NÁVŠTĚVNÍ KNIHA - RS Vysočina

Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 5563

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 881
, VEČERNÍ MĚŘENÍ KYSLÍKU odpovědět

KAMARÁDI,
NEDALO MI TO, A PRO JISTOTU JSEM ZAJEL MĚŘIT KYSLÍK NA 2 DNEŠNÍ RYBNÍKY, KDE JSME VYSAZOVALI RYBY Z VÝLOVU NOVÉHO RYBNÍKU, TJ. NA PEKLO A POMEZÍ.
RÁD ZDE OZNAMUJI, ŽE DNEŠNÍ VEČERNÍ HODNOTY JSOU NA DOBRÉ ÚROVNÍ A CHCI VYSLOVIT NADĚJI, ŽE JIŽ V LETOŠNÍM ROCE NÁS SNAD NEČEKÁ PODOBNÁ KRIZE, KTERÁ NÁS POSTIHLA PŘED 14 DNY NA PEKLE.
MUSÍM TAKÉ OPĚTOVNĚ NAPSAT A TO SE VŠÍ ZODPOVĚDNOSTÍ, ŽE PO DNEŠKU POVAŽUJI OBNOVU ZARYBNĚNÍ NA PEKLE ZA UKONČENOU A ŽE LZE KONSTATOVAT, ŽE SOUČASNÁ OBSÁDKA MÁ NEJMÉNĚ STEJNOU ÚROVEŇ, JAKO PŘED DÍLČÍM ÚHYNEM.
JENOM PRO BILANČNÍ SHRNUTÍ NAPÍŠI, KTERÉ RYBY DNES V PEKLE PLAVOU:
---ZBYTEK RYB PO KYSLÍKOVÉ KRIZI - ODHADUJI 500 KAPRŮ + 100 AMURŮ + 20 SUMCŮ + ÚHOŘI V PLNÉM POČTU + OMEZENÉ MNOŽSTVÍ DALŠÍCH RYB
---DÁLE V PÁTEK VYSAZENÝCH 500 KUSŮ NOVÝCH PĚKNÝCH KAPRŮ
--- + DNEŠNÍ OBROVSKÉ ZARYBNĚNÍ, TJ. 760 KAPRŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI + 50 KAPRŮ 4 - 8 KG + 45 AMURŮ + 20 OBROVSKÝCH TOLSTOLOBIKŮ + 10 VELIKÝCH ŠTIK + 9 NESKUTEČNÝCH CANDÁTŮ + 14 PĚKNÝCH SUMCŮ.
PŘÁTELÉ A KAMARÁDI,
JSEM VELMI RÁD, ŽE JSME TAKTO RYCHLE A KVALITNĚ OBNOVILI OBSÁDKU NA PEKLE. VĚŘÍM, ŽE PEKLO BUDE OPĚT PĚKNÝM MÍSTEM K RYBOLOVU.
VÁŽENÍ A MILÍ,
JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI ZA VAŠE NADŠENÍ, DĚKUJI ZA VAŠI OBĚTAVOST, DĚKUJI ZA VAŠE PRACOVNÍ NASAZENÍ, DĚKUJI ZA VAŠI POCTIVOST A PŘÁTELSTVÍ.
UDÁLOST NA PEKLE A DNEŠNÍ VÝLOV JSOU OBROVSKÝM DŮKAZEM NAŠI ODDANOSTI, NAŠI VÁŠNĚ A ZODPOVĚDNOSTI. OBĚ UDÁLOSTI POVAŽUJI V DNEŠNÍ DOBĚ ZA ZÁZRAKY, NA KTERÝCH MÁTE KAŽDÝ JEDEN Z VÁS PODÍL.
PŘÁTELÉ,
JSME VE VELMI TĚŽKÉ DOBĚ, NAŠE ZEMĚ VYSYCHÁ, MÁ TO TÉŽ I OBROVSKÉ DOPADY NA NÁS RYBÁŘE. DĚLÁ MI TO OBROVSKÉ STAROSTI. NIKDO NEVÍ, CO BUDE DÁL. JISTĚ ALE VÍM, ŽE POKUD MÁME TUTO SITUACI USTÁT A ZVLÁDNOUT, TAK JEDINĚ A JEDINĚ TÍMTO SOUČASNÝM SKVĚLÝM PŘÍSTUPEM KAŽDÉHO JEDNOHO Z VÁS. JE TO JEDINÁ CESTA, JAK TO MŮŽEME S VELKÝM VYPĚTÍM ZVLÁDNOUT.
PŘÁTELÉ,¨NAŠE RODIČE A PRARODIČE BY ŘEKLI, ŽE JE POTŘEBA ŽÍT VÍCE POKORNĚ A VÍCE SE MODLIT. MYSLÍM, ŽE DNEŠNÍ MODERNÍ LIDSTVO NA TYTO DVĚ ODVĚKÉ PRAVDY JIŽ DÁVNO ZAPOMĚLO A KDOVÍ, KDE JE PRAVDA. OSOBNĚ JSEM ZA SVŮJ ŽIVOT DOSPĚL K NĚKOLIKA POZNÁNÍM, PO CELÝ ŽIVOT JE NEZBYTNÉ HLEDAT PRAVDU, PO CELÝ ŽIVOT MÁ BÝT ČLOVĚK UŽITEČNÝ SVÉMU OKOLÍ, TJ. OSTATNÍM LIDEM A TAKÉ SE DOMNÍVÁM, ŽE TROCHA POKORY A LIDSKÉ SLUŠNOSTI NIKDY NIKOMU NEUŠKODÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A VELMI SI PŘEJI, ABY VŠE I NADÁLE DOPADLO PRO NAŠE SDRUŽENÍ, ALE NEN PRO NĚHO, DOBŘE A KE SPOKOJENOSTI.

