Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8297

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

Platnost roční povolenky 2019
Roční povolenky platí až do 8. února 2020, tj. do členské schůze, která bude v divadle polička a následně se budou vydávat povolenky nové. Staré povolenky můžete zaslat na adresu - Martinů Jaroslav, Paseky 963, 57201 Polička. Prosím ale obyčejnou poštou, nemohu si dovolit strávit nekonečnou dobu na poště čekáním na vydání doporučeného psaní.
Děkuji.

Vážení kolegové rybáři.
Dovolujeme se na vás obrátit s prosbou dobrovolného finančního příspěvku na velkou a finančně náročnou obnovu - opravu našeho sportovního rybníku Nový.
Toto lze učinit takto:
- převodem z bankovního účtu na náš rybářský účet, č. ú. : 1280740349/0800, variabilní symbol 111
- nebo poštovní poukázkou - vše stejné
- další možností je kontaktovat hospodáře sdružení na tel. 731441401. Schůzka je možná každý pátek v podvečer na Pk1 a též i o nedělích od 9 hodin. Bude vystavena darovací smlouva, kterou je možno použít jako doklad k odpočtu daňového základu.
Mnohokrát děkujeme za podporu, RS Vysočina.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1126
, Led odpovědět

Dobrý večer, jak vypadá led na p. 0 myslíte že už má alespoň 12cm.Jsme z daleka děkuji.

odpověděl(a)

DOBRÝ VEČER,SÍLA LEDU JE SLABÁ ,VE STŘEDU SE JEDEN PEJSKAŘ KOUPAL,
AČ URČITĚ NECHTĚL A S BEZPEČNÝM VSTUPEM NA LED TO ZATÍM NEVYPADÁ.
MAREK

, Obleva odpovědět

Dobry den pane Martinu, nechci syckovat, ale od pristiho tydne ma prijit obleva a pristi vikend dokonce 10 stupnu + silne prseni. Domnivam se, ze budeme opet bez ledu a na PK1 se bude dat opet rybarit. Planujete pro tento pripad jeste zarybneni pred schuzi? Dekuji Vam za odpoved a preji hezky den.

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI RADKO,
VAŠEMU SDĚLENÍ A NÁSLEDNÉMU DOTAZU DOBŘE ROZUMÍM A MOJE ODPOVĚĎ ZNÍ:
MÁM ZA TO, ŽE PŘEDPOVĚĎ POČASÍ V POSLEDNÍM OBDOBÍ JE VELICE NEPŘESNÁ A NEUSTÁLE DOCHÁZÍ K PROTICHŮDNÝM ODHADŮM. NICMÉNĚ STÁLE PLATÍ, ŽE NAŠIM ODHODLÁNÍM JE ZBYTEČNĚ NEPROMARNIT ANI DEN DOBRÉHO POČASÍ, KDY SE NECHÁ RYBAŘIT. MUSÍM ALE TAKÉ NAPSAT, ŽE CCA PO VÍCE, JAK JEDNOM MĚSÍCI UDRŽOVÁNÍ VOLNÉ HLADINY PK1 ZA POMOCI AREÁTORŮ POVAŽUJI TOTO OBDOBÍ ZA DOSTATEČNĚ DLOUHÉ A ROZHODNĚ NEMÁM V PLÁNU LED NA PK1 OPĚTOVNĚ ROZPOUŠTĚT S POMOCÍ TECHNIKY. NA TO JE JEŠTĚ VELMI BRZO. DOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, ŽE MŮŽEME LEDU POMOCI ROZTÁT AŽ V OBDOBÍ, KDY BUDE VELMI PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE NASTUPUJE JARO.
SAMOZŘEJMĚ POKUD BY V PŘÍŠTÍM TÝDNU LED ROZTÁL, NEVYLUČUJI DALŠÍ ZARYBNĚNÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, - odpovědět

Teď jsem jel tři dny za sebou kolem rybniku v Pomezí a řekl bych,že místo aby zamrzal, tak led ubývá. Od cedulky až po stavidlo je volná hladina. Pokud se to nezmění tak o víkendu zkusím kapra. Informace pro takový jako já, kteří se nemůžou dočkat.

, - odpovědět

Prosim kolik jeseteru mate v rybnicich?

odpověděl(a)

To nikdo neví. Můžete se dozvědět pouze kolik se jich vysadilo.

odpověděl(a)

NA JAŘE ROKU 2019 JSME JICH VYSADILI 112 KUSŮ.

