Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8306

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

Platnost roční povolenky 2019
Roční povolenky platí až do 8. února 2020, tj. do členské schůze, která bude v divadle polička a následně se budou vydávat povolenky nové. Staré povolenky můžete zaslat na adresu - Martinů Jaroslav, Paseky 963, 57201 Polička. Prosím ale obyčejnou poštou, nemohu si dovolit strávit nekonečnou dobu na poště čekáním na vydání doporučeného psaní.
Děkuji.

Vážení kolegové rybáři.
Dovolujeme se na vás obrátit s prosbou dobrovolného finančního příspěvku na velkou a finančně náročnou obnovu - opravu našeho sportovního rybníku Nový.
Toto lze učinit takto:
- převodem z bankovního účtu na náš rybářský účet, č. ú. : 1280740349/0800, variabilní symbol 111
- nebo poštovní poukázkou - vše stejné
- další možností je kontaktovat hospodáře sdružení na tel. 731441401. Schůzka je možná každý pátek v podvečer na Pk1 a též i o nedělích od 9 hodin. Bude vystavena darovací smlouva, kterou je možno použít jako doklad k odpočtu daňového základu.
Mnohokrát děkujeme za podporu, RS Vysočina.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1127
, VÝMĚNA PRŮKAZŮ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, ČLENOVÉ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ,DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY INFORMOVAT, ŽE NAŠE SDRUŽENÍ V LETOŠNÍM ROCE PŘISTOUPILO PO 25 LETECH K VÝMĚNĚ ČLENSKÝCH PRŮKAZŮ.
PRŮKAZY BUDEME MĚNIT PRŮBĚŽNĚ, TAK JAK BUDETE CHODIT PRO ROČNÍ POVOLENKY A JE JISTÉ, ŽE TATO VÝMĚNA BUDE TRVAT NĚKOLIK LET. NICMÉNĚ NAŠI VELIKOU SNAHOU BUDE V LETOŠNÍM ROCE VYMĚNIT PRŮKAZY VŠEM NAŠIM ČLENŮM, KTEŘÍ SI BĚHEM ROKU PŘIJDOU PRO ROČNÍ POVOLENKY. TY, KTEŘÍ PŘÍJDOU Z NĚJAKÝCH DŮVODŮ AŽ V LETECH PŘÍŠTÍCH, TAK SAMOZŘEJMĚ BUDOU PRŮKAZY PŘIPRAVENÉ I PRO NĚ.
CHCI VÁS PŘEDBĚŽNĚ INFORMOVAT A ZÁROVEŇ I POPROSIT, POČÍTEJTE S TOUTO ZÁLEŽITOSTÍ. CELÁ VĚC BUDE PROBÍHAT MAXIMÁLNĚ JEDNODUŠE, JAKO VŽDY PŘIJDETE DO HOSTINCE U MRŠTÍKŮ, KDE POVOLENKY VYDÁVÁME 30 LET, A PRVNĚ SI VYZVEDNETE JIŽ PŘEDEPSANÝ NOVÝ ČLENSKÝ PRŮKAZ. NÁSLEDNĚ BUDE VŠE STEJNÉ, JAKO V LETECH MINULÝCH, TJ. PŮJDETE SI VYŘÍDIT BRIGÁDU, ZNÁMKU A ROČNÍ POVOLENKY, JAK TO JIŽ VŠICHNI DOBŘE ZNÁTE.
PRVNÍ VÝDEJ POVOLENEK BUDE OKAMŽITĚ PO SCHŮZI, TAK JAKO VŽDY. VÝMĚNA PRŮKAZŮ JE SAMOZŘEJMĚ BEZPLATNÁ.