, Výlov Nový odpovědět

Ahoj všem, přidám taky ještě jednu várku fotek. Hezký večer.

https://pavklu.rajce.idnes.cz/Vylov_Novy_RS_Vysocina/

, VEČERNÍ ZAMYŠLENÍ odpovědět

PŘÁTELÉ, MILÍ RYBÁŘI,
DNEŠNÍ SUPERVÝLOV BYL PO NEPŘÍJEMNÉ UDÁLOSTI PŘED 14 DNY NA PEKLE DALŠÍM VELKÝM DŮKAZEM ÚROVNĚ ZARYBNĚNÍ NAŠICH REVÍRŮ.
MUSÍM OSOBNĚ PŘIZNAT, ŽE MĚ JAK MNOŽSTVÍ RYB NA PEKLE, TAK PŘEDEVŠÍM DNEŠNÍ VÝLOVEK Z NOVÉHO RYBNÍKU ZASKOČIL A TO SAMOZŘEJMĚ V DOBRÉM SMĚRU.
JSEM SÁM PŘEKVAPEN, JAKÉ MNOŽSTVÍ RYB V NAŠICH RYBNÍCÍCH STÁLE JE.
NEVÍM ZDA JE TO ŠPATNOU ÚROVNÍ RYBÁŘŮ A NEBO DOBRÝM A ČASTÝM ZARYBNĚNÍM. MOŽNÁ JE TO OBOJÍM, NICMÉNĚ SE JISTĚ SHODNEME, ŽE ÚROVEŇ DNEŠNÍHO SPORTOVNÍHO RYBOLU JE NA NEBÝVALÉ ÚROVNI.
MYSLÍM, ŽE I VE ŠPATNÝCH A NÁROČNÝCH ČASECH SI MŮŽEME ODNÉST NĚKOLIK POZITIVNÍCH POZNATKŮ:
---V NAŠICH RYBNÍCÍCH JE STÁLE SOLIDNÍ ZARYBNĚNÍ
---A TO VČETNĚ DRUHOVÉHO SLOŽENÍ
---VĚŘÍM, ŽE SI TO UVĚDOMÍ I TI RYBÁŘI, KTEŘÍ JSOU NEUSTÁLE NESPOKOJENI A MYSLÍ SI, ŽE ZARYBŇUJEME POUZE PŘEHRADY.
TYTO POSLEDNÍ 2 AKCE DOKAZUJÍ, ŽE NEMAJÍ PRAVDU A ŽE JE DOSTATEK RYB I MIMO PŘEHRADY.
POZNÁMKA:
VĚŘTE - NEVĚŘTE, ALE PRAVDOU JE, ŽE SI JAKO 9 LETÝ KLUK PAMATUJI VÝLOV PEKLA Z ROKU 1970, KDY TEHDEJŠÍ GENERACE RYBÁŘŮ VYLOVILA PEKLO Z DŮVODU NÁSLEDNÉ OPRAVY A SLOVILI POUHÝCH 121 KAPRŮ. MUSÍM NAPSAT, ŽE TEHDY BYLO PEKLO JEDINNÝM RYBNÍKEM PRO SPORTOVNÍ RYBOLOV.

