Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 6198

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 952
, Dotaz odpovědět

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli budete prodavat hostovačky i během svátků...a od kolika hodin diky

, Chytacka odpovědět

Zdar zapnete prosim 2 ty aereatory at se muze chytat ma byt 2 tydny skoro 10 nad nulou
Prece nebudem sedet u telky na svatky !!! 4 10
Dikec,chrst

odpověděl(a)

Mám stejný názor. Má být teplo... S takovou led nebude

odpověděl(a)

Jako nápad dobrý, ale nedokážu si představit jak ta čeřička vody rozmrazuje 5 cm ledu...právě že to pomáhá udržet nezamrznuti tím, že to vodu rozproudí, ale naopak to asi nefunguje nebo se pletu?

odpověděl(a)

MILÍ PŘÁTELÉ,
MUSÍM NAPSAT, ŽE JSEM PŘEKVAPEN NÁZOROVÝM VELETOČEM. PROSÍM ALE, NEBERTE TO OSOBNĚ. PŘED TÝDNEM JSEM ZDE ČELIL POŽADAVKŮM NA VYPNUTÍ AREÁTORŮ S TENDENCÍ NEBOJOVAT S PŘÍRODOU.
ANO, JÁ JSEM SE TOHOTO VÝVOJE POČASÍ VELICE OBÁVAL. Z KRAJE PROSINCE JSEM BYL DLOUHO, PRAVDĚPODOBNĚ SÁM, PPŘESVĚDČEN, ŽE JE SPRÁVNÉ NECHAT AREÁTORY ZAPNUTÉ, NICMÉNĚ POD NÁZOROVÝM TLAKEM A MRAZIVOU PROGNOZOU JSEM ROZHODL O UKONČENÍ ČINNOSTI ROZMRAZOVAČŮ A ZAHÁJENÍ OBDOBÍ NAMRZNUTÍ BEZPEČNÉHO LEDU.
NYNÍ SE ZDÁ, ŽE TO BYLO ZBRKLÉ ROZHODNUTÍ, KTERÉ ALE BOHUŽEL JIŽ NEMŮŽEME ZMĚNIT. SKUTEČNĚ NENÍ MOŽNÉ ZA STAVU CCA 5 - 7 CM LEDU DOCÍLIT ZPĚTNÉ ROZPUŠTĚNÍ LEDU VÝZNAMNĚJŠÍCH VOLNÝCH PROSTOR. NEZBÝVÁ TEDY, NEŽ ČEKAT NA OPĚTOVNÉ MRZNUTÍ.
PŘÁTELÉ,
NEJSEM JEŠITNÝ, ALE MOC PROSÍM, PŘIPOMEŇTE SI ZDE NAPSANÉ PŘÍSPĚVKY NA TOTO TÉMA. BYLY POUZE KRITICKÉ, NIKDO SE MĚ NEZASTAL A NEPOŽADOVAL POKRAČOVÁNÍ ROZMRAZOVÁNÍ. ANI JÁ NEMÁM NĚKDY ODVAHU VŠEMU VZDOROVAT, HLAVNĚ SE BOJÍM O VAŠI BEZPEČNOST, KDY HROZÍ NA SLABÉM LEDĚ MOŽNOST PROLOMENÍ.

, Zlatá S. Šupina odpovědět

Petrův zdar,
prosím o přihlášení do závodu účastníky:

Legáth Jáchym (dítě)
Filip Jiří

Děkuji.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ PŘÍTELI,
VAŠE PŘIHLÁŠENÍ JE BOHUŽEL PŘEDČASNÉ. SILVESTROVSKÉ ZÁVODY BUDOU POUZE V PŘÍPADĚ BEZPEČNÉHO LEDU. V TUTO CHVÍLI JE LED STÁLE SLABÝ A TÉŽ SE ZDÁ, ŽE MÁME NA KRKU VÁNOČNÍ OBLEVU. VŠE SE ROZHODNE NA ZÁKLADĚ REÁLNÉ SITUACE AŽ MEZI SVÁTKY.

