Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9925

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1413
, počet úlovků odpovědět

Dobrý den,
Dám příklad.Mám celoroční povolenku. Chytnu dvě štiky
a pujdu si koupit hostovačku a na tu chytám dále. Je to možné? Nepište o masařině,ale jen jde to,nejde to.Děkuji.

Petr

odpověděl(a)

Ano, takhle je to samozřejmě možné a naprosto legalni

, Š[iky pro Pepose odpovědět

Pro Pepose. Těch štik bylo nakonec 6ks.Vše na hostovačky.Pozoroval jsem je a ten jeden z nich fakt uměl. O kousek dál na štiku parta pěti chlapů a jedna jim za celý den upadla.

odpověděl(a)

Tak to uz je fakt humus, ze si tohle vubec nekdo dovoli, povoleny ulovek je snad jasny pojem…. Ale tady se tomu porad zaviraji oci. Ale ono ikdyby je nekdo zjebal, tak budou tvrdit jak to mely zazrane, tudiz je nebylo mozne pustit…tohle se bude dit jen v Policce..a to nejsem mistni a kupuji si hostovacky, ale tohle je fakt hnus, pak nas mistnaci hazi vsechny do jednoho pytle, ze jsme hovada…ono nekteri opravdu jsou, hlavne za ty 400 donest domu maso…jsem pro vyvolani diskuze o zdrazeni hostovacky na 600-800, nebo zkrouhnout denni ulovek, ale ono temhle eypertum je to stejne u zadku. 2 ryby napisu, dalsi 4 hodin nepozorovane do auta a jedu vysmatej domu. 5

odpověděl(a)

Pokud si koupili tři hostovačky a byli tak šikovní, že si chytili a odnesli 6 štik, tak je vše zcela v pořádku a nezbývá než jim poblahopřát.

odpověděl(a)

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
SMOZŘEJMĚ, ŽE PAVEL MÁ PRAVDU. SRAŠNĚ MOC PROSÍM, NEŽ ZDE NĚCO NAPÍŠETE, TAK VŠE ROZUMNĚ ZVAŽTE. TYTO A PODOBNÉ SOUDY BEZ DOSTATKU INFORMACÍ JSOU STRAŠNĚ NEBEZPEČNÉ. DOBA JE VELMI SLOŽITÁ, LIDSKÉ POVAHY VÍCE A VÍCE HRUBNOU, TO VŠE NEDÁVÁ NAŠI SPOLEČNOSTI, MYSLÍM OBECNĚ, DOBRÉ VYHLÍDKY. MY RYBÁŘI DLOUHODOBĚ STAVÍME NA DŮVĚŘE LIDÍ, SAMOZŘEJMĚ MUSÍME BÝT NEJEN VLÍDNÍ, ALE TAKÉ PEVNÍ. NIKDY ALE NEMŮŽEME DĚLAT ZÁVĚRY A ODSUZOVAT RYBÁŘE PODLE NEDOSTATEČNÝCH INFORMACÍ. DĚKUJI MOC.

odpověděl(a)

To s tím dokupováním hostovaček je docela nefér vůči ostatním rybářům.To je jako by jsem já chytal na roční a zrovna když ty štiky jdou tak si jich nechal třeba 6 za den,vždyť mám ještě místo v povolence a může se 25 ušlechtilých.Tohle je prostě jen masařina.Ja taky po ponechání denního úlovku ukončím rybolov.

, Dotaz odpovědět

Zdravím,
budete se snažit areátory udržet lov i na víkend?
s pozdravem Tesárek

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
VĚŘÍM, ŽE PO CELÝ TENTO TÝDEN UDRŽÍME CELOU PK1 BEZ LEDU A TO SAMOZŘEJMĚ ZA VYDATNÉ POMOCI AREÁTORŮ.

, Rybaření na pk odpovědět

Dobrý den kamarádi, jak to dnes šlo na přehradách? A jak je na tom led? Chci se vypravit zítra, ale aby to nebylo zamrzlé?
Díky, Zbyněk

odpověděl(a)

PK1 JE TÉMĚŘ CELÁ BEZ LEDU A TAK TOMU BUDE I ZÍTRA. I PK2 JE Z VELKÉ ČÁSTI BEZ LEDU A I ZDE SE NECHÁ SOLIDNĚ RYBAŘIT.

odpověděl(a)

PK1 tak 80% bez ledu a PK tak 60% bez ledu. Dneska na Pk1 meli dva borci 5 stik tak kolem 65cm ,mel to tam hezky vyradkovane. Jinak jsem videl dost velkych ulovenych pstruhu.

odpověděl(a)

5 stik ve 2 lidech ? To se pri povolenem dennim ulovku 2 hlavních ryb na osobu dělá jak ? Sbíral bych těmhle dobytkum papiry jak na bezicim pase.

