Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8542

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

S ohledem na stávající situaci s platností od soboty 21. března je dočasně přerušen rybolov na všech našich rybnících. Důrazně Vás žádáme o dodržování tohoto nařízení! RS Vysočina.

Nadále platí omezení přijaté v minulých dnech:
- odložení, dnes již jistě zrušených všech jarních závodů
- upuštění od jednorázového hromadného zahájení na Lačnově, Rohozné a Šindelce
- odložení zarybnění pstruhy, siveny a lososy na závody a též i na zahájení na výše uvedených rybnících
- přerušení prodeje denních povolenek
- odložení pátečních prodejů ročních povolenek
- přerušení provozu hospůdky Na přehradě


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1166
, NEDĚLNÍ POSÍLENÍ NADĚJ odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
VĚŘÍM, ŽE VY VŠICHNI, KTEŘÍ SLEDUJETE PRŮBĚŽNÝ VÝVOJ CELKOVÉ SITUACE V BOJI PROTI KORONAVIRU, JSTE DNES ZAZNAMENALI PRVNÍ NADĚJNÉ INFORMACE, KTERÉ NAZNAČUJÍ, ŽE JSME NA ZAČÁTKU OBDOBÍ, KDY SE SNAD JIŽ SITUACE BUDE ROZVOLŇOVAT A OPATŘENÍ ZMĚKČOVAT. RELATIVNĚ DOBRÉ ZPRÁVY PŘICHÁZÍ I Z DALŠÍCH STÁTŮ EVROPY - RAKOUSKA, ITÁLIE, ŠPANĚLSKA, NĚMECKA A POD. TO OVŠEM STÁLE JEŠTĚ NEPLATÍ PRO USA, KDE SE VRCHOL TEPRVE V NÁSLEDNÝCH DNECH, POTAŽMO TÝDNECH OČEKÁVÁ.
NICMÉNĚ ZA KLÍČOVÉ POVAŽUJI VYJÁDŘENÍ A ODHODLÁNÍ NAŠEHO PANA PREMIÉRA, KTERÝ CHCE JIŽ NA ZÍTŘEJŠÍ VLÁDĚ NAVRHNOU NĚKTERÉ DALŠÍ KROKY, KTERÉ SE V NADCHÁZEJÍCÍM TÝDNU SNAD BUDOU I REALIZOVAT.
PŘEJME SI, AŤ VLÁDA VŠE DOBŘE UVÁŽÍ A NASLOUCHÁ PŘEDEVŠÍM VRCHOLNÝCH ODBORNÍKŮM.
OSOBNĚ PO DNEŠKU JIŽ VIDÍM JISTÉ SVÍTÁNÍ A ŠANCI NA POMALÝ NÁVRAT NORMÁLNÍCH ČASŮ.
DNES JSEM SE NA SEZNAMU DOSTAL KE ČLÁNKU, KDE JEDEN Z NEJVÍCE UZNÁVANÝCH SVĚTOVÝCH ODBORNÍKŮ NA EPIDEMIE PÍŠE SVŮJ NÁZOR NA SOUČASNÁ OPATŘENÍ, KTERÁ PŘIJALA VĚTŠINA STÁTŮ. NENÍ DOBA, ABYCH ZDE TYTO NÁZORY OBHAJOVAL A ANI TLUMOČIL. POVAŽUJI ZA SPRÁVNÉ A NEZBYTNÉ V TÉTO DOBĚ STÁLE STÁT ZA NAŠI VLÁDOU A USILOVAT O NÁRODNÍ JEDNOTU. POUZE SI MOC PŘEJI, VĚŘÍM, ŽE TO TAK I PROBÍHÁ, ABY NAŠE POLITICKÉ ŠPIČKY VELMI POZORNĚ NASLOUCHALI A PEČLIVĚ VYHODNOCOVALI VĚDECKÉ NÁZORY A TO I MNOHDY VELMI PROTICHŮDNÉ.
OSOBNĚ SE MOC BOJÍM, ŽE CELKOVÝ ROZVRAT VEŘEJNÝCH, ALE TÉŽ I SOUKROMÝCH PENĚZ MŮŽE BÝT TAK FATÁLNÍ, ŽE V NÁSLEDNÝCH DLOUHÝCH LETECH MOHOU PENÍZE CHYBĚT NA MNOHO VĚCÍ, COŽ VE SVÝCH DŮSLEDCÍCH MŮŽE PŘINÉST CELOU ŘADU VELMI ZÁVAŽNÝCH PROBLÉMŮ A TO OBECNĚ.
MUSÍM NAPSAT, ŽE MI BĚHÁ MRÁZ PO ZÁDECH, KDYŽ POROVNÁM RYCHLE SE MĚNÍCÍ ODHADY PŘEDNÍCH EKONOMŮ NA POKLES HOSPODÁŘSTVÍ A CELKOVÉ NÁKLADY, KTERÉ BUDE NEZBYTNÉ VYNALOŽIT NA OŽIVENÍ A NÁVRAT EKONOMICKÉHO VÝKONU. PŘED ČTRNÁCTI DNY PŘEDNÍ EKONOMOVÉ ODHADOVALI POUHOU RECESI, TO BY BYLA CELKEM V UVOZOVKÁCH SRANDA. NÁSLEDNĚ BĚHEM NĚKOLIKA MÁLO DNŮ SE JIŽ HOVOŘÍ O VÝRAZNÝCH PROPADECH. V NĚMECKU AŽ 20 PROCENT HDP, V USA 50 - 70 MILIONECH LIDÍ BEZ PRÁCE, U NÁS V ČECHÁCH 500 - 700 MILIARDÁCH NEZBYTNÝCH DOTACÍ, SAMOZŘEJMĚ NA DLUH, DO NAŠI EKONOMIKY. DNES JSEM ZAZNAMENAL I DOSLOVA ŠÍLENÝ NÁZOR A ODHAT JISTÝCH EVROPSKÝCH EKONOMŮ, KTEŘÍ PŘÍPOUŠTĚJÍ AŽ 50 PROCENTNÍ POKLES EVROPSKÉ, POTAŽMO SVĚTOVÉ EKONOMIKY. TO BY ZNAMENALO FATÁLNÍ DOPADY. VELMI SE BOJÍM O NAŠE ČESKÉ HOSPODÁŘSTVÍ, MYSLÍM, ŽE TO NENÍ VŠEOBECNĚ ZNÁMÉ, ALE NAŠE EKONOMIKA JE V RÁMCI EVROPY NEJVÍCE PROEXSPORTNÍ, TJ. 80 PROCENT VŠEHO, CO SE U NÁS V MALÉM ČESKU VYROBÍ, TAK MUSÍME VYVÉZT A PRODAT V ZAHRANIČÍ. ŽE BUDE MNOHO EVROPSKÝCH STÁTŮ ZASAŽENO HLOUBĚJI, NEŽ NAŠE ZEMĚ, JE V TUTO CHVÍLI VELMI PRAVDĚPODOBNÉ. MOC SE OMLOUVÁM, NECHCI STRAŠIT, NICMÉNĚ POVAŽUJI ZA NEZBYTNÉ SE NA SOUČASNOU SITUACI DÍVAT REALISTICKY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. DRŽME SPOLU A PŘEJME SI RYCHLÝ OBRAT K NORMALIZACI CELKOVÉ, NEJEN RYBÁŘSKÉ SITUACE. DĚKUJI MOC.

