Návštěvní kniha

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Odebírat
Upozornit na
guest

6.1K Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
20. 11. 2022 17:01

NEDĚLE NA PK1
DNES DOPOLEDNE JSME NA OBNAŽENÝCH KRAJÍCH VYPOUŠTĚNÉ PK1 VYSBÍRALI 5 KBELÍKŮ ŠKEBLÍ, NA OPAKOVANOU VÝZVU O POMOC PŘIŠLI 3 NAŠI OBĚTAVCI, KTERÝM S VELIKOU ÚCTOU DĚKUJI.
DÁLE JSME DO VĚTŠÍ HLOUBKY POSUNULI AREÁTOR, KTERÝ JSEM V PODVEČÉR OPĚT ZAPNUL. Z POŽERÁKU JSME VYNDALI DALŠÍ DVĚ HRADÍCÍ DESKY. V TUTO CHVÍLI, TJ. V 17. HODIN JE V PK1 SNÍŽENÁ HLADINA O 180 CM A VYPUŠTĚNO JE 70 000 KUBÍKŮ VODY. ZBÝVÁ JEŠTĚ 30 000 KUBÍKŮ.
PŘÁTELÉ,
MÁM ZATO, ŽE JSME NA DOBRÉ CESTĚ DO SOBOTNÍHO VÝLOVU VŠE ZDÁRNĚ PŘIPRAVIT. DĚKUJI A TĚŠÍME SE.
POZNÁMKA.
I DNES SE NA PK1 RYBAŘILO A RYBY STÁLE BRALY. UPOZORŇUJI, ŽE DNES KONČÍ NA PK1 VLÁČENÍ. NA POLOŽENOU, PLAVANOU A MUŠKU SE RYBAŘÍ AŽ DO ÚTERÝ. OD STŘEDY JE ÚPLNÝ ZÁKAZ RYBOLOVU. DĚKUJI.

Tomas Dominik
Tomas Dominik
20. 11. 2022 10:51

Dobrý den prosím o přihlášení do závodu prosincova štika Tomáš Dominik

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
20. 11. 2022 11:36
Odpovědět  Tomas Dominik

I Z VAŠEHO PŘIHLÁŠENÍ MÁM RADOST. TĚŠÍME SE.

Tomas Dominik
Tomas Dominik
20. 11. 2022 15:09
Odpovědět  JARDA MARTINŮ

Děkuji

Petr Matějka
Petr Matějka
20. 11. 2022 8:44

Dobrý den, prosím o přihlášení na Prosincovou štiku. Děkuji PM

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
20. 11. 2022 11:35
Odpovědět  Petr Matějka

MÁM VELIKOU RADOST. DĚKUJI A TĚŠÍME SE.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
20. 11. 2022 7:58

NEDĚLE 7. HODIN RÁNO
—MÍNUS 3,5 STUPNĚ A BEZVĚTŘÍ
—MUSÍM NAPSAT, ŽE VE 4. HODINY JSEU KLOUDNĚ NEVIDĚL A PK0 JE ČÁSTEČNĚ Z BOKU ZAMRZLÁ A PK1 JE POMĚRNĚ DOST ZAMRZLÁ NA KONCI, JE VIDĚT, ŽE AREÁTOR BYL NASAZEN ZCELA OPRÁVNĚNĚ
—AREÁTOR SICE VYPÍNÁM, ALE DOMNÍVÁM SE, ŽE PO VYHODNOCENÍ SITUACE BUDE JEŠTĚ DNES OPĚTOVNĚ ZAPNUT
—NA PK1 RYBAŘÍ 5 LIDÍ, VLÁČÍ
—CESTOU ZPĚT JSEM JEL OKOLO POMEZÁKU A BYL PŘEKVAPEN, ŽE JE TÉMĚŘ CELÝ POD LEDEM
—V 9.30 SE SCHÁZÍME A BUDEME ŘEŠIT VĚCI DÁLE, PŘIJĎTE MEZI NÁS

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
20. 11. 2022 5:12

NEDĚLE 4.HODINY RÁNO,
—MÍNUS 4,5 STUPNĚ, OBAVY Z MRAZU KOLEM 10 STUPŇŮ SE NENAPLNILY
—PK0 + PK1 BEZ LEDU, POUZE MÍRNÝ LED NA KONCI V MĚLČINĚ BEZ VODY
—AREÁTOR KOLEM 7. HODINY VYPÍNÁM
—RYBNÍKY NOVÝ, JAKELSKÝ A TROUBNÝ CELÉ POD LEDEM
—VÝHLED POČASÍ JE PRO NÁŠ SOBOTNÍ VÝLOV VELICE PŘÍZNIVÝ, NA SOBOTU 26. LISTOPADU SE PREDIKUJE TEPLOTA 5 – 7 STUPŇŮ A BEZ DEŠTĚ, SKVĚLÉ POČASÍ
—DNES JE POSLEDNÍ DEN NA PK1, KY SE SMÍ VLÁČET
—CELKOVÝ ZÁKAZ RYBOLOVU NA PK1 JE OD STŘEDY
—DNES V 9.30 SE NA PK1 SCHÁZÍME A BUDEME ŘEŠIT DALŠÍ PROBLÉMY, NAPŘ. SBĚR ŠKEBLÍ, DALŠÍ UPUŠTĚNÍ VODY A POD. TĚŠÍME SE I NA VAŠI POMOC.

Tom
Tom
19. 11. 2022 20:24

Dobrý den pane Martinů, chtěl bych Vás upozornit na chybu, která je na Vaší webové stránce v části “Kde rybařit”. Uvádíte tam chybně revír Křetínka 1, což je ale ve skutečnosti revír Moravského rybářského svazu, konkrétně nádrž Křetínka u Letovic. Nad touto nádrží je pak pstruhový revír Křetínka 1P, který má horní hranici u Předměstí. A odtud začíná Váš revír Křetínka 2. Bylo by tedy vhodné to opravit. Děkuji za pochopení.