, ZÁVODY V ROCE 2020 odpovědět

---14. BŘEZNA - ZIMNÍ VLÁČKA A MUŠKA
---28. BŘEZNA - 6. ROČNÍK ZÁVODU DVOJIC V PŘÍVLAČI
---4. DUBNA - 10. ROČNÍK MONFISH CUP - POLIČSKÁ MUŠKA
---11. DUBNA - 24.ROČNÍK JARNÍ PŘÍVLAČ JEDNOTLIVCŮ
---1. KVĚTNA - 15. ROČNÍK MÁJOVÝ DVOJBOJ - KAPR, PSTRUH
---16. KVĚTNA - 7. ROČNÍK KAMENICKÝ LOSOS
---20. ČERVNA - 10. ROČNÍK DĚTSKÝCH ZÁVODŮ O POHÁR STAROSTY
---3. ŘÍJNA - 10. ROČNÍK VÁCLAVSKÁ TROFEJ - PŘÍVLAČ + MUŠKA
---17. ŘÍJNA - 25. ROČNÍK PODZIMNÍ PŘÍVLAČ
---24. ŘÍJNA - 24. ROČNÍK PODZIMNÍ MUŠKA
---14. LISTOPADU - 20. ROČNÍK POHÁRU POLIČSKÝ CANDÁT
---28. LISTOPADU - 12. ROČNÍK POHÁRU PROSINCOCOVÁ ŠTIKA
---31. PROSINCE - 11. ROČNÍK ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
MILÍ PŘÁTELÉ:
STÁLE NEMÁM ODVAHU NAPSAT TERMÍN ZÁVODU NA DÍRKÁCH, NICMÉNĚ SLIBUJI, ŽE POKUD ZAMRZNE, BUDEME OKAMŽITĚ REAGOVAT A ZÁVOD VYHLÁSÍME.
TÉŽ UPOZORŇUJI, ŽE BĚHEM SEZONY MŮŽE DOJÍT JEŠTĚ KE ZMĚNÁM, NAPŘ. VYHLÁSÍME JEŠTĚ DALŠÍ ZÁVOD A POD. NIKDO Z NÁS V TUTO CHVÍLI NEMŮŽE NA 100 PROCENT VĚDĚT, CO NÁS ČEKÁ.
MYSLÍM ALE, ŽE NAŠE ODHODLÁNÍ JE STÁLE VYSOKÉ A TÉŽ VĚŘÍM I VE VAŠI PODPORU A Z TĚCHTO DŮVODŮ BUĎME OPTIMISTIČTÍ. DĚKUJI A TĚŠÍME SE.