, 16.4. - PSTRUH. ZAHÁJE odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI RYBAŘENÍ NA ŘECE SVRATCE,
DNES ODPOLEDNE JSEM OBJEL NÁŠ PSTRUHOVÝ REVÍR SVRATKU 13 A TO OD KUČEROVA MLÝNU NA BŘEZINÁCH AŽ PO KATEŘINKY NAD SEDLICKÝM SPLAVEM. POVAŽUJI ZA SPRÁVNÉ A NEZBYTNÉ SE ZODPOVĚDNĚ PŘIPRAVIT NA REALISTICKÉ ZARYBNĚNÍ, KTERÉ V OBDOBÍ OD 10. - 15. DUBNA BUDEME REALIZOVAT A TO PŘEDEVŠÍM S OHLEDEM NA SOUČASNOU NÁKAZAVOU SITUACI.
PŘEDNĚ MUSÍM NAPSAT, ŽE JSEM VELICE NEMILE PŘEKVAPEN, JAK RYCHLE UBÝVÁ V ŘECE VODA. MYSLÍM, ŽE JSME MĚLI VŠICHNI RADOST, ŽE LETOŠNÍ ÚNOR BYL MIMOŘÁDNĚ PŘÍZNIVÝ NA SRÁŽKY A MNOZÍ LIDÉ MĚLI ZA TO, ŽE OBDOBÍ SUCHA KONEČNĚ SKONČILO.
PŘÁTELÉ,
DNEŠNÍ PRŮTOK HODNOTÍM, JAKO PRŮTOK PŘED 10 ROKY V LÉTĚ. MYSLÍM, ŽE MI MNOZÍ Z VÁS DÁTE ZA PRAVDU, JAKÉ PRŮTOKY JEŠTĚ PŘED PÁR LÉTY V OBDOBÍ KOLEM 16. DUBNA NA SVRATCE BÝVALY. BYLO BĚŽNÉ, ŽE BYL PROBLÉM DOSTAT VLÁČECÍ NÁSTRAHU KE DNU, TAKOVÉ BÝVALY BĚŽNĚ PRŮTOKY, PAMATUJI I ROK, KDY JSME JIŽ NALOŽENÉ PSTRUHOVÉ ZARYBNĚNÍ V JIHOČESKÝCH KAPLICÍCH MUSELI ZAVÉZT ZPÁTKY Z DŮVODU, ŽE SVRATKA, VČETNĚ BÍLÉHO POTOKA SE ROZLILA DO LUK. ANO, TAK TO BÝVALO.SOUČASNÝ PRŮTOK BUDE JISTĚ PRO LETOŠNÍ ZAHÁJENÍ VELICE PŘÍZNIVÝ, OTÁZKOU JE, CO BUDE V LÉTĚ.
Z DNEŠNÍ OBHLÍDKY SVRATKY S OHLEDEM NA SOUČASNOU SITUACI MÁM DOBRÝ DOJEM A TO, ŽE BUDE NEZBYTNÉ VÝRAZNĚ UBRAT ZARYBNĚNÍ NA SPLAVECH A RYBY VYSADIT CO NEJVÝŠE PROTI PROUDU, NEVYLUČUJI AŽ KE KUČEROVU MLÝNU NA BŘEZINÁCH. DŮVODEM JE SAMOZŘEJMĚ SNAHA NEDOPUSTIT VELKÉ SROCENÍ RYBÁŘŮ NA SPLAVECH. RYBY - KRÁSNÉ PSTRUHY A TÉŽ I SIVENY MÁME ZAJIŠTĚNÉ, OMLOUVÁM SE, ALE KONKRÉTNÍ TERMÍN VYSAZENÍ ZDE NEMOHU NAPSAT, JE TO NEZBYTNÉ Z DŮVODU OCHRANY PROTI PYTLÁKŮM. NEMŮŽEME DOPUSTIT, ŽE MNOZÍ NEPOCTIVCI ZAHÁJÍ NĚKOLIK DNÍ PŘED OFICIÁLNÍM ZAHÁJENÍM.
MUSÍTE MI VĚŘIT, ŽE POCTIVĚ ZARYBNÍME V RÁMCI SOUČASNÉ SITUACE A RYBY ROZVEZEME PO MNOHA KILOMETRECH SVRATKY A SNAD I BÍLÉHO POTOKA. PRVOTNÍ ZAHÁJENÍ NA 16. DUBNA BUDE NA ÚROVNI 1400 - 1800 PSTRUHŮ A SIVENŮ. TO POVAŽUJI ZA VELMI SOLIDNÍ. POČET NAPÍŠI, TERMÍN VYSAZENÍ ZATAJÍM, PROSÍM O POCHOPENÍ. NÁSLEDNÁ ZARYBNĚNÍ BĚHEM SEZONY JIŽ OPĚT BUDU OZNAMOVAT VČETNĚ TERMÍNU.
POUZE PRO JISTÉ POROVNÁNÍ SOLIDNOSTI ZARYBNĚNÍ, TJ. 1400 - 1800 RYB NAPÍŠI, ŽE JAKO MLADÝ RYBÁŘ DOBŘE PAMATUJI DOBY, KDY SE V NEJLEPŠÍCH LETECH RYBAŘENÍ NA SVRATCE ZA CELOU SEZONU NA VŠECHNY VYDANÉ POVOLENKY DOHROMADY ULOVILO CCA 600 PSTRUHŮ A CCA 100 - 150 LIPANŮ O CELKOVÉ VÁZE 2 - 3 METRÁKY. JENOM PRVOTNÍ ZARYBNĚNÍ NA ZAHÁJENÍ JE VE VÁZE 800 KG.
POVAŽUJI TAKÉ ZA POCTIVÉ NAPSAT, ŽE PŘIPOUŠTÍM MOŽNOST, ŽE NA ZAHÁJENÍ A NÁSLEDNÉ, CCA 2 TÝDNY NEBUDEME PRODÁVAT DENNÍ POVOLENKY HOSTŮM. NICMÉNĚ V TUTO CHVÍLI JE TO POUZE ÚVAHA, KTERÁ VYCHÁZÍ ZE SOUČASNÝCH PŘÍSNÝCH OPATŘENÍ, KTERÁ JSOU ZAVEDENÁ V BOJI PROTI KORONAVIRU. VŠE SE ALE UVIDÍ, I DNES PAN BABIŠ PŘIPUSTIL UVOLŇOVÁNÍ PŘÍSNÝCH OPATŘENÍ. VŠE SE UVIDÍ. BUDU PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. DRŽME SPOLU.

