Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9568

On-line je:

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4   další »

Bude možno závodit i na Pk2 vyboucháním si díry mimopstruhovým režimem? Děkuji za odpověď

Je to zvláštní nikdy se ryby jako kapr ani neměřily,ikdyž byly za hlavu,ale máte pravdu má chyba moje neznalost!!! V propozicích je jasně psáno největší ryba(ne dravec) je to ponaučení pro mě, abych lépe četl a omlouvám se všem zainteresovaným, nejsem neomylný! Tím pádem vše bylo v pořádku a tento dotaz ode mě byl úplně zbytečný máte pravdu pane Mrňák!

Pan Martinů zde inicioval,že kdo může přispět s cenou a že za to bude rád,ať ji doveze! Já žadnou cenu nedovezl a myslím že mnoho z nás také ne,chyba je jen v nás, každý mohl koupit plyšáka, nebo cokoliv co kdo ocení
,ale jen ti vyjmeční přispěli,díky nim bylo cen tolik a ve výsledku mohly být tři poháry a nic víc takže buďme rádi,že ceny byly,ať byly jákekoliv!

To se potom omlouvám,dle fotek jsem se spletl k této rybě ohledně vytažení za ocas! I tak je stejně zajímavé,jak může vyhrát nedravá ryba, která se neboduje, to není poznámka k paní fotografce její fotky jsou velice krásné a ještě jednou se omlouvám,že jsem ji v tomto příspěvku uvedl ve špatném světle, tak to nebylo myšleno!

Ano bylo řečeno za hlavu, ale fotky vypadají jinak a nemyslím že se chytilo více tolstolobikú a Poličský candát snad není o tolstolobikách na Přívlač závodech v Poličce se také na jaře nevyhlašuje největší ryba kapr a těch se chytilo i za hlavu okolo 80 cm dost proto tento dotaz!

Mám otázku kolik se chytilo o závodech tolstolobiků? Protože největší ryba byla vyhlášena tolstolobik, která nemá být o závodech poličský candát vůbec bodována to by jsme pak mohli chytat kapry!!! V propozicích je psáno které ryby jsou bodovány a za hlavovou část! Proč kolik se jich chytlo? Protože myslím, že na fotkách od paní Křivkové je ten samý tolstolobik a je vidět že je chycen za osac a ne za hlavu!!! Já nechytl rybu větší jak 60cm ale myslím že tato cena měla připadnou rybáři který chytil velkou štiku!!! Jinak závody byly skvělé!

Dobrý den. Chtěl bych se optat co je pravdy na tom , že na Pomezí letos došlo k většímu úhynu candátů všech velikostí? Je to tak , nebo pouze jen nějaký drb? Děkuji za odpověď

Už kolikrát tady bylo řečeno,proč se nedají štiky mírové jako teď do Pk1 a hlavně proč do Pk2,kde se vytírají a jejich tam velké množství a celý rok se tam dávají pstruzi,do jiných rybníků Pomezí,Peklo,Stašov do každého,aspoň zlomek štik,které mají míru z kupovaných ryb, vše jde jen do přehrad! Na podzim byla odpověd na podobnou otázku,proč by tam byli celou zimu do sezony dravců,na jaře nejdou sehnat.Teď jsou štiky a zas jdou do Pk1 a Pk2 proč ne jinam,vytírají se v Pk2 a zas se tam sypou je tam malých a velkých též spoustu,ale ptám se vláčkařů na Pekle,Pomezí,Stašově co jste chytli o štiku těžko zavadit dají se z vylovů štiky co mají 30-55cm,ale do přehrad jde neskutečné množství velkých i když je tam po zimě pořád podle mě štik dost, třeba na Pomezí a Pekle štika je skoro unykát a na Pomezí spíš chytím deset sumečků,ale štiku těžko, ano jsou tam,ale myslím že rybníky mimo Pk si zaslouží více této ryby!!!! Proč nedat pár štik z tohoto i jiného zrybnění štikami do ostatních rybníků do větších 10-20ks meších 5-10ks.Dříve bylo v Pomezí štik spoustu candátů též na Pekle také, teď samý sumec přitom na Pomezí takových vytřených candátů,akorát dobrá potrava pro sumce a ty setam sypou všude dál! Nevím jak ostatní třeba vláčí štiky na Pomezí a Pekle ,Stašově a všude bez problémů napište,jak to vidíte se štikou jen názor!?

