Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9115

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1210
, odpověď odpovědět

Děkuji Vám za obširnou odpověď, pozemkové nesrovnalosti se naší chaty opravdu netýkají. Žadný zmeškaný hovor z Vaší strany jsem nezaznamenal. Rád Vás přivítam na chatě a mužem věci dále prodiskutovat (jsme tu do pá). S pozdravem Ing. T. Saivera

, Povolenka odpovědět

Dobrý den. Chtěl bych se stát členem RS. Chci se zeptat jestli by nešla koupit ještě povolenka na 2020, ale vzhledem k datu za cenu odpovídající měsícům do konce její platnosti nebo musím počkat na nový rok? Děkuji

odpověděl(a)

To určitě nešla. Smerodatny je povoleny počet ponechanych ryb, ne délka do konce platnosti povolenky. Ale ať se k tomu vyjádří povolanejsi.

odpověděl(a)

MILÝ LUKÁŠI,ČLENEM SE STÁT MŮŽETE, NEJBLIŽŠÍ MOŽNOST JE TENTO PÁTEK OD 17.30 NA PŘEHRADĚ U HOSPŮDKY. ROČNÍ POVOLENKU SI SAMOZŘEJMĚ OKAMŽITĚ S ČLENSTVÍM TAKÉ MŮŽETE ZAKOUPIT, SAMOZŘEJMĚ ZA PLNOU CENU 2200 KORUN V KATEGORII LIDÍ V PRODUKČNÍM VĚKU. NA POVOLENKU SI MŮŽETE PONECHAT CELKEM 55 KUSŮ RYB V KATEGORII RYB HLAVNÍCH A OSTATNÍCH. POVOLENKA VÁM BUDE PLATIT AŽ DO SCHŮZE 2021, TJ. CCA DO KONCE LEDNA. ČASU MÁTE TEDY JEŠTĚ 5,5 MĚSÍCE. TO JE ČASU NA ODCHYTÁNÍ RYB AŽ AŽ. V TUTO DOBU JIŽ CELÁ ŘADA RYBÁŘŮ KUPUJE POVOLENKU, Z DŮVODU JIŽ ODCHYTANÉ PRVNÍ POVOLENKY, DRUHOU, DOKONCE I TŘETÍ. JÁ MYSLÍM, ŽE MÁME JEŠTĚ VELKÝ KUS DOBRÉ RYBÁŘSKÉ SEZONY PŘED SEBOU. ZVAŽTE TO ALE VŠE SÁM.

, dotaz odpovědět

Dobry den ,chtel bych se optat. Pri zakoupeni pstruhove povolenky mohu jen na reku ,nebo i na PK2 ? dekuji

odpověděl(a)

PSTRUHOVÁ POVOLENKA PATŘÍ POUZE PRO REVÍR SVRATKA 13, TJ. OD SEDLIŠTSKÉHO SPLAVU POD BOROVNICÍ AŽ PO KUČERŮV MLÝN NA BŘEZINÁCH. FORMÁLNĚ JEŠTĚ PRO KŘETÍNKU 2, KTEROU ALE NEZARYBŇUJEME Z DŮVODU VYSYCHÁNÍ.
PK2 JE SOUČÁSTÍ NAŠEHO RYBNIČNÍHO REVÍRU ČÍTAJÍCÍHO CELKEM 12 RYBNÍKŮ A POVOLENKA, SPRÁVNĚ POVĚŘENÍ K LOVU, JE NA TENTO RYBNIČNÍ BLOK SAMOSTATNĚ.