, Prodej kaprů odpovědět

Přátelé dal by mi nekdo vedet terminy prodeje vanocnich kaprů v Policce?Dekuji Tomáš

odpověděl(a)

ČTVRTEK, PÁTEK, SOBOTA A NEDĚLE.

odpověděl(a)

Děkuji ... 1

, rekonstrukce odpovědět

Dobrý den,
pane Martinů, chtěl bych se zeptat jestli není v plánu oprava a případné odbahnění nějaké naší vody. V minulých letech se mluvilo o PK0. Vím, že je to finančně dosti náročné, ale dost často se mluví o zadržovaní vody v krajině a budování různých přehrad. Nedala by se třeba vytáhnout nějaká dotace ze státní nebo evropské pokladny? Je sucho a všichni o tom mluví jak je potřeba dělat to či ono. Na jednu stranu by se třeba urodilo a nebyl by kolem toho až tak papírování a zdůvodňování proč a jak. Ale nemám zkušenosti s čerpáním dotací, je to jen můj pohled na situaci.

odpověděl(a)

U dotací je problém ten, že se poté nesmí vodní plocha používat ke komerčním účelům.

odpověděl(a)

V ROCE 2018 PLÁNUJEME ZÁSADNÍ OPRAVU POD MĚSTEM POLIČKA SE STÁTNÍ DOTACÍ A MY RYBÁŘI PLÁNUJEME TÉŽ I VELIKOU OPRAVU RYBNÍKU NOVÝ.
V MINULÝCH LETECH JSME ÚSPĚŠNĚ REALIZOVALI S DOTACEMI VELKÉ AKCE - PEKLO, POMEZÍ, STAŠOV, ROHOZNÁ A POD.

odpověděl(a)

no aby nejaky evropsky dotace byly když to pan Babiš takhle pekne po..ral cely republice

, PONDĚLNÍ SITUACE odpovědět

PŘÁTELÉ, DNES JSEM MĚL TĚŽKÝ NÁROČNÝ PRACOVNÍ DEN A TAK PÍŠI AŽ TAKTO POZDĚ:
---PO RÁNU MÍNUS 4 STUPNĚ
---PŘES DEN MÍNUS 1 STUPEŇ
---NA PŘEHRADÁCH STÁLE SÍLÍ LED
---NA PK1 ODHADUJI KOLEM 5 CM
---NA PK2 KOLEM 7 - 8 CM
STÁLE MUSÍME TRVAT NA ZÁKAZU LOVU RYB Z LEDU A NA ROZBÍJENÍ LEDU PRO RYBOLOV ZE BŘEHU.
MUSÍM PODĚKOVAT ZA DOSAVADNÍ VELIKOU KÁZEŇ A DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO NEZBYTNÝCH OPATŘENÍ.
VĚŘME A PŘEJME SI, AŤ SE BRZY DOČKÁME PEVNÉHO A BEZPEČNÉHO LEDU. SLIBUJI, ŽA AŽ TO TAK NASTANE, ŽE VELMI DOBŽE DORYBNÍME.

, Dírky odpovědět

Ahoj, jak tak sleduji předpověď počasí, tak to asi letos s lovem na dírkách vypadá špatně
...☹

odpověděl(a)

NEZTRÁCEJTE VÍRU PŘÍTELI.

, Dotaz na vodu odpovědět

Dobrý den, když chodím po cyklostezce okolo sjezdovky tak vidím,že se už týden zasněžuje, netuším odkud se bere voda když na přehradách kde jsou živé ryby je dost kritický podstav s vodou jak zde stále můžeme číst.Bez odpouštění je potok skoro suchý a určitě nestačí zásobovat vodou sněžné sprchy na sjezdovce. Děkuji za odpověď.

odpověděl(a)

ANO PANE KARLE, JE VIDĚT, ŽE JSTE BYSTRÝ A VŠÍMAVÝ ČLOVĚK. NAŠE SDRUŽENÍ SKUTEČNĚ VYPOMÁHÁ S VODOU NA ZASNĚŽOVÁNÍ POLIČSKÉ SJEZDOVKY. BEZ TÉTO POMOCI BY NEBYLO ZASNĚŽOVÁNÍ MOŽNÉ. POVAŽUJI ZA NEZBYTNÉ V TÉTO VĚCI VYHOVĚT. VĚŘTE, ŽE VŠE DĚLÁME UVÁŽLIVĚ BEZ OHROŽENÍ OBSÁDKY RYB. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Děkuji za odpověď, tušil jsem že se musí upouštět rybník,ale věřím, že máte vše pod kontrolou, přeji pěkné svátky Karel Borovský.

odpověděl(a)

