020 7 HA POMEZÁK ZA NEUVĚŘITELNĚ NÍZKOU CENU 1 600 000 KORUN A LONI PK0 ZA POUHÝCH 900 000 KORUN A TO JSME JEŠTĚ VELKOU VĚTŠINU PENĚZ ZAJISTILI Z NERYBÁŘSKÝCH ZDROJŮ.
VÁŽENÍ STATEČNÝ ANONYME, ZÍTRA, TJ. V NEDĚLI BUDU V HOSPŮDCE NA PŘEHRADĚ. MOC PROSÍM, PŘIJĎTE MI ŘÍCT, KDO Z ČEHO PROFITUJE. MOC SE TĚŠÍM.

Hendrych
Hendrych
1 den před

Jen velký obdiv a podporu.

Anonym
Anonym
22 hodin před
Odpovědět  Hendrych

A co konkrétního máme obdivovat ?

Lojza Mrňák
Lojza Mrňák
21 hodin před
Odpovědět  Anonym

Už jenom to, že se skupina lidí dokáže sejít a udělat kus záslužné práce z které profitují všichni ostatní.

Anonym
Anonym
21 hodin před
Odpovědět  Lojza Mrňák

Tak někdo z toho zřejmě profitovat bude, o tom žádná ..

peetr
peetr
21 hodin před
Odpovědět  Anonym

Profitujeme z toho všichni, co chodíme chytat ryby na revíry R.S. Polička. Taková péče o ryby,revíry-vody a tak obětavé zdravé jádro dobrovolného spolku se jen tak nevidí. Hold vždy a všude se najde nějakej ten rejpal.
Petr

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
1 den před

VÝLOV PŘEHRADY 1 – SOBOTA 26. LISTOPADU 2022
PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, DÁMY A PÁNOVÉ,
JE MI OBROVSKOU CTÍ ZDE NAPSAT ZÁVĚREČNOU ZPRÁVU Z DNEŠNÍHO VÝLOVU, KTERÝ BYL NEJVĚTŠÍM VÝLOVEM V NAŠI POLIČSKÉ HISTORII, CELKEM JSME SLOVILI NEUVĚŘITELNÝCH 79 METRÁKŮ RYB. JAK JSEM JIŽ OPAKOVANĚ PSAL, VÝLOV JSME POJALI MAXIMÁLNĚ ZODPOVĚDNĚ. BYLI JSME SI VĚDOMI SLOŽITOSTI Z DŮVODU ZNAČNÉHO ZBYTKU PSTRUHŮ KTERÝ V PK1 PO SÉRII PODZIMNÍCH ZÁVODŮ BYL. PO VYHODNOCENÍ A PORADĚ S TECHNIKY PARTNERSKÉHO PROFESIONÁLNÍHO RYBÁŘSTVÍ JSME ROZHODLI, ŽE ZAPŮJČÍME VELIKOU PODLOŽNÍ SÍŤ, KTEROU JSME JIŽ V PÁTEK ROZLOŽILI DO LOVIŠTĚ A V NOCI A RÁNO RYBY NA SÍŤ NAHÁNĚLI.
MYSLÍM, ŽE SE TENTO ZPŮSOB LOVU PODAŘIL LÉPE, NEŽ JSME OČEKÁVALI A JIŽ NA PRVNÍ POKUS JSME NABRALI TÉMĚŘ 70 METRÁKŮ RYB. MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE RYBY TÍMTO ZPŮSOBEM SLOVENÉ BYLY V PERFEKTNÍ KONDICI. PO SESYPÁNÍ RYB KE HRÁZI ZAČALO VYNÁŠENÍ, SEŠLO SE TOLIK SILNÝCH OBĚTAVCŮ, ŽE JSEM MUSEL VYNÁŠENÍ RYB PŘIBRZDIT A TO Z DŮVODU, ŽE OBĚ PŘEBÍRKY V KÁDIŠTI TAKOVÉMU NÁPORU NESTAČILY.
NA VÝLOV SE PŘIŠLO PODÍVAT OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ Z MNOHA MĚST A OBCÍ NAŠI ZEMĚ. ANO, SAMOZŘEJMĚ BYLO NUTNÉ VŠE V RÁMCI MOŽNOSTÍ HARMONIZOVAT. VŠE ALE BĚŽELO SKVĚLE, NAŠI OBĚTAVCI SKVĚLE PRACOVALI A DIVÁCI MĚLI POCHOPENÍ A SNAŽILI SE NÁM V PRÁCI NEPŘEKÁŽET.
ZAČALI JSME V 9. HODIN A PO 12. HODINĚ JSME JIŽ NAKLÁDALI POSLEDNÍ RYBY NA PŘEPRAVNÍ AUTA A ZAČALI S ÚKLIDEM.
JAK JSEM JIŽ PSAL, O VÝLOV BYL OBROVSKÝ ZÁJEM, NA PARKOVIŠTI JSME MĚLI SLUŽBU, KTERÁ ODKLÁNĚLA PARKOVÁNÍ I NA DALŠÍ LOUKU VEDLE OSADY. LÁĎA KYNCL, NÁŠ OBĚTAVÝ JEDNATEL, KTERÝ VŠE NA PARKOVIŠTÍCH ŘÍDIL ODHADL POČET AUT NA 500. MYSLÍM, ŽE TO VYPRÁVÍ O CELKOVÉM ZÁJMU, LIDÍ SE PŘIŠLO ZA CELÉ DOPOLEDNE PODÍVAT JISTĚ NEJMÉNĚ 1000. VELIKÝ ZÁJEM BYL I O PRODEJ RYB, CELKEM SE PRODALO CCA 10 METRÁKŮ RYB ZA 96 000 KORUN, TJ. NAD OČEKÁVÁNÍ.
CELKEM JSME SLOVILI TYTO RYBY:

