Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9020

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1204
, upřesnění odpovědět

Prosím vás.Kdyz se chytí náhodou 4pstruzi muze se jít ještě chytat kapry?A naopak?2 kapry a pak 4pstruzi.Nebo chycením 4pstruha končí denní lov jako v celosvazové.

odpověděl(a)

NA DENNÍ PPVOLENKU JE POVOLEN ÚLOVEK 2 RYB HLAVNÍCH, TJ. KAPR, AMUR, ŠTIKA, CANDÁ A SUMEC + 4 KUSY OSTATNÍCH, TJ. PSTRUH, SIVEN, LÍN, TOLSTOLOBIK, UHOŘ + OKOUNI, CEJNI A PLOTICE BEZ OMEZENÍ. NICMÉNĚ PŘI LOVU NA DENNÍ POVOLENKY PLATÍ DALŠÍ PRAVIDLO, ŽE PŘI PONECHÁNÍ 2 RYBY HLAVNÍ A NEBO 4 RYBY OSTATNÍ KONČÍ PLATNOST DENNÍ POVOLENKY. TO V PRAXI ZNEMENÁ, ŽE POKUD CHCETE MAX. ÚLOVEK, TAK DOPORUČUJI ULOVIT 3 RYBY OSTATNÍ A PAK SI ULOVIT 2 RYBY HLAVNÍ A NEBO NAOPAK 1 RYBU HLAVNÍ A NÁSLEDNĚ 4 KUSY OSTATNÍ. POČET DENNÍCH POVOLEK V JEDNOM DNI NENÍ OMEZEN.
PŘI LOVU NA ROČNÍ POVOLENKY TOTO PRAVIDLO NEPLATÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE SI RYBÁŘ MŮŽE NAPŘ. ULOVIT 4 PSTRUHY A NÁSLEDNĚ I 2 KAPRY.

, PRODEJ ROČNÍCH POVOLEN odpovědět

---DNES V 17.30 PRODEJ ROČNÍCH POVOLENEK A VÝMĚNA PRŮKAZŮ, MOŽNOST NOVÝCH ČLENSTVÍ, U HOSPŮDKY NA PK1

, DNEŠNÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

DNES JSME MILÍ PŘÁTELÉ PŘIVEZLI A VYSADILI CELKEM 1600 PSTRUHŮ VE VÁHOVÉM ROZPĚTÍ 35 - 75 DKG. RYBY JSME VYSADILI TAKTO:
---1000 KUSŮ PK2
---600 KUSŮ SVRATKA - BOROVNICKÝ SPLAV AŽ PAJKROVO KOLO
POZNÁMKA:
JSEM VELICE RÁD, ŽE PŘES VŠECNY NEMALÉ PROBLÉMY LETOŠNÍHO PRVNÍHO PŮLROKU SE NÁM STÁLE DAŘÍ PRŮBĚŽNĚ ZARYBŇOVAT.
MUSÍM DNES OPĚTOVNĚ PODĚKOVAT NAŠIM ZLATÝM HOCHŮM OD DOPRAVY ZA BEZVADNÉ ZVLÁDNUTÍ DNEŠNÍ DLOUHÉ CESTY Z JESENICKÉ PSTRUHÁRNY. MOC VÁM HOŠI DĚKUJI.
DALŠÍ ZARYBŇOVÁNÍ BUDE V PÁTEK ZA 14. DNÍ A TO OPĚT PSTRUHY A TAKÉ BUDEME ZARYBŇOVAT KAPRY VŠECHNY NAŠE RYBNÍKY.

, Potopa odpovědět

Když koukám na webkameru,tak to tam je tolik vody a dá se dojít na PK2 a hospůdka je otevřena? Děkuji!

odpověděl(a)

Potopo dojdes vsude bez problemu. Do prehrad vody priteka a odteka to neni hrnecku var.