ANO PŘÍTELI KARLE, DĚKUJI ZA VÁŠ SOLIDNÍ PŘÍSTUP. MUSÍM NAPSAT, ŽE JSEM SE OBÁVAL VAŠI KRITICKÉ REAKCE, NICMÉNĚ VIDÍM, ŽE JSTE SLUŠNÝ A TOLERANTNÍ ČLOVĚK.
OSOBNĚ SE DOMNÍVÁM, ŽE I V SITUACI, KDY MÁME NEDOSTATEK VODY V NAŠICH RYBNÍCÍCH, TAK MUSÍME MÍT POCHOPENÍ I PRO JINÉ AKTIVITY A HLEDAT POCTIVÉ ŘEŠENÍ A SNAŽIT SE VYHOVĚT. POVAŽUJI TENTO PŘÍSTUP ZA SPRÁVNÝ A NEZBYTNÝ A TO MIMO JINÉ I Z DŮVODU DOBRÝCH VZTAHŮ S JINÝMI SUBJEKTY A OBČANY ZDEJŠÍHO REGIONU.
DĚKUJI A PŘEJI KRÁSNÉ SVÁTKY I VÁM.

, VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
POMALU NASTÁVÁ ČAS SLOŽITÉ PŘÍPRAVY A REALIZACE VÁNOČNÍHO PRODEJE KAPRŮ, KDY KAŽDOROČNĚ NAŠE SDRUŽENÍ ZAJIŠŤUJE VÁNOČNÍ PRODEJ KAPRŮ. VEŠKERÝ ZISK NESLOUŽÍ PRO OBOHACENÍ MÉ A ANI JINÉ KAPSY, SLOUŽÍ K POSÍLENÍ NAŠI FINANČNÍ SÍLY PRO ZAJIŠTĚNÍ CO NEJLEPŠÍHO ZARYBNĚNÍ NAŠICH SPORTOVNÍCH REVÍRŮ. VĚŘTE PŘÁTELÉ, ŽE SE JEDNÁ O VÝZNAMNÝ PŘÍNOS, Z KTERÉHO TĚŽÍ VŠICHNI. PŘEJME SI, ABY SE I TEN LETOŠNÍ PRODEJ DOBŘE PODAŘIL. VĚŘTE TAKÉ, ŽE LETOŠNÍ ZARYBNĚNÍ A FINANČNÍ NÁROČNOST PŘEKONALY VŠECHNY ROKY PŘEDEŠLÉ A OSOBNĚ SI VELMI ODDECHNU, POKUD SE NAPLNÍ OČEKÁVANÝ FINANČNÍ PŘÍNOST LETOŠNÍHO VÁNOČNÍHO PRODEJE A TAK DOSTOJÍME ÚSPĚŠNÉMU FINAČNÍMU ZAKONČENÍ LETOŠNÍHO ROKU A VYTVOŘÍME DOBRÝ PŘEDPOKLAD PRO ROK PŘÍŠTÍ, TJ. ROK 2019.
PŘÁTELÉ,
BUDEME VELICE RÁDI, POKUD SI ZAKOUPÍTE VÁNOČNÍHO KAPRA U NAŠICH STÁNKŮ A TAK PODPOŘÍTE NAŠE SDRUŽENÍ. OBRACÍM SE I NA NAŠE ČLENY VLASTNÍCÍ FIRMY, ZVAŽTE ZAKOUPENÍ KAPRŮ PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE, NEKUPUJTE NEZDRAVÉ ČOKOLÁDOVÉ KOĹEKCE, ALE DARUJTE SVÝM LIDEM ZDRAVÉHO KAPRA. DOBŘE VÍM, ŽE JE TO PĚKNÝ DÁREK, KTERÝ KAŽDÝ ZAMĚSTNANEC UVÍTÁ A PŘISPĚJE K JEHO ZDRAVÍ, COŽ UVÍTÁTE I VY ZAMĚSTNAVATELÉ. DĚKUJI ZA ZVÁŽENÍ TÉTO NABÍDKY A TĚŠÍM SE NA PŘÍPADNÉ KONTAKTY. VOLAT MI MŮŽETE NA ČÍSLO 731441401. DĚKUJI MOC A TĚŠÍM SE.

