Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9476

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Vážení kolegové, rybáři, kamarádi.
Používejte prosím zdravý a selský rozum a především buďte zodpovědní nejen sami k sobě, ale i k ostatním.
Žádáme Vás o dodržování několika zásadních pravidel:
1. Pozorujete-li na sobě některé příznaky onemocnění (rýma, kašel, teplota), zůstaňte doma, telefonicky kontaktujte obvodního lékaře a dodržujte doporučení Ministerstva zdravotnictví.
2. Dodržujte zásady osobní hygieny - pravidelné mytí rukou, použití dezinfekce.
3. V rámci možností dodržujte skupinovou izolaci a sociální distanci. Při lovu se snažte v maximální míře vyhýbat kontaktu s jinou osobou, dodržujte doporučenou distanci, tedy minimálně 1,5 až 2 metry. Při nutném kontaktu používejte roušky.
Přistupujme k problematice Covid-19 s pokorou a především zodpovědně!
Čím dříve se nám společnými silami podaří tento problém eliminovat, tím dříve se budeme moci scházet na rybářských kláních a dalších společných akcích.

Děkujeme – RS Vysočina.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1275
, https://vulkanvegas... odpovědět

https://vulkanvegaspl.com/

, FOTKY Z POMEZÍ odpovědět

DOBRÝ DEN VÁM VŠEM,
NÍŽE ODKAZ NA FOTKY Z PRŮBĚHU ODBAHNĚNÍ RYBNÍKU V POMEZÍ
evelinakrivkova.rajce.idnes.cz/RYBNIK_POMEZI_...

, Pomezsky rybnik odpovědět

Dnes jsem se byl podívat na rybníku v Pomezí,jak pokračuje práce na odbahnění.Musim napsat že je radost se dívat,když se nasadí profesionální technika s profesionální obsluhou.Pripadal jsem si,jako na veletrhu kde předvádějí co který stroj dokáže. Ten buldozer pracoval tak intenzivně, že jsem měl podezření, že ho musí řídit sám Jarda Martinů. Jediné co kazí to obrovské nasazení je počasí, které se snad od zítřka také zlepší,protože tohle tempo nemůže nechat lhostejneho ani svatého Petra,patrona rybářů. Držím palce 1

odpověděl(a)

Nejspíš ho řídil Chuck Norris

odpověděl(a)

Jardo, to myslíte vážně?

, LOV NA DÍRKÁCH odpovědět

PŘÁTELÉ,
JAK ZDE JIŽ DNES PÍŠE PEPA KONOPÁSEK, KTERÉHO JSEM VČERA POŽÁDAL O ZMĚŘENÍ LEDU, JE LED STÁLE SLABÝ. MEZI LEDEM A SNĚHEM JE VODA. TUTO SITUACI MŮŽOU ZLEPŠIT POUZE MRAZY NEJMÉNĚ 10 STUPŇŮ POD NULOU. UVIDÍME, CO NAKONEC Z TĚCH SLIBOVANÝCH MRAZŮ BUDE, ALE MYSLÍM, ŽE SE POTVRZUJE MŮJ NÁZOR Z PŘÍSPĚVKU ... POČASÍ - ZAMYŠLENÍ ...SITUACE JE SKUTEČNĚ NA POVÁŽENOU, JE PŮL LEDNA A STÁLE NEMÁME LED, TO KROMĚ LOŇSKÉHO ROKU JEŠTĚ NIKDY NEBYLO.
CO MŮŽEME DĚLAT? MUSÍME STÁLE VĚŘIT, ZÍTRA OPĚT LED NECHÁM ZMĚŘIT, JE JISTÉ, ŽE ANI NEDĚLNÍ ZARYBNĚNÍ NEMŮŽEME REALIZOVAT. SLIBUJI ALE, ŽE POKUD SKUTEČNĚ LED NABUDE BEZPEČNÝCH HODNOT, ZARYBNÍME A SPUSTÍME LOV Z LEDU. STÁLE ALE MUSÍME ČEKAT. DĚKUJI ZA TRPĚLIVOST A ZODPOVĚDNÉ CHOVÁNÍ.