, Pleténka na plavanou odpovědět

Přátelé, máte někdo zkušenosti s využitím splétané šňůry na noční plavanou na lov dravců? Jsou i nějaké plovoucí pletéky? Vyrazil jsem si na úhoře a vzal to buď kapitální candát, nebo sumec, s vlascem 0.2mm jsem tomu tahu nemohl vzdorovat, musel jsem povolovat a povolovat, až se mi nakonec vypnul, navíc v místě, kde by bylo vhodnější silové zdolávání. Vlasec je dobrý, že plave, neleží na dně, nezachytí se a candáta nezradí, ale musel bych použít aspoň 0.4mm a to by už asi candátovi bylo nápadné. Nebo si udělat jen návazec z pleténky?

, - odpovědět

Jsou v sobotu nějaký závody?

odpověděl(a)

Jo,jsou. Motokros Kaplice.

, blabla odpovědět

Zdar rybari nevite zdali se daj koupit na pk1 u hospudky nastražne rybky dekuji za info

, ZÍTŘEJŠÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, VÁŠNIVÍ PSTRUHAŘI,
V SOULADU S NAŠÍM ODHODLÁNÍM PRŮBĚŽNĚ PO CELOU SEZONU ZARYBŇOVAT OZNAMUJI, ŽE ZÍTRA, TJ. V PÁTEK 3. ČERVENCE OPĚTOVNĚ ZARYBŇUJEME NAŠI PSTRUHOVOU SVRATKU A PK2 PĚKNÝMI PSTRUHY 40 - 70 DKG.
ZE VZDÁLENÉ PSTRUHÁRNY DOVEZEME 1600 PSTRUHŮ A TAKTO JE ROZSADÍME:
---PK2 - 1000KUSŮ
---SVRATKA - 600 KUSŮ
POZNÁMKA:
OSOBNĚ JSEM DNES BYL V BOROVNICI NA SVRATCE A STÁVAJÍCÍ PRŮTOK JSEM VYHODNOTIL NA ÚROVNI BĚŽNÉHO ZAHÁJENÍ Z MINULÝCH LET A TAK MÁM ZA TO, ŽE VYSADIT RYBY DO BOROVNICKÉHO SPLAVU A NÁSLEDNĚ DO ÚSEKU PO PAJKROVO KOLO MŮŽEME. NICMÉNĚ MUSÍM TAKÉ OZNÁMIT, ŽE V POLIČCE ZAČALO PRŠET A TAK NEMOHU VYLOUČIT IMPROVIZACI Z DŮVODU OPĚTOVNĚ VELKÉ VODY NA SVRATCE. ZÍTRA RÁNO PŘIVSTANU A PŘESVĚDČÍM SE O SKUTEČNOSTI, POKUD BUDE V BOROVNICI VELKÁ VODA, PSTRUHY VYSADÍME V CELÉM MNOŽSTVÍ 1600 KUSŮ DO PK2. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ LETNÍ PSTRUHAŘSKÉ ZÁŽITKY.

odpověděl(a)

RYBY DOVEZEME MEZI 10.30 - 12.00 HODIN.

, Hloubka odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné někde sehnat pudorys přehrad PK0 + PK1? Zajímala by mě hloubka, koryto atd. Mockrát děkuji.

odpověděl(a)

Z půdorysu se nepozná hloubka, ale tvar nádrže zvrchu. Obávám se, že i kdyby se někomu nějaká dokumentace do ruky dostala, vzkledem k aktuálním klimatickým jevům, zanášení rybníků..., může být hodně věcí už jinak.

, Kapr odpovědět

Zdravím,
na co tak u Vás chytáte kapříky? Ať víme co vzít a zachytáme si trochu 5 1

odpověděl(a)

Jedině Kukuřice kamaráde u 2

, - odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat jak jdou dravci na pk2 ?? A je voda v rybníku hodně špinavá? Díky

, - odpovědět

Dobrý den ,nevíte někdo jestli jsou na Pekle Sumci ?děkuji .

odpověděl(a)

Ano, na Pekle sumci jsou. Ale na Pekle není možný lov 24h jako třeba na PK1. Denní doba lovu je v měsíci květnu, červnu, červenci a srpnu od 3 do 23 hodin ( +1h letní čas - tedy od 4:00 do 0:00 )

odpověděl(a)

A berou někde sumci, chtěl bych na ně vyrazit a nevím kam.
Děkuji za odpověď

odpověděl(a)

Vim o peknych kusech na Stasovskem rybniku.

