Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9024

On-line je:

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

To papírové vysazování jsem myslel uplně jinak než jste to pochopil. Jen jsem chtěl říci, že z nějakého důvodu v řece nejsou větší ryby. I na úseku mezi vodoměrem a pajkrem jich je žalostně málo.Rozhodně jsem Vás nechtěl obvinit z toho, že byste vědomě ryby nenechal vysadit. To by mě hamba fackovala, pouze jsem to nešťastně napsal a za to se Vám velice omlouvám. Ryby nejsou v řece z jiných dúvodů. Nevím, asi kormoráni.Nebo Hyeny třeba. Zvláštní ale,že nežerou potočáky...

Vážený pane Martinů. Už mi to nedalo a musím se ozvat. Píšete stále, že se zarybňuje Svratka.Nechci být nějaký rýpal, ale říkat jedné či dvěma tůním Svratka je dost nadnesené. Kromě borovnického splavu a možná Pajkrova kola prostě jinde ryby NEJSOU. Bavím se o sivenech a duhácích, potočáků mezi 10-25 cm je ještě v řece docela dost. Bohužel ti jsou pro spoustu lidí jediná možnost při ukojení jejich sportovní rybářské touhy, protože ne všichni mají žaludek na to, aby se postavili na Elektrárnu a sledovali hromadné vybíjení pstruhů na těsta,červi a jiné supersportovní nástrahy.To že 3ks spoustě rybářům nestačí raději opomenu.
Možná by stálo za zvážení, zdali by nebylo dobré vyklopit pár rybek taky do širšího okolí. (tím myslím doopravdy vysadit, nejen papírově vysadit). Aby si i ti, kteří si váží sportovního zážitku a nejen kusu tečkovaného masa, přišli na své.

Můžes mi prosímtě vysvetlit, co Tě vede k tomu, aby jsi dal twistra na muškařský prut ?? není jednodužší ho do té vody poslat na vláčecím prutě ? Přijde mi to poměrně nepraktický. To, že je to z muškařského hlediska poměrně humus, se raději vyjadřovat nebudu.
Tlouště na řece na splávek chytat můžeš, ale moc jich na něj nechytíš. Zkus raději rohlík 5 .a teď vážně - na splávek chytat můžeš, ale pouze na rostlinnou nástrahu. Ale toho duháka chytneš i na kukuřici,neboj.

Chtěl bych trošku poopravit svůj příspěvek který se týkal již zmiňovaných pytlíčků s granulemi. Napsal jsem to jinak než jsem měl v plánu a proto bych to chtěl upřesnit. Přesně jak píše Honza Pachovský, neměl jsem na mysli používaní pytlíků s granulemi při závodech, protože to jsem za celou svou závodní kariéru neměl možnost vidět a pevně věřím tomu, že při závodech se to ani nestalo. Měl jsem na mysli používání těchto a jiných jim podobných nesportovních technik mimo závody,při běžném chytání ...

Milý bratře. Chápu,proč jsi napsal co jsi napsal.Ale myslím, že tohle je ta jediná správná cesta, cesta vedoucí ke spokojenosti lidí ... a teď vážne,Poličská muška šla mílovými kroky pěkně do prdele, to sám dobře víš. Tohle je asi jediný způsob jak tomuto závodu zase vrátit nějakou uroveň.Zase se sem vrátí lidi,od kterých se můžeme něco naučit.A pytlíky s granulemi jim z kapes rozhodně trčet nebudou! Doteď všichni nadávali na hodně slabé ceny.(mimochodem s tím mongolskem se mýlíš-něco podobného už tu taky bylo. Na prvních ročnících se vyhrával závod do Švédska a taky s podmínkou že si nevezmeš rybu) Na tenhle závod budou ceny parádní, chytání v sektorech spravedlivé. Takže zatím bych kluky z monfische neshazoval, třeba se jim podaří udělat konečně dobrý závod...

Vendelíne, ty jeden kujone. Ty jsi mne ale přechytračil. Jasně že v lese se kouřit nasmí. Jsem to ale hlupák. No a když jsi mne tak hezky převezl, co takhle odtajnit svoji identitu, ukázat tvář a prozradit své pravé jméno. Tím jistě Tvá popularita ještě více stoupne. Pak alespoň budou kolegové rybáři vědět kdo jsi a budeš za velikého hrdinu a myslitele Ty...Vendelíne.
Tímto příspěvkem se s Tebou loučím, už mi nesojíš ani za to ťukání do klávesnice, a doufám, že u vody se spolu nikdy nepotkáme.
Sbohem, Tvůj Peterka

Milý Vendelíne, už docela dlouhou dobu se diskuse na těchto stránkách ubírá správným směrem.Tvé příspěvky jsou ovšem naprosto stupidní.Nevím proč, dle toho jak píšeš je vidět, že nějaké to vzdělání asi máš.Ze začátku jsem měl dojem že jsi jenom hypochondr když kvůli migréně z chlastu a rýmě jsi ochoten obětovat závody a záchranu cti poličských rybářů. Ale Tvůj poslední příspěvek mne přesvedčil o tom, že tu zkoušíš pouze vyvolat chaoz. Navíc mi nejde do hlavy, jak je možné, že člověk s neskutečně ubíjející chronickou rýmou (což je jistě velmi závažné onemocnění a málo kdo si to umí představit) může cítit své voňavé krmení a odér, který vypouštějí z plic neohleduplní kuřáci. To je malinko postavené na hlavu, co? Mimochodem i já jsem kuřák, ty jsi mne nazval narkomanem. Budiž, já otravuji vzduch lidem kteří o to nestojí a vadí jim to. Stejně tak ty otravuješ atmosféru na těchto stránkách a nikdo o to nestojí. Takže ode dneška budu já chodit kouřit do lesa a ty se ty se zdržíš komentářů na této diskusi. Bereš ???
Tvůj Peterka

Ano, je to tak. Do výsledků se nám vloudil šotek a omylem se nám ve výsledkové listině přehodili Jiří Sýkora ml. a st. který skončil na 23. místě. Na další závodníky to němělo žádný vliv, pouze si otec se synem prohodili místa. Domluva s nimi už proběhla, tedy myslím, že vše je v naprostém pořádku.

Pokud má někdo zájem splnit si nějaké brigádnické hodiny, v sobotu 17.4 se na Přehradě konají přívlačové závody a rozhodčí jsou VŘELE VÍTÁNI !!!

Propozice se pokusím zveřejnit co nejdříve. Ale bidou stejné jako každý rok, jen časy se možná o pár minutek změní.Pravidla zůstávají stejná.

Nevim jestli RS učet má nebo ne, ale o pár řádků výš máš napsáno kam máš peníze poslat. Pokud je to nad Tvé síly, můžeš mi poslat email se jmény závodníků a startovné zaplatit až na místě. Víc toho pro tebe opravdu udělat nemohu! s pozdravem Petr Jílek

Dalibor - na účet se startovné neposílá, je tam uvedená adresa a na tu pošli startovné složenkou typu C


Kalendář

 «  červenec 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

mapka.jpg

Počasí


TOPlist