, ZAČÍNÁ SE DAŘIT odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
S VELIKOU RADOSTÍ MUSÍM NAPSAT, ŽE DNES SE NÁM NA POMEZÁKU KONEČNĚ ZAČALO DAŘIT. JIŽ V 10. HODIN PŘIVEZLI TĚŽKÝ BULDOZER, KTERÝ NÁM PŘÍHRNUJE JIŽ ODVODNĚNÉ BAHNO DO MÍST, KDE SE NECHÁ NAKLÁDAT NA AUTA, KTERÁ HO TÉMĚŘ NEUVĚŘITELNÝM ROZJEŽDĚNÝM TERÉNEM VYVÁŽÍ. JE AŽ OBDIVUHODNÉ, KUDY TATRY PROJEDOU. S VELIKÝM OBDIVEM A ÚCTOU HODNOTÍM PRÁCI A NASAZENÍ VŠECH ŠOFÉRŮ, BAGRISTŮ A TÉŽ I DNEŠNÍHO BULDOZERISTY. I PÁN, KTERÝ JEZDÍ NA BULDOZERU JE JIŽ DŮCHODCE, DŮCHODCE MÁME I NA HLAVNÍM BAGRU. MYSLÍM, ŽE TO NĚCO VYPOVÍDÁ O DNEŠNÍ DOBĚ, MIMO JINÉ, JAK JE DNES TĚŽKÉ SEHNAT LIDI NA PRÁCI. OBA PÁNOVÉ MAJÍ OBROVSKÉ ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI A JE VELIKOU RADOSTÍ JE POZOROVAT PŘI JEJICH OBSLUZE VÝKONNÝCH MODERNÍCH STROJŮ. MUSÍM TAKÉ VELICE OCENIT PRÁCI ŘIDIČŮ, KTEŘÍ JEZDÍ TERÉNEM, KTERÝ SE JEN TAK NEVIDÍ. JÁ TAKOVÝ PAMATUJI PŘED 40 LÉTY, JAKO VOJÁK NA VOJENSKÉ STŘELNICI. ZA ZÁSADNÍ POVAŽUJI ZKUTEČNOST, ŽE NÁM BLÁTO OD PROSINCOVÉHO VYBAGROVÁNÍ NA PODELNÉ HROMADY NATOLIK VYSCHLO, ŽE BYLO MOŽNÉ EFEKTIVNĚ NASADIT BULDOZER. VELKÁ ŠKODA, ŽE DNES PRASKLA HADICE NA DRUHÉM BAGRU, NICMÉNĚ SE SNAD BĚHEM NOCI PODAŘÍ OPRAVIT A OPĚT SE ZÍTRA PO RÁNU ZAPOJÍ DO PRÁCE. DNES SE ZATÍM PODAŘILO UDĚLAT DENNÍ REKORD VÝVOZU A SNAD I S POMOCÍ MRAZŮ DOKÁŽEME SOBOTU A NEDĚLI MAXIMÁLNĚ VYUŽÍT. DALŠÍ STAROSTÍ NA OBZORU JE, ŽE HLAVNÍ SKLÁDKA BAHNA SE RYCHLE PLNÍ A PRAVDĚPODOBNĚ JIŽ V NEDĚLI BUDE CELÁ NAPLNĚNÁ. POKUD NÁM NEPROMRZNOU POLE POD SNĚHEM, BUDEME MÍT DALŠÍ PROBLÉM, KAM BAHNO VYVÁŽET. PŘEJME SI, AŤ NÁM DNEŠNÍ SOLIDNÍ VÝKON VYDRŽÍ I PRO DALŠÍ DNY. MYSLÍM, ŽE PO TÝDNU TĚŽKÉHO TRÁPENÍ SI TO ZASLOUŽÍME. DĚKUJI.

, Led odpovědět

Dnešní měření ukázalo, že situace je ještě horší než byla! Na ledové ploše je vrstva sněhu, potom voda a pod ní led, ktery je měkký o tloušťce 4-5cm. Nikdo nevstupujte na led! Je to opravdu nebezpečné!!

