Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 5792

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 903
, Václavská trofej-dotaz odpovědět

Dobrý den, rád bych se jen zeptal, jakým způsobem se budou losovat místa na Václavskou trofej? Zda bude možnost mít místa vedle sebe. Děkuji

odpověděl(a)

Děkuji Vladimírovi za dotaz.Toto téma je léta diskutované, ale myslím si, že právě možnost losovat tak, aby skupina rybářů, která se závodů účastní,kamarádi z celé republiky, kteří se sejdou právě na závodech, příbuzní, manželské páry..atd...každý chápe.Činí tyto závody atraktivní, ne jen jako závody, ale jako úžasnou společenskou událost a prožití krásného dne plného napětí,zklamání dělení se o lahev Slivovice..atd...mnohokrát jsem se účastnil závodů jako rozhodčí a rozhodčí mi to potvrdí, že parta skvělých lidí vedle sebe dokáže den obohatit.A i když se třeba někomu nedaří rybu chytit, prožije s kamarády krásný den plný zážitků, dělí se o jejich úspěchy a neodchází od vody zklamán.Jsem rozhodně pro zaběhlý system, který léta funguje a přimlouvám se za něj.

odpověděl(a)

Dobrý den,losování proběhne formou vytahování karet z celkové sestavy,bude umožněno chytání vedle sebe.

odpověděl(a)

ANO PŘÁTELÉ, BUDE TO TAK, JAK PÍŠE PETR BAČOVSKÝ. ZÁROVEŇ MUSÍM OCENIT NÁZOR ÚČASTNÍKA ZÁVODU, KTERÝ MI PÍŠE Z DUŠE A CELÝ JEHO NÁZOR JE I MÝM NÁZOREM.

, PONDĚLNÍ SITUACE odpovědět

---TEPLOTA VZDUCHU 8 STUPŇŮ
---TEPLOTA VODY 15 STUPŇŮ
---KYSLÍK 6.5 MG/L
---OD VEČERA NAPRŠELO 20 - 25 MM VODY
---PODMÍNKY PRO LOV PSTRUHŮ SE VELMI RYCHLE VYLEPŠUJÍ
---NA PK2 V 17. HODIN RYBAŘILO CCA 10 - 12 RYBÁŘŮ A MÁM POCIT, ŽE VELICE ÚSPĚŠNĚ, NĚKOLIK RYBÁŘŮ JSEM OSLOVIL A VŠICHNI BYLI SPOKOJENÍ, DOST ZÁBĚRŮ A I DOST ULOVENÝCH PSTRUHŮ VČETNĚ ZLATÝCH LOSOSŮ
AKTUÁNÍ PŘÍPRAVA ZÁVODU A DALŠÍ VĚCI:
---DNES SE DOKONČILO VYSEKÁVÁNÍ PK2 OD RÁKOSU A TRÁVY, SKVĚLÝ VÝKON PANA Z. MILOTY A JEHO KAMARÁDŮ
---ODE DNEŠKA VYPOUŠTÍME CHOVNÝ RYBNÍK Z DŮVODU SOBOTNÍHO VÝLOVU
---VE STŘEDU ODJÍŽDÍME DO VZDÁLENÉ PSTRHÁRNY PRO PSTRUHY A ZLATÉ LOSOSY, PŘÍJEZD CCA KOLEM 15. HODINY
---OD PŘÍJEZDU AUTA PK1 + PK2 HÁJENÉ
---VE ČTVRTEK PŘIVÁŽÍME DALŠÍ PSTRUHY VČETNĚ ČERVENÝCH LOSOSŮ Z POVODÍ LOUČNÉ
---VE ČTVRTEK TÉŽ VYMEZENÍ ZÁVODNÍCH ÚSEKŮ
---PÁTEK - NA PK1 + PK2 8. ROČ. VÁCLAVSKÉ TROFEJE
---PO ZÁVODĚ NA PK1 + PK2 POUZE PSTRUHOVÝ REŽIM
---SOBOTA - OD 8. HODIN VÝLOV SYNSKÉHO, OČEKÁVÁNÍ KRÁSNÝCH KAPRŮ, KTERÉ ROZVÁŽÍME PO SPORTOVNÍCH RYBNÍCÍCH

, závod václavská trofej odpovědět

v případě uvolnění bych prosil o registraci tří závodníku -náhradníku čermák,vána,vána.předem děkuji za informaci

odpověděl(a)

Dobrý den,registrujeme vás jako náhradníky c.1,2,3.O případném uvolnění závodních míst budeme informovat na této stránce .Děkujeme.