odpověděl(a)

Dobrý večer,
nechci zde radit, ale celá Svratka je plná vyder. Proto je nutno při vysazování vybrat místa, kde se ryby někde mohou schovat. Do spíše hlubších partií. Při menším stavu vody by to bylo spíše pouhé krmeni predátorů. Přeji všem mnoho úspěchů a hlavně zdraví!

, Odpověď odpovědět

Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď pane Martinů, je mi to vše jasné a budeme doufat, že v brzké době i ohledně této těžké situace si půjdeme v pořádku ve zdraví zachytat.S přáním pěkného dne.

odpověděl(a)

Take vse chapu. Citim se dotcena ze smazazi meho napadu z minula.

odpověděl(a)

MILÁ PANÍ LUKÁŠOVÁ, NEVÍM A JIŽ NEPAMATUJI, ČEHO SE VÁŠ PŘÍSPĚVEK TÝKAL, NICMÉNĚ, POKUD MÁTE POCIT KŘIVDY, TAK HO ZDE PUBLIKUJTE OPAKOVANĚ. POKUD BUDE VE SLUŠNÉM A VĚCNÉM TONU, SLIBUJI, ŽE SMAZÁN NEBUDE.

, Vypnuti diskuze odpovědět

Dobry den, nebylo by zahadno diskuzi vypnout?
Lidi se doma nudi a vylozene provokují.

, Dotaz odpovědět

Dobrý den, pane Martinů chtěl jsem se jen také optat, jestli vezmete v úvahu brzký rybolov aspoň pro naše členy svazu, jelikož jak je již všude psáno a také vím jak to nakonec je, ale do přírody se může a myslím si že by se nás to u vody moc nemuselo dotykat, myslivost také zakázána není a myslivci také mohou normálně do lesů. Bylo by to pěkně odreagování, jelikož sedět pořád doma?... Nakonec víte jaké jsou mezi námi rybáři rozestupy a jsou mezi rybaření i boutari a ty mezi sebou určitě mají dost rezestupu. Děkuji za krátkou odpověď nad touto myšlenkou a i chápu, že nejsem asi první. Děkuji za odpověď přímo vámi pane Martinů a ne ten komentář od jiných zde uvedených osob.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ A MILÝ LUKÁŠI,
DĚKUJI ZA VAŠ VELMI ROZUMNÝ DOTAZ. ANO, SE VŠÍM, CO PÍŠETE, SOUHLASÍM. MYSLÍM, ŽE JSTE ZDE JIŽ ZAZNAMENAL MŮJ PŘÍSPĚVEK, ŽE PSTRUHOVÉ ZAHÁJENÍ VE ČTVRTEK 16. DUBNA BUDE PRAVDĚPODOBNĚ NA NAŠI SVRATCE POUZE PRO NAŠE ČLENY, TJ. DRŽITELE ROČNÍCH POVOLENEK.
VE VĚCI OBNOVENÍ RYBOLOVU NA NAŠICH RYBNÍCÍCH POVAŽUJI ZA ZÁSADNÍ, ABY NAŠE VLÁDA ZAČALA S UVOLŇOVÁNÍM PŘÍSNÝCH OPATŘENÍ. POVAŽUJI TO ZA NEZBYTNÉ. VĚŘTE, ŽE DOBŘE VÍM, ŽE TAK JAKO MYSLIVOST I ROZVOLNĚNÉ RYBAŘENÍ SE NEZAKAZUJE.