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
1 den před
Odpovědět  JARDA MARTINŮ

CELKEM JSME SLOVILI TYTO RYBY:
—KAPR 1400 KUSŮ – 30 METRÁKŮ, ROZPĚTÍ 1,5 – 20KG
—AMUR – 100 KUSŮ – 1,5 METRÁKU, ROZPĚTÍ 1 – 2,5 KG
—TOLSTOLOBIK – 79 KUSŮ – 15 METRÁKŮ, ROZPĚTÍ 15 – 25 KG
—BOLEN – 30 KUSŮ 1 – METRÁK
—CEJN – 3 – 5000 KUSŮ – 10 METRÁKŮ
—SUMEC – 80 KUSŮ – 12 METRÁKŮ, ROZPĚTÍ 1 – 45 KG, DÉLKA 40 – 220 CM
—CANDÁT – 80 KUSŮ – 1 METRÁK
—OKOUN – 800 KUSŮ – 2,5 METRÁKU
—PSTRUH – 1500 KUSŮ – 6 METRÁKŮ
—JESETER – 4 KUSY
—UHOŘ – 3 KUSY
CELEM CCA 8 000 KUSŮ RYB O VÁZE 79 METRÁKŮ.

RYBY JSME ROZSADILI TAKTO:
—KOMORA MODŘEC – 50 SUMEC + 4 JESETER + 30 BOLEN + 50 AMUR + 53 KAPR
—PK0 – 50 ŠTIKA + 10 SUMEC + 10 TOLSTOLOBIK + 20 CANDÁT
—PK2 – 80 ŠTIKA + 25 CANDÁT + 150 OKOUN + 700 PSTRUH
—POMEZÍ – 50 ŠTIKA + 20 CANDÁT + 10 SUMEC + 24 TOLSTOLOBIK
—PEKLO- 70 ŠTIKA + 5 CANDÁT + 150 OKOUN + 10 SUMEC + 8 TOLSTOLOBIK
—LAČNOV – 20 ŠTIKA + 50 OKOUN
—ŠINDELKA 20 ŠTIKA + 50 OKOUN
—ROHOZNÁ – 20 ŠTIKA + 5 CANDÁT + 50 OKOUN
—STAŠIV – 20 ŠTIKA + 50 OKOUN
—KAMENICE – 20 ŠTIKA + 5 CANDÁT + 50 OKOUN
—POS – 20 ŠTIKA + 50 OKOUN
—LITOMYŠL – 1000 KAPRŮ + CEJNI
—ZBYTEK RYB, CCA 10 METRÁKŮ BYL PRODEJ, TRŽBA 96 900 KORUN.

DODATEČNÁ OPRAVA,
—BYLO SLOVENO TÉŽ I 370 ŠTIK O CELKOVÉ VÁZE 5 METRÁKŮ, ŠTIKY VÁŽILY 0,5 – 7 KG, DÉLKOVÉ ROZPĚTÍ 40 – 100 CM
—CELKOVÝ VÝLOV JE TEDY JEŠTĚ O METRÁKŮ ŠTIK VĚTŠÍ A ČINÍ CELKOVÝCH NEUVĚŘITELNÝC 84 METRÁKŮ. OMLOUVÁM SE ZA JISTÉ NEDOPATŘENÍ.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
1 den před
Odpovědět  JARDA MARTINŮ

OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ
PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, DÁMY A PÁNOVÉ, JE MI OBROVSKOU CTÍ VÁM VŠEM PODĚKOVAT ZA DNEŠNÍ NESKUTEČNÝ VÝKON A ZA NEZBYTNOU PŘÍPRAVU VE DNECH MINULÝCH
—DĚKUJI ZLATÝM HOCHŮM ZA PŘÍPRAVU VÝLOVU
—DĚKUJI VŠEM DNEŠNÍM OBĚTAVCŮM ZA SKVĚLÝ VÝKON
—DĚKUJI PRODAVAČŮM, 4 HOŠI DOKÁZALI ZA 3 HODINY PRODAT 10 METRÁKŮ RYB ZA 96 900 KORUN
—DĚKUJI CHLAPŮM Z PARTNERSKÉHO RYBNÍKÁŘSTVÍ, MOC JSTE NÁM POMOHLI, OSOBNĚ VIDÍM, ŽE JIŽ STÁRNU
–DĚKUJI ZA PŘÍPRAVU SKVĚLÝCH RYBÍCH DOBROT
—DĚKUJI MUZIKANTŮM, BOHUŽEL JSEM NEMĚL ČAS JE ZA CELÉ DOPOLEDNE V JEJICH STANU NAVŠTÍVIT
—DĚKUJI SKVĚLÉMU VODNÍKOVI, KTERÉMU JE JIŽ 178 LET, MYSLÍM DĚTI A VÁŽENÍ RODIČE, ŽE JSEM VÁM DOBŘE PORADIL S BOMBONY, DOSTAL JICH CELKEM 23 A BYL MILOUČKÝ
—DĚKUJI VŠEM NÁVŠTĚVNÍKŮM ZA JEJICH UKÁZNĚNOST A PODPORU
—DĚKUJI SVATÉMU PETROVI, ŽE SE VŠE SKVĚLE PODAŘILO A NESTAL SE ŽÁDNÝ ÚRAZ
—DĚKUJI VŠEM NA KTERÉ JSEM ZAPOMNĚL, MOC SE OMLOUVÁM
BYLO MI OBROVSKOU CTÍ BÝT MALOU SOČÁSTÍ DNEŠNÍHO RYBÁŘSKÉHO ZÁZRAKU. MOC DĚKUJI.