, Osloveni polič.rybařů odpovědět

Velice rád bych Vás,rybáře s trvalým bydlištěm v Poličce poprosil o případné zvážení podpory našeho hospodáře Jardy Martinů v nadcházejících komunálních volbách v Poličce kde se opětovně snaží obhájit pozici starosty.Jsem přesvědčený,že si naši podporu zaslouží a to i mimo jiné z důvodu obhajoby našich rybářských zájmů.Každý,kdo Jardu zná,dobře ví,že starostí kolem rybníků a všech souvisejících věcí je nekonečně a že to vyžaduje nepřetržitou práci i na úkor svého osobního času.Při zajišťování všech rybářských úkolů je jistě výhoda znát a pohybovat se v prostředí místních regionálních politiků a to z mnoha různých důvodů,např.při vyjednávání podmínek rybolovu na rybnících apod.Je také přirozené a bohužel to tak mezi lidmi často bývá, že i na rybnících i přehradách v Poličce jsou lidé,kteří nám nepřejí a dlouhodobě se snaží naši pozici oslabit.Nepochybuji,že každý,kdo našeho Jardu zná, dobře ví,že by nikdy své pozice starosty Poličky nezneużil ve prospěch prosazení nezasloužené výhody jednoho subjektu na úkor jiného,ale naopak vždy hledá poctivé a spravedlivé porovnání zájmu.Vážení,zvažte podporu Jardy Martinů v těchto volbách.Jde opět o důležité volby a záleží na každém hlasu.Za sebe i za poličské sdružení Vám upřímně děkuji.Honza

odpověděl(a)

pravidla viz hlavička návštěvní knihy:

"Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamni, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse."

za mě jednoznačné lobbovani. nemyslim si ze je to ferovy politicky pristup.

odpověděl(a)

Honzo,ještě sem tahej politiku.

odpověděl(a)

To už trochu přeháníš Honziku, ty tam seš nalezlej až po ramena, víš kde myslím viď.....

odpověděl(a)