ALE RUKU NA SRDCE, V SITUACI, KDY JSOU LIDÉ VELMI VYPLAŠENÍ, OPRÁVNĚNĚ SE BOJÍ O SVÉ ZDRAVÍ, SI NEMŮŽEME DOVOLIT NERESPEKTOVAT TYTO OBAVY A RYBAŘIT NA RYBNÍCÍCH, KTERÉ SE TÉMĚŘ VŠECHNY NACHÁZÍ V OBCÍCH. JIŽ DELŠÍ DOBU SE VEDE KAMPAŇ I PROTI CHALUPÁŘŮM, LIDÉ JSOU VELMI VYPTRAŠENÍ. NARŮSTÁ I POČET UDÁVÁNÍ A ROSTE I NEPŘÁTELSTVÍ.
MY JSME VŠUDE BUDOVALI PO DLOUHÁ LÉTA DOBRÉ VZTAHY S VEDENÍM OBCÍ, POTAŽMO SE VŠEMI OBČANY A NEMŮŽEME TO ZA KRÁTKOU CHVÍLI VŠE ZNIČIT. VĚŘTE, PORAŽENÍ BYCHOM BYLI MY. ZE SOUČASNÉ SITUACE NEMŮŽEME BEZ DOBRÉ VŮLE A POKORY VYJÍT DOBŘE.
S OBROVSKÝM NAPĚTÍM SLEDUJI VÝVOJ SITUACE, STÁLE NENÍ DOBRÁ. V NĚKTERÝCH STÁTECH JE DOSLOVA ZOUFALÁ. SLEDUJI I ODVÁŽNÉ ŠVÉDSKO A TÉŽ I RÁD ČTU NĚKTERÉ NÁZORY SKVĚLÝCH CELOŽIVOTNÍCH ODBORNÍKŮ, KTEŘÍ SE VYSLOVUJÍ MNOHDY VELMI ZAJÍMAVĚ.
CO JE ALE PODSTATNÉ? PREMIÉR PAN BABIŠ SE JIŽ OPAKOVANĚ VYSLOVUJE O ZAHÁJENÍ UVOLŇOVÁNÍ, DRŽÍM MU PALCE A PŘEJI MU VELIKOU ODVAHU A TO PŘESTO, ŽE ZA NORMÁLNÍCH ČASŮ JSME POLITIČTÍ SOUPEŘI, NYNÍ JE ALE ČAS NA NÁRODNÍ JEDNOTU A NA PODPORU VŠECH NAŠICH PŘEDSTAVITELŮ.
VĚŘÍM, ŽE SE DO VELIKONOC DOČKÁME DÍLČÍCH ÚLEV A NÁSLEDNĚ PO VELIKONOCÍCH DALŠÍCH. NEMOHU ZDE NYNÍ JEDNOZNAČNĚ SLÍBIT, ŽE NA VELIKONOCE JIŽ BUDEME RYBAŘIT, NICMÉNĚ VELMI VĚŘÍM NADĚJI, ŽE PO VELIKONOCÍCH SNAD JIŽ ANO.
SAMOZŘEJMĚ PŘIPOUŠTÍM, ŽE JE KLIDNĚ MOŽNÉ, ŽE NĚJAKÉ OBDOBÍ, CCA 2 - 4 TÝDNY, NEBUDEME PRODÁVAT DENNÍ POVOLENKY A RYBAŘIT SE BUDE POUZE NA POVOLENKY ROČNÍ. JE PŘIROZENÉ A SPRÁVNÉ, ŽE V TUTO CHVÍLI MUSÍ BÝT PRIORITOU PŘEDEVŠÍM NAŠI ČLENOVÉ.
VĚŘTE, ŽE SE MI TO NEPÍŠE LEHCE, JENOM ZA JARO NA ZRUŠENÝCH ZÁVODECH A ZASTAVENÍ PRODEJE POVOLENEK ZTRÁCÍME JIŽ 2 000 000 KORUN. CO TO ALE JE PROTI ŠKODÁM NA ÚROVNI STÁTU, KRAJŮ, MĚST A OBCÍ, FIREM A RODIN. DOPADY EKONOMICKÉ JSOU A BUDOU NEPŘEDSTAVITELNÉ, BUDOU FATÁLNÍ. MÁM ZA TO, ŽE SI TO MÁLOKDO UVĚDOMUJE, CO TO VŠE BUDE PRO SVĚT ZNAMENAT. POUZE MALÝ PŘÍKLAD, V USA ZA 2 TÝDNY 10 000 000 NEZAMĚSTNANÝCH, V RAKOUSKU ZA TÝDEN 200 000, ZTRÁTY PRO ČESKOU EKONOMIKU, POTAŽMO PRO VEŘEJNÉ ROZPOČTY SE JIŽ V TUTO CHVÍLI ODHADUJÍ MEZI 200 - 700 MILIARDAMI KORUN. OSOBNĚ ODHADUJI JEŠTĚ VÍCE.
NEVÍM, NEVÍM, VÍM ALE, ŽE MY RYBÁŘI TO MUSÍME PŘEKONAT. VĚŘÍM, ŽE TO, TAK JAKO VŠE V MINULOSTI PŘEKONÁME A ZAČNEME OPĚT POCTIVĚ A S NADŠENÍM KROK ZA KROKEM OBNOVOVAT PŮVODNÍ SÍLU NAŠEHO SDRUŽENÍ. NEBUDE TO JEDNODUCHÉ, BUDE ZÁLEŽET NA KAŽDÉM JEDNOM Z NÁS. SLIBUJI, ŽE NEPROMARNÍME ANI JEDNU MINUTU A RYBOLOV OBNOVÍME, CO NEJDŘÍVE.

