Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9021

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1204
, Úklid stanoviště po uk odpovědět

Tak zde máme sobotu sluníčko krásně svítí, ryby velice slušně berou. No a pak vidíte ten bordel na břehu kousek od příjezdu k přehradám. Po odchodu některých rádoby "rybářů" z PK O neskutečný (petky, papíry, dokonce části prutů a neuklizený ohniště po stanování apod.) Zřejmě pánové co v době nouzového stavu nemohli přijet chytat do Poličky a strašně se jim to nelíbilo. Tak po tomto jsme vážně toužili a už jsme se nemohli dočkat až dorazíte.

, микрозаем без проце... odpovědět

Микрозайм «До зарплаты» от Dozarplati
МФК «До Зарплаты» управляет сетью более чем из 110 собственных офисов. Основным принципом компании является лояльность по отношению к заемщикам, поэтому заём может получить даже клиент с негативной кредитной историей.

МФК «До Зарплаты» не стоит на месте и активно развивает различные продукты, в частности - займы под залог недвижимости и транспортных средств.

Для постоянных клиентов компании предусмотрены специальные условия – займы до 100 000 руб. по сниженной процентной ставке.

МФК «До Зарплаты» является участником саморегулируемой организации микрофинансовых организаций СРО НП «МиР». Деятельность компании регулируется Центральным Банком России.
https://intercreditl.ru/offers/mikrozajmy/dozarplati/ - https://intercreditl.ru/offers/mikrozajmy/dozarplati/

https://www.noavarangermi.ir/forum/thread10300-13.html#post12997 - микрозаймы на карту срочно http://eventplannersclub.com/forum/showthread.php?tid=709418 - микрозаймы без отказа с плохой кредитной историей https://www.printerpartner.se/k2-blog/item/1-enjoy-parachute-here/ - микрозаймы онлайн без карты f5d1068

, lovne misto na pomezi odpovědět

Pane Martinu,na pomezi u vodarny zrejme praskla kanalizace nebo neco.cele posledni lovne misto je plne blata a neustale tam tece voda.

, upřesnění odpovědět

Prosím vás.Kdyz se chytí náhodou 4pstruzi muze se jít ještě chytat kapry?A naopak?2 kapry a pak 4pstruzi.Nebo chycením 4pstruha končí denní lov jako v celosvazové.

odpověděl(a)

NA DENNÍ PPVOLENKU JE POVOLEN ÚLOVEK 2 RYB HLAVNÍCH, TJ. KAPR, AMUR, ŠTIKA, CANDÁ A SUMEC + 4 KUSY OSTATNÍCH, TJ. PSTRUH, SIVEN, LÍN, TOLSTOLOBIK, UHOŘ + OKOUNI, CEJNI A PLOTICE BEZ OMEZENÍ. NICMÉNĚ PŘI LOVU NA DENNÍ POVOLENKY PLATÍ DALŠÍ PRAVIDLO, ŽE PŘI PONECHÁNÍ 2 RYBY HLAVNÍ A NEBO 4 RYBY OSTATNÍ KONČÍ PLATNOST DENNÍ POVOLENKY. TO V PRAXI ZNEMENÁ, ŽE POKUD CHCETE MAX. ÚLOVEK, TAK DOPORUČUJI ULOVIT 3 RYBY OSTATNÍ A PAK SI ULOVIT 2 RYBY HLAVNÍ A NEBO NAOPAK 1 RYBU HLAVNÍ A NÁSLEDNĚ 4 KUSY OSTATNÍ. POČET DENNÍCH POVOLEK V JEDNOM DNI NENÍ OMEZEN.
PŘI LOVU NA ROČNÍ POVOLENKY TOTO PRAVIDLO NEPLATÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE SI RYBÁŘ MŮŽE NAPŘ. ULOVIT 4 PSTRUHY A NÁSLEDNĚ I 2 KAPRY.

, PRODEJ ROČNÍCH POVOLEN odpovědět

---DNES V 17.30 PRODEJ ROČNÍCH POVOLENEK A VÝMĚNA PRŮKAZŮ, MOŽNOST NOVÝCH ČLENSTVÍ, U HOSPŮDKY NA PK1

, DNEŠNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

DNES JSME MILÍ PŘÁTELÉ PŘIVEZLI A VYSADILI CELKEM 1600 PSTRUHŮ VE VÁHOVÉM ROZPĚTÍ 35 - 75 DKG. RYBY JSME VYSADILI TAKTO:
---1000 KUSŮ PK2
---600 KUSŮ SVRATKA - BOROVNICKÝ SPLAV AŽ PAJKROVO KOLO
POZNÁMKA:
JSEM VELICE RÁD, ŽE PŘES VŠECNY NEMALÉ PROBLÉMY LETOŠNÍHO PRVNÍHO PŮLROKU SE NÁM STÁLE DAŘÍ PRŮBĚŽNĚ ZARYBŇOVAT.
MUSÍM DNES OPĚTOVNĚ PODĚKOVAT NAŠIM ZLATÝM HOCHŮM OD DOPRAVY ZA BEZVADNÉ ZVLÁDNUTÍ DNEŠNÍ DLOUHÉ CESTY Z JESENICKÉ PSTRUHÁRNY. MOC VÁM HOŠI DĚKUJI.
DALŠÍ ZARYBŇOVÁNÍ BUDE V PÁTEK ZA 14. DNÍ A TO OPĚT PSTRUHY A TAKÉ BUDEME ZARYBŇOVAT KAPRY VŠECHNY NAŠE RYBNÍKY.