MILÝ HONZO, VÁŽENÍ REAGUJÍCÍ NA HONZOVU VÝZVU, VÁŽENÍ OSTATNÍ PŘÁTELÉ,
MUSÍM UPŘIMNĚ OD SRDCE NAPSAT, ŽE JSEM DVAKRÁT PŘEKVAPEN.
POPRVE VÝZVOU HONZY, KTERÉHO OSOBNĚ NEZNÁM, NICMÉNĚ MĚ VELICE PŘEKVAPIL. MUSÍM PO PRAVDĚ NAPSAT, ŽE ZA TÉMĚŘ 25 LET MÉ ANGAŽOVANOSTI V POLIČKÉ KOMUNÁLNÍ POLITICE SE STALO POPRVE, ŽE MĚ NĚKDO Z RYBÁŘŮ TAKTO PODPOŘIL. JÁ TO NEČEKAL A ANI BYCH SI NIKDY NEDOVOLIL NA RYBÁŘSKÝCH STRÁNKÁCH O TO POŽÁDAT. TO ZA PRVE.
ZA DRUHÉ JSEM NEMILE PŘEKVAPEN AŽ TÉMĚŘ ZLOU REAKCÍ NĚKOLIKA AUTORŮ PŘÍSPĚVKŮ, KTEŘÍ NA TO REAGUJÍ.
PŘÁTELÉ,
NA ROVINU, JÁ UVAŽUJI, ŽE VÝZVU OD HONZY SMAŽU SÁM A SNAD VÁS KRITIKY USPOKOJÍM. NICMÉNĚ, NEŽ TO PŘÁTELÉ UDĚLÁM, NAPÍŠI TOTO.
NEJPRVE OPAKUJI, ŽE JSEM O TO NIKDY NEŽÁDAL. ALE KDYŽ JIŽ TO HONZA NAPSAL, TAK NAPÍŠI VÁM VŠEM, KTEŘÍ TO TAK KRITIZUJETE NĚKOLIK PODNĚTŮ K ZAMYŠLENÍ.
OPRAVDU SE DOMNÍVÁTE, ŽE BEZ POCTIVÉ A SERIOZNÍ POLITICKÉ PODPORY BY NAŠE SDRUŽENÍ BYLO TAM, KDE JE?
NEVÍM, JAK SE MÁM VYHNOUT POPULISMU A ZÁROVEŇ ALESPOŇ NĚKOLIKA MÁLO VĚTANI NAPSAT, JAK JE DŮLEŽITÉ MÍT VLIV NA POCTIVÉ PROSAZOVÁNÍ NAŠICH ZÁJMŮ. NAPÍŠI V BODECH NĚKOLIK ZÁSADNÍCH HISTORICKÝCH MOMENTŮ, KTERÉ BYLY PRO NAŠE SDRUŽENÍ V POSLEDNÍCH 25 LETECH ROZHODUJÍCÍ:
---ZÍSKÁNÍ PK1
---VYBUDOVÁNÍ PK2 + PK0 VČETNĚ RYBÁŘSKÉ OSADY
---UDRŽENÍ PRONÁJMU RYBNÍKŮ V POMEZÍ A DALŠÍCH CHOVNÝCH RYBNÍKŮ
---VYBUDOVÁNÍ STAŠOVA, LAČNOVA A ČÁSTEČNĚ I ROHOZNÉ
---VYSTOUPENÍ ZE SVAZU
---ZAJIŠTĚNÍ DOTACÍ NA ZÁSADNÍ REKONSTRUKCE RYBNÍKŮ V POMEZÍ, PEKLA A STAŠOVA
---A MNOHO DALŠÍCH VĚCÍ, U KTERÝCH BYLO NEZBYTNÉ VELMI USILOVNĚ OBHAJOVAT NÁŠ POCTIVÝ A LEGITIMNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁJEM
---A DÁLE, VĚŘTE, ŽE JSOU STÁLE LIDÉ, KTEŘÍ NÁS CHTĚJÍ OSLABIT A ŽE JE NEZBYTNÉ BÝT STÁLE VE STŘEHU
MILÉ PŘÁTELÉ, VÁŽENÍ KRITICI,
NIKDY JSEM NEPROSIL O POLITICKOU PODPORU PRO MĚ OSOBNĚ. VĚŘTE, ŽE NA MÉ FUNKCI NELPÍM A ANI NA NI NESTOJÍM, TO PLATÍ VÁŽENÍ I PRO FUNKCI RYBÁŘSKOU, TJ. HOSPODÁŘSKOU. NICMÉNĚ POKUD NĚCO DĚLÁM, TAK SE VŠÍ ZODPOVĚDNOSTÍ A VĚDOMÍM VŠECH SOUVISLOSTÍ DNEŠNÍHO SLOŽITÉHO SVĚTA. NEZLOBTE SE, ALE TENTO POUZE MALÝ VÝČET VŠECH DOPADŮ JSEM ZDE MUSEL NAPSAT.
V TUTO CHVÍLI ZVAŽUJI, ZDA MÁM VÝZVU OD HONZY SMAZAT OKAMŽITĚ A NEBO JISTÝ ČAS POČKÁT NA DALŠÍ REAKCE A DÁT ČAS K MALÉMU ZAMYŠLENÍ.
ZÁVĚREM NAPÍŠI, ŽE SE MĚ OSONNĚ JIŽ DLOUHO NIC TAK HLUBOKO NEDOTKLO, JAK TYTO REAKCE.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI VÁM VŠEM BUDOUCÍM ČINOVNÍKŮM NAŠEHO SDRUŽENÍ HODNĚ ŠTĚSTÍ, ODVAHY A HLAVNĚ ÚSPĚCHŮ, KTERÉ JSOU TAK DŮLEŽITÉ PRO NAŠI PROSPERITU A SPOKOJENOST VŠECH ČLENŮ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Pane Martinů, nedělejte si z negativních lidí těžkou hlavu. Zlí, nepřející a zavistiví lidé byli,jsou a budou, a právě ti se nejvíce ozývají. Sice nejsem z Poličky, ale kdyby ano,tak máte muj hlas.A moc si cením Vaší práce pro sdružení, přál bych si více takových lidí.

