Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 7299

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

POZOR ZMĚNA - 9. ročník dětských závodů O pohár starosty se uskuteční 29. června 2019


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1028
, SVRATKA 23.5.2019 odpovědět

canon1993.rajce.idnes.cz/reka_Svratka_23.05_2019

, ZARYBNĚNÍ ODLOŽENO odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ RYBÁŘI,
TÍMTO OZNAMUJI, ŽE DNEŠNÍ ZARYBNĚNÍ PK2 A SVRATKY SE ODKLÁDÁ NA TUTO SOBOTU.
ZÍTRA NAPÍŠI S KONEČNOU PLATNOSTÍ, ZDA SOBOTNÍ TERMÍN PLATÍ A POKUD ANO, TAK V KOLIK HODIN RYBY DOVEZEME.
DŮVODEM JE ZVÝŠENÝ STAV VODY VE SVRATCE. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, Velká voda odpovědět

Dobrý večer,myslím,že si všichni milovníci Svratky rádi počkají do příštího týdne na zarybnění,než by pstruzi,kteří mají být zítra puštěni do vody plavali až v Jimramově.

odpověděl(a)

V Jimramově, ve Víru...

, Uhori odpovědět

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat kde se dají chytat úhoři?

odpověděl(a)

PEKLO, PK0, PK1

odpověděl(a)

Jestli to pujdes Patriku zkusit,tak den vedet jak jsi dopadl.Ja to kolikrat zkousel a nic.Podle me jich tam moc nebude.

odpověděl(a)

Také by mě to zajímalo.

, ubytování odpovědět

Zdravím, chci se zeptat nevíte náhodou jestli se dá ubytovat ještě v Lačnově u Střílků u rybníka ? Díky za odpověd.

odpověděl(a)

Dobrý den, nebo za poplatek postavit karavan...

odpověděl(a)

DOMNÍVÁM SE MILÝ PANE, ŽE TUTO INFORMACI ZÍSKÁTE POUZE NA ZÁKLADĚ OSOBNÍ NÁVŠTĚVY PANE STŘÍLKA, KTERÉMU PŘILEHLÉ POZEMKY PATŘÍ. NEMOHU VÁM ANI POMOCI TELEF. ČÍSLEM, KTERÉ NEMÁM A ANI NEVÍM, ZDA PÁN TELEFON POUŽÍVÁ.

odpověděl(a)

Menu-ubytování?

, AKTUAL. RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, PŘEDKLÁDÁM AKTUALIZOVANÉ RYBÁŘSKÉ DĚNÍ DO KONCE ČERVNA:
---ČTVRTEK 23. KVĚTNA MEZI 19. - 20. HOD., ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY A SIVENY
---ČTVRTEK 23. KVĚTNA KOLEM 19. HOD., ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---SOBOTA 1. ČERVNA KOLEM 7. HOD RANNÍ - VELKÉ ZARYBNĚNÍ KAPRY, VŠECHNY SPORTOVNÍ RYBNÍKY
---PÁTEK 7. ČERVNA - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY A SIVENY
---PÁTEK 7. ČERVNA - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 21. ČERVNA - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY A SIVENY
---PÁTEK 21. ČERVNA - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---SOBOTA 29. ČERVNA - 9. ROČNÍK DĚTSKÝCH ZÁVODŮ O POHÁR STAROSTY
---O PŘÍPADNÝCH DÍLČÍCH ZMĚNÁCH BUDU OPĚT VČAS INFORMOVAT

, Dotaz odpovědět

Milý příteli Jardo Martinů, rád bych se Vás zeptal, zda v pátek budete "dávat" pstruhy a siveny na Svratce i ke studánce za skálou v chatové oblasti nebo pouze k "Pajgráku". Resp. kam nejdále proti proudu budete "sypat"? V zadní klidné části řeky to mám velmi rád a protože jsem méně pohyblivý, potřeboval bych to vědět předem, kvůli zajištění dopravy na místo. Děkuji za pochopení a za Vaši odpověď. Mějte příjemný víkend a děkuji Vám za vše, co pro nás rybáře děláte. Moc si toho vážím. Michal Elzer