Petr Navrátil
Admin
19. 11. 2022 22:50
Odpovědět  Tom

Děkujeme za upozornění. Už je to opraveno.

Petr
Petr
19. 11. 2022 18:13

Dobrý den,před 10lety jsme na dirkách utopili flašku slivovice,tak uvidíme jestli se tam najde!?Když ji někdo najde tak budu rád když se o ní podělí s lovicima chlapama.Petr Bém

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 16:01

AREÁROR JIŽ BĚŽÍ
DNES ODPOLEDNE JSME PRO JISTOTU USADILI DO LOVIŠTĚ PK1 AREÁTOR, KTERÝ JIŽ BĚŽÍ. JISTOTA JE JISTOTA, DNES PO RÁNU BYLO MÍNUS 6 STUPŇŮ, U MĚ DOMA TEPLOMĚR PO CELÝ DEN UKAZUJE MÍNUS 5 STUŇŮ. POKUD SE DNES VYJASNÍ, A TO NEVÍME, TAK MŮŽE MRÁZ PŘI SNĚHOVÉ POKRÝVCE DOSÁHNOUT I 10 STUPŇŮ. CHOVNÉ RYBNÍKY TROUBNÝ A JAKELOVSKÝ JSOU JIŽ ZAMRZLÉ.
DÁLE JSME OBEŠLI CELÝ RYBNÍK S CÍLEM ODSTRANIT PŘÍPADNÉ UHYNULÉ RYBY A TAKÉ JSME VYTÁHLI DALŠÍ 3 DESKY Z POŽERÁKU.
PŘÁTELÉ,
MÁM V TUTO CHVÍLI DOBRÝ POCIT, MÁM ZA TO, ŽE JSME UDĚLALI VŠE, CO JE NAŠI POVINNOSTÍ.
ZÍTRA, TJ. V NEDĚLI SE OPĚT PO RÁNU O PŮL DESÁTÉ SCHÁZÍME A BUDEME ŘEŠIT DALŠÍ VĚCI, MIMO JINÉ I SBĚR ŠKEBLÍ. PROSÍM, PŘIJĎTE NÁM POMOCI. MOC DĚKUJI A TĚŠÍME SE.

Szabo Pavel
Szabo Pavel
19. 11. 2022 15:06

Dobrý den,prosím o přihlášení na prosincovou štiku.Děkuji.Szabo Pavel

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 16:02
Odpovědět  Szabo Pavel

JSTE JIŽ PŘÍTELI PŘIHLÁŠEN. TĚŠÍME SE.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 10:42

NA LOVIŠTĚ PK1 AREÁTOR – PROSBA O POMOC,
PŘÁTELÉ, JE SOBOTNÍ POLEDNE, VYJASŇUJE SE A STÁLE JE MÍNUS 4 STUPNĚ. PŘESTOŽE DNES PŘEHRADY NEZAMRZLY, NICMÉNĚ JE CELODENNÍ MRÁZ , V NOCI MŮŽE BÝT I KOLEM 10 STUPŇŮ A TENTO STAV POVAŽUJI ZA JISTÉ RIZIKO PRO SOBOTNÍ VÝLOV. POKUD NÁM PK1 DO RÁNA ZAMRZNE,A I ZÍTRA A V PONDĚLÍ BUDE CELODENNÍ MRÁZ, NENÍ VYLOUČENÉ, ŽE MŮŽEME MÍT NA SOBOTNÍ VÝLOV STAROSTI.
Z TOHOTO DŮVODU JEŠTĚ DNES VE 14. HODIN JSEM ROZHODNUT UMÍSTIT NA LOVIŠTĚ PK1 AREÁTOR.
V TUTO CHVÍLI NEMÁM NIKOHO NA POMOC, BUDU VELICE RÁD, POKUD MI ALESPOŇ 1 – 2 RYBÁŘI PŘIJDETE NA POMOC. PŘEDEM MOC DĚKUJI.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 10:34

SOBOTNÍ DOPOLEDNE,
DNES PO RÁNU JSME SE SKUTEČNĚ PROBUDILI DO ZASNĚŽENÉ KRAJINY. BĚHEM NOCI NAPADLO 5 CM SNĚHU A TEPLOTA PO RÁNU BYLA 5 – 6 STUPŇŮ POD NULOU.
NA PŘEHRADÁCH JE NÁDHERNĚ, RYBAŘÍ 20 – 30 LIDÍ A BĚHEM OBCHŮZKY PK1 JSEM VIDĚL CELOU ŘADU ULOVENÝCH PĚKNÝCH PSTRUHŮ.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 7:48

