Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 7715

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

POZOR ZMĚNA - 9. ročník dětských závodů O pohár starosty se uskuteční 29. června 2019

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1043
, - odpovědět

V pondeli jsem chytal kapry na PK1 vzadu naproti zatopenemu lesu. Stihla me destova smrst. Po jinych rybarich jsem nasel odpadky hlavne chuchvalec vlasce vse jsem pozbiral do igelitek a doma s tim prilozil pod kotel se drevem vykoupal jsem se cha. Byl tam drive kos na odpadky, ale to je jedno. Chytil jsem hodne plotic, dva amury 48cm vse jsem pustil, odnasel jsem kapry 45, 50cm. Celkem dobre zarybneno jen kdyby byly ryby nekolik kusu aspon vetsi.

odpověděl(a)

Větší sou, jen je neumíš chytit 10

odpověděl(a)

Ja nevim jak ty Picic, ale ja na revirech RS Vysocina uz mel ulovky kapra pres 80cm na jinych revirech taky i vetsi. Takze Picic hodnot sam sebe a tvuj prispevek povazuji za zcela k nicemu nechtelo se mi ani reagovat. Cau Picic

odpověděl(a)

Já se ti snažim vysvětlit, že velký ryby tam sou. A tvoje neschopnost je chytit na tom nic nezmění. Tak tady nebreč aby byly ryby větší.

odpověděl(a)

Mily Picici cicici nevim z ceho jsi usoudil, ze ja brecim a ze nejsem schopny chytit velkou rybu. Jiz jsem psal, ze jsem v minulosti chytil kapry pres 80 cm i vetsi. Pro tebe Picici je to asi ryba mala a miru kapra mas nastavenou od dvou metru vise potom jed do Norska na lososy. Vim psal jsem o tom, ze by mohly byt ryby ze zarybneni vetsi a to z toho duvodu, ze jsem na to chtel pouze poukazat. Chodili kolem me za dva dny rybari a vesmes vsichni nadavali bud nechytili nic nebo male ryby. Ja jsem mel dva amury 48cm nemuzu je vzit az od padesati cm, spoustu kapru vse kolem 40cm takovych ulovku bylo hodne. Picici zaverem napisi jeste jednou jiz jsem lovil mnohokrate kapry od 80cm vise. Mej se Picici cicici hovg domluvil jsem valecna sekera zakopana.

odpověděl(a)

Tak ty seš hotovej... co na tebe řikaj doma? Já ti podruhý píšu, že velikost ryb je v pořádku a velký ryby tam JSOU! Jen je neumíš chytit. Ale snadnější je zapnout diskuzi a remcat že? Spíš by ses měl třeba zamyslet nad tím, jak ty větší ryby vyselektovat a ne si stěžovat tady na diskuzi. K pravopisu kde ti co "visí" se radši vyjadřovat nebudu

odpověděl(a)

HELE TY PICI DEBILE JA TI NEBUDU PORAD DOKOLA PSAT O TOM, ZE JSEM TAM DOPRDELE CHYTAL RYBY 80 CISEL A VIS ROZUMIS TOMU DEBILE? TVE KOMENTARE MAM FAKT U PRDELE TY DEBILE. A KURVA UZ MI NEPIS, ZE JA NEUMIM CHYTIT VELKE RYBY TY PICI MOZKU.

, Instagram RS Vysočina odpovědět

Vážení přátelé,

po dohodě s hospodářem, panem Martinů a Evou Křivkovou, fotografkou jsme před časem spustili prezentaci našeho sdružení na sociální síti Instagram. Chceme, aby hlavními hrdiny našeho Instagramu byli naši členové, rybáři a také ryby. Budete-li mít zajímavé úlovky na odpovídající kvalitní fotografii, pošlete nám je přes soukromou zprávu na náš profil, rádi je zveřejníme. Do vyhledávače zadejte rsvysocina a profil s logem RS poznáte. Budeme se těšit. Kdo ještě nesledujete naše sdružení na Instagramu, tímto Vás k tomu zveme. Petrův zdar