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
ZA PRVE MUSÍM OPĚTOVNĚ INFORMOVAT, ŽE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDEME NAŠI SVRATKU, ALE I PK2 ZARYBŇOVAT JIŽ VE ČTVRTEK VEČER KOLEM 19. HODINY.
PSTRUHY A SIVENY BUDEME VYSAZOVAT OD MARTINOVSKÉHO SPLAVU AŽ PO PAJKROVO KOLO.
PŘEJI PĚKNÉ PSTRUHOVÉ CHVÍLE.

odpověděl(a)

Mohl by mně někdo z místních znalců popsat kde se nachází to "Pajkrovo kolo"?

, povolenka odpovědět

členství stojí 6000 kč a ulovek je 25 kusu kapr amur atd aostatní pstruh atd 30 kusu

, - odpovědět

Pane Martinu uvazuji o clenstvi v RS Vysocina a chci se zeptat jaky je povoleny ulovek za rok na rocni mimopstruhovou povolenku?

odpověděl(a)

MILÝ PANE DUFKU,
NA ROČNÍ MIMOPSTRUHOVOU POVOLENKU JE ÚLOVEK K PONECHÁNÍ OMEZEN NA 25 RYB HLAVNÍCH, NAPŘ. KAPRŮ + 30 RYB OSTATNÍCH, NAPŘ. PSTRUHŮ + OKOUNI, CEJNI A PLOTICE BEZ OMEZENÍ. ROČNÍ POVOLENKA V KATEGORII DOSPĚLÝ STOJÍ 2100 KORUN. PŘI NAPLNĚNÍ POVOLENÉ KVOTY LZE ZAKOUPI DALŠÍ POVOLENKU.

odpověděl(a)

Dekuji za odpoved.

, rozhodčí odpovědět

Dobrý den, musím reagovat na příspěvek, že při závodu Kamenický losos byli rozhodčí opilý. Já s kolegou jsme jako rozhodčí přijeli autem, proto jsme neměli ani pivo. Pokud k něčemu takovému došlo, mělo se to řešit na místě a ne nás potom házet do jednoho pytle.

, Kamenický losos odpovědět

Dobrý den, pane Martinu,
nejprve Vám chci poděkovat za krásný rybářský zážitek na závodě Kamenický losos, a zároveň přidat názor k tomuto závodu.
Pro mě osobně to byla první návštěva tohoto rybníčku, takže nemohu posuzovat z hlediska historie starší, ale pouze té víkendové.
Závod byl krásný, férový a ukázal jak si kdo umí poradit s danou situací, která nastávala. Ruku na srdce, na začátku téměř všichni vláčí a pak se postupně metody mění, a rybáři musí přizpůsobit daný styl lovu danému místu. To, že na začátku je touha ulovit velkého lososa, kdo by tu chuť neměl, ryby byly nádherné a těch velikých se ulovila celá řada. Samozřejmě s postupem času rybí aktivita upadá a mění se tedy například z vláčení na položenou, plavanou a nebo někdo chytal okounky. Chytit takovou rybičku není jen tak, a je potřeba toto spíše obdivovat než závidět, jak někteří zde a jiní přímo u vody prokazovali.
Za mě osobně bych byl velice rád, kdybych i za rok mohl na lososa jet, do nerozdělených kategorii, protože se zakázaným krmením chytat kapra, který je ve vodě den je jen o náhodě. Pstruzi nemusí byt na rybníku všude, jako letos a dalo by se pokračovat. Takže osobně bych spíše doporučil nechat jednu kategorii, jen vyvážit ryby například takto, Kapr 10 bodů, Pstruh, Lín a ryba nad 20 cm 5 bodů, a ostatní 1bod.
Ještě na závěr bych Vás chtěl požádat o výsledky závodu. Předem děkuji a přeji krásný den.