, DNEŠNÍ POMEZÁK odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ,
JEŠTĚ TÉMĚŘ ZA TMY ZAČALY I DNES PRÁCE NA ZASNĚŽENÉM POMEZÁKU. JIŽ PŘI NALOŽENÍ A VÝJEZDU PRVNÍ TATRY BYLY KOMPLIKACE, NALOŽENÉ AUTO SE NEMOHLO ROZJET, UKLOUZANÝ SNÍH VŠE ZNAČNĚ KOMPLIKOVAL. ALE I TAK PRÁCE ZAČALY A PŘES VŠECHNY NEMALÉ PROBLÉMY SE I DNES OPĚT KUS PRÁCE ODVEDL. V POLEDNE JSME SITUACI VYHODNOTILI A DOSPĚLI K ZÁVĚRU, ŽE JE NEZBYTNÉ, CO NEJRYCHLEJI ZAJISTIT DALŠÍ TĚŽKÝ STROJ A TO SILNÝ BULDOZER, KTERÝ BUDE PŘIHRNOVAT JIŽ ODVODNĚNÉ BAHNO Z HROMAD SE VZDÁLENĚJŠÍCH PARTIÍ, KAM SE NEDOSTANOU AUTA. PO NĚKOLIKA TELEFONECH JSME MĚLI ŠTĚSTÍ A STROJ ZAJISTILI, JIŽ ZÍTRA, CCA V POLEDNE OČEKÁVÁME PŘÍJEZD VELKOTONÁŽNÍHO TRAJLERU, KTERÝ Z CHOTĚBOŘE PŘIVEZE BULDOZER.
MÁME VELKÉ OČEKÁVÁNÍ, ŽE NÁŠ CELKOVÝ VÝKON POSÍLÍME A URYCHLÍME VÝVOZ BAHNA. MUSÍME MAXIMÁLNĚ VYUŽÍT MRAZIVÉHO POČASÍ. I STROJNÍK Z TOHOTO STROJE PŘISLÍBIL CELOVÍKENDOVOU PRÁCI. OD DNEŠNÍ NOCI SNAD KONEČNĚ ZESÍLÍ MRAZY, NA KTERÉ STÁLE ZOUFALE ČEKÁME A PRÁCE SE ZAČNE VÍCE DAŘIT.

, LOV NA DÍRKÁCH odpovědět

PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI ZIMNÍHO RYBOLOVU Z LEDU,
DOVOLTE MI VÁS AKTUÁLNĚ INFORMOVAT O PRAVDĚPODOBNÉM VÝVOJI A PŘEDEVŠÍM ZAHÁJENÍ TOLIK TOUŽEBNÉHO LOVU NA DÍRKÁCH.
DNES MÁM POCIT, ŽE KONEČNĚ ZAČÍNÁ MRAZIVÉ OBDOBÍ A I PŘEDPOVĚĎ PRO NEJBLIŽŠÍ DNY JE DOBRÁ. TO VŠE DÁVÁ DOBROU NADĚJI, ŽE BYCHOM SE MOHLI KONEČNĚ DOČKAT BEZPEČNÉHO LEDU SÍLY ALESPOŇ 12 CM. MUSÍM TAKÉ ALE NAPSAT, ŽE NAPADLO CELKEM DOST SNĚHU, KTERÝ TLUMÍ ÚČINEK MRAZU.
ZÍTRA, TJ. V PÁTEK OPAKOVANĚ ZJISTÍME SÍLU LEDU NA PŘEHRADÁCH. VĚŘÍM, ŽE OD POSLEDNÍHO MĚŘENÍ, KDY LED MĚL POUHÝCH 5 - 6 CM, SÍLA LEDU ALESPOŇ O 2 CM NAROSTLA. OPAKOVANĚ ALE MUSÍM NAPSAT, ŽE POKUD SÍLA LEDU NEBUDE ALESPOŇ 12 CM, VSTUP NA LED NEDOVOLÍME A RYBY NEVYSADÍME.
POKUD BY NÁM POČASÍ PŘÁLO A TATO SÍLA LEDU BY NASTALA NAPŘ.JIŽ TUTO SOBOTU, TAK SE POKUSÍME V NEDĚLI ZARYBNIT A UMOŽNÍME RYBOLOV.
PŘÁTELÉ,
OPĚTOVNĚ OPAKUJI A STÁLE OPAKOVAT BUDU, NA PRVNÍM MÍSTĚ JE VAŠE BEZPEČNOST A NIC JINÉHO, STÁLE BUDU APELOVAT NA VAŠI ZODPOVĚDNOST SE PŘED KAŽDÝM VSTUPEM NA LED PŘESVĚDČIT O JEHO SÍLE. DÁLE BUDE NUTNÉ DODRŽOVAT DALŠÍ BEZPEČNOSTNÍ ZÁSADY, TJ. NESHLUKOVAT SE, RYBAŘIT V PŘÍBŘEŽNÍCH PÁSECH A NIKDY NECHODIT NA DÍRKY SÁM, VŽDY JE NUTNÉ MÍT DALŠÍHO SPOLEČNÍKA A KAMARÁDA POBLÍŽ. TÉŽ I PRŮMĚR DIREK POUZE 20 CM MÁ ZNAČNÝ BEZPEČNOSTNÍ ROZMĚR Z DŮVODU NEPROPADNUTÍ DO SNĚHEM ZAKRYTÉ DÍRKY A POD. DĚKUJI A BUDU SE SNAŽIT INFORMOVAT. OPAKUJI ALE JEŠTĚ JEDNOU, V TUTO CHVÍLI JEŠTĚ NEVÍME, KDY LED DOSÁHNE BEZPEČNÉ SÍLY A STÁLE MUSÍME ČEKAT. DĚKUJI.