, Aktuální info z Pk1 a odpovědět

PK1 je celá pod ledem, od maringotek po hráz je led velmi slabý a na pritoku má led maximálně 7cm , kolem břehu je ale dost míst, kde je velmi slabý a zradny. Podobně je to i na cele Pk2, kde jsou vidět i proslulé místa na volné vodě. Zatím bych v žádném případě na led nechodil a musíme ještě nějakou dobu počkat na pořádný mráz!

odpověděl(a)

Na Pk2 jsou prosakla mista

, Led odpovědět

Jak to vypada s ledem na pk2 a pko?

, Privlacove preteky odpovědět

Dobry den prajem prosim vas kedy sa bude sat zaregistrovat na 28. BŘEZNA - 6. ROČNÍK ZÁVODU DVOJIC V PŘÍVLAČI
A 11. DUBNA - 24.ROČNÍK JARNÍ PŘÍVLAČ JEDNOTLIVCŮ. Dakujem pekny den.

odpověděl(a)

JARDA-MARTINU odpověděl(a) (20.1.2020 16:59)

MILÝ PŘÍTELI,
NA ZÁKLADĚ DOHODY S PETREM BAČOVSKÝM ZDE PŘEDBĚŽNĚ SDĚLUJI, ŽE DO VÁMI ZMIŇOVANÉHO ZÁVODU BUDE PŘIHLÁŠENÉ ZAPISOVAT PETR. B. A TERMÍN ZAHÁJENÍ PŘIHLAŠOVÁNÍ STANOVÍ NA PŮLI ÚNORA. SAMOZŘEJMĚ KONKRÉTNÍ TERMÍN ZDE VČAS OZNÁMÍ. TĚŠÍME SE.

, VÝMĚNA PRŮKAZŮ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, ČLENOVÉ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ,DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY INFORMOVAT, ŽE NAŠE SDRUŽENÍ V LETOŠNÍM ROCE PŘISTOUPILO PO 25 LETECH K VÝMĚNĚ ČLENSKÝCH PRŮKAZŮ.
PRŮKAZY BUDEME MĚNIT PRŮBĚŽNĚ, TAK JAK BUDETE CHODIT PRO ROČNÍ POVOLENKY A JE JISTÉ, ŽE TATO VÝMĚNA BUDE TRVAT NĚKOLIK LET. NICMÉNĚ NAŠI VELIKOU SNAHOU BUDE V LETOŠNÍM ROCE VYMĚNIT PRŮKAZY VŠEM NAŠIM ČLENŮM, KTEŘÍ SI BĚHEM ROKU PŘIJDOU PRO ROČNÍ POVOLENKY. TY, KTEŘÍ PŘÍJDOU Z NĚJAKÝCH DŮVODŮ AŽ V LETECH PŘÍŠTÍCH, TAK SAMOZŘEJMĚ BUDOU PRŮKAZY PŘIPRAVENÉ I PRO NĚ.
CHCI VÁS PŘEDBĚŽNĚ INFORMOVAT A ZÁROVEŇ I POPROSIT, POČÍTEJTE S TOUTO ZÁLEŽITOSTÍ. CELÁ VĚC BUDE PROBÍHAT MAXIMÁLNĚ JEDNODUŠE, JAKO VŽDY PŘIJDETE DO HOSTINCE U MRŠTÍKŮ, KDE POVOLENKY VYDÁVÁME 30 LET, A PRVNĚ SI VYZVEDNETE JIŽ PŘEDEPSANÝ NOVÝ ČLENSKÝ PRŮKAZ. NÁSLEDNĚ BUDE VŠE STEJNÉ, JAKO V LETECH MINULÝCH, TJ. PŮJDETE SI VYŘÍDIT BRIGÁDU, ZNÁMKU A ROČNÍ POVOLENKY, JAK TO JIŽ VŠICHNI DOBŘE ZNÁTE.
PRVNÍ VÝDEJ POVOLENEK BUDE OKAMŽITĚ PO SCHŮZI, TAK JAKO VŽDY. VÝMĚNA PRŮKAZŮ JE SAMOZŘEJMĚ BEZPLATNÁ.