, PONDĚLNÍ RÁNO NA PK1 odpovědět

PŘÁTELÉ,
DNES PO RÁNU JE NÁDHERNĚ, MÍNUS 3 STUPNĚ S TENDENCÍ MOŽNÉHO SLUNEČNÍHO SVITU.
PK1 JE Z 80 PROCENT BEZ LEDU A PŘED 8. HODINOU ZDE RYBAŘILO CCA 15 RYBÁŘŮ. POHLED DO KRAJINY JE NESKUTEČNĚ KRÁSNÝ. SJEZD K PŘEHRADÁM BEZPEČNÝ.

, fotky odpovědět

Chci vydět ulovky a né záda rybařu.

odpověděl(a)

MOHU SE PŘÍTELI JOSEFE DOTÁZAT, O ČEM ZDE PÍŠETE A CO MÁTE NA MYSLI?

odpověděl(a)

Se vší úctou byste měl spíš chtít vYdět učebnici ČJ pro 3. třídu.

odpověděl(a)

A to mě ty fotky ukázaly vše co je třeba.-Jak vypadá hladina PK1.-Jaké ryby byly chyceny,na co a jak. Fotky jsou ze závodů ,jak to tam vypadalo.Závody přece nejsou jen o úlovcích. Takovéto závody jsou společenská událost,která se dá zažít jen na Poličce. Pořadatelů moc díky. Petru zdar.
Petr

odpověděl(a)

Pepo, Eva fotí ze břehu. Nechceš ji posílat v prsačkách do vody?!!! 7

, - odpovědět

Pane Martinů, za celou partu moc děkujeme za dnešní zážitek. Tak krásné ryby se jen tak nevidí. Ještě jednou děkujeme.

, NEDĚLNÍ DOPOLEDNE odpovědět

V POLIČCE OD RÁNA SNĚŽÍ, NAPADLO DALŠÍCH 5 CM SNĚHU A TEPLOTA JE MÍNUS 1 STUPEŇ.
NA PK1 RYBAŘÍ ZHRUBA 70 RYBÁŘŮ A NA PK2 DALŠÍCH 6. MUSEL JSEM ZAPNOUT AREÁTORY, ZAČALA SE PO CELÉ HLADINĚ TVOŘIT SNĚHOVÁ KAŠE. BĚHEM CESTY PO BOČNÍ STRANĚ PK1, SMĚREM K PK2, JSEM VIDĚL DESÍTKY ULOVENÝCH KRÁSNÝCH RYB . ŠTIKY, VELKÉ PSTRUHY VČETNĚ 6 KG LOSOSŮ A DALŠÍCH NĚKOLIK RYB RYBÁŘI ZDOLÁVALI. POČASÍ JE SKUTEČNĚ, JAK NA ALJAŠCE, ALE JE VIDĚT, ŽE DNEŠNÍ RYBÁŘI A PŘEDEVŠÍM JEJICH VÁŠEŇ NEZNÁ ŽÁDNÝCH PŘEKÁŽEK, VŠUDE JSEM CÍTIL PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ A TO MĚ VŽDY POTĚŠÍ. RYBÁŘI JSOU SJETÍ Z MNOHA MĚS NAŠI ZEMĚ. SJEZD DOLŮ LESEM JE STÁLE BEZPEČNÝ, NICMÉNĚ OPATRNOSTI NENÍ NIJDY DOST. AREÁTORY JSEM ZAPNUL, NA PK1 BĚŽÍ 3 A NA PK2 JEDEN. NECHÁM JE ZAPNUTÉ AŽ DO PONDĚLÍ. PŘEJI PĚKNÉ CHVÍLE A NÁDHERNÉ ULOVENÉ RYBY.

