Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9201

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1234
, - odpovědět

Jsou na pekle i candáti ?

, pomezi odpovědět

dobry den pane martinu, chci se zeptat zda by nebylo možny cca dat ty kapry do 55 cm do reviru ostatnich? dekuji za info . a bylo by aspon zarybneno paradne bonus

, VÝLOV POMEZSKÉHO RYBNÍ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, MILOVNÍCI VŮNĚ PODZIMNÍHO VYPOUŠTĚNÍ RYBNÍKŮ,
JIŽ JSEM ZDE PŘEDEBĚŽNĚ PSAL, ŽE PO DESETI LETECH OD POSLEDNÍHO VÝLOVU TOHOTO RYBNÍKU Z ROKU 2010 JSME OPĚT Z DŮVODU VELKÉHO ODBAHNĚNÍ A CELKOVÉHO OZDRAVĚNÍ RYBNÍKU ROZHODLI O VÝLOVU, KRERÝ SE USKUTEČNÍ 10. ŘÍJNA.
MUSÍM NAPSAT, ŽE JSEM PŮVODNĚ PLÁNOVAL TENTO VÝLOV POJMOUT VE SVÁTEČNÍM DUCHU, TJ. SLAVNOSTNĚ, VČETNĚ HUDBY, KTERÁ BY HRÁLA NA HRÁZI A TÉŽ I S PŘIMĚŘENÝM OBČERSTVENÍM. V TUTO CHVÍLI ALE BOHUŽEL NEVÍME, CO VŠE SI BUDEME MOCI V SOUČASNÉ SITUACI, KTERÁ SE MĚNÍ KAŽDÝ DEN, DOVOLIT. TAKÉ UVAŽUJEME, ŽE BYCHOM MENŠÍ RYBY, PŘEDEVŠÍM KAPRY DO CCA 55 CM VŠECHNY PRODALI ZÁJEMCŮM NA HRÁZI ZA VELMI VÝHODNOU CENU, KOLEM 100 KORUN ZA KUS. POVAŽUJI ZA SPRÁVNÉ A NEZBYTNÉ PROVÉZT CELKOVÉ OZDRAVĚNÍ I S CELKOVOU VÝMĚNOU VĚTŠINY ZBYLÉ OBSÁDKY. SAMOZŘEJMĚ VELKÉ RYBY, TJ. SUMCE, AMUŘY, ŠTIKY, CANDÁTY A VELKÉ KAPRY NA ZIMU ZAKOMORUJEME A POKUD SE NÁM VŠE PODAŘÍ STIHNOUT DO JARA A RYBNÍK SE NÁM PODAŘÍ ZNOVA NAPUSTIT, TYTO MIMOŘÁDNÉ RYBY VRÁTÍME ZPĚT.
ČEKÁ NÁS NELEHKÉ ROZHODOVÁNÍ, JAK TO VŠE ZA STÁVAJÍCÍ SITUACE ZVLÁDNOUT A NEVYVOLAT POHORŠENÍ, PŘÍPADNĚ DALŠÍ PROBLÉMY.