MOBILIZACE RYBNÍKÁŘŮ,
MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI VÝLOVŮ A VŮNĚ BAHNA VYPOUŠTĚNÝCH RYBNÍKŮ,
OPĚT SE NA VÁS VŠECHNY OBRACÍM S NALÉHAVOU A POKORNOU PROSBOU O POMOC PŘI VÝLOVU PK1, KTEROU JIŽ PŘÍŠTÍ SOBOTU, TJ. 26. LISTOPADU VYLOVUJEME Z DŮVODU ODBAHNĚNÍ A CELKOVÉHO OZDRAVĚNÍ.
VÁŽENÍ A MILÍ KAMARÁDI,
JSME PŘED NEJVĚTŠÍ HOSPODÁŘSKO – SPOLEČENSKOU AKCÍ ROKU. CELÝ VÝLOV POJÍMÁME MAX. ZODPOVĚDNĚ, NAŠIM CÍLEM MUSÍ BÝT, NEDOPUSTIT ÚHYN ANI JEDNÉ RYBIČKY. TO VŠE BUDE VYŽADOVAT MNOHÉ, SAMOZŘEJMĚ JIŽ NA MNOHA TECHNICKÝCH ZÁLEŽITOSTECH DELŠÍ DOBU PRACUJEME.
V PÁTEK 25. LISTOPADU UMÍSTÍME NA DNO LOVIŠTĚ PŮJČENOU VELKOU PODLOŽNÍ SÍŤ, NA KTEROU V NOCI A RÁNO RYBY NAPLAŠÍME A VZÁPĚTÍ SÍŤ ZVEDNEME, RYBY SESYPEME A NÁSLEDNĚ BUDEME RYBY VYNÁŠET DO KÁDIŠTĚ KE TŘÍDĚNÍ A DALŠÍ NAKLÁDCE NA PŘEPRAVNÍ AUTA.
MÁME VELIKÉ OČEKÁVÁNÍ, VĚŘÍM, ŽE VYLOVÍME MIN. 60 METRÁKŮ RYB – KAPRŮ, PSTRUHŮ, AMURŮ, ŠTIK, SUMCŮ, CANDÁTŮ, OKOUNŮ A DALŠÍCH RYB.
MUSÍME ZAJISTIT DOSTATEK LOVCŮ DO LOVIŠTĚ K SÍTI, DÁLE VYNAŠEČE RYB KE KÁDIŠTI, TŘÍDIČE, VÁŽNÉ A DALŠÍ PRO NAKLÁDKU NA AUTA A TÉŽ I PRODAVAČE.
JIŽ JSEM CELOU ŘADU Z VÁS OSLOVIL A NEJMÉNĚ 20 Z VÁS MI SLÍBILO POMOC. PROSÍM JEŠTĚ ALE I DALŠÍ O POMOC.
PŘÁTELÉ,
JE TO PRO NÁS NEVŠEDNÍ A VYJIMEČNÁ UDÁLOST, JSEM PŘESVĚDČENNÝ, ŽE MÁME PRÁVO, DOKONCE POVINNOST POJMOUT CELOU AKCI I SVÁTEČNĚ. MÁME ZAJIŠTĚNOU SKVĚLOU HUDBU, PŘIPRAVUJEME ZNAMENITÉ RYBÍ A JINÉ DOBROTY, BUDEME RYBY ZA SLUŠNOU CENU TÉŽ NA DROBNO PRODÁVAT.
MOC VÁS VŠECHNY PROSÍM, NEJEN O POMOC, ALE I O DOBROU NÁLADU. ZA VELIKOU CHYBU BYCH POVAŽOVAL HRUBIÁNSKÝ KŘIK, NERVOZITU, URÁŽKY A POD. NE PŘÁTELÉ, TO RADŠI ZŮSTAŇTE DOMA. NEJSME PROFÍCI, KTEŘÍ SE RYBAŘINOU KAŽDÝ DEN ŽIVÍ, JSME NADŠENCI A OBĚTAVCI A MÁME PRÁVO I NA JISTÉ NEDOSTATKY, KTERÉ SAMOZŘEJMĚ VELMI RYCHLE, SLUŠNOU CESTOU, NAPRAVÍME.
MUSÍME ZAJISTIT I ROZUMNÉ PARKOVÁNÍ, NESMÍ SE STÁT, ŽE NALOŽENÁ VELKÁ AUTA RYBAMI NEODJEDOU Z DŮVODU ŠPATNĚ ZAPARKOVANÝCH OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ, TO SE NESMÍ STÁT A NESTANE. MÍSTA PRO PARKOVÁNÍ POSÍLÍME A VČAS OZNÁMÍME.
MILÍ KAMARÁDI, OZNAMTE PROSÍM SVOJI VŮLI NÁM POMOCI BUĎ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH A NEBO MI ZAVOLEJTE NA ČÍSLO 731441401. PŘEDEM DĚKUJI.
VÁŽNĚ – NEVÁŽNĚ,
MUSÍM ZDE TÉŽ NAPSAT, ŽE NA TANEČNÍ PARKET NEDOVOLÍME VSTUP ŽENÁM A DÍVKÁM BEZ TANEČNÍCH BOT. MY CHLAPI ALE BUDEME MÍT POVOLENO TANCOVAT I V BLÁTIVÝCH GUMÁKÁCH.
DÁLE MÁM DOBROU ZPRÁVU I PRO VŠECHNY DĚTI, VYPOUŠTĚNÍM VODY JSME PO 11 LELECH OPĚT PROBUDILI SPÍCÍHO VODNÍKA Z PK1, KTERÝ MEZI NÁS PŘIJDE A BUDE MÍT SNAHU STÁHNOUT DO SVÉHO PODVODNÍHO DOMEČKU ZLOBIVÉ DUŠIČKY. MUSEL JSEM MU ALE NAPSAT, ŽE MÁ VELIKOU SMŮLU, ŽE VŠECHNY DĚTI JSOU MOC HODNÉ A TAK MU POVOLÍME POUZE SPOLEČNÉ FOCENÍ. NAŠE DĚTI MU NEDÁME.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 7:42