, Banalita odpovědět

Zajímavé, že dnes na PK0, kolem 14:30, se dalo rybařit 4 8

odpověděl(a)

Co bralo?

odpověděl(a)

to já právě nevím, též by mě zajímalo, a jak je možný, že to nezamrzlo 8 10

odpověděl(a)

hokus pokus voda 2

odpověděl(a)

A kde? Vím, že přítok byl lehce rozmrzly

odpověděl(a)

Vždyť je to celkem logické. Normální stav vody v zimě je takový, že u hladiny má 0 stupňů a u dna okolo 4 stupňů. Pokud běží aeratory tak se voda promíchá a u hladiny se musí lehce oteplit. Zamrznutí hladiny pak musí trvat o něco déle. Otázka je, jaký vliv má umělé udržování hladiny bez ledu na ryby..

odpověděl(a)

Pro Michala: řeč je o nulce, nikoli jedničce. Stačí číst pořádně.

, POZVÁNÍ NA SCHŮZI odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ ČLENOVÉ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ VYSOČINA POLIČKA,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY UCTIVĚ POZVAT NA RYBÁŘSKOU ČLENSKOU SCHŮZI, KTERÁ SE KONÁ V SOBOTU 8. ÚNORA OD 9. 00 HODIN V POLIČSKÉM DIVADLE.
MY, POLIČŠTÍ RYBÁŘI NEMÁME NÁLEPKU ZBYTEČNÉ ADMINISTRATIVNÍ BUZERACE. SCHŮZI SVOLÁVÁME POUZE JEDNOU ZA ROK, SCHŮZE TRVÁ CCA 1 HODINU A NÁSLEDNĚ SE SNAŽÍME VÁM VŠEM ZÁJEMCŮM O NOVOU POVOLENKU, UMOŽNIT SI JI V HOSTINCI U MRŠTÍKŮ, KAM SE OKAMŽITĚ PO SCHŮZI PŘEMISŤUJEME, ZAKOUPIT.
PŘÁTELÉ,
CHCI VĚŘIT, ŽE STÁLE A TO I V DNEŠNÍ FALEŠNÉ, TZV. SUPER MODERNÍ DOBĚ JEŠTĚ JISTOU ŠPETKU SOUNÁLEŽITOSTI V SOBĚ MÁME A DOKÁŽEME SE V PŘIJATELNÉM POČTU NA CHVÍLI SEJÍT.
VÁŽENÍ A MILÍ,
LOŇSKÝ ROK BYL MIMOŘÁDNĚ ÚSPĚŠNÝ, BYL TAKÉ ALE VELMI NÁROČNÝ A TAK TO JE I SPRÁVNÉ. MYSLÍM, ŽE BY NIKOHO Z NÁS NETĚŠILO, KDYBYCHOM SKLÍZELI NEZASLOUŽENÉ VÝSLEDKY. V LOŇSKÉM ROCE BYLO VYNALOŽENO OBROVSKÉ ÚSILÍ, KTERÉ BYLO NEZBYTNÉ PRO DOSAŽENÍ VŠEHO, ČEHO BYLO DOSAŽENO.
NEVÍM, ZDA NEJSEM JIŽ STAROMODNÍ ČLOVĚK URČENÝ DO STARÉHO ŽELEZA, ALE STÁLE SE DOMNÍVÁM, ŽE SPOLEČENSTVÍ NAŠEHO TYPU VYŽADUJE I JISTÝ MORÁLNÍ ROZMĚR, JISTOU LIDSKOU SOUNÁLEŽITOST A POKORU, KTEROU MIMO JINÉ POTVRDÍME I NAŠI SPOLEČNOU ÚČASTÍ NA TÉTO SCHŮZI.
TAKÉ POVAŽUJI ZA NEZBYTNÉ, ABYCHOM NAŠIM HLASOVÁNÍM POTVRDILI, PŘÍPADNĚ ZMĚNILI, NÁŠ KURZ, KTERÝM SE CCA ČTVRTSTOLETÍ UBÍRÁME.
MILÍ ČLENOVÉ,
TĚŠÍME SE NA VÁS, VĚŘÍM V HOJNOU ÚČAST, VĚŘÍM TAKÉ V POTVRZENÍ NAŠI SOUČASNÉ CESTY, VĚŘÍM V POSÍLENÍ NAŠEHO ODHODLÁNÍ I NADÁLE USILOVAT O UDRŽENÍ A MOŽNÁ I O ZKVALITNĚNÍ SOUČASNÉ ÚROVNĚ NAŠEHO RYBÁŘSTVÍ. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ VĚŘÍM VE ZDRAVÝ ROZUM, POCTIVÝ PŘÍSTUP A V NAŠE KAMARÁDSTVÍ A PŘÁTELSTVÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
POZNÁMKA:
ČASOVÝ ROZVRH:
---9.00 - 10. 15 SCHŮZE V DIVADLE
---10.15 - 10.30 PŘEMÍSTĚNÍ DO HOSTINCE U MRŠTÍKÚ
---10.30 - 14.00 VYDÁVÁNÍ POVOLENEK A ZNÁMEK. TENTO VÝDEJ BUDE TRVAT AŽ DO KONEČNÉHO USPOKOJENÍ VŠECH ZÁJEMCŮ
---UPOZORŇUJI TAKÉ VŠECHNY PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ VE SDRUŽENÍ, ŽE JE MOŽNÉ VŠE VYŘÍDIT PO SCHŮZI, TJ. BĚHEM VÝDEJE POVOLENEK
---UPOZORŇUJI TAKÉ VŠECHNY TY, KTEŘÍ JEŠTĚ NEMAJÍ LOŇSKOU ZNÁMKU, ŽE BY MĚLI V TUTO SOBOTU VŠE NAPRAVIT A ZNÁMKU DOKOUPIT
PŘÁTELÉ, TĚŠÍME SE.