JE MOŽNÉ A TÉMĚŘ JISTÉ, ŽE PRODEJ RYB SE BUDE MUSET ZABEZPEČIT NA PARKOVIŠTI U SILNICE, KAM BUDEME RYBY Z KÁDIŠTĚ PRŮBĚŽNĚ DONÁŠET. DALŠÍ SNAHOU BUDE ZPŘÍSTUPNIT CESTU POD PATOU HRÁZE DO LOVIŠTĚ, ODKUD BY MOHLA AUTA RYBY ODVÁŽET. SAMOZŘEJMĚ PARTA LOVCŮ BUDE PRACOVAT V LOVIŠTI A TAK VĚŘÍM, ŽE JISTÝ PROSTOR NA SVAHU HRÁZE PRO PŘIHLÍŽEJÍCÍ BUDE.
NAPĚTÍ JE VELIKÉ, OČEKÁVÁNÍ TAKÉ, ZA POSLEDNÍCH 10 LET JSME DO RYBNÍKU VYSADILI NA 40 000 KAPRŮ + HROMADU DALŠÍCH RYB O CELKOVÉ VÁZE HODNĚ PŘES 1000 METRÁKŮ. KOLIK RYB ZBYLO? TO JE TĚŽKÁ OTÁZKA, SLOVÍME 1000 KAPRŮ, 1500 KAPRŮ, PŘÍPADNĚ VÍCE? BUDOU SUMCI KOLEM 50 KG? VYLOVÍME TOLSTOLOBIKY KOLEM 20 KG? KOLIK SLOVÍME CANDÁTŮ, ŠTIK A OKOUNŮ? A CO CEJNI - BUDE JICH 500 KG A NEBO DOKONCE 20 METRÁKŮ?
JE JISTÉ, ŽE NEMŮŽEME VIC PODCENIT, MUSÍME ZAJISTIT JEŠTĚ DALŠÍ NÁKLADNÍ PŘEPRAVNÍ AUTO PŘIPRAVIT VŠECHNY KÁDĚ, CCA 18 KÁDÍ, VŠECHNY PODBĚRÁKY A BEDNY PRO NOŠENÍ RYB, MUSÍME MÍT I DVĚ LODĚ, DO KTERÝCH BUDEME RYBY SLOVOVAT A MNOHO DALŠÍCH TECHNICKÝCH VĚCÍ VČETNĚ ČERPADEL A POD.
MUSÍM OSLOVIT NEJMÉNĚ 20 ZDATNÝCH LIDÍ DO LOVIŠTĚ, KTEŘÍ BUDOU SCHOPNI CHODIT V HLUBOKÉM BLÁTĚ A MNOHO DALŠÍCH NA DALŠÍ PRÁCE. A CO VÝŠE BLÁTA? NĚKTEŘÍ Z VÁS DOBŘE VÍTE, CO NÁS V ROCE 2010 ČEKALO ZA HRŮZU, PŮVODNĚ JSME RYBNÍK SLOVOVALI Z DŮVODU OBNOVY TECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ V HODNOTĚ 7 000 000 KORUN A NEMĚLI TUŠENÍ, ŽE SE OD ROKU 1985, KDY SE RYBNÍK JEŠTĚ VE STARÉ DOBĚ ODBAHŇOVAL ZA 4 000 000 KORUN, CO NÁS ČEKÁ. V RYBNÍKU SE ZA DOBU POUHÝCH 25 LET NESHROMÁŽDIL NEUVĚŘITELNÝ 1 METR NOVÉHO BAHNA. MY V RYBNÍKU TÉMĚŘ NEMOHLI CHODIT A I TI ZNÁS NEJSILNĚJŠÍ SE MUSELI Z BAHNA NECHAT VYTAHOVAT.