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - V 17.30, PRODEJ ROČNÍCH POVOLENEK A VÝMĚNA PRŮKAZŮ, MOŽNOST NOVÝCH ČLENSTVÍ, U HOSPŮDKY NA PK1
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ VŠECH RYBNÍKŮ KAPRY

POZNÁMKA:
POKUD I VE ČTVRTEK VEČÉR BUDE ZNAČNĚ ZVÝŠENÁ VODA NA SVRATCE, TAK ZARYBNĚNÍ SVRATKY VYNECHÁME A VŠECHNY PSTRUHY VYSADÍME DO PK2.

, DNEŠNÍ POZNATKY odpovědět

PŘÁTELÉ,
PŘI DNEŠNÍ OBJÍŽDCE NĚKOLIKA RYBNÍKŮ JSEM ZÍSKAL TYTO POZNATKY:
---NA PK1 2 RYBÁŘI Z BOKU U HOSPŮDKY ULOVILI ZA POUHOU 1 HODINU 5 KAPRŮ V ROZPĚTÍ 44 - 52 CM
---NA PK0 JSEM HOVOŘIL U LÁVKY OD PARKOVIŠTĚ SE DVĚMI RYBÁŘI, OBA CELKEM KAPRY ÚSPĚŠNĚ LOVILI, JEDEN MĚL VE VEZÍRKU KAPRA 58 CM A ROVNĚŽ I DRUHÝ RYBÁŘ TAKÉ KAPRA KOLEM 50 CM VE VEZÍRKU MĚL
---NA PEKLE JSEM HOVOŘIL S RYBÁŘEM Z KOROUHVE, KTERÝ RYBAŘIL NA PLÁŽI A ULOVIL CELKEM 10 KAPRŮ V ROZPĚTÍ CCA 40 - 52 CM, JEDNOHO PADESÁTNÍKA SI PONECHAL
DOMNÍVÁM SE, ŽE TO NENÍ NEJHORŠÍ SITUACE. JE JISTÉ, ŽE V SOUČASNÉ DOBĚ MÁME RYBNÍKY SVÝM ZPŮSOBEM POZNAMENANÉ VELKOU VODOU, PŘEDEVŠÍM KLESLA TEPLOTA A RYBNÍKY JSOU CITELNĚ PROPLÁCHNUTÉ, TJ. PROUD VODY ODPLAVIL ŽIVOU PŘIROZENOU POTRAVU A BUDE TRVAT NĚKOLIK DNÍ, NEŽ SE VŠE VRÁTÍ DO BĚŽNÉHO LETNÍHO STANDARTU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ LETNÍ CHVÍLE. OPAKOVANĚ INFORMUJI, ŽE NEJBLIŽŠÍ KAPŘÍ ZARYBNĚNÍ SE USKUTEČNÍ ZA 16. DNÍ, TJ. V PÁTEK 17. ČERVENCE. DNES JSEM TENTO TERMÍN OPAKOVANĚ POTVRDIL S NAŠIM PARTNEREM A DODAVATEL.