, VÝLOV NOVÉHO RYBNÍKU odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI VÝLOVŮ A VŮNĚ RYBNIČNÍHO BAHNA,
OZNAMUJI, ŽE VE ČTVRTEK 22. SRPNA V 17. HODIN SLOVÍME RYBNÍK NOVÝ.
TENTO RYBNÍK VYPOUŠTÍME A SLOVUJEME Z DŮVODU VELKÉ OPRAVY - VÝMĚNA VYPOUŠTĚCÍHO POTRUBÍ V HRÁZI, OPRAVA PŘEPADOVÉHO SPLAVU, KTERÝ DLOUHODOBĚ NETĚSNÍ A TÉŽ I ODBAHNĚNÍ.
JE PŘIROZENÉ, ŽE PRO TAKTO ZÁSADNÍ OPRAVU JE NUTNÉ RYBNÍK VYPUSTIT A VYSUŠIT.
MILÍ PŘÁTELÉ, NADŠENCI A OBĚTAVCI VÝLOVŮ,
MOC VÁS PROSÍM O POMOC, JEDNÁ SE O VELKÝ A NÁROČNÝ VÝLOV. OČEKÁVÁM 15 - 20 METRÁKŮ ZBYLÝCH RYB. LOVIŠTĚ JE TÉŽ VELMI ZABAHNĚLÉ A POHYB V LOVIŠTI JE NA HRANICI LIDSKÝCH MOŽNOSTÍ. CELÝ VÝLOV MUSÍME PROVÉST VELMI RYCHLE BEZ POŠKOZENÍ RYB.
PROSÍM VŠECHNY OBĚTAVCE O DOSTAVENÍ SE NA HRÁZ V 16.30 HODIN.
PŘÁTELÉ?
DO NOVĚ NAPUŠTĚNÉHO NOVÉHO RYBNÍKU PO LOŇSKÉM VÝLOVU JSME OD LETOŠNÍHO JARA VYSADILI NEUVĚŘITELNÝCH 2090 KUSŮ KAPRŮ + DALŠÍ RYBY A TAK BUDE VELICE ZAJÍMAVÉ, KOLIK RYB ZDE PO SPORTOVNÍM RYBOLOVU JEŠTĚ ZŮSTALO. OSOBNĚ ODHADUJI CCA 600 KUSŮ. POKUD TO BUDE VÍC, BUDE TO S NADSÁZKOU OSTUDA RYBÁŘŮ A POKUD MÉNĚ, TAK NAOPAK TO BUDE SVĚDČIT O VELKÉ ŠIKOVNOSTI LOVÍCÍCH. KAŽDOPÁDNĚ SE MÁME NA CO TĚŠIT.
POZNÁMKA:
VŠECHNY ZŮSTATKOVÉ RYBY ROZVEZEME A VYSADÍME DO OSTATNÍCH NAŠICH SPORTOVNÍCH RYBNÍKŮ.

odpověděl(a)

S tou ostudou rybářů,když tam bude víc ryb než 600, bych byl hodně opatrný. To,že si rybník nenechají rozkrast,nebo že nemusí každou návštěvu odnést rybu,ještě neznamená že jí neumí chytit. Omlouvá vás pouze to,že to píšete v nadsazce 5 . Máme velkou radost že se tento krásný rybnik dočká opravy a bude sloužit jako revír s tajemstvím a nebude se muset každý rok vypouštět jako chovný. Děkuji

odpověděl(a)

DOBŘE PETŘE, DĚKUJI ZA VÁŠE SDĚLENÍ, ALE POVAŽUJI HO ZA ZBYTEČNÉ. JSEM ALE RÁD, ŽE JSTE SI VŠIMNUL SLOVA NADSÁZKY, KTERÉ MYSLÍM DOSLOVNĚ.
MÝM CÍLEM BYLO A STÁLE JE VYVOLAT JISTÉ TAJEMNÉ RYBÁŘSKÉ NAPĚTÍ, KTERÉ MÁ KAŽDÝ VÝLOV PROVÁZET.
Z PRAKTICKÉHO HLEDISKA JE ALE TÉŽ DŮLEŽITÍ ZJIŠTĚNÍ, JAK SE GENERAČNĚ MĚNÍ CHOVÁNÍ RYBÁŘŮ Z POHLEDU ODNÁŠENÍ ÚLOVKŮ. MÁ TO OBROVSKÝ VÝZNAM Z DŮVODU DOPLŇOVÁNÍ A OBNOVY ZARYBNĚNÍ.
V MINULOSTI JSEM MNOHOKRÁTE ČELIL KRITICE ŠPATNÉHO ZARYBŇOVÁNÍ A NEROVNOMĚRNÉHO ZOHLEDŇOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH RYBNÍKŮ A NÁSLEDNĚ SE PŘI VÝLOVECH UKÁZAL PRAVÝ OPAK. NAPOSLEDY SE TAK STALO PŘI LOŇSKÉM VÝLOVU NOVÉHO A DÍLČÍM ÚHYNU NA PEKLE, KDE BYLY NEČEKANĚ VYSOKÉ ZŮSTATKY ZARYBNĚNÍ.