, Rybaření odpovědět

Tak příští týden má být hezky Ještě že mám východočeskou územní povolenku.

odpověděl(a)

Tak si to užij ,nechápu proč to sem dáváš

, dotaz hospodáři odpovědět

Opravdu máte telefonáty že vás lidi prosí jestli nemohou chytat ,že to nejsou poličáci ? Snad tak natvrdlí nejsou , to bych spíš typoval na cizí. Když je přece ZÁKAZ tak je ZÁKAZ A TÍM TO HASNE !!

odpověděl(a)

Nehroťte furt zakaz, jste natvrdli vsichni kazdej den tady milion prispevku zrz zakaz 5 dejte uz vsichni pokoj.

, RS odpovědět

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to je s Rybářskou Stráží a co člověk musí splnit kdyby jí chtěl být, a kam popř. Zajít předem děkuji za odpověď 1

odpověděl(a)

MILÝ PAVLE,
DĚKUJI ZA VAŠI INICIATIVU, NICMÉNĚ VÁM MUSÍM NAPSAT, ŽE JSME V LETOŠNÍM ROCE JIŽ ŠKOLENÍ NOVÝCH ČLENŮ RYBÁŘSKÉ STRÁŽE ZORGANIZOVALI, CCA PO 10 LETECH OD POSLEDNÍHO ŠKOLENÍ, A 8 NOVÝCH ČLENŮ RYBÁŘSKÉ STRÁŽE VYŠKOLILI. DALŠÍ ŠKOLENÍ BUDE AŽ ZA NĚKOLIK DALŠÍCH LET. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI.

