Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9349

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Vážení kolegové, rybáři, kamarádi.
Používejte prosím zdravý a selský rozum a především buďte zodpovědní nejen sami k sobě, ale i k ostatním.
Žádáme Vás o dodržování několika zásadních pravidel:
1. Pozorujete-li na sobě některé příznaky onemocnění (rýma, kašel, teplota), zůstaňte doma, telefonicky kontaktujte obvodního lékaře a dodržujte doporučení Ministerstva zdravotnictví.
2. Dodržujte zásady osobní hygieny - pravidelné mytí rukou, použití dezinfekce.
3. V rámci možností dodržujte skupinovou izolaci a sociální distanci. Při lovu se snažte v maximální míře vyhýbat kontaktu s jinou osobou, dodržujte doporučenou distanci, tedy minimálně 1,5 až 2 metry. Při nutném kontaktu používejte roušky.
Přistupujme k problematice Covid-19 s pokorou a především zodpovědně!
Čím dříve se nám společnými silami podaří tento problém eliminovat, tím dříve se budeme moci scházet na rybářských kláních a dalších společných akcích.

Děkujeme – RS Vysočina.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1259
, Jeseter odpovědět

Dobrý den.Měl by jsem dotaz.Kolik jeseterů se vysazovalo do Pomezáku?Nebo s jakým počtem se asi počítalo při výlovu?Přece jenom je to naše malá voda kam můžou jenom členové a proto mě zajímá jestli se ti jeseteři neupytlačili.Nebo se tam vysazoval jenom jeden?Děkuji za odpověd.

, AKTUÁLNĚ O POMEZÁKU odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
S RADOSTÍ OZNAMUJI, ŽE PŘI DNEŠNÍM JEDNÁNÍ S MAJITELEM FIRMY, KTERÁ STAVÍ A ODBAHŇUJE RYBNÍKY, NÁM ODBAHNILA PEKLO A POSTAVILA PK2 + PK0 + STAŠOV, SE POTVRDILO NAŠE PŮVODNÍ PŘEDBĚŽNĚ SJEDNANÉ UJEDNÁNÍ, TJ. ŽE FIRMA POSKYTNE PÁSOVÝ BAGR ZA VÝHODNÝCH PODMÍNEK + V PŘÍPADĚ NUTNOSTI ZAPŮJČÍ MOBILNÍ SILNICI NA VYVÁŽENÍ BAHNA NA AUTECH. DÁLE BYL DOHODNUT I ČASOVÝ RÁMEC, CCA ZA 14 DNÍ PO PRVOTNÍM OSCHNUTÍ VYPUŠTĚNÉHO RYBNÍKU SE VYHLOUBÍ ODVODŇOVACÍ KORYTA A NÁSLEDNĚ PO NOVÉM ROCE V LEDNU AŽ BŘEZNU SE USKUTEČNÍ HLAVNÍ ODBAHNĚNÍ. TAKTO TO V TUTO CHVÍLI VYPADÁ, OSOBNĚ POVAŽUJI TENTO VÝHLED ZA VELMI DOBROU NADĚJI NA USKUTEČNĚNÍ NAŠEHO ODVÁŽNÉHO ZÁMĚRU ZA VELMI MÁLO PENĚZ. PŘEJME SI, AŤ SE VŠE ZDÁRNĚ PODAŘÍ. DĚKUJI.

, vide z výlovu Pomezáku odpovědět

Dobrý večer
níže posílám odkaz na video z výlovu Pomezáku.

[https://youtu.be/tYbDJ1BwqSw]

, Trofejní rybky. odpovědět

Dobrý den, zaujala mě myšlenka pojmenovat trofejního kapra na rybníku Limberský. Možná by se dali pojmenovat i trofejní sumci včetně zlatýho. Spíš ale jsem se zaobíral myšlenkou, zda některé tyto trofejní ryby označkovat, zvážit a změřit před jejich zpětném vypuštění. Dal by se sledovat jejich stav při opětovném ulovení. Jinak přeji hodně úspěchů Vaší práci kterou pro RS odvádíte a hlavně pevný zdraví, to je nejdůležitější.