, FOTKY Z VÝLOVU odpovědět

HEZKÝ VEČER VÁM VŠEM,
NÍŽE ODKAZ NA FOTKY Z DNEŠNÍHO VÝLOVU
evelinakrivkova.rajce.idnes.cz/21.8.2018_-_VY...

, ryby odpovědět

dobry večer , budou fotky z dnešku?dekuji 1

, VÝLOV NOVÉHO odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
DNES JSME BYLI SVĚDKY NEUVĚŘITELNÉHO PRACVNÍHO NASAZENÍ, KTERÉ BYLO NEZBYTNÉ PRO NESKUTEČNÝ VÝLOV NOVÉHO RYBNÍKU.
PŘÁTELÉ,
VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ VZALA ZA SVÉ A MY DNES SLOVILI NEUVĚŘITELNÝCH 35 METRÁKŮ RYB.
---1260 KAPRŮ BĚŽNÉ VELIKOSTI
---50 KAPRŮ 4 - 8 KG
---75 AMURŮ
---25 OBROVSKÝCH TOLSTOLOBIKŮ
---14 PĚKNÝCH SUMCŮ
---10 STATNÝCH ŠTIK
---9 NÁDHERNÝCH CANDÁTŮ, NEJVĚTŠÍ 85 CM
---5 - 7 METRÁKŮ BÍLÉ RYBY
TOTO MNOŽSTVÍ JE NEUVĚŘITELNÉ, ZASKOČÍLO I MĚ. JE VELKÝ ZÁZRAK, ŽE V TAK MALÉ VODĚ PŘEŽILO TOLIK RYB. JE JISTÉ, ŽE BYL NEJVĚTŠÍ ČAS RYBNÍK SLOVIT.
CELÝ VÝLOV NÁM JEŠTĚ VELMI STĚŽOVALO VELKÉ ZABAHNĚNÍ, KTERÉ V POSLEDNÍCH LETECH DÍKY ŠPATNÉMU ZEMĚDĚLSKÉMU HOSPODAŘENÍ VELMI NAROSTLO.¨
MUSÍM NAPSAT, ŽE DNEŠNÍ VÝKON VÁS VŠECH BYL NEUVĚŘITELNÝ. NEMÁM ANI SLOV, JAK VÁM VŠEM PODĚKOVAT. JE TAKÉ ZÁZRAKEM, ŽE NÁM NEUHYNULA JEDINÁ UŠLECHTILÁ RYBA, NEUHYNUL ANI JEDEN CANDÁT. VŠE JSME ZVLÁDLI TÉMĚŘ ZÁZRAČNĚ.
RYBY JSME ROZSADILI TAKTO:
PEKLO:
---760 KAPR BĚŽNÉ VELIKOSTI
---50 KAPRŮ 4 - 8 KG
---45 AMURŮ
---20 TOLSTOLOBIKŮ
---14 SUMCŮ
---10 ŠTIK
---9 CANDÁTŮ
PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI PEKLA,
V TUTO CHVÍLI VÁM VŠEM OZNAMUJI, ŽE POVAŽUJI OBNOVU ZARYBNĚNÍ PO ZTRÁTĚ ZA PLNĚ NAHRAŽENOU. DOKONCE SOUČASNOU ÚROVEŇ POVAŽUJI ZA VĚTŠÍ, NEŽ BYLA PŘED DÍLČÍM ÚHYNEM.
NA POMEZÍ JSME VYSADILI TENTO ZBYTEK TYB:
---450 BĚŽNÝCH KAPRŮ
---30 AMURŮ
---5 TOLSTOLOBIKŮ
PŘÁTELÉ,
JEŠTĚ JEDNOU UCTIVĚ DĚKUJI ZA VÁŠE NASAZENÍ. BYLI JSTE VŠICHNI DOSLOVA FANTASTIČTÍ. BYLO MĚ VELIKOU CTÍ BÝT MEZI VÁMI.