, AKTUALIZACE ZARYBNĚNÍ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
NA ZÁKLADĚ DNEŠNÍ AKTUALIZACE ZARYBNĚNÍ V TOMTO TÝDNU SDĚLUJI, ŽE Z DŮVODU VELKÝCH TEPLOT A ROZSÁHLÉHO ČASOVĚ NÁROČNÉHO ZARYBŇOVÁNÍ NAŠICH VOD, KTERÉ JSME PŮVODNĚ PLÁNOVALI POUZE NA PÁTEK 14. SRPNA, MUSÍME ZARYBNĚNÍ ROZDĚLIT DO DVOU DNŮ:
---VE ČTVRTEK 13. SRPNA DOVEZEME PSTRUHY DO PK2 + SVRATKY, CCA VE 12. - 13. HODIN, VŠE JEŠTĚ VE ČTVRTEK DOPOLEDNE DOPŘESNÍM
---A V PÁTEK 14. SRPNA BUDEME MEZI 8. - 10. HODINOU ROZVÁŽET PO NAŠICH RYBNÍCÍCH KAPRY
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. PSTRUZI I KAPŘI BUDOU VELMI SOLIDNÍ.

, Prosba odpovědět

Dobrý den,
Máme chatu u Nového rybníka (u Modřece). Chtěli bychom Vás laskavě poprosit o snížení hladiny rybníka o cca 15 cm, a to z důvodu podmáčení pozemku pod chatou a vlivem zvýšení hladiny spodní vody i vniknutí vody do sklepa chaty. Předem Vám moc děkuji za kladné vyřízení.
S pozdravem a přáním pěkného dne Ing. Tomáš Saivera
(tel. 723227699)

odpověděl(a)

VÁŽENÝ PANE T. SAIVERO, VÁŽENÁ RODINO,
VE VŠÍ VELKÉ ÚCTĚ K VÁM MUSÍM NAPSAT, ŽE TOMUTO POŽADAVKU NEMŮŽEME VYHOVĚT. RYBNÍK NOVÝ BYL VYBUDOVÁN PO VÁLCE A JE MAJETKEM NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ V POLIČCE. NAŠE SOUČASNÁ GENERACE RYBÁŘŮ TENTO RYBNÍK PŘEVZALA OD NAŠICH PŘEDCHŮDCŮ NE V NEJLEPŠÍM STAVU. TENTO RYBNÍK JSME JIŽ ZA POSLEDNÍCH 15 ROKŮ DVAKRÁT ODBAHŇOVALI A OPRAVOVALI. OBĚ OPRAVY STÁLY PŘES 4 MIL. KORUN A NA POSLEDNÍ OPRAVU, TJ. V ROCE 2019 JSME DOKONCE VYBRALI 600 000 DOBROVOLNÝCH DARŮ.
CO SE TÝČE VÝŠKY HLADINY, JE STÁLE STEJNÁ, TJ. PŮVODNÍ OD VYBUDOVÁNÍ RYBNÍKU. ANO, JE PRAVDOU, ŽE V POSLEDNÍM SUCHÉM DESETILETÍ RYBNÍK VŽDY V LÉTĚ VELMI RYCHLE ZAPADAL, ÚBYVALA VÝŠKA VODY, DOKONCE AŽ O 50 CM. V SOUHRNU S VÝŠKOU ZABAHNĚNÍ JIŽ V RYBNÍKU NA KONCI LÉTA BYLO POUHÝCH CCA 5000 KUBIKŮ VODY, COŽ VELMI VÁŽNĚ OHROŽOVALO OBSÁDKU RYB. Z TOHOTO DŮVODU JSME I LONI RYBNÍK ODBAHŇOVALI. SNÍŽIT HLADINIÚ O 15 CM ZNAMENÁ ZTRATIT 2000 KUBÍKŮ VODY, COŽ V MNOHA SUCHÝCH LETECH MŮŽE NÍT FATÁLNÍ NÁSLEDKY. NA DRUHÉ STRANĚ PROHLOUBIT RYBNÍK O 2000 KUBÍKŮ MÁ FINANČNÍ ROZMĚR 600 000 KORUN.
VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,
OPAKUJI, VE VŠÍ ÚCTĚ K VÁM SE MOC OMLOUVÁM, ALE VYHOVĚT VÁM NEMŮŽEME. MÁM ZA TO, ŽE RYBNÍK BYL POSTAVEN JAKO PRVNÍ A NÁSLEDNĚ NA TO CHATY. KAŽDÝ STAVITEL CHATY SI SÁM ROZHODOVAL O USAZENÍ SVÉ CHATY A MUSEL POČÍTAT SE ZAMOKŘENÍM POZEMKŮ. DOKONCE JE MOŽNÉ, ŽE NĚKTERÉ CHATY JSOU POSTAVENY NA NAŠEM POZEMKU. TÍM NECHCI ŘÍCT, ŽE JE TO PŘÍPAD VAŠI CHATY. MAJETKOVÝCH VĚCÍ KOLEM RYBNÍKŮ JE OBECNĚ BEZPOČET A VŠE SI PŘESNĚ NEPAMARUJI.
TAKÉ SE DOMNÍVÁM, ŽE LETOŠÍ MIMOŘÁDNĚ BOHATÝ ROK NA SRÁŽKY, ZA ČERVEN A ČERVEBEC 300 MM, MÁ ZA NÁSLEDEK VELKÉ ZAMOKŘENÍ POZEMKŮ NAD VAŠI CHATOU A SKUTEČNÝM DŮVODEM VODY VE VAŠEM SKLEPĚ NENÍ VODA Z RYBNÍKU, ALE VODA Z VÝŠE POLOŽENÝCH POZEMKŮ ZA CHATOU.
JEŠTĚ JEDNOU SE MOC OMLOUVÁM A DĚJUJI ZA POCHOPENÍ. DNES JSEM VÁM ZKOUŠEL I VOLAT, NICMÉNĚ MI TELEFON NIKDO NEBRAL. JSEM TÉŽ OCHOTEN ZA VÁMI NA CHATU PŘIJET A O VŠEM PODEBATOVAT. MOJE ČÍSLO JE 731441401.