, - odpovědět

Pro Jirku:Prosím tě nemotej sem chřipku tyhle hrdinové,kteří to ze začátku hlásili už svoje názory rychle přehodnotili a ne jenom u nás.

odpověděl(a)

Nebuďte hysterický, Jirka má pravdu.

odpověděl(a)

Jirka má pravdu? Už začínám být alergický na srovnávání s chřipkou. To nemyslíte vážně..

odpověděl(a)

Pro V_Dedka: Přečtěte si Jirkûv příspěvek pozorně, třeba to pochopíte a kopřivka se vám ztratí.

odpověděl(a)

Tak úvod je každopádně v pořádku. Ale konec je opět zlehcovani nepředstavitelného problému.

odpověděl(a)

Ano, nepředstavitelného problému z hlediska ekonomických následků. Nebezpečná je u tohoto viru velká nakazlivost a s tím související zajištění lékařské péče u vážneho průběhu. Ale v celkovém kontextu průběh nemoci není nijak extrémní. Alespoň u nás zatím nevím, že by zemřel člověk vyloženě na coronavir. Pro většinu těchto lidí by byla nebezpečná i chřipka.

odpověděl(a)

Bohužel se zatím nestalo absolutně nic, proč bych měl svůj názor přehodnotit. Situaci nezhlehčuji, ostatně data si může každý zjistit sám... Líbí se mi příspěvek Jana, který podle mě aktuální dění reflektuje velmi přesně. Dnes jsem pomáhal otci dělat dřevo na topení. Zahrada, kde jsme pracovali je mimo naši vesnici a tak jsme byli oba bez roušek. Upřímně jsem se divil nad tím, kolik turistů a cyklistů prošlo kolem zahrady ve volné přírodě s rouškami (vždy sami, nebo maximáně v páru...) Roušku měli všichni. Nechci rozporovat nařízení vlády, ani efekt, který roušky (asi) (ne)mají :), ale vnímal jsem zde obrovskou sílu médií, hysterii a paniku způsobenou zaujatým a cíleným zpravodajstvím. Toď můj názor a doplnění k mému předchozímu příspěvku. #Vrtěti psem 1

, - odpovědět

Prosím vím že pozdě ale je ještě možnost absolvovat školení? Luboš 757571536 za odpověď dekuji

odpověděl(a)

MILÝ LUBOŠI, DOBŘE, UDĚLÁM INDIVIDUÁLNĚ ŠKOLENÍ I VÁM. ZAVOLEJTE MI NA ČÍSLO 731441401 A DOHODNEME TERMÍN.

, - odpovědět

Jen mi nejak stale unika ta karantena platna pro vsechny a zakaz volneho pohybu. Policka zastavila rybolov dobre to chapu, ale proc na jinych revirech dodnes chytaji rybari jak je napadne treba retencni nadrz Moravska Trebova to potom nejsou zakazy pro vsechny stejne? Samozrejme vychazky do prirody zakazane nejsou ja bych rekl, ze Policske rybniky a prehrady jsou take priroda velmi krasna. Jen mi prijde dost nespravedlive, ze se nekde chyta a jinde je to zakazane. Policske zavody jsou o mnoha lidech, ale neslo by nechat povoleny lov na povolenky rocni a denni? Myslim, ze kapacita vsech Policskych rybniku a prehrad je tak velka, ze pri lovu na povolenky by nebylo nikde hlava na hlave. Zarybneni mate perfektni myslim, ze je skoda zakazat ted rybolov.

odpověděl(a)

Kup si povolenku v Třebové a máš klid. Ono se tam nedá odtáhnout tolik ryb jak z Poličky viď 5

odpověděl(a)

Právě proto,že RS VYSOČINA má perfektně zarybněno,tak by na zdejších vodách byla hlava na hlavě!
Na retenčce ,kde si zachytaš pouze malé vychrtlé ryby se s moc rybáři nepotkaš!
Všichni ti co tam nejsou by byli v Poličce na rybách!
Co J.M. dělá, dobře dělá! Lidi žádnou kázeň v sobě nemají!

odpověděl(a)

Vazeny a velmi mily, milejsi a nejmilejsi pane ci pani pod nazvem jm. Me nikdy v zivote neslo o to kolik ryb si od vody odnasim nejsem jak dnes mnozi rikaji masar zrejme jste me spatne pochopil. Za vas velmi mily a na druhou stranu zcela stupidni prispevek velmi dekuji verte, ze takovou reakci jsem necekal a cekat nebudu.

odpověděl(a)

Zdravicko,

Můj názor i pár známých co mají povolenky je,že máš určitě pravdu chytá se i na dalších soukromáčích.Myslim,že to má lehce politické pozadí a pan starosta si nechce znepřátelil občany,
Někdo to určitě může napadnout že dojedou lidi z různých míst atd.. 2 2
a určitě i obava ..

odpověděl(a)

Michale diky moc aspon jeden normalni chapajici clovek co hned neutocit na druhe, zamysli se a napise pravdu. Mas muj velky obdiv diky.

odpověděl(a)

Pavle, chápu a plně sdílím Váš názor. Také přemýšlím a kladu si otázku, jaký je rozdíl mezi tím, když potkávám lidi při běhu, procházce nebo odpočinku na lavičce u cyklostezky, anebo když bych seděla u vody a rybařila. A koneckonců tam potkala i možná méně lidí. Hlavně lidi na procházce, pokud mají strach z nakažení od rybářů, mohou zvolit jinou cestu než kolem rybníku. Ale pak je tu druhý pohled ze strany člověka, který má odpovědnost a musí dělat rozhodnutí. Být na místě pana Martinů, patrně bych se neodvážila rozhodovat jinak. Jen se podívejte kolem sebe nebo sem do návštěvní knihy, u kolika lidí nad “selským” rozumem převládá panika a nepřiměřený strach, což někdy vede ke zlobě, závisti atd. Pak stačí, aby se jen něco málo pokazilo a tito lidé jsou na koni… Ten tlak okolí musí být nepředstavitelný. Rozhodně bych s panem Martinů neměnila a držím mu palce i nám všem soudným, ať vše zdárně přečkáme.