, DNEŠNÍ ZARYB. SVRATKY odpovědět

DNES JSME DO SVRATKY VYSADILI 600 KUSŮ SIVENŮ A PSTRUHŮ 30 - 50 CM A VÁHY 0,3 - 1,5 KG.
RYBY JSME VYSADILI TAKTO:
---MARTINOVSKÝ SPLAV - 50 KUSŮ
---BOROVNICKÝ SPLAV - 350 KUSŮ
---ESÍČKO AŽ PO TELECÍ 200 KUSŮ
PŘEJI KRÁSNÉ PSTRUHAŘSKÉ CHVÍLE.

, AKTUÁLNÍ INFORMACE odpovědět

---PÁTEK 16. SRPNA - V 7.30 ZARYBNĚNÍ SVRATKY
---DO KONCE TÝDNE DOHODNU TERMÍN VÝLOVU NOVÉHO RYBNÍKU Z DŮVODU ROZSÁHLÉ OPRAVY
---CELÝ ZŮSTATEK RYB, PŘEDEVŠÍM KAPRŮ, CCA 600 - 800 KUSŮ, ROZVEZEME PO OSTATNÍCH SPORTOVNÍCH RYBNÍCÍCH
---RYBNÍK VYSUŠÍME A V ZÁŘÍ ZAHÁJÍME PRÁCE
---PŘÍŠTÍ TÝDEN DOHODNEME PRAVIDLA NA PŮLNOČNÍHO KAPRA, LETOS Z DŮVODU ZVÝŠENÍ ATRAKTIVITY BUDOU 2 KATEGORIE, POČET RYB A NEJVĚTŠÍ RYBA
---V PÁTEK 30. SRPNA POSLEDNÍ ZARYBNĚNÍ PSTRUHOVÉ SVRATKY V ZÁKLADNÍ VLÁČECÍ SEZONĚ
---OD. 1. ZÁŘÍ NA PSTRUHOVÉ SVRATCE POUZE RYBAŘENÍ NA UMĚLOU MUŠKU
---V PRVNÍM TÝDNU V ZÁŘÍ SLOVÍME DALŠÍ CHOVNÝ RYBNÍK TROUBNÝ A VŠECHNY SLOVENÉ NÁDHERNÉ KAPRY OPĚT VYSADÍME DO SPORTOVNÍCH RYBNÍKŮ
---DÁLE BUDEME PŘIPRAVOVAT VÝLOVY ZBÝVAJÍCÍCH CHOVNÝCH RYBNÍKŮ - BABKY A SYNSKÉHO
---Z KRAJE ZÁŘÍ OZNÁMÍME PRAVIDLA VÁSLAVSKÉ TROFEJE, TJ. PRVNÍHO ZÁVODU PODZIMNÍ SÉRIE PSTRUHAŘSKÝCH ZÁVODŮ NA PŘEHRADÁCH
---I NADÁLE BUDEME PRŮBĚŽNĚ ZARYBŇOVAT A TO VČETNĚ OBNOVENÍ VYSAZOVNÍ PSTRUHŮ A LOSOSŮ DO PŘEHRAD NA HLAVNÍ PODZIMNÍ PSTRUHOVOU SEZONU

, PÁTEČNÍ ZARYB. SVRATK odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI ŘEKY SVRATKY,
OPAKOVANĚ OZNAMUJI, ŽE ZÍTRA, TJ. V PÁTEK 16. SRPNA OPĚTOVNĚ ZARYBŇUJEME NAŠI ŘEKU SVRATKU PSTRUHY A MOŽNÁ I SIVENY.
PRO RYBY ODJÍŽDÍME RÁNO V 6. HOD. A NA SVRATCE BUDEME VYSAZOVAT CCA KOLEM PŮL OSMÉ RÁNO.

INFORMAČNÍ SDĚLENÍ:
SDĚLUJI, ŽE JSEM OPĚT K DISPOZICI A JE MOŽNÉ SE NA MĚ OBRACET VE VĚCECH ROČNÍCH POVOLENEK, NOVÝCH ČLENSTVÍ A PODOBNĚ.