PROSINCOVÁ ŠTIKA – 3. PROSINCE 2022 NA PK0, PŘÍPADNĚ I PK2,
VÁŽENÍ A MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, MILOVNÍCI LOVU DRAVCŮ,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY OPĚTOVNĚ POZVAT NA ZÁVOD PROSINCOVÁ ŠTIKA, KTERÁ SE BUDE KONAT 3. PROSINCE NA PK0. PK1 BUDE JIŽ VYPUŠTĚNÁ.
NAŠI VELIKOU SNAHOU BUDE OPĚT VYSADIT PĚKNÉ ŠTIKY, MOŽNÁ JEŠTĚ VĚTŠÍ, NEŽ NA CANDÁTA A K NIM DOSADITVELKÉ PSTRUHY OD KILOGRAMU VÝŠE A OPĚT I OKOUNY.
VÁŽENÍ A MILÍ,
SAMOZŘEJMĚ PLATÍ, ŽE TENTO ZÁVOD JE JIŽ V POZDNÍM TERMÍNU A MUSÍME BÝT PŘIPRAVENI I NA MOŽNOST MRAZŮ, V MINULOSTI TOMU TAK BYLO NĚKOLIKRÁTE.
V TUTO CHVÍLI K ZÁVODU PŘISTUPUJEME S MAXIMÁLNÍ ZODPOVĚDNOSTÍ, MÁM JIŽ OPĚT SLÍBENÉ ŠTIKY A DÁLE I VELKÉ PSTRUHY – LOSOSY A TAK MŮŽEME ZAČÍT S PŘIHLAŠOVÁNÍM. ZÁROVEŇ CHCI, VÁS VŠECHNY, POŽÁDAT, PŘIHLAŠUJTE SE JIŽ NA TĚCHTO NOVÝCH STRÁNKÁCH.. Z MÉHO POHLEDU BUDE, BOHUŽEL, NUTNÉ SE NA TĚCHTO NOVÝCH STRÁNKÁCH PŘI PRVNÍM PSANÍ ZAREGISTROVAT. PRO PŘÍPAD, ŽE NĚKDO ZE STARŠÍCH LIDÍ BUDE MÍT PROBLÉM, NAPÍŠI ZDE SVÉ TEL. ČÍSLO, 731441401, NA KTERÉ MI MŮŽETE VOLAT A TAK SE PŘIHLÁSIT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ, VĚŘÍM, ŽE SI VŠE OPĚT BRZY SEDNE, MY SI ZVYKNEME A VŠE POBĚŽÍ PO STARU.
MILÍ PŘÁTELÉ,
 

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 7:44
Odpovědět  JARDA MARTINŮ

PRAVIDLA-ZAVODU 
—prezentace 6. – 8. hodin,
—účastnická cena 1400 korun, mládež a studenti 800 korun
—každý účastník obdrží pouze 1 kartu se třemi čísly, každé číslo mu vymezuje očíslovaný úsek pro rybaření v pořadí jednotlivých kolech po sobě. Kola budou celkem 3 a každé bude trvat 70 minut, karta se odevzdává okamžitě po skončení posledního kola
—povolený ponechaný počet ulovených ryb – 2 štiky, možná kombinace s candátem + 5 pstruhů – lososů + okouni bez omezení
časový rozpis:
—1. kolo 8.30 – 9.40 hodin
—2. kolo 10.20 – 12.30 hodin
—3. kolo 13.10 – 14. 20 hodin
–-od 14.20 – 14. 50 měření 2 kusů nejdelších ulovených ryb jednotlivými závodníky u hospůdky
—poháry a věcné ceny za nejdelší úlovky v kategoriích mužů, žen a mládeže do 16. let
—rybaří se bez rozhodčích, pouze bude několik dohližitelů, kteří budou dohlížet na seriozní průběh závodu, případně zapíšou délku ulovené velké ryby do karty v případě, že ji rybář chce vrátit zpět do vody, tak aby se rybář mohl ucházet o poháry za největší úlovek 2 kusů ryb.
 

Lukas
Lukas
19. 11. 2022 5:21

Přihlásit na prosincovou štiku Lukáš Nedoma a Petr Kopal

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
19. 11. 2022 7:23
Odpovědět  Lukas

VELIKÁ RADOST Z VAŠEHO PŘIHLÁŠENÍ. TĚŠÍME SE.

Lukas kočí
Lukas kočí
18. 11. 2022 21:44

Dobrý den prosím o přihlášení na štiku
Lukáš Kočí
Franta kočí
Miroslav Kobylka
Lukáš kobylka
Kuba kobylka

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
18. 11. 2022 21:59
Odpovědět  Lukas kočí

ANO VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ, MÁM Z TÉ VAŠI PĚKNÉ PARTIČKY VELIKOU RADOST. TĚŠÍME SE.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
18. 11. 2022 19:16

SNĚŽÍ A MRZNE,
MILÍ PŘÁTELÉ, V TUTO CHVÍLI, TJ. PÁTEK 19.00 HOD V POLIČCE SNĚŽÍ A TEPLOTA JE MÍNUS 2 STUPNĚ.
MYSLÍM, ŽE ZÍTŘEJŠÍ KRAJINA BUDE NÁDHERNÁ A BUDE LÁKAT VYRAZIT NA RYBY A UŽÍT SI CHVILKOVÉHO ZIMNÍHO POČASÍ A TROCHU SE OTUŽIT.
NA VŠECH NAŠICH VODÁCH SE STÁLE RYBAŘÍ A RYB JE DOSTATEK.
JEŠTĚ JEDNOU MUSÍM NAPSAT, JAK NÁM NESKUTEČNĚ KRÁSNĚ POČASÍ VYŠLO NA MINULOU SOBOZU NA CANDÁTA.
PREDIKCE A VÝHLED NA DALŠÍ DNY,
ZDÁ SE, ŽE SNÍH A MRÁZ VYDRŽÍ MAX. 2 – 3 DNY A NÁSLEDNĚ SE PEPLOTY OPĚT ZVÝŠÍ A NA VÝLOV BUDE PŘÍJEMNÉ POČASÍ. TĚŠÍME SE.