, ZARYBNĚNÍ ZA 1. POLOLE odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
DOVOLTE MI VÁM PŘEDLOŽIT ZPRÁVU O ZARYBNĚNÍ ZA 1. POLOLETÍ LETOŠNÍHO ROKU:
CELKEM JSME ZA TĚCHTO 6 MĚSÍCŮ VYSADILI 49 862 KUSŮ RYB O CELKOVÉ VÁZE 708 METRÁKŮ. Z TOHO:
---22 312 KAPRŮ
---1 120 AMURŮ
---2 500 LÍNŮ
---900 CEJNŮ
---1 200 OKOUNŮ
---230 ŠTIK
---3 600 SIVENŮ
---18 000 PSTRUHŮ
HODNOTA ZARYBNĚNÍ 5 353 754 KORUN.
VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
TOTO JE SKUTEČNOST PRVNÍHO POLOLETÍ LETOŠNÍHO ROKU. MÁM ZA TO, ŽE SE JEDNÁ O SOLIDNÍ ZARYBNĚNÍ. MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE V TOMTO PŮLROCE ČELÍME NĚKOLIKA NEČEKANÝM PROBLÉMŮM, PŘEDEVŠÍM OMEZENÍM Z DŮVODU KORONAVIRU A TAKTÉŽ PO MNOHA DLOUHÝCH LETECH DŮSLEDKŮM DÍLČÍCH LOKÁLNÍCH POVODNÍ.
PŘES VŠECHNY PROBLÉMY POVAŽUJI PRVNÍ PŮLROK ZA ÚSPĚŠNÝ A VĚŘÍM, ŽE I VE DRUHÉ ČÁSTI ROKU SE NÁM PODAŘÍ SOLIDNĚ ZARYBŇOVAT. HODLÁME VYSADIT JEŠTĚ 300 METRÁKŮ RYB, Z TOHO 160 METRÁKŮ KAPRŮ, 120 METRÁKŮ PSTRUHŮ A SIVENŮ A 25 METRÁKŮ ŠTIK A OKOUNŮ V CELKOVÉM POČTU CCA 40 - 50 000 KUSŮ RYB.
DOVOLTE MI TÉŽ NAPSAT, ŽE VELIKOST HLAVNÍ VYSAZOVANÉ RYBY, KTEROU JE KAPR, BYLA Z JARA VELICE SOLIDNÍ. PRVNÍCH 15 000 KUSŮ Z JARA VYSAZENÝCH KAPRŮ BYLO VELIKOSTNĚ PŘES 3 KG, COŽ JE ZE VŠECH DŘIVĚJŠÍCH LET NEJVYŠŠÍ VÁHOVÝ PRŮMĚR NA KUS. NÁSLEDNĚ JSME JIŽ REALIZOVALI DALŠÍ DVĚ, TZV. LETNÍ VYSAZOVÁNÍ, KDY SE KAPŘI LOVÍ NA PLNÝCH RYBNÍCÍCH A VELIKOST TĚCHTO KAPRŮ BYLA MEZI 40 - 50 CM O PRŮMĚRNÉ VÁZE 2,2 KG NA KUS. JEDNÁ SE O STANDARTNÍ LETNÍ RYBU, KTEROU NÁM NÁŠ PARTNER ODLOVUJE NA PLNÉ VODĚ A KTERÁ PRŮBĚŽNĚ DORŮSTÁ AŽ NA TÉMĚŘ 4 KG DO PODZIMU. JE PŘIROZENÉ, ŽE NA NAŠICH RYBNÍCÍCH, KDE SE RYBY PRŮBĚŽNĚ LOVÍ A PŘEDEVŠÍM TI MENŠÍ SE OPAKOVANĚ VRACÍ ZPĚT, KAPŘI TAKTO DO 4 KG NEDOROSTOU, NICMÉNĚ O PŮL AŽ JEDNO KILO DO PODZIMU DOROSTOU. JE JISTÉ, ŽE DALŠÍ LETNÍ ZARYBNĚNÍ BUDOU JIŽ O VĚTŠÍCH KAPRECH, ALE TAK TOMU JE JIŽ CELOU ŘADU LET. LETOS JE TO TROCHU PŘIBRŽDĚNÉ Z DŮVODU, ŽE JE RELATIVNĚ CHLADNÉ JARO A JE TÉŽ DEŠTIVO A TO PO MNOHO LETECH. PŘESTO VĚŘÍM, ŽE NÁSLEDNÉ KAPŘÍ ZARYBNĚNÍ BUDE JIŽ NA DOBRÉM VÁHOVÉM PRŮMĚRU A TÉŽ I NAŠI KAPŘI Z PODZIMNÍCH VÝLOVŮ BUDOU KOLEM 3 KG. PROSÍM O JISTOU POKORU A TRPĚLIVOST.
TÉŽ BYCH VÁS CHTĚL VŠECHNY VYZVAT A PŘEDEVŠÍM TY, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI RYBY A ÚLOVEK SI RÁDI ODNESOU, BERTE I KAPRY KOLEM 40 - 45 CM, JSOU TO CHUTNÉ RYBY A JE ŠKODA JE STÁLE DOKOLA POUŠTĚT ZPĚT. NEDEJTE NA ZBYTEČNÉ ŘEČI, ŽE SE TAKOVÉTO RYBY NEBEROU. NE PŘÁTELÉ, BRÁT TAKOVÉ RYBY JE ZCELA LEGITIMNÍ A JÁ VÁS O TO OSOBNĚ PROSÍM, KLIDNĚ SI JE VEMTE. NEDEJTE SE ODRADIT ZBYTEČNÝMI A HLOUPÍMI ŘEČMI, ŽE JSTE MASAŘI. VĚŘTE, ŽE PRO CELKOVÝ STAV REVÍTŮ A ZDRAVOTNÍ KONDICI RYBÍ OBSÁDKY JE TO VELMI DŮLEŽITÉ.
DĚKUJI VÁM VŠEM, KAŽDÉMU JEDNOMU ZA ZODPOVĚDNÉ CHOVÁNÍ. VĚŘME, ŽE SE NÁM DRUHÉ POLOLETÍ TAKÉ DOBŘE PODAŘÍ A NAŠE VODY BUDOU PO CELÝ ROK MÍSTEM DOBRÉ RYBAŘINY A ODPOČINKU. PŘEJI Z CELÉHO SRDCE KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ I SPOLEČENSKÉ CHVÍLE.