, ZÁVODY 2020 odpovědět

---14. BŘEZNA - ZIMNÍ VLÁČKA A MUŠKA
---28. BŘEZNA - 6. ROČNÍK ZÁVODU DVOJIC V PŘÍVLAČI
---4. DUBNA - 10. ROČNÍK MONFISH CUP - POLIČSKÁ MUŠKA
---11. DUBNA - 24.ROČNÍK JARNÍ PŘÍVLAČ JEDNOTLIVCŮ
---1. KVĚTNA - 15. ROČNÍK MÁJOVÝ DVOJBOJ - KAPR, PSTRUH
---16. KVĚTNA - 7. ROČNÍK KAMENICKÝ LOSOS
---20. ČERVNA - 10. ROČNÍK DĚTSKÝCH ZÁVODŮ O POHÁR STAROSTY
---3. ŘÍJNA - 10. ROČNÍK VÁCLAVSKÁ TROFEJ - PŘÍVLAČ + MUŠKA
---17. ŘÍJNA - 25. ROČNÍK PODZIMNÍ PŘÍVLAČ
---24. ŘÍJNA - 24. ROČNÍK PODZIMNÍ MUŠKA
---14. LISTOPADU - 20. ROČNÍK POHÁRU POLIČSKÝ CANDÁT
---28. LISTOPADU - 12. ROČNÍK POHÁRU PROSINCOCOVÁ ŠTIKA
---31. PROSINCE - 11. ROČNÍK ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
MILÍ PŘÁTELÉ:
STÁLE NEMÁM ODVAHU NAPSAT TERMÍN ZÁVODU NA DÍRKÁCH, NICMÉNĚ SLIBUJI, ŽE POKUD ZAMRZNE, BUDEME OKAMŽITĚ REAGOVAT A ZÁVOD VYHLÁSÍME.
TÉŽ UPOZORŇUJI, ŽE BĚHEM SEZONY MŮŽE DOJÍT JEŠTĚ KE ZMĚNÁM, NAPŘ. VYHLÁSÍME JEŠTĚ DALŠÍ ZÁVOD A POD. NIKDO Z NÁS V TUTO CHVÍLI NEMŮŽE NA 100 PROCENT VĚDĚT, CO NÁS ČEKÁ.
MYSLÍM ALE, ŽE NAŠE ODHODLÁNÍ JE STÁLE VYSOKÉ A TÉŽ VĚŘÍM I VE VAŠI PODPORU A Z TĚCHTO DŮVODŮ BUĎME OPTIMISTIČTÍ. DĚKUJI A TĚŠÍME SE.