odpověděl(a)

NA ZÁKLADĚ TOHOTO NESKUTEČNÉHO ZABAHNĚNÍ SE PODAŘIL SEHNAT JEŠTĚ DALŠÍ 1 MILION KORUN NAD RÁMEC 7 MILIONŮ NA TECHNICKÉ OBJEKTY A ZA TUTO ČÁSTKU JSME ODBAHNILI PÁS PO CELÉ DÉLCE HRÁZE A DO HLOUBKY CCA 40 METRŮ OD HRÁZE, TJ. CELKEM 5 000 KUBÍKŮ BAHNA. VŠE OSTATNÍ, ODHADEM 15 - 20 000 KUBIKŮ, SE MUSELO OPĚTOVNĚ ZATOPIT A ČEKAT NA PŘÍHODNĚJŠÍ DOBU.
A JAKÁ JE SITUACE DNES?
S OBROVSKOU ODVAHOU UVAŽUJEME, ŽE V ODBAHNĚNÍ RYBNÍKU POKROČÍME. PŘÁTELÉ, OFICIÁLNÍ HODNOTA TOHOTO DÍLA JE CCA 8 - 10 MILIONŮ. MY V TUTO CHVÍLI MÁME ZHRUBA 400 000 KORUN, KTERÉ BYCHOM NA TENTO ÚČEL MOHLI VĚNOVAT. JE ALE JISTÉ, ŽE POKUD NESEŽENEME ALESPOŇ DVA MILIONY A DÁLE NAŠI ŠIKOVNOSTÍ NEZAJISTÍME PŘIMĚŘENĚ VZDÁLENÉ POZEMKY NA ULOŽENÍ BAHNA, VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ TECHNIKY, TJ. BAGRŮ A NÁKLADNÍCH AUT ZA REŽIJNÍ CENU, NEMÁME ŠANCI TENTO OBROVSKÝ ÚKOL SPLNIT.
MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE NÁS JIŽ NĚKOLIK LET, VŽDY PO JARU NA TOMTO RYBNÍKU TRÁPILA ZDRAVOTNÍ SITUCE KAPRŮ A I TOTO JE DŮVOD PRO NAŠE ŠÍLENÉ JEDNÁNÍ A ODVAHU SE DO TOHOTO DÍLA PUSTI S HOLÝMA RUKAMA.
PŘÁTELÉ,
MUSÍM TAKÉ NAPSAT A UKLIDNIT VÁS, NEHODLÁME ORGANIZOVAT SBÍRKU. TYTO SBÍRKY JSME JIŽ PROVEDLI DVĚ, JEDNU V ROCE 1994 ZA ÚČELEM KOUPENÍ PK1, KTERÁ VYNESLA 700 00 KORUN, PK1 STÁLA 3 600 000 KORUN. DRUHÁ SBÍRKA BYLA LONI NA RYBNÍK NOVÝ, KTERÝ STÁL 1 050 000 KORUN A SBÍRKA VYNESLA 600 000 KORUN. NE PŘÁTELÉ, SKUTEČNĚ VÁS VE VĚCI SBÍRKY OSLOVOVAT NEBUDEME. JSEM ODHODLÁN VYUŽÍT JINÝCH CEST A MOŽNOSTÍ, POUZE ČAS PROKÁŽE, JAK BUDEME ÚSPĚŠNÍ. SAMOZŘEJMĚ, POKUD BY NĚKDO, NAPŘ. Z FIREMNÍCH MOŽNOSTÍ MOHL TUTO AKCI PODPOŘIT, BUDEME VELICE RÁDI.
PŘÁTELÉ,
TAKTO TO VIDÍM V TUTO CHVÍLI. SAMOZŘEJMĚ BUDU PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT.
DNES V PODVEČÉR ZAČÍNÁME S VYPOUŠTĚNÍM RYBNÍKU, KTERÉ POTRVÁ 12 DNÍ. RYBOLOV JE STÁLE MOŽNÝ A TO AŽ DO 8. ŘÍJNA.

, Plány odpovědět

Příští týden volnočasové aktivity 10-20 lidí. Svatby 30 lidí. Máte nějaké jiné zprávy, které by podpořily vaše plány,nebo jenom nevidíte realitu?

odpověděl(a)