odpověděl(a)

Smekám , jste frajeři

, NOVÝ RYBNÍK 15. HODIN odpovědět

VŠE ZDÁRNĚ POKRAČUJE. NAŠI HOŠI A I ČERPADLO ODVÁDĚJÍ SKVĚLOU PŘÍPRAVNOU PRÁCI. VODA JE OPTIMÁLNĚ STAŽENÁ A VĚTŠINA RYB SE SHROMAŽĎUJE V BLÍZKOSTI ČERPADLA. ZDÁ SE, ŽE JE VŠE SKVĚLE PŘIPRAVENO.
TATO DÍLČÍ ZPRÁVA PŘED VÝLOVEM JE JIŽ POSLEDNÍ, ODJÍŽDÍM K RYBNÍKU. PROSÍM PŘIJEĎTE NA 16.30 K RYBNÍKU. MOC VÁM VŠEM PŘEDEM DĚKUJI.
JEN PRO VAŠI INFORMACI NAPÍŠI, ŽE JSME ZA LETOŠNÍ ROK DO TOHOTO RYBNÍKU VYSADILI NEUVĚŘITELNÝCH 2120 KAPRŮ. BUDE VELMUI ZAJÍMAVÉ, JAKÝ ZBYTEK DNES SLOVÍME. OSOBNĚ ODHADUJI 400 - 500 KUSŮ KAPRŮ + MNOHO DALŠÍCH RYB. JE VIDĚT, ŽE NÁS ČEKÁ VELKÝ VÝLOV KRÁSNÝCH RYB.
VŠE PO VÝLOVU POCTIVĚ A PRAVDIVĚ NAPÍŠI. HLAVNĚ NÁM PŘIJĎTE POMOC. DĚKUJI MOC.

, NOVÝ RYBNÍK. 12. HODIN odpovědět

PŘÍPRAVY VÝLOVU ZNAMENITĚ BĚŽÍ. NAŠI SKVĚLÍ HOŠI ODVÁDĚJÍ SKVĚLOU PRÁCI. VODA SE PŘIMĚŘENĚ STAHUJE, V LOVIŠTI JE OSAZENÉ ČERPADLO, KTERÉ OCHLAZUJE A PROVZDUŠŇUJE VODU. VŠE SE ZDÁ BÝT V NAPROSTÉM POŘÁDKU.
ČAS VÝLOVU SE STÁLE NEMĚNÍ A ZŮSTÁVÁ STANOVEN NA 17. HODIN. PŘIJĎTE NÁM POMOCI. TĚŠÍME SE.

, NOVÝ RYB. 4 HOD. RÁNO odpovědět

VŠE V POŘÁDKU. STÁLE PLATÍ ČAS VÝLOVU 17. HOD.