, ČLENSKÁ SCHŮZE odpovědět

VÁŽENÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
OPAKOVANĚ OZNAMUJI, ŽE NA ZÁKLADĚ NĚKOLIKA JEDNÁNÍ S PRÁVNÍKEM BYLO ROZHODNUTO, ŽE LETOŠNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE Z DŮVODU KORONAVIROVÝCH OPATŘENÍ SE USKUTEČNÍ KORESPONDENČNÍM ZPŮSOBEM.
JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN OBDRŽÍ VŠICHNI NAŠI ČLENOVÉ POŠTOU ZÁKLADNÍ INFORMACI, KDE BUDE VŠE POPSÁNO A VYSVĚTLENO. NÁSLEDNĚ DO 10. ÚNORA DOSTANOU VŠICHNI ČLENOVÉ DALŠÍM DOPISEM SEZNAM NAVRŽENÝCH ČLENŮ DO VÝBORU, VÝSLEDKY HOSPODAŘENÍ ZA ROK 2020 VČETNĚ SEZNÁMENÍ S ČINNOSTI SPOLKU OD POSLEDNÍ ČLENSKÉ SCHŮZE A TÉŽ NÁVRH NA USNESENÍ.
HLASOVÁNÍ SE USKUTEČNÍ OD 15. ÚNORA DO 1. BŘEZNA A TO PÍSEMNĚ. NÁVRH NA USNESENÍ BUDE KAŽDÉMU ČLENOVI DORUČEN DALŠÍM DOPISEM DO ZAHÁJENÍ HLASOVÁNÍ POŠTOU NA JEHO ADRESU. POKUD SPOLEK NEOBDRŽÍ USNESENÍ OD ČLENA V UVEDENÉ LHŮTĚ DO 1.3.2021, BUDE SE MÍT ZA TO, ŽE ČLEN NEHLASOVAL A S NÁVRHEM USNESENÍ NESOUHLASÍ.
ČLENOVÉ MOHOU HLASOVÁNÍ PROVÉST VYPLNĚNÍM A ODEVZDÁNÍM ZASLANÉHO USNESENÍ NA 4 MOŽNÉ ADRESY:
---POŠTOVNÍ SCHRÁNKA NA DOMU JAROSLAVA MARTINŮ, PASEKY 963, POLIČKA
---ZASLÁNÍM OBYČEJNOU POŠTOU NA ADRESU SÍDLA SPOLKU, TJ. NA ADRESU JAROSLAV MERTINŮ, PASEKY 963, 572 01 POLIČKA
---ODEVZDÁNÍM V PRODEJNĚ RYBÁŘSKÉ POTŘEBY KONOPÁSEK V POLIČCE
---ZASLÁNÍM OBYČEJNOU POŠTOU NA ADRESU JEDNATELE SPOLKU RICHARD SEKANINA, 572 01 KVĚTNÁ 166
---NEBO ODEVZDÁNÍM PŘI PRODEJI ROČNÍCH POVOLENEK DNE 20.2. 2021 A 27.2.2021 NA PŘEHRADĚ V POLIČCE
PROSÍM PŘÁTELÉ,
BUĎTE TRPĚLIVÍ, VŠE VÁM PŘIJDE POŠTOU DOMŮ. MOC ALE PROSÍM O ZODPOVĚDNOST A SOUNÁLEŽITOST, POKUD SE NÁM NEVRÁTÍ NEJMÉNĚ JEDNA POLOVIVA SOUHLASNÝCH, VÁMI PODEPSANÝCH A VYPLNĚNÝCH LISTŮ, TAK ZASTAVUJEME ČINNOST NAŠEHO SDRUŽENÍ. PŘEDEM DĚKUJI.