Polívka Adam
Polívka Adam
18. 11. 2022 16:46

Prosím o přihlášení do závodu štika adam polívka miroslav Pavlus miroslav Sikl jiri Paleček jiri Polivka dekuju

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
18. 11. 2022 17:04
Odpovědět  Polívka Adam

HOŠI ZLATÍ, MÁM Z VAŠEHO PŘIHLÁŠENÍ VELKOU RADOST. TĚŠIL JSEM SE NA VÁS I NA ZÁVODĚ CANDÁT, BYLI JSTE PŘIHLÁŠENÍ, NICMÉNĚ JSTE NEDORAZILI, NEJSPÍŠ JSTE ZASPALI. PŘIJEĎTE, TĚŠÍME SE.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
18. 11. 2022 16:44

PÁTEČNÍ ZPÁVY,
PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, DNEŠNÍ DEN JE PO STRÁNCE POČASÍ ZAKABONĚNÝ A VĚTŠINU DNE I DROBNĚ PRŠELO, DO RÁNA BUDE MRÁZ A NEVYLUŽUJI, ŽE MŮŽE LEŽET POPRAŠEK SNĚHU. NECHCE SE ANI VĚŘIT, JAK NÁDHERNĚ NÁM POČASÍ VYŠLO MINULÝ VÍKEND, PŘEDEVŠÍM V SOBOTU, KDY BYL ZÁVOD POLIČSKÝ CANDÁT.
I DNES NA PŘEHRADÁCH RYBAŘILY DESÍTKY RYBÁŘŮ, HLADINA PK1 BYLA RÁNO JIŽ O PŮL METRU NÍŽE, NIC TO VŠAK NEVADILO BRANÍ RYB, KTERÉ STÁLE SOLIDNĚ BEROU.
V PODVEČÉR, TJ. KOLEM 16. HODINY JSME OPĚT VYNDALI Z POŽERÁKU DALŠÍ DVĚ DESKY A TAK ZÍTRA RÁNO BUDE HLADINA VODY JIŽ CCA O JEDEN METR NÍŽE.
BYL JSEM VELICE MILE PŘEKVAPEN, KDYŽ JSEM BLÍZKO HRÁZE OSLOVIL RYBÁŘKU, KTERÁ LOVILA NA POLOŽENOU A NA MOJI OTÁZKU, JAK TO JDE, MI ODPOVĚDĚLA, ŽE MÁ S MANŽELEM ULOVENÉ 3 KRÁSNÉ KAPRY A JEDNOHO, ČTVRTÉHO, PUSTILA. ŠEL JSEM SE PODÍVAT A MUSÍM ZDE RÁD NAPSAT, ŽE SE JEDNALO O KRÁSNÉ VYSOKÉ KAPRY V PERFEKTNÍ KONDICI

OPAKOVANÉ INFORMACE,
—NA PK1 VLÁČÍME AŽ DO NEDĚLE
—OD PONDĚLÍ NA PK1 ZÁKAZ VLÁČENÍ
—PLAVANÁ, POLOŽENÁ A MUŠKA DOVOLENÉ AŽ DO ÚTERÝ
—OD STŘEDY NA PK1 ZÁKAZ RYBOLOVU
—ČTVRTEK + PÁTEK – PŘÍPRAVA VÝLOVU – PODLOŽNÍ SÍŤ, KÁDIŠTĚ
—SOBOTA OD 9. HODIN OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ VÝLOVU
ZVEME VÁS VŠECHNY A MOC SE TĚŠÍME.

fiky
fiky
18. 11. 2022 15:53

Dobrý den.
Popište mi prosím podrobnosti…

Jan
Jan
18. 11. 2022 14:07

prosim o prihlaseni na stiku
Marek Zaviska
dekuju

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
18. 11. 2022 16:27
Odpovědět  Jan

ANO MILÝ PŘÍTELI, VELICE RÁD ZAPISUJI I VÁS. TĚŠÍME SE.

David
David
17. 11. 2022 23:14

Dobrý den,
prosím o přihlášení na Prosincovou štiku:
David Audrlický
Kryštof Audrlický
Michal Spěvák
Luděk Načev
Předem děkuji.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
18. 11. 2022 7:14
Odpovědět  David

SKVĚLÉ SDĚLENÍ HOŠI ZLATÍ, JSTE ZAPSANÍ A MOC SE TĚŠÍME.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
17. 11. 2022 20:15