, NEDĚLNÍ DOPOLEDNE odpovědět

---MÍNUS 4 STUPNĚ
---BEZVĚTŘÍ, KRÁSNÁ ZIMNÍ KRAJINA
---NA PK1 SÍLA LEDU 3 - 5 CM, U KRAJŮ 3 CM
---NA PK2 CCA 6 - 7 CM
STÁLE PLATÍ ZÁKAZ VSTUPU NA LED A ROZBÍJENÍ LEDU PRO LOV ZE BŘEHU. NUTNÉ DODRŽOVAT.

, Pk0 Pk2 odpovědět

Jen bych měl dotaz, jak to vypadá s ledem na Pk0 a Pk2. Zda by šlo aspoň dírkařit tam, když na Pk1 je slabší led z düvodu později vypnutých aerátorů.

odpověděl(a)

pro miloše,led je kolem 6 cm a jak je pod snehem tak moc nic nepřibyva.

odpověděl(a)

Jasný pod sněhem to moc nepromrzne. Takže dík za odpověď .

odpověděl(a)

Jojo,třeba bude tech -12 to by už pracovalo,jako vyhled celkem dobrej,ale uvidime jak se ty rosničky trefi no.

, Pomezí odpovědět

Na tom Pomezí to je nějaký setrvalý stav, že tam nepřitéká voda?

odpověděl(a)

JE TO OTÁZKA POSLEDNÍCH NĚKOLIKA, CCA 3 - 4 LET. SITUACE JE ROK OD ROKU HORŠÍ. ČESKÁ KRAJINA VELICE RYCHLE VYSYCHÁ. MY V POLIČCE JEŠTĚ NEJSME TAK SILNĚ SUCHEM POSTIŽENÍ, NICMÉNĚ VODY UBÝVÁ I NÁS. TENTO STAV VE SVÉM ŽIVOTĚ NEPAMATUJI A MOC SE BOJÍM, ŽE BUDE JEŠTĚ MNOHEM HŮŘ.

odpověděl(a)

To je hrůza. To jsme to dopracovali, že si musíme technikou aby přes zimu peklo přežily ryby v rybníku.
Pomezí tedy nemá už 3-4 roky vůbec žádný přítok. V žádném ročním období?

odpověděl(a)

NA POMEZÍ V POSLEDNÍCH LETECH DOTEČE CCA V DUBNU VODA S TÁNÍ A NÁSLEDNĚ 6 MĚSÍCŮ NIC NETEČE. V JINÝCH RYBNÍCÍCH JE SITUACE OBDOBNÁ.

odpověděl(a)

Strašný. O to víc si ještě vážím Vaší práce. Na jiných rybnících to řešíte jak? Pomezí se musí provzdušňovat protože je tam více ryb nebo je mělčí nebo zabahněnější?

odpověděl(a)

ANO, ROZUMÍM,
NA KAŽDÉM RYBNÍKU SE NAŠE MOŽNOSTI ZAJISTIT PROVZDUŠŇOVÁNÍ LIŠÍ, NICMÉNĚ TAM, KDE JE DOSAŽITELNÝ PROUD SE VŽDY SNAŽÍME VYUŽÍT MODERNÍ TECHNIKU, KTERÁ JE VELICE ÚČINNÁ.

