Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4442

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Registrace do závodu Crazy Fish Trout Area Cup zastavena. Závod je plně obsazen!!!

Registrace do závodu Gunki Cup 2018 zastavena. Závod je plně obsazen!!! Zájemci o místo náhradníka komunikujte pouze emailem - pol.duhak@seznam.cz

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 830
, Povolenka odpovědět

Je možné tento pátek zakoupit povolenku u Mrštíků?dekuji

, - odpovědět

Dobrý den. Mohu se zeptat, jak jsou na tom přehrady s ledem? Daří se udržet aspoň to co už bylo roztate nebo led pribejva diky

, Rybářský lístek odpovědět

Dobrý den pane Martinů, chtěl bych se Vás optat, jaký termín se budou u Mrštíků dělat zkoušky na rybářský lístek. Děkuji za odpověď.

, Dotaz odpovědět

Pěkný podvečer. Mohu se zeptat s čím na stiky?(přívlac)

Dekuji za rady a tipy!

, Led odpovědět

Nechci nikomu kazit naladu,ale zahajeni na pristi vikend,je utopie,vsude na rybnicich je tolik ledu ze to neroztaje

odpověděl(a)

MOC PROSÍM, NEDĚLEJME PŘEDČASNÉ A UKVAPENÉ ZÁVĚRY. STÁLE JE JEŠTĚ DOSTATEK ČASU. V MINULÝCH DNECH ZDE TAKÉ ZAZNĚLO NĚKOLIK ODHADŮ A NÁZORŮ NA SITUACI NA PŘEHRADÁCH, KTERÉ SE NENAPLNILY.

, Dotaz. odpovědět

Dobrý den,
prosím Vás chci se zeptat jestli je možno využít jednodenní povolenku z roku 2017 pro rok 2018.Jestliže ano, tak do kdy.
Děkuji Křivský.

odpověděl(a)

DENNÍ POVOLENKY Z ROKU 2017 LZE VYUŽÍT NEJDÉLE DO KONCE DUBNA.

, ROZHODČÍ odpovědět

Tak Vás opět vítám přátelé a kamarádi,kteří chcete pomoci našemu sdružení alespoň k takovým výsledkům jako v loňském roce.
Obracím se na Vás se žádostí o pomoc při vláčecím závodě dvojic 31.3.2018 na zajištění pozice rozhodčích.Závod bude na všech nádržích a proto je potřeba zhruba 40 lidí,abychom to celé obsáhli.Kdo to trochu sleduje tak vidí,že nás během jednoho měsíce čekají tři velké závody,což bude na celou organizaci velmi náročné.Věřím,že se nám to opět podaří.Žádám ty,kteří nám pomohou na úseku rozhodčích,aby se zde přihlásili nebo dali vědět na mob.605327353.Zatím dík Lojza Mrňák 2 2 2

odpověděl(a)

Dobrý den, počítám s tím. 1

odpověděl(a)

Počítejte s mojí pomocí

odpověděl(a)

Dík akorát nevím kdo je Honza Pospa.

odpověděl(a)

Dobrý den, počítejte semnou.

, PONDĚLNÍ SITUACE odpovědět

---PO RÁNU MÍNUS 10 STUPŇŮ
---MÍRNÝ, TÉMĚŘ NEZNATELNÝ VÍTR
---ROZMRAZOVAČE PRACUJÍ STÁLE NAPLNO A ODVÁDĚJÍ SKVĚLOU PRÁCI
---JE PŘIROZENÉ, ŽE PŘEHRADY ČÁSTEČNĚ POKRYL NOVÝ LED, NICMÉNĚ BEZ ROZMRAZOVAČŮ BY BYLY OPĚT TOTÁLNĚ ZAMRZLÉ
---NA VŠECH 3 PŘEHRADÁCH JE STÁLE DOSTATK MÍSTA K RYBOLOVU
---NICMÉNĚ SI PŘEJME, AŤ TYTO NEZVYKLE SILNÉ MRAZY JIŽ POLEVÍ
---JE JISTÉ, ŽE BEZ NASAZENÍ AREÁTORŮ BY BYL TERMÍN VLÁČKY DVOJIC V PŘÍVLAČI VELICE OHROŽEN
---JSEM VELICE RÁD, ŽE JSME NAŠLI SÍLU A ODVAHU ROZMRAZOVACÍ TECHNIKU NASADIT
---VĚŘÍM V KRÁSNÝ VELIKONOČNÍ ZÁVOD ZA KRÁSNÉHO POČASÍ, KTERÝ BUDE VELICE ZASLOUŽEN NAŠI OBĚTAVOSTÍ, VŠEM SKVĚLÝM HOCHŮM, KTEŘÍ POMÁHALI A STÁLE JEŠTĚ POMÁHAJÍ S OBSLUHOU ROZMRAZOVAČŮ PATŘÍ OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ

, SOUHRNNÁ ODPOVĚĎ odpovědět

PŘÁTELÉ, MILÍ RYBÁŘI,
POKUSÍM SE O STRUČNOU ODPOVĚĎ NA MNOHO VAŠICH RŮZNÝCH NÁZORŮ VE VĚCI TERMÍNU ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A STAŠOVĚ.
V TUTO CHVÍLI JE JISTÉ, ŽE PŮVODNÍ TERMÍN SOBOTA 24. BŘEZNA JE Z DŮVODU MRAZU A LEDU NEREÁLNÝ A HLEDÁME OPTIMÁTNÍ NÁHRADNÍ TERMÍN.
JÁ JSEM NAVRHNUL SOBOTU 31. BŘEZNA, KDY SE SOUBĚŽNĚ BUDE KONAT NA VŠECH PŘEHRADÁCH ZÁVOD DVOJIC V PŘÍVLAČI.
ANO, DOBŘE VÍM, ŽE TO NENÍ IDEÁLNÍ STAV A TO MIMO JINÉ I Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ VELKÉHO POČTU ROZHODČÍCH, KTEŘÍ JSOU POTŘEBNÍ PŘI ZÁVODĚ A LZE OČEKÁVAT, ŽE JE BUDE ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A ŠINDELCE LÁKAT A TAKÉ Z DŮVODU, ŽE JISTĚ JSOU I TACÍ RYBÁŘI, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZŮČASTNIT ZÁVODU ALE ZÁROVEŇ BY CHTĚLI I NA ZAHÁJENÍ. TO JSOU JISTĚ PÁDNÉ ARGUMENTY PROTI SOBOTĚ.
A CO PÁTEK, JAK NĚKTEŘÍ NAVRHUJETE?
PŘÁTELÉ, NA VELKÝ PÁTEK, TJ. JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH SVÁTKŮ KŘESŤANSKÉ EVROPY NEPOVAŽUJI ZAHÁJENÍ ZA IDEÁLNÍ STAV. MOŽNÁ, ŽE SI MNOZÍ ŘEKNETE, ŽE JE TO DNES JIŽ NEMODERNÍ A ŽE SE ŽÁDNÁ ÚCTA K TÉTO TRADICI JIŽ DNES NEKONÁ. ALE NEJEN JÁ, ALE TÉŽ I MNOZÍ DALŠÍ SI MYSLÍME, ŽE NENÍ SPRÁVNÉ V TENTO DEN ZAHAJOVAT A TO PŘEDEVŠÍM Z POZICE LAČNOVSKÝCH MASNÝCH HODŮ V CHALUPĚ PANA STŘÍLKA.
A CO NEDĚLE, JAK TAKÉ NĚKTEŘÍ NAVRHUJETE?
NEDĚLE JE TAKÉ MOŽNÁ A OSOBNĚ BY MĚ VŮBEC NEVADILA. OSOBNĚ JSEM PRO NEDĚLI, NICMÉNĚ NECHCI ZBYTEČNĚ ZKRACOVAT SEZONU ANI O MINUTU. NA DRUHÉ STRANĚ JE ALE ZAPOTŘEBÍ SI PŘIZNAT A TAK I OPRÁŠIT DOBU PŘED 15 - 20 LÉTY, KDY SE PRAVIDELNĚ ZAHAJOVALO V TERMÍNU 16. DUBNA, TJ. NA ZAHÁJENÍ RYBOLOVU NA PSTRUHOVÝCH REVÍRECH. TAK TOMU PŘÁTELÉ SKUTEČNĚ CELOU ŘADU LET BYLO.
A ARGUMENT, ŽE SI ZÁVODNÍCI ZACHYTAJÍ A OSTATNÍ NE, NENÍ PŘÁTELÉ PRAVDIVÝ. OPAK JE PRAVDOU, DÍKY ZÁVODŮM A OBROVSKÉMU ZARYBNĚNÍ Z VELKÉ ČÁSTI HRAZENÉHO ZE STARTOVNÉHO SI VŠICHNI NEZÁVODNÍCI SKVĚLE ZACHYTAJÍ OKAMŽITĚ PO SKONČENÍ ZÁVODU.
---NA PK0 SE BUDOU VEDLE KAPRŮ HOJNĚ LOVIT I PSTRUZI A SIVENI A TO NA VŠECHNY ZPŮSOBY
---NA PK1 SE BUDE TAKÉ SKVĚLE RYBAŘIT A TO NA VLÁČKU S MUŠKOU ZA MOŽNÉ POMOCI BUBLINY
---A SAMOZŘEJMĚ NA PK2 TRADIČNĚ NA VLÁČKU A MUŠKU BEZ DALŠÍCH POMOCNÝCH TECHNIK
ZÁVĚR Z TOHO JE TEDY SKVĚLÝ. NA VELIKONOCE SE DOČKÁME KAŽDOPÁDNĚ SKVĚLÉ RYBAŘINY A TO BEZ OHLEDU, ZDA ZAČNEME NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A ŠINDELCE V PÁTEK, PŘÍPADNĚ V SOBOTU A NEBO AŽ V NEDĚLI.
MOC PROSÍM VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,
PŘEMÝŠLEJME JEŠTĚ O TOM A KONEČNÉ ROZHODNUTÍ NECHME NA TUTO NEDĚLI. MOC DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A VĚŘÍM V NAŠE MOUDRÉ ROZHODNUTÍ.

odpověděl(a)

Rozumná slova pane Martinů. Jste moudrý člověk! Určitě v neděli rozhodnete jak nejlépe půjde. Zajištění rozhodčích není žádná sranda. Snad se najde dost hodných dobrovolníků :)...A jak píšete že jste klidně pro neděli souhlasím s vámi už tak se začíná brzy jeden den se nic nestane. Určitě vyberete nejlepší volbu :)

odpověděl(a)

Dobrý den,
taky myslím že neděle je dobrý kompromis a rozumná volba.