, - odpovědět

Dobrý den pane Martinů potřeboval bych s Vámi mluvit ohledně členství v rybářském sdružení,ale nemám na Vás telefonický kontakt,chci se jen na něco zeptat,bylo by možné Vás telefonický kontaktovat? Děkuji Standa.

odpověděl(a)

Menu-rybářský řád-důležitá čísla

odpověděl(a)

ANO, ROZUMÍM. 731441401 - ZAVOLEJTE.

, Rybicky odpovědět

Zdravím. Myslíte že dnes ještě půjde nachytat nastrazni rybky po výlovu na pomezaku?

, 2 500 ZHLÉDNUTÍ FOTOGR odpovědět

MILÍ A VÁŽENÍ KAMARÁDI,
MUSÍM VELICE RÁD NAPSAT, ŽE 2 500 ZHLÉDNUTÍ FOTOGRAFIÍ Z POČÍTAČŮ VE VAŠICH DOMÁCNOSTECH ZA POUHÉ DVA DNY OD VÝLOVU JE TÉMĚŘ NEUVĚŘITELNÉ A SVĚDČÍ O NAŠEM RYBÁŘSKÉM DUCHU A LÁSCE K RYBAŘINĚ.

, ČTVRTEČNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, MILOVNÍCI POZDNÍHO RYBOLOVU,
TÍMTO SDĚLENÍM OPAKOVANĚ OZNAMUJI, ŽE JIŽ TENTO ČTVRTEK V CCA V 10. HODIN PŘIVÁŽÍME
---150 - 200 VELKÝCH DVOUKILOVÝCH LOSOSŮ, 50 - 60 CM
---900 PĚKNÝCH PSTRUHŮ KOLEM 40 CM
RYBY VYSADÍME STEJNÝM DÍLEM DO PK0 + PK1 + PK2
VĚŘÍM, ŽE I V POZDNÍ DOBĚ UDRŽÍME NAŠE REVÍRY NA DOBRÉ ÚROVNI.