, TÉMĚŘ 3 000 PŘIPOJENÍ odpovědět

MILÍ A VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,
NEDÁ MI TO A MUSÍM SE ZDE ZMÍNIT O VČEREJŠÍM, PROZATÍM DOSAVADNÍM REKORDU V POČTU PŘIPOJENÍ POČÍTAČŮ NA NAŠE RYBÁŘSKÉ STRÁNKY.
ZA VČEREJŠÍ DEN TENTO POČET ATAKOVAL TÉMĚŘ 3 000 NÁVŠTĚV, COŽ JE TÉMĚŘ K NEUVĚŘENÍ. ZATÍM NEJVÍCE BYLO 2 400 PŘIPOJENÍ PO VÝLOVU PK0 PŘED TÝDNEM
PŘÁTELÉ,
TO, ŽE SE TAKOVÝ POČET LIDÍ ZAJÍMAL O VČEREJŠÍ ZÁVOD, PROSINCOVÁ ŠTIKA, SVĚDČÍ O MNOHÉM, VĚŘÍM, ŽE SI KAŽDÝ ODPOVÍ SÁM.
PRO MĚ JE TO VELIKÉ UZNÁNÍ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO KONÁNÍ A MUSÍM VÁM VŠEM UCTIVĚ PODĚKOVAT.
TĚM NĚKOLILA MÁLO JEDINCŮM, ODHADUJI DO 5 PŘÍPADŮ, SDĚLUJI, ŽE MĚ MRZÍ, ŽE ZDE NEČTOU VŠE PODLE JEJICH PŘÁNÍ A OMLOUVÁM SE ZA NĚKTERÉ, DOBŘE MÍNĚNÉ VÝRAZY V NADSÁZCE, NAPŘ. LOSOSI, ALJSŠSKÁ ŠTIKA, NICMÉNĚ MÁM ZA TO, ŽE NAPROSTÁ DRTIVÁ VĚTŠINA ČTENÁŘŮ VŠE SPRÁVNĚ A DOBŘE CHÁPE, ŽE TÍMTO UMOCŇUJI NAŠE RYBÁŘSKÉ NADŠENÍ A ODHODLÁNÍ. VĚŘÍM, ŽE V SOUČASNÉ NELEHKÉ A SMUTNÉ DOBĚ TO MÁ I SVŮJ VELKÝ VÝZNAM. DĚKUJI VŠEM ZA POCHOPENÍ A PODPORU.
MALÉ OHLÉDNUTÍ,
ZHRUBA PŘED 13 - 15 ROKY, KDY JSEM SE NA ZÁKLADĚ MNOHA VÝZEV MÝCH KAMARÁDŮ A RYBÁŘŮ ZAPOJIL DO TÉRO DISKUSE, STRÁNKY DENNĚ NAVŠTĚVOVALO 20 - 50 LIDÍ A BYLA TO NEUVĚŘITELNÁ NÁZOROVÁ A POMLOUVAČNÁ ŽUMPA. ČAS BĚŽEL A ZÁJEM STOUPAL NA 150 - 300 NÁVŠTĚVNÍKŮ. V ROCE 2010, PŘED VÝLOVEM POMEZÁKU, TYTO STRÁNKY NAVŠTÍVILO ZA PÁTEK 550 LIDÍ A JÁ TUŠIL, ŽE O VÝLOV V NÁSLEDNOU SOBOTU BUDE NEBÝVALÝ ZÁJEM. ANO, PŘESTO, ŽE PO CELÝ DEN PRŠELO, NA HRÁZ PŘIŠLY DVĚ STOVKY LIDÍ. MINULOU SOBOTU, TJ. 20. LISTOPADU, KDY JSME SLOVOVALI PK0, JIŽ CELÝ TÝDEN SIGNALIZOVAL, PŘES 2 000 NÁVŠTĚV ZA DEN, ŽE O VÝLOV BUDE OHROMNÝ ZÁJEM. ANO, BYL, PODLE MÉHO ODHADU 500 - 700 LIDÍ, PODLE NĚKTEŘÝCH JINÝCH ODHADŮ I VÍCE. ZA SOBOTU 20. LISTOPADU NAVŠTÍVILO STRÁNKY 2 400 LIDÍ A TO JSEM OSOBNĚ MĚL ZA JIŽ NEPŘEKROČITELNÉ MNOŽSTVÍ. VČERA, KDY BYL ZÁVOD PROSINCOVÁ ŠTIKA A KDY, KROMĚ VELMI NEPŘIJEMNÉ KORONAVIROVÉ DOBY NÁS JEŠTĚ RYBÁŘSKÉ NEBE PROVĚŘILO I PO STRÁNCE SNĚHOVÉ KALAMITY, MRAZU A ABSENCE VĚTRU, SE O INFORMACE ZAJÍMALO TÉMĚŘ 3 000 ZÁJEMCŮ. CO DODAT? KAŽDÝ SI ODPOVĚZTE SÁM. DĚKUJI A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ RYBÁŘSKO SPOLEČENSKÉ AKCE. SMUTNÁ DOBA JE AKUTNĚ ŽÁDÁ. DĚKUJI MOC.