DNES DO VEČERA ZDE NAPÍŠI DALŠÍ AKTUÁLNÍ INFORMACE. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, Půlnočni Kapr odpovědět

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kde najdu více info k závodům 30.8.
Děkuji za info

odpověděl(a)

Tady,až to bude aktuální.

odpověděl(a)

Podle posledních informaci bude mít závod dvě kategorie.
Největší počet ulovených kaprů a nejdelší ryba.

, - odpovědět

Dobrý den všem Chci se zeptat na klikáteho jsou přesunuty závody půlnoční kapr a rybářská noc Moc děkují za odpověd

odpověděl(a)

30. Srpna
Je to napsané o par příspěvků níže.

, otevírací doba odpovědět

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na otevírací dobu na Policce, abych mohl zakoupit povolenku, předem děkuji za odpověd, přeji hezký den.

odpověděl(a)

Prodej denních povolenek
Prodej denních povolenek v hospůdce Na přehradě, u p. Konopáska /Colmic u kruhového objezdu v Poličce/, nonstop u pí. Dostálové v rybářské osadě u Pk0, dále pak v ryb. potřebách u p. Koudelky v Letovicích. Vice info zde na stránkách http://rsvysocina.cz/upload/img/reklama/bistro/bistro.html případně vyhledat na internetu.

, INFORMAČNÍ SDĚLENÍ odpovědět

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, MILÍ RYBÁŘI,
OPĚTOVNĚ SDĚLUJI, ŽE OD DNEŠNÍHO DNE, TJ. 5. SRPNA - 15. SRPNA NEBUDU DOSTUPNÝ.
PROSÍM TEDY, S VAŠIMI POŽADAVKY SE NA MĚ OPĚT OBRACEJTE AŽ OD 15. SRPNA.
POUZE PRO VAŠE UBEZPEČENÍ NAPÍŠI, ŽE JSEM PODNIKNUL NEZBYTNÉ KROKY, ABY NAŠE REVÍRY A CHOVNÉ RYBNÍKY BYLY POD KONTROLOU A NEZBYTNÝM DOHLEDEM PRO PŘÍPAD RŮZNÝCH UDÁLOSTÍ, PŘEDEVŠÍM MOŽNÝCH KYSLÍKOVÝCH PROBLÉMŮ. V TÉTO VĚCI NÁM VYPOMŮŽE I ODBORNÉ PROFESIONÁLNÍ RYBÁŘSTVÍ.
DĚKUJI VŠEM ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ POKRAČOVÁNÍ LETOŠNÍ, VĚŘÍM, ŽE ÚSPĚŠNÉ RYBÁŘSKÉ SEZONY. A JEŠTĚ JEDNOU PROSÍM, BUĎTE OSTRAŽITÍ, V PŘÍPADĚ ZJIŠTĚNÝCH VÁŽNÝCH POTÍŽÍ MI NEVÁHEJTE ZAVOLAT, PŘÍPADNĚ NAPSAT. OBRACET SE MŮŽETE I NA F. KOPIŠTĚ, ZD. MILOTU.

, RYBÁŘ. DĚNÍ V SRPNU odpovědět

---PÁTEK 16. SRPNA - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---V TÝDNU OD 19. SRPNA - VÝLOV NOVÉHO RYBNÍKU Z DŮVODU VELKÉ OPRAVY, TERMÍN VČAS DOPŘESNÍM, VELKÝ ZBYTEK RYB DO OSTATNÍCH SPORTOVNÍCH RYBNÍKŮ
---PÁTEK 30. SRPNA - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY A LOSOSY, ROZLOUČENÍ S VLÁČECÍ SEZONOU NA SVRATCE
---PÁTEK 30. SRPNA - ZARYBNĚNÍ PK1 KAPRY NA ZÁVOD
---PÁTEK 30. SRPNA - ZÁVOD PŮLNOČNÍ KAPR, DVOJBOJ - NEJVĚTŠÍ POČET KAPRŮ A NEJDELŠÍ RYBA
---SOBOTA 31. SRPNA - POSLEDNÍ DEN VLÁČENÍ NA PSTRUHOVÉ SVRATCE V LETOŠNÍ SEZONĚ, NÁSLEDNĚ JIŽ POUZE UMĚLÁ MUŠKA

odpověděl(a)

Pane Martinů jaké rozhodnutu Vas vede na Pulnočním na dvouboj

, - odpovědět

Na ty tvé keci nikdo není zvědav novak

odpověděl(a)

Tak to jste na tom stejně.