, Led odpovědět

Kolik má led na přehradách měřil to dnes někdo?

odpověděl(a)

Na Seči a na Lipně okolo 15 cm

odpověděl(a)

Ty bys zasloužil na rypák ty vtipalku trapnej

odpověděl(a)

Tak poď ty frajere jakejsi, vypnu tě nahned.

odpověděl(a)

To, mám radost vy nýmandi, že jsem vás nasral

odpověděl(a)

Cože? 2 TROTL 5 5 5

odpověděl(a)

Jenom imbecil neví, jaký je rozdíl mezi trolem a TROTLEM

odpověděl(a)

To cože?,bylo na to co píšeš a trotl seš.Ale to nepochopíš ani ted,protože zrovna asi koukaš jako trotl na trola do zrcadla a nevěříš svým očím 3

odpověděl(a)

Jen nevím jesi na Sečí nebo na Lipně 3 3 3

, Kde koupím povolenku odpovědět

Dobrý den, Kde v tuto dobu mohu sehnat jednodenní povolenku(hostenku) ve všední den když jsou rybářské prodejny zavřeny.Děkuji

odpověděl(a)

Dostaneš kartáč. počkej si ….. 3 3

odpověděl(a)

Vpravo je reklama na prodejnu Konopásek. Je tam telefon,tam se domluvíš. Jsou tam kluci velice vstřícní.

odpověděl(a)

Na ryb. obchodě v Poličce máme okenkovy prodej, klidně se pro povolenku zastavit můžete. Otázka je spíš, že momentálně se nedá nikdy rybarit. Led není dostatečně silný a vše je zamrzlé:-(

odpověděl(a)

No vidíš. Teď ti to píšu,že jsou tam velice vstřícní. Ještě jsi se dozvěděl, že zatím nemáš kde chytat. Na což já jsem zapomněl.