, AKTUALIZACE ZARYBNĚNÍ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
NA ZÁKLADĚ DNEŠNÍ AKTUALIZACE ZARYBNĚNÍ V TOMTO TÝDNU SDĚLUJI, ŽE Z DŮVODU VELKÝCH TEPLOT A ROZSÁHLÉHO ČASOVĚ NÁROČNÉHO ZARYBŇOVÁNÍ NAŠICH VOD, KTERÉ JSME PŮVODNĚ PLÁNOVALI POUZE NA PÁTEK 14. SRPNA, MUSÍME ZARYBNĚNÍ ROZDĚLIT DO DVOU DNŮ:
---VE ČTVRTEK 13. SRPNA DOVEZEME PSTRUHY DO PK2 + SVRATKY, CCA VE 12. - 13. HODIN, VŠE JEŠTĚ VE ČTVRTEK DOPOLEDNE DOPŘESNÍM
---A V PÁTEK 14. SRPNA BUDEME MEZI 8. - 10. HODINOU ROZVÁŽET PO NAŠICH RYBNÍCÍCH KAPRY
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. PSTRUZI I KAPŘI BUDOU VELMI SOLIDNÍ.

, Jeseter odpovědět

dnes chycen na pekle jeseter 75cm ani jsem netušil že tam jsou krásnéh překvapení

odpověděl(a)

Tak to gratuluji, taktéž jsem myslel že tam nejsou.

odpověděl(a)

Vocasi gratuluji.

odpověděl(a)

A co nějaká fotka?toho ulovku?mám takový pocit že se někdo chlubí cítím perim znám dotyčného co ho chytil

, SRPNOVÉ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 14. SRPNA - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 14. SRPNA - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 14. SRPNA - ZARYBNĚNÍ VŠECH RYBNÍKŮ KAPRY
---PÁTEK 14. SRPNA - V 17.30, PRODEJ ROČNÍCH POVOLENEK A VÝMĚNA PRŮKAZŮ, MOŽNOST NOVÝCH ČLENSTVÍ, U HOSPŮDKY NA PK1
---PÁTEK 28. SRPNA - DESÁTÉ, POSLEDNÍ V ZÁKLADNÍ VLÁČECÍ ČÁSTI, ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 28 SRPNA - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY

, - odpovědět

Dobrý den do kdy si můžu koupit povolenku chtěl bych chytat od půlnoci děkuji za odpověď

odpověděl(a)

Sekce povolenky!!!!