MILÝ MILANE,
PÍŠETE, ŽE NEVIDÍM REALITU. NO DOBŘE, ASI VÁS UCTIVĚ POŽÁDÁM O VYSVĚTLENÍ REALITY.¨PŘEDEVŠÍM MĚ ZAJÍMÁ, JAK BUDOU PROBÍHAT TRŽNICE A DALŠÍ MALOOBCHODNÍ PRODEJ? JAK BUDOU UPRAVENÉ POČTY LIDÍ NA VENKOVNÍ SPORT A MNOHO DALŠÍCH VĚCÍ?
MYSLÍM, ŽE KDYŽ PÍŠI, ŽE BUDE MUSET PRODEJ RYB PROBÍHAT MIMO KÁDIŠTĚ NA PARKOVIŠTI U SILNICE, KDE SE BUDOU LIDÉ PRŮBĚŽNĚ STŘÍDAT A ODCHÁZET, TAK CO JE NA TOM ŠPATNÉHO?
A CO MYSLÍTE, ŽE JIHOČESKÉ VÝLOVY SE ZASTAVÍ A DALŠÍ LIDSKÉ ČINNOSTI TAKÉ?
JÁ MYSLÍM, ŽE JDE POUZE O JEDEN ZÁSADNÍ PROBLÉM, KOLIK LIDÍ SE SEJDE Z POZICE DIVÁKŮ NA HRÁZI? JÁ NIKOHO OFICIÁLNĚ NEZVU A ANI NEPRODÁVÁME VSTUPENKY NA ORGANIZOVANOU AKCI .....

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---ČTVRTEK 1. + PÁTEK 2.ŘÍJNA - ZARYBNĚNÍ PK1 + PK2 NA VÁCLAVSKOU TROFEJ
---SOBOTA 3. ŘÍJNA - VÁCLAVSKÁ TROFEJ - POZMĚNĚNÁ VERZE
---SOBOTA 3. ŘÍJNA - PO SKONČENÍ ZÁVODU ZAČÍNÁ NA PK1 PSTRUHOVÝ REŽIM, TJ. VLÁČKA + MUŠKA, KTERÝ POTRVÁ AŽ DO ZÁVODU POLIČSKÝ CANDÁT, TJ. 14. LISTOPADU
---PÁTEK 9. ŘÍJNA - ZARYBNĚNÍ PK2 NA PSTRUHOVÉ MISTROVSTVÍ
---SOBOTA 10. ŘÍJNA - UDÁLOST ROKU 2020 - VÝLOV POMEZSKÉHO RYBNÍKU PO 10. LETECH
---SOBOTA 10. ŘÍJNA - PSTRUHAŘSKÉ MISTROVSTVÍ NA PK2, O MOŽNOST POŘÁDAT TENTO ZÁVOD NÁS POŽÁDALA SKUPINA PSTRUHAŘŮ, KAŽDÝ ÚČASTNÍK ZÁVODU MUSÍ UHRADIT NÁMI POŽADOVANOU CENU, KTERÁ UMOŽNÍ A VELMI VÝZNAMNĚ PŘISPĚJE KE KVALITNÍMU ZARYBNĚNÍ, VŠE JEŠTĚ DOPŘESNÍM
---ČTVRTEK 15. + PÁTEK 16. ŘÍJNA - ZARYBNĚNÍ PK1 + PK2 NA PODZIMNÍ PŘÍVLAČ
---SOBOTA 17. října - PODZIMNÍ PŘÍVLAČ
---PÁTEK 23. ŘÍJNA - ZARYBNĚNÍ PK1 NA PODZIMNÍ MUŠKU
---SOBOTA 24. ŘÍJNA - PODZIMNÍ MUŠKA, PŘIHLAŠOVÁNÍ U PEPY KONOPÁSKA
POZNÁMKA:
PŘÁTELÉ, TAKTO TO V SOUČASNÉ DOBĚ REALISTICKY VIDÍM. JE TO STÁLE SPOUSTA AKCÍ A PŘEDEVŠÍM PRÁCE, SNAD SE NÁM TO DOBŘE VŠE PODAŘÍ. BUDU PRŮBĚŽNĚ VŠE AKTUALIZOVAT. MALÉ ZMĚNY NEJSOU VYLOUČENÉ.
DALŠÍ AKCE DO KONCE ROKU VČAS OZNÁMÍM.