, POZVÁNÍ NA SCHŮZI odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ ČLENOVÉ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ VYSOČINA POLIČKA,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY UCTIVĚ POZVAT NA RYBÁŘSKOU ČLENSKOU SCHŮZI, KTERÁ SE KONÁ V SOBOTU 8. ÚNORA OD 9. 00 HODIN V POLIČSKÉM DIVADLE.
MY, POLIČŠTÍ RYBÁŘI NEMÁME NÁLEPKU ZBYTEČNÉ ADMINISTRATIVNÍ BUZERACE. SCHŮZI SVOLÁVÁME POUZE JEDNOU ZA ROK, SCHŮZE TRVÁ CCA 1 HODINU A NÁSLEDNĚ SE SNAŽÍME VÁM VŠEM ZÁJEMCŮM O NOVOU POVOLENKU, UMOŽNIT SI JI V HOSTINCI U MRŠTÍKŮ, KAM SE OKAMŽITĚ PO SCHŮZI PŘEMISŤUJEME, ZAKOUPIT.
PŘÁTELÉ,
CHCI VĚŘIT, ŽE STÁLE A TO I V DNEŠNÍ FALEŠNÉ, TZV. SUPER MODERNÍ DOBĚ JEŠTĚ JISTOU ŠPETKU SOUNÁLEŽITOSTI V SOBĚ MÁME A DOKÁŽEME SE V PŘIJATELNÉM POČTU NA CHVÍLI SEJÍT.
VÁŽENÍ A MILÍ,
LOŇSKÝ ROK BYL MIMOŘÁDNĚ ÚSPĚŠNÝ, BYL TAKÉ ALE VELMI NÁROČNÝ A TAK TO JE I SPRÁVNÉ. MYSLÍM, ŽE BY NIKOHO Z NÁS NETĚŠILO, KDYBYCHOM SKLÍZELI NEZASLOUŽENÉ VÝSLEDKY. V LOŇSKÉM ROCE BYLO VYNALOŽENO OBROVSKÉ ÚSILÍ, KTERÉ BYLO NEZBYTNÉ PRO DOSAŽENÍ VŠEHO, ČEHO BYLO DOSAŽENO.
NEVÍM, ZDA NEJSEM JIŽ STAROMODNÍ ČLOVĚK URČENÝ DO STARÉHO ŽELEZA, ALE STÁLE SE DOMNÍVÁM, ŽE SPOLEČENSTVÍ NAŠEHO TYPU VYŽADUJE I JISTÝ MORÁLNÍ ROZMĚR, JISTOU LIDSKOU SOUNÁLEŽITOST A POKORU, KTEROU MIMO JINÉ POTVRDÍME I NAŠI SPOLEČNOU ÚČASTÍ NA TÉTO SCHŮZI.
TAKÉ POVAŽUJI ZA NEZBYTNÉ, ABYCHOM NAŠIM HLASOVÁNÍM POTVRDILI, PŘÍPADNĚ ZMĚNILI, NÁŠ KURZ, KTERÝM SE CCA ČTVRTSTOLETÍ UBÍRÁME.
MILÍ ČLENOVÉ,
TĚŠÍME SE NA VÁS, VĚŘÍM V HOJNOU ÚČAST, VĚŘÍM TAKÉ V POTVRZENÍ NAŠI SOUČASNÉ CESTY, VĚŘÍM V POSÍLENÍ NAŠEHO ODHODLÁNÍ I NADÁLE USILOVAT O UDRŽENÍ A MOŽNÁ I O ZKVALITNĚNÍ SOUČASNÉ ÚROVNĚ NAŠEHO RYBÁŘSTVÍ. V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ VĚŘÍM VE ZDRAVÝ ROZUM, POCTIVÝ PŘÍSTUP A V NAŠE KAMARÁDSTVÍ A PŘÁTELSTVÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
POZNÁMKA:
ČASOVÝ ROZVRH:
---9.00 - 10. 15 SCHŮZE V DIVADLE
---10.15 - 10.30 PŘEMÍSTĚNÍ DO HOSTINCE U MRŠTÍKÚ
---10.30 - 14.00 VYDÁVÁNÍ POVOLENEK A ZNÁMEK. TENTO VÝDEJ BUDE TRVAT AŽ DO KONEČNÉHO USPOKOJENÍ VŠECH ZÁJEMCŮ
---UPOZORŇUJI TAKÉ VŠECHNY PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ VE SDRUŽENÍ, ŽE JE MOŽNÉ VŠE VYŘÍDIT PO SCHŮZI, TJ. BĚHEM VÝDEJE POVOLENEK
---UPOZORŇUJI TAKÉ VŠECHNY TY, KTEŘÍ JEŠTĚ NEMAJÍ LOŇSKOU ZNÁMKU, ŽE BY MĚLI V TUTO SOBOTU VŠE NAPRAVIT A ZNÁMKU DOKOUPIT
PŘÁTELÉ, TĚŠÍME SE.

, Pro Lukáše odpovědět

Mám kapry doma v rybníčku a když mám v hloubce 150cm 3C,tak mě kapři nepřímají potravu i třeba víc jak tři měsíce ty mudrci!

, Pro Anonym odpovědět

Nepiš tady blbosti a počkej až do jara!Kapři odpočívají a nepřímají potravu a jsou rádi zato,že je necháme přes zimu na pokoji!

odpověděl(a)

Když chceš být chytrej ty Mistře tak aspoň nemel nesmysly že kapři nepřijímají potravu...Ty taky 3 měsíce nejíš nebo co

odpověděl(a)

Ja nevim jak ostatni, ale ja prijimam potravu nekolikrat denne.

odpověděl(a)

Zeru petkrat za den.