MOBILIZACE RYBNÍKÁŘŮ,
MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI VÝLOVŮ A VŮNĚ BAHNA VYPOUŠTĚNÝCH RYBNÍKŮ,
OPĚT SE NA VÁS VŠECHNY OBRACÍM S NALÉHAVOU A POKORNOU PROSBOU O POMOC PŘI VÝLOVU PK1, KTEROU JIŽ PŘÍŠTÍ SOBOTU, TJ. 26. LISTOPADU VYLOVUJEME Z DŮVODU ODBAHNĚNÍ A CELKOVÉHO OZDRAVĚNÍ.
VÁŽENÍ A MILÍ KAMARÁDI,
JSME PŘED NEJVĚTŠÍ HOSPODÁŘSKO – SPOLEČENSKOU AKCÍ ROKU. CELÝ VÝLOV POJÍMÁME MAX. ZODPOVĚDNĚ, NAŠIM CÍLEM MUSÍ BÝT, NEDOPUSTIT ÚHYN ANI JEDNÉ RYBIČKY. TO VŠE BUDE VYŽADOVAT MNOHÉ, SAMOZŘEJMĚ JIŽ NA MNOHA TECHNICKÝCH ZÁLEŽITOSTECH DELŠÍ DOBU PRACUJEME.
V PÁTEK 25. LISTOPADU UMÍSTÍME NA DNO LOVIŠTĚ PŮJČENOU VELKOU PODLOŽNÍ SÍŤ, NA KTEROU V NOCI A RÁNO RYBY NAPLAŠÍME A VZÁPĚTÍ SÍŤ ZVEDNEME, RYBY SESYPEME A NÁSLEDNĚ BUDEME RYBY VYNÁŠET DO KÁDIŠTĚ KE TŘÍDĚNÍ A DALŠÍ NAKLÁDCE NA PŘEPRAVNÍ AUTA.
MÁME VELIKÉ OČEKÁVÁNÍ, VĚŘÍM, ŽE VYLOVÍME MIN. 60 METRÁKŮ RYB – KAPRŮ, PSTRUHŮ, AMURŮ, ŠTIK, SUMCŮ, CANDÁTŮ, OKOUNŮ A DALŠÍCH RYB.
MUSÍME ZAJISTIT DOSTATEK LOVCŮ DO LOVIŠTĚ K SÍTI, DÁLE VYNAŠEČE RYB KE KÁDIŠTI, TŘÍDIČE, VÁŽNÉ A DALŠÍ PRO NAKLÁDKU NA AUTA A TÉŽ I PRODAVAČE.
JIŽ JSEM CELOU ŘADU Z VÁS OSLOVIL A NEJMÉNĚ 20 Z VÁS MI SLÍBILO POMOC. PROSÍM JEŠTĚ ALE I DALŠÍ O POMOC.
PŘÁTELÉ,
JE TO PRO NÁS NEVŠEDNÍ A VYJIMEČNÁ UDÁLOST, JSEM PŘESVĚDČENNÝ, ŽE MÁME PRÁVO, DOKONCE POVINNOST POJMOUT CELOU AKCI I SVÁTEČNĚ. MÁME ZAJIŠTĚNOU SKVĚLOU HUDBU, PŘIPRAVUJEME ZNAMENITÉ RYBÍ A JINÉ DOBROTY, BUDEME RYBY ZA SLUŠNOU CENU TÉŽ NA DROBNO PRODÁVAT.
MOC VÁS VŠECHNY PROSÍM, NEJEN O POMOC, ALE I O DOBROU NÁLADU. ZA VELIKOU CHYBU BYCH POVAŽOVAL HRUBIÁNSKÝ KŘIK, NERVOZITU, URÁŽKY A POD. NE PŘÁTELÉ, TO RADŠI ZŮSTAŇTE DOMA. NEJSME PROFÍCI, KTEŘÍ SE RYBAŘINOU KAŽDÝ DEN ŽIVÍ, JSME NADŠENCI A OBĚTAVCI A MÁME PRÁVO I NA JISTÉ NEDOSTATKY, KTERÉ SAMOZŘEJMĚ VELMI RYCHLE, SLUŠNOU CESTOU, NAPRAVÍME.
MUSÍME ZAJISTIT I ROZUMNÉ PARKOVÁNÍ, NESMÍ SE STÁT, ŽE NALOŽENÁ VELKÁ AUTA RYBAMI NEODJEDOU Z DŮVODU ŠPATNĚ ZAPARKOVANÝCH OSOBNÍCH AUTOMOBILŮ, TO SE NESMÍ STÁT A NESTANE. MÍSTA PRO PARKOVÁNÍ POSÍLÍME A VČAS OZNÁMÍME.
MILÍ KAMARÁDI, OZNAMTE PROSÍM SVOJI VŮLI NÁM POMOCI BUĎ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH A NEBO MI ZAVOLEJTE NA ČÍSLO 731441401. PŘEDEM DĚKUJI.

VÁŽNĚ – NEVÁŽNĚ,
MUSÍM ZDE TÉŽ NAPSAT, ŽE NA TANEČNÍ PARKET NEDOVOLÍME VSTUP ŽENÁM A DÍVKÁM BEZ TANEČNÍCH BOT. MY CHLAPI ALE BUDEME MÍT POVOLENO TANCOVAT I V BLÁTIVÝCH GUMÁKÁCH.
DÁLE MÁM DOBROU ZPRÁVU I PRO VŠECHNY DĚTI, VYPOUŠTĚNÍM VODY JSME PO 11 LELECH OPĚT PROBUDILI SPÍCÍHO VODNÍKA Z PK1, KTERÝ MEZI NÁS PŘIJDE A BUDE MÍT SNAHU STÁHNOUT DO SVÉHO PODVODNÍHO DOMEČKU ZLOBIVÉ DUŠIČKY. MUSEL JSEM MU ALE NAPSAT, ŽE MÁ VELIKOU SMŮLU, ŽE VŠECHNY DĚTI JSOU MOC HODNÉ A TAK MU POVOLÍME POUZE SPOLEČNÉ FOCENÍ, NIC VÍC. MÁ PROSTĚ SMŮLU. TĚŠÍME SE.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
17. 11. 2022 18:17

AKTUÁLNÍ STAV VYPOUŠTĚNÍ PK1,
DNES OPĚTOVNĚ POKRAČUJEME VE SNIŽOVÁNÍ VODY V PK1, ODPOLEDNE JSME VYTÁHLI DALŠÍ HRADÍCÍ DESKU Z POŽERÁKU. V TUTO CHVÍLI JE JIŽ 10 000 KUBÍKŮ VODY ODTEKLÉ. ZÍTRA PO RÁNU BUDE HLADINA SNÍŽENÁ O 40 CM, TJ. CCA 16 000 KUBÍKŮ VODY.
PŘÁTELÉ,
STÁLE RYBAŘÍME, I DNES BYL PRO MNOHO RYBÁŘŮ I NA PK1 ÚSPĚŠNÝ DEN, LOVILI SE PSTRUZI VČETNĚ S NADSÁZKOU LOSOSŮ, DÁLE ŠTIKY I OKOUNI, VELICE PŘEKVAPILI VELCÍ KAPŘI.
STÁLE PLATÍ, ŽE MÁME ZÁJEM DO PŘÍŠTÍ SOBOTY, TJ. DO VÝLOVU, CO NEJVÍCE RYB ODLOVIT NA UDICE. VYRAŽTE NA RYBY I VY. TĚŠÍME SE A PŘEJEME PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.
POZNÁMKA:
DNES JSME DO 6 NAŠICH RYBNÍKŮ VYSADILI DALŠÍCH 1900 PĚKNÝCH PSTRUHŮ. MOŽNOSTI PRO RYBAŘENÍ JSOU STÁLE SOLIDNÍ. TĚŠÍME SE I NA VÁS.