, SOBOTA DOPOLEDNE odpovědět

---MÍNUS 3 STUPNĚ
---PO RÁNU MÍRNĚ SNĚŽILO, TÉMĚŘ BEZVĚTŘÍ
---PŘEHRADY JSOU POD ZASNĚŽENÝM LEDEM
---NA PK1 LED STÁLE POUZE 3 - 4 CM
---KRAJE JSOU SLABŠÍ A JSOU TEPLEM Z HRÁZE PODMÁČENÉ
---NÁDHERNÁ ZIMNÍ KRAJINA, DOPORUČUJI ZDRAVOTNÍ PROCHÁZKU
---JSEM ZNEPOKOJEN ČASTÝM ÚKAZEM VYTAHANÝCH, PŘEVÁŽNĚ MRTVÝCH OKOUNŮ S UKOUSANÝMI HLAVAMI, VELMI PRAVDĚPODOBNĚ DÍLO VYDRY
VÝHLED:
---PRO RYBOLOV NA LEDĚ SRÁLE VELMI SLABÝ LED
---PLATÍ ZÁKAZ ROZBÍJENÍ LEDU PRO RYBOLOV ZE BŘEHU
---MUSÍME POČKAT NA BEZPEČNÝ LED PRO LOV NA DÍRKÁCH
---VÝHLED MRAZŮ - UVIDÍME, NICMÉNĚ JE JISTÉ, ŽE SI NĚJAKÝ ČAS NA BEZPEČNÝ LED POČKÁME
---OD VÝVOJE POČASÍ SE BUDE ODVÍJET I VÁNOČNÍ ZARYBNĚNÍ A SILVESTROVSKÉ ZÁVODY
---VĚŘME A PŘEJME SI MRAZIVÝ VÝVOJ
---PŘÁTELÉ, MOC PROSÍM O KÁZEŇ A ZODPOVĚDNOST, VAŠE ZDRAVÍ A BEZPEČNOST MUSÍ BÝT VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ
POZNÁMKA:
AREÁTOR NA POMEZÍ NEUVĚŘITELNĚ SKVĚLE PRACUJE, UDRŽUJE OBROVSKÝ PROSTOR, CCA 150 METRŮ DLOUHÝ OD VÝPUSTĚ AŽ TÉMĚŘ PO VODÁRNU. OPAKOVANĚ SDĚLUJI, ŽE TENTO ROZMRAZOVAČ JE Z DŮVODU UDRŽENÍ KYSLÍKU PRO ZDÁRNÉ PŘEZIMOVÁNÍ RYB. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ Z DŮVODU MOŽNÉHO SPORTOVNÍHO RYBAŘENÍ.

odpověděl(a)

Pane Martinů, dovoluji si jeden poznatek ohledne vyder. Je to tak 2 měsíce zpět pri lovu na pk2 u pritoku jsme spatrili vydru, ktera bez jakéhokoli ostychu priplavala az k nám a piskala (dorozumivala se s ostatnimi vydřími členy). Troufam si říct, že budou mít hnízdo nekde u toho potůčku co teče do pk2.

odpověděl(a)

ANO PŘÍTELI, MÁTE PRAVDU, JÁ JSEM O TĚCHTO SITUACÍCH JIŽ TAKÉ SLYŠEL.
CELÉ ČESKÉ RYBÁŘSTVÍ MÁ V SOUČASNÉ DOBĚ NEMALÉ POTÍŽE. DLOUHODOBĚ ŠKODÍ KORMORÁNI, U NÁS ZATÍM NE. POČETNÍ STAV VYDER VELICE RYCHLE NARŮSTÁ A BOJÍM SE, ŽE TENTO PROBLÉM NASTUPUJE I NA NAŠICH VODÁCH. ZA NEJVĚTŠÍ SOUČASNÝ A BUDOUCÍ PROBLÉM POVAŽUJI OSOBNĚ SUCHO A S TÍM SPOJENÉ PROBLÉMY. DĚKUJI ZA VÁŠ PŘÍSPĚVEK.

, PÁTEK ODPOLEDNE odpovědět

---MÍNUS 3 STUPNĚ
---PŘEHRADY VELICE RYCHLE NAMRZAJÍ NA SÍLE LEDU
---NA PK1 JIŽ TÉMĚŘ 4 CM LEDU
---DNES JSME OSADILI TABULE - ZÁKAZ ROZBÍJENÍ LEDU NA PŘEHRADÁCH DO OKAMŽIKU BEZPEČNÉHO LEDU, TJ. 10 - 12 CM, NESMÍME PŘIPUSTIT, ABY VZNIKALY NEBEZPEČNÁ MÍSTA, KDE BY NÁSLEDNĚ HROZILO PROPADNUTÍ LEDEM
---DÁLE JSME TÉŽ OSADILI INFORMAČNÍ TABULE S PODMÍNKAMI PRO LOV NA DÍRKÁCH
POZNÁMKA:
---AREÁTOR NA POMEZÍ ODVÁDÍ NEUVĚŘITELNOU PRÁCI, UDRŽUJE OTVOR NEJMÉNĚ 100 METRŮ DO DÉLKY, COŽ JE SKVĚLÉ PRO ÚSPĚŠNÉ PŘEZIMOVÁNÍ RYB