, ODBAHNĚNÍ POMEZÁKU odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
NYNÍ PO ÚSPĚŠNÉM ZVLÁDNUTÍ VÝLOVU POMEZSKÉHO RYBNÍKU SE DOSTÁVÁME DO REÁLNÉ SITUACE, KDY CHCEME SPUSTIT OBROVSKÝ ÚKOL, KTERÝM JE ODBAHNĚNÍ TOHOTO RYBNÍKU ZA VELMI OMEZENOU ČÁSTKU 2 000 000 KORUN. TATO AKCE BY OFICIÁLNĚ MOHLA STÁT 8 - 10 MILIONŮ. RYBNÍK OD SVÉ POVÁLEČNÉ OBNOVY VLASTNÍ MĚSTO POLIČKA A VŽDY ZA TUTO DOBU BYL VE VÝPUJČCE PRO POLIČSKÉ RYBÁŘE.
V ROCE 1985 SE RYBNÍK JEŠTĚ ZA 4 000 000 STÁTNÍCH PENĚZ ODBAHNIL Z DŮNODU PRO ODEBÍRÁNÍ TECHNOLOGICKÉ VODY PRO TEHDEJŠÍ VELKÝ ZÁMĚR VÝSTAVBY NOVÉHO VOJENSKÉHO LETIŠTĚ MEZI POLIČKOU A LEZNÍKEM. K NAPLNĚNÍ TOHOTO ZÁMĚRU VŠAK NIKDY NEDOŠLO. MUSÍM NAPSAT, ŽE TEHDEJŠÍ ODBAHNĚNÍ RYBNÍKU BYLO PROVEDENO VELICE DŮKLADNĚ. POKUD VEZMEME V POTAZ, ŽE TEHDY STÁLA HODINA LIDSKÉ PRÁCE 12 KORUN A CENA NAFTY 2,50, TAK ČÁSTKA 4 MILIONŮ BYLA OBROVSKÁ. BOHUŽEL SE V TÉ DOBĚ NEPROVEDLA MODERNIZACE VÝPUSTÍ.
BĚŽELA DEVADESÁTÁ LÉTA A BYLI JSME SVĚDY DVOU VELKÝCH POVODŇOVÝCH VOD. V ROCE 1997 A 2002 MĚLA POLIČKA VELKÝ PROBLÉM S VELKOU VODOU. RYBNÍK V POMEZÍ VŽDY PLNIL ZÁSADNÍ OCHRANU PŘED VELKOU VODOU. BYLO TŘEBA ZAČÍT ŘEŠIT ZCELA ZÁSADNÍ REKONSTRUKCI TECHNICKÝCH OBJEKTŮ NA RYBNÍKU. PO VYHODNOCENÍ VŠECH DOTAČNÍCH MOŽNOSTÍ A DALŠÍCH VĚCÍ JSME RYBÁŘI PŘISTOUPILI NA OBROVSKOU STAROST, ŽE DOTACI SEŽENEME. ANO, PO VELKÉ SNAZE SE VŠE POVEDLO A BYLA ZAJIŠTĚNA DOTACE CCA 7 000 000 KORUN NAŠIM RYBÁŘSKÝM SDRUŽENÍM A CELÉ DÍLO MOHLO ZAPOČAT.
NA PODZIM ROKU 2010 JSME RYBNÍK ZA ÚČELEM OPRAV VYPUSTILI A Z HRŮZOU ZJISTILI, ŽE OD ROKU 1985, TJ. ZA POUHÝCH 25 LET JE RYBNÍK ZNOVU OPĚTOVNĚ TOTÁLNĚ ZABAHNĚN, TÉMĚŘ 1 METR NOVÉHO BLÁTA. TO BYLO ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ, NEUVĚŘITELNÉ, BYLO TO VÝSLEDKEM ŠPATNÉHO ZEMĚDĚLSKÉHO HOSPODAŘENÍ NA VÝŠE POLOŽENÝCH POLÍCH.
ROZJEL JSEM SE NA MIN. ZEMĚDĚLSTVÍ A PODAŘILO SE VYJEDNAT DALŠÍ JEDEN, TJ. JIŽ OSMÝ MILION NA ČÁSTEČNÉ ODBAHNĚNÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE JSME PROVEDLI REKONSTRUKCI OBJEKTŮ A ZA DALŠÍ MILION PROVEDLI DÍLČÍ ODBAHNĚNÍ PÁSU PO CELÉ DÉLCE HRÁZE DO HLOUBKY 50 METRŮ. TAKTO SE RYBNÍK MUSEL NAPUSTIT A ČEKAT NA PŘÍHODNOU DOBU DALŠÍCH PENĚZ NA POKRAČOVÁNÍ ODBAHNĚNÍ. ČAS PLYNUL A NÁM KAŽDOROČNĚ SE ZJARA OPAKOVALY A DOKONCE NARŮSTALY PROBLÉMY SE ZDRAVOTNÍM STAVEM OBSÁDKY A S KVALITOU VODY. V ROCE 2018 PŘI OBROVSKÉM SUCHU JSEM DOSPĚL K NÁZORU, ŽE POKUD MÁME RYBNÍK ZACHRÁNIT, MUSÍME POKRAČOVAT V ODBAHNĚNÍ. ALE JAK, JAK SEHNAT PENÍZE. OFICIÁLNÍ ROZMĚR AKCE ČINÍ 8 - 10 MILIONŮ KORUN. JEDINÁ ŠANCE JE, ŽE MUSÍME OPRÁŠIT NAŠE BUDOVALTELSKÉ RYBÁŘSKÉ ÚSILÍ Z DEVADESÁTÝCH LET, KDY NAŠE SDRUŽENÍ VLASTNÍMI SILANI KAŽDOROČNĚ POSTAVILO ZA MALÉ PENÍZE JEDEN NOVÝ RYBNÍK - LAČNOV, STAŠOV, ROHOZNOU A POD. NA ZVLÁDNUTÍ TOHOTO OBROVSKÉHO ÚKOLU JE NEZBYTNÉ ZAJISTIT TYTO ZÁKLADNÍ ASPEKTY:
POKRAČOVÁNÍ,

odpověděl(a)