, - odpovědět

Zdravím mám dotaz jak to vypadá z pomezakem? kdyby byla hladina z časti rozmrzlá může se vyrazit na ty kapry ? nebo až po zahajené ? děkuji

odpověděl(a)

nech je odpočnou za týden či dva kdy všechno rozmrzne částečně ted je nech odpočívat

, NOVÍ ČLEN. RYB. STRÁŽE odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
VELICE RÁD OZNAMUJI, ŽE JSME DNES VELICE ÚSPĚŠNĚ UKONČILI DVOUDENNÍ ŠKOLENÍ 8 NOVÝCH ČLENŮ RYBÁŘSKÉ STRÁŽE PRO REVÍRY NAŠEHO SDRUŽENÍ.
MÁM VELKOU RADOST, ŽE SE NÁM PODAŘILO POZVAT ZKUŠEBNÍ KOMISI K NÁM DO POLIČKY A NAŠI ČLENOVÉ NEMUSELI ŠKOLENÍ PODSTOUPIT NA NĚKTERÉM VZDÁLENÉM MÍSTĚ.
MYSLÍM, ŽE SE VŠICHNI SHODNEME, ŽE NASTAL ČAS, KDY JE SPRÁVNÉ DOPLNIT ŘADY NAŠI RYBÁŘSKÉ STRÁŽE. POSLEDNÍ ŠKOLENÍ SE USKUTEČNILO CCA PŘED 15 LÉTY A JE PŘIROZENÉ, ŽE ZNAČNÁ ČÁST TEHDY VYŠKOLENÝCH ČLENŮ JIŽ DNES KONTROLNÍ ČINNOST NEVYKONÁVÁ.
VÁŽENÍ A MILÍ,
MUSÍM S VELIKOU RADOSTÍ NAPSAT, ŽE PŘEDSEDA KOMISE DOKTOR J. POUPĚ, BÝVALÝ PRACOVNÍK MINISTERSTVA ZEMĚDĚLSTVÍ, NA ZÁVĚR KONSTATOVAL, ŽE SE MU ZA CELÝCH 15. ROKŮ TÉTO ČINNOSTI NESTALO, ŽE CELÁ SKUPINA BYLA TAK SVĚLE PŘIPRAVENÁ, JAKO TA SOUČASNÁ V POLIČCE. MYSLÍM, ŽE JE TO VELICE PĚKNÉ UZNÁNÍ NAŠI PRÁCE A HLAVNĚ PŘIZNÁNÍ, ŽE NAŠE SDRUŽENÍ MÁ VELICE VYSOKOU VŠESTRANNOU ÚROVEŇ. POVAŽUJI ZA SPRÁVNÉ NAPSAT, ŽE NA TÉTO SITUACI MÁ VELKOU ZÁSLUHU I NÁŠ VELMI OBĚTAVÝ ČLEN A NEÚNAVNÝ VYKONAVATEL KONTROL VÁCLAV KŘIVKA.
MUSÍM ALE TAKÉ PODĚKOVAT VŠEM OSMI STATEČNÝM A OBĚTAVÝM ČLENŮM, KTEŘÍ SE DOBROVOLNĚ VYDALI NA CESTU POSÍLENÍ KONTROLNÍ ČINNOSTI NA NAŠICH VODÁCH. MOC PŘÁTELÉ DĚKUJEME.