, - odpovědět

Dobrý den. Pane Martinů nepřemýšlí te ze by se zahájilo už v pátek ? Byl by to krásny začátek rybářskeho roku jsou 4 dny volna mohl by se protáhnout rybářský prodlouženy víkend :)

, - odpovědět

Dobrý den. Prodám luxusní vláčecí ultralight prut Favorite Blue Bird SULS 2.04m 0.5-5g Ex-Fast New 2016 s navijákem Daiwa Fuego LT - 2500D a spoustou prislusenství Crazy Fish v hodnotě 1000,-(gumove nastrahy, tungstenove ceburasky, ceburaskove hacky, vlasec ) Vse je nove, nechytane s fakturami. Pc 5200,- Nyní 2500,- Muj mail- meo13@seznam.cz

odpověděl(a)

Prodáno

, - odpovědět

Dobrý den jak to vypadá s ledem má cenu jet odpoledne si zachytit ? Je tam dost míst bez ledu ?

, Crazy odpovědět

Dobrý den, prosím o přihlášení na crazy fish Vojtěch a Vladimír Kalábovi. Děkuji

odpověděl(a)

Dobrý den,závod Crazy Fish je plně obsazen.Děkujeme za pochopení.

, odhlášení odpovědět

Dobrý den, prosím o odhlášení z Gunki Cup 21.4. - kolize termínů. Děkuji. Pavel Koukal

odpověděl(a)

Dobrý den,děkujeme za zprávu.

, - odpovědět

Dobrý den pane Martinů. Mohu se zeptat jestli je nutné dělat zahájení 31 když se ten den konají velké závody na přehradách? Proč to nemůže být v neděli když je v pondělí volno ? .... Bylo by to lepší chtěli jsme u vás zůstat celý víkend chtěli jsme si užít zahájení.... Druhý den už to není ono... Škoda

odpověděl(a)

Me to zase vyhovuje v sobotu a myslím že nebudu sám.Kdyz bude zahajeni v nedeli,tak pak v pondeli nebude moci jet na ryby spousta lidi skrze velikonoce.V sobotu zahajeni,muzu jet i v nedeli a v pondeli uzit velikonoc.Muzete si vybrat buď jít na závody a nebo na zahájeni.

odpověděl(a)

Souhlasím s Honzou. Raději bych zahájení také v neděli.

odpověděl(a)

Velikonoce už nejsou to co bývalo ba naopak někdo využívá velikonoční volno na to aby mohli strávit celý den na rybách :) a navic na lanove bude po zahájení 14 dní nacpano

odpověděl(a)

Ti co jsou prihlášeny na závody,tak je jasný že budou pro zahájit v nedeli 1

odpověděl(a)

A těch lidí není málo. Nic by se nestalo. Ale je mi jasný že ostatní jsou rádi že je to v sobotu a hodně lidí se tam nedostane

odpověděl(a)

Tak posunout ještě o týden déle:-)
MOONFISH nebude tak zajímavé...

odpověděl(a)

Tak rybníky budou plný lidi at se zahaji v sobotu nebo neděli.Zavodnici si v sobotu pěkně zachytaji a my budem v sobotu čakat doma,aby jsme mohli jit rybarit az v nedeli.To taky není zrovna dobrý vůči tem co nezavodí.

odpověděl(a)

Take je mi trošku lito,že se zahajeni lačnova kryje se zavody,ale to se asi neda svitit no.Neděle po zavodech by byl super relax si zajit hodit jen tak.Akorat jestli bych mohl poprosit o zpřísnění rybarskeho dohledu alespon prvni 3 dny po zahajení,jelikož zachazeni s rybou na lačnove některymi jedinci neni moc ukazkove.Diky za zvažení.

odpověděl(a)

A proč nezahájit už v Pátek, vždyť je svátek -tedy většina má volno.

odpověděl(a)

Proč nezrušit hájení úplně ? A nechytat pořád non-stop všechno a všude.
Chlapi seberte v sobě aspoň trochu úcty k těm rybám.

odpověděl(a)

Dobrý den. Pane Martinů nepřemýšlí te ze by se zahájilo už v pátek ? Byl by to krásny začátek rybářskeho roku jsou 4 dny volna mohl by se protáhnout rybářský prodlouženy víkend :)


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 830

Kalendář

 «  březen 2018  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

prehradylet2.jpg

Počasí


TOPlist