, úhoři odpovědět

Dobrý den, pouštěly se někdy v minulosti do poličských revírů úhoři ?

odpověděl(a)

ANO, UHOŘÍ SE VYSAZOVALI DO PK0, PK1, PEKLA A POMEZÍ.

, mínění odpovědět

Moc se mi váš web líbí!
www.warto-wiedziec.com.pl

odpověděl(a)

VÁŽENÁ PANÍ, MÁME RADOST A VÁŽÍME SI SKUTEČNOSTI, ŽE VÁM NAŠE STRÁNKY LÍBÍ.

, 17. října RedBass Cup odpovědět

Dobry den, vedeli by ste mi odpovedat kedy sa bude dat priblizne prihlasit na pretek 17. října - RedBass Cup. Dakujem, Pekny den.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ PŘÍTELI,
NA PODZIMNÍ ZÁVODY ZAČNEME ZÁJEMCE REGISTROVAT V ZÁŘÍ.
NEJPRVE ZAČNEME KOLEM 10. ZÁŘÍ ZAPISOVAT NA VÁCLAVSKOU TROFEJ A NÁSLEDNĚ NA DALŠÍ ZÁVODY. TĚŠÍME SE I NA VÁS.

, Ponechání úlovku odpovědět

Dobrý den,
Chtěl bych se dotázat pana Martinů na přisvojení ulovku.Poprve,co jsem členem se dostanu s kamarádem na ryby přes noc.Muj dotaz zní,pokud by se nám večer zadařilo a ulovil bych 2 kapry,ale od vody neodjedu a ráno ve 4 zahájil rybolov a druhý den rovněž by se mi podařil teoreticky další úlovek řekněme jednoho kapra,jak postupovat.Mohu mít 2 a více ryb ve vezirku?Já mám roční povolenku a kamarád by měl dvě denní,jak ukládá řád.Jednam čestně, proto jsem se podepsal celým jménem,tak bych byl rád kdyby jste mi poradil.V poslední době jsou rybářské kontroly časté, jelikož chodím velmi málo z důvodu časově náročné profese,jsem kontrolovan pokaždé.Nevadi mi to,naopak u vody je větší pořádek a je to dobře,nerad bych se špatně zapsal, popřípadě přišel o povolenku.
Na závěr bych Vám chtěl poděkovat nejen za sebe,jak dobře sdružení vedete,že je vždy voda živá a naskytne pěkné rybářské chvíle.
Děkuji za Váš čas
Dominik

odpověděl(a)

Pokud takto bude postupovat tak je to naprosto v pořádku a rybářská stráž vám nemůže nic vyčítat ani odebrat povolenku přeju mnoho krásných dní a krásných úlovků na našich vodách

odpověděl(a)

Hlavně vše musí být řádně zapsané v povolence ale to asi víš

odpověděl(a)

Ano děkuji, zápis je samozřejmostí.Popreji tedy všem pěkný a úspěšný víkend

odpověděl(a)

Já si prostě beru s sebou dva vezirky ryby rozdělím dle dní a je klid není to žádná finanční ani jiná zátěž

odpověděl(a)

Muzes chytat hlavne aby ulovek sedel s povolenkama a nebyl prekrocen.

odpověděl(a)

ANO PANE DOMINIKU, ANO PŘÁTELÉ, VEŠKERÉ ODPOVĚDI NA OTÁZKU JSOU SPRÁVNÉ. JSEM VELMI POTĚŠEN A DĚKUJI.
POZNÁMKA:
OMLOUVÁM SE ZA POZDNÍ ODPOVĚĎ, BYL JSEM 3 DNY MIMO DOSAH.