, Velcí kapři odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat, na kterém rybníku je možno chytit opravdu velké kapry. Dík za odpověď Zbyněk

odpověděl(a)

Velci kapri se daji chytit asi na vsech prehradach a rybnicich jsou i metrove ryby treba na PK1

, Kamenický losos odpovědět

Reakce na pana Radeka-martineka (Kamenický losos)
Pane, já taky nesouhlasím s bodováním, které je na závodě Kamenický losos, ALE jednou pan Martinů, pořadatel, dal taková pravidla, při přihlášením Vy jste s pravidly souhlasil, tak tu nebrečte, že někteří vyhráli na malé okouny. Je to závod a ti co vyhráli, ukázali, že nejen, že vláčí, ale dokážou reagovat na danou situaci a podmínky zkrátka závodníci…Ten co byl druhý vláčel, chytl pár pstruhů, jeden z nich měl přes 60cm. sám sem mu ho zapisoval, pak to nešlo, změnil technologii, na chytání na okouny a byla to jak se ukázalo správná volba zkrátka závodník….
A k těm rozhodčím, jak tu zmiňujete …pivo jsme si dali to nepopírám a taky tam byla partička supr lidiček z Moravské Třebové měli kempinkový stoleček dva chytali tři jim fandili a měli luxusní slivovici a hrušku a dali koštovat a né jednou a hlavně bavili se rybařinou…a byla legrace a vůbec jim nešlo o to, jestli jeden chytá pstruhy a druhý okouny, zkrátka rybáři a závodníci, sice co skoro nic nechytli …ale bavili se a hlavně nebrečí, že jeden chytl to a druhý to….. Pravidla a podmínky měli všichni stejný.
smáža

odpověděl(a)

Vůbec nebrecim!!!! Přeju jim ten pohár !!! Šlo se na kusy a natrhli nám prdel... Ok v pohodě.. nemám s tím sebemenší problém

odpověděl(a)

Smaza.prď na ně!!!! Nám jsi dělal taky rozhodčího a vše bylo ok.Uzili jsme si to parádně 5