, Potopa odpovědět

Když koukám na webkameru,tak to tam je tolik vody a dá se dojít na PK2 a hospůdka je otevřena? Děkuji!

odpověděl(a)

Potopo dojdes vsude bez problemu. Do prehrad vody priteka a odteka to neni hrnecku var.

, Pleténka na plavanou odpovědět

Přátelé, máte někdo zkušenosti s využitím splétané šňůry na noční plavanou na lov dravců? Jsou i nějaké plovoucí pletéky? Vyrazil jsem si na úhoře a vzal to buď kapitální candát, nebo sumec, s vlascem 0.2mm jsem tomu tahu nemohl vzdorovat, musel jsem povolovat a povolovat, až se mi nakonec vypnul, navíc v místě, kde by bylo vhodnější silové zdolávání. Vlasec je dobrý, že plave, neleží na dně, nezachytí se a candáta nezradí, ale musel bych použít aspoň 0.4mm a to by už asi candátovi bylo nápadné. Nebo si udělat jen návazec z pleténky?

, - odpovědět

Jsou v sobotu nějaký závody?

odpověděl(a)

Jo,jsou. Motokros Kaplice.

, blabla odpovědět

Zdar rybari nevite zdali se daj koupit na pk1 u hospudky nastražne rybky dekuji za info

, ZÍTŘEJŠÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, VÁŠNIVÍ PSTRUHAŘI,
V SOULADU S NAŠÍM ODHODLÁNÍM PRŮBĚŽNĚ PO CELOU SEZONU ZARYBŇOVAT OZNAMUJI, ŽE ZÍTRA, TJ. V PÁTEK 3. ČERVENCE OPĚTOVNĚ ZARYBŇUJEME NAŠI PSTRUHOVOU SVRATKU A PK2 PĚKNÝMI PSTRUHY 40 - 70 DKG.
ZE VZDÁLENÉ PSTRUHÁRNY DOVEZEME 1600 PSTRUHŮ A TAKTO JE ROZSADÍME:
---PK2 - 1000KUSŮ
---SVRATKA - 600 KUSŮ
POZNÁMKA:
OSOBNĚ JSEM DNES BYL V BOROVNICI NA SVRATCE A STÁVAJÍCÍ PRŮTOK JSEM VYHODNOTIL NA ÚROVNI BĚŽNÉHO ZAHÁJENÍ Z MINULÝCH LET A TAK MÁM ZA TO, ŽE VYSADIT RYBY DO BOROVNICKÉHO SPLAVU A NÁSLEDNĚ DO ÚSEKU PO PAJKROVO KOLO MŮŽEME. NICMÉNĚ MUSÍM TAKÉ OZNÁMIT, ŽE V POLIČCE ZAČALO PRŠET A TAK NEMOHU VYLOUČIT IMPROVIZACI Z DŮVODU OPĚTOVNĚ VELKÉ VODY NA SVRATCE. ZÍTRA RÁNO PŘIVSTANU A PŘESVĚDČÍM SE O SKUTEČNOSTI, POKUD BUDE V BOROVNICI VELKÁ VODA, PSTRUHY VYSADÍME V CELÉM MNOŽSTVÍ 1600 KUSŮ DO PK2. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ LETNÍ PSTRUHAŘSKÉ ZÁŽITKY.

odpověděl(a)

RYBY DOVEZEME MEZI 10.30 - 12.00 HODIN.

, Hloubka odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné někde sehnat pudorys přehrad PK0 + PK1? Zajímala by mě hloubka, koryto atd. Mockrát děkuji.

odpověděl(a)

Z půdorysu se nepozná hloubka, ale tvar nádrže zvrchu. Obávám se, že i kdyby se někomu nějaká dokumentace do ruky dostala, vzkledem k aktuálním klimatickým jevům, zanášení rybníků..., může být hodně věcí už jinak.

, Kapr odpovědět

Zdravím,
na co tak u Vás chytáte kapříky? Ať víme co vzít a zachytáme si trochu 5 1

odpověděl(a)

Jedině Kukuřice kamaráde u 2

, - odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat jak jdou dravci na pk2 ?? A je voda v rybníku hodně špinavá? Díky

, - odpovědět

Dobrý den ,nevíte někdo jestli jsou na Pekle Sumci ?děkuji .

odpověděl(a)

Ano, na Pekle sumci jsou. Ale na Pekle není možný lov 24h jako třeba na PK1. Denní doba lovu je v měsíci květnu, červnu, červenci a srpnu od 3 do 23 hodin ( +1h letní čas - tedy od 4:00 do 0:00 )

odpověděl(a)

A berou někde sumci, chtěl bych na ně vyrazit a nevím kam.
Děkuji za odpověď

odpověděl(a)

Vim o peknych kusech na Stasovskem rybniku.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1204

Kalendář

 «  červenec 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

prehradylet2.jpg

Počasí


TOPlist