Areatory nechte spát,ať led uzraje potrvá to,ale co vždy se čekalo,sice se teď nechytá,ale lovců na přehradách je dost vyklouzané díry jedna stopa vedle druhé krev a šupiny vydry loví,jak můžou to je větší problém,než jestli to nahodíme do vody.Hezké svátky,klid a dobré zvládnutí prodejů kaprů!

Omlouvám se předem všem kteří to vidí jinak,je to jen můj názor. Myslím že už třetí rok se rozmrazuje led na přehrách spíš Pk1 ,ale kdyby byl candát v prvním týdnu v listopadu a posunul se o týden dopředu myslím že tomu i tak bylo na začátcích poháru tak to vše vyjde bez ledu a energie,což také něco stojí(je pravda může mrznout dřív a je to pasé) posunout do příštího roku závody o týden dopředu všemu rozhánění hladiny by se předešlo a pak nechat jen mrzne nebo nemrzne byl by třeba i led. Jen jsem se optal a vím že dost lidem to vadí(rozmrazování),ale spoustu lidem to pomůže není to kritika jen dotaz na zamyšlení,protože pak jak jsme vždy byli na leďě o Vánocích to nemělo chybu nejde o to kdo co chytí pokecali jsme,ale byl led a můj názor je,že takhle ten led většinou není jak býval pořád se jen rozmrazuje a pak není, dřív jsme vzali klacek kanysrt s provazem nebo cokoliv na provazu vybouchali díru
a chytali na díře teď,už to tak není.

Dnes krásná rybařina chladno bylo pršelo mrzlo a i tak ryby braly,ale odpoledne už nebyl takový vítr,štiky jsem chytl jen dvě 66cm a 55cm,což je úžasné chtěl jsem alespoň záběr ryb je tam opravdu spoustu a pod lesem odcházeli rybáři se štikami 75 65 a jiné velikosti a skoro každý odchytal vzadu asi tam byly víc.Všem doporučuji zajet

V sobotu jsem 2 kapry odchytal na Pk1 sice menší 48cm na 2 náhozy,ale záběry po hodině a táta v neděli na částečně zamrzlém Pomezí ti měli přes 50cm. Kapři jdou dokud úplně nezamrzne,jen je to chce najít a vydržet.

Také by mě zajímaly průběžné informace o tloušťce ledu i v budocích dnech(14dní) na všech 3 přehradách,při těchto mrazech pokud do víkendu vydrží,by mohl led mít,alespoň na Pk0 nebo Pk2 10cm,ale to je jen odhad a velmi pozitivní. Na Pk1 to bude určitě o pár dní déle . Nešlo by info o tlouštce ledu na všech přehradách průběžně? Věřím,že je to dost času,ale spoustu rybářům hlavně těm z daleka,by to dalo dost informací,jestli se mají chystat na lov na dírkách? Děkuji

Prosím o přihlášení na prosincovou štiku Řehák Radek,Lukáš Knetig,Sýkora Josef,Flídr Vladislav děkuji

Prosím o přihlášení na candáta 12.11. Flídr Vladislav,Knetig Lukáš,Sýkora Josef místa vedle sebe. Děkuji!


Strana:  1 2 3 4   další »

Kalendář

 «  únor 2021  » 
Po181522
Út291623
St3101724
Čt4111825
5121926
So6132027
Ne7142128

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

sindelka.jpg

Počasí


TOPlist