, VÁCLAVSKÁ TROFEJ 2020 odpovědět

MILÍ A VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, POTENCIONÁLNÍ ÚČASTNÍCI LETOŠNÍ POZMĚNĚNÉ VÁCLAVSKÉ TROFEJE,
DOVOLTE MI NAVÁZAT NA MŮJ POSLEDNÍ ČLÁNEK VE VĚCI OSUDU ZÁVODU VÁCLAVSKÁ TROFEJ 2020 PO POSLEDNÍCH ZMATEČNÍCH PROTIKORONAVIROVÝM OPATŘENÍCH.
NA ÚVOD BYCH VÁM VŠEM RÁD PODĚKOVAL ZA POCHOPENÍ NASTALÉ SITUACE A PODPORU NAVRHOVANÉ ÚPRAVY PRAVIDEL. MUSÍM NAPSAT, ŽE JSEM OČEKÁVAL PROTESTY. JE ALE VIDĚT VAŠE VELKÁ MOUDROST A VYSPĚLOST, KDY MÁM ZA TO, ŽE CHÁPETE A SOUHLASÍTE S ÚPRAVOU. VĚŘÍM, ŽE SE SHODNEME, ŽE TRVAT NA PŮVODNÍ NEZMĚNĚNÉ ZÁVODNÍ VARIANTĚ JE NEBEZPEČNÉ, PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU NARŮSTAJÍCÍ ZLOBY MEZI LIDME A MOHLO BY NÁS TO DLOUHODOBĚ POŠKODIT. NA DRUHÉ STRANĚ ZRUŠIT ZÁVOD BY TAKÉ NEBYLO SPRÁVNÉ Z DŮVODU, ŽE NEMŮŽEME ZCELA KAPITULOVAT NA VZNIKLOU SITUACI A JE TŘEBA UČINIT VŠE PRO PĚKNOU PODZIMNÍ PSTRUHAŘSKOU SEZONU, KTERÁ PŘEDEVŠÍM VYŽADUJE VELMI SOLIDNÍ ZARYBNĚNÍ A SAMOZŘEJMĚ KLADE VÝRAZNÉ FINANČNÍ POŽADAVKY. MYSLÍM, ŽE NÁVRH NA ÚPRAVU PŮVODNÍCH PRAVIDEL DÁVÁ JISTOU NADĚJI A KOMPROMIS NA VŠECHNY SOUČASNÉ SLOŽITÉ POŽADAVKY. DOVOLTE MI TEDY OPAKOVANĚ NAPSAT PRAVIDLA POZMĚNĚNÉHO ZÁVODU.
---PREZENTACE 6. - 8. HODIN
---ÚČASTNICKOU CENU SNÍŽÍME NA 600 KORUM, MLÁDEŽ 400 KORUN
---PRŮBĚŽNÝ ODCHOD K NÁDRŽÍM PK1 + PK2
---MÍSTO SI KAŽDÝ ZVOLÍ SÁM, DOPORUČENÉ ROZESTUPY 3 - 5 METRŮ
---ZAČÁTEK RYBAŘENÍ V 8. HODIN
---RYBAŘÍ SE BEZ OFICIÁLNÍCH PŘESTÁVEK
---KONEC OFICIÁLNÍ ČÁSTI VE 12. HODIN
---POVOLENÝ PONECHANÝ ÚLOVEK 5 KUSŮ PSTRUHŮ A LOSOSŮ
---VE 12. HODIN PROBĚHNE VYHODNOCENÍ NEJDELŠÍCH ULOVENÝCH RYB NAD 45 CM U HOSPŮDKY
---PRO NEJDELŠÍ ÚLOVKY V KATEGORIÍCH MUŽŮ, ŽEN A MLÁDEŽE POHÁRY
---CELÁ AKCE JE POUZE NA ZÁVODNÍ POVOLENKY
---RYBAŘENÍ NA ROČNÍ A DENNÍ POVOLENKY AŽ OD 12. HODIN
---ZARYBNĚNÍ ČTVRTEK AŽ PÁTEK, INFORMACE O ZARYBNĚNÍ NAPÍŠI NEJPOZDĚJI DO NEDĚLE. BUDOU I VELCÍ AŽ 5 KG LOSOSI
PŘÁTELÉ,
MÁM ZA TO, ŽE TÍMTO DODRŽÍME VŠECHNY STÁVAJÍCÍ OMEZENÍ, DOKONCE JE I ZPŘÍSNÍME. VĚŘÍM, ŽE VĚTŠINA Z VÁS UZNÁ, ŽE TOTO MŮŽE BÝT ROZUMNÝ KOMPROMIS, KTERÝ VYLUČUJE, ŽE BUDEME OBVIŇOVÁNÍ Z NEDODRŽENÍ VŠECH OPATŘENÍ A KÁZNĚ.
STÁLE SI MOC PŘEJI PRO TENTO NÁVRH ZÍSKAT A UDRŽET VAŠI PODPORU. SAMOZŘEJMĚ CELÁ AKCE NEVYŽADUJE PLNÝ POČET ROZHODČÍCH, NICMÉNĚ POKUD BY SE 6 - 10 OBĚTAVÝCH A STATEČNÝCH NADŠENCŮ NAŠLO, KTEŘÍ BY FORMÁLNĚ DOHLÍŽELI NA CELKOVÝ PRŮBĚH AKCE, BUDE VELMI RÁD A PŘEDEM UCTIVĚ DĚKUJI.