odpověděl(a)

Hospodari o masarich jste se vyjadril suprove konecne pravda nemohu ani uverit! Kapry 40 cm lidi berou, ale z toho kaprika neni tolik masa zase za cenu povolenky.

odpověděl(a)

NO DOBŘE MILÝ PŘÍTELI, JAK SE DÍVÁTE NA PŘÍPADY, KDYŽ, PŘEDEVŠÍM Z JARA, PO HLAVNÍM VYSAZOVÁNÍ SI RYBÁŘI VE STOVKÁCH PŘÍPADŮ ODNÁŠÍ 2 KAPRY KOLEM 4 - 5 KG NA KUS, TJ. 8 - 10 KG RYB. TAKÉ SE DOMNÍVÁTE, ŽE TO NENÍ ADEKVÁNÍ CENĚ POVOLENKY?

odpověděl(a)

Dobrý večer pane Kodl. Trošku nechápu, jak se někomu nemůže líbit cena povolenky, ve které je zahrnuta i ryba, která se může odnést. Byl jste někde na nějaké soukromé vodě? Ceny těchto povolenek se pohybují úplně někde jinde a podotýkám, že je to bez ryby. Jestli se Vám cena nelíbí, tak můžete jezdit jinam a nebrečet tady.

odpověděl(a)

Vazeni a mily pane Radku na jine reviry jezdim vic nez do Policky a za vyrazne nizsi cenu povolenky na den nez v Policce. Za dalsi tyto povolenky nejsou bez ponechane ryby jen s tim rozdilem, ze ponechanou rybu doplatim podle vahy. Ja vazeny pane nebrecim ani nevim proc bych to delal. Pane Martinu mate pravdu ja jsem to jen myslel tak, ze vysazujete velke kapry 5 az 8kg a take ty male 40 cm a tech tam je daleko vic nez tech vetsich neslo by vysadit prumerne kapry, kteri by meli kolem 45 az 55cm treba? Potom jak vysazujete vy dojde prave k tomu, ze nekteri rybari se proste nazerou velkych ryb a ostatni uz chytaji porad jen ty male prijde mi to dost nespravedlive. Ale to je v celku jedno vim, ze mate tisic odpovedi a stejne jedete po svem. Na jinych revirech je to o necem jinem.

odpověděl(a)

Dobré odpoledne pane Kodl, můžete uvést nějaké příklady?

odpověděl(a)

Jake priklady?


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1204

Kalendář

 «  červenec 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

prehrada2.jpg

Počasí


TOPlist