odpověděl(a)

Chápající člověk? Za dnešní den dalších 286 nakažených, dnes 9 mrtvých. Chápající člověk chápe, že svět který jsme znali dozná velkých změn,které zasáhnou životy všech. Brečení že ve Třebové se chytá a tady ne,je ubohost.

odpověděl(a)

Pro Karla, máte pravdu, je to smutné, kolik lidí umírá. Do teď jsme byli nesmrtelní. Teď vážně. Mnohem něbezpečnější než Coronavirus je ztrach a stres z něj. Přeji Vám hodně zdraví pane Karle

odpověděl(a)

Petře,to myslíte vážně, ze ty tisíce mrtvých v Číně, Itálii,Francii,Španělsku zemřeli stresem...Já vám taky přeji hodně zdraví.

odpověděl(a)

Ty tisíce mrtvých v Číně a i jinde ve světě je problém. Skutečný problém jsou ale média, která vám tato sousta předkládají, ale už nezmíní, že na běžnou chřipku jsou obětí v desetitisících.

odpověděl(a)

Ano největší problem jsou média, tato nemoc byla pohlcena strašně moc, od nového roku na normální chřipku zemřel podobný počet lídí, na HIV zemřelo take dost lidí. Problém je v tom že toto se už nikde neudává 8 v žadnem připade to nesrovnávám s normalní chřipkou nebo tak, ale ta Panika je moc přehnaná a media to vše moc nafukují 3 podle mě se tomu stejně ani jeden z nás nevyhne, musíme se s tím sžít.

, AKTUÁLNÍ SITUACE odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
ČAS VELMI RYCHLE BĚŽÍ A DNES JE TO JIŽ 14. DEN, KDY JSME V POLIČCE Z DŮVODU CELKOVÉ KARANTÉNY PŘERUŠILI RYBOLOV.
JAKÝ JE PRAVDĚPODOBNÝ DALŠÍ VÝHLED A PŘEDEVŠÍM NADĚJE?
NA ZÁKLADĚ NĚKOLIKA PROHLÁŠENÍ PANA PREMIÉRA, VČETNĚ DALŠÍCH AUTORIT SE ZDÁ, ŽE URČITÁ NADĚJE NA UVOLŇOVÁNÍ BY MOHLA NASTAT V PŮLI DUBNA, TJ. PRAVDĚPODOBNĚ PO VELIKONOCÍCH.
MY SAMOZŘEJMĚ JSME PŘIPRAVENÍ OKAMŽITĚ REAGOVAT A UVOLNIT RYBAŘENÍ NA NAŠICH RYBNÍCÍCH. ANO, DOBŘE VÍM, ŽE SICE DLE VÝKLADU MIN. ZEMĚDĚLSTVÍ SE ROZVOLNĚNÝ RYBOLOV NEZAKAZUJE ANI V SOUČASNÉ DOBĚ, NICMÉNĚ PŘI CHARAKTERU NAŠCH RYBNÍKŮ A NÁDRŽÍ, KTERÉ JSOU TÉMĚŘ VŠECHNY V OBCÍCH, PŘÍPADNĚ BLÍZKO ZA POLIČKOU, BYLO A STÁLE JE NEZBYTNÉ PŘIJMOUT URČITOU ZODPOVĚDNOST A KÁZEŇ A RYBOLOV PŘERUŠIT, COŽ SE 21. BŘEZNA STALO.
NA PSTRUHOVÉ ZAHÁJENÍ 16. DUBNA PŘIMĚŘENĚ ZARYBNÍME A TO V ČASOVÉM ROZMEZÍ OD VELIKONOC DO 15. DUBNA. ZARYBŇOVAT BUDEME NA SPLAVECH VELMI MÍRNĚ A NAOPAK POSÍLÍME ZARYBNĚNÍ OD BOROVNICE PŘES TELECKÉ ÚDOLÍ SMĚREM AŽ HLUBOKO DO LESA NAD TŮNÍ U TZV. SKÁLY. JE TÉŽ MOŽNÉ, VŠE SE JEŠTĚ UVIDÍ, ŽE PRODEJ DENNÍCH POVOLNEK NA ŘEKU JEŠTĚ ODDÁLÍME A PRVNÍ DNY, MOŽNÁ I TÝDNY SE BUDE RYBAŘIT POUZE NA POVOLENKY ROČNÍ. OPAKUJI, VŠE SE JEŠTĚ UVIDÍ.
OSOBNĚ VĚŘÍM, ŽE I NA RYBNÍCÍCH JIŽ VE DRUHÉ POLOVINĚ DUBNA RYBOLOV OBNOVÍME. VELMI SI TO, SPOLEČNĚ S VÁMI, PŘEJI.
I PŘES KAŽDODENNÍ TELEFONY, KDY SE MNOZÍ DOMÁHAJÍ OBNOVENÍ RYBOLOVU, MUSÍM VÁM VŠEM UCTIVĚ PODĚKOVAT ZA KÁZEŇ A TRPĚLIVOST, KTEROU MÁTE V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ. DĚKUJI MOC.