, Pk2 odpovědět

Zdravím chodíte někdo na pk2? Jdou trochu duhaci? Jsem celkem z daleka a rád bych zavlacel pstruhy tak jsem se chtel zeptat na Aše poznatky. Díky za info ať se daří 1

odpověděl(a)

Vaše poznatky

odpověděl(a)

Moc se jim nechce 7 ale vždy to stojí za zkoušku a udělání hezkého dne u vody

odpověděl(a)

Ryb jsou tam hejna staci ceren.

odpověděl(a)

Ahoj byl jsem před třemi dny,voda hodně zakalena,chytám na mouchu,ryba se držela pod hladinou,braly na kombinaci suchá/ mokrá co nejdrobnejsi ,tmavší barvy .Buď z propadu,nebo při velmi pomalém tažení. Teď už to bude asi čistčí ,tak to bude asi jiné. Mel jsem pocit ,že se u vrchu drží kalem vytlačeny potěr a ryba do něj v hejnech najizdi.Spousta mě jich spadla,ale rybačka dobrá.
Snad Ti to pomůže v Tvém rozhodnutí .
Petrův zdar! 1

, MALÉ VEČERNÍ ZAMYŠLENÍ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
V TUTO CHVÍLI JIŽ MÁME ZA SEBOU 7 MĚSÍCŮ LETOŠNÍHO ROKU, POTAŽMO RYBÁŘSKÉ SEZONY. DOVOLTE MI MALÉ OHLEDNUTÍ ZA HLAVNÍMI ASPEKTY, KTERÉ TOTO SEDMIMĚSÍČNÍ OBDOBÍ PŘINESLO.
ROK ZAČAL BEZPRECEDETNÍM PRŮBĚHEM ZIMY, KDY SNAD POPRVE V HISTORII PO CELOU ZIMU NEZAMRZLY NAŠE RYBNÍKY A TAK SE ANI NEUSKUTEČNIL TOLIK OBLÍBENÝ ZIMNÍ RYBOLOV NA DÍRKÁCH. ZIMA BYLA NEJEN NEZVYKLE TEPLÁ, ALE I SUCHÁ, TÉMĚŘ BEZ SNĚHU. MY JSME SAMOZŘEJMĚ REAGOVALI PŘIMĚŘENĚ A PRŮBĚŽNĚ ZARYBŇOVALI PRO BEZPEČNÝ RYBOLOV ZE BŘEHU. ÚNOR BYL PO DLOUHÉ DOBĚ MĚSÍCEM, KTERÝ PŘINESL OBVYKLÉ SRÁŽKY, NICMÉNĚ NÁSLEDNÉ MĚSÍCE, PŘEDEVŠÍM DUBEN BYL OPĚT VELICE SUCHÝ, TÉMĚŘ BEZ SRÁŽEK.
BOHUŽEL ZCELA NÁHLE A NEČEKANĚ SE OBJEVIL VELKÝ POBLÉM S KORONAVIREM, KTERÝ ZNAMENAL ZRUŠENÍ VŠECH JARNÍCH ZÁVODŮ A TÉŽ I NAŠE DOBROVOLNÉ, NICMÉNĚ SPRÁVNÉ PŘERUŠENÍ RYBOLOVU NA CCA 20 DNÍ. JE PŘIROZENÉ, ŽE ZRUŠENÍ ZÁVODŮ A PŘERUŠENÍ RYBOLOVU ZNAMELO VELMI CITELNÉ ZÁSAHY DO NAŠICH TRŽEB A S TÍM SPOJENÉHO ZARYBŇOVÁNÍ.