dodo1233
dodo1233
17. 11. 2022 15:28

Dobrý deň prosím o prihlásení na závod decembrová šťuka:
Jozef Moravčík
Jozef Luknár
Ľuboš Macháček
Silvester Macháček
Ľuboš Hudek
Vladimír Petráš
Vladimír Líška
František Líška
Stanislav Kastl
Peter Sivčák
Palo Sloboda
Ján Fatura

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
17. 11. 2022 17:35
Odpovědět  dodo1233

ZLATÍ SLOVENŠTÍ HOŠI, TO JE SKVĚLÉ SDĚLENÍ. MÁM VELIKOU RADOST A MOC SE TĚŠÍME I NA VÁS.
VÁŽNĚ – NEVÁŽNĚ,
MUSÍM MILÍ PŘÁTELÉ NAPSAT, ŽE POKUD VYHRAJETE I TENTO ZÁVOD, TO BY ZNAMENALO JIŽ TŘETÍ VELKÉ VÍTĚZSVÍ SLOVENSKÝCH RYBÁŘŮ PO SOBĚ, TAK NEVÍM, JAK SE MI S TÍM V ČECHÁCH VYROVNÁME. TĚŠÍME SE.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
17. 11. 2022 14:27

DNEŠNÍ POZNATKY OD VODY,
ZA DNEŠNÍ DOPOLEDNE JSEM PŘI VYSAZOVÁNÍ PSTRUHŮ NAVŠTÍVIL 8 NAŠICH RYBNÍKŮ A BYL SVĚDKEM VELIKÉHO ZÁJMU O RYBAŘENÍ. ODHADUJI, ŽE NA PK0 + PK1 + PK2 + LAČNOVĚ + KAMENICI + ROHOZNÉ + ŠINDELCE RYBAŘILO 150 – 200 RYBÁŘŮ A VŠUDE VELICE ÚSPĚŠNĚ.
VELICE MILE MĚ PŘEKVAPILA SITUACE NA PK1, KTEROU JIŽ OD VČEREJŠÍHO PODVEČERA VYPOUŠTÍME, KOLIK KRÁSNÝCH RYB BOYO ZA DNEŠNÍ DOPOLEDNE ULOVENO. VIDĚL JSEM KRÁSNÉ ŠTIKY, CELOU ŘADU PSTRUHŮ VČETNĚ OKOUNŮ A NEJVÍCE MĚ PŘEKVAPILO BRANÍ VELKÝCH KAPRŮ, DNES BYLI ULOVENI KAPŘI PŘES 80, 70 A PŘES 60 CM. VČERA MĚLI RYBÁŘI OBAVY, ŽE Z DŮVODU VYPOUŠTĚNÍ BUDOU MÍT RYBY STRES A SKUTEČNOST JE ZCELA JINÁ. RYBY STÁLE VELMI DOBŘE BEROU. NAPŘ. VČERA JEDEN RYBÁŘ NA PK1 ULOVIL NA RYBIČKY 11 ŠTIK, NEJDELŠÍ 70 CM. PŘÁTELÉ, VYRAŽTE I VY. ZVEME VÁS.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
17. 11. 2022 14:17

DNEŠNÍ PSTRUZI
MILÍ PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI LOVU PSTRUHŮ,
DNES JSME DOVEZLI A VYSADILI DALŠÍCH 1900 PĚKNÝCH PSTRUHŮ 45 – 70 DKG A DÉLKY 34 – 40 CM.RYBY JSME ROZSADILI TAKTO:
—LAČNOV 220 KUSŮ
—KAMENICE – 220 KUSŮ
—PK2 – 510 KUSŮ
—PEKLO – 510 KUSŮ
—ŠINDELKA – 220 KUSŮ
—ROHOZNÁ – 220 KUSŮ

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
16. 11. 2022 22:11

PROSINCOVÁ ŠTIKA – 3. PROSINCE 2022 NA PK0, PŘÍPADNĚ I PK2,
VÁŽENÍ A MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, MILOVNÍCI LOVU DRAVCŮ,
DOVOLTE MI VÁS VŠECHNY POZVAT NA ZÁVOD PROSINCOVÁ ŠTIKA, KTERÁ SE BUDE KONAT 3. PROSINCE NA PK0 + PK2. PK1 BUDE JIŽ VYPUŠTĚNÁ.
NAŠI VELIKOU SNAHOU BUDE OPĚT VYSADIT PĚKNÉ ŠTIKY, MOŽNÁ JEŠTĚ VĚTŠÍ, NEŽ NA CANDÁTA A K NIM DOSADITVELKÉ PSTRUHY OD KILOGRAMU VÝŠE A OPĚT I OKOUNY.
VÁŽENÍ A MILÍ,
SAMOZŘEJMĚ PLATÍ, ŽE TENTO ZÁVOD JE JIŽ V POZDNÍM TERMÍNU A MUSÍME BÝT PŘIPRAVENI I NA MOŽNOST MRAZŮ, V MINULOSTI TOMU TAK BYLO NĚKOLIKRÁTE.
V TUTO CHVÍLI K ZÁVODU PŘISTUPUJEME S MAXIMÁLNÍ ZODPOVĚDNOSTÍ, MÁM JIŽ OPĚT SLÍBENÉ ŠTIKY A DÁLE I VELKÉ PSTRUHY – LOSOSY A TAK MŮŽEME ZAČÍT S PŘIHLAŠOVÁNÍM. ZÁROVEŇ CHCI, VÁS VŠECHNY, POŽÁDAT, PŘIHLAŠUJTE SE JIŽ NA TĚCHTO NOVÝCH STRÁNKÁCH.. Z MÉHO POHLEDU BUDE, BOHUŽEL, NUTNÉ SE NA TĚCHTO NOVÝCH STRÁNKÁCH PŘI PRVNÍM PSANÍ ZAREGISTROVAT. PRO PŘÍPAD, ŽE NĚKDO ZE STARŠÍCH LIDÍ BUDE MÍT PROBLÉM, NAPÍŠI ZDE SVÉ TEL. ČÍSLO, 731441401, NA KTERÉ MI MŮŽETE VOLAT A TAK SE PŘIHLÁSIT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ, VĚŘÍM, ŽE SI VŠE OPĚT BRZY SEDNE, MY SI ZVYKNEME A VŠE POBĚŽÍ PO STARU.
MILÍ PŘÁTELÉ,
 