---ZAJISTI BLÍZKO LEŽÍCÍ POZEMKY PRO DOČASNÉ ULOŽENÍ BAHNA, NEMŮŽEME SI DOVOLIT JEZDIT 10 A VÍCE KM A VŠE UKLÁDAT A ZAVORÁVAT NA POLÍCH, SOUHLAS NĚKOLIKA MAJITELŮ VHODNÝCH POZEMKŮ SE MI PODAŘILO JIŽ ZAJISTIT
---ZAJISTIT ZA ROZUMNOU HODINOVOU SAZBU PÁSOVÝ VELKÝ BAGR, ZDÁ SE, ŽE SE TAKÉ PODAŘÍ, JEŠTĚ MUSÍME SEHNAT ČLOVĚKA BAGRISTU, ALE I TOTO SNAD ZVLÁDNEME
---ZAJISTIT ZA REŽIINÍ CENU NĚKOLIK TĚŽKÝCH PŘEPRAVNÍCH NÁKLADNÍCH AUT, SNAD I TOTO SE NÁM DÍKY SKVĚLÉMU ČLENOVI A PODNIKATELI V. ŠEDIVÉMU POVEDE ZAJISTIT
---BEZCHYBNOU ORGANIZACÍ NEDOVOLIT NEHOSPODÁRNOU PRÁCI, KTERÁ BY SE MUSELA ZBYTEČNĚ PLATIT, SNAD MÁME DOSTATEK ZKUŠENOSTÍ, ABYCHOM SI S TÍM ÚSPĚŠNĚ PORADILI
---TO JSOU PŘÁTELÉ HLAVNÍ ASPEKTY, KDE MŮŽEME UŠETŘIT KÝŽENÉ MILIONY A PRÁCI ZDÁRNĚ ZVLÁDNOUT, OPAKUJI, ÚKOL JE TO OBROVSKÝ, NICMÉNĚ NEMÁME NA VYBRANOU
---MUSÍME ZAJISTIT ALESPIŇ 2 MILIONY KORUN. O 1 400 000 KORUN JSEM POŽÁDAL MĚSTO POLIČKU, JAKO VLASTNÍKA RYBNÍKU A Z POZICE, ŽE NAŠE SDRUŽENÍ JE DOBRÝM PARTNEREM, KTERÝ JIŽ PŘI MODERNIZACI OBJEKTŮ UŠETŘIL MĚSTU ŘADU MILIONŮ A NYNÍ SE POKOUŠÍ O NĚCO OBDOBNÉHO, VĚŘÍM, ŽE SE MI ZASTUPITELÉ A RADNÍ PODAŘÍ PŘESVĚDČIT O VÝHODNOSTI NAŠEHO KONÁNÍ. JINDE V JINÝCH MĚSTECH TO MUSEJÍ MĚSTA UHRADIT SAMA. A DALŠÍCH CCA 600 000, MOŽNÁ 1 MILION SE POKUSÍME ZAJISTIT Z NAŠEHO HOSPODAŘENÍ A AKTIVIT, TJ. NAPŘ. Z VÁNOČÍHO PRODEJE RYB A POD. NE Z PRODEJE POVOLENEK.
JIŽ ZÍTRA ODPOLEDNE JEDNÁM S MAJITELEM VELKÉ FIRMY, KTERÁ ODBAHŇUJE A STAVÍ RYBNÍKY, JAK VŠE A ZA CO NEJMÉNĚ PENĚZ NAPLÁNUJEME. BUDU STRAŠNĚ RÁD, POKUD JIŽ BĚHEM PÁR DNŮ DOSTANEME NA RYBNÍK PÁSOVÝ BAGR A ZAČNEME HLOUBIT ODVODŇOVACÍ STOKY ZA ÚČELEM MAX. VYSUŠENÍ A ODVODNĚNÍ BAHNITÉHO DNA.
DALŠÍ OBROVSKÁ STAROST JE, ŽE BUDE NUTNÉ S VELIKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ POSTAVIT RYBNÍKEM DOČASNOU MOBILNÍ SILNICI, PO KTERÉ BUDOU JEZDIT AUTA A ODVÁŽET NALOŽENÉ BAHNO.
PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ A MILÍ KAMARÁDI,
TOTO JE NÁŠ NEJBLIŽŠÍ OBROVSKÝ ÚKOL. SPLNÍME HO? JÁ NEVÍM, VÍM ALE, ŽE PRO TO UDĚLÁME MAXIMUM. ŽIJI SEN, ŽE SE NÁM VŠE DO BŘEZNA ROKU 2021 PODAŘÍ A VŠE ZAVRŠÍME OZDRAVNÝM VYVÁPNĚNÍM RYBNÍKU.
S JARNÍ VODOU RYBNÍK NAPUSTÍME, VRÁTÍME VELKÉ RYBY, DALŠÍ OBSÁDKU KRÁSNÝCH RYB ZAJISTÍME Z PŘÁTELENÉHO RYBÁŘSTVÍ A BUDE SE OPĚTOVNĚ OD JARA RYBAŘIT BEZ PŘERUŠENÍ. CO MYSLÍTE. JE TO REÁLNĚ USKUTEČNITELNÉ?