, POČASÍ - ZAMYŠLENÍ odpovědět

PŘÁTELÉ,
DOVOLTE MI MALÉ ZAMYŠLENÍ NAD POČASÍM POSLEDNÍCH LET.
MYSLÍM, ŽE MI VĚTŠINA Z VÁS DÁ ZA PRAVDU, ŽE JSME V POSLEDNÍCH NĚKOLIKA LETECH SVĚDKY DRAMATICKÝCH ZMĚN, PŘEDEVŠÍM ZVYŠUJÍCÍCH SE TEPLOT A TÉŽ DLOUHÝCH EPIZODEK SUCHA.
JSEM JIŽ STARŠÍ ČLOVĚK A MNOHÉ PAMATUJI, ALE SITUACI, KDY LONI VE SVÉ PODSTATĚ VŮBEC NENAMRZL BEZPEČNÝ LED A LETOS JE TO STÁLE OTÁZKOU, NEPAMATUJI.
PAMATUJI ALE, ŽE JAKO DĚTI JSME NĚKOLIKRÁTE BRUSLILY JIŽ I NA MIKULÁŠE A CO SE TÝČE VÁNOC, KROMĚ POSLEDNÍCH 2 - 3 LET SE NIKDY ZA MÉHO ŽIVOTA NESTALO, ŽE BY NA VÁNOCE NEBYL SILNÝ BEZPEČNÝ LED. ANO, VÁNOČNÍ OBLEVY BÝVALY VELICE ČASTO, ALE VŽDY BYL SILNÝ LED A RYBÁŘI MOHLI NA MOKRÉM LEDĚ, VČETNĚ KALUŽIN, RYBAŘIT.
LONI SE PRAKTICKY Z LEDU NERYBAŘILO. KDE JSOU ROKY, KDY JSME SE STRACHOVALI, ZDA NÁM NA PRVNÍ ZÁVOD, TJ. MUŠKU V PRVNÍ DUBNOVÉ SOBOTĚ LED ROZTAJE. JEŠTĚ PŘED CCA 5 LÉTY JSEM PRVNÍ KAPROVÉ ZARYBNĚNÍ ROZVÁŽEL Z KRAJE DUBNA, LONI JIŽ 20 ÚNORA, KDY RYBNÍKY BYLY ZCELA BEZ LEDU. TO V KONTEXTU POSLEDNÍHO DVACETILETÍ ZNÍ NEUVĚŘITELNĚ.
NECHCI STRAŠIT KLIMACKÝMI ZMĚNAMI, JEŠTĚ PŘED 10 - 15 LÉTY JSEM ZCELA ODMÍTAL TEORIE O GLOBÁLNÍM OTEPLOVÁNÍ, ALE MUSÍM PO PRAVDĚ NAPSAT, ŽE V POSLEDNÍCH LETECH JSEM SILNĚ ZNEKLIDNĚN. Z CELÉHO SVĚTA PŘICHÁZÍ NESPOČET ZNEPOKOJIVÝCH ZPRÁV. POSLEDNÍ CCA 6 LETÉ SUCHO JE TAKÉ NA POVÁŽENOU A MIMO JINÉ NÁM V ČESKU ZDECIMOVALO LESY. NEVÍM, NEVÍM, BOJÍM SE BUDOUCÍCH LET, BOJÍM SE O DOPADY NA PRŮTOKY V ČESKÝCH ŘEKÁCH, BOJÍM SE, ABY BYLO DOSTATEK VODY V RYBNÍCÍCH A PŘEHRADÁCH, BOJÍM SE I O KVALITU VODY V NAŠICH RYBNÍCÍCH, COŽ JE JEDEN Z DŮVODŮ, ŽE MUSÍME RYBNÍKY ODBAHŇOVAT A ČISTIT, JINAK HROZÍ SILNÉ ZAMOŘENÍ SINICEMI, COŽ SE V ČESKU V POSLEDNÍCH LETECH VELMI MARKANTNĚ PROJEVILO. TOTO VŠE PÍŠI S PLNÝM VĚDOMÍM, ŽE ROK 2020 BYL PO MNOHA LETECH VELMI VODNATÝ A MIMO JINÉ NÁM I KOMPLIKUJE PRÁCE NA POMEZÁKU. BOJÍM SE, ŽE NÁS BRZY ČEKAJÍ DALŠÍ SUCHÁ OBDOBÍ A S TÍM SPOJENÉ PROBLÉMY. O TO VÍC MUSÍME UDRŽOVAT NAŠE RYBNÍKY V DOBRÉM STAVU.
MÁM ZA ZLÉ, ŽE VĚDCI JEŠTĚ NEDOKÁZALI SPOČÍTAT O KOLIK BY MUSELO DLOUHODOBĚ PRŠET VÍCE, ABY SE VYROVNAL VELMI ZVÝŠENÝ VÝPAR Z DŮVODU NAVÝŠENÉ TEPLOTY Z POSLEDNÍCH DEKÁD O CCA 2 STUPNĚ. JE JISTÉ, ŽE TATO SKUTEČNOST MÁ A BUDE I DO BUDOUCNA MÍT ROZHODUJÍCÍ DOPAD NA RYCHLÉ VYSUŠOVÁNÍ KRAJINY. JSEM VELMI ZKLAMÁM SKUTEČNOSTÍ, ŽE I PŘES VELMI DEŠTIVÝ ROK 2020 A ZDÁNLIVÉHO CHLADNÉHO POČASÍ, EVROPA HLÁSÍ ROK 2020 JAKO NEJTEPLEŠÍ V HISTORII MĚŘENÍ. TO JE PŘÁTELÉ VELMI ZNEPOKOJIVÉ, CO NÁS ČEKÁ V LETECH, KDY BUDE S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ PRŠET PODNORMÁLNĚ A NEBO I STANDARTNĚ? JAKÁ BUDE SITUACE V PŘÍRODĚ A JAKÁ SITUACE S VODOU? POUZE K MALÉMU ZAMYŠLENÍ. DĚKUJI.