Tom
Tom
16. 11. 2022 18:16

Dobrý den pane Martinů, měl bych dotaz: bude možné si na výlovu koupit i jiné druhy ryb, než ty, jejichž ceny tu uvádíte? Tzn. např.štiky, candáty popř. i třeba líny? děkuji za Vaši odpověď.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
16. 11. 2022 19:39
Odpovědět  Tom

MILÝ TOME,
DRAVÉ RYBY ROZHODNĚ PRODÁVAT NEBUDEME A TO Z DŮVODU, ŽE JSOU SILNĚ NEDOSTATKOVÉ A MY MUSÍME PRIORITNĚ CHRÁNIT NÁŠ RYBÁŘSKÝ ZÁJEM. VEŠKERÉ DRAVÉ RYBY VYSADÍME DO JINÝCH NAŠICH RYBNÍKŮ A ČÁST ZAKOMORUJEME S VIZÍ JE NA JAŘE VRÁTIT DO NOVĚ NAPUŠTĚNÉ PK1.
LÍNI DLE MÉHO NÁZORU, AŽ NA VYJIMKY POČTŮ PRSTŮ JEDNÉ RUKY, NEBUDOU, BUDOU ČÁSTEČNĚ VYCHYTANÍ A ČÁSTEČNĚ VYŽRANÍ DRAVCI, PŘEDEVŠÍM SUMCI. NA PRODEJ BUDOU RYBY, KTERÉ JSEM ZDE JIŽ OPAKOVANĚ OZNÁMIL. TÉMĚŘ KAŽDÝ DEN DOSTÁVÁM DOTAZY VAŠEHO TYPU A POKAŽDÉ ODPOVÍDÁM STEJNĚ, JAKO VÁM. NAŠI VELIKOU SNAHOU NAOPAK DO KONCE ROKU BUDE ZAJISTIT DO NAŠICH VOD DALŠÍ DRAVÉ RYBY. DĚKUJI VÁM A ZVU VÁS NA VÝLOV. TĚŠÍM SE.

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
16. 11. 2022 18:11

ZÍTŘEJŠÍ ZARYBNĚNÍ,
OPAKOVANĚ SDĚLUJI, ŽE JIŽ ZÍTRA, TJ. VE ČTVRTEK 17. LISTOPADU OPĚTOVNĚ VYSAZUJEME PĚKNÉ PSTRUHY. RYBY BUDEME ROZVÁŽET MEZI 9. – 11. HODINOU A TO V TOMTO POŘADÍ:
—LAČNOV
—KAMENICE
—PK2
—PEKLO
—ROHOZNÁ
—ŠINDELKA
VĚŘÍM, ŽE MNOZÍ Z VÁS, KTEŘÍ BYDLÍTE VE VZDÁLENĚJŠÍCH MÍSTECH OD POLIČKY, TOTO ZARYBNĚNÍ UVÍTÁTE A JEŠTĚ I NÁLEŽITĚ DO ZÁMRZU VYUŽIJETE. PŘEJI PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.

MICHAL
MICHAL
17. 11. 2022 9:05
Odpovědět  JARDA MARTINŮ

JAKE DÉLKY BUDOU PSTRUZI DEKUJI

JARDA MARTINŮ
JARDA MARTINŮ
16. 11. 2022 18:07

POZVÁNÍ NA PSTRUHY,
VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, OPAKOVANĚ VÁS VŠECHNY ZVU NA PSTRUHY A TO VČETNĚ S NADSÁZKOU NA LOSOSY.
V SOUČASNÉ DOBĚ JSOU VŠECHNY NAŠE 3 PŘEHRADY VELMI DOBŘE ZARYBNĚNÉ, ČAS BĚŽÍ, BLÍŽÍ SE ZIMNÍ OBDOBÍ A TAK JIŽ NENÍ NA CO ČEKAT. VYRAŽTE I VY ZKUSIT SVÉ RYBÁŘSKÉ ŠTĚSTÍ.
PK1 JIŽ PŘÍŠTÍ SOBOTU, TJ. 26. LISTOPADU SLOVUJEME A TAK JE I ŽÁDOUCÍ, CO NEJVÍCE RYB NA UDICE, VE ZBÝVAJÍCÍM ČASE, ODLOVIT.
TAKÉ UPOZORŇUJI, ŽE TENTO ČTVRTEK MEZI 9. – 10:30 HODINOU VYSAZUJEME DALŠÍ PSTRUHY DO PK2 + PEKLA + LAČNOVA + KAMENICE + ROHOZNÉ + ŠINDELKY. CÍLEM JE UMOŽNIT RYBÁŘŮM I ZE VZDÁLENÝCH MÍST PĚKNOU PSTRUHOVOU RYBAŘINU. NEVÁHEJTE A PŘIJEĎTE.MOC SE TĚŠÍME.
 Odpovědět