odpověděl(a)

Realne uskutecnitelne to je. Je to ale otazka skutecne takova od veci. Kdyz nasi predkove od nepameti zakladali rybniky dokazali to i bez milionu korun. V dobe kdy byl chleb poklad v rodine nikdo ani o milionech nepremyslel hlavne muselo byt jidlo. Dnesni doba je vysledek dnesniho spolecenstvi lidi. Kam clovek prijde vsude musi platit a ne malo. To je jako kdyz si clovek koupi treba auto a pak se bude tlouct do hlavy, ze ho nema za co opravit. Otazka je na co se pouzilo 500 miliard, ktere nedavno vlada pujcila od evropske unie? Ministryne Schillerova a pan Babis velice mluvili o tom jak si to muze nase republika dovolit a v jak kratke dobe jsme schopni toto splatit. No a vy nevite kde vzit penize na odbahneni jednoho rybniku to je az k smichu. Vim, ze ted budete psat at sem nepletu politiku, ale tak jak pisi tak to je. 5

, Jiří Horáček odpovědět

Samozřejme že může.

, Dotaz odpovědět

Dobrý den, také gratuluji k úspěšnému výlovu.Může se na PK2 používat metoda privlače tzv.drop shot. Děkuji za odpověď a přeji krásný den. Jirka i r

, ČTVRTEČNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, MILOVNÍCI POZDNÍHO RYBOLOVU,
TÍMTO OZNAMUJI, ŽE JIŽ TENTO ČTVRTEK V CCA V 10. HODIN PŘIVÁŽÍME
---150 - 200 VELKÝCH DVOUKILOVÝCH LOSOSŮ, 50 - 60 CM
---900 PĚKNÝCH PSTRUHŮ KOLEM 40 CM
RYBY VYSADÍME STEJNÝM DÍLEM DO PK0 + PK1 + PK2
VĚŘÍM, ŽE I V POZDNÍ DOBĚ UDRŽÍME NAŠE REVÍRY NA DOBRÉ ÚROVNI.