MÁM ZA TO, ŽE JSME ALE ZBYTEČNĚ NEPROMARNILI ANI DEN A RYBOLOV VE SPRÁVNÝ ČAS OBNOVILI A ZAČALI VELMI INTENZÍVNĚ ZARYBŇOVAT. JIŽ V DOBĚ ZAČÁTKU KORONAVIRU JSME MĚLI VYSAZENO TÉMĚŘ 500 METRÁKŮ RYB. KVĚTEN, ČERVEN A I MINULÝ MĚSÍC ČERVENEC PŘINESL AŽ NEČEKANĚ VELKÝ ZÁJEM O RYBOLOV NA NAŠICH VODÁCH. V TUTO CHVÍLI MOHU OZNÁMIT, ŽE JSME VE SROVNÁNÍ S REKORDNÍM ROKEM 2019 DOHNALI VŠECHNY ZTRÁTY A V NĚKTERÝCH OBLASTECH JSME DOKONCE DÁL, NEŽ LONI.
KE DNEŠKU MÁME JIŽ VYSAZENO 790 METRÁKŮ RYB ZA CCA 6 MILIONŮ KORUN. VYDANÉ DENNÍ I ROČNÍ POVOLENKY JSOU VE VĚTŠÍM OBJEMU, NEŽ VE STEJNÝ ČAS LONI. POČET NOVÝCH ZÁJEMCŮ O ČLENSTVÍ DOSÁHL ZA 7 MĚSÍCŮ NEUVĚŘITELNÉHO ČÍSLA 109 NOVÝCH ČLENŮ, LONI ZA CELÝ ROK 85. NOVÝ PRŮKAZ SI JIŽ DLE OČEKÁVÁNÍ VYMĚNILO TÉMĚŘ 1600 ČLENŮ Z PŮVODNÍHO MNOŽSTVÍ CCA 2600 LIDÍ. MYSLÍM, ŽE PŘEDEVŠÍM NA NOVÝCH ČLENECH JE VIDĚT NEUTUCHAJÍCÍ ZÁJEM O NAŠE SDRUŽENÍ. V TOM SE ZRCADLÍ MNOHÉ A PRO MĚ OSOBNĚ JE TO HLAVNÍM DŮKAZEM NAŠI SOLIDNOSTI A CELKOVÉHO PŘÍSTUPU ZALOŽENÉHO NA DŮVĚŘE A VLÍDNOSTI PODPOŘENÉ NAŠI PŘIMĚŘENOU PEVNOSTÍ.
DO KONCE ROKU MÁME JEŠTĚ VELKÉ A NÁROČNÉ CÍLE, CHCEME VYSADIT ZHRUBA DALŠÍCH 30 - 35 000 RYB O VÁZE 250 - 300 METRÁKŮ. CHCEME USKUTEČNIT CELOU SÉRII PODZIMNÍCH ZÁVODŮ V PLNÉM ROZSAHU A NA CO NEJVYŠŠÍ ÚROVNI. CHCEME TÉŽ NA CHOVNÝCH RYBNÍCÍCH DOCÍLIT CO NEJVYŠŠÍCH PŘÍRUSTKŮ KAPRŮ A KAPRY VYSAZOVAT NA ÚROVNI BLÍŽÍCÍ SE 3 KG NA KUS. TAKÉ JSME ROZHODNUTI, MOŽNÁ K NEJVĚTŠÍ AKCI V HISTORII NAŠEHO SDRUŽENÍ V PODOBĚ ODBAHNĚNÍ A CELKOVÉMU OZDRAVĚNÍ POMEZSKÉHO RYBNÍKU. POUZE PRO ŠIRŠÍ INFORMACI, OFICIÁLNÍ CENA TÉTO OBROVSKÉ AKCE DOSAHUJE 10 - 12 MILIONŮ KORUN. MY SAMOZŘEJMĚ DO CELÉ AKCE PŮJDEME S NEPOMĚRNĚ MENŠÍ SUMOU. MYSLÍM, ŽE LOŇSKÝ VELKÝ ÚSPĚCH OPRAVY A ODBAHNĚNÍ RYBNÍKU NOVÝ, ALE TÉŽ I RYBNÍKU MODŘECKÉHO NÁM DÁVÁ JISTÝ OPTIMISMUS, ŽE TO SNAD I DOKÁŽEME. NEBOJTE, SBÍRKU JIŽ ORGANIZOVAT NEBUDEME.
PŘÁTELÉ,
MYSLÍM, ŽE MÁME NALOŽENO DOSTATEČNĚ A ŽE VŠE BUDE OPĚTOVNĚ VYŽADOVAT PLNÉ NASAZENÍ. PŘEJME SI, AŤ SE NÁM VŠE ALESPOŇ ČÁSTEČNĚ PODAŘÍ ZVLÁDNOUT. DĚKUJI VŠEM ZA OSOBNÍ PŘÍNOS, DODRŽOVÁNÍ NAŠICH PRAVIDEL, ZA DŮVĚRU A PODPORU


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1210

Kalendář

 «  srpen 2020  » 
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

stasov.jpg

Počasí


TOPlist