POZNÁMKA:
PŘI NÁSLEDNÉ VELMI PŘÁTELSKÉ DISKUSI SE ČLENY ZKUŠEBNÍ KOMISE JSME SE VELMI SHODLI NA MÝCH OBAVÁCH VE VĚCI VYSÝCHÁNÍ NAŠI ČESKÉ ZEMĚ A S TÍM SPOJENÁ RIZIKA PRO RYBAŘENÍ.
TÉMĚŘ SE MI NECHTĚLO UVĚŘIT, ŽE HOSPODÁŘ Z LUHAČOVIC MI VYPRÁVĚL SITUACI Z ROKU 2018, KDY NA JEJICH JEDINNÉM REVÍRU 36 HA PŘEHRADĚ CHYBĚLY 4 METRY VODY NA VÝŠKU, COŽ MĚLO ZA NÁSLEDEK, ŽE CCA 25 HA Z CELKOVÝCH 36 BYLO NA SUCHU BEZ VODY.

odpověděl(a)

Gratuluji novým členům rybářské stráže k úspěšnému zvládnutí zkoušky. Revír Vás moc potřebuje. Ať se Vám daří jako Václavu K.

odpověděl(a)

Dobry den, kolik mame celkem porybnych?
Dekuji za odpověď

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
POČET ČLENŮ RYBÁŘSKÉ STRÁŽE OFICIÁLNĚ JE CCA 30, NICMÉNĚ AKTIVNÍCH ZHRUBA 15 A TO VČETNĚ SOUČASNÝCH 8 NOVÝCH VYŠKOLENÝCH ČLENŮ.

, RYBOLOV NA DÍRKÁCH odpovědět

PŘÁTELÉ,
PŘIJMĚTE PROSÍM INFORMACI O PODMÍNKÁCH PRO RYBOLOV NA DÍRKÁCH, KTERÉ JSOU MIMO JINÉ UVEDENY I V POVOLENÍ PRO NUTNOU VYJIMKU PRO TENTO ZPŮSOB RYBOLOVU, KTEROU UDĚLUJE KRAJSKÝ ÚŘAD. ZDE JSOU NĚKTERÉ ZÁSADNÍ PODMÍNKY:
---SÍLA LEDU MIN. 10 CM, OSOBNĚ DOPORUČUJI 12 CM
---PRŮMĚR DÍRY MAX. 25 CM
---DÍRA SE POUZE VRTÁ
---BEZPEČNÉ ROZESTUPY, OSOBNĚ DOPORUČUJI RYBAŘIT POUZE V PŘÍBŘEŽNÍCH PÁSMECH
PŘÁTELÉ,
TO JSOU ZÁSADNÍ PODMÍNKY PRO LOV Z LEDU NA DÍRKÁCH. VŠECHNY TYTO PODMÍNKY SLEDUJÍ PŘEDEVŠÍM BEZPEČNOST RYBÁŘŮ A JE NEZBYTNÉ JE DODRŽOVAT.

POZNÁMKA:
POKUD SE JIŽ JEDNOU VYVRTANÁ DÍRKA OBNOVÍ POMOCÍ SEKYRKY, PŘÍPADNĚ JINÉHO PŘEDMĚTU, TAK JE TO MOŽNÉ. NICMÉNĚ PRŮMĚR DÍRKY A HLAVNĚ BEZPEČNÉ PŮVODNÍ VYVRTÁNÍ JE NEZBYTNÉ. JINAK HROZÍ PROPADNUTÍ, PŘÍPADNĚ ZLOMENÍ NOHOU A POD. TOMU MUSÍME PŘEDCHÁZET NAŠI KÁZNÍ A ZODPOVĚDNOSTÍ. MOC DĚKUJI ZA BEZPODMÍNEČNÉ DODRŽOVÁNÍ.

, - odpovědět

Myslim ze letos na diry muzeme zapomenout,tento tyden ma byt az deset stupnu nad nulou a dal zadne velke mrazy na unor neukazujou 2 j

odpověděl(a)

Tak to máš bohužel pravdu na svůj nejoblíbenější způsob lovu můžu pro letošek zapomenout a to mně opravdu strašně s...