, PŮLNOČNÍ KONTR. NOVÉHO odpovědět

AKTUÁLNÍ PŮLNOČNÍ ZJIŠTĚNÍ NA UPOUŠTĚNÉM RYBNÍKU NOVÝ, KTERÝ DNES OD 17. HOD. SLOVUJEME:
---TEPLOTA VZDUCHU 19 STUPŇŮ
---KYSLÍK Z DŮVODU TMY NEMĚŘEN
---ŽÁDNÉ RYBY NOUZOVĚ NETROUBÍ
---MALÉ RYBKY U BŘEHU REJDÍ
---DOKONCE BYLO SLYŠET I ŠPLOUCHNUTÍ KAPRA
---VŠE SE ZDÁ BÝT V POŘÁDKU
DALŠÍ KONTROLA VE 4. HODINY
V TUTO CHVÍLI PLATÍ VŠE BEZE ZMĚN, TJ. VÝLOV OD 17. HODIN.

, Sumci na pekle odpovědět

Ahoj, vždy jsme chodili s kamarádem vláčet sumce na peklo a to dosti úspěšně. Ryby vracíme vždy vodě, aby měli další rybáři možnost toho krásného zážitku. Minulý týden jsme to na sklonku noci 2x zkoušeli a bez záběru. Dle informací o uhynulých kusech a odnesenych rybách je nyní zřejmě peklo bez sumce. Jestli je to nějak v možnostech, tak prosíme o zakoupení nějakých sumecku, aby se to vrátilo zpět. Moc děkujeme a držíme palce, diky

odpověděl(a)

Ahoj Jirko, na co ty sumce vláčíte? A navečer nebo ráno? Na vláčku jsem sumce ještě nechytul.

, DNEŠNÍ PONDĚL. SITUACE odpovědět

PŘÁTELÉ,
RANÍ HODNOTA NAMĚŘENÉHO KYSLÍKU NA NOVÉM RYBNÍKU, KTERÝ ZÍTRA SLOVUJEME BYLA VÍCE, NEŽ KRITICKÁ. NEDOSAHOVALA ANI 1 MLG. NYNÍ VEČÉR VE 20 HODIN JE KYSLÍKU PO CELODENNÍ TVORBĚ PŘIJATELNÉ MNOŽSTVÍ, CCA 4 MLG.
JE JISTÉ, ŽE DNEŠNÍ NOC NA TOMTO RYBNÍKU BUDE VELMI NAPJATÁ A BUDU MÍT VELMI TĚŽKÉ SPANÍ.
VÁŽENÍ A MILÍ,
NAŠE ODHODLÁNÍ ZÍTRA LOVIT PLATÍ. ČAS JSME STANOVILI NA 17. HODINU, NICMÉNĚ NIKDO PŘESNĚ NEVÍ, CO NÁS ČEKÁ. JÁ JEŠTĚ PROVEDU PŮLNOČNÍ KONTROLU, NAŠI ZLATÍ HOŠI JIŽ RÁNO VE 4. HD. VSTÁVAJÍ A BUDOU MANIPULOVAT S VODOU A PŘIPRAVOVAT KÁDIŠTĚ S VODOU A VŠÍM POTŘEBNÝM. NEMOHU VYLOUČIT, ŽE NASTANE KRITICKÁ SITUACE NA KTEROU BUDE NEZBYTNÉ OKAMŽITĚ REAGOVAT.
V TUTO CHVÍLI ALE POTVRZUJI STANOVENÝ TERMÍN NA 17. HODINU. POKUSÍM SE, POKUD MI TO ČAS DOVOLÍ, ZDE ZÍTRA PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT O AKTUÁLNÍ SITUACI.
STÁLE PLATÍ VÝZVA A PROSBA O POMOC PŘI TOMTO SLOŽITÉM VÝLOVU. PŘEDEM DĚKUJI ZA VAŠI OCHOTU.

NA OSTATNÍCH RYBNÍCÍCH SE ZDÁ SITUACE STABILNÍ. VŠUDE BEROU SKVĚLE KAPŘI A TAK STÁLE PLATÍ, KOUKEJTE VYUŽÍT KAŽDOU CHVILKU A JEĎTE NA RYBY.