, OHLÉDNUTÍ ZA KAMENICÍ odpovědět

MILÍ A VÁŽENÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
DOVOLTE I MĚ S OHLEDEM NA ROZMANITOU DISKUSÍ NAD KAMENICKÝM LOSOSEM NAPSAT MŮJ NÁZOR.
LETOŠNÍ ROČNÍK BYL JIŽ 6. ROČNÍKEM TOHOTO STÁLE VÍCE A VÍCE OBLÍBENÉHO ZÁVODU A TAK SE DOMNÍVÁM, ŽE JIŽ JISTÉ ZKUŠENOSTI MÁME A MŮŽEME SI DOVOLIT HODNOTIT JEDNOTLIVÉ ROČNÍKY.PO 1 ROČNÍKU ZAVLÁDL NÁZOR, ŽE SE MUSÍ ZAKÁZAT KRMENÍ, DŮVODEM BYLA SKUTEČNOST, ŽE NĚKOLIK ŠIKOVNÝCH RYBÁŘŮ, PŘEDEVŠÍM PLAVAČKÁŘŮ OVLÁDLO ZA POMOCI KRMENÍ CELÝ ZÁVOD. OSOBNĚ JSEM TOMUTO NÁZORU NEFANDIL, NICMÉNĚ JSEM TUTO VŮLI RESPEKTOVAL A TAK SE NA DALŠÍ ZÁVODY V KAMENICI KRMENÍ ZAKÁZALO.
ZA ZÁSADNÍ JSEM VŽDY POVAŽOVAL A TO V SOULADU S VÝVOJEM SPORTOVNÍHO RYBÁŘSTVÍ, ÚPADKU ZÁJMU O POLOŽENOU A NAOPAK OBROVSKÉHO NÁRUSTU VLÁČENÉ, VYSAZOVAT NA TENTO ZÁVOD PSTRUHY A SIVENY. JSEM SI JISTÝ, ŽE TENTO PŘÍNOS JE HLAVNÍM TAHOUNEM VELKÉHO ZÁJMU O TYTO ZÁVODY. JIŽ POSLEDNÍ ROČNÍKY A PŘEDEVŠÍM ROČNÍK LETOŠNÍ JE DŮKAZEM MÉHO TVRZENÍ, VÝRAZNĚ VĚTŠÍ POLOVINA ZÁVODNÍKŮ VLÁČELA, COŽ JE SPRÁVNÉ A NEVIDÍM ŽÁDNÝ DŮVOD TOMU BRÁNIT.
I LETOS JSEM SLYŠEL NÁZORY, ŽE BY SE VLÁČET NEMĚLO A I DALŠÍ OMEZENÍ, PRO KTERÉ NEVIDÍM DŮVOD.
MYSLÍM, ŽE LETOŠNÍ ROČNÍK SE VELMI ZDAŘIL, RYBY JSME VYSADILI KRÁSNÉ A PŘEDEVŠÍM VELCÍ PSTRUZI - LOSOSI NAPLNILI OČEKÁVÁNÍ VŠEOBECNÉ SPOKOJENOSTI. RYBY BRALY PO CELÉM RYBNÍKU A TO VŽDY NENÍ SAMOZŘEJMOSTÍ. OSLOVILA MĚ CELÁ ŘADA LIDÍ, KTEŘÍ BYLI NADŠENÍ KRÁSNÝM ZARYBNĚNÍM, PŘEDEVŠÍM MĚ OSOBNĚ POTĚŠIL NÁZOR DVOU RYBÁŘŮ AŽ ZE ZNOJMA, KTEŘÍ SE Z TAKOVÉ DÁLKY ZÁVODU V KAMENICI ZŮČASTŇUJÍ A BYLI NADŠENI ZARYBNĚNÍM A TO VŽDY POTĚŠÍ.
TAKÉ SE DOMNÍVÁM, ŽE CELKOVĚ BYLA PRAVIDLA NASTAVENÁ SPRÁVNĚ A POCTIVĚ.
ANO, BYL JSEM PŘEKVAPEN POČETNÝM ÚLOVKEM MALÝCH OKOUNŮ, NICMÉNĚ RUKU NA SRDCE PŘÁTELÉ, LOVIT TAKTO MALÉ RYBKY NENÍ VŮBEC JEDNODUCHÉ A JÁ SI TOHOTO RYBÁŘSKÉHO UMU VELMI VÁŽÍM. MUSÍM SE OHRADIT PROTI KRITICE ROZHODČÍCH - PŘÁTELÉ, NAŠE ČINNOST A NAŠE AKCE VŽDY STÁLY A I NA DÁLE BUDOU STÁT NA OBYČEJNÉ PŘIROZENOSTI A OBYČEJNÉM LIDSKÉM PŘÁTELSTVÍ, KTERÉ RESPEKTUJE LIDSKOU ROZMANITOST A NEDOKONALOST. MOC VÁS VŠECHNY PROSÍM, POKUD TENTO PŘÍSTUP NEMŮŽETE RESPEKTOVAT, ROZUMÍM A RESPEKRUJI TO, ALE MOC PROSÍM, NEJEZDĚTE SI K NÁM KAZIT NÁLADU A ZVOLTE AKCE DOKONALEJŠÍ. VĚŘTE, ŽE VÁM TO NEBUDEME MÍT ZA ZLÉ.
NA ZÁVĚR NAPÍŠI MOŽNOU PODOBU PŘÍŠTÍCH ROČNÍKŮ, JE MOŽNÉ, ŽE JIŽ DALŠÍ ROČNÍKY NEBUDOU, NICMÉNĚ POKUD ANO, TAK BUDU ZVAŽOVAT TYTO ASPEKTY:
---POSÍLIT ZARYBNĚNÍ PSTRUHŮ A PŘEDEVŠÍM VELKÝCH LOSOSŮ
---ZVÁŽIT ROZDĚLENÍ HODNOCENÍ ULOVENÝCH RYB
---JEDNA KATEGORIE VE VLÁČENÉ
---DRUHÁ KATEGORIE POLOŽENÁ A PLAVANÁ
---SAMOSTATNÁ KATEGORIE DĚTÍ DO 16. LET
---OTÁZKOU ZŮSTÁVÁ, ZDA BODOVAT MALÉ RYBKY? MŮJ NÁZOR JE, ŽE PŘI ROZDĚLENÍ KATEGORIÍ URČITĚ ANO
PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
O VŠEM MŮŽEME SLUŠNĚ A POCTIVĚ DISKUTOVAT, NAŠE KONÁNÍ VŽDY STÁLO A I NADÁLE STÁT BUDE NA SLUŠNOSTI, POCTIVOSTI A HOSPODÁRNOSTI A NEHODLÁME Z TOHOTO PŘÍSTUPU NIC MĚNIT.
BOHUŽEL POSLEDNÍ DOBOU VIDÍME V CÉLÉ SPOLEČNOSTI VČETNĚ NAŠEHO RYBÁŘSKÉHO, NÁRUST ZLOBY, FALEŠNÉ KRITIKY A NEÚCTY K OSTATNÍM. ŽIJEME V DOBĚ FALEŠNÝCH HRDINŮ, KTEŘÍ ZNEUŽÍVAJÍ DNEŠNÍ TECHNICKÉ A ANONYMNÍ MOŽNOSTI.