, Led odpovědět

Dobrý večer, jak vypadá led na p. 0 myslíte že už má alespoň 12cm.Jsme z daleka děkuji.

odpověděl(a)

DOBRÝ VEČER,SÍLA LEDU JE SLABÁ ,VE STŘEDU SE JEDEN PEJSKAŘ KOUPAL,
AČ URČITĚ NECHTĚL A S BEZPEČNÝM VSTUPEM NA LED TO ZATÍM NEVYPADÁ.
MAREK

odpověděl(a)

má mezi 7 a 8

, Obleva odpovědět

Dobry den pane Martinu, nechci syckovat, ale od pristiho tydne ma prijit obleva a pristi vikend dokonce 10 stupnu + silne prseni. Domnivam se, ze budeme opet bez ledu a na PK1 se bude dat opet rybarit. Planujete pro tento pripad jeste zarybneni pred schuzi? Dekuji Vam za odpoved a preji hezky den.

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI RADKO,
VAŠEMU SDĚLENÍ A NÁSLEDNÉMU DOTAZU DOBŘE ROZUMÍM A MOJE ODPOVĚĎ ZNÍ:
MÁM ZA TO, ŽE PŘEDPOVĚĎ POČASÍ V POSLEDNÍM OBDOBÍ JE VELICE NEPŘESNÁ A NEUSTÁLE DOCHÁZÍ K PROTICHŮDNÝM ODHADŮM. NICMÉNĚ STÁLE PLATÍ, ŽE NAŠIM ODHODLÁNÍM JE ZBYTEČNĚ NEPROMARNIT ANI DEN DOBRÉHO POČASÍ, KDY SE NECHÁ RYBAŘIT. MUSÍM ALE TAKÉ NAPSAT, ŽE CCA PO VÍCE, JAK JEDNOM MĚSÍCI UDRŽOVÁNÍ VOLNÉ HLADINY PK1 ZA POMOCI AREÁTORŮ POVAŽUJI TOTO OBDOBÍ ZA DOSTATEČNĚ DLOUHÉ A ROZHODNĚ NEMÁM V PLÁNU LED NA PK1 OPĚTOVNĚ ROZPOUŠTĚT S POMOCÍ TECHNIKY. NA TO JE JEŠTĚ VELMI BRZO. DOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, ŽE MŮŽEME LEDU POMOCI ROZTÁT AŽ V OBDOBÍ, KDY BUDE VELMI PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE NASTUPUJE JARO.
SAMOZŘEJMĚ POKUD BY V PŘÍŠTÍM TÝDNU LED ROZTÁL, NEVYLUČUJI DALŠÍ ZARYBNĚNÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, - odpovědět

Teď jsem jel tři dny za sebou kolem rybniku v Pomezí a řekl bych,že místo aby zamrzal, tak led ubývá. Od cedulky až po stavidlo je volná hladina. Pokud se to nezmění tak o víkendu zkusím kapra. Informace pro takový jako já, kteří se nemůžou dočkat.

, - odpovědět

Prosim kolik jeseteru mate v rybnicich?

odpověděl(a)

To nikdo neví. Můžete se dozvědět pouze kolik se jich vysadilo.

odpověděl(a)

NA JAŘE ROKU 2019 JSME JICH VYSADILI 112 KUSŮ.

, Aktuální info z Pk1 a odpovědět

PK1 je celá pod ledem, od maringotek po hráz je led velmi slabý a na pritoku má led maximálně 7cm , kolem břehu je ale dost míst, kde je velmi slabý a zradny. Podobně je to i na cele Pk2, kde jsou vidět i proslulé místa na volné vodě. Zatím bych v žádném případě na led nechodil a musíme ještě nějakou dobu počkat na pořádný mráz!

odpověděl(a)

Na Pk2 jsou prosakla mista

, Led odpovědět

Jak to vypada s ledem na pk2 a pko?


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1127

Kalendář

 «  leden 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

peklolet.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.