, Výlov odpovědět

Dobrý den, gratuluji k úspěšnému výlovu. Na fotkách jsem neviděl žádné štiky nebo úhoře? Přehlédl jsem, nebo se skutečně žádní neslovili?

odpověděl(a)

MILÝ PANE JINDRO, DĚKUJEME ZA GRATULACI. ŠTIKY SKUTEČNĚ ŽÁDNÉ NEBYLY. BYLY VYŽRANÉ NESKUTEČNÝN POČTEM SUMCŮ. O TO VÍCE TĚŠÍ NÁDHERNÝ VÝLOVEK 46 CANDÁTŮ. V ROCE 2010 BYLO PŘI VÝLOVU POUZE 6 CANDÁTŮ A 10 MALÝCH ŠTIČEK.
ÚHOŘI STÁLE JEŠTĚ VYLÉZAJÍ Z BAHNA, VČERA SE JICH ÚDAJNĚ NĚKOLIK ULOVILO. DNES JSEM NA POMEZÁKU BYL A NÁŠ SKVĚLÝ ČLEN PAN TICHÝ Z ROHOZNÉ JICH MĚL JIŽ 15 KUSŮ A VŠECHNY VYPUSTÍ DO RYBNÍKU V ROHOZNÉ, ZA COŽ MU MOC DĚKUJI.

odpověděl(a)

Dobrý den,
Kolik ti úhoři mají zhruba centimetrů?

odpověděl(a)

30 - 40 cm.

, Pstruzi odpovědět

Zdar , jak jdou pstruzi na pk0 a Kamenici? Děkuji za info

odpověděl(a)

Na pk0 vcera jden pstruh uloven co jsem videl

odpověděl(a)