odpověděl(a)

Jojo debaty a urážky o ničem,inzeráty anonyma v návštevni knize,mezi diskuzí Vam nevadí? A podpora našeho hospodaře je Vam proti srsti?Nevim no,asi se trochu zamyslete hoši a raději tedy vystupte ze spolku pokud jste členové ať se nemusíte zbytečně čílit.S pozdravem Petr Borova

odpověděl(a)

Neni na tom nic spatneho podporit pracoviteho a poctiveho cloveka. Takovych v politice moc neni. Kdyby pan Martinu kandidoval u nas, ma muj hlas. Bohuzel nejsem z Policky, tak alespon takova symbolicka podpora. Ty ostatni komentare moc nechapu a doufam, ze panove zmeni nazor. Preji hodne zdaru pane Martinu!

odpověděl(a)

ANO VÁŽENÝ HONZO, DĚKUJI ZA PRAVDIVÁ SLOVA, KTERÁ BOHUŽEL VELMI DOBŘE VYSTIHUJÍ DNEŠNÍ DOBU.
NĚKTERÉ NÁZORY JSOU TÉMĚŘ K NEUVĚŘENÍ. NA CELÉM SVĚTĚ SE USILOVNĚ SNAŽÍ ZÁJMOVÉ SKUPINY DOSTAT SVÉ ZÁSTUPCE DO VOLENÝCH SAMOSPRÁV VČETNĚ NÁRODNÍCH PARLAMENTŮ A KONGRESŮ ZA ÚČELEM PROSAZOVÁNÍ A OCHRANY JEJICH ZÁJMŮ. PRO SVÉ ZÁSTUPCE ORGANIZUJÍ A DOKONCE PLATÍ VOLEBNÍ KAMPANĚ.
JÁ SI ZA CELÝCH CCA 25 LET NEDOVOLIL RYBÁŘE POŽÁDAT O OSOBNÍ PODPORU, NEDEJ BOŽE O FINANČNÍ PŘISPĚNÍ A KDYŽ SE PO TOLIKA LETECH NAJDE JEDEN ODVÁŽNÝ PODPOROVATEL, TAK SE TADY STRHNE MELE.
PŘÁTELÉ, VE VŠÍ ÚCTĚ K VÁM, NENÍ TO .....ST.

odpověděl(a)

Vážení návštěvníci těchto stránek,

rád bych se vyjádřil k příspěvku Honzy, který žádal o podporu našeho hospodáře Jaroslava Martinů v komunálních volbách.

Myslím, že všichni rybáři z RS Vysočina známe hodnotu našeho hospodáře a on nemá zapotřebí vysvětlovat, jaké úsilí stojí zajistit Poličským rybářům,rybářům z České republiky i ze zahraničí skvělou rybařinu.
Ten, kdo nerybaří v Poličce první den, vidí jeho každodenní úsilí v podpoře rybářského sdružení a do toho chápe souvislosti parlamentní politiky, komunální politiky a vedením Rybářského sdružení Polička.
Tito lidé nepochybně Jaroslava Martinů podpoří stejně, jak tomu bylo v předchozích letech.
Přeji Ti Jaroslave hlavně zdraví a jsem si jist, že tě členové RS Vysočina nezklamou.

, Dotaz odpovědět

Dobrý deň, chcem sa opýtať, kedy bude spustené prihlasovanie sa na pretek: policsky candat.
Za odpoveď ďakujem. S pozdravom Vincze

odpověděl(a)

VÁŽENÝ A MILÝ SLOVENSKÝ PŘÍTELI,
PREZENTACI NA CANDÁTA SPUSTÍME KOLEM 10. ŘÍJNA. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A MOC SE NA VÁS TĚŠÍME.