, Clenstvi odpovědět

Dobry den, prosim jakje to s prihlasenim za clena a vydani znamky v soucasnedobe

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
JAKMILE TO BUDE MOŽNÉ, OBNOVÍME PÁTEČNÍ PRODEJE ROČNÍCH POVOLENEK, ZNÁMEK, VČETNĚ ZÁPISŮ NOVÝCH ČLENŮ. PROSÍM, SLEDUJTE I NADÁLE TYTO STRÁNKY. O VŠEM BUDU INFORMOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Dekuji za odpoved, vyborne

, FOTKY odpovědět

DOBRÝ DEN,
NÍŽE ODKAZ NA FOTKY NOVÉHO PŘEPRAVNÍHO AUTA RS VYSOČINA.

evelinakrivkova.rajce.idnes.cz/NOVE_PREPRAVNI...

, PŘEP. AUTO PŘIPRAVENÉ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
VELICE RÁD OZNAMUJI, ŽE PRO NAŠE SDRUŽENÍ NOVÉ, FAKTICKY ALE JIŽ OJETÉ, PŘEPRAVNÍ AUTO NA RYBY JE JIŽ PO VŠECH STRÁNKÁCH PŘIPRAVENÉ K PŘEPRAVĚ RYB DO NAŠICH REVÍRŮ.
V PONDĚLÍ JSME AUTO PŘIVEZLI DO POLIČKY A NÁSLEDNĚ JSME PROVEDLI VŠECHNY NEZBYTNÉ ÚKONY, IDENTIFIKACI, ZAREGISTROVÁNÍ A NOVÉ POJIŠTĚNÍ.
V TUTO CHVÍLI JE JIŽ VŠE HOTOVÉ A TĚŠÍME SE NA PRAKTICKÉ VYUŽITÍ. NEJBLIŽŠÍ BUDE PŘEPRAVA RYB NA PSTRUHOVÉ ZAHÁJENÍ NA NAŠI ŘECE SVRATCE.
AUTO STÁLO 338.800 KORUN I S DPH. CENA NOVÉHO AUTA JE CCA 1 700 000 KORUN. NA AUTO PŘISPĚLI NAŠI ČLENOVÉ CELKOVOU ČÁSTKOU CCA 70 000 KORUN. PRO TUTO CHVÍLI MUSÍME ZBÝVAJÍCÍ ČÁSTKU UHRADIT Z NAŠEHO BĚŽNÉHO HOSPODAŘENÍ, NICMÉNĚ STÁLE JEŠTĚ ŽIJE NADĚJE, ŽE ZÍSKÁME DÍLČÍ DOTACI Z PARDUBICKÉHO KRAJE.
OSOBNĚ POVAŽUJI TOTO NAŠE NOVÉ AUTO ZA PŘIMĚŘENÉ NAŠIM POTŘEBÁM. HLAVNĚ CELKOVÁ TONÁŽ ODPOVÍDÁ POTŘEBÁM NA NAŠE PŘEPRAVNÍ NÁROKY. AUTO JE V SOLIDNÍM STAVU, MÁ TECHNICKOU PROHLÍDKU A JISTÝ ODBORNÍK - ZNALEC, OCENIL CELKOVÝ SOUČASNÝ STAV AUTA. MÁM VELKOU RADOST A DOBRÝ POCIT, ŽE JSME KONEČNĚ PO MNOHA LETECH SNAHY NAŠLI SÍLU A ODVAHU NOVÉ AUTO POŘÍDIT.
JAKMILE SE POČASÍ STABILIZUJE, TAK JEŠTĚ OBNOVÍME ZÁKLADNÍ NÁTĚRY A AUTO TÉŽ POLEPÍME ZNAKY RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ VYSOČINA. DNES JSEM POPROSIL NAŠI ZLATOU EVU - VÁLEČNOU FOTOGRAFKU, ABY AUTO VYFOTILA A FOTO UMÍSTILA NA TĚCHTO STRÁNKÁCH. JISTĚ ZDE FOTKY ZA CHVÍLI BUDOU.

POZNÁMKA:
STAROU AVII JSME DALI DO KLIDU, ODMONTOVALI ZNAČKY Z DŮVODU NEPLACENÍ POJISTKY. AVIE JE V TUTO CHVÍLI VOLNÁ, NABÍZÍME JI ZA CCA 20 000 KORUN. KDYBY SE NAŠEL ZÁJEMCE, DEJTE VĚDĚT. TECHNICKÁ JE PLATNÁ DO ČERVENCE.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1166

Kalendář

 «  duben 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

svratka.jpg

Počasí


TOPlist