, Redbass Cup odpovědět

Prosím o přihlášení na Redbass Cup. Děkuji. Petr Kalus

odpověděl(a)

Jste zapsán.

, informace odpovědět

tradiční informace o teplotě vody na dvojce:
včera odpoledne v 16.30 teplota 14 stupňů Celsia

, - odpovědět

Dobry den jak jdou pstruzi na pk 2 děkuji.

, Odhlášení odpovědět

Prosím o odhlášení z Václavské trofeje
David Růžička, Halina Růžičková, Petr Jůna díky

odpověděl(a)

Bereme na vědomí a děkujeme.

, KAPŘÍ OBŘI Z PEKLA odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, KAPRAŘI,
DNES V PODVEČÉR MI PO TELEFONU OZNÁMIL MŮJ DOBRÝ KAMARÁD A SKVĚLÝ RYBÁŘ V. MELEZÍNEK, ŽE DNES ODPOLEDNE SE MU NA PEKLE PODAŘILO ULOVIT DVA NÁDHERNÉ LYSÉ KAPRY 100 + 90 CM.
MÁM ZA TO, ŽE SE JEDNÁ O MIMOŘÁDNÝ ÚLOVEK. VE SVÉ PAMĚTI NEPAMATUJI, ŽE BY NĚKDO BĚHEM JEDNOHO DNE TAKOVÉTO 2 KAPŘÍ OBRY ULOVIL. MOC GRATULUJI.

odpověděl(a)

Jardo děkují.

odpověděl(a)

Ty velký ryby tam jsou, minulý týden za jeden den 78,90,93 a 98.

, Přihláška Václavská t. odpovědět

Dobrý den prosím o přihlášení Václavská trofej klíč Josef st.

odpověděl(a)

Jste zapsán.

, Přihláška odpovědět

Dobrý den prosím o zapsání na závod Redbass cup děkuji klíč Josef st a klíč Josef ml

odpověděl(a)

Jste zapsaní.

, - odpovědět

Prosim o registraci na Redbass cap.Děkuji

odpověděl(a)

Ondřej Filipi

odpověděl(a)

Jste zapsán.

, - odpovědět

Zdravím chtel bych se zeptat jestli mi tu někdo poradí kam na candáty. Děkuji.

odpověděl(a)

PK1, pk2, Stašov bych to viděl


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1234

Kalendář

 «  září 2020  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt3101724 
4111825 
So5121926 
Ne6132027 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

peklolet.jpg

Počasí


TOPlist