, Přihláška odpovědět

Prosím o registraci do závodů Václavská trofej a Podzimní muška. Děkuji Petr Klíma

odpověděl(a)

DOBŘE MILÝ PETŘE, JSEM VELICE RÁD ZA TVŮJ ZÁJEM, ALE MOC PROSÍM, NECHME PŘIHLAŠOVÁNÍ AŽ OD ZAČÁTKU ZÁŘÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, Novy-vylov odpovědět

Zdravim,po vypusti rybniku novy si muzu nachytat plotice do 7 kg co tam nechate nebo ne? potreboval bych na stiku

odpověděl(a)

ANO MILÝ PŘÍTELI,
VEŠKEROU PLEVELNOU RYBU ROZDÁME. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JI NEMŮŽEME Z DŮVODU MOŽNÝCH KYSLÍKOVÝCH KRIZÍ A OBECNĚ TÉŽ I Z DŮVODU POTRAVNÍ KONKURENCE ROZVÁŽET PO NAŠICH DALŠÍCH RYBNÍCÍCH. VEDLE DŮVODU ÚBYTKU VODY NA RYBNÍKU NOVÝ JE DŮVOD ZBAVENÍ SE PLEVELNÉ RYBY ZÁSADNÍM DŮVODEM KE SLOVENÍ TOHOTO RYBNÍKU.
TÍMTO OSLOVUJI I DALŠÍ ZÁJEMCE O TYTO RYBKY - PŘIJEĎZE SI I VY.

odpověděl(a)

Dobrý den, kdyby byla při výlove nějaká větší bílá ryba je možnost ji odkoupit např cejni nad 40 cm..cca 10 kousků Díky za odpověď

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ.

, NOUZOVÝ VÝLOV NOVÉHO odpovědět

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, RYBÁŘŠTÍ NADŠENCI,
OBRACÍM SE NA VÁS S NALÉHAVOU PROSBOU O POMOC PŘI NOUZOVÉM VÝLOVU RYBNÍKU NOVÝ.
TENTO RYBNK JE NEZBYTNÉ Z DŮVODU VELKÉHO ÚBYTKU VODY SLOVIT. VEŠKERÝ ZŮSTATEK KAPRŮ, AMURŮ, SUMCŮ, PŘÍPADNĚ I CANDÁTŮ A OKOUNŮ BUDE PŘEVEZEN DO PEKLA.
VÁŽENÍ A MILÍ,
ZAČÁTEK VÝLOVU JSME STANOVILI NA 17. HODINU. PŘÍPRAVA VÝLOVU NA TOMTO RYBNÍKU A SPRÁVNÉ ZTAŽENÍ VODY JE VŽDY Z DŮVODU NE ZCELA FUNKČNÍ VÝPUSTĚ SLOŽITÉ A TAK PROSÍM, PŘIJĎTE JIŽ V 16.30. ČEKÁ NÁS VELMI SLOŽITÁ PRÁCE PLNÁ RIZIK. PŘEDEM VÁM VŠEM UCTIVĚ DĚKUJI. VĚŘME, ŽE VŠE DOBŘE ZVLÁDNEME.
ZÍTRA, TJ. V PONDĚLÍ BUDU JEŠTĚ PO CELÝ DEN VYHODNOCOVAT OBSAH KYSLÍKU, NEVYLUČUJI JEŠTĚ JISTÉ ZMĚNY.

odpověděl(a)

Dobrý den - jen aby se předešlo neshodám, prosím ještě upřesněte den - počítáme s úterým, protože předpokládáme, že to za pondělí nelze vypustit.
Díky a krásný den... 1

odpověděl(a)

MILÍ SKVĚLÍ HOŠI,
SKUTEČNĚ PLATÍ ÚTERNÍ TERMÍN A TO PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU NALEZENÍ ČASOVÉ SHODY, KDY JE MOŽNÉ DÁT DOHROMADY KVALITNÍ PARTU LIDÍ.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 881

Kalendář

 «  srpen 2018  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

chata.jpg

Počasí


TOPlist