, POMEZÁK - TRÁPENÍ odpovědět

MILOVNÍCI POMEZÁKU,
I DNES SE OD BRZKÉHO RÁNA AŽ DO TMY OPĚTOVNĚ USILOVNĚ PRACOVALO NA ODBAHNĚNÍ POMEZÁKU. BOHUŽEL STÁLE ČEKÁME NA SOLIDNÍ MRAZY, KTERÉ SE STÁLE NECHTĚJÍ DOSTAVIT. RÁNO BYLY POUHÉ 2 STUPNĚ POD NULOU, V POLEDNE JIŽ BYLA NULA A V 17. HODIN, KDYŽ KONČILO VYVÁŽENÍ, POUHÝ JEDEN STUPEŇ POD NULOU.
STÁLE SE TRÁPÍME, AUTA ČASTO ZAPADAJÍ, VÝJEZDY SE PROJÍŽDĚJÍ DO HLOUBKY, KDY JIŽ AUTA NEPROJEDOU. NICMÉNĚ STÁLE SE PRACUJE, I PŘES VŠECHNY DNEŠNÍ POTÍŽE SE OPĚT ODVEDL SOLIDNÍ KUS PRÁCE. NYNÍ, JIŽ PO TMĚ SE SPRAVUJÍ VÝJEZDY, ABY SE ZÍTRA MOHLO OPĚT VYVÁŽET.
VELICE SE UPÍNÁME, ŽE MRAZY ZESÍLÍ. VŠICHNI ŠOFÉŘI, VČETNĚ BAGRISTŮ MI PŘISLÍBILI PRACOVAT V SOBOTU I V NEDĚLI, DOKONCE ZVAŽUJEME PRÁCI V NOCI S VYUŽITÍM MRAZIVÝCH TEPLOT.
NENÍ TO VŮBEC JEDNODUCHÉ, NA RYBNÍKU TO VYPADÁ, JAK NA VOJENSKÉM CVIČIŠTI, VŠUDE VYBAGROVANÉ HROMADY BLÁTA K VÝVOZU, MEZI TÍM HLUBOKÉ KOLEJE A STÁLE NÁM VYTÉKÁ ZNAČNÉ MNOŽSTVÍ VODY Z BOČNÍCH DRENÁŽÍ.
PANUJE ALE SILNÉ ODHODLÁNÍ V PRÁCI POKRAČOVAT, JE PŮLKA LEDNA, NENÍ NA CO ČEKAT, MUSÍME POKRAČOVAT STŮJ CO STŮJ.

, dirky odpovědět

zdravim vsechny rybare a nyni i zapalene do rybolovu na dirkach.
jezdil jsem po ruznych rybnicich ale jeste jsem nebyl u vas v Policce.
Prosim o informaci zda bude mozne v nedeli 17.1.21 jit na led (predbezne) a kde mohu koupit povolenku.
predem dekuji a Petruv zdar
Novak Chrudim

odpověděl(a)

Dobrý den,
povolenku lze koupit v hospůdce na přehradě. Ale pochybuji že v neděli už bude dostatečně silný led. Sledujte zdejší stránky, hned jak bude dostatečná síla ledu určitě to bude zde oznámeno.

odpověděl(a)

S ledem to je na houby, je na něm hodně sněhu která izoluje. A to platí i na loukách a polích. Před pár dny bylo pod sněhem ještě bahno..

odpověděl(a)

Tak na tohle nebude vědět odpověď ani Dagmar Honsová. 5

, Změna doručovací adres odpovědět

Zdravím, potřeboval bych nahlásit změnu korespondenční adresy, koho můžu kontaktovat?

odpověděl(a)

Nejlíp jednatele.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1275

Kalendář

 «  leden 2021  » 
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

lacnov.jpg

Počasí


TOPlist