, - odpovědět

Petruv zdar tak to je solidní úlovek sumal ale udal bych foto a šel by splatky vode a chtěl sem se zeptat kde byli upitlaceni ty páteční metrové kapři jak byla noční kontrola tomu panoj cu mu zebrali uz jednou povolenku takovej masakum bych zlamal ruce

odpověděl(a)

Ty když máš teď prázdniny,podívej se na ten český jazyk. Píšeš jako prase a dával bys tady rozumy. Alespoň si po sobě ty chytrosti přečti než to pošleš.

odpověděl(a)

Taky by me zajimalo kde se chytli pytlaci s kaprama popripade jak se to vyresilo.

, PŮLNOČNÍ TELEFON odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
DNES O PŮL JEDNÉ V NOCI MI ZVONÍ TELEFON, VŽDY SE LEKNU, CO SE KDE STALO, NICMÉNĚ SE MI DOSTALO PŘÍJEMNÉ INFORMACE O ÚLOVKU KRÁSNÉHO SUMCE 180 CM, KTERÝ BYL ULOVEN NA HRÁZI PK1.
Z ÚLOVKU MÁM SAMOZŘEJMĚ RADOST A ÚSPĚŠNÝM RYBÁŘŮM GRATULUJI.
POZNÁMKA?
JE JISTÉ, ŽE TAKTO VELKÝCH SUMCŮ, DOKONCE JEŠTĚ VĚTŠÍCH, ODHADUJI AŽ 220 CM A VÁHY CCA 60 KG MÁME NA NAŠICH RYBNÍCÍCH, PŘEDEVŠÍM PK0, PK1 A POMEZÍ CELOU ŘADU A JE JEN OTÁZKOU ČASU, KOMU SE POŠTESTÍ DALŠÍ PODOBNÝ ÚLOVEK STATNÉHO SUMCE. ODHADUJI, ŽE V TUTO DOBU MÁME V NAŠICH RYBNÍCÍCH NA 300 SUMCŮ OD 70 - 220 CM. TOTO VELKÉ MNOŽSTVÍ DRŽÍME PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU REGULACE NEŽÁDOUCÍ BÍLÉ RYBY, KTERÁ V POSLEDNÍCH SUCHÝCH A TEPLÝCH LETECH VELKOU MĚROU PŘISPÍVÁ KE SNIŽOVÁNÍ HODNOTY ROZPUŠTĚNÉHO KYSLÍKU.

odpověděl(a)

Jedná se o sumce albina a takováhle ryba patří vodě.Je mi z toho nabliti.

odpověděl(a)

Ano je to Škoda takový krásný kus myslím ze to mohl být symbol přehrady ... ať mu zaskočí kost ... :) Škoda takového bělouše... každý jiný beru ale vzácného albina

odpověděl(a)

Tak to byl plodný den na sumce...borci zhruba v půlce rybníku vytáhli sumce odhadem metrového - taky myslím chyť a uď

odpověděl(a)

Divím se Vám, jak můžete tak vzácnou a výjimečnou rybu zabít. Nebylo by lepší rybu vyfotit a pustit a mít radost z toho jaká nádherná ryba v přehradě pluje...

odpověděl(a)

Jen pro upresneni, tato ryba byla stara cca 20-30 let. Takze to je asi tak, jako byste sezrali svyho kamose.

odpověděl(a)

Pro Radko. Tvoje teorie je naprosto zcestná. Dokážeš si představit,kolik tento dvacetiletý kámoš sežral za rok dvouletých kaprů,starých jako malé děti? Příroda je chytřejší jako ty. Velká ryba žere malé ryby,lovec sní svojí kořist. Kdyby to tak nefungovalo,tak tady nejseš. 5

, INFORMAČNÍ SDĚLENÍ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,OZNAMUJI, ŽE OD 5. SRPNA - 14 SRPNA NEBUDU DOSTUPNÝ. PROSÍM, KDO MÁ ZÁJEM O ROČNÍ POVOLENKU, PŘÍPADNĚ JIŽ DRUHOU POVOLENKU, ZNÁMKU A NEBO ČLENSTVÍ, TJ. VSTUP DO NAŠEHO SDRUŽENÍ, BUDU TUTO NEDĚLI, TJ. 4. SRPNA OD 9 - 10 HODIN U HOSPŮDKY NA PK1 A RÁD VÁM VE VŠEM VYHOVÍM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI STÁLE PĚKNÝ PRŮBĚH LETOŠNÍ RYBÁŘSKÉ SEZONY.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1043

Kalendář

 «  srpen 2019  » 
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

prehrada0.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.