, PÁTEK RÁNO NA PK1 odpovědět

---MÍNUS 11 STUPŇŮ
---VYJASNĚNO, BEZVĚTŘÍ
---15 CM SNĚHU, NÁDHERNÁ ZIMNÍ KRAJINA
---VOLNÁ PLOCHA HLADINY ZE VČEREJŠKA, VČERA VYNDANÉ AREÁTORY, ZAMRZLÁ NOVÝM 2 - 3 CM LEDEM
---VÝHLED NA DALŠÍ DNY VELMI MRAZIVÝ
---VELKÁ NADĚJE NA BRZKÉ NAMRZNUTÍ BEZPEČNÉHO LEDU
---ZÁKAZ ROZBÍJENÍ LEDU ZA ÚČELEM RYBAŘENÍ ZE BŘEHU
---NUTNÉ DODRŽOVAT Z DŮVODU BUDOUCÍ BEZPEČOSTI PŘI LOVU NA DÍRKÁCH, HROZÍ NESTEJNĚ PEVNÝ LED
---VĚŘÍM, ŽE JE DOBRÝ VÝHLED NA BEZPEČNÉ ZESÍLENÍ LEDU
POZNÁMKA:
JEŠTĚ JEDNOU INFORMUJI, ŽE AREÁTOR NA POMEZÍ JE Z DŮVODU OCHRANY ZAKOMOROVANÝCH RYB. DO RYBNÍKU STÁLE NEPŘITÉKÁ ŽÁDNÁ VODA A HROZILO BY VELMI RYCHLÉ VYČERPÁNÍ KYSLÍKU. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENÍ AREÁTOR NA POMEZÍ Z DŮVODU UMOŽNĚNÍ RYBOLOVU.
AREÁTOR ZDE ODVÁDÍ SKVĚLOU PRÁCI A JSEM VELMI RÁD, ŽE JME HO ZD UMÍSTILI.
PŘEJME SI PŘÁTELÉ BRZKÝ A BEZPEČNÝ LOV NA DÍRKÁCH, KTERÝ SE SMÍ PROVÁDĚT POUZE NA PŘEHRADÁCH.

odpověděl(a)

To už od léta tam nepřitéká žádná voda nebo to je nějaký nový stav? Ani jsme nevěděl, že je takový nějaký problém.

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
PROBLÉM S VODOU V PODOBĚ VELMI RYCHLÉHO VYSYCHÁNÍ ČESKÉ KRAJINY JE TÉMĚŘ FATÁLNÍ A V HISTORII NAŠI ZEMĚ NEJSPÍŠE NEMAJÍCÍ OBDOBY.
ROK OD ROKU JE KRAJINA VÍCE A VÍCE VYSCHLÁ. MALÉ POTOKY JSOU TÉMĚŘ VŠECHNY JIŽ OD JARA VYSCHLÉ. VELKÉ ŘEKY MAJÍ POUHÝCH 10 - 30 PROCENT OBVYKLÉHO PRŮTOKU, BOHUŽEL I STRATEGICKÉ PŘEHRADY VELICE RYCHLE VYPOUŠTÍME, NĚKTERÉ JSOU JIŽ TÉMĚŘ BEZ VODY A VE ZBYLÝCH JE POUZE MALÝ OBJEM VODY Z CELKOVÉ KAPACITY.
I NA NAŠICH RYBNÍCÍCH V POLIČCE CÍTÍME TUTO SITUACI, DO VĚTŠINY RYBNÍKŮ JIŽ OD KVĚTNA NETEČE ŽÁDNÁ VODA, JENOM NA PŘEHRADÁCH CHYBÍ STÁLE CCA 30 000 KUBÍKŮ VODY.
V LETOŠNÍM LÉTĚ DOŠLO NA ŘADĚ MÍST ČESKÉ REPUBLIKY K OBROVSKÝM ÚHYNŮM Z DŮVODŮ UBYTKU VODY, VYSOKÉ TEPLOTY A S TÍM SOUVISEJÍCÍM ÚBYTKEM KYSLÍKU.
JE PŘIROZENÉ, ŽE TOTO VŠE I NÁM PŮSOBÍ VELKÉ STAROSTI A NAŠI OBROVSKOU SNAHOU JE PREVENTIVNĚ ZABRÁNIT ZTRÁTÁM. Z TOHOTO DŮVODU JSME ZAKOUPILI JIŽ 7 VÝKONNÝCH AREÁTORŮ S KTERÝMI SE SNAŽÍME ZMÍRŇOVAT TATO POPSANÁ RIZIKA. JIŽ JSEM PSAL, ŽE NA POMEZÍ AREÁTOR ODVÁDÍ NEUVĚŘITELNOU PRÁCI.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 952

Kalendář

 «  prosinec 2018  » 
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

rohozna.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.