odpověděl(a)

Ano,hospodář to napsal uplně přesně,ti kluci vyhráli podle pravidel a jestli někdo myslel,že vyhraje na kaprech,tentokrát bohužel.A až se pozmění propozice,ti šikovní se zase přizpůsobí.Místo gratulací jak vás přechytali,kdosi níže píše o lidské sobeckosti,za to by si pisatel měl rovnou dát sám sobě pohlavek.Ahoj a zítra fanděte hokeji.

odpověděl(a)

Jardo, napsal jsi to hezky a v podstatě se dá souhlasit se vším co píšeš... ja to rozjel proto budu reagovat i tu. Opilí rozhodčí jak jsem psal, jistě ze ne vsichni, ale ja se setkal se 2 a věř ze kdybych chtěl a nebyl poctivej rybář odnesu si ryb z rybníka kolik chci... jen jeden věděl ze se ma do dalšího kola předávat bodovací listina se zakrouzkovanou rybou... ja mel po prvním kole 2 ale zapsanou žádnou... ve druhem kole dvě ale zakrouskovanou jednu

odpověděl(a)

* a jak jsem psal myslím ze hlavní důvod byl chlast...ale vaše věc...

K bodování... myslím ze je to skvelej napad!!! Ze si to můžeme my vlackari a plavackari-položena rozdat každy zvlášť.... za me určitě ANO!!!

Ale rozhodne bych se zamyslel na chytání tech okounků, protože s tím dokáže vyčurat i plavacnar i vlackar.... takze tohle za me NE!!!

Díky za reakci a přeji hodně štěstí do dalších závodů jak organizačních tak osobních

odpověděl(a)

Máš si to hlídat, jestli to tam máš dobře dopsany, nejseš snad mimino ne?!!! A porad ty rozhodčí!!!! Bez to dělat ty a nemachruj tady.

, Kamenice odpovědět

Dobrý den je povolena muskarina na Kamenici???

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1028

Kalendář

 «  květen 2019  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

led.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.