Dnes 4 hodiny 8 pěkných kusů

, OSLAVA RYBÁŘSTVÍ odpovědět

MILÍ A VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
NEDÁ MI TO, ABYCH SE JEŠTĚ JEDNOU S ODSTUPEM ČASU NEVRÁTIL KE VČEREJŠÍMU VÝLOVU POMEZÁKU.
VĚŘÍM, ŽE JSME BYLI SVĚDKY SKUTEČNÉ OSLAVY NAŠI RYBÁŘSKÉ VÁŠNĚ. DOKÁZALI JSME, ŽE NAŠE RYBÁŘSKÉ SRDCE A NÁŠ DUCH VYSOCE PŘEVYŠUJÍ POUZE MATERIÁLNÍ STRÁNKU RYBAŘINY. VČEREJŠÍ NASAZENÍ A KE VŠEMU V DNEŠNÍ DOBĚ, KDY SE VĚTŠINA LIDÍ POUZE PTÁ, CO ZA TO BUDE MÍT, PŘEKONALO VEŠKERÉ MÉ OČEKÁVÁNÍ.
KAŽDÝ JEDEN VČEREJŠÍ ÚČASTNÍK VÝLOVU NAPLNIT SVŮJ PŘÍNOS NA 200 PROCENT, NENÍ ANI JEDEN, KTERÝ BY NEZAPADNUL DO SKVĚLE FUNGUJÍCÍHO SOUSTROJÍ. VELKÉ STAROSTI MI DLOUHODOBĚ DĚLALO, ZDA SE NÁM PODAŘÍ STÁHNOUT RYBY K VÝPUSTI, TO SE NAKONEC SKVĚLE POVEDLO A BYL TO ZÁKLAD, ŽE MÁME ŠANCI VŠE ZDÁRNĚ ZVLÁDNOUT. NEVÍM, CO BYCHOM SI POČALI, KDYBY RYBA ZŮSTALA 60 METRŮ OD HRÁZE, TAK JAKO TOMU BYLO V ROCE 2010. LETOS JSME SLOVILI TÉMĚŘ DVOJNÁSOBEK RYB Z ROKU 2010. NEDIVIL BYCH SE, KDYBY MNOZÍ Z VÁS MĚLI MÉ PRŮBĚŽNÉ KOMENTÁŘE PŘED VÝLOVEM ZA NADNESENÉ A ZBYTEČNÉ, ALE NE PŘÁTELÉ, MUSELO TO TAK BÝT, BYLO NEZBYTNÉ ZDŮRAZNIT VÁŽNOST SITUACE A SLOŽITOST CELÉHO VÝLOVU. LOVILI JSME RYBY ZA 500 000 KORUN A NAŠI POVINNOSTÍ BYLO UDĚLAT MAX. PRO ZDAR CELÉ AKCE. JSME PARTA DOBROVOLNÍKŮ A NADŠENCŮ A NEBYLO BY DIVU, KDYBYCHOM SE DOPUSTILI CHYB. DOBŘE PAMATUJI LETOŠNÍ JARO, KDY JEDNA RYBNÍKÁŘSKÁ FIRMA ZE ZÁPADU ČECH SKONČILA U SOUDU, ŽE NECHALA PŘI VÝLOVU VELMI ZABAHNĚNÉHO RYBNÍKU, KTERÝ SE LOVIL PO MNOHA LETECH ÚHYNOUT 30 METRÁKŮ RYB.
MUSÍM TAKÉ NBAPSAT, ŽE MI VČERA ZATRNULO, KDYŽ JSEM VÁS LOVÍCÍ V LOVIŠTI HECOVAL, ABYSTE POPOŠLI VÝŠE A ZAČALI SLOVOVAT CEJNY, KTEŘÍ SE DRŽELI V LOVIŠTI AŽ NAD VELKÝMI RYBAMI A SLYŠEL OD VÁS, ŽE Z DŮVODU VELKÉHO BAHNA NENÍ MOŽNÉ SE TAM DOSTAT. NEVÍM, CO BYCHOM SI POČALI, KDYBY NÁM TAKTO DALEKO ZŮSTALO 70 METRÁKŮ RYB. NAKONEC JSTE TO SKVĚLE ZVLÁDLI A PŘEDEVŠÍM POCTIVÝ SBĚR MALÝCH RYEK PŘEKONAL VŠE, ČEHOŽ JSME BYLI DOPOSUD V POLIČSKÉM RYBÁŘSTVÍ SVĚDKY.
PŘI TÉTO PŘÍLEŽITOSTI SE MUSÍM OSOBNĚ OMLUVIT, ŽE JSEM NEMOHL BÝT V BAHNĚ S VÁMI, ALE BOHUŽEL ZRAVOTNÍ PŘÍHODA Z KRAJE ŘÍJNA MI STÁLE JEŠTĚ NEUMOŽŇUJE MŮJ PŮVODNÍ VÝKON. BYL JSEM OD RÁNA DO VEČERA NA NOHÁCH, K VEČERU JSEM JIŽ SOTVA CHODIL A PŘI PŘÍJEZDU DOMŮ V PODVEČÉR PO VÝLOVU JSEM JIŽ NEMOHL VYSTOUPIT ANI Z AUTA. JEŠTĚ JEDNOU SE OMLOUVÁM, SNAD VŠE PŘÍŠTĚ VYNAHRADÍM.
PŘÁTELÉ,
NEVÍM, CO JIŽ MÁM PSÁT, VE SVÉ DUŠI CÍTÍM, ŽE JE JEŠTĚ O ČEM PSÁT, TAK SNAD SE JEŠTĚ NA TOTO TÉMA ZNOVU OPĚTOVNĚ ČASEM ROZEPÍŠI.
POZNÁMKA:
NEJPOZDĚJI ZÍTRA NAPÍŠI NAŠE ODHODLÁNÍ A POSTUP PŘI OBROVSKÉM ÚKOLU ODBAHNIT POMEZÁK ZA HRSTKU PENĚZ, POUZE 2 000 000 KORUN, KTERÉ JEŠTĚ V TUTO DOBU ANI NEMÁME. DĚKUJI A ZŮSTAŇME TAKOVÍ, JACÍ JSME.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1259

Kalendář

 «  listopad 2020  » 
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

stasov.jpg

Počasí


TOPlist