, upozornění odpovědět

Pokud budete na rybách a z audiny s RZ 4E9 8525 vystoupí pán se psem a uadí se poblíž vás, radší si sbalte náčiní a někam se vzdalte. Je velká pravděpodobnost, že tento "rybář" nechá psa volně pobíhat po okolí, skákat do vody, plašit kachny, motat silony po břehu i napadat kolemjdoucí a cyklisty. Za cca 2h jeho "rybaření" proběhlo mimo jiné napadení jednoho cyklisty a dvou kolemjdoucích i s následným arogantním chováním tohoto "rybáře" k nim namísto omluvy a nějakého opatření.
Kromě tohoto a ještě jednoho arogantního rybáře, který klidně přehazuje vaše náhozy a tváří se, že je to vaše vina, se ale setkávám převážně s báječnými kolegy, kterým tímto děkuji a přeji jim setkávání jen s ohleduplnými lidmi.

odpověděl(a)

Měl si mít pro toho pána pochopení. Podle popisu chování to je arogantní retard, který nepochopil ještě některé pojmy a jejich význam jako je slušnost a ohleduplnost.

odpověděl(a)

Já nemám sice takový zážitek, ale když jsem v pondělí 17.9 navštívil přehradu na přehradě 0 seděl dědula autem nacouvaný až u lávky tak, že se nedalo projít. Chápu, že je třeba invalidní a je rád, že se dostane z domu někam k vodě. Ale do budoucna by chtělo nějak vyřešit. Ať už se to týká chování některých. A nebo parkování u vody. Dost často už je tento nešvar vidět i na Pomezí, kde někteří couvají co nejdále k vodě. Nebylo by špatné dát ceduli zákaz stání mimo parkoviště. A pokud to nepomůže volat policii. Nebo rybářskou stráž.

, - odpovědět

Dobrý den,
Chci se zeptat v sobotu 29.9.2018 bude povoleno chytaní na PK1 a bude jen vlačkařsky program nebo lze jakou koli metodou děkuji a přeji ať se vše řádně zadaří.

odpověděl(a)

Doporučuji přečíst zprávu níže:DO 20.ŘÍJNA POUZE PSTRUHOVÝ REŽIM VLÁČKA-MUŠKA.

, Václavská Trofej odpovědět

ZÁVOD VÁCLAVSKÁ TROFEJ,KTERÝ SE KONÁ 28.09.2018 JE PLNĚ OBSAZEN!

, Václavská odpovědět

Dobrý den,prosím ještě o zapsání na Václavskou trofej.
Jelínek Vit a Žaťka Michal.
Děkuji

odpověděl(a)

Jste zapsaní,děkujeme.

, braní ryb odpovědět

Dobrý den přátalé u vody,jak berou na Poličce kapři a kam na ně vyrazit?Děkuji za info.Martin.

, ROZHODČÍ - PROSBA odpovědět

Alois-Mrnak, ROZHODČÍ-NOVÁ VÝZVA

Přátelé znovu Vás žádám o pomoc na pozici rozhodčí v pátek 28.9.2018.Zatím se přihlásil jeden a pět lidí se omluvilo,že nemohou přijít.Věřím,že se nám to podaří dát dohromady tak jako jiné ročníky.Kontakt zde na stránkách nebo u hospodáře,na mě je telefon 605327353.Děkuji. 2 2 2

odpověděl(a)

Mám zájem

, P.K.2 odpovědět

Zdravím milovníky vláčky, na pk2.

Dnes opět pstruzi výjímečně brali, hlavně z hladiny uprostřed na boatu, co jsem zahlednul. Jinak dnes odchytanych 5 štik a jedna dokonce na P.K.1.

Jsem zvědav jestli pstruzi budou na závod stejně nebrat jako celé předešlé týdny.

Snad se to brzy zlomí, tak ať se zadaří Všem.