, Dírky odpovědět

Dobrý večer pánové rybáři,
rád bych se vyjádřil k tomu, co se děje pravidelně každý rok, kdy se řeší dilema aretátory versus dírky.Otázky typu " kdy už to hospodáři bude?...dnes jsme chytali na volné vodě a I když dobře víme, že je kolem nuly a sníh taje ptáme se...a kdy už půjdeme na dírky...no magořina prvního stupně...jsou otázky tohoto typu.Bohužel od rybářů, co neznají normální fyzikální zákony a je mi líto, že na ně musí hospodář vůbec odpovídat.Ale otázky na toto téma od rybářů co se fyzikou nezabývají budou na tyto stránky přicházet vždycky.Opatrný přístup hospodáře chápu, ale ze zkušeností dobře víme, že pokud někdo tráví čas ve vodě při teplotě 0°C ve vaťáku plném vody, protože se propadl led......Proto bych Vás všechny požádal o trpělivost a zároveň hospodáře o tvrdé řešení.Do doby, kdy přehrady dostatečně nezamrznou je přísný zákaz vstupu na led.Rozbíjení ledu při břehu je zakázáno a podmínky lovu na dírkách známe.Pokud někdo poruší tato ustanovení bude to považováno za hrubé porušení ryb.stanov RS Vysočina a rybář přijde o povolenku.Shrnuto pokud nebude hospodářem lov na dírkách povolen. Buď tady na stránkách nebo cedulí na rybníce...rybařina se nekoná.Doufám, že všem rozumným to dává smysl.Přeji krásné rybářské chvíle... 4 4

odpověděl(a)

Pan fyzik se ozval, mám dost :D :D , víc takových mudrců :D :D

odpověděl(a)

Souhlas s Tomášem. Pan chytrej jak frekvence 1

, Dirky odpovědět

Chtel bych se zeptat a jak vypada Pk0 s ledem ? Dekuji

odpověděl(a)

Borci přemýšlejte. Pk1 nezamrzla jen díky areatorum. Na 0 a 2 každopádně slabá vrstva ledu.

odpověděl(a)

já, když jsem tam byl v pátek, tak jsem naměřil 7 cm ledu, ale to nebude všude.

, PONDĚLNÍ SITUACE odpovědět

PŘÁTELÉ,
DNES, TJ. V PONDĚLÍ, KDY JIŽ NA PK1 AREÁTORY NEPRACUJÍ, SE STÁLE JEŠTĚ DÍKY NEMRAZIVÉMU POČASÍ DALO NA CCA 40 PROCENTECH PLOCHY RYBAŘIT. MOŽNOST VYUŽILO CCA 20 RYBÁŘŮ A VIDĚL JSEM I ODCHYTANÉ VRÁCENÉ POVOLENKY, COŽ SVĚDČÍ, ŽE I DNES SE PSTRUZI LOVILI.
NICMÉNĚ MÁM ZA TO, ŽE PO DNEŠNÍ OČEKÁVANÉ MRAZIVÉ NOCI, ODHADUJI AŽ MÍNUS 5 STUPŇŮ, BUDE ZÍTRA I PK1 CELÁ POD LEDEM A ZAČNE OBDOBÍ NEJISTÉHO ČEKÁNÍ, ZDA NÁM LED NAMRZNE DO BEZPEČNÝCH HODNOT, TJ. NEJMÉNĚ 10 CM SOUVISLÉ SÍLY, OSOBNĚ ALE DOPORUČUJI POČKAT NA 12 CM. PROSÍM O VELKOU KÁZEŇ A ZODPOVĚDNOST. MOC DĚKUJI.

, preteky odpovědět

Dobrý deň,
Chcem sa opýtať od akého dátumu bude možná registrácia na pretek prívlač dvojíc, ktorý sa uskutoční 28.03.2020. Vopred ďakujem za odpoveď. S pozdravom Vincze

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
NA ZÁKLADĚ DOHODY S PETREM BAČOVSKÝM ZDE PŘEDBĚŽNĚ SDĚLUJI, ŽE DO VÁMI ZMIŇOVANÉHO ZÁVODU BUDE PŘIHLÁŠENÉ ZAPISOVAT PETR. B. A TERMÍN ZAHÁJENÍ PŘIHLAŠOVÁNÍ STANOVÍ NA PŮLI ÚNORA. SAMOZŘEJMĚ KONKRÉTNÍ TERMÍN ZDE VČAS OZNÁMÍ. TĚŠÍME SE.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1126

Kalendář

 «  leden 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

stasov.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.