, DOTAZ odpovědět

Dobrý den, od kdy bude možné zítra (v pondělí 29.11.) koupit povolenku v hospůdce na přehradě? Bude to stále od 7:00? Děkuji.

odpověděl(a)

ANO, HODPŮDKA STÁLE OD 7. HODIN FUNGUJE.

, DOTAZ odpovědět

Zdravíčko, chci se zeptat na aktuální situaci teplota vody stav vody příjezdová cesta, počet ulovených štik ze závodu. Ráno nás čeká další nadílka sněhu tak jestli má cenu jezdit. Děkuji za odpovědi na mé dotazy.

odpověděl(a)

Čau, tak jak to tam tedy vypadá?

odpověděl(a)

PŘÍTELI PEPO,
OMLOUVÁM SE, ŽE PÍŠI AŽ DNES, VČERA JSEM JIŽ SPAL.
NYNÍ V NEDĚLI RÁNO V 8. HODIN ZAČALO V POLIČCE NĚŽIT A TEPLOTA JE MÍNUS 1 STUPEŇ. CESTA K PŘEHRADÁM JE BEZPEČNÁ.
VČEREJŠÍ POČET ULOVENÝCH ŠTIK PŘESNĚ NEZNÁME, MŮŽEME NA ZÁKLADĚ ZKUŠENOSTÍ POUZE ODHADOVAT. ZDE JE MŮJ ODHAD, KTERÝ JE TAK S DESETIPROCENTNÍ NEPŘESNOSTÍ.
---POČET NOVĚ DOSAZENÝCH ŠTIK NA ZÁVOD - 320 KUSŮ
---POČET ULOVENÝCH ŠTIK ZA ZÁVOD, POROVNÁVÍ ZE ZKUŠENOSTÍ ZE ZÁVODU CANDÁT PŘED 14 DNY - 150 - 180 KUSŮ
---POČET PONECHANÝCH ŠTIK, OPĚT ODHAD - DO 100 KUSŮ
AKTUÁLNÍ STAV NA PK1, REÁLNÝ ODHAD O SOUČASNÉM ZŮSTATKU RYB:
---300 - 400 ŠTIK
---120 CANDÁTŮ, OBSÁDKA TÉMĚŘ NETKNUTÁ, OSOBNĚ VÍM POUZE O 3 ULOVENÝCH CANDÁTECH
---2 - 3 000 OKOUNŮ
---500 VELKÝCH PSTRUHŮ - LOSOSŮ 1,5 - 7 KG
---2 000 PSTRUHŮ OD 0.4 - 1,5 KG
MILÝ PŘÍTELI, VÁŽENÍ OSTATNÍ PŘÁTELÉ,
VĚŘTE, ŽE PK1 JE STÁLE SKVĚLE ZARYBNĚNÁ A KRÁSNÉ RYBY SE BUDOU LOVIT PO CELÝ PROSINEC, DÁLE NA DÍRKÁCH A JEŠTĚ I NA JAŘE. A STÁLE BUDEME ZARYBŇOVAT, JIŽ ZÍTRA NAPÍŠI, KDY A JAK. STÁLE PLATÍ NAŠE POZVÁNÍ PRO VÁS VŠECHNY, PŘIJEĎTE K NÁM NA RYBY. TĚŠÍME SE.

, Rybičky odpovědět

Zdravím, budou zítra na přehradě prodávat nastrazni rybičky? Děkuji za info.

, - odpovědět

Takže bych chtěl tímto poděkovat všem za skvěle strávený den u vás ,ostaně jako vždy ,děkujeme.

, Prosincová štika odpovědět

Musím se připojit k těm co chválí a to nejen závod jako takový a zarybnění. Všechny závody jsou precizně připraveny se vším všudy. Od zarybnění po organizaci. Takže velké díky patří všem co se podílí na celé akci počínaje tím ,že nám nachystaji jídlo i pití

, Dnešní závody odpovědět

Dobrý den, skvělý závod, poděkování hospodáři za zarybnění.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1413

Kalendář

 «  listopad 2021  » 
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

peklolet.jpg

Počasí


TOPlist