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
PO PŘEČTENÍ VAŠEHO SDĚLENÍ SI NEJSEM ZCELA JIST, ZDA SKUTEČNĚ DNES RYBY BRALY A NEBO NEBRALY. VĚŘÍM ALE, ŽE BRALY A ŽE K TOMU PŘISPĚLO I DNEŠNÍ OCHLAZENÍ. VŠE JE NA DOBRÉ CESTĚ.
TAKÉ SI NEMYSLÍM, ŽE PŘEDEŠLÉ TÝDNY PSTRUZI NEBRALI. K DANÉ SITUACI SE SUCHEM A TEPLEM HODNOTÍM PRVNÍ PODZIMNÍ VYSAZENÍ PSTRUHŮ, JAKO ÚSPĚŠNÉ.

odpověděl(a)

Bohužel moc nebrali.

odpověděl(a)

Potvrzuji také, že od prvního vysazení na začátku září do minulého víkendu pstruzi na PK2 moc nebrali. Něco se sice chytlo, ale v porovnání s počtem vysazených Pd to bylo minimum. Ale teď po ochlazení se to určitě zlepší.

, RYBÁŘSKÉ DĚNÍ V TÝDNU odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, MILÍ RYBÁŘI,
TENTO TÝDEN NÁS ČEKÁ MNOHO VELMI NÁROČNÝCH VĚCÍ, KTERÉ BUDOU VYŽADOVAT MIMOŘÁDNÉ PRACOVNÍ ÚSILÍ. NAPÍŠI SEZNAM NĚKTERÝCH DÍLČÍCH KROKŮ A AKCÍ, KTERÉ SE POKUSÍME ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDNOUT:
---PONDĚLÍ 24. ZÁŘÍ - DOKONČENÍ VYSEKÁNÍ PK1 A PK2 Z DŮVODU ZAJIŠTĚNÍ DOSTATKU ZÁVODNÍCH POSTŮ
---ÚTERÝ 25. ZÁŘÍ - ZAHÁJENÍ VYPOUŠTĚNÍ SYNSKÉHO RYBNÍKU NA SOBOTNÍ VÝLOV
---STŘEDA 26. ZÁŘÍ - ODVOZ PSTRUHŮ, ZLATÝCH LOSOSŮ A OBROVSKÝCH PSTRUHŮ ZE VZDÁLENÉ PSTRUHÁRNY V JESENIKÁCH
---ČTVRTEK 27. ZÁŘÍ - ODVOZ PSTRUHŮ A ČERVENÝCH LOSOSŮ Z DALŠÍ PSTRUHÁRNY Z POVODÍ LOUČNÉ, VYMEZENÍ A OČÍSLOVÁNÍ ZÁVODNÍCH POSTŮ NA PK1 + PK2
---PÁTEK 28. ZÁŘÍ - 8. ROČNÍK VÁCLAVSKÉ TROFEJE, PŘÍPRAVA VÝLOVU NA CHOVNÉM RYBNÍKU SYNSKÝ
---SOBOTA 29. ZÁŘÍ - OD 8. HODIN VÝLOV SYNSKÉHO RYBNÍKU, VELKÉ OČEKÁVÁNÍ NÁDHERNÝCH 3 KG KAPRŮ, KTERÉ ROZVEZEME PO SPORTOVNÍCH RYBNÍCÍCH
VÁŽENÍ A MILÍ,
TENTO TÝDEN JE PRÁCE A STAROSTÍ AŽ NAD HLAVU. PŘEJME SI, AŤ SE NÁM VŠE PODAŘÍ. ZÁROVEŇ VÁS VŠECHNY MOC PROSÍM, PŘISPĚJTE I SVÝM PODÍLEM NA ZDÁRNÉM NAPLNĚNÍ TĚCHTO NEMALÝCH CÍLŮ.

, Závody odpovědět

Zdravím bylo by možné se ještě přihlásit na Vaclavskou trofej v pátek 28. 9. Děkuji za odpověď. Žůrovec.

odpověděl(a)

Jste Přihlášen,děkujeme.

, Kalendář 2019 odpovědět

Dobrý den pane Martinů, odkdy bude možné koupit si v hospůdce na přehradě kalendář na rok 2019? Děkuji za odpověď.

odpověděl(a)

KALENDÁŘE JSOU JIŽ VE VÝROBĚ. OČEKÁVÁM, ŽE ZAKOUPENÍ KALENDÁŘŮ V HOSPŮDCE BUDE MOŽNÝ BĚHEM NĚKOLIKA MÁLO DNÍ.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 903

Kalendář

 «  září 2018  » 
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330

Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

novy.jpg

Počasí


TOPlist